Páteř

DOTAZ:

Asi od 14ti let masturbuju dnes je mi 31 a začala mě bolet páteř nevěděl jsem čím by to mohlo být, ale jakmile jsem objevil tyto stránky tak jsem se začal obávat. Podle toho, co jsem se tady dočetl mi masturbace ničí páteř, imunitu, zabíjí neurony, způsobuje nadměrné ochlupení a bůhví co ještě… Nevím co si o tom mám myslet, ale jak dlouho ještě budu žít pokud budu masturbovat nadále?

ODPOVĚĎ:

Dobrý den, právě jste na to kápl a vaše obavy jsou naprosto opodstatněné. Nejsem si jista, jak dlouhou budete žít, záleží kolik semene se z vás prozatím vyplavilo, ale vím, že se vám čas velice krátí pokud neuposlechnete našich rad. Pro přesnější datum úmrtí bych kontaktovala naši věštírnu.

Julie

Sdílet článek

39 comments

 1. :woohoo: Libčo hele a kde jsi to sebrala. ty jsi nejen ekonom a právník, ty jsi i vědec!! Jsi tak renesanční člověk. A co jaderná fyzika, malířství olejovkama, umění gastronomie..ale tipuju, že v sexulogii musíš být královna! Neplánuješ třeba vydat feministickou kamasutru? Už se to asi nikdy nedovím, ale fakt by mě zajímalo, podle které lékařské studie se pane Libuško domníváte, že onanine vraždí a sprovodí ze světa víc lidí, než cokoliv jiného… :woohoo:

 2. Milá Julčo, Libuše a vůbec všechny \“ctnostné ženy\“
  nejste nic jiného než parta zamindrákovaných, nikdy nepolíbených chudinek, které absolutně netuší, co moderní vztah k sexu a podobným radovánkám znamená. Např. kondom je vynález století, chrání nás před hnusy jako je AIDS, kapavka, syfilis a podobně. Za další, při masturbaci a vůbec sexuálních aktivitách se v těle uvolňuje velké množství tzv. \“pozitivních\“ hormonů, které přispívají nejen k dobré náladě, ale i k lepší fyzické i psychické kondici. A pokud si myslíte, že sex je na světě pouze pro potěchu mužů, chtěla bych vám dopřát úžasné neřesti sobotních nocí s mým přítelem…ps 35 cm, jste chudinky, nevíte, o co přicházíte…SEX JE SUPER!!!!!!! 🙂

 3. 1) k první větě…Vážená Libuše, tuto větu by jste si měla říkat alespoň 10x před tím, než zapnete počítač 😀 😀 😀 😀

  2)k druhé větě…. myslím si, že i na uštknutí Dvanáctionohé piraňovité včelky umře každoročně víc lidí než na samohanu 😀

  3)LOL 😀

 4. Průměrný věk se zvyšuje, protože pro dnešní lékařskou medicínu už není problém vyléčit rozlámané páteře.

 5. Bohužel to nefunguje. Masturbuji 10x denně a přesto mi ochlupení neusále ubývá. Trpím vodnatostí, ale k vysychání míchy ani jiné části těla bohužel také nedochází. Kde dělám chybu ? Paní Julie, poraďte prosím.

 6. v dnesni dobe masturbuje 99% zdrave populace(kdyby nebyly tyhle kravicky tak 100%), a ejhle, prumerny vek se zvysuje, neni to s tou skodlivosti spis naopak ?? 😀

 7. Jestli jsou toto moderní názory, tak tu brzo budou koncentráky, kde se budou vybíjet muži.

 8. Opravdu je v historii známo pár případů kdy masturbace zbusobila smrt. Například infarkt slabého srdce a nebo nepovedené experimentální praktiky pomocí elektřiny :huh: ….ehm….no ale vůbec není známo a nikdy se nenašla souvislost stím, že by masturbace jakýmkoli způsobem zhoršovala zdravotní stav! Pokud autor dotazu příliš nehrbý svůj hřbet tak masturbace nemá s páteří nic společnýho. Děkuji za pozornost

 9. [quote=PavlinaZapletalkova]nebud drzy, jsme jen moderni zeny s modernimi nazory[/quote]

  spis kraavy :D:D:D:D:D:D

 10. nebud drzy, jsme jen moderni zeny s modernimi nazory

 11. Mám takovej dotaz,nepochopil jsem jestli je tento web myšlen vážně nebo jen pro pobavení..Každopádně jestli tohle někdo myslí vážně tak to nejspíše píše z pokoje psychiatrické léčebny v Bohnicích..jen mě udivuje že tam májí na pokojích počítače..

 12. mýslím si že by stačilo koupit kosmodisk nebo co to prodávaj v teleshopingu 😀 a vesele masturbovat dál 😀

 13. Všichni normální lidé (neboli podle feministek služky a tupí muži), vykašleme se na tento velmi ubohý web. Narušení lidé si neuvědomí svou duševní vadu, takže veškerá naše trpělivá snaha těmto pár ženám pomoci, nepomůže. Odejděte z těchto stránek, pojďme všichni za našimi přáteli (protože nějaké máme), pobavme se, rozjímejme nad krásou života, protože přináší i mnohé kladné věci a situace, které si neuvědomujeme, společně řešme problémy a pomáhejme přátelům. Užívejme života s přáteli a našimi drahými protějšky, užívejme si kvalitní vztah a vše, co vztah přináší 🙂 Starejme se o naše děti a vychovávejme obě pohlaví spravedlivě a učme je úctě k oboum pohlavím. Vyražme třeba hned ven do přírody a usmívejme se na ženy a muže 🙂 Nezadaní jedinci navazujte vztahy a známosti s opačnými pohlavím a užívejte si vše krásné a společně kráčejme cestou, která může být i velmi kamenitá, ale společně jí zvládneme (vždyť většina z nás má úctu k lidem, radost z obejmutí a fyzických kontaktů a byli jsme vychovávni s láskou – to je to, co oproti feministkám máme)

 14. Neee, tady si na důkazy nikdo nehraje, to nevíte, že paní Libuše je věštkyně? Našeptaly jí to ty hlasy všude kolem (ale jinak se té diagnoze říká schizofrenie :D)

 15. Bože to je krásný nick, mít vaši fantazii, jsem už dávno slavný spisovatel 😀

 16. To Libuše (napsala: Nemluv laskavě o věcech kterým nerozumíš. Každoročně zemře na následky sebeprznění víc lidí než na cokoli jiného.)

 17. Možná byste měla zkusit nějaké to SEBEPRSTĚNÍ, třeba by vás to přivedlo na jiné myšlenky! 😉

 18. Podívejte se na internet všude jinde(nebo skoro všude,protože stejně debilní lidé jako tu jsou všude)Se píše,že masturbace není špatná,by dokonce může být i prospěšná.Takže si přečtěte pár knížek,koukněte po netu,a pak sem dávejte rady

 19. Julie, prosím, odpovězte už. Začínám takhle o vaší největší chytrosti a inteligenci pochybovat. Mě ta otázka vážně trápí a chci tomu přijít na kloub, tak se ptám vzdělaného odborníka.

 20. Jak jste na to přišla? Tyto statistiky jsem nikde neviděl a to sleduji zprávy na internetu a v TV často. Já myslel, že nejvíc lidé umírají na kardyovaskulární onemocnění 😉

 21. Kdybych vás osobně viděl, jak nad někým handicapovaným člověkem jste opovrhující a div se mu nevysmějete (kvůli vaší doměnce, že to má z masturbace, což je stejná pravda jako, že je Země placatá), tak bych vám za tu vaší urážku a neúctě k lidem dal na místě pěstí. Pokud by vás to nezabilo, klidně byste mě mohla jít žalovat.

 22. Vaše vulgární jednání je zarážející. Stejně jde vidět, že to nejste vy na té fotce, ale jen to hrajete, protože někdo tak debilní existovat nemůže. Pokud to jste vy a myslíte to vážně, doporučuji navštívit zařízení, kde vám dají krásnej bílej pokojíček s měkými stěnami a budete papat plno dobrých prášečků.

 23. Všichni vás tady na kolenou prosíme o přesnější informace o dané problematice. Už jsem viděl vysychání páteře, zabíjení neuronů (máte na mysli aferentní somatické, vegetativní parasympatické nebo konkrétně alfamotoneurony předních rohů míšních v cervikální intumescenci?)

 24. Nemluv laskavě o věcech kterým nerozumíš. Každoročně zemře na následky sebeprznění víc lidí než na cokoli jiného.

 25. Ano, kontaktujte vestirnu. Nebo si vyjdete ven na slunicko utrhnete si pampelisku, trhejte listecky a rikej te si \“umru,neumru\“, je to upne to same jak kontaktovat vestirnu feministek. Ani se mi nezda, ze by to nekdo napsal, je proste se proste neprihlasit napsat za nekoho dotaz a potom to jen schvalit a odepsat, jakoze to psal nekdo koho vubec neznate a pritom jste to psaly vy samy, no bylo by mi trapne, ale to je kazdeho vec, jak detske… A pokud to opravdu nejaky muz psal, v hlave opravdu nic nema. Kdyz te boli pater tak nesed na internetu u pocitace ! Kdyby tohle byla pravda, na svete zadni muzi nejsou, ale to vam nejspis divne nepripada a stale tvrdite neco co jste si vymyslely, aby jste byly zajimave. Jenze nejste zajimave, ale slouzite jen k pospechu, asi to neni to co jste od te sve \“prace\“ ocekavaly, ale komici si taky hodne vydelavaji ;).

 26. Hergot chlape,jestli píše jenom ze srand.y tak v pohodě,ale jestli tomu opravdu věříš:D to snad ne je ti 31 a máš snad taky nějakou babu tak nevim proč tady řešíš honění 😀

 27. Pravda, pravda. Sám nemám s tou lumbální punkcí a honěním jasno. Prosím naše přední odpornice, pardon odbornice (že mě ruka nebolí), o nějaký odporný, pardon odborný názor.

 28. [quote=Lištička]Bacha na věc! Jůlinka má určitě lepší řešení a tím:

  Koule do ledu, pánové!

  Neboť zde ještě panuje názor, že hřích jménem masturbace vysušuje míchu, vraždí neurony, zeslabuje imunitu, atp. Lidé dobří, jsem žena, ale choutky mám jako ten nejhorší chlap! Asi brzy umřu. Na masturbaci. Tak mladá… Poraďte, co mám dělat/nedělat?[/quote]

  Všichni umřeme, Lištičko, jsme přecejen zvířátka a ta jsou smrtelná. 😉

 29. Bacha na věc! Jůlinka má určitě lepší řešení a tím:

  Koule do ledu, pánové!

  Neboť zde ještě panuje názor, že hřích jménem masturbace vysušuje míchu, vraždí neurony, zeslabuje imunitu, atp. Lidé dobří, jsem žena, ale choutky mám jako ten nejhorší chlap! Asi brzy umřu. Na masturbaci. Tak mladá… Poraďte, co mám dělat/nedělat?

 30. Julie, podle všeho je celej svět vylízanej a vy jediná chytrá, tak mám otázku. Před mnoha lety jsem měl problém a musel jsem do nemocnice, pak nakonec na infekční oddělení. Dřív si mysleli, že to může být zánět mozkových blan, ale pak se přišlo na klíšťovou lymeskou boreliozu (určitě víte, o co jde). Před tím mi brali na prozkoumání krev, moč a…mok z páteře. Proč by je zajímalo sperma? Co jim může sperma říct a jak zkoumají v tomhle případě ženu? … Ale více mě trápí jiná věc: Odebrali mi injekcí opravdu malé množství a to co následovalo, nebylo pěkné – bolest hlavy, viděl jsem rozmazaně a nemohl jsem udržet rovnováhu, tak mě odvezli do pokoje na vozíku. Ale když si normálně honím péro (podle vaší jediné pravdy mi pak vystříklo sperma z páteře), tak mi vystříkne mnohem větší množství a klidně to udělám 2x nebo 3x denně a jak říkám, větší množství a nebylo mi vůbec nic. Cítil jsem pak po udělání (to jste asi ještě nezažila) ten krásný pocit, uvolnění, úlevu a pokračovalo se v denní činnosti dál….takže se ptám, proč je zajímalo sperma a co zkoumají u ženy a jakto že tak malé množství mě tam odrovnalo, když denně vyprodukuju větší množství a je to paráda 🙂 Děkuji za odpověď.

 31. No věštírnu 😀 tam maj moderní skleněnou kouli, a tam je všechno napsaný 😀

 32. Umřel! Julča má pravdu. Uhonil se k smrti. Ale to vlastně neumřel na celkovou devataci, jak prosazuje Julča, ale na vyčerpání. :silly: Tak sorry Julis. Zase nic. 😛 😛

 33. na honění nikdo nikdy ještě neumřel, chce to klid a kdyžtak ruku do ledu. Záda sis z.k.u.r.v.i.l někde jinde….

Comments are closed.