Partner s vámi nechce spát – co s tím?

erotický masážní salon

Sex je nedílnou součástí každého partnerského vztahu. Je sice pravdou, že po čase ty největší vášně opadnou, avšak pokud vaše postel slouží pouze k spánku, nutně se to promítne i do zbytku společného života. Obecně se traduje, že sex vyžadují hlavně muži, zatímco ženy k němu mají spíše laxní přístup. To už však dávno neplatí a čím dál častěji se role v ložnicích obrací. Muži ztrácí o sex zájem. Přitom za tím nemusí být vždy nevěra. Jak ale řešit situaci, kdy partnera vaše potřeby nezajímají?

Komunikujte

Ne každému je příjemné hovořit o sexu, v partnerském soužití se tomu však nevyhnete. Pokud jste jednou z těch žen, kterým jsou diskuze o intimnostech nepříjemné, snažte se prolomit bariéru a o problému si otevřeně promluvit. Snažte se partnerovi vysvětlit, že vám sex chybí a že po něm stále toužíte. Můžete se zeptat na důvody, proč s vámi nechce spát. Možná se dozvíte, že má jen náročné období nebo stres z práce.

Neberte si to osobně

Odmítání sexu je velmi nepříjemné, ale to neznamená, že problém je ve vás. Snažte se na celou situaci dívat s nadhledem a nepropadejte panice, že už vás partner nemiluje nebo už mu nepřipadáte přitažlivá. Problém se nevyřeší tím, že budete trucovat nebo se urazíte. Naopak – bojovný postoj může celou situaci ještě zhoršit.

Buďte chápavá

Pokud je vám muž věrný, jste s ním šťastná a jediný problém, který vás trápí, je ten v ložnici, zkuste dát muži čas. Někdo třeba potřebuje jen více času, aby se otevřel a svěřil se s tím, co ho ve skutečnosti trápí. Mezitím můžete svému protějšku ulevit – zbavte ho stresu, nehádejte se s ním. Zkuste být chápavá a vstřícná.

Navnaďte ho

Pokud cítíte, že je toho na vás moc, zkuste muže nějak povzbudit. Měl by chápat, že i když on zrovna teď sex nepotřebuje, vy ano. Vyzkoušejte erotické prádlo nebo jej překvapte novou hračkou. Zkuste si hrát sama se sebou nebo vytáhněte ze šuplíku vibrátor. Jiskru můžete také zapálit návštěvou erotického masážního salonu, kde si oba můžete užít párovou erotickou masáž nebo slastné chvíle navozené tantrickou masáží.