Parádní zimní dámská jízda? Zaleťte si na Kanáry, do Zanzibaru nebo Ománu!

cestovní pojištění

Už máte všech mimořádných opatření dost a chcete si odpočinout od práce i rodiny? Uletět od starostí všedních dnů i koronaviru můžete s partou kamarádek do přímořských letovisek, která nabízejí liduprázdné pláže, luxusní hotely a teploty ideální na slunění a odpočinek. Kam se dá v zimních měsících letět přímo z Prahy? Nechte se zlákat španělskými Kanárskými ostrovy, kde jste během několika hodin nebo vzdálenějšími a exotičtějšími destinacemi, jako jsou Zanzibar či Omán.

Příjemné Kanáry

Kvalitní služby za příjemné ceny, které jsou dokonce nejnižší v historii? Kanárské ostrovy lákají nejen cenou, ale také dostupností. Nadto jsou pověstné příjemnými teplotami, které se v zimě pohybují v rozmezí 20-22 °C. Stačí se jen s kamarádkami domluvit, zabalit, pojistit se do zahraničí online a vyrazit na letiště. Rozhodně nebudete litovat, užijete si sluníčko i pověstnou španělskou pohostinnost, které vévodí výtečná gastronomie a ještě lepší kanárská vína. Nebo je libo místní rum, který má i léčivé účinky?

Na rodný ostrov Freddieho Mercuryho

Málokdo ví, že Freddie Mercury se narodil na Zanzibaru, kde můžete navštívit jeho rodný dům s muzeem. Kromě toho láká Zanzibar na překrásné a čisté pláže a koupání v tyrkysových vodách. Kde jinde načerpáte dostatek vitamínu D a zvýšíte svou obranyschopnost než na tomto překrásném ostrově, kam nemusíte podstoupit test při vstupu do země? Postačí vám pojištění do zahraničí a koronavirus je zohledněn v rámci pojištění, nemusíte mít tak obavy, že vám nebude poskytnuta lékařská pomoc. 

pojištění do zahraničí a koronavirus

Tisíc a jedna noc v Ománu

V Ománu si užijete s partou kamarádek příjemné teploty vzduchu, koupání i potápění, ale také hotelový servis připomínající pohádkové příběhy Tisíce a jedné noci. Luxusní hotely jsou na výborné úrovni a kvalitou služeb překvapí nejednu evropskou cestovatelku, užít si můžete tradiční saunu nebo wellness procedury. Samozřejmostí před odletem je sjednání kvalitního cestovního pojištění, jinak nebudete v Ománu potřebovat nic víc než plavky a šaty, kterými se blýsknete na večeřích plných orientálních lahůdek a dezertů.

Sdílet článek