Pannenství

DOTAZ:

 

Jmenuji se Romana, je mi 20 let a stále jsem nepoznala teplo mužského objetí. Ostatní ženy co znám, mají buďto přítele nebo jsou vdané a mají děti. Myslíte, že bych se měla přizpůsobit skupině nebo být dále sama sebou a přidat se do vaší velmi racionální skupiny feministek. Jsem na rozporu ohledně svého postoje k mužům. Mám je i nadále zatracovat nebo je začít vnímat jako rovnocené lidské bytosti a navazovat s nimi verbální kontakty?

 

 

 

ODPOVĚĎ:

Buďte sama sebou. Právě o takové osobnosti tu stojíme a nepohrdneme pokud se stanete naší členkyní. Vše záleží na vás a nemohu vám radit, ale pokud přeci jen smím, tak v žádném případě nenavazujte verbální kontakty. Mohlo by se jim podařit dostat vás na zcestí a proti vaši vůli byste mohla být nucena k orálním či jiným aktivitám, které správné ženě nepřísluší. Jste panna, tak si toho važte. Co by za to daly jiné ženy být pannou v tak úctyhodném věku.

 

Julie

29 comments

 1. :X 35? Tak to už se neboj, že by tě někdo vystavoval pokušení :X

 2. [quote=panna Jana]Já závodím v tom, kdo vydrží zůstat pannou co nejdéle. Je známo, že čím déle žena zůstane pannou, tím je lepší a má kvalitnější život. Jak tak sleduju okolí, zatím jsem ve vedení.[/quote]
  Jestli je ta tvoje profilovka tvoje fotka, tak si nemyslím že by byl u tebe nějaký rozdíl chtít být panna a nechtít být panna. A o tvým vedení se rozhodně nedá pochybovat. Jsem si jistá, že zůstaneš tou nejstarší pannou a budeš mít skvělý život. Až do smrti 😛 :silly: :silly: :silly: :silly:

 3. Fuj 😀 ty si odporná 😀 můžu tě upozornit že panna zůstaneš protože takhle odpornou K***u sem ještě neviděl 😀 😀 😀 Fandím ti aby se ti povedlo být panna až do konce života 😀 Vsadil bych na to všechno 😀

 4. čeknite hore napsal uzivatel julia haha umrem nudi sa ta stará pi.ča sama si piše clanky abny bola zaujimava haha to je krava stará 😀

 5. [quote=žaneta88]Jůlie píše dotazy a zárověň na ně odpovídá? Nechápu. 😯 [/quote] haha bieš ona sama pise vsetky clánky aha jak sa to tu pekne rozpletá pravda vychádza najavo to pisala urcite o sebe len zmenila vek na 20 lebo sa hambila ze ten svoj haha ja asi umrem julča si fakt trieda len ma mrzi ze si taká krava 😀 :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: 👿 👿 👿 😆 :silly:

 6. [quote=panna Jana]Ne, moje máma nechodí na internet a i mně zakazuje být na něm déle než hodinu denně.

  Panenskou blánu mi kontrolovala jen dřív, teď už ne.[/quote] jaj boze to nemyslis vazne tvoja mama ti v 35 nedovoli byt na nete viac nez hodinu a kontrolovala ti *pi.ču?? ty nie si daka postihnutá? alebo dačo také pane boze kam som sa to dostala… :dry:

 7. [color=aqua][/color] jaj nechvál sa s tým moc ty panna jana sak to je podla mna skor hamba urcite keby najdes chlapa jejakeho pekneho co by ta rad vymrdal do krvi tak ides och ty si uplne s:proS.tá

 8. Obávám se že příliš nehrozí že bych si něco začal s nějakou pannou janou či podobnou, už jenom ta myšlenka mě docela slušně děsí.

  Ohledně toho zda je udatelná či neudatelná, si osobně myslím že ne, i když pominu vzhled, tak si nemyslím že by se svými názory byla vůbec udatelná. (Ještě by snad byla nějakou šanci měla pokud by zdědila nějaký větší majetek.)

 9. [color=red][size=medium]Musím tě poopravit, protože to vidíš zkresleně. Chtěla bych vidět, jakou vochechuli si klofneš ty! To jen tak, aby sis moc nefandil.

  A vůbec nejsem přesvědčená, že by Jana byla neudatelná.
  Použila bych oduševnělou myšlenku mého drahého dona-kydona, který tvrdí, že každá žena se může vdát a jako důkaz mu slouží fakt, že jsem se vdala i já.[/size][/color]

 10. [color=red][size=medium]Ale Jano, píšeš, že máš kvalitnější život, když jsi panna. A co jsi udělala pro druhé lidi, když nemáš děti?
  Mám dojem, že ty vymřeš nejen na b.l.b.ost, ale taky na sebestřednost a sobectví.[/size][/color]

 11. Ne, moje máma nechodí na internet a i mně zakazuje být na něm déle než hodinu denně.

  Panenskou blánu mi kontrolovala jen dřív, teď už ne.

 12. Já závodím v tom, kdo vydrží zůstat pannou co nejdéle. Je známo, že čím déle žena zůstane pannou, tím je lepší a má kvalitnější život. Jak tak sleduju okolí, zatím jsem ve vedení.

 13. [color=red][size=medium]Panno Jano, je ti 35, jsi panna, ještě tak vydržíš. Ale napiš mi, jaký to má cíl, proč tohle? K čemu to je dobré? Nikdy nebudeš mít děti a jednoduše vymřeš na b.l.b.ost!!![/size][/color]

 14. Ve vašem případě nebude problém pannou zůstat, vás by se žádný normální muž nikdy ani nedotkl.

 15. Vítej do našeho klubu. Jsi ještě mladá, mně už je 35 a stále jsem panna. Až do této doby jsem to vydržela a jsem pevně rozhodnuta, že vydržím i nadále. Kdybyste chtěla třeba v něčem poradit, tak se na mě můžete obrátit.

 16. To se mi snad jenom zdá, to je jen zlý sen, to nemůže být pravda. Akorát tu k*rvíte myšlení všem holkám (mladším 18), který ač sem nemaj mít údajně přístup, sem stejně chodí. Některé jsou naštěstí vedeni NORMÁLNÍMI rodiči a chápou pravidla přírody. Jste otroky samy sebe, utápíte se v mindrácích, protože o vás chlapi nejeví zájem… Osobně bych si o vás neopřela ani 120let starý kolo….

 17. [quote=Julie]Zde se ukazuje vaše zaujatost. Tři záporné body za pravdu. Jste vážne verbež.[/quote]

  A vy nejste zaujata, kdyz u kazdeho muze automaticky predpokladate ze je deviantsko pedofilni prase?

 18. Zde se ukazuje vaše zaujatost. Tři záporné body za pravdu. Jste vážne verbež.

 19. Tím je myšleno, že jsem dotaz i s odpovědí vložila já. Děkuji za váš zájem.

 20. [quote=Julie]To nemám za potřebí. Kdysi jsem tu zveřejnila náhled mého emailu a ukázala kolik emailů ještě u minulých měsíců čeká na odpověď. Nevidím jediný důvod proč by si k již tak těžké práci přidělávala vlastní.[/quote]

  Aha, já jenom že v záhlaví je psáno: Napsal uživatel Julie

 21. To nemám za potřebí. Kdysi jsem tu zveřejnila náhled mého emailu a ukázala kolik emailů ještě u minulých měsíců čeká na odpověď. Nevidím jediný důvod proč by si k již tak těžké práci přidělávala vlastní.

 22. Jůlie píše dotazy a zárověň na ně odpovídá? Nechápu. 😯

 23. Milá Romana keď okamžite nadviažeš verbalný vsťah z mužmi tak táto možnosť ti ponúka teple objatie muža širokú možnosť do budúcnosti spoznať aky je dobrý sex získať lásku vydať sa mať deti a žiť plnohodnotný život na človeka na úrovni…

  Druhá možnosť na ktorú vás pani Júlia a jej sekta návadza, ponúka slobodu sa o seba nestarať viac času ktorí nevrazíte do hygieny zbytočné investície za meštruačné kališteky mikrokamery pásy cudnosti močové hadičky naopak ušetríte na žiletkách keď sa prestanete holiť začnete smrdieť a budete nosiť jedné nohavice celí život kým vám nezrastu ku zadnici… Naopka pridáte sa ku skupine ktorá je oslobodená od platenia dani nájmu a práce a to k pacientom do bohnic alebo k Houmlesákom…. :woohoo:

 24. Pravda pravdoucí, pokud se přidáte na tuto (jakže jste to říkala…ehm…)“racionální strany feministek“, tak vás lidé nebudou mít rádi, skončíte smutně (feministky se jenom tváří, jak jsou spokojený, ale popravdě probrečí celý volný chvíle v depresích), také by jste musela dosti zhloupnout, protože žádná feministka nesmí být moc chytrá, dále se musíte přestat holit, začít smrdět a tak celkově vypadat jako bezdomovec (bez stylu :D)

  „Julii vůbec neposlouchejte, od doby, kdy dostala elektrický šok to nemá v hlavě v pořádku“ xD

 25. Já teda nevím, co si Julča představuje pod pojmém „scestí“, ale já si pod tím představuju právě tuhle feministickou sektu. Takže, milá Romano, šup šup a utíkej navazovat nejen verbální kontakty.

 26. Můj názor je ten, že se nacházíte na rozcestí. jednou cestou je navázat vztach s mužem či ženou dle vkusu a užívat vše co toto spojení přináší. Nebo se stáhnout do opozice, postupně zahořknout a stát se pro většinu světa (ženy i muži) nepříjenou a zlou bytostí.

Comments are closed.