Ostrava cvičí heat a crossfit

fitko Ostrava

Ať už chcete vyladit formu do plavek, popřípadě pořádně zhubnout, zpevnit či nabrat svaly, pravidelná návštěva fitness centra je jednou z úspěšných cest. Navíc když si představíte, že ve třetím největším městě Česka najdete na jedné ploše kromě posilovacích strojů také prostor pro badminton či crossfit, zaručeně vás nenechá fitko v Ostravě chladnými. Na své si přijdou úplní začátečníci hledající odborný dohled a poradenství při seznamování se stroji i zkušení milovníci posilování a cvičení na značkových strojích ve funkční zóně. Mimo to fitness nabízí též skupinové lekce a mladý, dynamický tým osobních trenérů, s nimiž skutečně docílíte úspěchu.

Hlavní důvody proč

Ostrava nabízí celou řadu fitness center, ovšem fitko Ostrava je přeci jen něčím výjimečné. Nemůže se vám totiž stát, že byste tady čekali na volný stroj. Na obrovské ploše je rozmístěno více než 220 posilovacích strojů. Prostory jsou komfortně vybavené, vzdušně zařízené stejně jako šatny a v neposlední řadě plně klimatizované. Fitness Ostrava nabízí šest desítek skupinových lekcí zaměřených na posilování, spalování i pomalé formy cvičení pro protažení a uvolnění svalů.

Chcete-li začít pomalu, využijte možnosti diagnostikovat své tělesné parametry na certifikovaném stroji. V hubnutí vám může pomoci též heat Ostrava, který se cvičí na speciálních mechanických pásech a simuluje nejpřirozenější pohyb – chůzi. Velice populární se stává crossfit Ostrava skládající se ze zahřívací části, silového tréninku i hlavního cvičení. S trenérem se naučíte používat vybavení ke crossfitu i pilovat techniku.

Do infrasauny a na kurty

Koho zajímá badminton Ostrava, bude nadšený z moderních čtyř kurtů. Vysoký komfort služeb uzavírají vždy čisté a upravené šatny, kde se mimo jiné nachází infrasauna pro prohřátí svalů. Ta je klientům k dispozici zcela zdarma. Tím ale benefity fitness centra v Ostravě nekončí. Svůj trénink můžete završit třeba zdravým nápojem u příjemného posezení, popřípadě si odpočinout v kavárně.

Sdílet článek