Originální dárek – vtipný a trefný zároveň

tričko s vlastním potiskem

Vybírat dárky může být pro někoho doslova zlý sen. Někomu se daří najít ideální dárky pro své blízké, přátele i rodinu, avšak stále více z nás má pocit, že darovat ponožky, lahev dobrého vína, popřípadě čokoládu či kosmetický balíček bylo maximum, které jsme zvládli vymyslet. Určitě si ale můžete být jisti, že stále existují skvělé dárečky, s nimiž vykouzlíte úsměv na tváři, a to díky hravému přístupu a třeba i vlastnímu potisku.

Například takové tričko s vlastním potiskem doslova svádí k tomu využít prostor na fotografii nějakou vtipnou momentkou či sloganem a heslem, jež dokonale obdarovaného vystihuje. Svršek s vlastním potiskem bude nejen unikátním originálem, ale především doopravdy potěší. Zvolíte-li správně fotografii či obsah potisku, máte jistotu, že obdarovaný bude vědět, jak dobře ho znáte a záleží vám na něm.

Specialista na dárky

Ne nadarmo se říká, že opravdový dárek nestojí žádné peníze. Jsou to zážitky, dokonalé okamžiky, o kterých ještě dlouhá léta hovoříme, smějeme se scénkám jako vystřiženým z komedií a baví celou rodinu či partu přátel. Proto se velké oblibě těší foto obrazy či kalendáře s vlastními fotkami. Tyto dárky jsou specifické detailním zpracováním a kvalitou materiálů. Proto se skvěle hodí i pro náročné členy rodiny. Jestliže hledáte dárek pro kolegu a stejně tak kolegyni či spolužáka a kamaráda, nabízí se praktické hrnečky s potiskem v mnoha provedeních. Stejně tak již zmiňovaná trička vám učarují širokou škálou velikostí.

Velikostem se meze nekladou

Omezovat se rozhodně nemusíte pouze na trička. Kromě klasických kvalitních bavlněných variant jsou v nabídce i termo trička a mikiny, polokošile či dětské oblečení, jako jsou sukně, dětské body či zástěry. A kdo si chce užít skutečně originální společenská setkání a zvěčnit na památku významné události, ocení třeba křestní košilku či mini tričko na láhev třeba pro novomanžele, tatínka, popřípadě kamaráda ke kulatinám. Zajisté oceníte též rychlé dodání, výběr z velikostí i pro plnoštíhlé a v neposlední řadě samozřejmě velmi přívětivé ceny.

Sdílet článek