Online seznamka mi přivedla do života partnera

online seznamka

Říká se, že ve dvou se to lépe táhne. Asi to bude pravda. Dokud chodíte do práce a z práce a máte volný čas vyplněný svou zábavou, ani vám nepřipadá, že nemáte toho správného partnera po svém boku. Pocit, že ho postrádáte vás přepadne, až si všichni vaši přátelé pomalu začnou zakládat své vlastní rodiny a vy se najednou ocitáte uprostřed nich jako sama hruška v poli.

Samota je zlá

Mé kamarádky se vesměs odebraly plnit své rodičovské povinnosti a mně zbyla jen ta práce. V té chvíli jsem si řekla, že by možná bylo také fajn mít někoho, s kým mi bude dobře a se kterým se budu dělit o radosti i starosti života. Nedávno jsem překročila třicítku a zjistila jsem, že seznámit se s vhodným protějškem je docela těžké. Pracuji v ryze ženském prostředí účetní kanceláře, kde jediným mužským elementem jsou pavouci v rohu místnosti. Tudíž šance, že zrovna zde bych se s někým seznámila, byla docela mizivá. Ve volném čase chodím cvičit zumbu, kde se opět scházejí jeho ženy. Baví mě i turistika, ale sama vyrážet do hor není ono.

Seznamka pro ty, kteří mají málo příležitostí k seznámení

V tuto chvíli mě napadlo, že jistým řešením by mohla být internetová seznamka pro vážný vztah. Jejím prostřednictvím se přece seznámilo už tolik lidí. Na netu jsem našla seznamku Yellobar, která nabízí seznámení bez měsíčních poplatků. To se mi samozřejmě zdá výhodné, přeci jen nevím, jaký bude výsledek a jak dlouho mi bude trvat než někoho vhodného najdu. Navíc je na ní možné blokovat nevhodné uživatele a komunikovat pomocí šifrování.

Jak to všechno dopadlo

Jestli se ptáte, jak jsem dopadla, tak mohu vám s radostí sdělit, že jako pověstní sedláci u Chlumce to nebylo. Prostřednictvím seznamky Yellobar jsem se seznámila s Pavlem, stavebním inženýrem, kterého stejně jako mě baví turistika a divadlo. Do hor už vyrážíme společně.

Sdílet článek