Onanie

DOTAZ:

Dobrý den, mohl bych se zeptat, jak přesně vysychá páteř? Pokud vím, tak spermie vznikají ve varlatech, to se učí děti již na základní škole. A ještě bych měl dotaz, kolik spermatu musím vystříkat, aby mi tedy podle vás vyschla má páteř? Kdybych spočítal, kolik jsem již za svůj život vystříkal spermatu, tak se pohybuju kolem hranice 7-10 litrů. To se do páteře opravdu vejít nemůže… Navíc žádné vysychání opravdu nepociťuji. Jak mi to prosím vysvětlíte?

 

ODPOVĚĎ:

 

Na toto téma tu bylo napsáno již mnoho odborných příspěvků. Hledejte prosím, dále s k tomu vracet nahodlám.

 

Julie

30 comments

 1. Ale no Júlia a tie odborné tématy z ktorej odbornej literaturý čerpáte? Z mikulášovej kroniky neposlušných deti ktoré veľa onanovali a preto dostali do čižmičky uhlie? 😀 :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 2. [quote=Martin]Prej už za 17 … :unsure: [/quote]
  no to by ale znamenalo konec tady tech radoby feministek 😀 bo koran jasne dava nadrazenost muzum.

 3. Jiste ze spermie vznikaji ve varlatech… Přesně tak jak to popisují jak ve skolách tak v encyklopediích apod. Nad názorem Paní Julie snad ani nikdo nemuze uvazovat.

 4. to musí psát nějákej borec..jinak to nevidím:D

 5. 🙁 🙁 🙁 🙁
  Bože, se cítím nějak vyschle – není to příznak onanie?

  P.S. jsem si vždycky myslel, že příznak onanie je spíš bolavá ruka!

 6. Já umírám :D-:-D:-D fakt jsem se dlouho tak nezasmál :-D:-D Holky .. jste frigidy a strašně vás to štve… nikdy o Vás chlap ani kolo neopřel, tak si říkáte, že budete feministky, aby to vypadalo, že nechcete 😀 honim pravidelně a nestydim se za to 😀 pteř mám celou 😀

 7. [quote=Nymfomanka]ty se nechlub tím jak seš frigidní[/quote]

  sto bodů, máme vítěze :woohoo: 😆

 8. já jsem sice žena, ale v tom případě muj partner, je už bezpáteřní

 9. Proč těšíš? Já vyznávám permoníky, takže nějaký halekače na zeď tady nemusím

 10. [quote=Martin]Prej už za 17 … :unsure: [/quote]

  Ano, ano.,. A předpokládané datum se stále více blíží dnešku. A už se docela těším

 11. Trošku je to takový zmatený, ale jo … za vším hledej ženu

 12. …nejsem Žena. Jsem muž a to co jsem napsal je pravda. Jen málokdo je ochoten si něco takového přiznat, natož něco takového říct veřejně. Takových Žen je málo, ale přibývá jich, muži jsou hodně ženami ovládáni, aniž by si něco takového uvědomili, natož aby to přiznali…….. !!!!

 13. Je to jen hlopej kec (kterej dozajista vymyslela nějaká blndýna!).

 14. [quote=minimacik]Dobrý den, vzhledem k své povaze, svému chápání postavení "muže" k Ženám, dokonalým to Bytostem na tomto světě, uznávám, že muž je pro Ženy jen pouhou hračkou, pouhým ničím, jen pouhým nástrojem k tomu, aby mohla Žena otěhotnět, a porodit další ženskou bytost, aby mohla síla a postavení Žen neustále sílit, aby se mohla vytvořit Společnost, kde bude Společenství Vlády Žen tím, co vytvoří, novou, skutečnou a spravedlivou společnost s postavením mužů takovým, k jakému jsou stvořeni, jen a pouze pro potřebu a službu Ženám!!! Žena je Jedinou Skutečnou a spravedlivou Bytostí na tomto světě. Jedinou chybou je, že v současné době si svoje postavení mnoho žen neuvědomuje!! nebo možná se stydí k tomuto Společenství se přihlásit! Proto vyzývám i ostatní ženy, aby se veřejně postavily a hlásily o svoje skutečné postavení, o svoje právo, být tou Jedinou, Skutečnou, Dokonalou Bytostí na tomto světě!!! Muž je zde, na tomto světě pro Ženu!!!! a plní přání Ženě, aby byla plně spokojena a nemusela se zabývat takovými zbytečnostmi, jako je péče o domácnost, atd. Od toho jsme tady my, muži, kteří si uvědomili svoje postavení, svoji úlohu v tomto životě, v této nové, tvoříce se Společnosti, kterou nyní budují Ženy, které si uvědomily, jak vše je a jak je třeba to vše opravit !!! [/quote]

  tady se někdo dal na rektální horolezectví, beztak za 20-30 let bude Evropa muslimská 😛

 15. Dobrý den, vzhledem k své povaze, svému chápání postavení \“muže\“ k Ženám, dokonalým to Bytostem na tomto světě, uznávám, že muž je pro Ženy jen pouhou hračkou, pouhým ničím, jen pouhým nástrojem k tomu, aby mohla Žena otěhotnět, a porodit další ženskou bytost, aby mohla síla a postavení Žen neustále sílit, aby se mohla vytvořit Společnost, kde bude Společenství Vlády Žen tím, co vytvoří, novou, skutečnou a spravedlivou společnost s postavením mužů takovým, k jakému jsou stvořeni, jen a pouze pro potřebu a službu Ženám!!! Žena je Jedinou Skutečnou a spravedlivou Bytostí na tomto světě. Jedinou chybou je, že v současné době si svoje postavení mnoho žen neuvědomuje!! nebo možná se stydí k tomuto Společenství se přihlásit! Proto vyzývám i ostatní ženy, aby se veřejně postavily a hlásily o svoje skutečné postavení, o svoje právo, být tou Jedinou, Skutečnou, Dokonalou Bytostí na tomto světě!!! Muž je zde, na tomto světě pro Ženu!!!! a plní přání Ženě, aby byla plně spokojena a nemusela se zabývat takovými zbytečnostmi, jako je péče o domácnost, atd. Od toho jsme tady my, muži, kteří si uvědomili svoje postavení, svoji úlohu v tomto životě, v této nové, tvoříce se Společnosti, kterou nyní budují Ženy, které si uvědomily, jak vše je a jak je třeba to vše opravit !!!

 16. Jako zdravotní sestře mi nad takovýmto nesmyslem zůstává rozum stát 😯 Prezentujete to sice se vší vážností, leckomu by to mohlo připadat vtipné, já se ale spíše obávám o ty, kteří těm nesmyslům z této stránky opravdu uvěří.

 17. hlavne nebud dalsi co sa vyhraza a nic nespravi, lebo takych tu uz bolo…

 18. Dobrá zpráva… obraz serveru uložen na disku…necham to prostudovat kamarada pravnika, zabyva se trestnim a rodinnym pravem…i ja bez pravnickeho vzdelani chapu naplneni podstaty \“Nabadani k trestnemu cinu\“…pani Julie se tu uz asi dlouho neohreje…mozna jeste vyvarim za reportaz do Novy…:D

 19. [quote=Lars Larsen]a kde su tie odborne prispevky? ja som teda nikde ziadny nevidel[/quote]
  Tjn to mě zajímá kde najdu ty odborné příspěvky. zatim jsem opravdu žádné nikde neviděl…

 20. aaa. Julko… ak nedaš zdroje, tak nečuduj sa, že ti neverime.. aj ked..kto by takejto hluposti veril?? však?

 21. tento web kedysi bol vtipny (vlaky stavajuce na prejazde, lietadlo lietajuce len nad susou, perpetuum mobile zostrojene z vrtule a veternej elektrarne, internet je plyn, pismena su sexisticke, ajfon a hromada dalsich)

  ale objavuju sa tu veci, o ktorych nie len, ze normalny slusny clovek nezartuje, ale casto hranicia so zakonom, niekedy ho az porusuju (navadzanie na tazke ublizenie na zdravi, navadzanie na vrazdu, navadzanie na samovrazdu a vsetko vratane poskytnutia navodu) a kedze web nie je oznaceny ako zabavny alebo vtipny, nie je tu upozornenie, ze clanky nie su myslene vazne a vsetky miestne "feministky" sa nam snazia vsetkymi moznymi prostriedkami dokazat opak, tak to proste nemoze byt brane na lahku vahu

 22. Souhlasim s Rorschachem, podle mě je to sranda…

 23. Julie, opravdu přehodnoťte svůj postoj. Neberte to jako urážku, spíše jako přítelskou radu.

 24. a kde su tie odborne prispevky? ja som teda nikde ziadny nevidel

Comments are closed.