ŠOK: Český prezident nabádá k porušování zákonů

Dnes jsem procházela denní tisk a hledala něco hezkého čím bych vám opět zpříjemnila den. Četla jsem článek o panu prezidentovi, kterak cestoval vlakem soukromého dopravce a byla jsem nadšena jak lidsky a přátelsky působí. Že dává lidem práci a neupřednostňuje státní sektor, na který má jako prezident jistě vliv. Bohužel mé nadšení netrvalo dlouho. V jisté části článku jsem se dočetla citovaný výrok pana prezidenta Klause:

Tím výrokem je toto:

 „Mám s sebou plnou tašku práce, takže se na to těším. Já bych pracoval, i kdybych jel autem. Ale to je zase lepší tady,“ komentoval před cestou na nástupišti v Praze.

Zdroj

{loadposition article}

Prosím, já snad špatně vidím. Prezident našeho státu se veřejně doznal, že se plně nevěnuje řízení a listuje si přitom nějakými papíry. Prosím, co toto má znamenat? Žijeme snad někde v absurdistánu? No zřejmě ano. Co mě také zaráží je skutečnost, že se nad tím prozatím nikdo nepozastavil. Vždyť se jedná o porušení zákona svrchovanou hlavou státu. Všude se hovoří o potřebě vzdělávat naše občany co se chování v provozu týče a potom tu vystoupí pan prezident a jinými slovy řekne: Během řízení si čtěte a dodělávejte práci.

 

Pro připomenutí uvádím znění zákona, který byl porušen

Povinnosti řidiče §5

 

(1) Řidič je kromě povinností uvedených v § 4 dále povinen
a) užít vozidlo, které splňuje technické podmínky stanovené zvláštním právním předpisem,
b) věnovat se plně řízení vozidla nebo jízdě na zvířeti a sledovat situaci v provozu na pozemních komunikacích,

(1) Řidič je kromě povinností uvedených v § 4 dále povinen a) užít vozidlo, které splňuje technické podmínky stanovené zvláštním právním předpisem,
b) věnovat se plně řízení vozidla nebo jízdě na zvířeti a sledovat situaci v provozu na pozemních komunikacích

 

Já zde na tomto místě očekávám proaktivitu státního zástupce a postoupení této záležitosti do trestního řízení, jelikož se jedná o porušení zákona!

Ráda bych také podotkla, že v článku je hrubá chyba v citaci pana prezidenta. A to ve větě: „Mám s sebou plnou tašku… ono zvýrazněné S je chyba. Nikdo tak nemluví. Správné znění je: „Mám sebou plnou tašku..

Jen doufám, že se nejedná o doslovnou citaci pana prezidenta, protože pak by to znamenalo, že někdo kdo nectí pravidla českého pravopisu a porušuje zákony je hlavou našeho státu.

 

Objektivni zpravodajství přináší Reportérka Katka

 

644 comments

 1. Femicows…něco nového do MC!!! Otázka je, co by z nich padalo za itemy…jo, wesnotane, chtěl jsem se zeptat, jestli neznáš Soul_Draca ?

 2. ale notak žena je normální člověk ale tyhle pi*če to nejsou ani feministky to jsou staré zahořklé báby které nemá ráda jejich mrtvá kočka!

 3. [quote=Libuše Kowarobias]Jsem na tomto světě poněkud déle než ty, tudíž mám jakožto starší osoba více životních zkušeností a můj názor je tudíž relevantnější.[/quote]

  Dvaceti lety clovek muze mit vic zkusenisti a dokazat mnohem vic nez sedesatnik, vek neni meritkem lidske kvality ale **** jako ty to asi nema cenu vysvetlovat
  Dvaceti

 4. Skôr sa naučiš dýchať pod vodou, ako feministke niečo vystelíš 😀

 5. 1) každýmu je jasný, že prezident neřídí a má svýho řidiče…

 6. BTW S sebou je v tomto případě naprosto správně, učí se to už na základní škole, takže je ostuda, že to „reportérka“ vůbec netuší 😉

  a že si myslíte, že by pan prezident řídil, když má k autu i svého osobního řidiče a u toho že by si četl, tak tomu se nejde než smát, protože to je **** týdne 😉 těším se na další skvělé články od skvělé reportérky Katky 😉

 7. za prejeti 10 feministek by nemelo hrozit nikomu nic krome zbudovani oslavneho pomniku a nominace na nobelovu cenu..

 8. a já ti dávám taky jeden ať už pustíš klávesnici

  s úctou výkonný víceprezident K.R.K

 9. radši se zkus rozkrájet sama ty p.i.č.o hnusná 😉

 10. jeste tak vedet ze kdyz jede prezident autem tak ma ridice 😀

 11. Možná by jste měli vědět, že prezident je ze zákona beztrestný, takže by mohl klidně řídit, číst, přejet tak deset feministek a nic by mu nehrozilo

 12. Vy ste asi úplně vy*patlaný páč pan prezident má šoféra: tím pádem nemusí dávat pozor na řízení… pí*či, krá*vy zasra*ný, jste horší než hadr na podlahu a vače inteligence taky tomu odpovídá….

 13. ¨Pravdu díš sestro …

  Proto pozor ať teoreticky neuklouneš v blískosti frekventované vozovky …

 14. Stáří vpřed Libuško … jistě už tě hrobník čeká, věř však že já i s tou slzou v očku příjdu k tvému hrobu s kytičkou, bude tě škoda, velká škoda … Kdo tu potom bude psát ty přihlouplé příspěvky 🙁 Vezmi sebou i Bogušku a Jůlku …

 15. Prohlásila Boguša když se ráno na sebe dívala do zrcadla … Jen nevím proč si to děvče vyká …

 16. 🙂 Ty ? Vyvolená ? A taková slova ? To by se tedy asi ta Vaše Ježíška a Paní Bohová divili co to mají za černé ovce ve svých [color=red][u][b]poddaných[/b][/u][/color] vyvolených ..

 17. Špatně napsáno Jůlku … Bohu dík pro nás a bohužel pro Vás, žádný muý nemá zájem o Vás opřít ani galusku … ( a to galuska je rodu ženského )

 18. [quote=Libuše Kowarobias]Žádná taková hra neexistuje, protože to pokud za něco stojí, tak bychom jí měli i zde na magazínu. Tvoje přezdívka je zcela evidentně odvozena od názvu spořitelny.[/quote]

  Že nie? Vyhľadal som si trailer na tú hru a perfektná mám rád také hry nech sa páči Libuš http://www.youtube.com/watch?v=w3P39lppcH4

 19. [quote=jaulina]Je mi jasný názor feministek,vy byste tu babču ještě pochválili. Vlastně,když tak nad tím přemýšlím,nebyla to vaše matka?Nebo nějaká příbuzná ze Slovenska?

  http://www.novinky.cz/koktejl/252753-mladik-si-po-sexu-prisel-do-lekarny-pro-prasky-starenka-ve-fronte-mu-vynadala.html%5B/quote%5D

  No na slovensku tieto baby majú síce viac rozumu ako Feministky ale je to krutá realita davovej psychózy Slovenskej populácie… Mne zase dokonca mladá žena musela vynadať že som dal pusu svojej priateľke na verejnosti… Vraj preto že sú okolo malé deti… To ja som zase zvedavý čo by zrobil taký debi1ný človek na kúpalisku…

 20. trestnej bod i ode mě a jen tak já mám sester víc a ani s jednou sem nechtěl nikdy spát představ si to

 21. já bych věděl jak spíš by mě zajímalo z čeho bys ho obvinila

 22. Nedalo mi to a navštívil som stránku Ústavu pro jazyk český Akademie věd ČR a v ich jazykovej príručke ani v Slovníku spisovného jazyka českého som vami použité slovo nenašiel. Keďže však nie som Čech nechám sa od vás rád poučiť ak zverejníte odkaz k danému výrazu.

 23. Dal jsem ti trestný bod za demenci a nebudu poslední…

 24. Já snad špatně vidím. Jak je možné, že tento muž má sestru? Copak si rodiče neuvědomují v jakém je nebezpečí pokud sdílí stejné prostory?

 25. Bohužel pro vás a bohudík pro nás – nemáme o muže zájem ani kdyby se rozkrájeli!

 26. ŠOK Aj Judr Júlia navádza z Bohuškou a Libuškou k trestnému činu a mnohokrát neustále…

 27. [quote=Bohuše Ondráčková]Ovšemže nemáš. Tvé jediné plány, jak oslavit narození Spasitele, bylo hraní těch PC her, že?[/quote] Takže Ježíš,jakožto spasitel byl chlap,ale spasil vás a vy jste teď proti veškerým mužům? 😀 Opravdu měl doktor Chocholouš pravdu :DDD 😉

 28. [quote=Libuše Kowarobias]Nemá. Řídí sám, a určitě je vždy opilý.[/quote]

  Libo, ja ho videl jak ridil, cetl si noviny, pritom listoval nejakejma papirama, pil evidentne alkohol a kouril zvlastni cigaretu ve tvaru kornoutku … a pod nosem mel takovy prasek, jakoby kyprici nebo co … a pak [b]sebou[/b] cukal jak smyslu zbaveny! Hruza ti dnesni prezidenti, ze?

  Kazdopadne, kdyby bylo na svete vice tak pozornych lidi, jako je reporterka Katka, bylo by hned lepe. Myslim, ze za takovy prispevek by si zaslouzila nejakou cenu .. nebo alespon financni odmenu, protoze to je hruuuza co se dnes deje. Obzvlaste se mi libi, jak vyhledala i ten zakon ktery porusil, proste dokonala reportaz!

  A Kaceno, kdy mas dalsi vychazky? Nebo Te uz drzi v klecovem luzku naporad? To by byla skoda, zajdu za doktorem a zaridim to, neboj se nic. Pak skocime za JUDr. Julii nebo jak se zove a bude zasejc dobre, uvidis. Jen me napda, zda se k JUDr. Julii vubec dostaneme, mela by mit v tu dobu samotku.

  reportazim zdar – nazdar!

  Doc. Prof. MUDr. JUDr. Milerad Konecnik, CSc.
  (bratr toho ubozaka, co nasel v Julii spoluzacku z ruznych vysokych (az 10ti patrovych!) skol co spolu studovali)

 29. [quote=wesnotan]velbloudi jsou záležitost afriky, asie, a jižní ameriky[/quote]

  Vazeny Sporitelno,

  pokud mne pamet neklame, tak v Australii ziji dromedari, coz jsou potomci velbloudu. Mate pravdu, ze vazena pani Bohuse nema zcela pravdu, kdyz si dovoluje tvrdit, ze v Australii ziji velbloudi. Nicmene, tato zanedbatelna drobnost nikterak nesnizuje nazory a pravdy (!) hlasajici na tomto skvelem webu. Diky za nej!
  Jen tak pro uplnost, vyskyt dromedaru (velbloudu) na Australskem kontinetu je dolozen nezpochybnitelnym dukazem ve forme zkameneliny obriho velbloudiho hrbu, znameho pod jmenem Ayer Rock nebok tez Uluru.

  S pratelskym pozdravem

  Prof. JUDr. Dalimil Konecnik, CSc.

  (jsem zrejme studijni kolega pani JUDr. Julie – jeste jsme si to nepotvrdili, ale mam dojem, ze je to tak. Opravdu neuveritelna zena!)

 30. [quote=Bohuše Ondráčková]Bychom.[/quote]

  Vazena Bohuse,

  ac nerad, tak v tomto Vas musim poopravit. Pripustne jsou, nyni nove, obe varianty, tzn. „bychom“ i „bysme“.
  Ovsem to je skutecne jen mala, drobna, nepatrna neznalost, kterou lze snadno napravit.
  Nic to rozhodne nemeni na faktu, ze Vase nazory i nazory ostatnich moudrych zen na tomto webu jsou zcela a naprosto, a pro vetsinu tech barbaru co to komentuji, fascinujici a pokrokove (coz si ta mensina, co si mysli, ze priroda se necha osidit rukou (!) zatim neuvedomuji).

  S uctou

  Prof. JUDr. Dalimil

 31. Milá reportérko Katko!
  Pan prezident, když jede autem, tak neřídí on sám, nýbrž má svého řidiče a on sám sedí na zadních sedadlech, kde se může nerušeně věnovat práci, aniž by tím on sám ohrozil plynulost a bezpečnost silničního provozu 🙂 je tedy zbytečné, aby někdo tuto věc postupoval soudu jakožto porušení zákona, neboť nebyla naplněna skutková podstata trestného činu či přestupku.
  S pozdravem
  ChemikZOvy 🙂

 32. Nechápu, vždyť všichni muži by měli užitek z poznatků těchto žen. Zkuste si promyslet různé výhody: nemusíte se zbytečně potit na cizím těle, nemusíte předstírat, že se vám žena, kterou máte doma líbí a hlavně můžete otevřeně říci jiným mužům, že s jejich šovinismem nesouhlasíte. Narodil jsem se jako muž, ale kdybych měl peníze, nechám se operovat abych byl skutečnou božskou bytostí!

 33. To „s“ v tom „s sebou není“ chyba. Někdo, kdo neumí sám česky, by neměl kritizovat češtinu jiných lidí.

 34. Až na to že máš ten zdroj špatně měl by být přímý odkaz na článek a ne na portál kde ten článek můžeme najít (přestože všichni víme že takový článek neexistuje)

 35. I kdyby si tam prezident v tom aute honil pero tak vam to muze bejt v pi*i.Ja auto jeste nemam ale jen co ho budu mit tak si necham za jizdy kourit pero od nejaky koceny, pri tom si budu pohulovat gramovy brko(marihuana kdybyste to nevedeli!!!) a popijet vodku nebo rum.Do auta si necham nainstalovat gps na ***y ***** jako ste vy a budu vas srazet na prechodu jak mochomurky vy pojebane svi*e ,,!,, je mi 17 a za rok budu delat papiry takze se teste pi*ky!!!
  PS:***u vam na pravidla a trestny body si strcte za klobouk

 36. Prve vězení, poté smrt! A to rovnou všem mužům!

  Klikni palec dolů, jestli souhlasíš.
  Klikni palec nahoru, jestli souhlasíš.

  za tohle by vas meli zavrit az zcernate uvedomujete si co tu blijete za sracky? vas potkal na real tak vam ukonu tu vasi bejci drzku plnou nehoraznych sracek a prujmovych vyschlich pochev mate jen mindrak ze o vas nema nikdo zajem ze jste stara hloupa a hlavne sama.. sama to dobre vite a to ze mi koment locknete nebo smazete tim to jen potvrdite…
  mela byste se nad sebou zamyslet jak se chovate a jak se silacky vyjadrujete za monitorem vzhledem ktomu ze zeny se biti nemaji a zenu bych nikdy neuhodil o vas bych klidne prerazil 2 metrovou traverzu a jeste bych se vam smal pri prerazene pateri.. preju pekny den z pozdravem SKPWMNZR…

 37. Prve vězení, poté smrt! A to rovnou všem mužům!

  Klikni palec dolů, jestli souhlasíš.
  Klikni palec nahoru, jestli souhlasíš.

  za tohle by vas meli zavrit az zcernate uvedomujete si co tu blijete za sracky? vas potkal na real tak vam ukonu tu vasi bejci drzku plnou nehoraznych sracek a prujmovych vyschlich pochev mate jen mindrak ze o vas nema nikdo zajem ze jste stara hloupa a hlavne sama.. sama to dobre vite a to ze mi koment locknete nebo smazete tim to jen potvrdite…
  mela byste se nad sebou zamyslet jak se chovate a jak se silacky vyjadrujete za monitorem vzhledem ktomu ze zeny se biti nemaji a zenu bych nikdy neuhodil o vas bych klidne prerazil 2 metrovou traverzu a jeste bych se vam smal pri prerazene pateri.. preju pekny den z pozdravem SKPWMNZR…

 38. Kde vy svině bydlíte? :DD pudu vám nastrkat do schránky oslí čuráky 😀

 39. tohle s timhle „clankem“ nesouvisi ale zajimalo by mne , proc na vasich udajne feministickych strankach najdu reklamu na be2 (nejaky seznamovaci portal) a na penu na holeni (uz nevim od jake znacky ale vlevo to mna mne vyskocilo)??? Vztah s muzem je podle vas zvrhlost a holeni je ponizujici nebo jak to rikate? Pravda je takova ze sileny, uchylny a zaroven neuveritelne vripny obash techto stranek vede k tomu, ze je navstevuje hodne lidi a za ty reklamy vam tudiz dobre plati. A ja vam pani dr Julie dekuji, vzdy se dobre pobavim a ujistim se, ze jseste nejsem uplny blazen 🙂

 40. zase kdo ví… kdybychom poslali do války femky určo by to bylo horší jak Hiroshima a Nagasaki. v podstatě by šlo o vyhynutí celého lidstva.

 41. Bohouši, mám pocit, že co nevidět tě také někdo pošle rektálním expresem! 😀 😛 :kiss:

 42. Ale kuš babo (chlape)! 😛 … jen myslím, ře i když je tohle s*r*a*n*d*o*s*tránka, tak to nadávání do šlapek byste si mohly(i) odpustit.

  Jinak krásný den, plný ztopořených pyjů přeje Ája. 👿

 43. 🙂 [quote=you_]ha 😀 ona si myslí že jsme ještě ve středověku? ve válce a koně? 😯 :huh: [/quote][quote=Bohuše Ondráčková]Pro tebe nemám, šlapko.[/quote]žena je taky člověk i když poloviční

 44. Pro reporterku Katku: NAPROSTO NESMYSLNY CLANEK DOSLOVA O NICEM A ZASTAVOVANI SE NAD TAKOVYMI VECMI NEDIVIM SE PAK OSTATNIM CLANKUM…SAMA SEBE HAZITE DO SPATNEHO SVETLA TOHLE VUBEC PUBLIKOVAT… 🙁

 45. [quote=Agneska-dracice]moc zajimavy poctenicko tendleten clanek![/quote]vy jste spis taky primitivni kdyz článek o NICEM komentujete jako skvely pocteni…

 46. Ráda bych také podotkla, že v článku je hrubá chyba v citaci pana prezidenta. A to ve větě: „Mám s sebou plnou tašku… ono zvýrazněné S je chyba. Nikdo tak nemluví. Správné znění je: „Mám sebou plnou tašku..

  Jen doufám, že se nejedná o doslovnou citaci pana prezidenta, protože pak by to znamenalo, že někdo kdo nectí pravidla českého pravopisu a porušuje zákony je hlavou našeho státu.
  ——————————————–
  VY JSTE DOST MIMO KDYZ MA PREZIDENT SVE RIDICE JEZIS NECHAPU JAK MUZETE MIT TAK VYMITY MOZEK KDYZ SE HOLEDBATE TAK JASNOU VECI KDYBYSTE RADSI ROZEBIRALI EVROPSKOU UNII A CISAROVNU MERKLOVOU S CISAREM SARKOZYM A ROZPAD EU KDYZ UZ POLITIKU 😀 A PROPO TY MAJ TAKY SVE RIDICE TO VI KAZDY UZ OD DETSVI A NEPISE TAK PRIMITIVNI CLANKY… opravdu primitivni názor a řešit takové kraviny na to vás je…

 47. Když čtu komentáře členek tohoto katalogu,které prosazují jejich „feministické“ názory, přemáhá mě touha říct vám něco velmi, velmi neuctivého. Pak ale vidím záporné hodnocení u nich a kladné hodnocení u komentářů, které vám ty neuctivé věci říkají za mě a hřeje mě u srdce. 🙂

 48. souvisí on linux je taky open-source
  open- source znamená že se na projektu může podílet kdokoliv kdo splní předem daný podmínky

 49. Paní/e Libuš S Paní/em Bohuší zajímalo jak by jste na mě chtěli podat trestní ******** když nevíte ani mé jméno 😀 Na tož kde bydlím 😉 A podle ip adresy asi těžko 😛 :woohoo:

 50. [color=red][size=medium]Libuško, tvé daně jdou i na provoz psychiatrických klinik. Proto můžeš být klidná a nemusí ti být zle.[/size][/color] 😉 😉

 51. [color=red][size=medium]wesnotan: nějak v tom nenám jasno, ale nesouvisí open-source s Linuxem?[/size][/color]

 52. [color=red][size=medium]Libuško, opět Vám uděluji trestný bod![/size][/color]

 53. [color=red][size=medium]Ale Libuško, syn říkal, že má rád Call Of Duty, tohle je podle něj kravina.[/size][/color]

 54. Já ráda hraji Udělej z muže ducha. To je lepší hra než ty vaše bl[i][/i]bosti.

 55. aha aha tak jsem si všiml že je to obojí na jedné stránce inač dík eště jsem se před odjezdem zasmál 🙂

 56. dals tu 2 stejné odkazy… no nic bohužel si to přečtu až v neděli večer

 57. Pane doktore,mám vás ve veliké uctě,ale musíte na své pacienty lépe dohlížet. Začínají se vám vymykat kontrole. :woohoo:

 58. Libuše, co děláš zase na počítači ?! Chceš mít zase pěnu u huby ?!

  Pro duševně zdravé osazenstvo stránky: Prosím neragujte na Bohuši s Libuší několik dní, ono to u nich vyvolá dojem že v diskuzi zvítězily což by alespoň trochu mělo zlepšit jejich duševní stav. (Vzhledem k té trávě kterou zhulily je podání léků dočasně nemožné, což jejich duševní stav ještě více zhoršuje, výsledkem toho jsou jejich příspěvky na těchto stránkách, stopy zubů na mřížích jejich klecových lůžek a vysoké účty za nové zuby.)

  Doc.Chocholoušek, primář feministického oddělení, PLB.

 59. [quote=Anonymní][quote=Mámamipovolilamasturbovat]Ano 😀 A ještě více mě hřeje u srdce když si z takovýchto "lidí" mohu dělat srandu :woohoo: [/quote]
  Už by to chtělo, aby přišli s něčim novým pomalu začínám přepokládat co k tomu řeknou…
  A ještě když pomyslím, že je to ****, tohle přeci nemůže být pravda, že takovíto lidé opravdu existují[/quote]
  vystřihli *******. 😀

 60. [quote=Mámamipovolilamasturbovat]Ano 😀 A ještě více mě hřeje u srdce když si z takovýchto "lidí" mohu dělat srandu :woohoo: [/quote]
  Už by to chtělo, aby přišli s něčim novým pomalu začínám přepokládat co k tomu řeknou…
  A ještě když pomyslím, že je to ****, tohle přeci nemůže být pravda, že takovíto lidé opravdu existují

 61. Ano 😀 A ještě více mě hřeje u srdce když si z takovýchto „lidí“ mohu dělat srandu :woohoo:

 62. Taky vás když si čtete tyhle stránky hřeje u srdce, že jste nedopadli jako tyto ženy ?. Nebo, že je nemáte za příbuzné?
  V životě není snad nic horšího než být nemocný,mít hlad,být ve vězení nebo být tohle…

 63. Feministky zasraný vyprcám vás všechny muhehehe :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 64. Nefunguje… 🙁

  Jo slíbila jsem ti ty fotky na mail tak vydrž. :confused:

 65. já bych taky řek ale ono polsko vcelku širokej pojem

 66. Zřejmě se mýlím,ale její příjmení mi přijde Polského puvodu.

 67. Počkat ona ti poslala fotku své vilky? 😀

  Přepošleš mi ji? :cheer:

 68. Haha skvělý odhad otázky.
  Libuše vyděláš si aspon na chleba? 😀

  Dobře umění věštce je i odhadnout minulost.
  Pokud mi přesně řekneš co jsem jedla zhruba před hodinou tak ti zaplatím 10000kč. 💡

 69. já jsem původ svýho nicku prozradil tak bych chtěl vědět odkud jsi že se jmenuješ jak se jmenuješ

 70. Nebudeš tomu věřit,ale to , že ty jsi nic nedokázala.Jen hnít u počítače a stěžovat si na všechno a na všechny neznamená,že to tak mají všichni. 😀

 71. Lež zustane lží. 😛

  Je jedno kolik femek jí prohlásí za pravdu. 😛

  Neodporujte svým slovum Libuše. 😆

 72. Ano. To je jedna z těch lepších čtvrtí. Ty bydlíš v Chánově nebo v Janově?

 73. Technicky vzato jde o vilu postavenou ve 30.letech 20.století, ale já se nechci vyvyšovat nad ženy s nižšími příjmy (kvůli mužům, kteří se jako vepři rozathují na dobře placených postech, kde nic nedělají).

 74. Vskutku? Víte vubec co je thajské vězení? 😀

  Vy máte jen scvrklý mozek a nebetyčnou aroganci. 😀

  Bezpochyby si s tím užijete spoustu legrace. 😆

 75. tak povídej jak bys zařídila export do thajska a ukaž mi ty důkazy, co já vim tak bys to měla minimálně podporu šíření dětské pornografie

 76. to tu energii vyrábíš ještě třením nebo jak, pokud si pamatuju správně tak si to byla ty kdo tvrdil že musíš vytáhnout baterku z Iphonu aby šla nabít

 77. Předlož důkaz, že tomu tak není. Pravidla českého pravopisu i Slovník spisovné češtiny stojí na straně paní Bohušky.

 78. Mě je z vás také špatně,ještě víc ,než si myslíte. :X

  Mimochodem já jsem ,už předem napsala,že nejsem dobrá angličtinářka.Mohla by jste mi to tedy aspon přeložit? 😆

 79. nebudeš tomu věřit ale tvůj příspěvek se víc hodí jako reakce pro bohušku

 80. mele tu totální kraviny, la*** z písku a hovna se na mě zlob nebo ne ale to je debilita

 81. Co se tvé angličtiny týče, tak i v tak jednoduché větné konstrukci jsi se dokázala dopustit mnoha chyb. Tak například: „…my [b]E[/b]nglish [b]is[/b] also…“ nebo „Bohuše doesn´t…“. A tak bych mohla pokračovat. Je mi z tebe špatně.

 82. Vy si prosím běžte vypláchnout mozek,nejlépe několika panáky vodky. :woohoo:

 83. Já mám na tebe dostatek důkazů k tomu, abys strávil zbytek života v nejtěžším thajském vězení. Takže si dej pozor na ústa a na pyj.

 84. tak jestli je podle vás každá normální žena prodejná ***** tak by za to měli děkovat bohu

 85. To, že ty sám jsi nikdy nic nedokázal a akorát hniješ celé dny u počítače a představuješ si, jaký si úspěšný a oblíbený, neznamená, že to tak mají všichni.

 86. podle vašich keců nemáš ani tolik životních zkušeností co má moje 5 letá sestra

 87. Každopádně paní Bohuška opět ukázala, že má pravdu, a ty jsi hlupák. To máš z toho, že si neustále mačkáš ten svrasklý kus kůže mezi nohama.

 88. Vypláchni si pusu ty bezcenná hroudo trusu.

 89. Jj až si říkám,škoda že ta představa není realná ,aspon by ta válka nepředstavovala,až takovou hrozbu.

 90. Do cizího e-mailu? A jeho majitel ti nejspíš řekl heslo, viď? Jinak bys to nedokázal, ty spodino.

 91. Je to také prodejná dě[i][/i]vka jako ty, nemáte si co vyčítat.

 92. Jsem na tomto světě poněkud déle než ty, tudíž mám jakožto starší osoba více životních zkušeností a můj názor je tudíž relevantnější.

 93. Z touto nevkusnou spitzname se skrývá uhrovatý pubescent z Mostecka, takže prosím všechny slušné lidi, aby na tuto hříčku přírody nereagovali.

 94. už jsi čet tu teorii o tom že sperma je toxickej plyn používanej nacistama v koncentrácích?

 95. díky díky moc … ty vole tak to je moc „krásné sluneční dítě“ já padnu 😀 😀 😀

 96. ha 😀 ona si myslí že jsme ještě ve středověku? ve válce a koně? 😯 :huh:

 97. ty nic, ona je prostě taková, to si vůbec neber k srdci, taková primitivní postavička tě přece nemůže urazit

 98. Jéé tak to si ted nevzpomínám,ale poslední dobou to zminovali celkem často,ale doporučuju ti dá do vyhledávače…At začne válka…super článek,řezala jsem se u něj hodně dlouho. 😆

 99. :0 tuhle teorii jsem ještě nečetl? nemáš odkaz kde přesně to bylo? rád bych se ještě zasmál 🙂

 100. Taky pravda,muže s nima probrat svou teorii o oplodnění ze slunce,nebo možná vymyslela něco lepšího. :woohoo:

 101. Pokecá si s nimi na své úrovni… ona je taky plná sra.ček

 102. Já stejně nechápu proč je tak agresivní.Hned *****,šlapky.Co jsem napsala tak hroznýho? :dry:

 103. Super kámoši,ještě jim udělat oči,pusu a se svojí fantazií si s nima parádně pokecá. 😆

 104. vždyť má přece písek a velbloudí hov.na tak si udělá kámoše z toho ne? :0 :dry: :huh: 😯

 105. Usuzuji to z toho jak se k ostatním chováte.Víte připomínáte mi jednoho diktátora,ten také chtěl zabít každého kdo nesplnoval jeho představy o dokonalém člověku.

 106. Hmm vyříznout srdce bezva rada. :woohoo:

  Vy opravdu neumíte napsat člověku něco kde by nebyla urážka,nebo návod jak se zabít. 😀

  Nrozdíl od vás jsem vám pár takových zpráv napsala i přesto jakým označením jste mě častovala a budu k vám slušná i nadále a třeba vám to jednou dojde. 👿

 107. asi tak pravděpodobný jako fáma o la***u a poušti

 108. A že jsem sama usuzuješ z čeho? Na své biofarmě mám spousty kamarádek a mezi těmito feministkami dokonce i pár velice dobrých přítelkyň. Mám rodinu a má vnučka mě miluje. A mám i manžela, který pro mne udělá, co mi na očích vidí. Takže si tu nemusíš vylévat své srdíčko a raději si ho běž vyříznout.

 109. lama… „Do cizího mailu jsem se už vlámal“, co ty jsi kua za *****a, snad už ani soomáci nemaj u sebe takovýhle vypatla…

 110. Ne tak docela, já si všimnul tý chyby až kvůli Libuši, mozek má lepší věci na práci, než číst písmenko po písmenku, starší modely maj v tomhle asi výhodu 😀

 111. Já se do toho lehce vlozim. Nevím jestli to tu uz zaznělo nebo ne ale mysli ze pan prezident asi při práci v aute neridi. Dokonce si ted zpětně nevybavuju kdy jsem naposledy videl Klause řídit. To mohlo byt tak v 93.roce od té doby ma řidiče;). Kdyz ty články čtete tak u toho premyslejte trchu. Kdyby jste se nad tím zamyslela místo hledání zákonu tak si ušetříte práci

 112. Zase špatně, měl jsi napsat:
  POLIB SI PRRRRRRRRRDDDDDEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLL

 113. Věštkyně, ju? Tak to mi určitě povíš, proč …

  (Základní umění věštce je odhadnout otázku, podle toho se dá poznat i jeho kvalita)

 114. Tekken fajn, jinak ale Mortal Kombat, Devil May Cry, AvP a DKF.

 115. Překlad: Seděla jsi na pískovišti a hrabala se v kočičích h/o/v/nech

 116. Bohuše, jestli do pěti minut nevstaneš od toho počítače a nevrátíš se zpátky na svůj roh ulice, tak ti jednu švihnu, od čeho vás ***** podle tebe platím?

 117. [quote=Bohuše Ondráčková]Pro tebe nemám, jsem šlapka.[/quote]

  Chyba v textu opravena 🙂

 118. [quote=Bohuše Ondráčková]Ale prosimtě, jednou jsem v naprosto nouzové situaci, kde se jednalo o přežití, zvládla vytvořit lejzrový urychlovač emitující částice v takovém energetickém rozsahu, že si to ani nedovedeš představit, spolu s fúzním reaktorem, který ho napájel.

  A to celé v poušti, kde jsem neměla k dispozici žádné suroviny a tak mi jako jediný materiál musel posloužit písek a velbloudí trus.

  A mým jediným nástrojem byla pouhá sponka do vlasů. [/quote]

  JJ, jsi hotový McGyver. 👿

 119. [quote=jaulina]Prosímtě,beztak je to auto imaginární,stejně jako manžel,dum a všechny ty tituly,které si dámy zde přivlastnují. 😀 [/quote]
  Normálně bych tak sprostej nebyl,ale přečetl jsem si celou vaší včerejší debatu.

 120. Bohuše, jak si se zase dostala k počítači ?! Nemáš být náhodou ve svém klecovém lůžku ? Jak ses z něho dostala ? To ti máme zase dát koňské sedativa ?

  Doc.Chocholoušek, primář feministického oddělení, PLB

 121. Opět vám opakuji,že to vy jste začala častovat urážkami typu šlapka a podobně.

  Znova opakuji za wesnotana.Proboha,už přestantě komolit jeho jméno…je to wesnotan.Nechápu jak to mužete zaměnit za spořitelnu.Snad každý si tu muže říkat jak chce,ale když už to napíše tak to aspon nekažte.

 122. Od té doby co se důchodci naučili ovládat internet,tak nechoděj do parku a pruděj na stránkách jako ja je tahle.Oni jsou doma sami,jejich názor nikoho nezajímá,tak vymysleli tohle. Tady jim pěkně všichni odepisujeme a krátíme jim čas než si pro ně přijde zubatá.

 123. [quote=Bohuše Ondráčková]Tak to máš holt smůlu, dě[b][/b]vko.[/quote]
  I kdyby to byla pravda,tak pro každého normálního člověka má 1000x větší cenu než ty a tvůj ubohej život.Udělej si sama rozbor!
  Stará,zakomplexovaná,né moc inteligentní k.r.á.v.a po přechodu,která promrhala život b.l.b.e.j.m.a kecama proti chlapům.

 124. Prosímtě,beztak je to auto imaginární,stejně jako manžel,dum a všechny ty tituly,které si dámy zde přivlastnují. 😀

 125. Ooch jak trapné Bohuše,nejenom,že bych už na tobě mohla vydělat sakra balík,ale víš co kašlu na tebe. Vždyt jsi táák hloupoučká,neustále opakuješ tu samou kravinu pořád dokola.Vlastně proč se mám tebou zabývat.Mám svoje skvělé přátelé,kteří mě mají rádi a ví,že kecáš kraviny. Jo fakt mám přátele co si mě váží a považují mě za vyjimečnou. 😉

  Jinak včera jsem měla dvě nabídky k snatku. 😛

  Jooojo to víš zákazníci co se k nám chodí pravidelně opít si rádi vylévají svoje srdíčko,abys pochopila nejen ,že jim naleju jejich pivo,ale taky jim naslouchám a třeba jim i poradím.Nezavrhuju je proto,že jsou muži,nebo proto,že pravidelně pijí.Jsou to taky jen lidi přeci. 🙂

  Víš Bohuše vlastně je mi tě líto,se svým přístupem zustaneš sama,až do smrti pravděpodobně.Je to všechno o tvém přístupu.Když se budeš takhle chovat k lidem tak tě všichni zavrhnou a pak si budeš říkat jaká škoda,že jsem se nezměnila.

  Je jedno jak nezávislou se děláš.
  Nikdo nechce zustat a umřít uplně sám.

  Zkus o tom popřemýšlet.

 126. [quote=Libuše Kowarobias]To není pravda. Své první auto (Škodu 120) jsem si koupila za poctivě vydělané peníze. Byt po rodičích jsem si nechala na bydlení do té doby, než jsem na bývalém manželovi vysoudila jeho dům ve Střešovicích, kde nyní spokojeně žiji. [/quote]
  Vyšlapat si na Škodovku to už chce v P.I.Č.I pořádnej provoz!

 127. To jsem ráda. Potěší mne každá příležitost, kdy mohu nějaké služce-prostitutce zvednout krevní tlak a při troše štěstí jí přivodit infarkt myokardu.

 128. Falešný Doc. Chocholoušku, máte záporný bod za opakované vymýšlení si. A za stupidní jméno.

 129. Ha pozdě,ale přece už mi došlo co myslíte tou misií.

  Počkat,ale v tom případě mi vysvětlete jak jste se dostala na poušt,bez prostředku?To jste jako ztroskotala? Proč jste vytvářela nějaký la***ový urychlovač? Mužete mi říct na co vám v takové situaci byl??? Jak jste mohla něco takového vytvořit jen za pomoci písku,trusu a sponky? Víte co fantazie muže být bezedná,ale pokud o daných věcech nemáte skutečné znalosti,tak ani ty nejdivočejší sny nemužete vydávat za skutečnost. 😆

  Pardon,ale to vy jste ta hloupá,pořád.Umíte jen urážet.

  Rozumný názor jsem od vás neslyšela.

  Klidně uznám že nejsem výborná češtinářka a v mém textu se najde plno chyb,ale v tom vašem by je našlo i dítě páté třídy.

  Dám vám příklad….ženstvo se umí rozmnožovat.

  ženstvo..snad ženy ne?

  Lejzrový…správně je la***ový.
  Vemte v uvahu,že je to slovo převzaté z angličtiny…La***.

  Vy víte o češtině uplné ***** a ještě větší ***** o Angličtině.

  My God you are such a stupid woman. I dont believe you any of your words. I know my english its also not perfect but I dont care.Bohuše dont understand one word. 😆

 130. Tak já to tu též balím a jdu spát.

  Bohuše mě vážně naštvala,zasloužila by pořádně proplesknout,ale to je holt život. Vždycky se najde někdo kdo vás pořádně vytočí. :woohoo:

  Sladké sny Wesnotane :kiss:

 131. Omluva byla přijata pane doktore.Jistě je to těžké starat se o všechny své pacienty. 🙂 Ovšem doporučila bych vám příště paní Bohuši navléct do svěrací kazajky.

 132. Vážení diskutující,

  píši sem po dlouhé době. Rád bych vám objasnil proč Bohuše a spol. vedou tuto absurudní debatu.

  Před několika dny Bohuše při vycházce v areálu našeho ústavu utekla sestřičce, naštěstí si spletla cestu a místo na svobodu se dostala ke mě do kanceláře, začala se hrabat v mých věcech (Momentálně sem nebyl přítomen, věnoval sem příjmacímu pohovoru nových sestřiček) a našla balíček plných jistého obsahu zelené barvy (plat mám sice ucházející ale každý přivýdělek se hodí.) Tento balíček spolu s Libuší a Ograkou postupně zlikvidovaly (rozuměj vykouřily) Co se Ogarky týče tak té ten večer sestřička zapoměla dát jí její léky (tudíž byla pouze zhulená – viz. příspěvky 6.12.2011) Bohužel Bohuše a Libuše své léky dostaly, a ty v kombinaci s marihuanou působí poněkud jinak než by měly, výsledkem tak jsou příspěvky podobné těm, které Bohuše vyplodila tento večer. Bohuše by sice měla být ve svém klecovém lůžku, jenomže se bojím že by se zase pokusila provézt nějakou hloupost – například pokusit se rozkousat mříže. (Už to udělala několikrát a pojišťovna ty nové zuby už nechce platit.) Prosím proto místní diskutující aby s Bohuší měli trpělivost a reagovali na ni co nejméně, ona poté odpadne a snad se s toho konečně vyspí.

  Jménem našeho ústavu se Vám omlouvám.

  Doc.Chocholoušek, primář feministického oddělení, PLB

 133. Nevadí,mimochodem díky zlatko vzal jsi mi ta slova přímo z ust. :cheer:

  Posílám sladkou pusinku a Bohuši jednu pořádnou facku. :woohoo:

 134. Upřímně vy jste mi ukradená,dělejte si co chcete.Vy se zmužete jen na to ,aby jste mě bez příčiny urážela. :woohoo: Mimochodem nazvala jsem snad já vás šlapkou,nebo p.íčou?

 135. ale ale copak jedna uživatelka která si neumí změnit ip adresu? jinak nevim vy byste mohli

 136. Ale ale, jaulinko, vězte, že nechcete dopadnout jako uživatelka JusticeBit[b][/b]ch.

  Ti, kteří navštěvují tento magazín déle, vědí, o čem mluvím.

 137. ale vánoce opravdu nejsou kresťanský svátek to se slavilo už ve starověkym římě ještě před rokem 312

 138. Ovšemže podle vás obsluha hostu znamená sex za peníze.Bohuško vstante,no tak ven z postele a pujdeme na procházku do skutečného světa. 😀

  V jaké psychiatrické léčebně jste zavřená?Měla bych si promluvit s personálem,aby vám zamezili přístup k internetu.

 139. tak ono obsluhu hostů v určitym smyslu obstarává i váš spolek, jste pak tedy šlapka?

 140. Tak jestli si myslíte takovou hloupost, tak jste opravdu hloupý.

 141. nn finančně polepšit by si mohla na vás ono za poškození dobrýho jména se dávaj dost velký odškodný, nehledě na to že by se prošetřoval i tenhle web

 142. Obsluha hostů…no vždyť to říkám 🙂 .

 143. Bohuše,Bohuše zrovna finační odškodnění by mi před vánoci skutečně bodlo. 😆

  Tak jinak moje profese je barmanka,tudíž nalévání nápoju,obsluha hostu.Zkus si to dát do wikipedie. 😛

 144. Ano, máte pravdu, že na prostituci by si jaulina asi mohla pěkně finančně polepšit! Chich :cheer:

 145. Cenový rozdíl nic nemění na faktu, že vila je stále domem.

 146. jaulino doufám že nevadí když odpovim za tebe: NASRAT

 147. to není pravda ale pomluva a na tom by si mohla jaulina pěkně finančně polepšit

 148. Je mi jasné, že pravda bolí, ale nazvu vás podle toho, jakou profesi vykonáváte, klidně ještě jednou, šl[b][/b]apko.

 149. Věřte mi,že pokud by sem zavítali skutečné feministky,tak by vás zřejmě zažalovali. Tento web je hloupý až stupidní.Vaše názory jsou natolik naivní,že by jim nevěřilo ani pětileté dítě. :cheer:

 150. já ani jaulina jsme vám takto nenadávali s tím si začala ty, o tajný misi jsi sice nemluvila ale za to jsi mluvila o smyšlený misii a urychlovači částic z hovna a písku takže to vyjde nastejno

 151. Vy a váš wüstenrot jste byli první, kdo zaujali hostilní přístup.

  A opět říkám, že o tajné misi tady nikde nebyla řeč, hlupačko.

 152. Vy už radši nereagujte na nic.Prokážete mi tu laskavost? Mimochodem to jak se snažíte v jednu chvíli používat gramatickou češtinu s vhodným obsahem,nijak nezakrývá skutečnost,že jste mě opakovaně nazvala šlapkou.

 153. prostě si to euvědomila to se stane každýmu narozdíl od vás si ale nemyslí že na nějakou jela a když si hrajete na chytrou tak to je MISIE

 154. Používají se oba termíny, já preferuji ten druhý.

 155. todle je tak maximálně zábavní magazín kterej se dá použít víceúčelově

 156. Proboha už s těma drogama přestaňte. 😀 😀 😀 😀

 157. Nerada se opakuji, takže
  [quote=Bohuše Ondráčková]Mluvím o onymizovaném apeletivu, nikoliv o antroponymu. Ach, jste tak hloupí a já jsem tak chytrá.[/quote]

  Ve snu by mě nenapadlo, že může na této planetě existovat člověk tak hloupý, že nezná slovo misije a myslí si, že je to jen špatně napsané slovo mise.

  Chich :cheer:

 158. Vy mě zase nemáte co urážet,na tuto stránku muže zavítat každý.Na této stránce muže každý napsat svuj názor,ale ne někoho urážet tím zpusobem,jaký jste použila vy na mě.

  Taky nechápu,že zatímco v realitě jste obyčejná ženská s obyčejnou prací,což nekritizuju,každý dělá co umí.Co mě,ale opravdu udivuje je fakt,že si tady hrajete na diplomatku,která byla vyslána na tajnou misi atd atd. :huh:

 159. Kdybyste mluvila jenom o věcech kterým rozumíte, tak tu nenapíšete už ani čárku.

 160. Na takové verbální diaré snad příště už ani nebudu reagovat.

 161. misie je vlastně mise s úkolem rozšíření nějakýho náboženství vedená nějakym knězem, mnichem nebo tak kterou zadala církev, ale píše se to MISIE ne misije

 162. Tohle není seznamka, nýbrž feministický magazín.

 163. Obávám se že mě (hacekrovi 😀 😀 😀 😀 😀 :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ) bude věřit mnohem víc lidí než tobě (chovankyni psychiatrické léčebny)

  Mimochodem když už jsme u té vazby, pořád čekám na to tr*estní ozná*mení co si na mě podala někdy v únoru.

 164. Mluvím o onymizovaném apeletivu, nikoliv o antroponymu. Ach, jste tak hloupí a já jsem tak chytrá.

 165. Vy jste tak tupá,že si myslíte že si myslíte,že mise se píše misije. :woohoo: Přezdívka ,jak správně podotkl wesnotan , opravdu není jméno,nebo si snad myslíte,že bych měla na OP jaulina?

 166. jasně chápu ono je to hrozný když ti do toho furt kecaj tyhle *****

 167. ona vás oslovila až v poslední větě a tam už vám nevyhrožovala pouze vás upozornila. jediné tedy co jste mohla vzít jako výhružku byla otázka směřovaná orannisovi

 168. Ok super,pak písnu teda dohodneme se na bližších podrobnostech,nechci to řešit tady,aby měli femky ***é kecy.

 169. Jaulina mne vokativem, ač nesprávně použitým (překvapivě), oslovila, takže to bylo na mě.

 170. ne přezdívka opravdu není jméno to je prostě přezdívka, označení jedince, když já ti teď udělim přezdívku krá*va vypatlaná tak se taky tak nejmenuješ jsi tak pouze zvaná, jste úplně dutá bohuško to máte z toho že nemáte sex

 171. A přezdívka snad není jméno? Prve si myslíte, že na misiji jezdí tajní agenti a teď tohle. Děvče, vy jste tupá jako poleno! To máte z toho sexu.

 172. jaulino když tak se ozvi já tě do pěti minut odblokuju, a bohuše to nebylo vám ale o vás a jaulina by měla plný právo tě udat

 173. Ty mi nemáš, děvenko, co vyhrožovat. Nikdo tě tu nedrží, takže klidně můžes pakovat stejně rychle, jako si sem přilítla.

  A ještě jeden příspěvek z tvé strany podobného typu a postarám se o to, abys dostala zákaz.

  Tento magazín vítá debatu na úrovni a ne ty tvé rektální exprese.

 174. k jaké církvi náležíte že jezdíte na misii, páč katolíci ani protestanti by vás s vašim názorem že ježíš je ježíška nikam nepustili a sekty na to nebudou mít prachy

 175. Zajímavé,prosím vás upřesněte mi kde jste slyšela jméno Jaulina?? Já myslela,že si to před lety vymyslel muj spolužák a od té doby to mám jako internetovou přezdívku. :cheer:

 176. Mise a misije jsou rozdílné pojmy, hloupá prostitutko. Chich, jak trapné :cheer:

 177. Pujdeme ji zažalovat? B)

  Když ona je tak hloupá,asi si myslí,že mám železné nervy.Paní Bohuše zklamu vás,když se naštvu tak je mi všechno jedno.Nepokoušejte mě.

 178. Mimochodem jaký byl ukol vaší mise.? Jste voják,nebo snad tajný agent? Pokud jste voják jakou máte hodnost? Jaké hodnosti, nebo kdo vám ten ukol zadal a proč? B)

 179. nenapadlo tě třeba někdy že já se taky nejmenuju doopravdy wesnotan ale je to jen přezdívka, a řekni nemáš v Hradci Králové příbuzný? hrozně se podobáš jednomu klukovi a dokonce máte stejný příjmení

 180. Očekávám lepší omluvu. A pro upřesnění, dovezeni byli v minulosti, nyní tam volně žijí.

 181. Dík za tip.Ovšem jak říkám,stejně nejradši někomu koukám přes rameno a fandím mu. Někdy tak horlivě,až se diví i samotný hráč. 😆

 182. Hmm na Václaváku asi ne,tam bysme se nenašli.Já hlavně nevím jak vypadáš tak mě budeš muset vypátrat. 😛 Co takhle v metru na I.P Pavlova? Mužeš mi kdyžtak ještě napsat tvuj email?

 183. tak se omlouvám velbloudi v austrálii opravdu žijí ne nikde jsem nenašel že by tam žili volně jsou tam dovezený, to nic nemění na tom že moc čumíš na mcgivera

 184. Ježíška je jméno osoby. Stejně tak se někdo může jmenovat Jaulina, v českém slovníku to slovo nenajdete, ale přesto ho čeština používá, ač je silně stupidní.
  Zatímco Spasitel je odvozené od slovesa spasit, klasicky českého slova.

  Takže se omluv.

 185. AAAAA tak toto uz ide na nahlasenie na policiu za nelegalny obsah

 186. Boze je mi az luto ze musim ist kade lahsie kedze mam aj zivot narozdiel od Bohusa, tak sa s vami ludia lucim (to nepatri Bohusovi kedze nepatri do ludskeho plemena) … cya

 187. jedinej web kterej se odvolává k prelatině je ten váš což dokazuje že prelatina je jen výplod vašich chorých mozků

 188. Prosím? :cheer:
  Tak buď jsi extrémně hloupý pouze ty nebo stojí stávající systém vzdělávání v ČR za bačkoru.

 189. Nějak se nám rozjela konverzace femky a pánové. 😛

  Zajímavé,jen dodám že by mě zajímalo Bohuše,jaký máte učet na Facebooku? 😛

 190. Preco ich pouzivas? Ak pouzivas slova ako Ježiška ktore cestina nepozna ako je mozne ze potom nepouzivas slova ako spasitelka ktore naopak cestina pozna. Ale ale kakas si do pusy bohus

 191. tak to každej občas takhle zabrouzdá fantasií ale ona podle toho žije

 192. Píšu snad někde, že je schvaluji? Čeština je uznává a je to holt jazyk, kterým se zde vyjadřuji. Ovšemže v prelatině (jazyk, který považuji za svůj primární) žádné genderové rozdělení substantiv není.

 193. Ted jsem si ještě vzpoměla na hru F.E.A.R oooch skvělá,děsivá,akční ,ale na tu se jen dívám.Bohužel nestíhám zvlášt při přestřelkách a ty děsivé momenty mě akorát nutí schovávat hlavu pod stul. 😆

 194. Profil na Facebooku pod mým jménem je zfalšovaný a vlastní ho jiná osoba než já.

 195. tak šup šup … Bl*buše .. čekám až konečně ukážeš ten svůj xich na veřejnosti 😛 .. i když počkat .. tvůj xich sem viděl jednou v kauflandu XD … ale nedokázal jsem uvěřit, že by jsi to byla skutečně ty 😀

 196. Takze ty si bol vzdelavany v CR? doooost neprijemne bohus 😀

 197. Tak jako já si taky ráda vytvářím svuj iluzorní svět,například když se nudím.Představuji si třeba že jsem tajný agent a vyplnuji si tím prázdné chvíle,ale rozhodně bych to nepsala jako skutečný zážitek. :woohoo:

 198. snad by se dalo zařídit už jenom určit kde přesně ať tam nebloudim 🙂

 199. To nic nemeni na fakte ze Vianoce niesu krestansky sviatok.

 200. Je to ******,někdy na to mužeš mrknout na videacesky.cz 🙂

 201. Křesťané oslavují Vánoce kvůli narození Mesiáše, nikoliv kvůli předchozím židovským svátkům.

 202. Preco potom uznavate slova ako spasitel a pruvodci? Ved to je diskriminacia zien ze povolanie ma muzsky nazov. Ty sa tak neskutocne ruhas bohus

 203. Hmm 28.12 někde v Praze? :kiss:

  Bohuže zavři už hubu a neplet se do cizích rozhovoru.

 204. Ovšemže Spasitelem je Ježíška, žena. Ze slova Spasitel pohlaví určit nelze. Nebo snad je i každý průvodčí muž?

 205. jj tvoje pribehy su take doverihodne ako to ze si skutocne bohuse ondrackova 😀

 206. ona žije ve svém světě tam je možný všechno

 207. Neverim ti bohusko. Preco mas na facebooku medzi priatelmi samych chlapov?

 208. Joo Quake taky moje srdcovka. :kiss: Neznáš náhodou Angry game nerd?? 😆

 209. No tak to jde vidět, že o mne a mém životě vůbec nic nevíte. Zapátrejte v historii tohoto magazínu a možná se o mne něco dozvíte, psala jsem zde toho poměrně dost.

 210. no tak kdyby nebylo nic jinýho, jen tak mimochodem jakto že spasitele? snad spasitelky ty rouhačská zrůdo 😀 😀

 211. Vianoce niesu oslavou narodenia spasitela. Vianoce su sviatkom ktory existoval este davno pred jeho narodenim. A ako je mozne ze uznavas muza spasitela? A po dalsie sa chcem spytat. Ako je mozne ze na facebooku mas medzi priatelmi takmer samych chlapov? 😀 … bohusko bohusko zacina sa ti rucat svet 😀

 212. velbloudi jsou záležitost afriky, asie, a jižní ameriky

 213. Dobře pardon muj omyl. Jinak cožeee? Urychlovač částic z papíru? 😀

  Jaká mise to byla?Výsadek lidí,testovaných na novou silně halucinogenní drogu???

  Proboha,vždyt ty ani nevylezeš ven ženská. 😀

 214. Ovšemže nemáš. Tvé jediné plány, jak oslavit narození Spasitele, bylo hraní těch PC her, že?

 215. Normální rodiče by byli rádi že jí ty léky dal aby se nemuseli starat o parchanta

 216. tahová strategie prej lehká na pochopení, těžká na pořádný hraní, jestli chceš střílečku mám povinnost doporučit xonotic (spolupracujou s wesnothem) to je něco jako quake 3 arena

 217. Tu otázku myslíš vážně nebo žertuješ?

 218. Aháá pardon žádná střílečka. Pravda tenhle žánr moc nevyhledávám,ale stejně ti patří muj obdiv. 🙂

 219. Jitunko,snad vás moje otázka neurazí,ale smím vědět kolik je vám let? 😉

 220. Na misii za vyssim dobrom ze bohus? Tam ta osvietili mimozemstania z Keplera22 a takto to dopadlo:-D

 221. jj GTA je asi jedina hra ktoru stiham pocas nejakych 10 minutovych prestavok 😀 … ale ja som klasik ja si sedim pri Vice City este 😀

 222. Když to zminuješ. Máš někdy čas,že bych si procvičila fackování? :kiss:

 223. A tebe vezmu sebou brouku to se neboj :kiss: 👿 :woohoo:

 224. Osobne v tom vidim velmi velky rozdiel. Namä cenovy bohus 🙂

 225. Někdy musíme jít vážně na kafe. :kiss: Co děláš o svátkách? :kiss:

 226. O urychlovači částic tu nikdo nemluvil, ten zládne vyrobit i má vnučka. Z papíru a se zavázanýma očima.

  Jednalo se o Velkou Viktoriinu Poušť a ztroskotala jsem zde, když jsem byla na misiji.

 227. Tomu sa vravi challange 😀 … dimplomaticku imunitu?..nebude teda problem najst si ta bohus 😀 … a potom si dame spanking vecer a vysvetlime si niektore veci 😀

 228. Jj tak koukám dlouho jsem nehrála.Nějak není čas. B)

  Co hraješ ted?

  Jo ještě musím zmínit Grand theft auto. Taky skvělá hra,ale přiznám se ,že bez cheatu jsem ztracená. 😆

 229. Ty si to uz otvoril ked to vieeees… no liborko ty hriesniiik

 230. Vestenie je hriech…to by si mal vediet liborko :-*

 231. :woohoo: :woohoo: prober se ženská nebo tě fakt někdo zažaluje

 232. Jen do toho, mám diplomatickou imunitu.
  Nabijete si čumák.

 233. Neotvírejte to! Určitě je to pornostránka plná virů!

 234. trus smrdí protože obsahuje metan a podobné látky a bakterie v něm jsou protože bez by srala prášek, ale v tvym světě je možný všechno

 235. Woow pravda o téhloe hře ještě nevím.
  Každopádně máš muj respekt,narozdíl od těch femi… nebudu sprostá jsi něco dokázal.Klobouk dolu 🙂

 236. Ved to ze mne je zle ked vidim ze moje dane idu na tvoje nevkusne okuliare liborko 😀

 237. Ale jazykom si nanho nesahala ked si to jedla? Jej takze ty si svoje h.ovna vesas na steny? 😀 .. pekneee bohusko 😀

 238. Pokud máš zájem o profesionální věštecké služby, jistě ti nebude dělat problém vyhledat si mé telefonní číslo. Slečna Bohuška používá karty namísto vějíře, jakožto symbolu ženské samostatnosti.

 239. [color=red][size=medium]Vás by měl někdo profackovat![/size][/color] :S ❗

 240. Wüstenrot je pojišťovna a věz, že žádný verze ze source-forge nemá.

 241. Zalovaaat zalovaaaat huraaaa 😀 .. podme zalovat bohusa 😀

 242. Este nedavno si spominala vilu..nie dom..ty si ale chudobna prostitutka

 243. Ta žena se zachovala správně. Ten muž si musí uvědomit, jak se má chovat. Já osobně bych si vyhledala jeho rodiče a oznámila jim to.

 244. 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆

  Sakra ,ale vážně že ty sis něco šlehla?? To musí být pecka. 😆 😆

  Doporučuju I-do***,skvělej program,už jsem zkoušela Extázi,Gates of Hades a astrál.Zkus spíš tohle jinak tě ty drogy zabijou. 😆 😆 😆

  Bože urychlovač částic…. 😆 Jak jsem se na tebe mohla zlobit,vždyt ty žiješ svými iluzemi. 😆

  Jen otázku,o kterou poušt se jednalo a jak jste se tam dostala?

 245. To není pravda. Své první auto (Škodu 120) jsem si koupila za poctivě vydělané peníze. Byt po rodičích jsem si nechala na bydlení do té doby, než jsem na bývalém manželovi vysoudila jeho dům ve Střešovicích, kde nyní spokojeně žiji.

 246. A jedno jedine tvoje slovo a je to pravda ze? :-* … liborko liborko

 247. Byl to trus velbloudice samice, takže v něm nebyly žádné bakterie (stejně tak i trus ženy bez sexu nesmrdí a vzhledem připomíná krystaly ametystu) a navíc sem na něj šahala pouze tou sponkou, která mi posloužila jako pinzeta.

 248. tak tohle sem ještě nikdy neslyšel tak dík sice nejsem nějakej velekj profík ale do cizího mailu jsem se už vlámal 🙂

 249. jo takze podla vas existuju len..kolko to tu mate..jednu ci dve hry?…uspech teda…ti multimilionari vlastnici pocitacovych firiem maju prachy len tak z prsta vycucane 😀

 250. Radši běž dělat veřejně prospěšné práce, flákači. Je mi zle, když vidím, na koho jdou mé daně.

 251. Hehe to byl příklad,pravda je že WOW sežere hodně času. 🙂 Batllefield,Tekken,Need for speed,Trackmania joo tyhle hry žeru. 😛

  Nebo třeba Return to castle Wolfstein.

 252. [color=red][size=medium]Bohuško, mluvíte jako kanál!!! Nebo jako h.a.j.z.l.půca… Vážně byste si na to měla dávat pozor![/size] Trestné body INCLUDED, pochopitelně![/color] 🙁 🙁

 253. jj bla bla bla….zasa same slova ziadne ciny…bla bla bla…

 254. wesnoth team je největší a nejúspěnější vývojářský tým v oblasti open-source zahrnuje více než 750 členů což je asi tak 75x víc než ten váš spolek, verze 1.8.6. měla skoro 5 milionů stažení ze stránek source-forge a hře se podílí spousta známějšách osob jako třeba rusty russel, eric s raymond nebo mattias westlund, takže asi tak

 255. „100x opakovaná lož sa stane pravdou“
  BTW: prejavte svoje historické znalosti a typnite si kto to asi povedal 😀

 256. Jsi ubohá chlapská služka, která loudí o přízeň u odpadu společnosti. Že tě hanba nefackuje.

 257. Takze predsa len mas nejaku tu fekalnu uchilku 😀 ..

 258. To by ses divil. Dokážeme jí nabít dvakrát rychleji než muži.

 259. Tak to máš holt smůlu, dě[b][/b]vko.

 260. Nemluv o věcech, o kterých nerozumíš. Za trest si po zbytek dne sedni na ruce.

 261. Zrovna vy mi budete nadávat do kurev jo?

  ***ějšího člověka jsem ještě nepotkala,opravdu ne. Já vím moc dobře proč většina mých přátel jsou muži.Neříkám ,že by snad všechny ženské měli být ***é. Jenže takové sle**** jako vy,ted se budu bát,abych takové nepotkala i ve skutečném životě. :unsure:

 262. Ty radsej kopacov hrobov alebo cisticov kanalov ze? 😀

 263. No hlavně že umřeš. Děláš mi radost, chlapče.

 264. Boze chcem mat tolko volneho casu aby som mohol hrat WOW 😀

 265. Ten bl[b][/b]beček to totiž neumí správně vyslovit a myslí si, že se to čte tak, jak to napsal. Ubožák to je, Libunko.

 266. Ale prosimtě, jednou jsem v naprosto nouzové situaci, kde se jednalo o přežití, zvládla vytvořit lejzrový urychlovač emitující částice v takovém energetickém rozsahu, že si to ani nedovedeš představit, spolu s fúzním reaktorem, který ho napájel.

  A to celé v poušti, kde jsem neměla k dispozici žádné suroviny a tak mi jako jediný materiál musel posloužit písek a velbloudí trus.

  A mým jediným nástrojem byla pouhá sponka do vlasů.

 267. Žádná taková hra neexistuje, protože to pokud za něco stojí, tak bychom jí měli i zde na magazínu. Tvoje přezdívka je zcela evidentně odvozena od názvu spořitelny.

 268. Teorie se může snadno obrátit v realitu.

 269. Já ti dám taky jeden ať ti to není líto.

 270. Lež zůstane lží bez ohledu na to, kolik mužů a služek jí prohlásí za pravdu.

 271. Bože to vás by měl někdo vyhladit a nepiš pořád chich,chich je to vážně trapné. :dry:

  Mimochodem ty jsi asi nikdy s chlapem nemluvila a víš jen z obrázku co to je,možná ani to ne.Takže se laskavě do nich přestan navážet. Docela mě tím ***eš víš to?

 272. ee píše se wesnotan což je odvozeno od slova wesnoth(hra) což je hra na jejichž vývoji se podílím a proto sem tudle přezdívku dostal, wüstenrot je spořitelna

 273. To o čem mluvíš není žádné hackování. Mimochodem týpci co dokážou rozšifrovat ruzná hesla,dostat se na zabezpečené stránky,ty já obdivuju.Je to svým zpusobem druh umění. 🙂

  Co umíš ty Bohuše,že se věčně tak naparuješ?

 274. Stačí mít oči na šťopkách a uvidíš.

 275. A píše se wüstenrot a ne wesnotan.

 276. to sem na to zvědavej, vždyť nedokážete ani nabít baterku u mobila

 277. Joo ze mě byl jeden kluk nadšený,když jsem prohlásila,že bych se chtěla zučastnit Lan párty. 😉 Pořád bych chtěla. Parta kluku co paří hry a sem tam nadávají. 🙂 😆 Néé vážně miluju chlapskej humor a vubec s chlapama si rozumím hlavně s Ajtákama. 🙂

  Bohuše ty se,ale vubec neozývej. :angry:

 278. Neboj, jednou vás vyhladíme.
  Chich! :cheer:

 279. wow tady máme ideál přítelkyně každýho hráče 🙂

 280. Ti mladí jen pořád sedí u počítačů, ani na procházky do lesa nechodí.

 281. Hekerům nikdo nevěří. Nehledě na to, že z vazby už hekovat moci nebudeš, chich.

 282. Potvrzuju kluci,nevymýšlím si. :kiss:

  Ostatně jak jsem psala.Mám pro vás slabost a jestli trávíte denně několik hodin hraním WOW či něco podobného….vubec nevadí zjistila jsem,že mě baví někoho sledovat jak paří na počítači. :cheer:

 283. áá co na to říct prostě zlatíčko :confused:

 284. Potvrzuju že programátoři jsou sexy. :confused: 👿

 285. Raději si jdi svoje názory spamovat někam jinam. Nemám strach, že by je zrovna na tomhle webu bral někdo vážně. B)

  Tímto žádám o adminy o smazání mého i předešlého komentáře, děkuji.

 286. Grrr….a nebo proč se vlastně rozčiluju,ty jsi jen ubohá ****. Jo jen nazývám věci pravými jmény. Závidíš,že jsem měla víc chlapu než jen jednoho? Kdybys nebyla **** tak by jsi,možná nějakého měla.

  Jinak děkuju kluci za podporu. B)

 287. Pan prezident, ale neřekl, že by řídil…řekl, že by jel autem, nemýlím-li se má osobního řidiče…
  PS: trochu se ztrácím ve všech komentářích, administrátor, by měl mazat vzkazy se slovy: smrt, zabít, vražda, apod…

 288. Kazdy programator/ka by ti potrvrdil/a ze si nezobrala do uvahy vsetky krajne moznosti a tak je aplikacia takejto ankety chybna.

 289. Matka? podívej se na fotku Bohuše a pak na to video… já bych spíše řekl že dcera 🙂

 290. ty si fakt myslíš že mě urazíš tim že mě nazveš spořitelnou, to jen dokazuje o tvé debilitě bl*buše

 291. Ale né… Bohušku zase někdo pustil řádit k PC. Uděluji ti trestný bod a za trest nedostaneš 2 dny najíst!

 292. Libuško klídek jo? Měla by ses zase vrátit do klecového lůžka. A vyhodím tu sestřičku, co tě vždycky nechá psát bláboly a řešit nesmysly na svém PC.

 293. Bl*bé je že jste ten příspěvek před půl hodinou upravila, nehledě na to že vaše anketa nic nedokazuje, prtože trestné body vám jsou klikány ze setrvačnosti. Relevantní anketou je moje anketa několik příspvků pod tou vaší „anketou“.

 294. Ideme zalovaaaat ideme zalovaaaat 😀 ..tesim sa ako male dieta 😀

 295. Prosiiim podaj na mna trestne oznamenie…potom si to porozpravame cez pravnikov. Veeelmi rad sa do tej hry zapojim :-*

 296. Tím že si to s vámi vyříkám sem myslel pouze slovní konfrontaci :kiss: Navíc vy se tu trestním ********m nemáte co ohánět za věci co jste napsala na tento portál by byl taky slušný postih 😛 😀

 297. Jste v silné opozici, tak si moc nevyskakujte. Ještě jednou a podám na vás tres[b][/b]tní ozn[b][/b]ámení za vyhrožování a pokus o ublížení na zdraví s úmyslem zabití.

 298. Když už tak internetové stránky 😉 A jestli si přejet smrt mužů můžete začít se mnou velice rád si to s vámi vyříkám :woohoo:

 299. Tím pádem změň svůj nick na: Arogantní narcistická p1ča!!! 😀 Pak můžeš tvrdit že nazýváš věci pravými jmény 😉 Navíc tohle je pomluva za kterou můžeš být zažalována náno shnilá :-* :woohoo:

 300. [quote=Bohuše Ondráčková]Prve vězení, poté smrt! A to rovnou všem mužům!

  Klikni palec dolů, jestli souhlasíš.
  Klikni palec nahoru, jestli souhlasíš.[/quote]
  Chich, již se mnou souhlasí 32 žen.

  Pro nevěřící muže-nihilisty, příspěvek s anketou se nachází téměř na konci této stránky internetu.

 301. Prve vězení, poté smrt! A to rovnou všem mužům!

  Klikni palec dolů, jestli souhlasíš.
  Klikni palec nahoru, jestli souhlasíš.

 302. Pouze nazývám věci pravými jmény, levná dě[b][/b]vko od silnice.

 303. :woohoo: Já umřu smíchy :woohoo: Jak může být někdo tak zaslepený jako některé femiKRÁVY :woohoo: Back in the kitchen femicows!!!!!! :woohoo:

 304. Kazdy nadava na to co nemoze mat. Bola to tvoja vysnena kariera ze? 🙂

 305. Ty by si taky potřebovala pořádně skopnout :kiss: Velice rád to udělám 😀

 306. Abych nezačal řešit chyby vás fem1krav to by zas bylo tuny trapných výmluv 😀

 307. Cože?? Co si dovolujete nazývat mě prostitutkou?? :angry: Vidíte si vubec někdy do huby??? :angry:

 308. já se jmenuju wesnotan to nemá s žádnou spořitelnou nic společnýho to se odkazuje úplně jinam, tys taky moc rozumu nepobrala viď?

 309. Bl*buše .. tak kde pak je to tvé oz*námení? … stále čekám až mi zaklepeš na dveře a za sebou budeš mít ostatní fembl*bky odsud, že mě jdeš potrestat 😀

 310. Ježiši, další magor, co nemá rozumu ani aby to do pěti napočítal :DD Už jsi někdy viděla našeho prezidenta potažmo jakéhokoliv prezidenta na světě aby sám řídil auto? Není to otázka ani řidičského umění ani toho že je líný, ale je to prostý fakt, že jako hlava státu má řidiče. Pokuď si chceš hledat zákony a nařízení jak jsi aktivně udělala ohledně pozornosti aut, soustřeď se víc na myšlení než na myšlenku toho že ztrapníš nějakého muže, prosím.
  PS: ale jinak jen tak dál :DDD

 311. [quote=v*o*n*H][b]Tak jo, nová anketa[/b]

  Prve vězení, poté smrt! A to rovnou všem mužům!

  Klikni palec dolů, jestli souhlasíš.
  Klikni palec nahoru, jestli nesouhlasíš.

  A teď to bude relevantní[/quote]
  [b]Tahle anketa je napsaná celá špatně a nadržuje zcela mužům!! Aby byla rovnoprávná a správná musí být napsána následujícím zpusobem:

  Prve vězení, poté smrt! A to rovnou všem mužům!

  a) Klikni palec dolů, jestli souhlasíš.
  b) Klikni palec nahoru, jestli nesouhlasíš, protože jsi k tomuto hlasování byla donucena zlým mužem, přesto však potají souhlasíš.

  [/b]

 312. tak jo ty krávo ***á řeknem to takhle: až si tu příště budeš hrát na chytrou tak si aspoň dohledej jak se ty výrazy píšou nebudeš pak vypadat jak vypatlanec a jen tak mimochodem proč mi nadáváš do spořitelny?

 313. zajímalo by mě kdy náš pan prezident jel naposled autem a sám si řídil… 😀 a navíc je to metafora milé z****né zkurvené hnusné ******ní feministky!!! ale to vaše malé tupé mozky asi nepochopily… nakopat vás všechny čubky jedny!!

 314. Méně inteligentní komunitu než je tato, jsem jakživ neviděl. Nejsem zastánce patriarchátu a násilí, ale takováto stvoření s vizáží člověka a duchovnem o**** by neměla být brána v potaz a měla by být naopak jednoznačně ******ována.
  „Milá stvoření, běžte se léčit, běžte žít, vzdělávat se, bavit se, požívat alkohol, mějte sex. Poté se prosím vraťte na tento web a zkuste ve svých monolozích pokračovat.“

  Post Scriptum: Často přemýšlím, zda hlavní agresorky nejsou reálně muži, kteří se tímto způsobem baví. Ačkoli by to bylo jistě nemilé, pořád lepší, než si připustit existenci a spolužití s inkriminovanými stvořeními na této malé planetě.

 315. [quote=ogarka]Tohle už je vrchol. Zase chlap a prů***. Celou tu vládu bych vyměnila za ženy. Na nás nejde ani z poloviny slyšet takové zlé věci.[/quote]
  A co ta prokurátorka? Jak nalitá nabourala zábradlí a ujela.Hned by jí měly vyhodit.Řídit to neumí,chlastá to v pracovní době a ještě drze vykonává mužskou funkci!!!!!

 316. [quote=Libuše Kowarobias]Tak máš smůlu, protože jsi chudina, která byla líná pracovat a tak nemá na nové auto.[/quote]
  Ty stará raketo!Ty jsi si koupila první nové auto když ti umřeli rodiče a prodala jsi po nich byt.

 317. Paní Libuše, nevím proč tu působíte jako jakási vychovatelka či spasitelka světa. Mám rodiče, vychovali mě slušně a já jsem jim za to vděčná.

 318. [quote=Julie]Proč si mne vůbec berete do úst?[/quote]

  Neberu si Vás do úst, jen bych s Vámi ráda diskutovala, vyměnila si pár názorů bez věčných urážek. Co je na tom špatného? Nebo to není možné?

 319. Tak kdepak je to tvé oz*námení které podložíš svým ověřením podle IP 😛

 320. [color=red][size=medium]Bohuško, dávejte si pozor! Takhle se jen snižujute, takhle se dáma na úrovni nevyjadřuje![/size][/color]

 321. Vždyť to říkám, to z tebe mluví to spermium, proto píšeš takové nesmysly. Takže si dej facku, ty wüstenrote.

 322. No vždyť to Libunka říká správně, že jsi chudina, prostitutko.

 323. pise sa email…..ty k.r.a.v.o b.l.b.a co ma sukromny tryskac a vyhadzuje z neho krevety s pipinkou

 324. on ma na mysli nejaku vedecku studiu, a nie vyplody z blazinca…

 325. ono hekovat má blíž k hekání než hackování *****

 326. ***ečku, hekat a hekovat jsou rozdílná slova. To už máš mozek zamlžený spermiony.

 327. Teď nevím na čí straně stát, protože jak prezident tak tyhle ,,feministky“ jsou úplně mimo 😀 Ale asi si vyberu toho prezidenta. sice má větší moc než vy a občas říká opravdu ***osti, ale aspoň si nemyslí, že je země placatá 😆 Tudíž – milé a hloupé ,,feministky“ nenapadlo vás, že má osobního řidiče? 😉

 328. asi tak jak píše orannis a ještě nevim co jinýho horšího bys mu mohla udělat

 329. protože je tato stránka poměrně frekventovaná (a to ne proto, že by tu bylo něco inteligentního), zneužiju ji pro své účely.

  http://leteckaposta.cz/727950519

  DO ZBRANĚ!!! 3. BŘEZNA 2012

  PS: Otevírejte ve Wordu.

 330. Ta mládež by pořád jenom hekovala… ani do přírody na vycházky nechodí.

 331. Ty se opravdu těšíš až zruší tenhle web? Co tě bude bavit potom? :huh:

 332. [color=red][size=medium]Zdravím Vás Bohuško!! Právě jste přilétla svým novým personálním tryskáčem? Těšila jsem se na Vás, na Vaši moudrost a široký rozhled ve všech oblastech života, vědy,společnosti a podobně!!![/size][/color] 💡

 333. Hackování :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: 😀 😀 😀 😀

 334. [quote=Bohuše Ondráčková]Chich chich chich.
  Směji se tomu, jak jste naivní a myslíte si, že ženstvo se bez mužů neumí rozmnožovat.[/quote]

  Vajíčko sa rozdelí, lebo vydáva príjemný zvuk- súdiac podľa feministického (debilného) výkladu.
  Podľa toho čo som sa už naučil, tak génová výbava takéhoto vajíčka sa zmenší o polovicu čo znamená, že každá jedna feministka (na čele s Judr. Juliou) má o polovicu menší mozog než muž.
  Samozrejme aj naša tarotová veštica- či čo to držíš v tých pazúroch, Bohuška.

 335. Některým lidem se hekování internetu kvůli pevným morálním zásadám příčí. Je mi jasné, že tobě ne, jelikož žádné nemáš.

 336. Ak uz neviem ako argumentovat tak zacnem spochybnovat gramatiku ze liborko? 🙂

 337. Karta sa obratila 😀 No co len sa k vam spravame tak ako sa vy spravate k nam. Zaujimave ze ta to prekvapuje 😀

 338. Nedokázaly jste nic, jenom jste ze sebe udělaly ještě větší krá*vy než jste.

 339. Hmm taky jsem dřív psala básně,jedna měla celkem pozitivní ohlas,ale moc mi to nešlo,ale tohle není zaprvé básnička.

  Ztrácí to smysl,ztrácí to příběh…bože vždyt i Ema má mísu je daleko lepší. Tohle je jak dětská říkanka,ale žádné dítě nepřimějete aby si to zpívalo. 😀

 340. Jo a ehmm líná pracovat? Holčičko já mám volno jednou za dva měsíce,takže být tebou tak tohle ani nezminuju.Ještě musím připomenout,že ne každý má vysokou školu..( dokažte mi že vy ho máte.) Taky ne každý se stane uspěšným obchodníkem,nebo burzovním makléřem tudíž nevydělává 50000kč měsíčně.

 341. Jo Libuše já se klidně přiznám,že opravdu pokud bych si chtěla koupit auto tak na nové nemám,ale zajímá mě proč bych měla být hned chudina. Mám co dát do pusy,mám peníze na to ,abych se hezky oblékla a mohla si občas vyrazit za zábavou.

  Mimochodem na to jsem,ale vubec nenarážela. Co takhle zalistovat v diskuzi?

 342. Každý aspoň trochu inteligentní člověk pochopil že tam chybí slovo, ovšem jenom kr*áva jako ty to musí rozpitvávat. Vem si léky a zalez zpátky do svého klecového lůžka, hlupačko.

 343. Evidentně si tedy pleteš pojmy s dojmy.

 344. Hlupáku. Šlo o metaforu, což je evidentě termín, který ti nic neříká.

 345. Ovšem že jsem smysl té slaboduché věty pochopila, hlupáku. Jen poukazuji na to, že ona věta je nesprávně gramaticky napsaná.
  Původní znění (radši ho sem napíšu, neboť doličný příspěvek bude editován) : „takže to podle fakt tak je?“
  Správně by mělo býti (po gramatické stránce, stránka obsahová zůstává nadále závadná): „Takže to podle [i]tebe[/i] fakt tak je?“

  Naučte se základy českého jazyka, lůzy.

 346. [quote=Julie]Proč si mne vůbec berete do úst?[/quote]
  Spíše si vás do úst nikdo nebere, a to je možná právě to co vám vadí…

 347. [quote=Libuše Kowarobias]Běž si vypláchnout pusu. Tady se sprostě nemluví.[/quote]
  😀 😀 😀 😀 😀 Polib si pr.del

 348. jak jinak prostě ***** co se povyšuje, ale uvědomte si taky že v příspěvku nad vámi je velmi důležitý spojení „co když“

 349. Každý aspoň trochu inteligentní uživatel může dát trestných bodů, kolik chce.

 350. [quote=Libuše Kowarobias]Tak máš smůlu, protože jsi chudina, která byla líná pracovat a tak nemá na nové auto.[/quote][quote=Libuše Kowarobias]Tak máš smůlu, protože jsi chudina, která byla líná pracovat a tak nemá na nové auto.[/quote]

  Vy s tým nádherným ľavým okom tiež veľa nenašoférujete.

 351. To nefunguje, ale protože mi jednu ip adresu blokují (příspěvky z ní posílat nemůžu, ale body dávat můžu.) tak píšu z jiné a z té můžu dát další trestný bod a když mám čas můžu změnit i tu ze které zrovna píšu a můžu dát další trestný bod.

 352. Hej strabistická chachara Libuše- vieš načo majú feministky nohy?

  Aby za sebou nenechávali stopy ako slimák.

 353. Takové bezzubé výhružky mě fakt dovedou pobavit. 😀 😀 Co uděláte dáte mu trestný bod ? 😀 😀

 354. Nejde najít něco co neexistuje. Zkrátka nejvíc trestný bodů jste na této stránce dostala vy (460) ve výše zmíněném článkům.

 355. Kdyby si věděla co je to fonetický přepis ty, tak sem nepíšeš kraviny.

 356. To je logické, s její nízkou inteligencí je jediná která to nechápe.

 357. Je až dojemné jak tady femikr*ávy opakují pořád jeden a ten samý blud. :woohoo:

 358. Ver mi ja som uvolneny dokonale 😀 Ty by si potrebovala pretiahnut a uvolnit trochu 😀

 359. Od koho ? Od nějaké zamindrákované stařeny ? To by asi byla poslední věc, kterou by udělala…

 360. Další chytrý článek od feministek. Nejvíce mě doznal ten konec. Pokud se to používá ve smyslu vzít si něco s sebou tak se píše s. Dále Ikdyž to prezident řekl určitě to nemyslel doslovně, to taky občas řeknu když mě někdo naštve já se z tebe pokálím a nepokálím se. Je jasné že feministkám už dochází nápady protože opravdu za chvíli tu budou zpochybnovat že muži vůbec dýchají.

 361. Počkaj idem si spraviť popcorn.(Pre istotu si idem aj po sáčok na vracanie)…
  .
  ..

  ….
  …..
  ……
  Ok už som späť. Môžeš začať tancovať.

 362. Vieš, čo sa hovorí človekovi s tvojou hubou??
  .
  ..

  Nič, tomu to už viackrát povedali. 😛

 363. jestli je slušná žena ty a těch max 10 feministek co tu jsou tak by měli bejt ty normální hrdý na to že jsou neslušný

 364. bože tam vůbec nejde o sex, znamená to že si chceš často u toho komu lezeš do prdele(tady je METAFORA) šplhnout

 365. tak mám takovej dojem že je to úplně obráceně než řikáš

 366. pokud jeden nedám přihlášenej a druhej odhlášenej

 367. a proč by ho měl hledat on vy chcete dokazovat že vonh nejvíc trestnejch hlasů

 368. Vem si prosím radu Bohušky k srdci. Všem se uleví. Děkuji.

 369. neřek bych že třeba oftopik nebo dablpost bylo českem přejatý slova

 370. Slečna Ogarka to jistě chápe velmi dobře. Jde o nechutnou sexuální praktiku.

 371. No, kdybych měla vidět ten seschlý pyj, tak bych možná vyzvracela i vnitřnosti. Tak nechutný pohled musí zamávat s každou slušnou ženou.

 372. Každý uživatel může dát jen jeden bod, což tě usvědčuje ze lži.

 373. Dám ti taky jeden, abych pomohla ukázat sílu ženství.

 374. [quote=ogarka]Hento můj bratr má Vento. Hento můj bratr rozbil Vento. Hento můj bratr je mrtvo.

  Mohla bych být básnířka. :cheer: [/quote]

  Pokračujte a pište dál! Jde vám to skvěle!

 375. Slečně Ogarce se omluvíš nebo uvidíš ten tanec!

 376. Proč by ti to slečna ogarka měla usnadňovat? Tím, že ho odmítáš dohledat sám, nám dáváš za pravdu.

 377. Tvá věta postrádá smysl. Nechybí ti náhodou nějaký větný člen?

 378. Běž si vypláchnout pusu. Tady se sprostě nemluví.

 379. Nemá. Řídí sám, a určitě je vždy opilý.

 380. Není to bezpodmínečně nutné, v tomto případě jde již o slova přejatá do češtiny.

 381. Ta dnešní mládež si vůbec nevidí do pusy. Však jednou budou překvapeni, až přes ní jednu dostanou.

 382. Tak máš smůlu, protože jsi chudina, která byla líná pracovat a tak nemá na nové auto.

 383. měli by to pro dobro lidstva zabavit klávesnici, nevěřim tomu že budeš schopná používat virtuální. Takže k tomu proč jsi pouze feministka a ne normální žena
  1) prací v autě nejspíš nemyslel že bude řídit auto a zároveň pracovat, většinou má řidiče.
  2) podle pravidel českého pravopisu je v tomto případě s sebou správně tak příště radši nemluv.
  3) i když by opravdu řídil a zároveň pracoval, je to nepostihnutelné, protože jako hlava státu je trestně nestíhatelný, pokud se nedopustí vlastizrady
  Takže, jak se říká do třetice všeho dobrého, ti bylo vysvětleno že nemáš mozek, proto vezmi svou klávesnici a rozmlať si ji o hlavu, ať už žádné podobné bludy nenapíšeš

 384. [quote=ogarka]Tak to asi ne, ale určitě podle:

  1. pokud máš najeto víc než 0 tak asi někdo jezdí
  2. zastaví tě určitě více než jednou v životě,

  takže pokud uvidí na tachometru stejnou hodnotu, jako při první kontrole, tak by ti měli vzít papíry[/quote][quote=wesnotan]

  tak když tě zastaví tak je snad jasný že jezdíš 😆 a když ne tak ti teda nic nedokážou takže to tak asi nebude [/quote]

  Wesnotan měl skvělou připomínku a ty jsi mě Ogarko rozesmála svou hloupostí,znovu. 😀

  No není život krásný? 😆

  Mimochodem to s tím tachometrem,co když si koupím v bazaru auto,které má najeto kupříkladu 100000km? ❓

 385. Slečno (slečna, že?) Jůlie, celkem by mě zajímalo jestli jste někdy vyzkoušela sex, protože jestli ne, nemáte co kritizovat. Nejprve ho vyzkoušejte alespoň 1x a pak si stěžujte 😉

 386. [quote=Bohuše Ondráčková]Oftopik, spam, dablpost, diaré.[/quote]

  Jen 1 připomínka. Při fonetickém přepisu se užívají hranaté závorky. Potom budete mít pravdu.

 387. Ráda bych také podotkla, že v článku je hrubá chyba v citaci pana prezidenta. A to ve větě: „Mám s sebou plnou tašku… ono zvýrazněné S je chyba. Nikdo tak nemluví. Správné znění je: „Mám sebou plnou tašku..

  I jako povinná školní docházkou vím, že označení s sebou není chybné. Paní redaktorko, prosím Vás, podívejte se do Pravidel českého pravopisu 🙂

  s sebou – Měla s sebou tašku = nesla nějakou tašku.
  sebou – Leknutím škubla sebou = svým tělem.

 388. Ještě jsem neviděla našeho prezidenta řídit 😀

 389. „Prezident našeho státu se veřejně doznal, že se plně nevěnuje řízení a listuje si přitom nějakými papíry.“

  Prezident za volantem? Vážně? A já měl za to, že má řidiče. 🙂

 390. [quote=orannis]a rovnako dobra pornoherecka 😀 … [/quote]
  :X :X :X :X ses pos.ral

 391. Ja som si myslel, že vytiahnete to jeho kradnutie protokolárnych pier. 😀

 392. ty vaše ****** pokusi na záchodkách v léčebně se nedají brát jako ***iozní věděcký výzkum s podloženými fakty … a kus sádry vypadlí z vaší zahnívající frndy není dítě 😀

 393. o tebe by neměl zájem ani gorilí samec po 5 letech celibátu … a básnířka z tebe nikdy nebude protože takové jako ty z ústavu nepouštějí

 394. na to že tam už rok má furt stejnou přibl*blou fotku 😀 …

 395. trapné, trapné, trapné … jsi se zahrabat zombie

 396. vzkaz pro katku od primáře „vrať se do pokoje a lehni si, za chvilku tě jdeme přikrýt a zavřít do klecového lůžka“

  A k článku … Katka je tak bl*bá, že když jde nalíčit past na myši ber si na to rťenku

 397. Dobrú noc.
  .
  ..
  Nech ťa blchy jebú celú noc. :whistle: 😀 😀

 398. A policajti by mali dostať nobelovku za cestovanie časom. 😀 Ale ogarka trošku zapoj tú svoju mozgovú kôru, a vymysli niečo viac prepracované.

 399. Ako tie vaše feministické ankety sú asi také transparentné, ako voľby v Rusku.

 400. Tak dobre ludia pekne som sa tu dnes pobavil…znova si prehlbil svoje presvedcenie o niektorych veciach a som happy…zdar a zite blaze

 401. odpoviem ti za nu…je to fotomontaz samozrejme…alebo je to jeho dvojnik…alebo je to iluzia ktoru nam davaju do hlav mimozemstania…alebo alebo alebo 😀

 402. Bru noc diky ze si ma na dnes pobavila 😀 … uz sa tesim kedy to tu konecne padne a zrusia tento web 😀

 403. můžu odkaz na článek kde má víc, myslil že 460 neude mít ani dohromady

 404. Překlad=Mám pěnu u huby a psychiatr mě táhne zpátky na pokoj.

 405. Kde ? Buďte tak laskva a najděte mi konkrétní příspěvek. (Mám takový pocit že reakce už se nikdy nedočkám. B) )

 406. Laskavě si projděte diskuzi pod tímto článkem, nejvíc trestných bodů tu má váš příspěvek (15).

 407. tak nejvíc jich maj bezkonkurenčně místný feministky,jako favoritku bych viděl julču a libušku

 408. Ty si musela byt v detstve velmi casto skopavana a to nie len zo sedaciek 😀

 409. Každý narozdíl od vás nedostává trestné body jak na běžícím pásu.

 410. Nevidim ziadnu vedecku studiu nech sa tu snazim najst ten spravny link neviem ako.

 411. Nie neboj nemam potrebu si tu utlmovat svoje komplexy z detstva a pocit menejcennosti 😀 … nebudem ta predsa napodobnovat 😀

 412. Se vsadím, že teď tak začnou psát všichni, aby se nemuseli bát hodnocení

 413. Vy si deti neberte do ust…ked tu uznavate skopavanie deti zo sedaciek :-*

 414. Stale nereagujete na moje poziadavky. Takto sa spravna dama „feministka“ nesprava. Taktiez odpoveda aj ked uz nema ziadne argumenty.

 415. Co by za něj ale daly děti v Africe!

 416. Chich chich chich. Opět se musím smát!
  Jen pátrej v hlubinách tohoto magazínu, sám budeš koukat.

 417. Hlavne ze pri dalsej jazde uz vooobec nemusis mat to iste auto ako pri prvej kontrole…takze ako vysvetlis toto?

 418. tak když tě zastaví tak je snad jasný že jezdíš 😆 a když ne tak ti teda nic nedokážou takže to tak asi nebude

 419. [quote]Zjistila jsem, že když píšu v citaci, tak text není šedej ani s palcemi dolů :cheer: :cheer: To jsem chytrá[/quote]

 420. Jasne takze vas manzel ma auto vy mate vlastne auto vase dieta ked vyrastie dostane vlastne auto a niiiikto na nom iny nebude moct jazdit ze? jj vymyslite si nieco lepsie … pod pod verim ze to zvladnes

 421. Tak to asi ne, ale určitě podle:

  1. pokud máš najeto víc než 0 tak asi někdo jezdí
  2. zastaví tě určitě více než jednou v životě,

  takže pokud uvidí na tachometru stejnou hodnotu, jako při první kontrole, tak by ti měli vzít papíry

 422. jo takže podle vás maj policajti někde databázi kde je psáno kdo kolik ujel? těžko

 423. Házení hrachu na zeď…(Pro natvrdlo ogarku, jde o metaforu, nehážu teď na zeď hrách.)

 424. Ach ano. A pri kazdej jazde ta nejaki policajti zatavia ano? No neviem ako ty ale ja som na to este stastie nemal. A to jazdim takmer denne. A predstav si dokonca mi este ani len vodicak nechceli vziat…hmmm..aj tak mi pride cudne zeby si bola ochotna dat svoj vodicak muzovi politajtovi. To ti proste nedokazem verit. A viem teraz napises ze ty davas len zenam policajtkam. A hned na to ta ja upozornim ze cely cas si vravela o policajtoch nie o policajtkach. Takze dalsi argument?

 425. jak vám můžou dokázat jestli jezdíte nebo ne?

 426. ale u všech sem se parádně bavil tak jestli nemáš ještě nějaký?

 427. Ziadny si ale este nepodlozila ziadnym vedeckym vyskumom aj ked si bola o to niekolkonasobne poziadana. Takze zatial ano. Prosim zopakuj to 🙂

 428. Není? [quote]vzájemně lezete do zadku… [/quote]

 429. Tak například za jízdy. Nebyl ty jsi několik desetiletí v nějakým krytu, že nevíš, jak to chodí?

 430. Na tomhle magazínu je již několikrát vypsáno nespočet způsobů, tak nebuď línej a zapátrej.

 431. Zatial si nepovedala nic co by stalo za to. Pripomen mi ktory z tvojich vyrokov bol inteligentny?

 432. Pořád nepochopil? Že se ptám :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:

 433. Já nemám důvod hledat argumenty po tom, co jsem něco řekla.

 434. No jo to moc dobre poznas z vlastnej skusenosti ze? 😀

 435. Kedy ako?…pridu ku mne do domu a skontroluju? Alebo ti stoja vkuse pred domom a vzdy ked nasadnes do auta ti zapisu dobry bodik? 😀

 436. a můžeš nám tu ještě jednou vysvětlit jak se rozmnožíte bez chlapa? ať se zasmějem

 437. Třeba že jde o metaforu a o análním sexu nikde není ani řeč ?

 438. nepochopilas to ty, on myslel řiťolezectví, vlezdoprdelkářství, vzájemný lezení do řitě,to nemá nic společnýho se sexem, já nevim jak víc ti to vysvětlit

 439. A to jako žádnou z vás (když o sobě tvrdíte že byste měly být dominantní na téhle planetě dominantní (alespoň podle mne) = nejsilnější ve všech ohledech) nenapadlo že by to mohl myslet metaforicky?…. Jakože práci tak miluje že kdyby semusel řídit tak by pracoval?… nepřijde vám ubohé rozebírat takové kraviny?… Když syn rozbije vázu a matka na něj ze vzteku zařve „já tě asi zabiju“ tak okamžitě voláte polici?! Nebo tu píšete podobné posty? Nebo máte „teorie“ o tom že z něj vychová vraha?… myslím že ne, třeba se trochu zamyslet a podívat se na to ze všech úhlů pohledu 😉

 440. Hvězdné války: Epizoda 156: Návrat fem***ky

  Pan prezident dozajista neřídí sám, ale má přiděleného řidiče.
  Správně se píše s sebou a ne jenom sebou.

 441. ale většina lidí vyprázdní žaludek, na střeva zvracet nemusíš, ty se vyprazdňujou úplně jinak

 442. My si nemyslime. My to vieme. Vieme ze bez nas ste proste dokonale stratene existencie

 443. Ee vy nezvraciate. Ved vy „femky“ ste predsa dokonale nie?

 444. to že nejezdíš neznamená že ti propadne řidičák a Klaus stejně jako každej prezident má šoféra

 445. Chich chich chich.
  Směji se tomu, jak jste naivní a myslíte si, že ženstvo se bez mužů neumí rozmnožovat.

 446. Hm, za to vy chlapi to děláte naprosto běžně a bez průplachu. Hnusové hnusní :cheer:

 447. 😀 … A kto akoze kontroluje ci jazdis alebo nie aby mi nahodou neprepadol vies.

 448. Jestli má řidičský průkaz, tak by řídit měl. Jinak mu propadne.

  Jo a Klaus řídí – Největší překvapení Václava Klause čekalo v úterý ve Smržovce. Měl si tam prohlédnout sportovní vůz firmy Kaipan, ale nejdříve jej zaujala postarší nahnědlá Škoda 120.

  Přivezl mu ji ukázat Ladislav Hrubý z Jablonce nad Nisou, který vůz koupil od vysokoškolského učitele z Liberce a tomu ji prodal Václav Klaus. [b]Prezident byl ze setkání se svým druhým autem (první byl trabant) velmi dojatý.[/b] Do opraveného vozu usedl, nechal se vyfotografovat [b]a zavzpomínal na své projížďky za volantem škodovky.[/b]

 449. každej prezident na světě má řidiče to není otázka řidičského umění

 450. Pani bohuze
  nastesti vy prezidentkou nikdy nebudete.
  Pokud ano tak se pakuju a jedu do Afriky

  Pokud byste chtela vyvrazdit vsechny muze, vite co by se stalo? Posledni generaca a NAZDAR.

  Proto bych vas dal do zony pro dusevne nemocne a nebezpecne s max ostrahou. – dozivoti a do dolu samozrejme. + ty vase tresty atd co nam vymyslite.
  Dobrou noc vsem

 451. kurňa ženská ty zvracíš i věci který prošli žaludkem, s tim bys měla za doktorem

 452. Ked to sa neda. Ja ta jednoducho musim mat. Pod prosim podvol sa 😀

 453. Že se ti líbím jsi už řekl, tak už s těma narážkama přestaň. Já nemám zájem.

 454. A ode mě máte dva záporné, protože jste femikr*áva.

 455. Je zábavné sledovat jak si s ograkou vzájemně lezete do zadku… 😀 😀 😀

 456. a vy si myslíte že prezident když jede autem tak řídí? ten má řidiče takže není řidič ale cestující

 457. no do prcic…zaporny booood…boze pomahaj toto je zahuba 😀

  a samozrejme..zaporny bod aj vam slecna ogarka

 458. Mozno by ti to pomohlo :-D. Aha takze vy ste sa ostru jazdu ucili na dopravnom ihrisku? Tak potom chapem preco nemozte mat sex ked sa hrateje len sama so sebou. Viete na to treba viacerych 😀

 459. No tobě jsem dala záporný, protože nejsem hloupá, abych si nedosadila, co jsi chtěl říct.

 460. ak si si nevsimla mila ogarka odpovedal som este pred tym ako si si rozmyslela ktore tlacitko na klavesnici co znamena 🙂

 461. Juch, vy ale válíte! Dávám vám zelený bod!

 462. Začátečník nemá v provozu co dělat. Od toho jsou dopravní hřiště.
  A tu kůži vidět nechci. Děkuji za nabídku, ale nemám zájem vyzvracet obsah střev.

 463. Hento můj bratr má Vento. Hento můj bratr rozbil Vento. Hento můj bratr je mrtvo.

  Mohla bych být básnířka. :cheer:

 464. Ak by si chcela dokazem ti ze ta koza nieje v ziadnom pripade uschla 😀 A po druhe ano mas cakat kym sa nepreukaze ze ma nejaku poruchu. Je sucastou slusnosti v doprave dat pokoj napriklad zaciatocnikom ktori niesu v soferovani este taki zrucni.

 465. Třeba se teď odmlčí a bude to znamenat, že si vzal život. KÉŽ BY!!! Hehehe

 466. Promiň, ale jestli stojí a nejede, tak mám jako čekat na

  1. přemalování čáry
  2. opravu vozidla
  3. odtah

  ????? Jsi krapet mimo, ale omlouvá tě ten kus krátké uschlé kůže mezi nohama.

 467. foneticky prepis sa vyuziva len na ucebne ucely. V inteligentnom texte sa foneticky prepis nepouziva najme ak toto slovo nieje pocestene. CHICHI 😀 .. lol

 468. priblizne 5-10 metrov pred ciarou za ktorou musi vozidlo zastat pocas cervenej je plna ciara…hadam vies co to znamena…ak clovek pred tebou nestiha a ty ho este v tejto zone predbehnes…bam…porusila si zakon kedze si presla cez plnu ciaru.

 469. Kdybys někdy něco zaslechl o fonetickém přepisu, tak by sis teď lískl dvakrát z každý strany, omluvil se a pak spáchal sebevraždu.
  V opačném případě bys měl udělat to samé.

  Chich, :cheer:

 470. Nice…za to by som bol aj ochotny vyhodit peniaze 😀

 471. Hele jestli stojí a čeká až zelená bude zelenější, tak mám PRÁVO ho objet, protože mi činní překážku v silničním provozu. Vždy dám blinkr a objedu ho během akcelerace.

 472. To jste vážně tak mázlé?…. Tvl co tady čtu za příspěvky jak henta udělala tomu člověku toto a Julie radí hento… Pokud prezident nabádá k porušování zákona, vy tady zakladáte novou Satanovu bibli…. Pročti si pořádně tohle „fórum“ a pak si uvědom kdo je tady ten „parazit“ 😉 Inteligentní člověk vytváří svět bez předsudků… což se tady říct nedá…. Takže přeji aby tě přepadl nějáký úchyl a natočil s tebou 5hodinové BDSM video 😉 …..

 473. Znova ty opakujem nauc sa to… je to off topic…nie oftopic….ak uz tu chcete pouzivat cudzie slovicka ktore nepoznate

 474. Ano ak ste vsak na druhej startovacej pozicii a ako vravite ze startujete casto aj skor ako ten pred vami automaticky znizujete potrebnu vzdialenost medzi vozidlami co je poruzovanie zakona.

 475. [b]Tak jo, nová anketa[/b]

  Prve vězení, poté smrt! A to rovnou všem mužům!

  Klikni palec dolů, jestli souhlasíš.
  Klikni palec nahoru, jestli nesouhlasíš.

  A teď to bude relevantní

 476. Nie ja si tu sedim s dzusikom a prijemne sa zabavam 😀 Remiza je tiez cool..v kazdom pripade skonci Liborko ako loo*** alebo trapny nahanac palcekov 😀 … I win anyway 😀

 477. Paní ogarko máte ode mne EMAJL! Mimochodem dnes vám to velice sluší!

 478. Já řídím obstojně. Jsem dobrá řidička a na zelenou obvykle jedu jako první. Často i z druhé pozice.

 479. Uz sa tesim aka budes reprezentativna ked budes prezidentka. Este k tomu nejake tie otrhane saty, o.s.r.a.t.e gate ciga v ruke a mame tu ideal ze? 😀

 480. pan Prezident má řidiče, pokud to nevíš.
  Určitě neřídí on. Talže vzadu v autě může dělat práci.

 481. Nie my si ich len precitame tu na tomto webe z prvej ruky 😀

 482. Trapný pokus jak dosáhnout toho abyste aspoň jednou měla víc kladný bodů než záporných….

 483. Bohus takze ty sa sam chces odpravit? Neprijemne 😀

 484. Lol 😀 … taaak toto ne 😀 … a to si fakt ***iozne sliepocka myslis ze prezident ceskej republiky bude sam soferovat auto. Zenska prezidenti statov maju vlastnych soferov. LOOOOOOOOOOL tak toto nie 😀 … a ze nabadanie k porusovaniu zakonov. Mam tu spisat vsetky citacie ktore nabadaju na porusovanie zakonov? Resp. priamo porusuju zakony? 😀

 485. Pochybuji, že má řidiče. Jestli neumí řídit, tak co dělá prezidenta? Řídit je základ v této době!

 486. Tohle už je vrchol. Zase chlap a prů***. Celou tu vládu bych vyměnila za ženy. Na nás nejde ani z poloviny slyšet takové zlé věci.

Comments are closed.