Odškodnění při dopravní nehodě

odškodnění nehoda Praha

Stane-li se pracovní úraz, je to velmi často nepříjemný zásah do života. Někdy je s touto situací spojen také vlažný postoj zaměstnavatele, který dělá mrtvého brouka a odmítá se pracovním úrazem jakkoliv zabývat. Není to právě standardní postup, ale co má člověk dělat? Zvláště, když se v nevyzná v právních záležitostech. V takovém případě je vhodné povolat někoho erudovanějšího, který se o nároky zaměstnance postará.

Pomoc zkušených právníků

První zdravotní je společností, jež pomáhá lidem, již se obvykle ne vlastní vinou ocitli ve složité životní situaci kvůli újmě na zdraví. Na trhu se pohybuje již šestým rokem a za tu dobu dokázala být nápomocná u mnoha případů. Spolupracuje totiž s řadou zkušených právníků, kteří mají právní záležitosti v malíčku a dokážou dobře poradit. Jejich výhodou je členství v Panevropské organizaci nebo Global Justice Service, jež se zabývají újmou na zdraví. Díky tomu jsou schopni poskytnout kvalifikovanou pomoc na vysoké úrovni.

Nejčastěji se na služby 1zdravotni.cz obracejí klienti, kteří se zranili buď v práci, nebo při dopravní nehodě. Vedle problémů se zdravím musejí řešit navíc právní stránku věci, v níž jim obvykle chybějí patřičné zkušenosti. A tak se mnohdy stává, že například pojišťovna jim vyplatí jen základní pojištění z jejich úrazové pojistky, ale už nic navíc, přestože na to mají nárok. Od toho tu právě je První zdravotní, aby situaci prošetřila a zjistila potřebné informace ke spravedlivému odškodnění nehoda Praha.

Co je třeba udělat?

Kontaktovat První zdravotní je možné telefonicky nebo pomocí webového formuláře, kde se domluví na dalším postupu. Většinou je třeba si nachystat potřebné doklady a dokumentaci o dopravní nehodě či pracovním úraze současně s doklady o probíhajícím správním nebo trestním řízením. Posouzení situace První zdravotní je bezplatné. Teprve když je vyhodnocený daný stav, začíná společnost jednat. Předem se tedy neplatí žádné poplatky a odměnu si společnost účtuje jen v případě úspěšného vyjednání odškodnění.

Sdílet článek