Nový vynález žen 21. století – detektor pyjatosti

Dobrý den, milé feministky, zdraví vás vaše pravidelná čtenářka a redaktorka Martina. Nuže, přejdeme k tématu. Co je to vlastně ten detektor pyjatosti?
Ano, jistě každou z vás štve, když na stránky, založené vyloženě pro nás ženy se začnou dostávat ti pyjatí muži a začnou se dozvídat o našich plánech (například o novém městě Femiráj, ale to spolu probereme příšte). Aby detektor pyjatosti mohl fungovat, musely by být počítače zvlášť – pro muže a pro ženy. A fungovalo by to takto:
Počítač by měl speciální popruh (výhoda je také v tom, že tento popruh dává elektrošoky pokaždé, když na pyji zaregistruje ruku, to by účinně zabránilo samohaně), který by si muž navlékl v oblasti pánve. Počítač by zaregistroval jeho pyj a tím by se automaticky spustil. Pak by se na stránkách výhradně pro ženy nastavil takzvaný „zámek pro pyjatce“. To obvykle budeme nacházet v nastavení. Zámek pro pyjatce způsobí, že stránka jednou varovně zabliká a pokud do té doby (cca 1,5 vteřiny) stránku nezavře, dostane do pyje silnou ránu. Také bude jedna z možností sehnat tento pás i s Penserem (laser k odstranění pyje), ten bude samozřejmě za příplatek. Bude to automaticky fungovat tak, že pokud muž do té doby nezavře stránku, automaticky naběhne laser a vykastruje ho. Nezbytné pro každou ženu, kterou muž sexuálně obtežuje – podstrčení tohoto pásu!
Hezký den bez pyjů vám přeje vaše Sestra
Martina Long

Dobrý den, milé feministky, zdraví vás vaše pravidelná čtenářka a redaktorka Martina. Nuže, přejdeme k tématu. Co je to vlastně ten detektor pyjatosti?
Ano, jistě každou z vás štve, když na stránky, založené vyloženě pro nás ženy se začnou dostávat ti pyjatí muži a začnou se dozvídat o našich plánech (například o novém městě Femiráj, ale to spolu probereme příšte). Aby detektor pyjatosti mohl fungovat, musely by být počítače zvlášť – pro muže a pro ženy. A fungovalo by to takto:Počítač by měl speciální popruh (výhoda je také v tom, že tento popruh dává elektrošoky pokaždé, když na pyji zaregistruje ruku, to by účinně zabránilo samohaně), který by si muž navlékl v oblasti pánve. Počítač by zaregistroval jeho pyj a tím by se automaticky spustil. Pak by se na stránkách výhradně pro ženy nastavil takzvaný „zámek pro pyjatce“. To obvykle budeme nacházet v nastavení. Zámek pro pyjatce způsobí, že stránka jednou varovně zabliká a pokud do té doby (cca 1,5 vteřiny) stránku nezavře, dostane do pyje silnou ránu. Také bude jedna z možností sehnat tento pás i s Penserem (laser k odstranění pyje), ten bude samozřejmě za příplatek. Bude to automaticky fungovat tak, že pokud muž do té doby nezavře stránku, automaticky naběhne laser a vykastruje ho. Nezbytné pro každou ženu, kterou muž sexuálně obtežuje – podstrčení tohoto pásu!
Hezký den bez pyjů vám přeje vaše SestraMartina Long

612 comments

 1. Em.. Toto jsou ty chvíle, kdy opravdu lituji, že jsem ženou.. Nevím zdali já jsem ta vádná co by se měla léčit, nebo je vada v ženách jež píší tyto články.. Nepřijde mi normální ve všem vidět mužské údy a dávat to někomu za vinu. Jestli máte vidiny, nebo se Vám zdá, že vás obklopují jen penisy, tak je snad jen jedna možnost, co můžete dělat- a to sice Léčit se..

  Přijde Vám normální řešit tu problémy typu “Jméno Božena je pro opravdovou ženu, tudíž feministku a pro služku (tedy ženu, která se podřídila muži, či ho dokonce akceptuje jako stejně rovného člověka) Služena?! Nebo říct o mužském jméně Radek, že je odvozeno od slova zadek a to znamená, že muž chce koukat jen na Vaši zadnici..

  Dámy.. zkuste se nad sebou zamyslet..

  Při nejmenším nebít toho špatného mužského pohlaví, nejste zde ani vy..

 2. [quote=Anonymous][quote=Bohuslava Menopauzová]Ty máš jedině svůj nemytý nadržený pyj, ty nestydo, Jak se opovažuješ takto mluvit se ženou? Mluvil by jsi takto se svojí mámou nebo sestrou?[/quote]

  ne protože to nejsou vymaštěné femky jako ty[/quote] já jo pokut by to byla taková vymaštěná p.i.č.a

 3. Děkuji portálu feministky.com za rozšíření obzorů v oblasti IT a automatizace. 🙂 Je vidět že ženy opravdu vědí velké… NIC o elektronice a IT. Měli by jste radši zůstat u plotny, tam alespoň za něco občas stojíte.

 4. [quote=Martina Long]Hloupost. Na co by mobily měly operační systémy, když jsou jen na volání a smsky?[/quote]
  Jak je možný,když podle tebe mobily nemaj operační systém že
  1) Na svém mobilu mám položku v nastavení ,, systém“

  2)Mobily už dávno neslouží jen na sms a volání, ale na nich si mohu v nezaostalých společnostech pustit filmy, hry, aplikace atd.

  3)Smartphony lze dnes použít stejně jako počítač.

  P.S. Pochybuji že to pochopíš
  P.P.S Oprav si tu svoji wykypediu :woohoo: na [color=green][/color][size=x-large][/size] WIKIPEDIA!!!!!!!!
  P.P.P.S Péčko si pustim i na mobilu

  Psáno z Xperia L (ano je to mobil s androidem)

 5. [color=olive][/color][size=large][/ :woohoo: size] Prosím, a co by se stalo, kdyby ten la*** u počítače muži uříznul pyj? Pak by přečetl mohl tyto stránky! :S
  Navrhuji ještě čtečku otisků prstů, která by muže oskenovala už na začátku a amputace by počítač stejně neoklamala. 🙂

  Pěkný nový rok přeje vaše sestra feministka, Nela.

 6. Ty počítače by stejně pro vás musel udělat muž. xD xD xD xD xD

 7. si **** a máš debilní názory si jenom vyvrhel společnosti … tvojí zarostlou kundu by nehctěl vidět ani grizli

 8. [quote=Bohuslava Menopauzová]Ty máš jedině svůj nemytý nadržený pyj, ty nestydo, Jak se opovažuješ takto mluvit se ženou? Mluvil by jsi takto se svojí mámou nebo sestrou?[/quote]

  ne protože to nejsou vymaštěné femky jako ty

 9. Tys napsala 7 slov bez pravopisné chyby? To sem fakt nečekal.

 10. Vůbec neovládáš čárky, tak raději nic nepiš.

 11. Odkdy se nacpání polštáře pod tričko, říká uměla inseminace?

 12. Vůbec se k tomu nevyjadřuj, DANE vonhu pyjatý.

 13. Jednoduše strčila si pod triko polštář :whistle:

 14. Umělou inseminací! Nejsem přece služka.

 15. [quote=Martina Long]Já už se nemůže dočkat, až se mi narodí dcera. Předpověděl to sice pyjatec, ale pak mi to v pátek potvrdila i kvalifikovaná žena. Takže teď jsem si na sto procent jistá. Budu ji vychovávat s naprostým odporem k pyjům. Prostě si to představte, paní Boženko, bude nás zase o jednu víc, no není to skvělé?[/quote]

  jak si počala to dítě?? hmm..

 16. pyj ve skutečnosti neznamená pen1s ale končetina. končetiny mají i ženy, což znamená že je také pyjatá.

  a pochybuji, že by nějákej chlap koupil počítač s kastrovacím přístrojem.

 17. To už by ste si tak úžasného človeka ako Stalin nemali brať do huby a porovnávať s týmito p1čatkami.. :whistle: B) :cheer:

 18. Mi tu budeme stále a nič také si nikto nekúpi..

 19. [quote=Martina Long]No jo, máte pravdu! Zatelefonuji FEMIelektronice. Bude ze mě známá milionářka, ba dokonce miliardářka![/quote]

  Už si zo svojej polstrovanej miestnosti predstavuješ trezor Strýka Držgroša? :woohoo:

 20. Martina už si zase vysadila lieky alebo ti treba zdvojnásobiť dávku?

 21. Tvůj trestnej bod mám u pr*dele.
  Ty opravdu trpíš těžkým stihomanem, když vidíš všude von_H. Začnu ti říkat Stalin. Ten taky jen lhal a viděl všude spiklence. Libuše STALINE vulvatá.

 22. Myslím, že Von_H nemá potřebu si dělat několik ůčtů narozdíl od někoho. Btw – Jitka Kytka – dokažte mi, že to není multifunkční ůčet.

 23. Lhářka? Za to křivé označení si dovoluji dát ti trestný bod.

  Ale vonhu, nedělej, že nevíš. I když, máš vlastně těžkou schizofrenii, tak ti to tedy objasním. V diskuzním okně na silent-hill.cz ses tentokrát podepsal jako jistý SyKy, aby si lidi mysleli, že pyjatců je o něco víc. Hloupost.

 24. Nejsem vulgární jen používám pravé názvosloví, Libuše LHÁŘKO vulvatá. Proč SyKy?

 25. Nebuď vulgární, DANE vonhu pyjatý. Nebo ti mám snad začít říkat SyKy?

 26. Abys ho zničila? Ani náhodou! Navíc ty jsi ukázala jen ubohý podvrh, ******nice Libuše KRÁVO vulvatá!

 27. Jasně že mám, ale neukážu ho kdejaké vulvatce, Libuše KRÁVO nechutná.

 28. Lžeš! Jsi Libuše vulvatka Kowarobias a skrýváš se pod tímhle multiůčtem! Dávno jsem tě prokoukl!

 29. My máme program na odhalení Libuše a ten nám ukázal, že jse Libuše :whistle:

 30. Oba máte po trestných bodech. To vás naučí!

 31. Mocnou tak akorát pro vás, my ji všici máme u zadní části těla, na které sedíme 😛

  Aneb jak řekl Král Rohanu v Lord of the ring II, když byl ovládnut Sarumanem : Tady nemáš žádnou moc!

 32. Nemám důvod napodobovat nemocnou Julii maximálně parodovat, ale ona už je parodií člověka stejně jako ty, Libuše vulvatá nechutná.

 33. Nesnaž se napodobovat mocnou paní Julii, nedaří se ti to, DANE vonhu pyjatý.

 34. [quote=Boženka]Trestní bod. Okamžitě se Martince omluvte![/quote]Drž tlaminu, klopinatko z bjázulína,přesněji bjáno teplá 🙂

 35. [quote=Bohuslava Menoupauzová]Ale nevys*rete milý sprostý chlapče, kdepak. Vy muži i chlapci se neobejdete bez svých hraček, narozdíl od nás moudrých žen. Kdo nebude mít toto zařizení implantováno, nedostane se na žádné stránky na webu se sportem, automobilovými závody, sportovními potřebami, a ani si nezahraje žádnou PC hru. Rozhodně je toto způsob jak vás přimět k poslušnosti a snad se tohoto mého námětu nějaká sestra feministka ve vývojovém oddělení chopí…[/quote]
  Nezahraju si PC hru? Ok,jdu na ps3 si přeskinovat Kitanu na nějákou hnusnou ženskou a vyskouším na ni pár fatalit 😉

 36. No tak nevím kde soudruzi z NDR udělali chybu protože je to skoro měsíc a ještě sem ten pás nikde v nabídce nějakého e-shopu neviděl. můžeš objasnit čím to asi tak bude?

 37. [quote=von_H]Nedávno si tu ještě tvrdila, že tě nikdy urazit nemůžu. Ode mě máš dva trestné body, pi*čatko.[/quote] Neurazil jsi mne, jen se pozastavuji nad tím, jak může být někdo tak hloupý.

 38. [quote=satanista]to né to ještě seděla v base jelikož to byla nacistická dozorkyně v Osvětimi 👿 [/quote]

  Pomocnice dr. Mengeleho
  Tím by se vysvětlovali její sadistické názory..

 39. Nedávno si tu ještě tvrdila, že tě nikdy urazit nemůžu. Ode mě máš dva trestné body, pi*čatko.

 40. Co si to jako dovoluješ takhle urážet, vonhu pyjatý?!?! Trestný bod!

 41. Je obecně známno že femky lžou v 99,9 % případů.

 42. Já to nijak dokazovat nemuším, je obecně známo, že feministky nemají potřebu lhát!

 43. Až ty dokážeš, že nejsi chovankyně psychiatrické léčebny vycpaná polštářem.

 44. Nelži! Máš hubu plnou pyjů stejně jako Libuše, vulvatko ulhaná!

 45. Neumíš si snad vymyslet vlastní hlášku, pyjatče? Uděluji trestný bod.

 46. Na vás, chovankyni psychiatrické léčebny se mi líbí, jak si mysláíte že jste moudrá. Ubohá nula.

 47. ty tvoje trapné články, komentáře a odpovědi a ničím nepodložené teorie o právů,anatomii,sexualitě etc.etc. etc.

 48. Ty své domněnky taky ničím nepodkládáš. Tak si nestěžuj. 😛

 49. to né to ještě seděla v base jelikož to byla nacistická dozorkyně v Osvětimi 👿

 50. Že ty jsi za komunistů dělala cenzorku? 🙂

  A ne. Nejsi vti*pná.

 51. A mě se na vás líbí, že nemůžete mazat příspěvky. Ano jsem vtipná.

 52. [quote=Solomon Cinqresh]to je jedno klisno :woohoo: :woohoo: [/quote]Ná vás, uhrovatém pubescentovi se mi líbí, jak si myslíte, že jste moudrý. Ubohá nula.

 53. [quote=Martina Long]Protože von_H je již jeden z posledních pyjatců v ČR. Takže: buď se necháš vykastrovat, nebo si koupíš ten postroj s Pen***em.[/quote]

  Neurážejte našeho vůdce…. :angry:

 54. A to jako ty stránky na tyto věci přejdou, já myslím že ne, zkrachovali by. Prostě lidi dál zůstanou u toho co je.

 55. [quote=Martina Long]Já drogy nepotřebuji.Je obecně známo, že drogy zvyšují IQ, ale já ho mám vysoké dost (239).[/quote]

  to uz sa blizis k imbecilite……..sa pozri na stupne sialenstva a priradene ig…:)

 56. Slecna Martina Long,
  Nebudem komentovat absolutnu absurditu tejto veci, ale ja ako technicky zamerany muz, budem hodnotit technicku stranku veci.
  Videli ste uz niekedy la*** o velkosti dajme tomu 5x5x5cm(obludne velky na tieto ucely), ktory by navyse fungoval na tuzkove baterky ? xD

  Nieco take by zvladli iba priemyselne la***y, ktore maju radovo niekolko metrov a maju vacsi odber ako cely panelak.

 57. 2013-06-11 17:19:52
  [quote=Martina Long]Už za týden půjde na trh![/quote]
  Už je ten vynález na trhu? nebo je k dostání jen ve společenské místnosti v blázinci? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 58. Masturbace taky zlepšuje krevní oběh, působí blahodárně na srdce a vylučují se při ní endorfiny :)A říká se, že je ejakulát dobrým omlazovacím krémem pro ženy, kvůli zinku nebo tak něčemu 🙂
  PS. Jmenuj jedinou oběť masturbace 😀 Hele, masturbuju osmkrát denně a přesto mám jedno z nejvyšších IQ v Evropě 😀 Je jasné, že fakt, že se s Tebou hádám, tomu nenapovídá, ale když je to zábava…čím složitější mysl, tím větší potřeba primitivní zábavy (James T. Kirk, Star Trek) 🙂

 59. Ano, samozřejmě, že je nebezpečná. Zaprvé – to, že si pohybuješ s pyjem, je velmi návykové. Kdybych měla onanii k něčemui přirovnat, tak ke drogám. Zadruhé – při samotném vylučování ejakulátu se vylučuje i to, co promazává obratle a také mozkomíšní mok. Pří pravidelné onanii tedy může dojít k vyschnutí páteře (=budeš vozíčkář, vonhu!) a k vyschnutí mozku (=mentální retardace).

 60. Hele, zkus se zeptat německé kancléřky (úspěšné ženy), co si myslí o Tvých pyjích 😀
  Mimochode, rozumíš anatomii? Tak jo, podle Tebe je tedy masturbace nebezpečná? 😀

 61. Na programování jsou expertky jiné feministky, každá je na něco jiného. Já jsem třeba filosofka, perkfektně rozumím anatomii těla a také jsem odbornice v oboru „hledání nebezpečí (= hledání pyjatých předmětů vysílajících podprahové signály).

 62. Na trh? 😀 Doufám, že tušíš, že vývoj OS pro počítač v rukou pár lidí trvá tak deset let minimálně (nemluvím o DOSu) a pochybuju, že víš něco o C++ a objektově orientovaném programování 😀 Kde jsou ty počítače? 😀 Programátoři vládnou počítačovému světu, ne Ty 😀

 63. :woohoo: 😀 😀 😀 A jak bych asi mohl psát pod 10 000 multiúčty ?

 64. Vyjadřuješ se na ůrovni 10letého smrada, pyjatče.

 65. 😀 😀 😀 😀 Ty se svojí inteligencí houpacího koně a břichem vycpaným polštářem, víš leda prd.

 66. „Já o ničem nevím“ by smysl logicky dávat nemohlo, protože já vím všechno.

 67. Nahraď slovo „Ty“ slovem „Já“ a ta věta bude jednou z mála tvých vět které dávají smysl.

 68. Ale nevys*rete milý sprostý chlapče, kdepak. Vy muži i chlapci se neobejdete bez svých hraček, narozdíl od nás moudrých žen. Kdo nebude mít toto zařizení implantováno, nedostane se na žádné stránky na webu se sportem, automobilovými závody, sportovními potřebami, a ani si nezahraje žádnou PC hru. Rozhodně je toto způsob jak vás přimět k poslušnosti a snad se tohoto mého námětu nějaká sestra feministka ve vývojovém oddělení chopí…

 69. Ty máš jedině svůj nemytý nadržený pyj, ty nestydo, Jak se opovažuješ takto mluvit se ženou? Mluvil by jsi takto se svojí mámou nebo sestrou?

 70. Moje milá, v žádném případě jsem se Vás nechtěla dotkout nějakými pochybnostmi, ale to víte, ten příslovečný červíček pochybností… Obě víme jací muži dokáží být pokrytci a jak se dovedou přetvařovat když jim jde jen o to jedno, že. Mám z Vás radost, moje drahá.

 71. Mohl bych se tě v reakci na kterýkoliv tvůj příspěvek zeptat na to samé.

 72. Proč bych si měl kupovat věc, která existuje jenom v tvojí choré hlavě ?

 73. No, s určitostí víme že femky ho mít nikdy nebudou

 74. Na ten krám se vám leda tak v y s e r e m

 75. Sklapni, pyjatče, pokud si chceš svůj pyj nechat, tak si kup ten nový počítač a nelez na tyto stránky!

 76. Uvědomuješ si, že jsi právě napsal nesmysl?

 77. Samozřejmě, že jsem byla oplodněna umělou inseminací. Nejsem přece služka!

 78. Drahá Martinko, ani nevíte jak je toto pro mně citlivé a bolestivé téma. Já sama jsem nikdy nenalezla odvahu se mužského tamtoho jen dotknout, neřku-li jej pojati do své svatyňky. A nyní, kdy se nabízi možnosti početí ze zkumavky zcela běžně (jehož jste jistě i Vy využila), jsem již za zenitem. Nicméně moje sladké kočičky mi přinášejí sdostatek radosti. Velice přeji Vám i Vaší ještě nenarozené dcerunce Vaše soplečné štěstí, že jí bylo souzeno naroditi se dívkou, nemumím si představit že by zrvna Vám se měl naroditi pyjovitý klučík – nezbeda. Přeji Vám hodně štěstí a pohody ve Vašem radostném Očekávání zrození příští bojovnice.

 79. Jestli femky mezi svoje členky hodlájí počítat i polštáře, jsou na tom opravdu špatně.

 80. Já už se nemůže dočkat, až se mi narodí dcera. Předpověděl to sice pyjatec, ale pak mi to v pátek potvrdila i kvalifikovaná žena. Takže teď jsem si na sto procent jistá. Budu ji vychovávat s naprostým odporem k pyjům. Prostě si to představte, paní Boženko, bude nás zase o jednu víc, no není to skvělé?

 81. [quote=Martina Long]A dával by do pyje silné elektrošoky při onanii?

  I když, za rok už budou na takové věci zvyklí, když budou nosit stále pásy cudnosti.[/quote]
  Moje dráhá sestro, nehtějte po mně technické podrobnosti prosím, tomu já skutečně příliš nerozumím, jsem pouhou knihovnicí a zajímají mně pouze kytičky a zvířátka (kočičky já prostě zbožňuji, jsou tak hebké). Jen tu máme něco v technickém oddělení o těch nanotechnologiích, proto mně to napadlo. Ale vím že mnoho našich utlačovaných sester pracuje v technických oborech (za nesrovnatelně NIŽŠÍ mzdy) než pyjovití inženýři. Dovolila jsem si pouze ukázat směr, nikoliv poskytnout technické řešení, ale představa jak se pyjatec postupně mění na lepší bytost vlivem elektrických šoků do jeho takzvané chlouby (chi chi) je mi velmi, velmi blízká, drahá sestro… například já svoje kocourky nechávám kastrovat jakmile jen je to možné aby se z nich stali lepší e méně agresivní bytosti.

 82. Nesnaž se mít poslední slovo, pyjatče. Nikdy ho mít nebudeš, to má pouze paní Romana a paní Julie.

 83. Sklapni, pyjatý ůchyle, za měsíc budeš mít ten postroj!

 84. A dával by do pyje silné elektrošoky při onanii?

  I když, za rok už budou na takové věci zvyklí, když budou nosit stále pásy cudnosti.

 85. No to musím Martinu zklamat, chovankyně psychiatrických léčeben mě nechávají naprosto chladným.

 86. Sklapnni, vonhu pyjatý, snažíš se mě svést, co?

 87. [b][size=x-large][color=green]VON_Hu! JÁ JSEM NA TO KÁPLA!!!!

  VONA TĚ TA PYJATICE MARTINA BEZKONKURENČNĚ MILUJE, PROTOŽE TĚ VŠUDE VIDÍ!!!!

  LITUJU TĚ![/color][/size][/b]

 88. [color=green]ALe polštář lze využít jako tlumič na jedno použití, kdyby jste si náhodou omylem vzali de***ta a nebo gloka :-D[/color]

 89. Drahá sestro, obě se shodneme, že za vším zlem tohoto světa stojí mužská nadutost, a ta se skrývá v jeho „chloubě“ – pyji. Vaše idea převratného technického vynálezu je pozoruhodná, ovšem má své slabounké místečko, a to je velikost a tím nesnadé maskování tohoto zařízení, i tupý tvor jako je muž by mohl pojmout nějaké podezření při jeho instalaci. Ideální formou by byl čip, zasunutý muži ve spámku do nosu, který by poté vdechnul. Zařízení by se aktivovalo působením mužského testosteronu obsaženým v tělě implantátem vybaveného pyjatce – muže. Toto nanotechnologické zařízení by poté plnilo tutéž funkci, jako Vámi, drahá sestro, navřžený mechanický prostředek. Přeji mnoho zdaru ve vašem podnětném výzkumu na poli převýchovy samců. S pozdravem Vaše Slávka. :kiss:

 90. Což značí, kdo byl první a kdo je vlastně důležitější. Bez nás by tu muž nebyl/nežil.
  JUDr. Julie

 91. Tak za prvé, ženský klitoris je zárodek penisu, prohlídněte si nějakou knihu ohledně vývoje plodu a anatomie by asi taky neuskodila.
  Nevím však, jestli jste z doby pred nebo až po Darwinovi, takže nevim, jak moc detailní a aktuální publikaci o tom seženete.
  Za druhé, je celý tento návrh silně diskriminační, což by měla být téma proti kterém asi bojujete.
  A za třetí, chcete-li ženám pomoct, tak spíš vynalezněte good hard pyj detektor:)))

 92. Takže to je mobil co má 5 malých pyjů, super, kde ho seženu? nebo je to mobil, který vám dal vychovatel na hraní? a takže je jen pro feministky?

 93. To je jistě nějaké nové označení pro pyj, co nezní tak moc pyjatě a nepohoršuje to ženy!

 94. tak schvalne…co je to RAP??BETTY?
  pomocka – nieje to hudobny styl…

 95. wow you know it…you poor woman…kiss my ass and shut up bitch…you are writting stuff and nonsense

 96. Nezbývá mi nic jiného než udělit trestný bod tomu pyjatci vonhovi. Píše tady nesmysly a ještě v angličtině nějaké šifrované podprahové zprávy! Jsme na české stránce!

 97. Zdravím místní Tarju Turunen! Zazpíváš mi Stargazers? Ale ne, bude mi stačit jenom třeba Wanderlust nebo si pozvi kámoše a zazpívej Beauty and the Beast, prosííííím 😀 😀

 98. Počkejte až příjde na to, k čemu všemu se dá používat toaletní papír 😀

 99. a jak mě přinutíš se zbavit toho co mám tedka ???

 100. Já jsem se svým mužem spokojená. A rozhodně to nepředstírám. Nikdy mě do ničeho nenutil, nikdy na mě nebyl zlý nebo dokonce agresivní. Nemám teda žádný důvod se ho bát.
  A co se týče tvého návrhu „hry při sexu“ – první půlka zní docela zajímavě 👿

 101. Tk co Ty jsi za krávu to svět neviděl 😀 ale no jo no někdy si Ty mindráky musíš vyblejt mezi ostatní 😀 za to,že jsi jaká jsi ty stoletá panno ,Ti nikdo nemůže 😀 Hele v takovejch krásnejch ubytovnách bez oken a kliky na dveřích je spousta prázdnejch pro takový jako jsi Ty 🙂 .

 102. A víte že ty vaše houby taky vypadaj jak čuráci 😀

  [img]http://www.receptyonline.cz/data/pics/atlas-hub-brichatkovite/hadovka3.jpg[/img]

 103. he pi*činko ****inkovata víš o tom že hvězda je taky pyjateho tvaru?

 104. Pro tvé info, IQ je neměnné takže není možné ho zvyšovat 😀 😀 😀

  Trh ovládá poptávka, pokud o něj nebude zájem, tak se nikdy moc prodávat nebude, tudíž je nenahradí. Taky jsem četl že rej aktualizace starý počítač zničí, další blbost, bylo by to poškozování cizí věci 😉 😉 a to je trestné 😉 😉 😉

 105. nápodobně marti-b.lbko, a taky máš o demě jeden trestný

 106. Žena logicky být s mužem spokojená nemůže. Většinou to ty nebohé ženy předstírají, protože se bojí. Já jim radím, aby navrhly „hru při sexu“, že ho přiváže k posteli a vykastruje ho!

 107. Jsi bezohledný a krutý, uděluji trestný bod.

 108. Polštář se stejně rozmnožovat nemůže, tudíž ani nemá cenu na něj plýtvat municí.

 109. já bych dcerku rači odstřelil na místě, než se rozmnoží jako martina

 110. Nevím jak bys chtěla potratit, když nejsi těhotná….

 111. Vyrobíš si kanón a budeš střílet péřové polštáře? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 112. Tady si někdo přeje, abych potratila, že, paní Boženko? Až se dcerka narodí, tak mu to pořádně nandám a naučím se dávat hned dva trestné body!

 113. Nedrážděte Martinku pyjatče! Má rizikové těhotenství a ještě by mohla potratit…

 114. 5 femek z 3,5 miliardy žen není 90 %. Vrať se do školy, pi*čatko.

 115. Odkdy je 10% z 3,5 miliardy 3,5 miliardy? Vrať se na školu, vonhu pyjatý.

 116. Bohužel pro tebe je služek na světě 3,5 miliardy.

 117. To tedy znamená. Dnes už sex provádějí jen služky a umělá inseminace se stala přirozenou.

 118. To se ti asi něco zdálo. Mimochodem přirozeně otěhotnět, rozhodně neznamená otěhotnět umělým oplodněním.

 119. Ale já přirozeně otěhotněla umělou inseminací!

 120. Lidi se modlí za ledacos, ale aby se někdo modlil za zdraví polštáře sem ještě neviděl.

 121. Tohle máš od koho? Od pyjatého pana profesora?

  Jsem těhotná, čtyři neposkvrněné panny mi provedly před 4 měsíci umělou inseminaci!

 122. A nezmýlil jste si houpacího koně s houpací klisnou?

 123. Gynekoložka se píše s tvrdým Y, hlupačko. Mimochodem, jak můžeš potratit když nejsi těhotná ?

 124. Paí ginekoložka mi řekla, že bych se na těch pět měsíců měla přestat s pyjatci stresovat, protože bych mohla potratit! Ale to by mi Božině neudělala, každý večer se k ní modlím a chodím do FEMIkostela.

 125. Copak, bojíš se že ti ten polštář vypadne ?

 126. Nebudeš, houpací kůň bude mít vždycky vyšší iq než ty.

 127. Ano, přijedu ráda, ale teď raději ne, mé těhotenství je vysoce rizikové.

 128. Houbičky IQ rapidně zvýší, konečně tedy budu mít IQ vyšší než ten váš houpací kůň – 300!

 129. Je vidět že jste houby ještě nikdy nezkusil. Jsou to dary matky přírody, které by vám rozšířili vědomí.

 130. Až si Martina dá ten „houbový“ čaj, tak se její iq ocitne v záporných hodnotách.

 131. Výborně Martinko, i vám houbičky rozšiřují obzory? To jsem ráda. Někdy bychom mohli i s dcerou dát čajový dýchánek při houbovém čaji. Zvu vás.

 132. Není koeficient, nýbrž kvocient a u tebe to je leda intenzita kvokání

 133. Bože ty musíš být opravdu hloupá, na co oddělené počítače? Stačí dát zvlášť login a pass. Pokud nejsi tak dobrá tak prostě jen blokni na danou IP URL stránek na které by muž neměl. Navíc masturbace je přirozená věc jak u mužů tak u žen. I o**** a klokani ji provozují. A proč chceš hned může kastrovat? Vždyť jste horší než waffen SS. Protože o vás by si chlap neopřel ani kolo neznamená, že jiná žena nemůže být s mužem spokojená. Zamyslete se nad sebou. Hledejte léky na choroby a kašlete na nerealizovatelné blbosti typu detektor pyjatoati! [color=fuchsia][/color][color=red][/color]tel

 134. Vskutku zajímavý nápad.. jen mám tu 3 menší problémy,kdo by mě do toho popruhu dostal,2. Kdo by vám to financoval.. na kickstarteru by kvůli tomuhle nikdo nehnul brvou. A konečně za 3… Co je to upřímně za ****vinu..(omlouvám se za silný slovník),ale upřímně.. jeden takovejhel popruh by stál kvanta peněz a kdo by si to koupil..
  Mimochodem,přečtěte si sbírku Velekněz Cthulhu od H.P. Lovecrafta,tuším 1. nebo 2. „povídka“ popisuje ženu,která by si to koupila.. ta by byla snad jediná

 135. Ty seš taky nějakej pepa z depa a jestli myslíš že ne, tak to dokaž

 136. Ty jsi taky von_H, na nic jsem nezapomněla.

 137. Ještě s zapomněla na mě. Ale fakt by to chtělo slabší prášky aby tady bylo více článků

 138. Já je nevnímám, protože mi je naklikal pyjatec von_H a jeho služena Jitka.

 139. To mělo (podle mě) znamenat narážku na pohádku O perníkové chaloupce… a že jsi ježibaba, co v tý chaloupce bydlela 😀

 140. Škoda že se feminy ještě nepoučily z těch svých trestných bodů, ale to bude asi tím, že u některých prášků na hlavu je jako vedlejší úinek snížený vnímání.

 141. Neber slovo trestný bod do úst nadarmo, za trest teď proto jeden dostaneš.

  Jaký perníček? Ten nejím, je pyjatý.

 142. A jak ? Dáš mi trestný bod ? 😀
  Mimochodem, zdáš se mi dneska nějaká hysterická. Copak, loupali ti ze střechy perníček ?

 143. Myslíš že by tam chtěli někoho tak ******ního?

 144. Nebo to poslední radši ne, protože bych pak nevěděla kde se na netu bavit

 145. Tohle nikdo nemůže myslet vážně, ale už se těším jak ten váš detektor uvidím, ještě by jste mohli vymyslet něco na to vaše postižení hlavy

 146. Jestli se ještě jednou opovážíš urazit jakoukoliv feministku, podám si tě!

 147. Jak by někdo mohl uzavírat dohodu s chovankyní psychaitrické léčebny….

 148. IQ feministek se ovšem zvyšovat dá.

  Už jsem s těmi pyjatci uzavžela dohodu!

 149. Už bys s tou svojí paranoiou měla něco dělat.

 150. Ještě před dvě týdny jsi psal nějakých 190 ( i to je v tvém případě nereálný ). IQ se nedá zvyšovat.

  A jak by to asi dokázalo vyřadit z trhu klasické počítače ???

 151. Pokud se to vynásobí milionem, bude to 1000, tak sklapni.

 152. Násob si nulu čím chceš, vždycky to bude nula 😀

 153. To je o detektoru pyjatosti na internetu a má to zabránit tomu, abyste tady lezli (spíš lezl, všichni jsou von_H, i ty).

 154. Proč sem píšete o nějakým detektoru pyjatosti, když já to zvládnu určit sama jak ho má velkej a tak 😛 Radši by jste měli psat o něčem reálným a zrealizovatelným. Mě se třeba líbilo tohle http://zip.er.cz/chlupy

 155. a víš co já si ho nechám….nenechám se podřídit těm femipi*čovinám co se tu šíří jako mor

 156. Copak, máš s tím snad nějaké zkušenosti, Martino? Snad bývalý Martine? :woohoo:

 157. Tak si u té kastrace představuj, ta krev je tvojeho nepřítele. Zalepíš náplastí a máš klid, to přežiješ.

 158. no mohl bych natřít plot krví někoho jiného ale svojí krev prostě nesnesu

 159. já si to raději nechám oddělat od doktorů….já když vidím krev tak omdlívám

 160. Tak to já zase radši tu Nokii 😀
  Ale ne Nokyi fakt ne…

 161. Tak fajn. demensa.org
  Ale stejně ti to napíše, že ty stránky neexistují. Zobrazí se pouze normálním lidem.

 162. [color=red][size=medium]Martino, napadá mě, zvládneš mateřství? Co když ten tvůj polštářek bude Bulánek, nebo dokonce jeho pododrůda E.A.P.(=Extrémně Agresívní Polštář) [url]http://nd01.jxs.cz/704/603/c7dc627d81_11710773_o2.jpg[/url] a bude tě chtět zastřelit? Nebojíš se toho?[/size][/color] 🙁 ❓

 163. Ale to je FEMINOKYA, a dělá telefony, které nejsou pyjatého tvaru!

 164. Já o elektronice vím hodně, spolupracuji s FEMINOKYÍ.

 165. ale komentovat a ptát se už nemůžou…..chudinky 😀 😀

 166. Hloupost. Na co by mobily měly operační systémy, když jsou jen na volání a smsky?

 167. Nechceš dát odkaz na Wykypedyi a Femigogl, Julie nechce ukázat diplom… tak já nedám stránky na Demensu. Hledej si je Femigoglem 😀

 168. ty sotva když nevíš že mobily maj operační systémy

 169. Jakoupak operaci? Stačí to umrtvit ledem, uříznout a zalepit náplastí.

 170. To není pro tebe, to je pro uvědomělé ženy z celého světa, aby si mohly zobrazit tyto stránky požívat neskutečné množství moudra, které zde pramení :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 171. ale já to chci změnit….přísahám….pyje jsou špatná věc sám jsem se objednával na odstranění pyje….za měsíc jdu na operaci

 172. Dej mi odkaz na jejich oficiální stránky, vohnu pyjatý!

 173. Ale ano, existuje. Demensa, tedy dceřinná společnost Mensy, to zavedla jako ukazatel mentálního postižení speciálně pro feminsitky z tohoto portálu.

 174. Alfabetismus? Jakože elektronice rozumím od A do Z?

 175. a mobily taky, takže místo na počítači si pustím péčko na mobilu

 176. yes….i know it….you know it…everybody know it….but i can write in any language

 177. Ale mobily přeci nemají op. systém, to mají jen počítače.

 178. Pro pyjatého vonha je tam zamítnut přístup!

 179. A už máš uzavřené smlouvy s Microsoftem, Applem, Canonicalem, …?
  S Esetem, Kasperskym, Symantecem, F-Secure, Avastem, AVG…?
  Mám obavu, že bez nich jen tak všechny počítače jako mávnutím proutku nezaviruješ 😀

 180. [quote=Martina Long]1) Můj duševní stav je naprosto v pořádku

  2) Přestaň už urážet a ve Wykypedii si najdi, co to je paranoia. Ty jsi paranoidní, ne já.

  3) Ten "bludný pás" budeš mít za měsíc na sobě, takže sklapni.[/quote]

  tak sem na tu Wykypedii dej odkaz….rád bych si přečetl ty články abych mohl porozumět feministkám

 181. Již několikrát jsem tě upozorňoval, že svoje IQ zaměňuješ za hodnotu DQ.

 182. Když máš polstrovaný stěny všude kolem sebe a hrát si můžeš taky jen s polštářem je celkem jasný, že místo poštáře vidíš… dceru… šmikače penisů… všechno 😀
  Jinak jak chceš vytlačit z domácností stávající počítače? Že je nasadíš na trh… to si nijak nepomůžeš.

 183. Tak schválně, vonhu, jaké má teda IQ. Bestak taky nevíš.

 184. Nejsi, si vycpaná polštářem, pi*čatko. Tečka.
  A evidentně sis zase nevzala prášky na hlavu.

 185. Ale já jsem těhotná, pyjatče. Tečka.
  Pořídíš, protože nové aktualizace zničí všechny počítače. Nové dostanou všichni zadarmo, až na to, že pyjatci je budou mít vylepšené.

 186. Houpací kůň? A ten má jaký inteligenční koeficient? Jestli je to 300, tak si vezmu houbičky a budu mít vyšší IQ!

 187. Ty máš tak IQ 2,39. (A ne, fakt se to nenásobí 100)

 188. at žije zločinecký podsvětí a rákosníci 😀 ….od nich se dá sehnat cokoliv takže ve výsledku si utřela ty 😀

 189. to dost pochybuju, ty nemáš ani iq houpacího koně

 190. Ach jo, kolikrát už sem ti vysvětloval že nemůžeš být těhotna ?
  Tvůj „počítač“ si nepořídím už jenom proto že taková bl*bost nikdy existovat nebude a je to dalších z výplodů tvého chorého mozku.

 191. Já drogy nepotřebuji.Je obecně známo, že drogy zvyšují IQ, ale já ho mám vysoké dost (239).

 192. Je ubohé psát „souhlasím sám se sebou“.

 193. To tedy nedává, protože to není polštář, ale malá holčička. Tak sklapni a pokud neschvaluješ kastraci, pořiď si počítač s tímto pásem.

 194. Ty vyřadí z trhu, takže máš smůlu, vonhu!

 195. Tak si dal budu kupovat takový který to nemají a je to :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 196. Souhlasím s Von_hem, neměla byste zaměňovat polštář a Vaši imaginární dceru.

 197. Nedal a s Jitkou nemám nic společného. Ovšem vysvětlovat to tvému paranoidnímu mozku je asi zbytečné.

 198. Nene, je to špatně, tak, jak jsi to napsal ty to nedává smysl.

 199. Protože už předtím jsi jich dal 9 (desátý tvá služka Jitka)!

 200. 1, Zpoza zdí psychiatrické léčebny, to zní obzvlášť komicky.

  2, Bohužel v nečem co neexistuje nic najít nemůžu.

  3, Tak maximálně ve tvých chorých představách.

 201. Ty jeden pyjatý vonhu, jsi přidal další palec nahoru, co?

 202. Máš ve větě chybu, chtěl jsi napsat:
  „Dcera není polštář.“

 203. 1) Můj duševní stav je naprosto v pořádku

  2) Přestaň už urážet a ve Wykypedii si najdi, co to je paranoia. Ty jsi paranoidní, ne já.

  3) Ten „bludný pás“ budeš mít za měsíc na sobě, takže sklapni.

 204. Dva dny sem tu nebyl, ale jak vidím tak duševní stav Martiny se výrazně zhoršil, hlavně ta paranoia dosahuje obrovských rozměrů. A jak vidím z článku tak ani její bludy nejsou o nic menší.

 205. Názory chovankyň psychiatrické léčebny se nepočítají vůbec, to znamená že je to 11 kladných a 0 záporných.

 206. Ty počítače by bez nich nešly zapnout.

 207. [quote=Antonio Anonym]To je asi tak realný jako dítě (čti polštář) paní Long :D[/quote] Máš něco proti mé dceři?

 208. To všechno naklikal von_H a jeho služka Jitka, proto se žádné kladné nepočítají. Takže tu máme jeden záporný, krát deset (názory feminnistek se násobí deseti). Podtrženo sečteno, deset záporných, 0 kladných, feministky vyhrály!

 209. Elizabethko, snad Ti nezkazí náladu nějaká frigidní čů*za. 😆 Trpí tak silnou paranoiou, že si brzo bude myslet, že strom je také von_h 😆

 210. zajímavé, ještě nedávno si byla těhotná a najednou už je dcera takto velká jo … hmm hmm, to ti tak věříme 😛

 211. trestné body tu jsou přístupné všem tak je mohou též používat 😛 pokud se ti to nelíbí tak máš další odemě a užij si ho polštářmatko 😛

 212. Martina evidentně žije v nějaké pomatené realitě, ale to bude asi těmi práškz jež přestala brát poté co díky nim zjistila, že není těhotná, ale strkala si pod noční košili polštář. Z toho všeho jí nakonec hráblo a vidí pyje jelikož ji ani ten nejzoufalejší bezďák neojebe ze strachu, že něco chytí. Pochybuji, že sice taková osoba ve skutečnosti existuje, ale pokud ano tak by měla být ihned utracena z důvodů ukončení trápení blízých

 213. [color=green]Co kdyby jsi komentovala podstatu příspěvku a neodbočovala k chybám, který tam nasekal.

  Zameť si před vlastním prahem [b]Frigidko Martinko Chudinko (Ne)Vyšukaná[/b] a pak někoho poučuj. Protože ty ty chyby děláš taky. Zvláště pak když napíšeš příspěvěk – jakýkoli…[/color]

 214. Nějak mi nesedí panenství a výchova dcery dohromady, polštáří matko.

 215. Řekl kdo? Ty jsi taky ha*jzlbába 😀 a řekni že to neni pravda 😀

 216. To je asi tak realný jako dítě (čti polštář) paní Long 😀

 217. [color=red][size=medium]Je tam! [/size](kladný bod INCLUDED!)[/color] 😛 😛 😛

 218. [size=medium][color=green]Kdo je pro pinďoury a jejich hojné využívání k všemožné rozkoši, palec nahoru![/color][/size]

 219. [size=medium][color=red]Není, ale co když se to stane?[/color][/size] ❓ ❓

 220. a když si myslíš že su von_h tak jak výž že už sem neinfiltroval i zdejší magazín

 221. Například stejně primiotivní styl psaní.

 222. Jsi von_H a z komentů jsem vydedukovala, že jsi ten Jitčin „záhadný manžel“!

 223. já nežiju s Jitkou a nejsem Von_H !!!!!!!!!!!!!

 224. Toto je realita, vonhu.

  Uvědom si to konečně! Místo toho, aby sis užíval života bez pyje hezky v uranových dolech, rozplýval se nad krásou radioaktivních rybiček a pomáhal nám odchytávat pyjatce, tady sedíš jako forever aloun. Sám, špinavý, pyjatý, na koberci jsou miminka a za tebou stojí služka Jitka. Copak o tomhle je život?! Ne! Život je o panenství, výchově dcery, světu bez pyjatých lidí a hrdých ženách jako jsme my!

 225. Ty jsi tu trapný, když máš 10 000 účtů a otravuješ, vonhu pyjatý!

 226. na tenhle problém dojde u vývojové revize B2

 227. Klitoris není pyj, přestaň si laskavě vymýšlet!!

 228. [color=red][size=medium]Prosímtě, co když se stane, že ten počítač vyhodnotí menšího pindíka jako klitoris? Nebude to problém? Máte to otestovaný?[/size][/color]

 229. Pyjatci, nechte už toho, ty vaše ironie jsou trapné!

 230. jojo notak to jóóóóóó, my ti tu všichni věříme
  (ironie)

 231. Počítače pyjatci bez toho skvělého postroje nezapnou. Už se nemůžu dočkat, až tu ten zámek nastavíme!

 232. Už za měsí budou povinně tyto počítače přidělny na trh!

 233. Brčko jo 😀 😀 😀 😀 apon je vidět kam na ty vaše debilní nápady chodíte 😀

 234. Jak by mohl studovat, ten její mozeček nepobírá nic. :silly: :silly:

 235. Ano, někde jsem zde psala zdrojový kód na SW část vynálezu. Avšak to vám není nic platné, pokud neznáte tajemství čidla, které generuje hodnoty za proměnnou „i“

 236. Kupodivu, když sjedu dolů, fakt se tam nějaké náznaky vědomostí objevují… já už si myslel, že je to podle tebe něco jako „mocné umění origami“… nebo jako si Martina myslí, že paranoia má něco společného s chlípnými představami nebo co…

 237. Zklamu Tě, Martinko Pi*činko. Já nejsem Von_h 🙂 A vůbec na nějakou kastraci Ti ***u. 😀

 238. Pardon, co jste to napsal? Napište to po česky a bez nadávek.

 239. [Color=red][size=medium] Za touhle frikulínskou frází se neschovàvej a napiš něco rozumnýho, ty k.r.a.v.k.o![/size][/color]

 240. Ale prosím tě, zase sis něco vysnila a teď to tady budeš mlet pořád dokola. Všichni, kdo jsou proti tobě jsou najednou Von_H.

 241. [color=red] To Mengele tvrdil taky. A Hojer protože mu žádná nedala a chtěl ukojit svoje choutky. Podobnost s vámi je víc než nápadná! [/color]

 242. To všechny vonhovy mulťáky jsou falešné.

 243. Ale já jsem rebelka, můžu si dovolit takto psát.

 244. Ale my to narozdíl od nich děláme pro dobro světa.

 245. [color=red][size=medium]Vy jste stejný zrůdy, jako byl L. Hojer, nebo J. Mengele![/size][/color]

 246. Říká někdo, kdo píše ůchyl místo úchyl.

 247. Ale vy jste falešné. A netvrdí to jen „pyjatci“.
  PS: A když už se tady v komentářích oháníš tím, že někdo udělal pravopisnou chybu, tak bys mohla vědět, že se nepíše ůchylný, ale úchylný.

 248. FEMIkastrace je úplné odstranění, včetně pyje.

 249. Jenomže vy si to patentujete a já to pak nebudu moct pustit do sériové výroby, aby si to zařízení mohla koupit každá žena.

 250. Důvod jsem měla. Jste assemblerový feťák!

 251. Sám jste trapnost, jelikož nerozumíte C++

 252. [color=red][size=medium]Nápodobně, T.B. INCLUDED!!! [/size] A teď nebudu mít tolik času, jdu připravovat oběd.[/color]

 253. Nemáš oprávnění takto zneužívat trestných bodů, služko pyjová. Taky ode mě jeden máš!

 254. Máš tam chybu, vonhu, píše se „jelikož“, ne „jelikoš“.
  „Takový“, ne „takoví“.

  To když se dá pryč i jejich pyj, tak se vše vyřeší.

 255. [size=x-large][color=red]Trestný bod!![/color][/size] :angry: :angry: :angry:

 256. Určitě to je nějaká informace z velmi tajných zdrojů, že?
  Dobře Martino, jelikoš si zde hrajete na velmi vzdělanou a inteligentní, vysvětlím vám, co kastrace obnáší.
  – Kastrace = odstranění pohlavní žláz jak u samců i samic, které způsobuje snížení pohlavních hormonů. To ale neznamená, že takoví člověk nemá práh vzrušení.
  Existuje studie – veřejně přístupná, najděte si jí – kde autor uvádí, že přes polovinu z kastrátů stále masturbuje – je to vlastně logické. Kastrace snížuje sexuální apetit, ale centrum pro sexuální chování se stále nachází v prodloužené míše. A co víc, kastrovaný samec stále produkuje ejakuát, ač sterilní a ještě k tomu kastráti uvádějí, že po zákroku mají zdravotní problémy.

  Co se týče celkové kastrace – to také není řešení. Apetit nevymizí ani tak a jedinec si najde způsob k ukojení – třeba drážděním prostaty.

  Závěr: Kastrace celkově nepomáhá odstarnit individuální sexualitu ani nezamezuje masturbaci, jen jedinci zhoršuje život. Vaše stránky jsou celkově mimo, nic neznáte, nic nevíte…

  A co se týče vašeho komentáře: Přestantě mi laskavě říkat, co mám dělat, na to jste malý pán, nesaháte mi ani po kůži na chodidlech!

 257. [quote=Jitunka][size=medium][color=red]A já za sebe jsem výrazně proti takovým kastracím! Kdyby se můj manžel nechal takhle dobrovolně zmrzačit, okamžitě bych se sním rozvedla!!![/color][/size] ❗ :angry: :angry: [/quote] Vy máte za manžela vonha? No jo, to sedí. Služka a ůchyl.

 258. [color=red]Jinak to nešlo, musím svůj bod taky připojit![/color] 🙁

 259. [size=medium][color=red]A já za sebe jsem výrazně proti takovým kastracím! Kdyby se můj manžel nechal takhle dobrovolně zmrzačit, okamžitě bych se sním rozvedla!!![/color][/size] ❗ :angry: :angry:

 260. [quote=Boženka]Mé tvrzení se pochopitelně nevztahuje na trestné body od vonha.[/quote]

  Trestný bod included

 261. Protože von_H je již jeden z posledních pyjatců v ČR. Takže: buď se necháš vykastrovat, nebo si koupíš ten postroj s Pen***em.

 262. Nevím, co Vás dovedlo myslet si, že můj účet patří von_h – budu to proto brát jako provokaci z vaší strany.

 263. Vonhu, to ti vážně nestačí jeden účet?!
  Já jsem naprosto zdravá, pyjatče. Přijdeš mi psychycky narušený, když si stále necháváš svůj pyj, i když je většina vykastrovaná. Tímto vyhlašuji celostátní pátrání po vonhovi!

 264. Velmi mě rozesmívá, jak si myslíte, že vaše komentáře jsou trefné.
  Vaše nemoc postupuje do špatně léčitelné fáze….

 265. Nelži, ůchylný pyjatý vonhu. Vy pyjatci pořád tvrdíte, že jsme falešné. To oni jsou falešní! Beztak budeš namítat i proti mojí dceři!
  [url]https://www.feministky.com/images/comprofiler/7003_5198c8aec6522.jpg[/url]

 266. Super, další vonhův účet!

  (ironie)

 267. Nebudu komentovat článek, to, ani nemá smysl. ale jak vidím v diskusi, nově příchozí Boženka si zadal profilovou fotku. Ale, Boženko, nemám Ti říkat Karličko, stejně jako panně Janě Teresko? Profilová fotka, totiž, nepatří nikomu jinému, než ženě jménem Karla Homolka, kanadské vražedkyni s českými kořeny.

 268. [color=green]Ty už jsi nějaká paranoidní frigidko Martinko chudinko (ne)vyšukaná…
  Už i já s nickem [b]Elizabetha[/b] jsem podle [b]TEBE[/b] další altík Von_H?

  Dávám ti trestný bod za urážku mé osoby a zamysli se nad svojí chybou, abys nelitovala.

  Protože mám pár kámošů u drowů v domě Despany. Tam by vás všecky heeezky převychovali. Minimálně v sexu…[/color]

 269. Do roka? Tak na to si počkám. A běda ti jestli ne 😀

 270. A za co? Dáváš mi trestný bod za to, že Martina neumí český pravopis? Hmm, tak to jsi tedy hodně trapná.

 271. Velký pyjatec se vrací! Jak se máte femi-blbky? :side:

 272. [quote=Martina Long]
  Já myslím, že ne. 90% žen jsou feministky.[/quote]

  feministky možná, ale blbky jako vy určitě ne.

 273. Jak chcete, máte další trestný bod. A za trest si do análního otvoru aplikujte pivní půllitr.

 274. Jako pařez… Všechny trestné body feministek jsou od mulťáků Vonha.

 275. Mé tvrzení se pochopitelně nevztahuje na trestné body od vonha.

 276. a zcela bezdůvodně mě nabádat k uříznutí varlat?

 277. naco by my byl přístroj na odstranování penisu?
  nejsem masochysta

 278. To je jedno, mezi tím není žádný rozdíl, všechno to jsou pyjaté výmysly.

 279. To je prašť jako uhoď. Prostě si to narvěte do zadku!

 280. takže přiznáváte, že vy feminystky ste hloupé?

 281. Donutí to moudrého člověka se nad sebou zamyslet. Hlupák to ignoruje.

 282. a ten trestný bod má nějakou vypovídající hodnotu?

 283. To zrovna… A pak si to patentujete vy a já z toho nic mít nebudu… Smůla, slabý pokus pyjatče.

 284. Nebo vám dám trestní bod jako právě teď. Vytrestejte se tak, že vykonáté anální sex s jednou z těch pušek které máte na obrázku. Musí být nabitá a těsně před vyvrcholením vystřelíte.

 285. Jasně. A zcela bezdůvodně, že? To je mužům podobné…

 286. Ne, navrhuji tam důmyslná řezná zařízení na odstranění varlat.

 287. Pokud mě kontaktuješ tak se o tvé pysky postarám jako o martininy (neodborná amputace) 👿

 288. Nezapomeňte, že na pyjatce je třeba vzhlížet s nadhledem. Jsou to hlupáci, kteří chtějí, abychom se vztekaly!

 289. Jak jste to nazval Martinku?! Je to pro vás autorita a tohle si dovolit nesmíte!

 290. To si pyjaté multiúčty vonha marně myslí, že nás tím urazí.

 291. a ten autodesk máš na navrhnutí nového vybroša?

 292. Chtěla bych vysvětlit, jak jsi mohl vstoupit do dokumentu, vonhu jeden pyjatý.

 293. jo tak GTA sem nedávno hrál, můžu tam zabíjet femky téměř jakkoliv 👿

 294. Procesor: intel i5 2.4 GHz
  Grafická kkarta: nVidia GeForce 525M, 1GHz
  Paměť: 8 GB ram
  1*750GB HDD
  Mě to plně postačuje. Rozchodím internet, rozchodím vhodné hry, rozchodím MS Office, rozchodím dokonce Visual Studio 2010, matlab, Autodesk Inventor…

 295. [quote=Martina Long]Jakožto autorka článku uzavírám diskuzi:
  Došly jsme s paní Boženkou a dalšími feministkami k názoru, že:

  Pyjatci potřebují nutně tento pás, jestliže nechtějí přijít o pyj

  Pokud nesouhlasíte, koukněte se na dokument mladé američanky, jmenuje se to GTA san andreas, je to volně přístupné na webu YOUTUB. Koukněte se a laskavě se zamyslete nad svým chováním![/quote]

  je to hra femko blba tvl jaktože si zas neměla prašky…

 296. Procesor: intel i7 2600k 4.5Gh
  Grafická karta: nVidia GTX 670oc
  Paměti: 24gb ram
  2* 3TB disk Seagate (Raid 0)
  2* 256Gb SSD Crucial

  a teď ty

 297. 1. nebuď sprostej
  2. proti assembleru nemám nic. Jenom se mi nelíbí jak po něm pořád prahnete jako feťák! Já chci assembler! Dejte mi assembler! Mamii, já chci assembler! Zamyslete se nad sebou…

 298. Jakožto autorka článku uzavírám diskuzi:
  Došly jsme s paní Boženkou a dalšími feministkami k názoru, že:

  Pyjatci potřebují nutně tento pás, jestliže nechtějí přijít o pyj

  Pokud nesouhlasíte, koukněte se na dokument mladé američanky, jmenuje se to GTA san andreas, je to volně přístupné na webu YOUTUB. Koukněte se a laskavě se zamyslete nad svým chováním!

 299. A proč bych ti to měla psát? Když seš tak chytrej, napiš jakou máš konfiguraci ty. Nebo to snad s počítačem neumíš?

 300. Děkuji že se mě zastáváte má nejdražší Martinko

 301. a když to tak umíš s počítačem, napiš jakou máš konfiguraci

 302. To mě ale nezajímá. Zdrojový kód tam je. Uřízněte si varlata hlupáku!

 303. Paní Boženka není von_H, je to hrdá žena jako já.

 304. Já se assembler neučila pyjatče. Naučte se C nebo C++!

 305. A proč zrovna v asembleru? Správná feministka programuje v jazyku C nebo C++!

 306. int main (void)
  {
  int i //proměnná pro pravdivost vlastnictví pyje

  printf ( „kontr.ola pyje\n “ );
  scanf (i,&i);
  if i=0 //pokud nema uzivatel pyj
  {
  printf ( „vstupte dale vznesena zeno“ )
  };
  else //pokud uzivatel pyj ma
  {
  printf ( „pristup zamitnut“ );
  break;
  }}

 307. tak mě prosím odpověz na nedávno položenou otázku ohledně zdrojového kódu

 308. a když je každý VON_H tak si dej pozor jestli i božena není VON_H

 309. zavři už tu hubu zpi.čovalá mentálko !!!!

 310. na to upozornění při otevření těchto stránek ***u

 311. Pokud je ti patnáct, nemáš tu co dělat, synáčku.

  Ale vím, že ti patnáct není, ty jeden pyjatý vonhu!

 312. může femka napsat část zdrojového kódu toho programu na řízení pásu, nejlépe v asembleru

 313. Mentálně si na tom dost špatně když je 15-ti letý kluk chytřejší než ty

 314. a tys ve škole asi nedávala pozor, co třeba inkvizice? A nejsem VON_H !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§!

 315. Copak to nevíš, že se vždycky pálily jenom slaměné panenky? Ůchylný von_H nezná ani dějiny.

 316. martino ty si další adept na pálení čarodějnic 👿 👿 👿

 317. [quote=Overlord]tak se u mě stav, amatér-chirurg Overlord se o tebe postará[/quote]Ty jeden ůchylný vonhu, já ti ten popruh seženu. Už jsem si ho nechala patentovat!

 318. tak se u mě stav, amatér-chirurg Overlord se o tebe postará

 319. To se nedělá. Ženy jsou slušné a nepotřebují to.

 320. Klitoris je choulostivý orgán. Je to stejně složité jako třeba operace rohovky.

 321. A co je nebezpečného na jednoduchém vyříznutí klitorisu? 😀

 322. [quote=normální člověk]Dobrý den, jsem muž a chtěl bych se vás na něco zeptat. Nechci aby toto bylo urážlivé na jakoukoliv stranu takže ať to nikdo nebere špatně. Vy tady nadáváte každému muži co něco napíše (i když to není sprosté, což se moc často nestává) a stejně odepisujete blbosti. Řekněte mi, kdo založil tuto stránku která nenávidí opačné pohlaví? Muži? Ne. Byla to žena, takže prosím, když už někomu odepisujete, tak si to po sobě řádně přečtěte, jelikož jsou tam často naprosté hovadiny. Vaše představy jsou naprosto nemožné, nikdy nebude počítač s přístrojem co se nasadí na penis(leda by to bylo na uspokojení). Také sem tu někde četl něco o městě pouze pro feministky…. feministky…. no tak….[/quote]

  1) Muž? Doufám, že vykastrovaný
  2) Proč by takový počítač nemohl existovat?
  3) Myslíš Femiráj? Ten bude zpřístupněn na konci roku.
  Teď jsem ti to nandala, že, vonhu pyjatý?

 323. Ne, není pravda. Feministek jako opravdu feministek není ani 0,5 % z celé populace na planetě zemi. A i těch 0,5 % jsem přehnal 🙂

 324. Dobrý den, jsem muž a chtěl bych se vás na něco zeptat. Nechci aby toto bylo urážlivé na jakoukoliv stranu takže ať to nikdo nebere špatně. Vy tady nadáváte každému muži co něco napíše (i když to není sprosté, což se moc často nestává) a stejně odepisujete blbosti. Řekněte mi, kdo založil tuto stránku která nenávidí opačné pohlaví? Muži? Ne. Byla to žena, takže prosím, když už někomu odepisujete, tak si to po sobě řádně přečtěte, jelikož jsou tam často naprosté hovadiny. Vaše představy jsou naprosto nemožné, nikdy nebude počítač s přístrojem co se nasadí na penis(leda by to bylo na uspokojení). Také sem tu někde četl něco o městě pouze pro feministky…. feministky…. no tak….

 325. [quote=Kiky] :woohoo: :woohoo: :woohoo: Jojo, v sobotu jsi volala na patentový úřad a zamluvila sis tuhle nebetyčnou hovadinu. [/quote] Detektor pyjatosti je nezbytnost. Díky této věcičce budeme mít od pyjatců navždy klid! Do roka budou mít všichni pyjatci počítač se speciálním pásem.

 326. radsej sa pomylim v slove nez byt pomyleny v zvivote

 327. Je to ale pouze pro dobro hrdých žen.

  Já myslím, že ne. 90% žen jsou feministky.

 328. to si ako fakt myslite ze sa nejakym sialenym femi*****m vybuduje nejake mesto ??
  femiraj preboha……. sa uvedomte a vnimajte relany svet .. zijete vo fantazii
  ano chcel by som ta zavriet do s***hiatrie lebo tam patris a nehovor ze niekazdy clovek na tejto planete ktory by stebou stravil nanajvys 10 minut tak by ta radsej hned odjebal jak psa
  FUJ NATEBA TY PUCA

 329. Jste normální? Proč bych nějakému pyjatci říkala kde s dcerou bydlím?

 330. dufam ze si si dala do ID svoj mail tam budes mat adresu lebo si jebnuta

 331. Nevím, kdo je to hloupý, když mu chybí tolik čárek a napsal „vydim“.

 332. Na to ti neskočíme služko! Chceš nás šoupnout na psychiatrii ❗

 333. vydim ze vam uz ani zazrak nepomoze…
  ste natolko tvrdohlave a verite tolko svojim kecom ze ste stratene
  poprosil by som od Martina Long,Bozenka.. ich adresi aby som vam mohol poslat sanitku a ti vas vezmu do „femiraju“

 334. Vybudování Femiráje nikdo nezastaví. Závidí, protože se do tak skvělého a ctnostného města nikdy nedostanou!

 335. Drahá, nevšímejte si jej. Chce jenom překazit vybudování Femiráje, protože se bojí že to bude lepší město než třeba Olomouc nebo Brno…

 336. Jitka je jméno pro služky. Božena je nádherné jméno, protože je odvozeno od Božině.

 337. Svět by měli opustit právě takoví pyjatci jak seš ty. Patří te někde do pravěku…

 338. T, co jsi právě napsal, vonhu, bylo od tebe pěkně ošklivé. Tyhle věci přejeme jen mužům.

 339. Služka Martina, Služena , monštrum Jana a stará ohava Julie , obeste sa prosím všetky , spáchajte hromadnú
  samovraždu , svet bez vás bude krajší … alebo sa použite ako prírodné palivo, skočte do pece.. sposobov je
  vela možte sa aj odstreliť. len už niečo spravte a opustite teno svet[b][/b]

 340. A tenhle znáte? Dojdou čtyři satanisti do obchodu a chtějí koupit čtyři svíčky. Prodavačka jim ale řekne, že mají výhodnější balení po 5 kusech. Jeden satanista na to odpoví: Tak tou jednou si při tom budeme svítit…

 341. no čím jiným by se kukájela než svíčkou že 👿

 342. Jde o dávnou metodu léčby patologické služkulózy.

 343. Není to žádný polštář Jitko. Patrně vás také spletl ten pyjatec vonH

 344. [quote=Martina Long]Paní Boženko, smím se zeptat, jestli bych po vás mohla pojmenovat svou dcerku?[/quote]

  [color=red][size=medium]Martino, pojmenuj ten polštářek po mně. Jitka Long, to by nebylo špatný![/size][/color]

 345. lebo si pre tento svet nepouzitelna… tvoj zivot nema absolutne zieden zmysel si stratena existencia nemas natomto svete co hladat tak sa prosimta odjeb

 346. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 347. Já to chápu pyjatče, ale nebudu to dělat. Proč bych se měla zabít vy hlupáku?

 348. [quote=nehhe]co nechapes natom aby si si zobrala nejake 1 a pol metrove lano uvizalasi ho okolo krku,priviazala o klucku okna a skocila? vysvetli mi to prosimta[/S[quote=Boženka]Vy byste si taky zaslouži sešít pysky. To co plácáte nedává smysl a nikoho to neobohacuje.[/quote]

  Služka Martina, Služena , monštrum Jana a stará ohava Julie , obeste sa prosím všetky , spáchajte hromadnú samovraždu , svet bez vás bude krajší … alebo sa použite ako prírodné palivo, skočte do pece.. sposobov je vela možte sa aj odstreliť. len už niečo spravte a opustite teno svet

 349. Tak tohle neudělám. Těmhle praktikám nijak neholduju. Ale ty se v tom překvapivě nějak moc dobře vyznáš.

 350. No já bych spíš řekla, že její sebevědomí vůbec není zdravé. Stejně jako její psychika. Ale tobě to je škoda vysvětlovat, protože ty jsi na tom úplně stejně.

 351. co nechapes natom aby si si zobrala nejake 1 a pol metrove lano uvizalasi ho okolo krku,priviazala o klucku okna a skocila? vysvetli mi to prosimta

 352. Vy byste si taky zaslouži sešít pysky. To co plácáte nedává smysl a nikoho to neobohacuje.

 353. Tak třeba by mohla mít „ranku“ podobných rozměrů. Boženko, ty jsi hodně natvrdlá, co?!

 354. jak by ale mohla mít podobné zranění, když pyj nikdy neměla a tudíž nemá jak dojít k takové ráně, která vznikne jeho odstraněním.

 355. Škoda, že tady není smajlík, který by naznačil opravdu obrovský výbuch smíchu a velké opovrhování, které k vám cítím.

 356. Ani jsem tak neměla na mysli, že by měla mít pyj, jako to, že bych jí přála podobné zranění.

 357. Paní Boženko, smím se zeptat, jestli bych po vás mohla pojmenovat svou dcerku?

 358. [quote=Boženka]Další projev vaši těžké nemoci. Mohu to s váma překonzultovat. Radím vám každý den si dát jedno středné velké brko. Uvidíte jak se váš stav i pohled na svět změní.[/quote]

  Tak už mi je jasné, odkud vítr vane. Vy tyhle plky vymýšlíte, když jste zkouřený. Ahaaa, tím se vše vysvětluje.

 359. Když ta slova napíšete do zázračného FEMIpřekladače, odhalí se jejich pravá identita.

 360. Co si to dovolujete? Martinka žádný pyj nemá! A nikdy neměla! Není to Květa…

 361. A vám přijdou nicky Von_H, Kiky, Solomon Cinqresh atp. snad stejné?

 362. Další projev vaši těžké nemoci. Mohu to s váma překonzultovat. Radím vám každý den si dát jedno středné velké brko. Uvidíte jak se váš stav i pohled na svět změní.

 363. Docela bych si přála, aby ti někdo taky udělal takovou „malou ranku“, která by zůstala po odříznutí pyje.

 364. Nesmysl! Přijdou vám snad jména Božena a Martina stejné? Pokud ano, vyhledejte odbornou pomoc, nebo si do análního otvoru vložte akvárium s raky.

 365. Hloupost. To je jen malá ranka, kterou zalepíš náplastí.

 366. Radši budu podle vás sociopat, než frigidní pse-udofeministka, jako vy :woohoo:

 367. K tomu je právě ten led, aby vymrzly všechny bakterie a potlačilo se krvácení.

 368. To byste měly spáchat hromadnou sebevraždu. Tím byste udělaly světu ohromnou službu.

 369. Krvácení, infekce, bolest, nemožnost normálního fungování apod.

 370. Ale i přes to – nechtěla by jste se sejít? Mohly bychom si popovídat o našich dcerách, sestrojit nějaký plán na odstranění mužského pokolení…

 371. Odzkoušeno? Tak to určitě ne. Za to byste už byly v lochu. Tohle může provádět pouze lékař a to jen v případě písemného souhlasu daného muže.

 372. Právě jsem vám ho dala. Jste sociopat, který nedokáže respektovat autority

 373. Pochybuji, že to je osud, když už téměř 90% žen jsou feministky.

 374. Co je nebezpečného na jednoduchém uříznutí pyje?

 375. Nesmysl! Máme to odzkoušený a nezávadnost zákroku potvrzuje i lékařská fakulta univerzity karlovy.

 376. Drahá, někdy mám pocit že se téměř ve všem shodneme. Není to osud? Ráda bych vás pozvala na grilování u nás na zahrádce.

 377. Opravdu? Ani kastrací provedenou podle vašich návodů? Člověk, kterému byste tohle provedli, by nejspíš zemřel.

 378. Přesně tak. My chceme pro svět jen to nejlepší.

 379. V tom případě urychleně vyhledejte pomoc psychiatra.

 380. Martina pro mě není vůbec žádná autorita. Stejně jako ty. Takže tady máš taky jeden trestňák

 381. Jistěěě. Ona je podle vás vražda už skoro cokoli. Jen to, co tady propagujete vy, je naprosto v pořádku, že?

 382. Paní Martina je pro vás autorita a vy nemáte žádné právo dávat jí trestné body!

 383. Tak jo, já ti taky jeden dám. Myslím, že potřebuješ vychovat víc než kdokoli jiný.

 384. Kdyby to nebyla ironie, tak bych souhlasila. Bohužel ti budu muset udělit výchovný trestný bod.

 385. Si piš. Místo abys byla ráda, že tě poslechnu, tak se ti zase něco nezdá.

 386. NO to víš že jo. Zase ta ohraná písnička, že to je vražda.

 387. To víš, že jo. Ona je ta nejvznešenější, nejvzdělanější, nejctnostnější apod.
  PS: To byla ironie.

 388. To je správný přístup. Také bych mohla začít.

 389. To je dneska mládež… Ona se snad ukojí na trestu! Pryč s takovými sluhami.

 390. Já za trest vonhovi schválně tikám. To ho naučí.

 391. Spíš to vypadá, že tomuto pojmu nerozumíš ty. Možná by sis měla něco nastudovat.

 392. Už máte klitoris od vosku? Pokud ne, hamběte se a nakapejte vosk z horkého kahánku na vaši svatou škvírku. A honem! A hlavně nepoužívejte svíčku, protože byste se s ní mohla ukájet.

 393. Nene, ten, co ti přibyl teď jsem ti dala já :cheer:

 394. V Arábii jsou ženy rozumnější! Tam služky trestaní sešitím pysků.

 395. Není to žádná Julča, ale vznešená paní doktorka Julie, také zkušená vědma.

 396. Tak to bude problém. Manžel nemá hnisavé sperma. Ale i tak si řeknu 👿 😆

 397. Tak když kapacita tvýho mozečku nestačí na vymyšlení argumentu, tak aspoň dáváš trestné body, co? No každý umí něco 😛

 398. Toho si nevšímejte, ty body naděluje von_h a jeho mulťáci prostřednictvím proxy-s-erveru.

 399. Jsem ráda že jste trest s pokorou přijala. A nezapomeňte, že musí jít o hnisavé spermo, nikoliv miminka!

 400. Tak z toho dneska fakt neusnu. Ale pokud dobře vidím, tak Božka má 5 a já 2.

 401. Máte další trestný bod. Trest pro vás – nakapejte si na klitoris horký vosk.

 402. Tak to asi nepůjde. Manžel není doma. Ale až přijde, tak si mu o dávku řeknu 👿

 403. Ty asi nerozumíš pojmu „demokracie“, co?

 404. Feministky? To bych netvrdila. Jinak by nemohl mít normální názory, ale prezentoval by se tady podobně tupě a bl-bě jako vy.

 405. Máte další trestný bod. Tentokrát se potrestejte tak, že si na vlasy aplikujete hnisavé spermo.

 406. Paní Martinka není bezpohlavní. Je to vzorná žena, která má zdravé sebevědomí.

 407. Ale von_H je určytě synáček nějaké ubohé feministky.

 408. Jak může Julča něco [i]demokraticky odstranit sama[/i]? Si nějak pleteš pojmy, ne?!

 409. Největší urážka z těcht tvých slov je to, že jsi ho označila za synáčka.

 410. 😀 Tvoje příspěvky nějak postrádají smysl

 411. Kdybys nekecala. A pokud tam ještě nejsi, tak tam stejně brzo skončíš.

 412. Jeden vonhůvúčet přiznal barvu. Tak a teď se smaž, jinak tě paní Julie odsud demokraticky odstraní sama.

 413. Nejsem Von_H a naopak jsem žena. Ale bezpohlavnímu individuu, jako jsi ty, se to špatně vysvětluje.

 414. Zdraví tě von_H verze 5.726 :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 415. Takovýhle sračky se pochopit nedá :kiss: :kiss:

 416. Mravence do podprsenky? Hmmm, to by mohlo být nepříjemné. Ale tvoje rady, doporučení nebo rozkazy rozhodně nebudu poslouchat 😛

 417. Kdyby se to překroutilo na nás, postrádalo by to veškerý smysl.

 418. [i]To že jste nepochopila feminismus, je pouze vaše chyba.[/i]
  Víš, že se to dá přetočit i na vás. A hádej, za kým bude stát víc lidí. 😛

 419. Ale no tak, paní Božko, to není žena, to je zase von_H. Všimla jste si, že nikdy nejsou současně online všichni vonhové najednou? Na tom něco bude!

 420. [quote=Kiky]Tak nám dej aspoň pravý jméno. My už si tě v tom cvokhausu najdem.[/quote] Já se opravdu jmenuji Martina Long a v blázinci mě nenajdeš, vonhu!

 421. Dala jsem vám trestný bod. Pouvažujte o sobě a potrestejte se tak, že si do podprsenky nasypete mravence.

 422. Tak nám dej aspoň pravý jméno. My už si tě v tom cvokhausu najdem.

 423. To že jste nepochopila feminismus, je pouze vaše chyba.

 424. To, co tady plácáte, nemá s feminismem nic společnýho.

 425. Nejsem hloupá, vonhu, svou adresu ti nedám!

 426. NEEE, opravdu? A vy tady prezentujete co? Týrání, mrzačení a vraždy lidí mužského pohlaví.
  Nehledě na to, že v tvým případě by to nebyla vražda, ale čin, po kterém by si spoustu lidí oddychlo.

 427. Ne, to jsou názory hrdých žen, feministek.

 428. :woohoo: :woohoo: :woohoo: Jojo, v sobotu jsi volala na patentový úřad a zamluvila sis tuhle nebetyčnou hovadinu.

 429. Tobě by měli udělat ŠMIK. Ale úplně jinde. Myslím, že nejvhodnější místo by bylo na krku.

 430. Tohle není FEMINISMUS. Tohle jsou jen názory party deb-ilních individuí.

 431. Už je pro chlípníky pozdě, volala jsem a patent je na světě!

 432. [quote=J666]a potom si sa zobudila a mala si ruku v nocniku…:D:D:D:D[/quote]U vás na Slovensku byste si měli vymyslet vlastní přísloví.

 433. Jenomže když si to dříve patentuje nějaký lstivý muž, budete si ten patent od něj muset koupit. A možná ho ani prodat nebude chtít.

 434. Tady zbývá pouze citovt paní Bohunku:

  „Pokud je násilí pácháno na mužích, nevadí to.“

  A je to pravda. Je obecně známo, že pyjatci mají snížený práh bolesti. Kastrace je nebolí. Stačí udělat ŠMIK a malou krvácející ranku zalepit náplastí.

 435. NO TAK VIDITE JAK DALEKO TO DOSLO? CHTEJI NAS TY PICKY KASTROVAT. HM, TO JE TEDA LASKA, KDYZ PACHAME ODPORNE CINY NA MUZICH, SYNY VYHAZUJEME Z BARAKU KVULI MASTURBACI……HLAVNE ZE JE V KALENDARI ASTRO.LOGIE LASKA.

 436. :woohoo: :woohoo: :woohoo: To je zase jednou kravina. Martino, Martino asi by ti měli zvýšit dávku léků. Začínáš mít dost ujetý představy.

 437. a potom si sa zobudila a mala si ruku v nocniku…:D:D:D:D

 438. Ale dostane, když to začne vyrábět FEMIelektronika.

 439. Nějaký pyjatec mi prolomil heslo a píše sprosté a pyjaté věci, co mám dělat? Poraďte mi!

 440. Ale muži jsou pro peníze a slávu ochotni udělat cokoliv. A nebo si to jenom patentuje dříve a vy to nebudete moct vyrábět. Tím pádem se to na trh nikdy nedostane.

 441. Já myslím, že chlípný muž mi to nepřekazí, protože by u počítače nemohl onanovat, ale bojím se, že mi to ukradne nějaká služka!

 442. Já myslím, že chlípný muž mi to nepřekazí, protože by u počítače nemohl onanovat, ale bojím se, že mi to ukradne nějaká služka!

 443. Přeju vám to. Ať vám to nepřekazí nějaký muž!

 444. No jo, máte pravdu! Zatelefonuji FEMIelektronice. Bude ze mě známá milionářka, ba dokonce miliardářka!

 445. A právě v tomto vynálezu by mohli vidět příležitost.

 446. Už se nemůžu dočkat, až se tyto oddělené počítače začnou prodávat. To konečně pyjatci nebudou otravovat na těchto stránkách!

 447. Ale pyjatý Samsunk přece krachuje, protože si od něj nikdo ty pyjaté mobily a televize nekupuje!

 448. má to pár chyb a to že pár femek nikdy nic takového nevytvoří protože mají 1. malý IQ 2. žadný prachy 3. jsou zavřené na psychiatrii 4. nikdo by si takový výrobek nekoupil

  takže martinko co tak jít si pro prašky a hrát si s polštářem

 449. To je skvělé! Rychle si to patentujte Martinko, než vám to přebere nějaký chlípný pyjatec ze Samsungu.

Comments are closed.