No nekup to za 30Kč.

Ženy po většinu času života pořebují chodit za gynekologem a bohužel za návštěvu musíme platit 30 Kč. Dceru i sebe jsem odhlásila a už nás tam nikdo neuvidí, protože nechat se ponižovat na křesle a ještě za to platit, to už je vážně moc. Ba co víc, ještě je v čekárně cedulka ať prý odhodíme falešný stud. Co to jako je? Jak může být stud falešný? Buď se stydím nebo ne, ale určitě ne falešně. Navíc mi ani nebylo umožněno zakrýt si klitoris a to se mě velice dotýká. Nelíbí se mi jednání zdravotníků v ČR. Zdraví a pocity žen je nezajímají, chtějí jen těch svých chtíčem propocených 30 Kč. Ale já zapomněla, jenom se přece falešně stydíme. Nechat si zobrazit klitoris za 30Kč no nekup to.
Míla
JUDr. Julie dodává: Ano je to tak. Zajímá je pouze výdělek a uspokojení fantazíí v podobě pohledu na rodidla žen. Nechala bych dát do ordinace kamery a snímala, jak doktor masturbuje přes plášť při představě nahaté příchozí.

332 comments

 1. Já myslim, že kdyby tam gynekologovi vešla paní Jana, tak by ho rychle přešla chuť poblil by se a den na to by ukončil svojí živnost a už se nikdy pořádně nevyspal.

 2. protože zarostlá piičaa je nechutná, kuurvvaa vzdyt uz nejsme v 90 letech

 3. je to určitě seeree, ti už viděli ***čččííííí

 4. takhle složitý otázky jí nemůžete dávat :silly:

 5. [quote=Julie]Nezbývá mi než zopakovat, že vaše znalost historie je velice nedostatečná. Ledaže byste křivdy způsobené mužmi záměrně vytěsnila.[/quote] :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 6. to bych teda chtěla vidět jak zkončíte v nebi 😆 😆 😆 😆 😆 😆 😆 S těma ******níma názorama určitě ne :angry:

 7. stejně vám ty vaše klitorisy nejsou vidět přes ty zarostlý *****…. A paní květička by si měla uvědomit že spermie není miminko! to je jako kdyby někdo nadával vám že máte každej měsíc menstruaci.

 8. Tak je pravdou, že nikdo tě nemůže k doktorům nutit chodit, ale pokud nebudeš chodit na prohlídky a nedbat o sebe a budeš mít pak nějaký problém, tak pojišťovna nemusí proplatit léčbu, jelikož se jí dalo předejít. To je tak ve všech oblastech.

 9. Elizabetho, díky, žes našla to znění zákona, podívám se na to :cheer:

 10. Co to meles huso? Na klitoris nikdo nekouka. Neni duvod. Jdi a uhod se cihlou do hlavy. udelas lip.

 11. Proc? Protoze na nej musej cumet. To je jako kdybys pri operaci ruky musela mit vystrcenej zadek.

 12. [quote=Julie]Stále jsem se od odborníků v diskuzi nedozvěděla, proč je nevhodné mít zakrytý klitoris. Čekám.[/quote]

 13. Prelož toto 😀

  Get the fuck out, you motherfucker son of the bitch bastard :)……deep throat na teba :*

 14. pravda pýča je titul rovnou kardinální, že? B)

 15. Jsem nádherná bytost. Čistá žena, s bystrým úsudkem, dvěma tituly (i když přiznám, jeden není akademický, ale i tak se počítá), roujetou kariérou ve vrcholovém managementu.

 16. [quote=Evelýna]Pokud nechceš umřít smíchy, tak nekoukej do zrcadla.[/quote]
  to mluvíš z vlastní zkušenosti co?

 17. v rámci pekla a hromadné kopulace přibereme i Lilith a dáme grupáč 👿

 18. [quote=Evelýna]To teda neuvidíte. Belzebubka dbá na to, aby bylo peklo oddělené pro muže i pro služky. Nikdy se nesetkáte, takže nemůžete spolu kopulovat. To je to pravé peklo pro vás B) , žádná ta nechutná, upocená soulož. My feministky samozřejmě skončíme v nebi.[/quote]Máš to popletený Já jsem v NEBI když ho tam mám a kopuluji ,To je nebe ❗ ❗ ❗ bez pyje je to pravé peklo. ❗ ❗ ❗ ❗ Soulož je to pravé nebe,proudy semena tečou po těle a všude polykám a lížu je je to nejlepší pleťová maska.Tak už se vzpamatuj a nepiš tady KRAVINY.Jó a těd na naěm sedím a píšu a je to super,je tam hodně hluboko ❗

 19. Já teda nevim, nedívala jsem se do zákonů, ale podle tohohle mi přijde, že když mě pozvou na prohlídku, buď půjdu nebo mi hrozí pokuta a když nepozvou tak se neděje nic.
  A pokud bych měla zdravotní problémy kvůli tomu, že jsem zanedbala prohlídky, tak si léčbu hradím sama nebo aspoň z části sama ale když nemám problémy, opět nic..

 20. Jenže pořád to neznamená žádnou povinnost chodit na prohlídky ze svojí iniciativy. Když na prohlídku pozvou, tak podle tohohle teda jo, když nastanou zdravotní problémy, které si člověk sám zavinil zanedbáním prvence, logicky si za to může sám, ale když na preventivní prohlídky chodit nebudu a nikoho to nebude zajímat, nic se taky neděje.
  Chodím jenom k zubaři kvůli problematickým osmičkám, jinak vůbec k žádným doktorům a nikdo mě ještě nikam nenaháněl..

 21. V oboru gynekologie se provádí preventivní prohlídka při ukončení povinné školní docházky a dále počínaje patnáctým rokem věku jedenkrát ročně.

  Při nedodržení této povinnosti občanu lze uložit sankci jen pokud se i po opakované výzvě na preventivní prohlédku nedostaví (§ 44 odst. 4 zákona o veřejném zdravotním pojištění). Pokutu lze uložit až do výše 500 Kč, ukládá ji pojišťovna, u které je občan pojištěn. Pojišťovna však nemá povinnost tuto pokutu uložit.

  Závisí však dále i na konkrétní pojistné smlouvě, zda v případě, že pojištěnec nedochází na preventivní prohlídky, mu udělí „sankci“ ve smyslu jeho dalšího znevýhodnění, např. pojištěnci neuhradí určitý zákrok, obvykle s odůvodněním, že by zákrok nemusel být proveden, pokud by pojištěnec docházel na preventivní prohlídky v zákonem stanovených lhůtách. Proto doporučujeme ověřit si podmínky pojistné smlouvy.

 22. Přesně. Je třeba možnost že v některých případech může nařídit soud něco, ale jinak nikdo nikoho nemůže nutit se léčit nebo chodit na prohlídky. Pokud to nějakej doktor nebo pojišťovna chce dělat, tak nemá na čem stavět, je to jenom jejich výmysl.
  Prostě změnit doktora. Problémový pacient je pacient, který porušuje systematicky léčbu, ne ten co nevyužívá možnost nechat se prohlédnout..

 23. jo, konečně se mi splnil můj životní sen 😀 julie odpověděla na můj příspěvek 😀 B)

 24. [quote=URNA93]Přečti si knihu Justina od markýze DeSada … uvidíš kde všude kněží máčí svůj pyj :p :D[/quote]

  Měla být reakce na 2012-08-08 15:38:22

 25. Přečti si knihu Justina od markýze DeSada … uvidíš kde všude kněží máčí svůj pyj :p 😀

 26. je to totální kravina, nikdo tě nemůže nutit chodit na gyndu, leda bys měla nějakej zdravotní problém a i tak by to bylo jenom doporučení

 27. Vzhledem k tomu, že slečna Květička je lepí do pokojů mladým pánům, možné je zde asi všechno… =(

 28. Nevím jak Vy Evelýno, ale já skončím někde v krajích Valhally… =P

 29. Jsi u VZP nebo u jiný pojišťovny?

  Možná se to týká jen VZP…

 30. Fakt ****ný :angry:

  Já fakt potřebuju vědět, jestli když nebudu chodit každej rok, může mě pojišťovna pokutovat a jakou částkou.

  Já vím, že tebe se to netýká, ale pokud by to znamenalo, že tam fakt chodit MUSÍM, tak mi poraď, jak z toho ven. Musela jsem podepsat papír, že budu chodit pravidelně, jinak by mě vyřadil z evidence a jiný doktor by mě prý nevzal, protože jsem problémová a nechci chodit pravidelně.

 31. Taky se mi to zdá jako blbost. U doktora jsem musela podepsat papír, že souhlasím s každoroční prohlídkou, jinak by mě vyřadil z evidence a jiný doktor by mě prý nevzal, protože jsem problémová a nechci chodit pravidelně.
  Tak fakt nevím, ale díky 🙂

 32. taky jsem čet, že všechny ženský budou muset povinně na gyndu – protože republika je v pí.či a nikdo neví v který. 🙂 Ale o tom zbytku nic nevim

 33. Blbost, povinné můžou být prohlídky u praktickýho kvůli práci, ale jinak není žádná preventivní prohlídka povinná.
  Nikdo nikoho nenutí k doktorům chodit.

 34. Před pár dny jsem byla u gynekologa a ten mi řekl, že od 1.4.2012 jsou lékařské prohlídky u gynekologa, zubaře a praktického lékaře ze zákona povinné. Jsem u VZP a na jejich stránkách jsem sice našla, že mám nárok na prohlídku 1x za rok gynda, 1x za 2 roky praktický a 2x za rok zubař, ale nenašla jsem nikde, že by to bylo povinné. Gynekolog mi řekl, že když se příští rok nejdéle do srpna nedostavím k prohlídce, může mi pojišťovna dát sankci. Ptala jsem se na to na pobočce VZP, ale nikdo mi nebyl schopen k tomu něco říct. Opravdu musím chodit každý rok na prohlídku? Zdá se mi to zbytečné :unsure:
  Nevíte o tom někdo něco víc?

 35. To by byl nový živočišný druh 😀

  Ale s kým by se proboha rozmnožily, když ne s muži??? :whistle:

 36. To by byl nový živočišný druh 😀

  Ale s kým by se proboha rozmnožily, když ne s muži??? :whistle:

 37. nic ve zlem ale moje doktorka mi dela preventivni prohlidky a kupodivu mi kontroluje dokonce i peni* mam ji snad zazalovat?!:-D

 38. neviděl diplom ani klitoris ,teda radši bych ten klitoris tak co bude Julčo

 39. [quote=Julie]Stále jsem se od odborníků v diskuzi nedozvěděla, proč je nevhodné mít zakrytý klitoris. Čekám.[/quote]Ale v africe by ti ho šmikli,a tady by zase mohl spadnout i pysky do řetězu na kole.

 40. [quote=wesnotan]pochybuju, že se za to stydí[/quote]
  [quote=Květička]Myslím, že by svoje popolucované pyžamo nikomu neukazoval. Tudíž stydí. I na jeho profilu na fejsbuku je znatelné, že je to poškozený jedinec, perverzní a perverzních zájmů.[/quote]

  Myslím, že taky na veřejnosti neukazuješ použité vložky, takže se za menstruaci stydíš?

 41. jasný. Místa je dost a připravujem popcorn…

 42. [quote=wesnotan]já na ní taky a elizabeth uvidíme se tam[/quote]
  Jasný že se tam potkáme. Řeknu taťkovi Baalovi a bude 🙂

 43. Protože a jelikož se prohlídka přes látku nedá nazývat lékařskou prohlídkou a protože je potřeba vidět jak je na tom pacientovo tělo, ne jeho oblečení :whistle:

 44. Stále jsme neviděli tvůj diplom ani jakýkoliv jiný důkaz, že se můžeš ohánět titulem JUDr. Čekáme 🙂

 45. lobotomia je malo….strieborna gulka mezdi oci by to asi spravila…alebo mozno nie 😀

 46. Stále jsem se od odborníků v diskuzi nedozvěděla, proč je nevhodné mít zakrytý klitoris. Čekám.

 47. Mohu mít dotaz? Jednalo se u stáž ve Feministickém spolku USA, podobném v jakém byl známý Kazašský televizní reportér Borat Sagdiev, z filmu Borat? Děkuji mnohokrát. Pokud jste ten film neviděla, doporučuji shlédnout, jistě vaše feministické srdce potěší 🙂

 48. Šmírák? Tak já jsem šmírák, když se kouknu na odkaz, který sem dala Květička? A co je teda ona, když leze klukům do pokojů, prohrabává se jejich věcmi, krade, týrá zvířata, píše udání a svým počínáním obtěžuje jiné?

 49. Ano, souhlasím, je třeba varovat veřejnost. Ale PŘED VÁMI !!!

 50. No ono je totiž běžné ukazovat použitý toaleťák, posmrkaný kapesník, použitou vložku nebo třeba vystavovat krví nasáklé obvazy, žejo. Ono je naprosto běžné vystavovat věci nasáklé tělesnými tekutinami. 😀

 51. Já se na ten profil koukla a nepřišlo mi, že by to byl nějak poškozenej jedinec. To vy, femky, tady na těch stránkách jste poškozený.

 52. Hlavně že ty jsi taková odbornice, co? Jsem ráda, že tady nemáš fotku, páč bych se mohla vyděsit tím, co všechno kouká z očí tobě.

 53. Myslel jste toho parchanta? Třeba varovat veřejnost!

 54. Tak já su Dr Husák předseda KSČ otázka zněla jinak.with you is a waste of time …

 55. A ze zrovna femkam hrozi vsemoznej humus z nedostatecny hygieny obzvlast… Ale pochybuju, ze ten gynekolog je zrovna na ty vase nemity diry zvedavej…

 56. Bože… *facepalm*… jak někdo může být takhle vadnej… nepochopím :pinch:

 57. [quote=wesnotan]pochybuju, že se za to stydí[/quote]

  Myslím, že by svoje popolucované pyžamo nikomu neukazoval. Tudíž stydí. I na jeho profilu na fejsbuku je znatelné, že je to poškozený jedinec, perverzní a perverzních zájmů.

 58. Jasně Julčo. Věříme ti, že i tohle google umí přeložit…

 59. krom toho, ten kluk nikoho nezabil. Ani cíleně, ani v obraně…

 60. [quote=MUDr. Markéta Phd., CSc.]Paní Julie, tohle přeloží každý začátečník. Když umíte tak dobře anglicky, tady máte krásné slova od mého oblíbeného Alfonse Vena:

  The extraordinary story of healer Alfons Ven

  Belgian engineer turned homeopath and alchemist Alfons Ven describes the journey that led him to discover that the invisible spirit world controls the visible physical world.

  Nic těžkého ;)[/quote]Mimořádný příběh léčitele Alfonse Ven

  Belgický inženýr homeopatik a alchymista Alfons Ven popisuje cestu, která jej vedla , a zjistil, že neviditelný duchovní svět řídí viditelný hmotný svět no toje asi pravda no ne 100 % A jaký máte názor na MMS? Vedlejší účinky jsou ,že to je velmi levné a farmaceologický koncerny by tratil byznys.

 61. pomlouváš ho, zveřejňuješ o něm osobní informace atd. atd. atd. myslim, že to bohatě stačí

 62. [quote=Julie]Right. Nothing difficult. And the point is?[/quote]Jobb. Semmi sem nehéz. És a lényeg?
  pontot kapott egy csomó zárkóznak fel a gyenge.

 63. [quote=LODYHA]A KDE MATE SIDLO[/quote]V Bohnicích děvenko v Bohnicích ,je tam vše pohromadě! :angry:

 64. Měl si to rozmyslet, než začal polucovat. Perverze mu kouká z očí. Když se za polucování stydí, tak ať to nedělá.

 65. No nechpu co tady resite..Existuje i UROLOGIE kde se resi problemy s pennisem.A co vic na urologii nepracuji jen muzi ale i ZENY!! a take se tam vybira 30kc protoze tech 30kc se vybira vsude u KAZDEHO DOKTORA !! vyjimky tvori jen mladez do 18 let.Navic vy zeny snad chcete mit napr. zanet mocovych cest co asi udela dokor/ka??? poslou vas tam kde se tomu ODBORNE VENUJI a to je Gynekologie a Urologie.
  Pro femky na gynekologii pracuji i zeny a neni jich malo,ja mam doktora kter je mnohem lepsi nez doktorka kterou jsem mela.Nebyt totiz pana doktora tak uz bych tady nepsala tento komentar,doktorka byla tak nedbala ze nezjistila ze mam rakovinu delohy!!!
  Pochybuji zda vubec vystudovala
  Navic proc nechodit na gynekologii,chcete snad zemrit na banalni zanet mocovych cest?

  Ps:Lidske telo je samo o sobe krasne at uz jde o vzhled a to jak funguje.
  Proto nechapu nektere vase clanky typu jak se vykastrovat,poluce atd.

 66. Tak tohle jsi přehnala. Zveřejňovat na těchto ******stránkách profil na facebooku někoho naprosto cizího je odporný.

  Asi mu pošlu odkaz na tebe.

 67. No to je ale „náhoda“. Květa píše článek o klukách, kteří údajně onanují a ona jim dělá naschvály, pak se objeví článek o doktorech a najednou otec jednoho z kluků je doktor. Hmmm, to je divný…

  PŘESTAŇTE SI UŽ KONEČNĚ VYMÝŠLET!!! :angry:

 68. „[i]Vy si na ženách vždy najdete něco, abyste je mohl kárat a opravovat[/i]“
  Julčo, menší oprava: Na ženách ne, nýbrž na feministkách!!!

 69. To myslíš sebe? Nebo nějakou další z toho tvého stádečka?

 70. O tom nepochybuju, že tenhle článek je její práce, ale ona Květička taky docela válí… Ta těm chlapům pokoj nedá ani v hrobě :unsure:

 71. Nepovídej a v čem? A není horší než vražda.

 72. [color=red][size=medium]Aha a asi jsou na lépe střeženém oddělení. Nebo jim nezapnuli internet.[/size][/color]

 73. Až příště najdu poluční pyžamo, tak ho vystavím třeba v jídelně. A už se s chlívákem nebude nikdo bavit a nebude mít žádné kamarády.

 74. Dobrý den, o tom já nic nevím.
  S pozdravem,
  JUDr. Julie

 75. [color=red][size=medium]Zdravím vás Julie! Chci se zeptat, kde je vaše kolegyně Bohuše Ondráčková? Nejsou s Libuší ve Švýcarsku? [/size][/color]

 76. Ano, ano. Jinak myslím, že reakce chlíváků z řad církevních představitelů by stála za nový článek. Očividně nemají zájem řešit zavražděná neviňátka. Ale o to to bude mít ten muž horší, po prázdninách bude mít ze života peklo. Už jsem se rozhodla, že bych využila kameru z vašeho šopu a dala jí do pokoje toho polučního muže.

 77. Nevidím v tom problém. Jen buďte opatrná a vemte si nůž pro případ, že byste musela útočit.

 78. Paní Julie, dnes jsem se rozhodla sehnat kontakt na rodiče toho kněžského polučního chlíváka, našla jsem adresu na jeho otce, je to doktor, má veřejnou ordinaci. Je v pořádku, když ho navštívím a všechno mu řeknu o jeho synovi, i když je to muž?

 79. Opravdu?? Nevím, kdo si v tobogánu představuje akt páření? Nevím, kdo tu přirovnával lízání zmrzliny k lízání vagíny či penisu? Vlastně vím, byly to feministky. A divím se, že ste k sexu ještě nepřirovnali vyšívání, nebo sklenici vody k penisu. Neříkejte mi že já si hledám chyby na ženských, chyby hledám jenom na lidech co vytvářej tyhle stránky, jelikoš to sou pro mě budižkničemu, shnílí lidi co si vymejšlej kraviny a co víc, ste tak průhledné a i když vaše lži selhaly, vy začnete znova. TO je debilita – prosím nemyslete si jak jste chytrá, že tady klamete stovky lidí, ste hloupá, a že vám ani není hamba – ukazuje to jen jak arogantní a sebecentrická jste.

  Btw. O cool tvary vůbec nejde.

 80. [quote=Julie]There is a difference between what we were taught and the way students are able to express themselves in English. A majority of student population are those without a willingness to learn. And those are the ones that will eventually lead the world? Pay taxes? Shame on you little girl as you are one of them.[/quote]

  Koukám, že Julie nemá v angličtině vůbec žádnou praxi. Anglicky píše jako kdyby se všechno naučila jen z učebnice…
  Krom toho přidat příspěvěk v angličtině pod článek, který problematiku angličtiny z žádného hlediska neřeší, jen proto aby se Julie mohla začít hádat o to, kdo umí lée anglicky je prostě ubohý. Zvlášt, když sme ji již všichni dříve dokázali, že anglicky prostě neumí…
  ….tomu já říkám prostě provokace – jak ubohé a vy, že chcete vést svět?? – To prosím NE!

 81. První věta eventuelně „what was thought“, myšlenka příspěvku nejasná.

 82. There is a difference between what we were taught and the way students are able to express themselves in English. A majority of student population are those without a willingness to learn. And those are the ones that will eventually lead the world? Pay taxes? Shame on you little girl as you are one of them.

 83. Přece tady musí udržet návštěvníky… 🙂 si všimni že si jeden článek vždycky jedna femka udržuje, až potom se přidaj další.
  Třeba tedka to tu od začátku komentuje pořád Julie, jindy napíše jen svůj názor a konec. Možná je to její článek jenom po jménem Míla…

 84. Promiňte, že jsem neužila žádný z těch cool tvarů, jako například – BTW, FYI, YTD, e.g. etc.
  Vy si na ženách vždy najdete něco, abyste je mohl kárat a opravovat. Problémem je, že vaše osoba nemá takřka žádný význam. Vlastně ano. Spotřebovává ženám kyslík.

  A dále, lidé se obykle z učebnic učí. Což však není můj případ. Já byla nucena se anglicky naučit na stáži v USA a to tak, že jsem byla nucena mluvit. Takže mne vlastně vás komentář těší.

 85. To jo, ale Julie si tu musí pořád něco dokazovat… Bože, stejně každej ví že je blbá jak nevim co, tak proč se tu vůbec o něco snaží?

 86. Takže se tu teď bude komentovat v angličtině? Aby ste si všichno dokazovali jak moc ste chytří? Myslím, že se zdejšíma feministkama není nutný si poměřovat inteligenci :dry:
  Na to se dá říct jediný: OH MY GOD :unsure:

 87. Ráda vám tam pošlu nějakou mužem nakaženou ženu. Ať se kruh uzavře.

 88. The purpose wasn’t to state something difficult, the point was to test YOUR capabilities, which are, as shown here, below generally accepted standards.

 89. [quote=Julie]Většina ano.[/quote]

  Sem gynekolog 30.let. mám poměr s několika ženy za den a vyhovuje my to. TAkže běžte si dělat někam ten váš lezbickej anál s okurkou a nenarážejte se do gynekologů. Vaše smůla že chcete být lezbyčky, VAŠE CHYBA!

 90. Tak věty tohoto ražení jsme se učili v osmé třídě, po jednom roce angličtiny. A co má být? Stokrát omletý neargument?

 91. Neboj, ona má určitě jiné „podložené“ důkazy. 😆

 92. Tenhle komentář by přeložilo i dítě na základce, takže jsi se moc nevytáhla 😛

 93. a že vůbec dáváš příklad Freuda… Ten nepsal o ničem jiným než o sexu, chtíči, sexu a zase chtíči…

 94. No nevím, já se o mužská rodidla nezajímám. Vlastně ani nevím, kde bych je na muži hledala 😆 Asi máš víc informací, než já. Ale já měla za to, že muži nerodí. Chlapi, tak jak to teda je??? :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 95. Téééda, ty jsi naivnější než jsem si myslela 😆

 96. Víc lidí vidí, co děláš. A určitě to bez „odměny“ nebude. Neboj… 😆

 97. Já tam chci taky. Přede nebudu s preudofemkama v jejich nebi. Prosím, prosím, můžu taky do pekla? 🙁

 98. Paní Julie, tohle přeloží každý začátečník. Když umíte tak dobře anglicky, tady máte krásné slova od mého oblíbeného Alfonse Vena:

  The extraordinary story of healer Alfons Ven

  Belgian engineer turned homeopath and alchemist Alfons Ven describes the journey that led him to discover that the invisible spirit world controls the visible physical world.

  Nic těžkého 😉

 99. No však jo. A za to že se mi tam bude muž koukat, tak za to taky zaplatí. To je přímá úměrnost.

 100. Well, I can see that most of you are still totally wrong. No wonder, majority of you are males. And in case of females, they are just poor slaves.
  JUDr. Julia
  PS: test of your english language capabilities.

 101. hmmm jako sprava feministka vy si mela vedetze to byla Freudova ne Freud 👿 😛

 102. Už Freud říkal, že našimi omyly, přeřeky atd. k nám promlouvá naše podvědomí. Takže žádný omyl, ve skrytu duše se mnou souhlasíš.

 103. Přestaňte se se mnou dohadovat, to já mám doktorát, praxi v ČR i v zahraničí. Podle Vaší schopnosti vyjadřování Vás soudím, tak nanejvýše na úroveň maturity nebo velmi jednoduché VŠ. A jestli Vás opravdu tak zajímají nemoce klitorisu, mezi jednu z nejběžnějších se vyskytujících chorob u žen je kvasinková infekce (Candidóza), která se týká právě i klitorisu – (popisuje se svěděním a štípáním)

 104. dynamicka ip, proxi a nebo TOR… Dokonce jdou dat ctyri bodiky, femko pitoma

 105. Julco moc se divas na Kladivo na carodejnice pak ti to leze na mozek 👿 a nebo si v te dobe tam byla?? …a na cem si tam priletla na preslici nebo na pometlu ci na kozlu…a kdolik pannen a deti jsi takhle povrazdila aby ses na ty orgie dostala??
  👿

 106. Julco ja Bůh jsem sice mam jen jednoho uctivace… Sebe ale ja si vystacim 😀 👿

 107. Jen pro jistotu, aby sis po sobě moc nemyslela, ten kladný bodík máš ode mě, sledoval jsem novinky vašeho magazínu na svém SmartPhonu a omylem jsem se uklikl, místo záporného bodíku jsem dal kladný, byla to jen a pouze nešťastná nehoda, já jen aby bylo jasno 🙂

 108. Pokud nechceš umřít smíchy, tak nekoukej do zrcadla.

 109. Právě proto budeme v nebi. Kam ti zhýralci nebudoumít přísutp. Sex mít nebudeme. Žádná takto pošpiněná žena nebude v nebi, ale v pekle pro služky. Rozdíl je v tom, že vy budete mít abstinenční příznaky, protože nebudete moct provozovat tu svou závislost.

 110. [quote=vědec z USA]Feministky nemájí rodidla,ony mají jen množidla (všiměte si podoby s Kudlankou nábožnou,asi to byl stejný druh kdysi)ještě z doby ledové.Byl to kmen z rodu Frigidek ale evoluce si s tím bohužel dodnes neporadila.A asi neporadí je to v DNA jako chyba,a dědí se to bohužel v ženském pokolení. No ale pak nepatří na Gynekologii, ale někde do množitelské ordinace,či laboratoře nevím jak se ten ústav jmenuje,tak proč otravují s rodidly když to jsou množidla.Teď je mi to jasné proč to nechtějí ukazovat.tak to potom sory…Ale mělo by se to řešit! přeji hezký den 🙂

 111. Říká se božině ! Jste snad muž?

 112. [quote=Julie]Další ovlivněná lékařskou loby. Copak vy nic nevidíte? Zbytečně vyhozené miliardy bez úspěchu? Nechte přírodu ať dělá své. Nejste bohové.[/quote]
  Julie! Říká se božině ! Jste snad muž?

 113. Feministky nemájí rodidla,ony mají jen množidla ještě z doby ledové.Byl to kmen z rodu Frigidek ale evoluce si s tím bohužel dodnes neporadila.A asi neporadí je to v DNA jako chyba,a dědí se to bohužel v ženském pokolení.Přeji hezký den.

 114. [quote=Monisa]těhotné stejně nebudete, když odmítáte sex, tak proč jinak? :whistle: [/quote]Ještě to tak hrůza pomyslet co by se narodilo femimládě či co..

 115. [quote=Květička]Taky mě dodnes trápí pohled na ta miminka na pyžamu, co to hovado zabilo. Rozhodla jsem se nemlčet a napsat email rektorovi a biskupovi. Student Bystrík D. v noci ze spánku zabíjí miminka a a tato odevzdává k vyprání. [/quote]A ty miminka co odplavou do vložek ty tě netrápí?A těch peněz za vložky a tampony ,anisi na ně nevyděláš. :angry:

 116. a taky bez soulože páč chlapi budou v pekle, tak jsme na tom vlastně stejně 🙂

 117. To teda neuvidíte. Belzebubka dbá na to, aby bylo peklo oddělené pro muže i pro služky. Nikdy se nesetkáte, takže nemůžete spolu kopulovat. To je to pravé peklo pro vás B) , žádná ta nechutná, upocená soulož. My feministky samozřejmě skončíme v nebi.

 118. Určitě, boj se ty proradný muži. Belzebubka se na tebe teší

 119. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: a budu ve vašem feministickém pekle i já?

 120. Ty nelži, můžeš dát jen jeden záporný. Ale mne to nevadí, rpotože BIŽINĚ vidí, co dělám, a odmění mě za to.

 121. Služka, budeš brečet, až budeš v našem feministickém pekle. Budeš nám posluhovat, a již nikdy neuvidíš muže.

 122. Pokud si to myslíš, ta je to rpo mne velká čest, být připodobněna k těmto velikým ženám. Děkuji za kompliment.

 123. Opět dva záporné femko, a teď už si vem svoje prášky a zalez do svého klecového lůžka.

 124. těhotné stejně nebudete, když odmítáte sex, tak proč jinak? :whistle:

 125. To mě nepřekvapuje, feministka! Taky máš ode mne záporný bod a teď jdi do háje a breč.

 126. Mimochodem, soudě podle komentářů jsou zdejší feministky ještě větší paka než jsem si myslela…

 127. se nejlépe předejde jeho odstraněním ! šmik a je to 🙂

 128. To mne nepřekvapuje, Muži! Ode mne máš taky záporný bod! A teď jdi do kouta a kleč.

 129. A já dala 50 Kč za razítko od doktorky, že můžu dělat instruktorku na táboře. A to nepočítám další 100 Kč, kterou jsem dala za dopravu do Brna a zpátky domů. Takže 30 Kč jednou za rok za to, že budu zdravá mě nezabije.

 130. [quote=Markéta Pařízková]Já v žádném ústavu nejsem.[/quote]Ale to je jen otázka času,už jako by si tam byla,to bude hnedle.

 131. a podepíšete mě výkon,a je hotovo,mě ty vaše funidla nezajímají.Ostatní zařídí už a jen pojišťovna,ani poplatek nevybírám.

 132. [quote=Markéta Pařízková]Je to hrůza, chtějí se kouknout, a ještě za to zaplatit. Kdyby nám za to alespoň platily oni, ale platit za to, že se nám tam někdo kouká? No fuj![/quote]Možná že si dole fotogeničťější než v obličeji.

 133. [quote=ogarka]No lepší snad nikam nechodit. Platit by měli ti doktoři a ne ženy. Je to na hlavu postavený. mají placený píp šou.[/quote]

 134. já se ptám čím to že před tim vždycky umřelo, víc lidí na nemoce než rukou nepřítele

 135. Já se u toho dycky udělám není nad pořádnou prohlídku ,když mě tam sáhne tak teču jako Dunaj,no při kontrole kliťáku ůpně kopu. jeden orgasmus za druhým.Celá se třesu ještě před Růžovkou.A jenom při pomyšlení na prohlídku mě stojí bradavky i to dole.To za 30 kč stojí v masážním salonu bych platila jistě víc. 🙂 Chodila bych tam každý den,super zážitek.Lepší jsou muži ,mají větší ruce.

 136. Měla by ses stydět. Měla bys mi dát kladný bod. Abys věděla, taky jsem ti dala jeden záporný, a máš to!! Chichi chichi

 137. [quote=ogarka]Jako sory, ale já platím zdravotní pojištění.[/quote]Ogarko tebe bych vyšetřil ZDARMA tak co chceš?I bez kartičky ZP Mám malou ruku bude se ti to líbit.

 138. Je tak jednoduché někoho urážet, když nemáte argumenty…Je neuvěřitelně, jak jste hloupá..No prostě Julča no..To mluví za vše

 139. Fuj, jak tě můžou zajímat ženské či mužské rodidla? Jsi prase. Ženy vůbec nazajímají pyje, já je viděla bohužel na obrázku, je to něco tak malého a směšného. Škoda mluvit, nechápu, co na tom služky přitahuje. A co muže přitahuje na ženské vagině. Mojí například nikdo nikdy neviděl a neuvidí.

 140. ataky je rád prstím ,a ony jen mručí jak se jim to líbí A o tom to je 😛 a chtějí to stále.Závidím gynekologům ale jen ty hezké,když chcešlibové musíš i tučné. :silly:

 141. Paní Julie je buď lesbička ( nic proti nim nemám), nebo o ní žádný muž nikdy nezavadil ani pohledem, tak si teď hraje na to, že muže nesnáší…Je to směšné, ale zase aspoň se pobavím…Směju se tu tim směšným názorům…Za to děkuju, protože dneska jsem něco takového opravdu potřebovala…A názory na gynekologa? Nepochopím…Raději být nemocná, než aby mě vyšetřoval muž, který pochybuju, že je zvědavý zrovna na vaší vagínu, když jich denně vidí tolik…Jste směšná

 142. [quote=Evelýna]Ti muži už neví, co by si vymysleli, aby se nám mohli dívat na rodidla. Hanba jim, my řádné ženy feministky si to nenecháme líbit. Budeme bojkotovat tyto hanebné muže!!!!!!![/quote] rodidla jsou tu vlastně kvůli chlaoům na co by vám jinak byly,jste na muže stavěný ,ne od mužů ale od přírody a není tu nic k diskuzi.Spousta žen jsou dole krásnější než v obličeji,a tak to muže i lesby zajímá.Gaye ne .tak jako ženy zajímají pyje a mužské rozkroky.

 143. i zadarmo ,ale ty staré hrůzy? někdy i 500 by bylo málo.A ještě na a do ni sahat pak se pojišťovna prohýbá.

 144. Vzhledem k vašim příspěvkům to vypadá že vaši rodiče byli minimálně bratranec a sestřenice. To na hodnou rodinu moc nevypadá….

 145. Odkdy platí chovankyně psychiatrické léčebny zdravotní pojištění ?

 146. Tyjo, dlaší „chytrá“ femka. Tak tady máš ode mě jeden zápornej bodík na uvítanou.

 147. A nenapadlo tě, že by to mohlo býyt tak, že se na gynekologii dávají muži i ženy proto, že chtějí být při tom zázraku, kterým narození dítěte bezesporu je? Rozhodně je k tomu nevede fakt, že budou moct furt koukat na p…!

 148. Na uzdě by ses měla držet celá a ne jen emoce. Ale lepší bude řetěz.

 149. Neee, on ti neodpověděl??? To se divím :woohoo: (poznámka pro femky: to byla ironie)

 150. Ti muži už neví, co by si vymysleli, aby se nám mohli dívat na rodidla. Hanba jim, my řádné ženy feministky si to nenecháme líbit. Budeme bojkotovat tyto hanebné muže!!!!!!!

 151. myslím že tohle

  [quote]Nemoci klitorisu jsou, ale s nevzdělanou osobou jako vy nemá cenu to probírat, jelikož byste to nepochopila[/quote]

  mluví za vše…

  A ještě maličkost – jakpak víš jakou má barvu klitoris, když si tam nesmíš šahat a nebo nedejbože se tam dívat…

 152. Sama jsem měla bulku, ALE zachránil mě mamograf.
  A pan doktor byl příjemný a profesionální…

  a ikdyby si doma pak nad mou fotkou prs honil doma, tím líp.

  Alespoň vím, že jsem sexy 🙂

  Ještě edit:
  Je mi líto Wesne… držím pěstí a přeju pevnou vůli

 153. Facepalmem jsem myslela tohle:
  [url]http://fc06.deviantart.net/fs71/f/2010/040/a/2/Motivational_Poster__Facepalm_by_Paperluigi180.jpg[/url]

 154. My jsme s oddílem taky byli hodná rodina pro tělesně a mentálně postižené…

 155. NO však taky kdyby ne, tak by to bylo o moc dražší. :0

 156. vzhledem k tomu že mi na rakovinu umřeli dva dost blízcí lidi a starší brácha momentálně s rakovinou leží, bych ti za tohle dal nejradší přes držku

 157. a navíc – americká občanská válka byla první válka v historii(když se nepočítaj války typu anglo-zanzibarská válka) ve který umřelo víc vojáků rukou nepřítele než na nemoce – čím to?

 158. ale nevědělo se co třeba ten penicilin umí

 159. To mě zajímá co tě vede k tomu, že podle tebe někdy něco bude… :huh:

 160. Pořád je to více ženské než cokoliv co ty děláš :whistle:

 161. Néé…jasně, že néé :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 162. Tak právě i v té válce hodně vojáků neumřelo rukou nepřítele, ale třeba na úplavici. Během tažení si nedělali moc hlavu co se svými výkaly a tak je naházeli na jednu hromadu a nenapadlo si je to spojit s tou nemocí. Nakonec to byly (kromě obchodních lodí) vojenská tažení co nejvíce roznášelo nemoce.

 163. Pak to tak má asi být, ale my jsme hodná rodina.

 164. Vidíš, měla bych držet emoce na uzdě, nebo mě někdo prohlásí za chlapa. No ale ty tvoje facky taky nejsou zrovna ženský.

 165. to znamená že i ty můžeš klíďo dostat raka za něčí hříchy v rodině… fajnový, ne?

 166. Nejsi ty převlečený chlap?

  Tolik násilí…

 167. Třeba mělo prostě zlýho fotra a bůh ho chtěl potrestat. I to se může stát. Mimózo.

 168. !!Facka!!
  „bere si kudlu“
  Ať už chcípne Elizabetha.
  „utírá krev“

 169. Hezký trest to pro právě narozené dítě s lymfomem, leukémií. Co to dítě udělalo tak špatného, že si za TREST zasloužilo rakovinu?
  A věř nebo ne, takových dětí se narodí hodně!!!

  Ty seš tak blbá, že se nad tím raději ani nebudu pozastavovat…

 170. Jůlie, docela by mne zajímalo kdo vás stvořil (asi sama debilita). Nemusel jsem vás ani poznat ale z těch *****in co tu píšete musíte být opravdu korunovaná ****. S láskou pro Jůlinku :kiss:

 171. Protože nejenom za války umírali. Ale i na hlad a všudypřítomné bakterie – tehdy nebyl penicilin.
  To snad není těžký pochopit, ne? Ale asi ano, co? :woohoo:

 172. Prej nemoci klitorisu sou. A co se mu jako muze stat? Je malo ruzovej? Nebo si nedejbuh natrhne kapucku? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Ses krapet mimo holko mudrovska.

 173. !!Facepalm!!

  „kroutí nevěřícně hlavou“
  Proboha ta ženská je fakt pako…
  „láteří“

 174. Protoze byly porad valky a proste se dýl nedožili. To snad není tak těžký pochopit, ne? Asi jo co??? 😀 😀

 175. To budou beztak lezby. Jinka to nevidim, jinak to nebude 😆 😆 😆 😆

 176. Jako sory, ale já platím zdravotní pojištění.

 177. Jezis ty ses blba. Doktorka urcite nemluvila o rakovine. Ale napriklad o tech hexafaxinach a ostatnich nesmyslech co maminkam vnucuje reklama. A jeste, rakovina taky muze byt trest za zly veci, tak co by se lecila? Aby zly lidi zustali bez trestu???

 178. Julčo POUZE UVÁDÍM PŘÍKLAD!!!:
  Tak až chytneš rakovinu prsu nebo děložního čípku zkus té rakovině (rodu ženského) říct, že neexistuje, protože ji vymysleli muži…

  uvidíme jak dlouho budeš živá…

  PS PRO OSTATNÍ ZDRAVÝ LIDI: Doufala jsem. Ale TOHLE už se nevsákne, to už neuklidní růžovej slon koupený maminkou a tohle už se vážně nedá léčit…

 179. Tak snad to funguje tak, že za odvedenou práci se platí. To je to samý jako bys chtěla po kadeřnici, až tě učeše, aby ti to zaplatila. A pak abys chtěla po kuchaři, až ti uvaří oběd v restauraci, aby ti ho zaplatil. A abys chtěla po zednících, až ti postaví dům, aby ti jejich práci sami zaplatili. Když chceš po gynekolozích, aby tobě zaplatili za práci, kterou oni odvedou. :angry:

 180. No dobře…a jak vysvětlíte, že ještě před řekněme 200 lety se lidé dožívali průměrně 50-ti let a dnes je to kolem 76??To určitě nemá nic společného s rozvojem vědy a lékařství viďte…BTW nikdo vás nenutí chodit ke gynekologovi, když nechcete chlapa,najděte si ženskou a ještě k tomu polatku…v pondělí sem byl s přítelkyní na preventivní prohlídce u gynekologa a 30kč neplatila…mějte se

 181. A co takhle chodit za Gynekoložkou? 🙂 určitě je jich hodně 🙂

 182. Dosud mi biskup neodpověděl. Vůbec se nedivím. Je to muž a kdo ví, kde máčí svůj tlustý pyj. Rektor mi odpověděl několika dvojtečkami a závorkami a nazýval mě „bratom Jožkom“. Prostě muži :unsure:

 183. No lepší snad nikam nechodit. Platit by měli ti doktoři a ne ženy. Je to na hlavu postavený. mají placený píp šou.

 184. Teda Květičko, to bys neudělal, dyt ho za to můžou popravit. To si dobře vymyslela!! 😛

 185. To víš, někde ta fekální pornografie vznikat musí 😉

 186. Jaké tedy navrhujete řešení ó „moudrá“ Jůlie? Propustit všechny gynekoloky-muže? :huh:

 187. Říkat pravdu si obvykle dovoluji naprosto normálně. :whistle:

 188. takže Markéta by vlastně ráda pracovala jako nájemná děva nebo-li ku.va:))

 189. Tohle mi připoměnělo jeden *******:

  Kriminálka vyšetřuje chlapa, který zmlátil cikánku a chtějí vysvětlit proč. On jim odpověděl: "Že pracuje jako gynekolok a když se vracel zpáty domů tak k němu v Perlovce přistoupila ona cikánka s řekla, když mi dáš 200 korun tak ti jí ukážu"

 190. No tohle je zase výmysl nějakýho chorýho feministickýho mozku. Lékař je lékař a ne nějakej úchylák, to co tu píšete je naprosto zcestný. Lékaři to prostě vidí jinak a masturbovat pod pláštěm? No to je i na mě trochu moc sci-fi. Kromě toho, je taky možnost najít si lékařku ženu, když vám nevyhovuje muž, no ne snad?

 191. :woohoo: :woohoo: :woohoo: ozvi se jak to to dopadlo

 192. Takže ty máš v tom ústavu okno kde se mužům „vystavuješ“? :huh:

 193. No pořád lepší, než když za to budu platit já.

 194. Taky mě dodnes trápí pohled na ta miminka na pyžamu, co to hovado zabilo. Rozhodla jsem se nemlčet a napsat email rektorovi a biskupovi. Student Bystrík D. v noci ze spánku zabíjí miminka a a tato odevzdává k vyprání.

 195. použitá ženská vložka nalepená kdesi v bytě by mi vadila taky a homosexuál nejsem

 196. inkvizice bylo svinstvo pomocí kterýho se likvidovali „nevyhovující“ lidi, ženský za čarodějnictví, chlapi za kacířství, tam se na pohlaví nehrálo

 197. Ti muži jsou strašně úchylní. Ale aspoň jsem si potvrdila že všichni knězi jsou homosexuálové. Protože tihle gynekologové se klepou na klitoris, a tam těm vadí i použitá ženská vložka.

 198. jsi idiot, ale to urážka to je konstatování pravdy.
  Tohle podle tebe taky není urážka?

 199. ono se taky takovýhle věci omlouvaj jako zdravotní problém, chápeš?

 200. takže bys byl blázen – dokud by tě nezkolil dýmějovej mor

 201. Kdyby sis nechala platit za to, že se někdo další koukne, tak bys byla přinejmenším striptérka.

 202. Je to hrůza, chtějí se kouknout, a ještě za to zaplatit. Kdyby nám za to alespoň platily oni, ale platit za to, že se nám tam někdo kouká? No fuj!

 203. Julčo, jediná směšná jsi tady ty. A hlavně jsi neuvěřitelná pýča 😆 😆 Ale máme tě rádi, kdo by nás tu bavil a s kým bychom se tu bez tebe hádali, to fakt nevím :woohoo:

 204. Víte, já se nebudu urážek kvůli lidem, jako vy. Očividně trpíte nějakou psychickou poruchou osobnosti.
  Nemoci klitorisu jsou, ale s nevzdělanou osobou jako vy nemá cenu to probírat, jelikož byste to nepochopila 😉

  S pozdravem MUDr. Markéta Phd., CSc.

 205. [quote=Julie]Nedostatek argumentů vede k osočování druhých.[/quote]
  ano, přesně to je tvoje chování když už nevíš co říct

 206. [quote=Julie]Nikdy jsem nezažila, že by se například dítě ve škole omluvilo kvůli bradavici na klitorisu. Jste směšná s těmi vašimi teoriemi.[/quote]
  a já jsem nikdy nebyl na marsu a přesto věřím že tam je

 207. Aha, tak ty jsi navíc i učitelka, že víš, o čem si povídají děti ve škole. 😛

 208. :woohoo: :woohoo: :woohoo: Tys tomu zase dala. Dokážeš vůbec připustit, že existují lidi, kteří jsou v určitých oblastech (a asi i ve všech oblastech) inteligentnější a vzdělanější než ty? Nikdo přece nemůže být génius na všechno. Radila bych ti, abys zůstala u svého imaginárního diplomu z práv a přestala se starat o věci, kterým nerozumíš.

 209. Nikdy jsem nezažila, že by se například dítě ve škole omluvilo kvůli bradavici na klitorisu. Jste směšná s těmi vašimi teoriemi.

 210. V tom případě zmačkejte diplom a matce dejte facku.

 211. [quote=Julie]Ale pochopte, že to by se nestalo. Žil byste dále s tím rozdílem, že byste mne uznával.[/quote]
  aha, promiň já zapoměl že ty žiješ ve svém vlastním světě kde nemoci neexistují a není nutné dodržovat hygienu a starat se o sebe. představuješ si svět jako hurvínek válku (jestli tohle úsloví nechápeš, tvůj problém)
  je to jako tvrdit že když si lehnu na koleje tak mě nepřejede vlak

 212. Od tebe to urážka je, protože nejsi Mudr. a tím pádem nemůžeš nikomu určovat diagnózy. Takže „laskavě mlč“.

 213. Nedostatek argumentů vede k osočování druhých.

 214. [quote=Julie]Nedostatek argumentů obyčejně vede k nadávkám. Jste učebnicový případ.[/quote]
  a je ti jasné že tímto výrokem jsi okomentovala svoje chování? když už nevíš co říct, začneš nadávat stylem „jste zaostalá“

 215. Promiň, ale speciálně české historii toho vím milionkrát víc než ty. Narozdíl od tebe mám historii vystudovanou. Takže cokoli, co tady plácneš, mi je akorát tak k smíchu.

 216. [color=red][size=medium]Ono se to sice nazývá vaginální bradavice, ale objevit se může kdekoliv. A právě tak může klitoris onemocnět.[/size][/color]

 217. A čím to máš podložené. Dej mi nějaký typ na odbornou literaturu, kde se to taky můžu dočíst. To, že to je podložené, může říct každý.

 218. A také jsem řekla, že se nejedná o nadávku. Ještě něco?? Laskavě už mlčte.

 219. Vy se běžte dovzdělat. Vaše neznalost české historie v období inkvizice je tristní.

 220. Ale mám takový dojem, že ty sis s tím začala tím svým příspěvkem: „[i]Promiňte, ale jste zaostalá[/i].“

 221. Nedostatek argumentů obyčejně vede k nadávkám. Jste učebnicový případ.

 222. Alespoň to máme podložené. Narozdíl od vás.

 223. Ve vetšine vašeho příspěvku hovoříte o vagíně. Na konci řeknete, že i klitoris může být nemocný. Takže jsme opět na začátku. Můžete mi rozumně vysvětlit, jak může klitoris onemocnět?

 224. Aha, takže ty jsi kromě Judry ještě Mudra, co?
  Ale víš o tom, že pojem „zaostalá“, který ses jistě dočetla ve svém chorobopisu se vztahuje pouze na osobu, jejíž jméno je v záhlaví napsáno?

 225. No ta Jůlinko, zapni své zbývající mozkové buňky na plné obrátky a vymysli něco inteligentního. Tímhle se jen schazuješ 😉

 226. [color=red][size=medium]Co třeba vaginální bradavice? Mykóza? Nekróza? Nějaké vřídky? Možností je jistě dost. On i ten klitoris může být nemocný.[/size][/color]

 227. Opravdu chabý argument. Ale co víc od tebe čekat, že? A hlavně ono vymýšlet si svoje pravdy (typu: bod G neexistuje, sperma se tvoří v páteři, masturbací zabíjí muži miminka apod.) no to je opravdu na úrovni 😛

 228. Nezbývá mi než zopakovat, že vaše znalost historie je velice nedostatečná. Ledaže byste křivdy způsobené mužmi záměrně vytěsnila.

 229. A navíc, ještě jsem neslyšela o chorobě klitorisu. Tohle běžte vyprávět někomu na píseček. Ne vzdělaným lidem.

 230. Promiňte, ale váš PET z angličtiny můžete zahodit.

 231. [color=red][size=medium]Ano, wifi signál, chytrý telefon a už to jede![/size][/color] 😆 :woohoo: 😛

 232. Ale pochopte, že to by se nestalo. Žil byste dále s tím rozdílem, že byste mne uznával.

 233. Stejně by mě zajímalo. V jaký hospodě tohle vymejšlej chlapi u piva

 234. No tak jestli si tohle nedokážeš ve své choré hlavince spojit sama, tak je s tvým mozečkem vážně něco špatně. Možná bys spíš než na pravidelné gynekologické prohlídky měla chodit na pravidelná psychiatrická vyšetření.

 235. [quote=Julie]Vy nechápete, že ta vaše pravda je vykonstruovaná. Nic jiného to není než nástroj jak ovládat lidi.[/quote]
  takže tady tvrdíš že nemoci jsou jen vykonstruovaná fikce? že žádné viry a bakterie a nádory vlastně neexistují?

 236. [quote=Julie]Další ovlivněná lékařskou loby. Copak vy nic nevidíte? Zbytečně vyhozené miliardy bez úspěchu? Nechte přírodu ať dělá své. Nejste bohové.[/quote]
  ano, nebudeme se o sebe starat, necháme přirodu ať dělá své a všechny ty nemoci které nikdo neléčí nás zabijou, ano to bude nejlepší!

 237. A důvod tohoto konstatování? Já si to o tobě totiž myslím taky. Ale tvé názory už v tom utvrdily mnoho lidí. Takže mi, prosím, sděl důvod této urážky.

 238. [color=red][size=medium]Jaképak nositelky života? Když se třeba panna Jana chvástá, že ve 36 letech je pořád panna?[/size][/color]

  [quote=Julie]Ale jak fungovaly? Poníženě ve špíně se svíčkou v zadku na Petrových kamenech! To je nějaké úcta nositelkám života?[/quote]

 239. Ty, Julčo, myslím, že o historii toho vím víc než ty. Akorát takové věci, jako je svíčka v zadku se nikde neučí. To víš z vlastní zkušenosti? No jo, já zapomněla, že jsi se narodila už ve starověku :woohoo:

 240. [color=red][size=medium]Záporný bod INCLUDED. Vyhrává paní Julie! [/size]Gratuluji.[/color]

 241. Když už tak vizibilita. A ano je, kdybyste věděla kolik nemocí můžete v dnešní době chytnou, a jak je vlastně ženský orgán náchylný na novodobí nemoci určitě byste takové věci neříkala.

 242. [color=red]Ale no tak, nebuďte útlocitná. Vždyť se váma diskutuje, to je jedna radost![/color] 🙂

 243. Je snad visibilita klitorisa potřeba k vyšetření vagíny? Zcela jistě ne.

 244. [color=red][size=medium]A nebo Ufoporno, to taky nemá chybu![/size][/color] :woohoo: :woohoo:

 245. Další ovlivněná lékařskou loby. Copak vy nic nevidíte? Zbytečně vyhozené miliardy bez úspěchu? Nechte přírodu ať dělá své. Nejste bohové.

 246. Vidím, že historii příliš neovládáte, ale jak dát fotku na facebook nebo jak si pustit video na youtube to jistě umíte. Takové důležité věci to přece jsou.

 247. Vy se ani neozývejte a bežte si hledat ten svůj neexistující bod g.

 248. Paní Julie, to nemyslíte vážně.
  Ty Vaše ,,Hloupé gynekologické prohlídky a ještě hloupější mamografy nás akorát zostuzují.“ už zachránili v mojí profesi tolik životů, že byste se nestačila divit, takže když slyším takové s prominutím ,,žvásty“ je mě z toho na nic.

 249. Vy nechápete, že ta vaše pravda je vykonstruovaná. Nic jiného to není než nástroj jak ovládat lidi.

 250. Dobrý den
  To, že nebudete navštěvovat gynekologa je Vaše věc, až se Vám objeví nemoci způsobené nedostatečnou prevencí, budete platit více než 30kč. Pro Vaší informaci se za zdravotnictví platí všude na světě a daleko větší částky než u nás, ale to jen tak na okraj.
  Zakrývání Vašeho pohlavního ústrojí.. netuším jak jinak byste chtěla být vyšetřena, přes kalhoty nebo spodní prádlo to bohužel nejde. Co se týče studu, ten je naprosto v pořádku, ale v rozumné míře, to, že se rozhodnete nechodit, ano nechoďte, ale Vaše dcera má právo na to být ošetřena, a ještě navíc, když je v pubertě a začínají hormonální změny.

  MUDr. Markéta Phd., CSc.

 251. [color=red][size=medium]A muž nemůže být dobrým gynekologem?[/size][/color]

 252. Ty zase nechápeš, že všichni muži nejsou odporný prasata, kterým jde jen o to ponižovat ženy, týrat je, znásilňovat apod.

 253. [quote=Julie]Vidíte? Zase se mne snažíte ovlivňovat pomocí hrozeb.[/quote]
  asi nechápeš rozdíl mezi hrozbou a konstatováním pravdy. kdyby to byla hrozba tak bych řekl že tou nemocí tě nakazím já. ale to jsem neřekl. jen konstatuji že nezájem o tvoje zdraví je tvůj problém, ale jednou na to můžeš doplatit

 254. To ale není „ovlivňování pomocí hrozeb“. To je pouhé konstatování faktu. Stejně tak, jako by měl člověk chodit pravidelně k zubaři, aby mu pak nemuseli vyvrtat celou hubu, tak by měla žena chodit ke gynekologovi, aby jí případné onemocnění mohli vyléčit dřív, než jí budou muset třeba odebrat vaječníky. Nebo vyoperovat nějaký rakovinotvorný nádor dřív, než bude pozdě.
  O nic jiného nejde.

 255. Nevím, jak ona, ale já naprosto normálně a s klidem. 😆

 256. Ale no tak. Možná bys měla přestat koukat na retro por-no. Už ti to moc leze na mozek!

 257. [color=red][size=medium]Protože je. Protože vaše tvrzení zcela odporuje objektivní realitě. A co víc, snažíte se váš pokřivený názor vydávat za jediný správný. A je alarmující!
  Proto to Ann Taylor stručně shrnula a napsala, že je to blbost![/size][/color]

 258. Ale jak fungovaly? Poníženě ve špíně se svíčkou v zadku na Petrových kamenech! To je nějaké úcta nositelkám života?

 259. Jak si můžete dovolit říci o mém výroku, že to je blbost?

 260. Dřív nebyly feministky a ženy taky normálně fungovaly. Tohle je zase tvoje „loby“.

 261. Vidíte? Zase se mne snažíte ovlivňovat pomocí hrozeb.

 262. [quote=Julie]Nic takového netvrdím. Bohužel dnes jsou za vším doktoři a každému inteligentnímu člověku je jasné, že to je pouhá hra na to, kolik kdo uvidí nahatých žen. Hloupé gynekologické prohlídky a ještě hloupější mamografy nás akorát zostuzují.[/quote]
  hele, je to tvůj názor, tvoje zdraví, tvůj problém. jak už jsem řekl, jestli ke gynekologovi chodit nechceš tak nechoď. jestli chytneš nějakou hnusnou nemoc které mohl gynekolog předejít nebo to odchytit ve stádiu kdy se dala léčit, nepočítej s tím že ti pojišťovna přispěje na léčbu. tvoje zdraví, tvůj problém

 263. Blbost, ti doktoři to berou normálně jako práci a nezajímá je že je ženská nahá ale jestli má problém nebo ne.
  Nebo jako všechny gynekoložky jsou nadržený lesby dle tvojí zvrácený logiky, která se vlastně ani logikou nazývat nedá, jelikož chovanci psychiatrických ústavů většinou žádnou logikou neoplývají?

 264. Nic takového netvrdím. Bohužel dnes jsou za vším doktoři a každému inteligentnímu člověku je jasné, že to je pouhá hra na to, kolik kdo uvidí nahatých žen. Hloupé gynekologické prohlídky a ještě hloupější mamografy nás akorát zostuzují.

 265. [color=red][size=medium]Tak si myslím, že gynekologové žádnou fantazii už mít nemůžou. Co si myslíte, že asi by měl vidět nového? Manžel říkal, že to musí být jako koukat medvědovi do ucha, takže asi vzrůšo.[/size][/color]

 266. [quote=Julie]A to jste si našla na internetu? Jedná se o propagandu děvenko.[/quote]
  takže mi tu chceš tvrdit že kdysi když nebyli doktoři (nebo byla medicína na velmi primitivní úrovni) lidé vůbec neumírali na všelijaké nemoci které se dnes léčí tak snadno? dnes se člověk v pohodě dožívá 70ti let, ve středověku se normální člověk dožil sotva 30ti a hlavně proto, že mohl hravě zemřít na tak obyčejnou nemoc jako je nachlazení a podobně. vím že pro vás „feministky“ není zdraví a higiena důležitá, ale aspoň tady nemel něco o tom že nemoci jsou propaganda…

 267. A to jste si našla na internetu? Jedná se o propagandu děvenko.

 268. A taky že se umíralo na pohlavní a jiné související choroby v mnohem větším měřítku.. B)

 269. Před mnoha lety žádní gynekologové nebyly a ženy normálně fungovaly. Tohle je pouhá mužská loby.

 270. jedna z mála dobrých věcí které může feministka udělat je přestat chodit ke gynekologovi. aspoň je větší pravděpodobnost že chcípne na nějakou nemoc kterou ten gynekolog mohl odhalit. jen tak dál milé „feministky“, nechoďte ke gynekologovi, nejde přece o vaše zdraví…

Comments are closed.