Neodolatelný pohled díky trendy laminaci obočí a řas

https://laminace-oboci.cz/

Co by za to mnohé ženy daly, kdyby jejich obočí bylo dokonalé. K té má však kolikrát velmi daleko a jeho úprava je stojí hodně času i úsilí. Existuje možnost, jak toho docílit snadněji? 

Krásnější obočí i řasy 

Pokud vás příroda neobdařila hustým obočím nebo řasami, pravděpodobně se snažíte jejich vzhled zlepšit kosmetickými prostředky. Na pomoc pak přicházejí v úvahu umělé řasy a řasenky, případně tužky na obočí. Jenže je to pracné s nejistým výsledkem, který je navíc třeba každodenně opakovat. Možná by stálo za to vyzkoušet novou trendy metodu – laminaci obočí. 

Jedná se o proceduru, v rámci které se jednotlivé chloupky narovnají a pak upraví žádaným směrem. Obočí pak vypadá hustší a dokonalejší. Laminace je vhodná pro ženy, které mají řídké obočí a málo výrazné. Nebo pro ty, které nebaví se o něho pravidelně starat a chtějí být přesto upravené. Laminace vydrží až měsíc, než se musí znovu opakovat. 

Laminace obočí kurz

Stejně jako laminace obočí existuje také úprava řas pomocí trvalé na řasy. Tímto způsobem lze dosáhnout neodolatelného vzhledu očí, který bude poutat zaslouženou pozornost. Natáčení řas je procedura v současné době mezi ženami velmi oblíbená. Umělé řasy budete moci ponechat v šuplíku, protože je už nebudete potřebovat. Je možné také vyzkoušet laminace obočí kurz, který vás online seznámí s celým procesem. Ideální je i pro profesionální kosmetičky. 

Pro koho není laminace řas a obočí vhodná

V těhotenství, během kojení nebo menstruace existuje možnost, že výsledný efekt bude jiný. Laminace není vhodná pro alergiky a ty, kteří trpí kožními problémy, jako jsou ekzémy, lupénka nebo seborea. Po dokončení procesu je třeba po dobu 24 hodin se vyhnout návštěvě bazénu a solária a aplikaci jakýkoliv kosmetických přípravků na obočí nebo řasy.

Sdílet článek