Nejlépe vybavené fitness centrum v Ostravě

Posilovna Ostrava

Není vůbec špatné mít s sebou na cvičení parťáka, který vás ve vašem úsilí podpoří. Jestliže se necítíte na to, jít sami do fitness centra, pak možná právě pro vás jsou vhodné skupinové aktivity. Nabízejí možnost zacvičit si pod vedením trenéra v kolektivu stejně zapálených lidí.

Kvalitní posilovací stroje známých značek

Fitko Ostrava je svou rozlohou 2 200 m2 největším fitness centrem v celé České republice. Je tedy pochopitelné, že v něm najdete spoustu posilovacích strojů. Aktuálně jejich počet čítá na 160 kusů, a to od nejrůznějších známých světových značek. Ve fitku si zacvičí opravdu každý, včetně profesionálních sportovců, kteří se potřebují udržovat v kondici. To však neznamená, že by si do fitka nemohl přijít zacvičit běžný smrtelník, jenž s cvičením v posilovně teprve začíná. Jsou zde pro něho připraveni trenéři, s nimiž bude moci probrat svůj cvičební program.

Skupinové cvičení s trenérem

Posilovna Ostrava vychází vstříc i těm sportovcům, co neradi cvičí sami. Pokud vám chybí někdo do party, připojte se ke skupinovému cvičení. Například kruhový trénink využívá velkého množství variabilních prvků i stylů, díky nimž se procvičí a zpevní celé tělo a aktivuje spalování tuků, kvůli kterému mnozí do posilovny začínají chodit. Kardio cvičení Ostrava disponuje více než 60 stroji. Díky takovému počtu se opravdu málokdy stane, že by někdo na posilování musel čekat.

I chůzí lze zlepšit svoji kondici

Milovníci speciálních péřových míčků mohou využít prostory, kde si zahrají svoji oblíbenou hru. Badminton Ostrava je připravený také pro pořádání firemních turnajů. Pravidelnou hrou zpevníte své svaly a spálíte spoustu kalorií. Pokud vás nezaujala žádná posilovací aktivita a raději byste jen chodili, pak i pro vás má fitko Ostrava připravené překvapení v podobě speciálního stroje. Heat Ostrava je cvičení, které využívá nejpřirozenější lidský pohyb, jimž chůze bezesporu je. Tři jednoduché ovládací prvky postačí k tomu, abyste si odnesli příjemný sportovní zážitek z chůze.

Sdílet článek