Nechte se vynést do oblak

seskoky padákem

Každým rokem roste popularita adrenalinových zážitků, které jsou naprosto bezpečné a vedené profesionálními instruktory. Rozšiřuje se i nabídka služeb po celé České republice. Úchvatná panoramata a volný pád vám poskytnou nový pohled na svět. Pojďte si vyzkoušet, jaké je být ptákem a vydejte se do oblak třeba horkovzdušným balónem nebo seskokem z letadla.

Romantická chvilka na nebi

Lety balónem vám umožní vychutnat si krásu krajiny. Zážitky jsou provozovány balóny se dvěma typy košů, jež garantují pohodlné nastupování a dovolí tak i starším ročníkům maximální komfort. Přibalte s sebou dalekohled, skleničky s dobrým šampaňským a užijte si skutečnou romantiku v soukromí. Let balónem probíhá celoročně, vždy je řízen povětrnostními podmínkami, a proto není možné zvolit si přesnou trasu letu, nýbrž se kochat pohledy tam, kde právě fouká vítr.

Češi nejvíce kupují zážitky spojené s létáním. Kromě balónu často volí simulátory s pohyblivou základnou, díky níž máte pocit, že pilotujete dopravní letadlo, vrtulník nebo stíhačku. Pořídíte-li svým blízkým dárkový poukaz na simulátor, nikdy je nezklamete. Tato varianta je pro všechny, kdo chtějí zůstat nohama pevně na zemi a zároveň mají strach otestovat adrenalinový zážitek. To ovšem nic nemění na skutečnosti, že si zábavu užijete na maximum.

Tandemové seskoky z výšky čtyř kilometrů

Nejen mezi mladými jsou populární tandemové seskoky. Seskok padákem je zážitkem z volného pádu. Čeká vás krátká instruktáž, vystoupání do požadované výšky a následně volný skok. Celou akci smíte zaznamenat na kameru a uchovat si tak památku na celý život. Po volném pádu následuje skasání padáku a nepopsatelný pocit, kdy si vychutnáváte desetiminutový let na padáku přírodou. Všechny adrenalinové zážitky jsou bezpečné a hodí se jako originální dárek. Ať už se rozhodnete pro seskoky padákem, akrobatický let nebo dáte přednost pilotování silného stroje ve vzduchu, vždy si užijete neopakovatelný zážitek, na nějž budete ještě dlouho vzpomínat.