Názor anonymního pisatele

sluzka

Aby to nevypadalo, že jsme jen jednostranně zaměřený web a nedáváme slovo ani našim oponentům (převážně z řad mužů a služek), otiskujeme zde, bez jakéhokoli redakčního zásahu níže uvedený anonymní email, který nám poslal někdo s duchaplnou přezdívkou DigBick. pozor je ve slovenštině, takže ti z hloupějších mužů, nachť použijí některý z překladačů, třeba od Google.

sluzka

Zdravím,

nedávno som obajvila vašu stránku a úprimne ma zaujala. Samozrejme, že nie v tom dobrom slovazmysle. Som na 80% presvečená, že ste starí úchylný chlap čo si kráti čas na webe feministky.com. Na zvišných 20% musíte byť psychicky narušená osoba. Ale vaša osoba nieje to, čo chcem riešiť. Mám len zopár pripomienok ohladom porušovaní zákonu a zahanbovaní feminismu a všetkých žien čo postavili feministkám základy.

 

Tak prejdime k veci. V prvom rade by som vám okopírovala definíciu feminismu z jednej veľmy dobrej stránky menom wikipédia. Tu je definícia:

 

Feminism is a collection of movements and ideologies aimed at defining, establishing, and defending equal political, economic, and social rights for women. This includes seeking to establish equal opportunities for women in education and employment. A feminist advocates or supports the rights and equality of women.

 

Neviem v ktorom článku presne te písala, že ste vzdelaná v rôznych svetových jazykoch, takže vám to nemusím prekladať. Mimo téma bysom vám rada povedala, že máte preklep v názve masturbačnej hudby Hurlem Shake. Správne to je Harlem Shake. Rada by som vám aj vysvetlila čo to vlastne Harlem Shake je. Samozrejme, že pôvodne to bola len hudba, ale vznikol z toho štýl tanca. Ide o to aby sa v úvode piesne niekto zamaskoval a napodoboval tanec ako na disko. Ďalej keď sa hudba roz íde, tak skupina ludí začne tancovať (väčšinou v maskách)  v štýle Halem Shake-u. To jest, že začnú rozhadzovať rukami a trepať sa ako pri epileptickom záchvate. Ujisťujem vás, že okrem toho, že by sa mohol tanečník udrieť v záchvate epileptického tanca o nejaký predmet nič zlé nehrozí. A už vôbec nie masturbácia. Ľudia zvyknú masturbovať pri pekných predstavách alebo porne. Plus by som vás chcela poprosiť aby ste ludí nenavádzala k znečisťovaniu planéty. Hovorím o tom istom článku, napísala ste aby matka hodila dcérin mobil do rieky. Aj malé deti vedia, že odpadky (a mobili) by sa nemali odhadzovať v prírode. Na to sú určené o dpadové koše. (Až sa naučíte vyhadzovať odpad do koša, potom vás môžem niečo naučiť aj o triedení odpadu.)

 

Späť k téme. Feministky usilujú o rovnoprávnosť medzi mužmi a ženami. To už bolo vo väčšinách zeme docielené (Aj v Českej Republike). Rovnoprávnosť (znova by som citovala wikipédiu):

právu se rovností rozumí především rovnost ve vztahu občana a státustátní moc nesmí při aplikaci práva rozlišovat mezi občany na základě jejich společenského nebo ekonomického postavení, podle etnické příslušnosti, podle pohlaví, věku ani podle ž&aacute ;dného jiného diskriminačního dělítka. Stejně tak musí mít všichni občané rovnou možnost účastnit se politického života a ucházet se o veřejné funkce. 

 

Ale vy na vašom webe diskriminujete mužské pohlavie. Tým pádom ničíte význam feminismu. Taktiež som čítala jednu vašu reakciu na komentár, že dnešný muži nemôžu za to, že ženy boli diskriminované. Písala ste, že muži musia pykať za hriechy ich predkov. Rada by som vám povedala, že tí muži sú aj vaši predkovia. Nezabudnite, že vás z poloviny stvoril muž ktorý je predkom tých tyranov. Takže pokial majú pykať muži, tak by ste mala pykať aj vy. To je fér z pohladu rovnoprávnosti. Predsa len to je to čo chcete, nie?

 

Potom som čítala, že rada praktizujete „opačný sex.“ To, že to je v rozpore s vaším tvrdením, že sex bez účelu splodiť dieťa je zakázany komentovať nebudem. Len vám poviem niečo o jednom písmenku v abecede, konkrétne o G. Rovnako ako žena, tak aj muž má bod G (Gräfenbergův bod – stimulácia privedie stimulovanú osobu k orgasmu ktorý podla vás neexistuje, ale mne je v celku príjemný). Ide v podstate o masáž prostaty. Tá sa dá vykonávať následovne: buď rukou alebo nejakým predmetom (umelý penis / vibrátor, uhorka, flaška – no proste hocičím čo sa dá strčiť do zadk u). Tým že muža chcete ztrestať mu vlastne robíte dobre, pretože žiaden muž by si to nenechal robiť do zadku ak by sa mu to nepáčilo. Pokial to robí proti vlastnej vôle, tak sa to počíta ako trestný čin znásilnenia. Taktiež by som opravila vaše mylné tvrdenie, že vibráto je vynález ženy a slúži k mučeniu muža. Prvé náhražky mužského pohlavného údu siahajú ďaleko do minulosti. Najstarší objavený vibrátor je z pred 30 000 rokov. No ale ja by som rada povedala niečo o mechanických náhražkách. Prvý vibrátor bol vyrobený v roku 1869 a používal sa ako lekársky nástroj s ktorým sa liečila hystéria. Samozrejme, že to bol mužský vynález.

 

V ďalšom bode by som sa vám pokúsila vysvetliť význam slova pedofília. Ide o sexuálu úchylku k deťom. Samozrejme, je trestná pretože sex je povolený od 15-ich rokov. A pokial viem, tak v Čechách to je už od 14-ich (možno sa mýlim a ešte to nieje schválené). No či už 14 alebo 15 rozhodne nie 18 ako to tvrdíte vy. Späť k pedofílií. Pedofila vzrušuje detské telo ako také nie fakt, že nemá ochlpenie. Čiže názor, že ženy sa holia pre pedofilov je absurdný. Ja osobne sa holím preto, že je to hygienické a je mi to príjemné.

 

Už teraz je toho vela na čítanie, tak nebudem zbytočne písať ďalšie chybné kroky vo vašom „feminisme“ a prejdem k zákonom.

 

V paragrafoch sa nevyznám, ale viem čo je protiprávne a na vašom webe je toho dosť.

Začnem s vašou úchylkou špehovať ľudí pri intimnostiach.

V zmysle § 11 zákona č. 40/1964  Zb. Občiansky zákonník  (ďalej len „Občiansky zákonník“) má fyzická osoba právo na ochranu svojej osobnosti, najmä života a zdravia, občianskej cti a ľudskej dôstojnosti, ako aj súkromia, svojho mena a prejavov osobnej povahy.

Podľa toho práva páchate trestný čin ak nariaďujete zaviesť kamery na „kontrolovanie“ detí alebo ak zakazujete masturbáciu či sex. Pokial to nieje v rozpore zákona, tak je to povolené a vy nemáte najmenšie právo to zakazovať.

 

Ďalej navádzanie k vražde či ublížení na zdraví. Túto „radu“ dávate snáď v každom príspevku. Áno, je to trestný čin.

Potom používate v zime letné pneumatiky, to je ďalší trestný čin. Môžete spôsobiť nehodu a zabiť nevinného človeka. Pokial chcete zomrieť vy, tak prosím, ale neťahajte do toho nevinných ľudí.

 

Ako som už spomínala v úvode, ja vás a vaše stránky neberiem vážne, no nájdu sa ludia ktorý ano. Vás to možno baví alebo sexuálne uspokojuje, no tým luďom môžete vážne ublížiť, ako psychicky, tak aj fyzicky. Ak nahovoríte ženu aby špehovala svojho syna alebo ho inak obmedzovala, tak spôsobíte len rozvrat v rodine a tým pádom aj nešťastie. Mala by ste si vstúpiť do svedomia a uvedomiť si, že niektoré veci sa nerobia. Nenúte ľuďom svoje ideály, veďte ich k tomu aby vaše ideály zdielali. Niesom feministka, ale rešpektujem ich (s výnimkou vás a vašej sekty). Niesom muž, no aj tých rešpektujem. Som lesba a zatial som sa nestretla s špatným ohlasom na moju sexualitu. Je to dob rý pociť keď ste rešpektovaná. No ak chcete byť rešpektovaná, tak musíte tiež rešpektovať.

 

Na koniec by som chcela podotknúť, že nieje ťažké zistiť si vašú totožnosť. Vedzte, že sú ľudia ktorý vás nemajú radi (určite vela detí ktorých maminky navádzate k tým úchylnostiam) a keď sa dozvedia, že bývaťe v tom istom meste, tak tie schody budete mať poliate vodou v zime vy. A to je minimum. Som presvedčená, že ak nejaká matka praktizovala vaše rady, tak nejedno dieťa bude psychicky poznačené a taký ludia vedia byť nebezpečný.

 

To je všetko čo som vám chcela povedať. Je mi jasné, že moja správa vašu hlúposť nevylieči, ale ako psychicky zdraví človek som cítila potrebu reagovať.

 

Ak ste si moju správu naozaj prečítala, tak vám ďakujem.

Sdílet článek

71 comments

 1. Příspěvek určen paní (sestře) Bohumile.

  Původně jsem měl v plánu se jen smát a nezasahovat, ale nyní už to prostě nejde.

  Musím podotknout dvě velmi důležité věci. První, celkem běžný omyl, je špatné pochopení kastrace. Nejedná se o ufiknutí bimbáska, nýbrž o odstranění pohlavních žláz, varlat (u žen vaječníků). Na to pozor, uříznutí penisu nezaručuje neplodnost, spermie se tvoří nadále, jen jim chybí východ.

  Co mě však jako astronoma-amatéra, milovníka hvězd a planetárních systémů dopálilo, byla poznámka o osídlení Venuše, na které bývá průměrně kolem 450°C. Ne, že bych Vám panno Bohumilo chtěl snad zakazovat takový výlet, jako poslušný pejsek nemám přeci právo ani mluvit – potrestejte mne za mou drzost a zanechte mne doma, až tam pojedete. Ale prosím, narodila jste se s hlavou, v níž je nejdůležitější orgán v těle, mozek. Bohužel pro Vás, doposud nenahraditelný.
  Jinými slovy, vyšlete lidskou posádku na Venuši, vrátí se vám škvarky.

  Hezký den. Nechť Vás někdo majzne penisem po hlavě, ať se Vám rozsvítí.

 2. Feministky, jaký je váš názor na vojáky a armádu?

 3. Prý že nic neměnily… Tento příspěvek je napsán stylem písma, které se skoro nedá číst. Na vás se musí fyzickou silou, ne příspěvkama. Jedině kdyby někdo ten příspěvek vytiskl a donutil vás ho sežrat…

 4. Já bych vám ten trychtýř protáhl až do *prdele*.

 5. My o vaší retardaci víme a tudíž nás to, že se s JUDr. Julie berete příklad neudivuje

 6. Ježkovi oči,kam sem to zase vlezla? To je děs. To je horší,jak na xchatu 🙂 Ale teď vážně. Já si myslela,že to je normální feministyckej web a že si tu počtu něco zajímavého,podiskutuju jak a co vidí feministky a jak já. Jenže tohle není žádnej feministickej web. Tady si buď někdo dělá srandu,či to je recese. A pokud ne,tak je mi vás vážně líto. Protože buď jste nějaká bláznivá sekta,která má k feministkám tak daleko,jako já k tomu být anglickou královnou a nebo jste fakt hodně velcí dementi,které by měli zavřít do blázince a zahodit klíče.

 7. Ženy tady popisujete, jako křehká stvoření. Jestli jste žena, tak proč sebou nosíte nožík jenom kvůli případné kastraci? A proč máte radost z úmrtí živé bytosti, ke kterému jste přímo pomohla? Představte si, kdyby jste byla jeho partnerka. Policie přiběhne do baru, muž zpanikaří, vyběhne ven a bum! Vaše láska je navždy pryč.
  To si nemohou dva lidé jen tak spolu zajít do baru, aniž by muž neposkakoval za ženou, jako cvičený pejsek?
  Vzpamatujte se a zajděte si k psychyatrovi!
  Neměly by jste si říkat feministky, protože nadřazenost mužům feminismus NENÍ!

 8. jako co buzerovat ostatní lidi oooooh to je velmi důležitá práce.Jsi myslíte že vy mentálně narušené ženy ovládnou celý svět to docela těžko.Teď hybaj do kuchyně a vařit.

 9. Sami to tady kazete. Tak to udelajte samy. A potom lezte na legatku pripoutana kozenymi retezy! Bohuzel. Toto co pisete vy (pokud to vubec pisete vy) jsou lzi, lzi a zase lzi. Jste jen banda kráv ktera nemysli mozkem ale prdeli. Tod pravda za kterou mne nemuzete soudit.

 10. Vy jste ale pí*a.. Včera jsem si s přítelem parádně zašu.k.a.l.a, vy frigidní kravko. skoro hodina nádhernýho tvrdýho se.x.u, je fajn ho mít i v puse a v análu 😉 Tyhle kecy píšete stejně jen proto, že jste hnusná a nikdo Vám nedá, smutný to osud staré zapšklé panny. 😉 Ale když hodně zaplatíte, třeba Vám to udělá někdo aspoň vibr.á.t.o.r.em, kdyz bude mit zavřené oči. 😀 😉

 11. Tohle jsem si nemohl odpustit nenapsat. Sestra Bohumila není ,,sráč“ přece si sama dokázala odřezat koule. 😀

 12. Jaroslave, prosím… Hádat se zde nemá žádný smysl a ani východisko. Co se takhle normálně uklidnit, udobřit?! Není to na Vás zbytečně stresující? Navíc si myslím, že se zde hádat je pod Vaši úroveň. (I přes to, že žádnou nemáte).

  Vy si uříznete ten ohavný pyj a všichni budeme maximálně spokojení… OK??? 🙂

  MUS.

 13. Myslím, že není třeba zbytečně ztrácet čas a zabíhat do detailů… Jak já velmi rád říkám: Gilotina vyřeší vše. 🙂 A pro hanebné služky, jako je Prdlinka/Brblinka to platí dvojnásob.

  MUS.

 14. My tady jen vedeme řeči? A co jiného tady děláte vy, hm?

 15. Co vám na tomto webu přijde jako r*e*c*e*s*e, panáčku? Domníváte se snad, že to, co píšeme, nemyslíme vážně? Až se budete v zatlučeném sudu kutálet z kopce, pochopíte snad, že jste se VELMI mýlil!

 16. nechapu, co je ti do toho, co kdo dela..podivej se na projevy Kim Cong-una a jeho zpusob vlady, na Hitlerovy projevy a na to jak vladnul on..neprijde ti, ze mas s nimi hodne spolecneho? radis lidi jen na dve skupiny..maji nebo nemaji radi feminismus…zkus si zvykat na to ze v dnesni dobe ma KAZDY narok a pravo na svuj vlastni nazor, styl zivota, projev, konani…to neovlivnis..a tim ze se o to snazis se akorat dostavas na uroven mysleni stredoveke inkvizice…

 17. Proč pořád chcete, aby vás vykastrovala jedna z nás? Copak to opravdu nedokážete sám?!

 18. Máte částečně pravdu, označení norimberský trychtýř se používá pro tento fiktivní přístroj, ovšem je to jen přenesené pojmenování a původně to slovo označovalo středověký mučicí nástroj.
  Ostatně to již brzy poznáte sama, na vlastní kůži (nebo spíš břicho)!

 19. Trošku jinak – norimberský trychtýř je rádoby nástroj pro nalévání vědomostí do hlavy bez nutnosti chození do školy. A ne, k tomuto nebylo třeba použít GOOGLE. Stačilo pouze dávat pozor v hodinách dějepisu.

 20. Norimberský trychtýř je jednoduchý mučicí nástroj, který sestává z trychtýřovité nálevky a z hadice, která se protáhne přes ústa až do jícnu. Následně se do trychtýře naleje voda (~ 1-2 litry). Jde vlastně o obrácené vypumpování žaludku. To způsobí silné bolesti břicha, které jsou tím větší, čím je voda teplejší.
  Avšak lidem, vyjmenovaným v mém příspěvku z 9. dubna, tam nenalejeme vodu, ale rovnou ocet! Nebo čaj z durmanu, podle jejich přání! To jim bude patřit, chlípníkům! To už je naučí nectít feministky!!!

 21. Ano, to jsem, za to vy nejste!
  Měla byste si ze mě vzít příklad!

 22. za to vy jste nadmíru moudrá a světaznalá …..

 23. Právě jste dokázal, že jste opravdu skvostný BLBoun!
  Co třeba použít Google, hlupče?!

 24. a vy už tu odvahu nemáte vůbec tak proč to tu prosazujete?

 25. prostě to jen dokazuje skutečnost že by to žádná z vás neudělala jen tu vedete řeči 🙁

 26. zkus nekdy neco pochopit spravne xD uz jsem ti psala, ze mi nikdo nic narizovat nebude, to by te prislo kurva draho! nejsem tvuj pes a i kdyby jo, pokousala bych ti ruce a nohy, ze by sis mesic necekla!
  a nemam auto, takze tohle ses celkem prestrelila xD
  jo a jsi chlap…podle vasi logiky jsou chlapi dementi..pokud bych se toho drzela, tak ty mluvis jak totalni dement, tudiz jsi chlap 😉 logika ne?! a kdyz budu mluvit jako ty tak NECHAPU CO TI NA TOM PRIJDE NELOGICKY!!! jenze tobe neco rikat je ztrata casu, protoze si z mych moudrych slov nic nevezmes….ted jsem mluvila jako ty, jaky ti to je? asi prijemny, jelikoz takhle proste mluvis ty…;)

 27. Já si ze sestry JUDr. Julie beru příklad téměř ve všem, co dělám! To se však o vás říct nedá! Za trest si přivřete palec levé ruky do dveří od auta, zlá služeno!
  A vy se domníváte, že jsem muž?! Můžete tento svůj absurdní předpoklad nějak osvětlit, hlupačko?

 28. ja narozdil od tebe opravdu pracuju a vzdelavam se a pak opravdu clovek nema cas ti odpovidat na kazdej tvuj myslenkovej prujem..ale Julinka nam nejak odpadla ze? ze by uz to toho pana, co si na ni hraje, prestalo bavit? mozna konecne uznala za vhodne drzet zobak a ty bys ji mela nasledovat a vzit si priklad Bohousi

 29. Zaprvé, vás se nikdo na nic neptal. Zadruhé, Danielf mi osobně napsal „Chtěl bych se nechat vykastrovat“. To znamená, že se toho povislého útvaru pod břichem chce zbavit, jen je to srab a chybí mu vůle k tomu, si to uříznout. Ano, trochu to zabolí, ale odměnou bude čistý, ne-chlípný a mnohem delší život!

 30. Možná proto, že to NENÍ jenom kus přebytečné kůže?

 31. Ano, toto jsem opravdu přehlédl. Nic to však nemění na faktu, že sis reakci Jaroslavy špatně vyložila.

 32. Proč by se nějaká sestra měla vyrušovat od práce jen proto, že jste sráč, který nemá ani odvahu na to, odříznout si kus přebytečné kůže?!

 33. Vzhledem k tomu, že Brblinka se tohoto vlákna diskuze vůbec nezúčastňuje, tak je vaše obava zcela lichá, blábolo.

 34. Silně se obávám, že příspěvek Jaroslavy byl určen Brblince, nikoliv tobě.

 35. To byl pouze odhad, v žádném případě jsem to neprezentoval jako nezvratný fakt. Abych tuto nuanci zdůraznil, dal jsem na konec první věty otazník. Jestli i tak nejsi schopná tyto dvě věci odlišit, můj problém to není.

 36. Prečítaj si Tvoju odpoveď na môj prvý príspevok k téme, a možno pochopíš.

 37. Vždyť nikam jezdit nemusíte říkáte že máte sestry po celé ČR že vás je hodně tak nějakou sestru povolejte. Říkáte že by jste řezali pyje a varlata a pak skutek utek. Takže to asi nebude úplně pravda že?

 38. Souhlas, Jaroslavo! Bavit se s tro*llem Danielfem, jakož i s Mefistofelem, Morgothem, LOBO, Satanistou, Jardou, Panem S, Brblinkou… je jen „feeding tro*lls“! Nejlepší by bylo na ty zlé pyjaté tro*lly vůbec nereagovat, ale já jsem tak hodná, že se je snažím vyvést z těch bludů, ve kterých žijí, a odepisuji jim. Evidentně tato moje činnost nemá smysl, protože po dobrém to s pyjatci stejně nejde. -> S pyjatci to půjde jedině po zlém. Například pomocí Norimberského trychtýře – to je naučí, chlípníky!!!

 39. v internetové diskuzi platí pravidlo: „do not feed the tr*o*lls“ – proto považuji za velmi nesmyslnou činnost se s touto entitou rozpravovat, nebo se ji snažit držet při morálních zákonech, zkrátka, když jí nebude nikdo odpovídat, hezky v klídku opustí tyhle stránky

 40. v internetové diskuzi platí pravidlo: „do not feed the trolls“ – proto považuji za velmi nesmyslnou činnost se s touto entitou rozpravovat, nebo se ji snažit držet při morálních zákonech, zkrátka, když jí nebude nikdo odpovídat, hezky v klídku opustí tyhle stránky

 41. Svůj pyj si musíte odříznout sám! Jedině tak dokážete, že máte dost pevnou vůli, abyste mohl být feministou! Copak si myslíte, že já pojedu přes půl republiky, jen abych se podívala na váš povadlý úd a odřízla ho? To sotva! Mám důležitější věci na práci!

 42. myslím si že jsou to jen bláboly o té kastraci a tak ptal jsem se nějakých feministek jestli mě ufiknou koule a žádná na o nemá takže jen kecy

 43. Vás brzy napadnu já, jestli nepřestanete blábolit nesmysly, panáčku! Když muž nemasturbuje, nemá černé myšlenky a nebude tudíž ani znásilňovat!

 44. A co když jsou některá znásilnění zapříčiněna právě aktivitou takových jako ty, kdy jim někdo zakáže masturbovat? To tě nenapadlo?

 45. Budeš mi muset objasnit, jaký omyl máš konkrétně na mysli.

 46. Hluboce zamyslet by se nad sebou měli všichni, kteří nás nepodporují. Co se vám na našich plánech nelíbí?! Je snad současná mužská vláda nad světem dobrá?! Ne! Denně dochází k milionům znásilnění! Masturbace je ve většině světa naprosto legální! Satanské kondomy se běžně prodávají v prodejních automatech! To vše se po Femirevoluci změní a navíc začne obrovský rozvoj lidstva ve všech směrech. Během 10 let vyšleme lidskou posádku na Venuši, během dalších 100 let tam postavíme trvale obydlenou základnu. Kdyby měli vesmírný program nadále na starosti muži, tak by jim to trvalo minimálně třikrát tak dlouho!
  PS. U některých je hluboké zamyšlení již zbytečné, protože již mají od té věčné masturbace mysl zcela temnou. Těm lze doporučit pouze to, aby na zahradě vykopali ~ 2-3 m hlubokou jámu s velmi strmými okraji a následně do ní skočili hlavou dolů. Předtím by měli požádat ženu/přítelkyni, aby jámu po jejich skoku zahodila hlínou, aby sousedé neměli nepatřičné dotazy.
  Definitivní a velmi rychlé vyřešení všech problémů zaručeno!

 47. Môj názor je jednoznačný. Tvoje omyly sa snažíš zamaskovať lžou a nenávisťou.

 48. Pokud feminismus vypadá jako názory na této stránce, pak ano, snažím se ho zdiskreditovat. A jestliže s nimi ty souhlasíš, měla by ses nad sebou hluboce zamyslet.

 49. Presne tým štýlom sa snažia chlapi zdiskreditovať feminizmus. A ty to podporuješ, hamba ti srší z ponížených očí.

 50. Čímž chci říct, jádro vypadá, jako by ho psal nějaký „oponent“, to ano. Ale ostatní věci (citace z anglické stránky, neobratný překlad, na který sama upozorňuješ) naznačují, že provedení, v jakém to vidíme, má na svědomí femka.

 51. Jo? A jak víš, že to tady nenapsala nějaká femka, aby tím podpořila iluzi důvěryhodnosti téhle stránky?

 52. Nie, niesom. Článok „Názor anonymního pisatele“ je názorom oponenta feministiek, takže sa mýliš dvojnásobne. Presne ako každý typický chlap.

 53. Jsem rád, že už chcete žít jako normální člověk.

 54. Tenhle příspěvek ve mně probudil mé pravé já!!
  Již nehodlám býti FEMINIstkou a už vůbec propagovat dále tyhle myšlenky!
  Začínám cítit potěšení z mužského pohlavního ústrojí a hodlám si dělat dobře s patřičnými pomůckami!
  Budu hrdá antiFEMINIstka!!
  Omlouvám se všem mužům, kterých se mé příspěvky o kastraci, trestech v dolech, šlapacích generátorech, či 22 hodinový poslech Judr. Julie nějak dotkly!
  Hodlám žít čistě jako řádná žena!

  P.S.: Přeji všem služenám a zlým pyjatcům velmi veselý 1.4.

 55. Jsi tu nová, že? Až sem budeš chodit častěji, zjistíš, že všechno od femek je psáno v podobně nesmyslném a rozčilujícím stylu.

 56. Zaujímavý názor, ale ohánanie sa preklepmi je krajne nevhodné.

  zvišných znamená niečo ako zvyšok višní?
  pripomienky ohladom sú niečo ako mať ohľady na hladenie hladom?
  Ujisťujem je niečo čo ponúkol google translator pri preklade z českého jazyka?

  Zvyšok je len náhodný text typu lorem ipsum.

 57. Jak tak koukám některým stále nedocvaklo že tenhle web je povedená recese 🙂

 58. Také se se vším ztotožňuji. Ale paní se neměla tolik namáhat, zdejší femky si z toho stejně nic nevezmou.

 59. pekne to slecna napsala! naprosty souhlas s kazdym slovem!!

 60. Právě se mi zkazil celý den a to tak hezky začal!
  Dnes jsem učinila totiž zásadní věc.
  Viděla jsem přijíždět na motocyklu k baru zlou služenu s jistě velmi nestydatým mužem!
  Když sesedli z motocyklu, muž zaparkoval stroj, vyndal klíče ze zapalování a odešel společně s jeho přítelkyní do budovy.
  Neváhala jsem ani vteřinu a z kabelky vytáhla extrémně ostrý malý nožík, který si uschovávám pro případnou kastraci mužů.
  Přistoupila jsem k motocyklu a středně silnými ranami rozbodala tomu muži pneumatiky.
  Následně jsem zavolala policii, že muž špatně parkuje.
  Když policie dorazila po asi 35 minutovém spoždění na místo určení, jelikož si spletli směr – ano, to jsou celí muži! – tak vešli do baru a zavolali na muže, ten však zpanikařil, vyběhl ven, usedl za motocykl, nastartoval a snažil se rychle ujet.
  Však díky prošpikovaným pneumatikám daleko nedojel, stroj se vzbrouřil a muž v 75km/h vjel přímo pod tramvaj – na místě mrtev, zaplať pánu bohu za to.
  Obdržela jsem od těch nestydatců pokutu ve výši 500kč za planý poplach, ale i tak to stálo za to!

  Ale pak jsem přečetla tohle!!!!
  Nejde o to, co je výše napsáno, ba spíše o to, kdo to napsal – ŽENA!
  Kdyby to napsal nějaký chlípník, jistě to pro jeho omezenost pochopím, ale od tak křehkého stvoření?!
  Nevím, jak dál.
  Tohle psychické trauma mě jenom tak nepřejde!

 61. Plně souhlasím s obsahem tohoto e-mailu a zároveň úplně stejně nesouhlasím s obsahem tohoto webu. Dále by mne zajímalo jestli máte oprávnění zveřejnit tento e-mail, když byl určen pouze vám.

Comments are closed.