Najděte si čas pouze pro sebe, vaše mysl vám poděkuje

Praha wellness

Masáže a další odpočinkové procedury jsou známé již od nepaměti. Lidé velmi brzy zjistili, že odpočinek udělá dobře nejen tělesné schránce, ale také uleví mysli. Své o tom vědí v privátním wellness centru v srdci Karlína, kde pro vás připravili celou škálu wellness procedur. Na tomto místě si zajisté odpočinete, získáte zpět dobrou náladu, ulevíte bolavým zádům i krku a v neposlední řadě budete odcházet plni pozitivních dojmů.

Odložte špatnou náladu i stres

Praha wellness se soustředí na nabídku masáží a rituálů, s nimiž odkryjete doposud neobjevené smysly. Luxusní péči dopřejte své pokožce, svým smyslům zalahodíte omamnými vůněmi z celého světa a vaše tělo bude plesat nad jemnými a velmi účinnými doteky profesionála. Najděte si čas sami pro sebe a dopřejte si například levandulový ráj s originálním peelingem, sen jižních moří s koupelí a rašelinový zábal k uvolnění kloubního napětí. Wellness Praha Karlín toho ale dokáže mnohem víc, nechte se hýčkat a rozmazlovat svou pokožku a rezervujte si místo v masérském salonu včas! Na své si přijdou také fanoušci sportovních masáží. Ty lze kombinovat s balíčky sport a dopřát tak tělu kvalitní peeling, pěstící syrovátkovou koupel a masáž se speciálními oleji, emulzemi i svíčkami. Z masáže se okamžitě stane originální zážitek, který si rozhodně budete chtít zopakovat.

Inspirováno severem

Byť se venku teploty zvedají, milovníci saunování nezapomínají na očistu těla ani v jarních měsících. Privátní wellness centrum si pro vás připravilo páru s nižší teplotou, finskou saunu nebo bio aromatickou saunu s vyšší vlhkostí a vůněmi podle vaší aktuální nálady. Aroma sauna dokáže navodit pozitivní náladu, což oceníte zvláště po náročné pracovní schůzce anebo rodinných oslavách. Vůbec nezáleží, kolik máte roků, jakou pracovní profesi vykonáváte, zda máte děti či věnujete svůj čas sportování. Každá tělesná schránka i mysl si zaslouží náležitou péči, třeba na masérském stole anebo v jacuzzi při svitu svíček.

Sdílet článek