Na kolo s perfektní výbavou

dres na kolo

Češi už nejsou pouze národem pejskařů, díky vybudované síti cyklostezek jsme se dopracovali též na označení národa kolařů. Vášnivě se cyklistice věnují všechny ročníky, rodiny s dětmi i starší ročníky, jež vítají příjemné a vždy upravené trasy se zastávkami okolo vody či zeleně. Pokud jste  zatím kolu na chuť nepřišli, popřípadě chcete vylepšit své stávající vybavení, nakupujte chytře online od předních výrobců špičkové cyklo doplňky.

Začíná to kolem, končí to rukavicemi

Nejen bez kola se nemůžete cyklistice věnovat. Důležité je vybrat vhodnou velikost dvoukoláku, kvalitní brzy a připlatit si za prémiovou kvalitu jednotlivých komponent. V nabídce najdete silniční kola, horská kola do náročného terénu i kola sestavená pro individuální požadavky zákazníků. Pro komfortní jízdu oceníte speciální rukavice na kolo s perforací či protiskluzovými panely pro pevný úchop. Než vyrazíte, připravte si batoh na kolo a do něj vhodné cyklistické oblečení. Nejsou to totiž pouze kraťasy na kolo s vložkou, ale stejně tak dres, kvalitní bunda proti dešti a též mikina pro chladnější dny. Kdo jezdí závodně či ročně najezdí stovky kilometrů ročně, ocení dres na kolo v dokonale padnoucím střihu, a to s krátkým i dlouhým rukávem.                                                 

Oblečení na kolo a nezbytné doplňky

Batohy na kolo pojmou mnohem více, než očekáváte. Vyberte si kvalitní batoh na záda, kam uschováte oblečení na kolo, svačinu i telefon a případně další věci. Outdoor batohy lze různě kombinovat, volit z mnoha litrových provedení a stejně tak si batoh vybavit ještě držákem na přilbu a další příslušenství. Tím ale nabídka na cyklo nekončí. Z pohodlí domova snadno nakoupíte i blatníky na kolo, zvonky a rovněž lepení a pumpičky. Buďte připraveni na sezónu se vší parádou, investujte do své cyklo výbavy a nenechte se překvapit nepříznivým počasím nebo píchlou duší.

Sdílet článek