Na jazykové vzdělání není nikdy pozdě

jazyková škola Praha 2

Možná si říkáte, že na učení cizí řeči jste už příliš staří a že do lavic za novými poznatky usedají pouze mladší generace. Opak je pravdou! Obrovský boom zažívají kurzy pro dospělé a dokonce aktivní seniory, kteří pilují cizí řeč, a nedělají tak své generaci ostudu ani na dovolené za hranicemi. Jestliže hledáte vhodný kurz právě pro své potřeby, otestujte kvality, jež nabízí jazyková škola v Praze. Přímo v centru hlavního města se nachází jazykovka s téměř dvacetiletou tradicí. Od svého počátku roku 2009 pracuje s moderními výukovými metodami a svým studentům jakéhokoliv věku poskytuje atraktivní slevy i učební pomůcky zdarma.

Vybírejte z 10 světových jazyků

Jazyková škola Praha 2 má na výběr hned z deseti jazyků, takže záleží pouze na vás. Samozřejmostí je angličtina, němčina, oblíbené jsou ale také kurzy ruštiny, španělštiny, italštiny či francouzštiny. Pouze jazyková škola Praha se může pochlubit roční bilancí 1 300 studentů! Díky pestré nabídce si vyberte ještě za last minute ceny poslední letní kurzy, seznámíte se s aktuální nabídkou podzimních kurzů a těšit se můžete i z aktuálních kurzů v zahraničí, z nichž nejoblíbenější je jazykové vzdělávání na Maltě, ve Španělsku nebo v Británii.

Ojedinělý koncept vzdělávání

Popularitu škole dodává především nepřetržitý zájem ze strany veřejnosti a originální metody učení, při nichž se využívá konverzace, psané i mluvené slovo, práce s textem a samozřejmě audio a video pomůcky. Naučíte se tak například díky fascinujícím video materiálům BBC a National Geographic rozeznávat britskou angličtinu od americké, popřípadě pracovat s jazykem v obchodní sféře. Kromě těchto kurzů jsou v nabídce rovněž hodiny s individuálním zaměřením, všeobecnou konverzací a tématy, díky nimž se snadno domluvíte na obchodní cestě, v restauraci, na letišti nebo s přáteli.