Moceni ve stoje? Nesouhlasime!

www.zipsix.com_urinals

Nesouhlasime s tim, aby muzi mocili ve stoje. Nelíbí se nam, ze nam tim jako kdyby davaji najevo svoji nadrazenost. Nevim zda je to jen muj pocit.

Moceni

Bojujeme za to, aby bylo zakonem upraveno, ze vsichni muzi na uzemi CR jsou povinni mocit v sede stejne jako zeny. Toto reseni nabizi i mnoho praktickych vysledku. Misto okolo toalety bude vzdy ciste a bez zapachu, prkeno bude vzdy dole a nebude potrisnene moci.

Pokud se nam toto podari prosadit zde v Ceske Republice, budou se nase aktivity ubirat dale do Evropy. 

Sdílet článek

624 comments

 1. Vy tak něco prosadíte vy zamindrákovaný *****, vám by někdo měl udělat Jana Nepomuckýho a nechat vás vypít ucpanej pisoár, vy ******* *****!

 2. tak tohle už nemůžete myslet vážně?!!! kam na ty debility chodíte?!!! -ženy vy musítě mít opravdu nudnej život
  -možná vás to překvapí ale nejsem chlap,jenom muj zdraví rozum mi nedovolí stímto souhlasit! 😆 [color=green][/color][size=large][/size][size=x-large][/size]

 3. [quote][/quo 😛 😛 😛 😛 😛 😛 😛 :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: te][size=x-large][/size]

 4. Močenie v stoji je pre muža dosť podstatné … ono: mužovi vpredu niečo odstáva a aj ten, čo ho má veľmi malý, poutiera s ním prednú stenu WC misy , pokrytej vrstvou fekálii a moču. Ale na mužskom WC nie je možnosť si postihnutú oblasť „deratizovať“ … Naopak: verte tomu, že som videl močiť ženy postojačky a v pohode to funguje – uhol je úplne rovnaký, takže stačil by pisoár na ženskom WC a mali by ste hygienickejšie močenie aj vy, ženy.

  No a … potom by ste v pohode mohli očurať koleso na nákladiaku, ak by nebolo kde … fakt je ale, že pre náhodných chlapov by to bolo veľmi inšpiratívne k určitej činnosti …

 5. [quote=panna Jana]Já s tím nesouhlasím. Muž nemá co někde sundavat slipy. Čůrání je jen záminka, on doufá že kolem půjde nějaká žena a myslí že ho to zaujme. To je ale na omilu mě by to třeba pohoršilo a vůbec bych se tam dolů nedívala a naopak bych rychle odešla.[/quote] a to si mam jako u toho stromu sednou a celej se poch*at?!:-D trochu výmaz… Jako všechny feministky…

 6. Čurokap nebo shewee by problém s močením ve stoje u žen vyřešil, tomu věř.

 7. A myslíš, že ženy u silnice nemočí, když není poblíž pumpa nebo by to na ní nedojely???? :whistle:

 8. A myslíš, že ženy u silnice nemočí, když není poblíž pumpa nebo by na ní nedojely??? :whistle:

 9. [quote=Xena]Ženy jsou navíc mnohem odolnější, protože jsou zvyklé z celoživotního týrání od mužů něco vytrpět.
  Jedné ženě dokonce muž prostřelil hlavu, ale té to vůbec nevadilo.[/quote]

  Mrtvím lidem takové věci už obvykle nevadí 😛 😛

 10. Ženský, já bejt váma, tak bych to vyřešila jednoduše 👿

  Muži argumentují tím, že psi mohou močit všude, tak proč oni by nemohli? 😆

  Já říkám: Fenky také močí všude, tak proč ne ženy? :cheer:

  Samy sebe nevědomky omezujete. Zkuste být více jako muži a neřeště kraviny :whistle:

 11. [quote=Jirka]Slečna je asik trošinku mimo nejvíc mě dostalo že to bude vždy čité a upravené dělám na festech když je spaní někde v tělocvičně vždycky vždycky je na dámských jak sprchách tak WC bordel jak u prasat takže no prostě shrnutí slečna má chorý mozek a měla by si to uvědomit.[/quote]

  Jirko, pokud tvoje reakce o chorém mozku měla patřit mě, tak netuším, proč bych ho měla mít chorý.

  Nevím ani, co myslíš tím, že to ,,bude vždy čisté a upravené“.

  Když močí na veřejnosti muži, protože poblíž není wc, proč by nemohly ženy? Máme stejné fyziologické potřeby jako vy chlapy, jen to děláme trochu jinak!

 12. Nechápu, proč Vám vadí, že muži močí ve stoje? Na jednu stranu tady prezentujete močítka typu Shewee, aby jste mohly močit ve stoje a na druhou stranu zatracujete muže za to, že to dělají. Proč?

  Dostala jsem pár mínusů za názor, že ženy také mohou močit na veřejnosti (a také to dělají), jako muži. Nevím, co se komu na tom nelíbí.

  Obě pohlaví, pokud vím, mají stejné potřeby. Když se muž napije, musí močit. Když se žena napije, také musí močit. V čem je tedy problém?

 13. Taky nechápu, proč jsou všude sochy močících mužů a chlapců, ale když někdo zhotový sochu močící policistky, jsou z toho všichni paf.

  Socha močícího muže je přirozená, zatímco močící ženy je nedůstojná. Zvláštní 🙁

 14. Taky nechápu, proč jsou všude sochy močících mužů a chlapců, ale když někdo zhotový sochu močící policistky, jsou z toho všichni paf.

  Socha močícího muže je přirozená, zatímco močící ženy je nedůstojná. Zvláštní 🙁

 15. Taky nechápu, proč jsou všude sochy močících mužů a chlapců, ale když někdo zhotový sochu močící policistky, jsou z toho všichni paf.

  Socha močícího muže je přirozená, zatímco močící ženy je nedůstojná. Zvláštní 🙁

 16. Ty kalhoty přeci sundavají ženy a ne muži!

  Jsi to ňák nepochopila!

 17. A koho zajímá nějaká reklama jako? Ale aspoň jsem si procvičila ruštinu hehe.

 18. Protože někdy třeba když je u mužů plno tak jdou na ženské záchody a tam se chovají jak prasata. Když ví, že to pak bude stejně na ženy tak to schválně zašpiní.

  Tohle jsem si nevymyslela to říkala jedna známá mámy.

 19. Já s tím nesouhlasím. Muž nemá co někde sundavat slipy. Čůrání je jen záminka, on doufá že kolem půjde nějaká žena a myslí že ho to zaujme. To je ale na omilu mě by to třeba pohoršilo a vůbec bych se tam dolů nedívala a naopak bych rychle odešla.

 20. Já teda fakt nechápu, kde se bere ten postoj některých lidí k tomu, že muž se může vyčůrat u stromu nebo keře a žena ne. Proč? Jen proto, že nemá penis? Vždyť je to kravina.

  Pořád se tu feministky i ostatní ženský oháníte emancipací a přitom si upíráte takové základní právo, jako je právo se vyčůrat, i když není poblíž wc. Netvrdím, že je to pohodlné, ale rozhodně to není o nic divnější nebo nechutnější, než když močí muž. Jaký je rozdíl mezi tím, když keř počůrá muž nebo žena? Žádný. Pořád je to počůraný keř!

  Pokud vám vadí, že musíte stáhnout kalhoty a vystrčit zadek, tak se to dá vyřešit tím, že s sebou budete nosit delší šátek, který si omotáte kolem pasu a bude vám to suplovat sukni. Přirození sice moc nezakryjete, ale nebude vám koukat holá pr.del.

  Ti, co s mým komentářem nesouhlasí, ať laskavě napíší, s kterou částí a proč. Mě se zdá v pořádku :whistle:

 21. Slečna je asik trošinku mimo nejvíc mě dostalo že to bude vždy čité a upravené dělám na festech když je spaní někde v tělocvičně vždycky vždycky je na dámských jak sprchách tak WC bordel jak u prasat takže no prostě shrnutí slečna má chorý mozek a měla by si to uvědomit.

 22. To že ženy nemohou kdekoli je kec, můžeme stejně jako vy a o tý vaší diskrétnosti se dá pochybovat :whistle:

 23. vim ,že je tady ten článek už dost dlouho, ale prostě musim: PROČ SAKRA VY FEMKY MUSÍTE KECAT CHLAPUM I DO CHCA.NÍ? NAUČTE SE TAKY CHCÁ.T VESTOJE A UKAŽTE VŠEM SVOU NADŘAZENOST! :whistle: jste opravdu ubohé, dámy…

 24. 600. komentar k tomuhle clanku: kecate kr.a.viny

 25. тут реклама на радио и ТВ в Киеве.

 26. Jestli-že u nás schvalujou jenom voloviny, tak by tenhle článek byl do minuty schválen 100x :woohoo: {M}

 27. Víš, že i nepatrná a okem přehlédnutelná dávka kianidu je smrtelná? 😉
  BTW: Změň si nick, Xena byla narozdíl od tebe ***** a nebyla taková čubka. {M}

 28. Za to jí ale patřičně poděkujem dávkou divokého sexu 👿 {M}

 29. Správná jsi holka 😉 Škoda, že takových tady není víc :silly:

 30. Feminisky jsou vlastně jako Hitler na konci války s tím rozdílem že ony stojí v Berlíně oblíčený rusákama, amíkama a britama, ale přesvědčují je že válku vyhrály ony :woohoo:

 31. Tak chčijte ve stoje taky vy *****, nikdo vám nebrání! Krom toho já když chčiju vestoje tak chčiju proto, páč musím a nedávám tím najevo „nadřazenost“ :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 32. Pavlino Zapletalková, pro tvou stupiditu už ani namám slov… o něčem takovým jsi četla kde, nebo to bylo v nějakýk femkovským pornu co si pouštíš po večerech? Jinak, je mi z tebe na blití…

 33. čekej, je mu 11 a ještě neumí používat štípačky (na pás cudnosti) či nůž (na stupidní matku) ? Tak to dostane paní Libuše cenu za výchovu nejhloupějšího, nejnešikovnějšího, nejvíc společensky znemožněného a nejméně sexuálně žádaného syna a zároveň dostane nobelovku za mír (za záchranu nějaké nebohé holky, případné budoucí nositelky Libušiných genů).

 34. [color=red]IQ u femek = Intenzita Qokání[/color][size=large][/size] 👿

 35. To budete asi nejbohatší věštkyně na světě, když si dokážete v jednom měsíci zaplatit byt i internet…
  Tomu já se halt jakožto právník nemohu vyrovnat ani záslužně, ani finančně.

 36. Vychovala, nebo vychováváte nejhloupějšího syna v historii mateřství, můžete bejt na sebe hrdá.

 37. Třeba doma je to praktický, když máš holku, kerá vyčistí křeslo, vypere hadry a přinese další pivo 👿

 38. Eh… když jste tam v tom svym klášteře chlapy nikdy neviděli, a četli o nich jen v knihách o Islámu, tak jak se k vám dostala taková vymoženost (vynález mužů, jako všechno ostatní), jakou je internet? Myslel jsem, že v blázincích internet nemáte 🙂

 39. Jasný… třeba panovníci vyjadřovali celá staletí svoji nadřazenost nad ostatními tím, že močili z věže na svoje poddané… :cheer:

 40. když ti to vadí tak si taky stoupni :whistle: Ogarko

 41. Takže hlavný dvôvodom je to že prkienko je zdvihnute? Uvedomtwe sa neopúšťajte sa žena furt pi.čovala že prkienko je z dvihnute ale už vy feministky ste na toľko lenivé aby ste zložili prkienko? Zamyslíte sa chlap keď ide šťať tak si prkienko zdvihne a nepi.čuje okolo toho ako chorá vrána.. A stak deb.ilnými novelami zákona si schvalte nejake prémie niekde v Kocurkové…

 42. [quote=ogarka]Tak si sedněte a bude klid.[/quote]

  Tak sa do nás nestarajte ako močíme a bude pokoj…

 43. [quote=t-fuse][size=x-large]Hehe, když už jste takový feministky, tak proč nám v komentářích dáváte možnost volby velikosti našeho přirození? (hned pod volbou barvy 😀 )[/size][/quote]

  to je jen přeloženo pro ty ***ky co se považují za zachránce světů známých i neznámých…

 44. můžem snad za to že neumíte ch*át ve stoje? kdo umí, umí 😛 😀 😀 👿

 45. teeda soory ale proto že čuraaam ve stoje a doma vždy davam prkenko dolu se rozhodne nadřazeny necitiim to spiiš tenhle napad mi přijde ukrutne ujety 😀 nebo si tu rovnou mužeem zřidit turecke zachodky a na dotaz jestli to je jen vaš osobni pocit?? Ano je nechapu spojovani nadřazenosti z čuraniim ve stoje daamy soory ale řešiite pytloviny 😀

 46. Pravidlo z Dračí Doupě číslo jedna PJ má vždy pravdu ale Bohuš Ondráčkoá ak chcete mať pravdu najprv si prečítajte pravidla pro začátečníky respektíve pokial ste nezdedili istu genetickú poruchu zvanú negramotnosť a tento koment za vás nepísala pornotyránska opi.ca v zajati… 😀

 47. A kedy našé vzácné feministky dojdu k návrhu srať v stoje keď už chcú zákazať čúranie v stoje… 😀

 48. A Mohli by ste spojiť potom tie záchody na obojpohlavné nech načapém nejakú feminu pri močeni v sede sfotím si ju a dám si ju na facebooku do fotoalbumu zvaného obludárium ako záchodový prízrak… :woohoo:

 49. když jsem byla malá holčička tak jsem zkoušela čurat ve stoje ale „ochcala“ jsem celý záchod i sebe.

 50. Vy byste bez nás taky vyhynuly. Zkuste si, až někdy sesednete z košťátka zamést před vlastním prahem.

 51. To je čirá závist, že nemůžete kdykoliv relativně diskrétně a radši přešlapujete ve frontách na kabinku. >:-D I kdyby se vám to čirou náhodou podařilo, nezabráníte mně ani ostatním mužům močit ve stoje! >:-)

 52. To sem psala pred ctyrma rokama. Tou dobou sem byla o neco mladsi

 53. je to ******,ne?nebo není?nechce se mi věřit že by tohle někdo myslel vážně.

 54. Měl bych nápad co kdby vy zasr*aný feministky chcali ve stoje ? xD

 55. [b]FEMINISKU [/b]představuji něco jako kombinaci DÍKY BOHU ŽE JEŠTĚ EXISTUJÍ TO MAJ V HLAVĚ V POŘÁDKU !! :[/color][/b]

  Editovano pro poruseni pravidla 5. Pavlina Zapletalkova

 56. Já taky nějak pořád nechápu ty boje okolo prkýnek, mě osobně je to taky úplně jedno:D

 57. [color=purple][/color halo to vi už tu nemate chibu normalne že vam tu vlasi nestoji 👿 👿

 58. Já osobně jsem pro to, aby se začaly zavádět pisoáry pro ženy, kde by ženy mohly s pomocí shewee nebo čurokapu rychleji a pohodlněji vykonat malou potřebu a opustit wc.
  Některým ženám (nebo i mužům) se to bude zdát na hlavu, ale výhody by jsme poznali okamžitě.
  Já si vyrobila čůrátko z PETky a občas ho použiji venku (hlavně v zimě a sněhu to je k nezaplacení nebo když se stydím si dřepnou).
  Zkuste se nad tím zamyslet a kdo se mnou souhlasí ať přidá kladný bod. Děkuji. B) B) B)

 59. a v čem, že jste líný si sednout nebo jako co. tohle jsou tisíciletí evoluce a všechno je výbavě, pokud jste tak zarputilá feministka nechte si narůst penis a máte to vyřešený. i když máte tu věcičku čůrokap, nic to nevyřeší :0 :0 ohle téma je hovadina chápu třeba interupci nebo volební rovnoprávnost ale tohle to už hraničí se zdravým rozumem :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 60. to zas čumim jaký tu padají hovna omlouvám se za to že jsem tak hrubý ale opravdu kravina největšího stylu … jsme snad zvířata?! v tomhle nemůžete brát nějakou zasranou nadřazenost … celý tyhle feministiky jsou buď propracovanej **** který občas už hraje na nervy a občas skvěle pobaví nebo někteří lidé vyrůstali v zakomplexovaném okolí a doslova jim z toho hráblo

 61. Výborně 🙂 Hele rovnou nám udělejte ohrady a nažeňte nás tam 🙂 Jsme hrozně moc zlý individua když močíme tak jak nám to zařídila přiroda že ? 🙂 Asi se stanu EMO a půjdu se podříznout, protože jinak to nevidim .. 🙂 A omlouvám se že jsem napsal \“ hele \“ snad mě za to nezničí armáda feministek stojící před mým barákem .. Probuďte se 😉

  Ps : Jinak čtení komentářů tady je celkem zábávná činnost 😀

 62. sorry,překlep * co nejvýše
  *podřízení samci
  Kurňa,to není dobrý psát u sledování televize. xD

 63. Hierarchické chování při močení je JEN u Psů a Vlků. 😉
  Alfa samec zvedá nohu,aby tak zanechal značku co nejvíce a feny,podřazení samci,staří a štěňata u močení čapí jako feny,aby nenechali stopu moc vysoko a nedali tak vůdci signál,že si dělají nárok na vedení smečky.

  Ale člověk není vlk,aby si musel postavení v hierarchii ujasňovat způsoby močení. :whistle:

 64. Já nevím, co se tu řeší. Kdyby ženy nebyly líné a naučily se čůrat ve stoje sami od sebe nebo s pomocí Shewee, čurokapu aj., tak by si oddychli především chlapi.
  Podle mě by se už děti na školách měly seznamovat s pomůckami, které usnadní ženám močení, aby se dívky necítily trapně a chlapci se jim neposmívali.
  Tak nějak nechápu ženy, které tyto pomůcky odsuzují s tím, že ,ony jsou přece ženy a močení ve stoje je zesměšňuje´. Směsné jsou tahanice o prkýnko na záchodě.
  Já sama jsem svému příteli navrhla, že prkýnko bude stále nahoře a budu čůrat bez něj.
  Další pitomost je, že mužské čůrání ve stoje je proti hygieně. Ženský, když čůráte vsedě, tak se to taky odráží od wc mísy a je to všude, takže z toho vyplývá, že močení je nehygienické u obou pohlaví :whistle:
  Jinak jsem pro, aby se zaváděly ženské pisoáry, do kterých by ženy mohly močit s pomůckami a ty šikovnější bez nich.
  Ženský, ale chce to udělat krok vpřed a ne jen sedět (na wc) a kritizovat chlapy!!! :angry:

  Kdo souhlasí, nechť mi dá kladný bod. Děkuji.

 65. [quote=muz]Necital som tie predosle nazory, ale moj nazor na tento clanok je taky, ze vyvoj by mal ist dopredu.

  To, ze muzi su zvyhodneni tym, ze mocia v stoji a preto by mali mocit po sediacky je hlupost.

  Ano, je to nespravodlive. Avsak to riesenie je dost nelogicke. Preco znevyhodnovat evolucne zvyhodnenu skupinu?

  Pred par rokmi som videl v TV "kornutky" pre zeny. Boli to take papierove dute kornutky, ktore si zena dala medzi nohy a mohla mocit do pisoara. Myslim, ze prave toto je riesenie vasho velkeho problemu.

  Odkukavajte dobre veci a mente len tie zle! Ani muzi v minulosti netrvali na tom, aby zeny smrdeli. Muzi odkukali od zien, ze je lepsie vonat a dodrziavat hygienu stale a nie len ked maju rande.
  Predsa smrdiet je jednoduchsie a muzi spravidla pachli viac. Potenie je tiez nezastavitelny biologicky proces.

  Vratim sa k tym kornutkom. Zeny, ktore nepotrebuju nic viac len sa trosku vycikat by nemuseli stat v rade, ale len by si zobrali kornutok a rychlo uspokojili svoju potrebu do pisoara. Zeny, ktore by potrebovali vlastnu kabinku "na viac veci", by mohli ist tam – presne ako muzi.

  Neda mi to nevyjadrit sa k celemu tomuto problemu trosku s nadhladom. Vas netrapi to, ze miliony zien su znasilnovane, tyrane a podobne "znevyhodnovane". Autorku trapi to, ze musi stat v rade na ciste WC s cistou vodou dlhsie ako jej priatel. Jednoducho mi to prijde dost trapne upozornovanie na seba a hladanie hlu***h veci, z ktorych by sa dali "ti zli muzi" obvinit.

  🙂 🙂 🙂

  Ja osobne bez zien neviem zit, neviem ako vy :)[/quote]

 66. [quote=wondrs][size=x-large]Další článek asi bude o tom, jak moc se vám nelíbí že muži nenosí podprsenky a dávají tim tak najevo svoji nadřazenost co ? :woohoo: [/size][/quote]

  Já bych podprsenky zrušila. Akorát je to nepohodlný 🙁

 67. [quote=Miro]Preco sa snazite ist proti prirode ? Este ked zachody neexistovali muzi mocili po stojacky a zeny kvocali. Preco to chcete teraz zrazu menit, ked je nam to prirodzene ? Keby ste mali pipika, tak by ste prisli na to, ze je to tak ovela prijemnejsie ( a zabavnejsie 🙂 ako po sediacky.

  Ano, beriem hygienicku stranku veci, ta je pravdiva, ale ved od toho su pisoare, aby vsetok moc ostal vnutri a neprskal von, tak ako to ma byt.

  Ja som za rovnopravnost v sexe ! Nech aj vsetky zeny maju stale chut, chcu sexovat denne (male vynimky su povolene) a stale tak ako muzi ![/quote]

  Kdyby neexistovaly záchody a kalhoty, tak čůráme ve stoje všichni!!! B)

 68. [quote=muzskej]Damy, ze si neumite zaridit aby vam starej doma nedelal cunarny to je vas problem. A verejny zachodky – ruku na srdce – která z Vas si seda na prkynko ❓ 😈 Takze vlastne taky curate ve stoje ze?[/quote]

  Já si kupříkladu sedám i na veřejném WC, nebo použiju PETku :whistle:

 69. [quote=Vasil_Stokurjev]Nechcete rovnou mužské vymazat ze zeměkoule? Tohleto už není vůbec o nějaké emancipaci, tohleto už je holé šílenství. Pokud muži takto dokazují nadřazenost, tak se nejdřív naučte něco z biologie a choďte na vycházky se psem, pak pochopíte proč muži močí ve stoje. Proč si myslíte že pes při močení zvedá nohu? Protože je nadřazený? Ne, to jenom kvůli tomu aby si nepochcal nohy a na to vy ***** feministický zapomínáte. To je stejnej důvod proč ženy močí v podřepu a ne ve stoje. Prostě je to tak udělaný přírodou aby si nechcali na nohy…[/quote]

  Ve stoje to jde i bez toho, abych si počůrala nohy. Vím to, protože tak čůrám, když mám sukni.

 70. [quote=wtf??:_"!\’/]delas si ze me prdel? furt tady meleto o plodnosto muzu aa ted tohle pri moceni v sede nedochazi k dulezite masazi prostaty takze zavri klapacku :X[/quote]

  Při čůraní k masáži prostaty nedochází. Tak max. při sexu a to pouze při misionářské poloze. 😉

 71. [quote=Jozef]Autorka temy robi hambu vsetkym feministkam.Väcsiu blbost som nepocul.Preco by som mal sediet ked mozem stat?My muzi mame na vyber a preto ze vy nie tak musime sediet aj mi?Zeny mam fakt rad ale niektore su vyslovene *****.[/quote]

  Ženy dnes mají na výběr taky, jenže Vy o tom nemáte páru 😛

 72. [quote=Anonymní]Tady bych řekla, že to začíná hraničit s diskriminací chlapů, ne? víš jak to vypadá, když se večer vrací z hospody a má v sobě piva, to se močák přímo dme. Takhle stačí se jenom zastavit u nějakého stromečku a rozepnout poklopec, ale kdyby si měl dřepat, ještě by se chudák v tom stavu napíchnul na nějakej klacek, když na to není zvyjklej![/quote]

  A ženský se na klacek napichovat můžou? Nebo to mají podle vás vydržet až domů?
  Já mám močítko z petky a jsem žena, takže se můžu u stromu zastavit taky 👿

 73. Holčičko, až příště budeš kecat takovýhle kraviny, zamysli se nad tím co to vlastně meleš… Takovou kravinu, že by chlap lez na ženský záchodky a masturboval tam s vložkou, to sem ještě neslyšel. Nevím, ale jestli soudíte podle svého manžela, který má určitě pochcaný stehna (od nucení čůrat v sedě), tak jste asi hodně vedle.

  Je na vás vidět, že nemáte v životě nic lepšího na práci, protože Inteligentí žena/muž by se tímhle nezaobírali.

 74. zeptejte se uklízeček na záchodech kdo jsou větší prasata, řeknou vám, že ženský. samotného mě to překvapilo ale je to tak

 75. Mno v sedě… když si sednu, tak při mym proudu se to odráží a lítá všude okolo, že zechčiju i strop a je to jedno pod jakym úhlem mířim… proto jedině vestoje a s pořádnou muškou žádnej problém… a když náhodou ucvrnknu stranou, tak to samožřejmě uklidim, nejsem dobytek…

 76. Bejt vašim synem, tak jdu na václavák, sundám si kalhoty a žebrám o prachy na brusku, abych to rozrubal, a pak na kvér abych vás oddělal

 77. Ženský, schválně, nebylo by lepší, kdyby existovaly ženské pisoáry? Jen by jsme si zakoupily čurokapy a bylo by líp. Já jsem na 100% pro!!!! :woohoo:

 78. [quote=Anonymní]a ukaždého záchodu bude kontrolor aby na to dohlížel víte co vemte tuly od toaleťáku a dejte si ji do vagíny a pak dřepněte a močte 😀 😀 to bude svinčík :D[/quote]

  Zaprvé – vagínou se nemočí, vagína je ten větší otvor, kam muži strkají penis a za
  druhé – když si žena pořídí shewee, čurokap nebo seřízne petlahev, tak to vykoná stejnou službu jako penis B) B) B)

 79. [quote=Bugin][quote=Monisa][quote=BondGirl007]Nejhorší na močení ve stoje je to, že muži vykonávají potřebu, kdekoliv je to napadne, což je podle mého názoru zcela nemorální! 😛 Obzvláště, když jdu po ulici nebo jedu autem a najednou u stromu stojí chlap a močí. Přeci jenom v téhle společnosti funguje jistá etiketa, neboli zásady správného chování, kterými bychom se měli řídit! 😛 Abych to shrnula, močte si jak chcete, ale ne ostatním před xichtem! 😛 😀 [/quote]

  Naprosto souhlasím. Je fakt hnus, když si ho chlap vyndavá přede mnou. Už se mi to párkrát stalo :S [/quote]Tak si mu sakra měla pomoct ne?[/quote]

  A proč bych to měla dělat? Může aspoň počkat až přejdu nebo se vyčůrat někde za rohem :angry:

 80. Jste opravdu neinteligentni lesbicke zeny, no ženy to ne 😀

 81. Jo,také jsem to slyšel,říkal mi to jeden vlkodlak.
  Stejně tak prý kanibalové vykrádají urny z hrobů a obsah konzumují jako instantní polévku 😀
  Od Libuše a spol. by ovšem upíři ani kanibalové zcela jistě nic nechtěli,protože by jim akutně hrozila otrava :woohoo:

 82. [color=red]Ano, potrvzuju, že klitoris mám. Podle anatomie tedy nejsem femina.[/color]

 83. [color=red]Já jsem spíše slyšela, že použitý vložky (=fůůůůj!!!) s oblibou sbírají upíři. Používají je pak jako pigi-čaj.[/color]

 84. [quote=PavlinaZapletalkova]to tam píšou kůli takovejm floutkům jako seš ty. O mužích je známo, že si rádi zajdou na dámskej záchod na kterém pak onanujou za pomocí použité vložky, kterou před tim ten muž vytáhl z koše a po vykonání té jejich zvrácené potřeby vložku odhodí do záchoda a ten se pak ucpává. takže toto neni naše chyba

  Tak to je ta nejblbější výmluva co sem kdy viděl. Už vidím, jak duševně zdravý chlap onanuje u krvavý vložky.

 85. [quote=Libuse]Žádný klitoris neexistuje. Ty že jsi lékař?[/quote]

  Klitoris nemají jen femky. Protože by to bylo plýtváni materiálem. Beztak by vám byl na *****.

 86. [quote=Libuse]Já lidem pomáhám. Vy v práci akorát przníte nebohé ženy.[/quote]

  Tak to si piš. A většinou to pak vyžadují znovu. 😛

 87. [quote=Libuse] , kterými voda projde. Jeho penisu se štítím, rozhodně bych mu ho nikdy nemyla. A mé povolání? Pracuji jako věštkyně pro agneturu Ezo.tv. Což je rozhodně záslužnější než to, co děláš ty, ať už je to cokoliv. [quote=Libuse]Hygiena je vyřešena malými otvory, kterými voda projde. Jeho penisu se štítím, rozhodně bych mu ho nikdy nemyla. A mé povolání? Pracuji jako věštkyně pro agneturu Ezo.tv. Což je rozhodně záslužnější než to, co děláš ty, ať už je to cokoliv.

  ………Tak a proto to píšete co nejsvětlejším písmem aby to nešlo vydět? Naše nadpozemská krasavice dělá věštkyni jo? Tak nám předpověď, kdy už od tebe budeme mít pokoj. Učet mi pošli. Hygiena se nedá vyřešit malými otvory. Ono se to musí třít. Skus si umýt ten po koberci pováleny, prasklý kus masa co máš mezi kýtama přes sýto. Ten smrad leklé ryby ucítíme až v Olomouci. :X

 88. [color=red]Manžel na to koukal a říkal, že dotyčná s prostřelenou hlavou měla štěstí, že jí netrefili v hlavě gumičku, co tam je napříč. To by jí prý upadly uši.[/color] 😆

 89. [quote=Monisa][quote=BondGirl007]Nejhorší na močení ve stoje je to, že muži vykonávají potřebu, kdekoliv je to napadne, což je podle mého názoru zcela nemorální! 😛 Obzvláště, když jdu po ulici nebo jedu autem a najednou u stromu stojí chlap a močí. Přeci jenom v téhle společnosti funguje jistá etiketa, neboli zásady správného chování, kterými bychom se měli řídit! 😛 Abych to shrnula, močte si jak chcete, ale ne ostatním před xichtem! 😛 😀 [/quote]

  Naprosto souhlasím. Je fakt hnus, když si ho chlap vyndavá přede mnou. Už se mi to párkrát stalo :S [/quote]Tak si mu sakra měla pomoct ne?

 90. To tam toho fakt moc nebylo. Nebo to byla \“superfemina\“

 91. Ale ano já s tím plně souhlasím. navrhuji položit židle před pisoáry, každý si rád sedne a a jen zamíří… 👿 👿 👿 👿 [color=yellow][/color][size=medium][/size]

 92. a ukaždého záchodu bude kontrolor aby na to dohlížel víte co vemte tuly od toaleťáku a dejte si ji do vagíny a pak dřepněte a močte 😀 😀 to bude svinčík 😀

 93. [quote=Libuse]Ano, je nechutné co ti muži dělají.[/quote]

  Ten Váš syn je nejspíš adoptivní že? Mám totiž pocit z toho všeho co jste zde napsala, že muže buďto nemáte nebo jste se stalo feminou až po těhotenství. Můžu vědět jak dlouho ten kluk nosí tu diskriminační věc? Jestli teda ještě žije.

 94. [quote=Xena]V ženské páteři jsou taky spermie, od narození.
  Jinak by ženy nedokázaly samy otěhotnět.[/quote]

  To si ze mě děláš srandu né 😀 😀 😀 Víš ty nezletilá slečno co je to vlastně spermie? Nechápu jestli to co tady píšeš v těch příspěvcích myslíš vážně, ale pokud ano, velice rád bych tě poznal osobně. Myslím, že spousta lidí by semnou souhlasila, že musíš být neuvěřitelně zajmavý človíček 😆 Tyhle názory mě dostali nejvíc:
  1) My do mužů přece taky nic nestrkáme.
  Nemohli by muži dělat ten sex bez toho??

  2)Jo, jsou případy že muž měl v sobě dítě.
  Ale muži jsou v drtivé většině líní rodit a taky jsou hrozní zbabělci a bojí se bolesti.

  3)Ženy jsou navíc mnohem odolnější, protože jsou zvyklé z celoživotního týrání od mužů něco vytrpět.
  Jedné ženě dokonce muž prostřelil hlavu, ale té to vůbec nevadilo.

  odpověď zněla: To je tim ze ta kulka v te hlave nenasla nic co by mohla zranit

 95. [quote=fretkas]hehe ale kdyby začala močit u silnice žena tak je tu rázem bouračka :woohoo: :woohoo: [/quote]

  Proč? Že by bylo na co se dívat? Já bych klidně u silnice čůrala, kdyby se mi chtělo… :cheer:

 96. [b][color=red]Křesťan radí[/color][/b]: Ano souhlasím a pokud rodiče už nežijí bůh pomuže satanovy je vytáhnout z hrobu. Ámen

 97. [color=red][b]Satanista radí:[/b][/color]vrať se do matky a od otce si necj přemr*dat hlavu bo na poprví se to nepovedlo 👿

 98. hehe ale kdyby začala močit u silnice žena tak je tu rázem bouračka :woohoo: :woohoo:

 99. [quote=Libuse]Můj syn nepoužívá pás cudnosti ze zdejšího e-shopu, pořídila jsem mu ho ještě než jsem tuto stránku poznala. Našla jsem takový malý z průhledného plastu, který skoro není vidět a nedá se sundat bez klíčků. A píši vám z pohodlí svého domova, lůzo.[/quote]

  Vy ze ste matka ? sak vy ste zviera… Viete ze porusujete zakon ? tyrate vlastne dieta ?

  Skuste to opacne .. 👿 kupte si vy pas cudnosti , nasadte si ho a dajte synovi klicky vratane tych rezervnych … 😀 vy bedno tupa …

  Byt ja vas syn tak vec znicim …

 100. Hele .. proc vy feministky ked sa chcete rovnat muzom tiez nevyskusate curat po stojacky ? A bez akychkolvek pomocok ? konieckoncov ani muzi ich nepotrebuju tak ak sa im chcete rovnat tak aj vy curajte do pisoarov … v com vidite problem ? 👿

  Ja sem muz a v praci presedim dost naco este sedet na zachode ? radsej po stojacky …

 101. [quote=Bohuše Ondráčková][quote=Pavel]Ale jak může s takovou jistotou očekávat, že dítě, které určitě podědilo tu její nevýslovnou inteligenci, ještě nepřišlo na to…[/quote]
  Muži inteligenci nedědí, proto jí mají tak nízkou. Vždyť to dá rozum.[/quote]

  No to iste .. muzi inteligenciu dedi rovnako ako zeny .. ale vy mate zrejme zaporne IQ :woohoo:

 102. Jakýkoliv muž na celém tomto světě má mnohem více inteligence než vy Bohuško. Jediné co umíte dělat, je urážet a trucovitě tvrdit \“já mám pravdu, protože jsem to řekla\“. I dítě ve školce by to zvládlo lépe.

 103. hlavně že ta tvoje je hluboko pod bodem mrazu 👿 👿 👿

 104. [quote=Pavel]Ale jak může s takovou jistotou očekávat, že dítě, které určitě podědilo tu její nevýslovnou inteligenci, ještě nepřišlo na to…[/quote]
  Muži inteligenci nedědí, proto jí mají tak nízkou. Vždyť to dá rozum.

 105. [quote=BondGirl007]Nejhorší na močení ve stoje je to, že muži vykonávají potřebu, kdekoliv je to napadne, což je podle mého názoru zcela nemorální! 😛 Obzvláště, když jdu po ulici nebo jedu autem a najednou u stromu stojí chlap a močí. Přeci jenom v téhle společnosti funguje jistá etiketa, neboli zásady správného chování, kterými bychom se měli řídit! 😛 Abych to shrnula, močte si jak chcete, ale ne ostatním před xichtem! 😛 😀 [/quote]

  Naprosto souhlasím. Je fakt hnus, když si ho chlap vyndavá přede mnou. Už se mi to párkrát stalo :S

 106. [quote=Veronika]Pás cudnosti v e-shopu je naprostá absurdita, pokud vím, tak je v dnešní době využíván jen v BDMS praktikách a co se týka čurokapu, tak jsem zvědavá, která žena ho bude beze studu používat, jelikož močení ve stoje je pro ženy dosti nepřirozené až směšné se mi zdá :D[/quote]

  Nepřirozený se to zdá, když to prakticky nevyužíváš. Rozhodně je to pohodlnější a praktičtější. Nemusíš se vysvlíkat někde u keře, jen rozepneš kalhoty, poodrhneš kalhotky, přiložíš a čůráš. Stud časem vymizí. P.S. Vlastní zkušenost 🙂

 107. musím říct že po přečteních téhle stránek jsem se zdesil kam až lidská misl může zajít aby plodila takoví nesmysli já někoho neodcuzuji ani neurážim snažim se chránit ostatní a pomáhat jim ale tady ti věci co čtu někdy už někdy balancují mezi týráním a omezováním osobní svobody př. pás cudnosti dle těchto nápadů a bludů se divim že tenhle svět eště existuje 🙁

 108. Pro autorku článku : Kdyby blbost voněla , tak jste jak CHANEL 5 .
  Ale jestli Vám to udělá radost , tak budu chcát ušima a při tom dělat stojku .
  Vážená paní , zavřít Vás do blázince by bylo urážkou všech pacientů tohoto zařízení .

 109. Ty, ktora si toto vymyslela si uplne vytreta p..a
  Ked chces tak mozes spravit aj stojku a tak sa vystat…
  To predsa nie je absolutne ziadny dokaz nadradenosti..uz nevies co mas vymysliet ***** blba 😀 chudaci chlapi….jeezis

 110. Existuje, ale u jedné mojí kamarádky nešel moc najít.. Paní Libuše, Vy asi nejste normální, když tvrdíte, že neexistuje klitoris.. Víte vůbec, co máte tam dole?? 😀

 111. Bohužel, existuje. A co je horší, vývojově se vlastně jedná o dysplastický penis (jakože máte ten vřed taky, jenom se vám dost nenafoukl :woohoo: )

 112. Ale madam vy asi spíš nejste žena a nebo spíš nejste normální žena(to že jste nenormální po duševní stránce přeskočím).

 113. Typický muž. Opravdu se nezmůžete na nic lepšího než slepé urážení? Je mi z vás na zvracení. Pavlínko, přeji vám pevné nervy, představa mužů onanujících s použitými vložkami je odporná.

 114. Dobrý den
  první pomoc bez možnosti rychlého transportu není nejlepší řešení. Pacienta v každém případě posaďte (mohl by upadnout) a snažte se uklidnit. Pak uvolněte těsnější oblečení, zeptejte se na charakter bolesti (typicky ostrá, bodavá bolest vystřelující do levého ramena). Zeptejte se, jestli náhodou nemá u sebe léky na srdce (povětšinou nitroglycerin, tablety se nechávají rozpustit pod jazykem, nepolykají se).
  Pokud bolest nevymizí do 3 minut od aplikace léku, volejte záchranku – je to nutné, nejlepší léčba je uvolnění ucpané srdeční cévy, v České republice jsou kardiocentra dosažitelné do hodiny z prakticky jakékoliv lokalizace. Pokud byste byl v horách, pokuste se s pacientem dostat na nejbližší komunikaci, tam vás sanitka vyzvedne a je možné rozpustit tu sraženinu i léky (ale je to méně účinné).

 115. Dobrý den pane Pavle,
  mám na Vás otázku týkající se Vášeho oboru, ikdyž se netýká tohoto tématu.
  Už dlouho se snažím zjistit, jaká je první pomoc při Infarktu miokardu, když není čas převézt postiženého jedince do nejbližšího lekařského zařízení?
  děkuji za případnou odpověď.

  Martin K2

  PS: pokud dáváte přednost e-mailovému sdělení, můžete mi odpovědět na mojí e-mailovou adresu (martin.k2.krehla@seznam.cz)

 116. [quote=Libuse]Ano, je nechutné co ti muži dělají.[/quote]

  Paní Libuše,
  je pozoruhodné, jak dámy na tomto serveru dokážou jakékoli tvrzení otočit ve svůj prospěch.
  Jestliže tohle paní Zapletalková napsala, znamená to, že má velice bujnou fantazii nebo ráda kouká na podobný druh porna a obě možnosti končí tím, že sní o tom, že by některý muž použil její použitou vložku.

  jen o tom píši, už se mi chce zvracet.

 117. no, tak to zcenzurované byl P O D V_O_D, zvláštní, že lůza projde… 🙂

 118. Proč bych měl prznit zrovna ty NEBOHÉ ženy? Nekrofilií, pokud vím, netrpím. Já raději \“przním\“ ženy ještě živé, ono je to prý zábavnější 😀 A jelikož při své skromnosti 😛 patřím do vcelku elitní části společnosti, můžu si vybírat mnohem kvalitnější materiál na prznění nežli pacienty. :woohoo:
  A co se týče té pomoci, hmmm, když jim pomáháte jako svému synovi, potěš pánbůh, ale zas pozor, věštění hraničí, z pohledu justice, s ******em (poskytnutí neověřených informací za poplatek). Já, na druhou stranu, stavím svoje závěry na vědeckých výzkumech a konkrétních faktech, ne šustění karet nebo přeludech ve svítící kouli 😀

 119. Domnění, že ono \“zařízení\“ bude schopné dokonale utěsnit proud moči, bych považoval za zcestné. Kromě toho, napadlo vás, že jeho aplikace by byla spojená s dotýkáním se zevních pohlavních orgánů a to ani nemusím zmiňovat mechanické dráždění klitorisu, kterého anatomická poloha není od vývodu močové trubice až tak vzdálená?
  No fuj, zvrhlice (nebo jaký má slovo zvrhlík ženský rod) 😀

 120. Já lidem pomáhám. Vy v práci akorát przníte nebohé ženy.

 121. Aaaa, věštkyně, tak to jo. Myslím, že srovnávat společenskou důležitost lékařů a věštců skutečně není na místě, všem je jasné, kterým směrem se misky vah nakloní. A že bych považoval zrovna za poctu, když mi příživnický šarlatán sající krev důvěřivým lidem začne tykat, to se taky nedá říct.
  Ale co, i tak mi ale nedá nezopakovat své původní tvrzení – chudák kluk. Když se ukájíte představou, že přes děravou rouru bude schopen používat mýdlo, budiž, navrhuji ale malý test – co tak si dát přes obličej cedník, nosit to tak měsíc a mít se proudem už čehokoliv. Myslím, že hebká pleť by na konci této cesty nestála. A ostatně, udělala by jste službu i náhodným kolemjdoucím, takto ušetřeným některým zjevům… 😛

 122. Ženy ve stoje močit mohou, jelikož tím nebudou dělat nepořádek.

 123. Hygiena je vyřešena malými otvory, kterými voda projde. Jeho penisu se štítím, rozhodně bych mu ho nikdy nemyla. A mé povolání? Pracuji jako věštkyně pro agneturu Ezo.tv. Což je rozhodně záslužnější než to, co děláš ty, ať už je to cokoliv.

 124. Když se ozývá zrovna paní, které vinou možná jeden mladý kluk dostane flegmónu penisu a s kvalitním vztahem se do budoucna může rozloučit, to pozor, musíme poslouchat, má s nechutností dalekosáhlé zkušenosti… :woohoo:

 125. Děkuji za objasnění této esenciální záležitosti. Pořád ale zůstává určitá obava o hygienu dané oblasti. Pokud si pás cudnosti nesundává, je to značně nebezpečné a pro okolí kvůli zápachu nepopíratelně dosti nepříjemné, pokud vůbec snesitelné. Když si jej ale sundat může, nastává nám problém, že by se ve sprše mohl prznit. Tím jsme se ale dostali ke situaci asi nejparadoxnější ze všech, myjete mu tedy penis sama? A pokud ano, nestydíte se dotýkat tak nechutných míst??? 😀 😛
  A co týče té lůzy, pokud vím, popisuje to stav poddanský a ten byl už v 19 století jako následek snažení císaře pána Josefa II zrušen. Ono mezi poddané vlastně ani stav lékařský nepatřil. Na druhou stranu, když už jste nás tak správně ohodnotila, co je vašim povoláním, ó, vy veleprospěšná osobo?

 126. Můj syn nepoužívá pás cudnosti ze zdejšího e-shopu, pořídila jsem mu ho ještě než jsem tuto stránku poznala. Našla jsem takový malý z průhledného plastu, který skoro není vidět a nedá se sundat bez klíčků. A píši vám z pohodlí svého domova, lůzo.

 127. Myslím, že s tou školou to zas až tak hořet nebude. Malých nedostatků by si asi učitelé všimli (když už ne ve třídě, tak přinejmenším poskakování na tělesné by se mohlo stát některým jeho částem osudné) a to už je jenom krůček od pletek s úřady. Ostatně, pokud to svatá paní Libuše dotáhla až do takových výšek, hmmm, je vcelku pravděpodobné, že s námi komunikuje z vězeňské cely (na psychiatrii se internetové připojení moc nenosí :D), ostatně, její rozsáhlá slovní zásoba a tendence všechny kolem tak náramně chválit by tomu i odpovídala 😀 :woohoo:

 128. Pokud Libuše mluví pravdu a syna má a dokonce ho navlíkla i do pásu cudnosti, nemyslím si, že by se nenaučil sundavat ho :woohoo: Navíc, dokážete si představit jaké z toho musí mít trauma když s tím prý chodí i do školy? Hrůza toto.

 129. Ale jak může s takovou jistotou očekávat, že dítě, které určitě podědilo tu její nevýslovnou inteligenci, ještě nepřišlo na to, jak se ta krása dá bez poškození sundat (nebo ostatně i s poškozením, pokud to nebude mít vliv na funkci… 😀 )
  A kdyby to náhodou nešlo, hmmm, asi bude náš malý feminisťák odsouzen na BDSM a pak už to nebude jenom ten hnus, velebnosti, rovnou sodoma-gomora a někdo nám půjde blejt. 😀
  Myslím, že už tento nevinný vývoj událostí mi ale skýtá mnohá zadostiučinění… 😀

 130. Máte pravdu, říkala to Libuše 😀 Popisovala, že její syn nosí pás cudnosti již od 11ti let a nesundavá ho nikdy :X z čhož vyplývá, že podle paní Libuše dosud nesprznil žádnou dívku a ani mu to nikdy nedovolí 😀 Je to hnus velebnosti.

 131. Neee, žádná absurdita, vždyť syn paní Libušky (nebo které to) byl už od útlého věku přinucen jej používat. V každém případě bych ale chtěl vidět výsledek aplikace v praxi, taková \“brambora\“ v určitých oblastech musela určitě vzbuzovat víc než žádaný zájem 😀 Ale jak jsem už někde psal, chudák kluk, doufám, že to ta ženská se svým vyhlášením nemyslela vážně.

 132. Pás cudnosti v e-shopu je naprostá absurdita, pokud vím, tak je v dnešní době využíván jen v BDMS praktikách a co se týka čurokapu, tak jsem zvědavá, která žena ho bude beze studu používat, jelikož močení ve stoje je pro ženy dosti nepřirozené až směšné se mi zdá 😀

 133. Tady jsou už pokrokoví, stačí se podívat na sekci \“obchod pro nákupy\“ (i když nevím, na co jiného se takový obchod používá, ale když si to chceme zdůraznit, proč zas ne :P). Čeká vás ale náročný úkol, je potřeba se probojovat produkty jako \“pás cudnosti\“, které už zlomily nejednoho návštěvníka a pokud jim náhodou nevypadl proud, ještě pořád se tam válí smíchem na zemi neschopni nejkratšího slova

 134. Nový vynález – čurokap

  Začalo se však už blýskat na lepší časy. V jednom časopise nedávno představili nový vynález, který ženy nazvaly přiléhavým názvem čurokap. Je to ****ná pomůcka, která má tvar malého trychtýře. Když ho žena přiloží k ústí močové roury, umožní jí vykonávat malou tělesnou potřebu ve stoje přímo do mísy, v bezpečné vzdálenosti od bot.

  HOLKY ROVNOPRÁVNOST PŘICHÁZÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  👿 :woohoo: 😆

 135. [quote=PavlinaZapletalkova]to tam píšou kůli takovejm floutkům jako seš ty. O mužích je známo, že si rádi zajdou na dámskej záchod na kterém pak onanujou za pomocí použité vložky, kterou před tim ten muž vytáhl z koše a po vykonání té jejich zvrácené potřeby vložku odhodí do záchoda a ten se pak ucpává. takže toto neni naše chyba[/quote]

  Tak z tohoto příspěvku bych zvracel :X něco tak nechutného jsem v životě neslyšel

 136. [quote]Pokud se nam toto podari prosadit zde v Ceske Republice, budou se nase aktivity ubirat dale do Evropy.[/quote]

  😀

 137. Nuže tedy, ani jedna strana se evidentně nechce vzdát svého přesvědčení, takže tedy navrhuji následující alternátory:

  1. Mužům bude implantován močící čip, který jim zabrání v močení ve stoje. U mužů, kteří jsou zásadoví pak pravděpodobně dojde k nucené explozi, ale i toto riziko bychom měli v zájmu čistého prkénka podstoupit. Muž pak dostane výsadní právo stížnosti na čip, a obhajování jakéhokoliv prohřešku vůči hygieně jeho kvalitou. A aby to mužům nepřipadalo moc diskriminující, čipy vymyslí, vyrobí a zaplatí POUZE ženy.

  2. Ženám bude implantována gumová trubice o průměru 30,5 cm a o délce, které jejich ego bude schopno unést. Ženy pak budou moci močit ve stoje mnohem lépe, než s krámem zvaný močítko. Pravděpodobně u toho některé ženy zemřou studem, ale i toto riziko musíme v zájmu čistoty prkénka podstoupit. Ženy pak budou mít výsadní právo obchcávat sousedovi plot, což, jak brzo zjistí, je nad míru uvolňující. Muži, aby ženy nebyly diskriminované, tento zlepšovák vyrobí, zaplatí a implantují.

  3. Dle ustanovení budou zrušeny toalety jak je známe, tudíž budou preférovány pouze huboké jámy se dvěma deskami napříč, a každé pohlaví bude nuceno močit v leže. močení bude pro obě pohlaví nepříjemné, takže si budou moci stěžovat všichni najednou. A, jak všichni víme, kde je problém globální, tam vlastně žádný problém není.

  Pevně věřím, že se některé z těchto alternativ uchytí, případně že budou prodiskutovány \“radou žen\“. Já osobně jdu vyrábět trubici na močení, a jdu nacvičovat její aplikaci =)[color=blue][/color]

 138. Jedné ženě dokonce muž prostřelil hlavu, ale té to vůbec nevadilo.

  Která má problém ať ji následuje a prostřelí si hlavu, garantuji, že to potom žádné vadit nebude!!! POKUD ANO AŤ TO TADY NÁPÍŠE S TOU PROSTŘELENOU HLAVOU!!!

 139. Na rozdíl od tebe alespoň trochu umí česky ty rasisto z**r****j

 140. V rámci zrovnopávněni nahrhuji příjmou zákon, jež neřizuje ženám čurat ve stoje!!
  Na WC budou instalovány kamery aby bylo možno provádět kontrolu na obrazovkách umístěných nad barem.
  Prušení se bude trestat skupinovým pomočením muži, ktomu budou vybudováné specielní rampy hned vedle pivníh barú.
  Kdo souhlásí ať mi dá kladný bod! 👿 :woohoo:

 141. No muži by mohli močit vsedě. Nemám pro to důvod, ale jen si to přeji.

 142. Curajte postojacky aj vy, chlapom to nebude vadit! B) BTW: odkial viete, ako curaju chlapi na PANSKYCH zachodoch?

 143. [quote=Xena]Ženy jsou navíc mnohem odolnější, protože jsou zvyklé z celoživotního týrání od mužů něco vytrpět.
  Jedné ženě dokonce muž prostřelil hlavu, ale té to vůbec nevadilo.[/quote]

  ved ked v nej nemala nic tak samozrejme ze nie 😀

 144. nic si z tohto tu nerobte. je len dobre ze tieto zeny neznasaju chlapov. aspon sa nebudu rozmnozovat

  rozumne zeny sa nad tym zasmeju s nami

 145. [quote=PavlinaZapletalkova]to tam píšou kůli takovejm floutkům jako seš ty. O mužích je známo, že si rádi zajdou na dámskej záchod na kterém pak onanujou za pomocí použité vložky, kterou před tim ten muž vytáhl z koše a po vykonání té jejich zvrácené potřeby vložku odhodí do záchoda a ten se pak ucpává. takže toto neni naše chyba[/quote]
  Ty jsi naprosto frustrovaná tou svojí zvrácenou představou, že všichni muži jsou nechutný prasata. Ale já ti řeknu pravdu! Jediný prase jsi TY! Vymýšlíš tu nějaký zvrácený příběhy, a beztak akorát ty lezeš na pánský záchody a mastíš si tam tu svojí mušli na pánskym záchodku. Nejsi o nic lepší než většina úchylů kteří jsou zavřený v base !!!

 146. Doufal jsem, že je to vtip. I když po přečtení i jiných článků a komentů si už myslím, že spíš ne. Jen sem chtěl říct, jaký výhody má čurání ve stoje pro společnost a tedy i pro ženy. Například jde o úsporu vody, která je na pisoárech o mnoho menší, úspora místa v budovách, protože pisoár na stěně zabere o hodně méně místa než kabinka (to je ostatně vidět i na ilustračním fotu). Uvedu příklad ze zábavy, kde bylo pár set lidí a dámké záchody nestačili, tak děvčata začala chodit i na pánské do kabinek. Nikdo z chlapů neřekl půl slova, protože měli soucit a pisoáry. Tak močení ve stoje bylo nakonec k dobru všem. Nebo třeba velké festivaly. Jedna \“raketa\“ zabere stejně místa, jako kabinka, ale obslouží 4 chlapy. Ta úspora místa a chemickejch prostředků, která se dá využít pro ženské kabinky. Nebo když nejsou \“rakety\“ vychází na kabinku 30 chlapů a 30 žen, tak chlapy v rámci solidarity zajdou do křoví a tim ženám zkrátí utrpení… Myslete i na sebe, femistky… 😉 😀

 147. jo a zavedl bych pro ženy močení ve stoje! aspoň bych nemusel to prkno pořád zvedat. A ušetřil by se i prostor kdyby chodily močit na pisoáry

 148. [quote=Stanley Čuňas]Tak zeny jsou zlate preci, no a zlato kyanid nelepta, takze to skutecne preziji!! 😀 😀 😀 [/quote]

  takže namočit do lučavky

 149. xenofob … ne rasista … rasismus a ********* jsou dve rozdilne veci …

 150. tak to ja se klidne ve stole \“vycuram\“
  😀
  akorad budu mit pekne pochcany nohy 😀
  kazdopadne jsem nikdy opravdu NIKDY nikomu (chlapci,muzi) nerekla ani pul slova za zvednuty prkyno na zachode….to je stejny jako kdyby chlapi nadavali ze si to prkynko musi zvednout 😀
  proste si ho dam tam, kde ho potrebuju a hotovo 😀
  troufam si rict, ze se radim mezi emancipovane zeny, ktere nemaji potrebu se vybijet takto nesmyslnym zpusobem na muzich, ktere at chceme nebo ne, k zivotu potrebujeme….
  a ja osobne si bez nich jaksi nedokazu zivot ani predstavit…natoz tak zit 😉
  kolikrat me udivuje co nekterym zenam pripada \“divny\“ nedejboze \“diskriminacni\“ 😀
  ja se ridim pravidlem: LINA HUBA HOLY NESTESTI
  takze si me mile radoby-feministky sudte a kydejte na me hnuj 😀
  vzdycky se najde nejakej hodnej chlap co me z toho vytahne 😀
  Jeste se chci omluvit Pedro Kajovi za obsah meho komentare, jelikoz jen prvni veta patri k reakci mirene na jeho komentar 😉
  ale nejak jsem se rozepsala 😀

 151. Nikdo ženskejm nezakazuje močit ve stoje 😛 akorád to nezvládnete, tak si léčíte mindráky cooooooo dámy :0

 152. Rasisto, z*******j, jestli mas neco proti jeho narodnosti, tak tahni do h****u.

 153. [quote=Anonymní]Slovak a bude poucovat[/quote]
  Rasisto, z*******j, jestli mas neco proti jeho narodnosti, tak tahni do h****u.

 154. Nevím, ale já jim to spíš závidím. Maj o dost problémů měně a já jím to přeju :cheer: Ale znám jeden případ, co se přenaučil kvůli dcerám a manželce (relativně ale dobrovolně) a močí v sedě…takže jako vono by to šlo, ale proč to komplikovat? Jak za komančů, když všichni museli bejt praváci (a to byly levičáci) 😆

 155. moceni ve sede? a naco mate mocitka…v tej reklame moci rena v stoji..protirecite si kurviska jedne

 156. souhlasím, ježiši!!!!!!!! vždyt je to úplně normální, kdyby jste radši přemýšeleli nad sebou a ne nad takovýma kravinama!!!!!chápete rozdíl mezi mužem a ženou????….mě trefí! :angry: :angry:

 157. PANE BOŽE čteš to taky????? Jedna větší pipka než druhá!!! Co tady čtu je snůška těch nejhorších výmyslů a blábolů. No ale proti gustu žádný dišputát,jen to ukazuje na na úroveň \“dopisovatelek\“ Ochraňuj nás Bůh a zaplať mu,že je Vás magorek (jinak to snad ani nejde napsat),co sem přispíváte tak málo a zdravý rozum převládá nad tmářstvím středověku a hloupostí našich již zmíněných spoluobčanek, které nemají ani páru,co je normální světský život!! :angry: :angry:

 158. Slecny, damy – \“feministky\“. Pokial cely tento web nemyslite ako neskutocnu srandu a parodiu na feminizmus a seba same, tak neverim, ze ste normalne logicky zmyslajuce zeny, ktore dokazu zit svoj vlastny zivot.

  Mam pocit, ze musite byt velmi nestastne. Mozno vas doma manzel bije, sexualne zneuziva, v praci sa vam nedari a nemate ani deti, ktore by vas lubili. Proste, bezutesny zivot, bez lasky. Tak sa naucte zit same, bez chlapov, aj to sa da. Ale kazda normalna zena muza potrebuje a je to aj naopak! Inak by to priroda predsa zariadila inak. A sex je zdravy. Podla mojho nazoru mate velmi patologicku sexualitu. Mali by ste o tom porozmyslat a riadne sa vysexovat, pomohlo by vam to, pripadne si zaobstarajte vibrator – nikto pri tom neumrie, slubujem!

  A mimochodom, neda sa citat o tom, aku mate predstavu o anatomii a fyziologii ludskeho tela! Ak chcete prezentovat nejaky nazor, odporucam si najprv nastudovat danu problematiku. Ak uz neviete, kde sa nachadza vagina a ze naozaj so zaludkom nie je spojena, tak radsej nic nepiste a nepyste sa tym, ze ste feministky!

  Prajem vam coskore mentalne uzdravenie, ak sa nedostavi, vyhladajte odbornika…

 159. Editováno pro porušení pravidla 5. Pavlína Zapletálková

 160. Az budu mit vice casu, tak si tento srandovni web prectu taky 😛

 161. Tento web je jeden z nejlepších webů, co se vtipů týče :)) By mě zajímalo, jestli některým autorkám je opravdu víc, než 15 let, z úrovně článků a jejich smyslu by se o tom dalo velmi silně polemizovat. Jinak, co se týče daného tématu, asi si to doma zařídím jako Barney z How I met your Mother, který na svém záchodě měl nainstalováno inteligentní prkýnko, které se ihned automaticky zvedá nahoru, když jej někdo dá dolů 😀

 162. [quote=Xena]Já každému muži hned na rovinu řeknu že se od něj týrat nedám.
  On se pak zalekne a zmizne.[/quote]
  😀 a nebo si spíš řekne: [i]\“cože? o čem to sakra blekotá??!copak jsem nějaký tyran??!\“[/i].

  A radši si najde nějakou normální co mu na první schůzce spíš řekne jestli by se zítra nesešli třeba znovu…

 163. Já myslim, že Pavlína je terminátor… 🙂

 164. Chceš říct, že toho násilníka by pak měla vzít zpátky?

 165. No pokud vim tak otravu kyanidem přežil Rasputin a to byl muž:P

 166. Editováno pro porušení pravidla 5. Editovala Pavlína Zapletálková

 167. máš pravdu je to jasné.opravdu je zbytečné se na něco takového ptát když naprostá většina odpovědí bude ano a mám to moc ráda

 168. Kdyby bylo pořád dole, tak by tam taky nemuselo být vůbec, protože vlastně není důvod, aby tam bylo cokoliv, co by se dalo zvedat. 😛

 169. pretoze to co ty oznacis za jasne je negacia pravdy :0

 170. Aha. Máme tady dvě strany mince.
  1. strana mince – špatná gramatika.
  2. strana mince – naprosto katastrofální nedostatky ve vzdělání, které zde prezentují místní „feministky“.

  Myslím si, že vaše nedostatky ve vzdělání jsou mnohem horší, než nějaká gramatická chyba, které jsou mimochodem u Pavlíny nebo marcely zcela běžné. A dovolte mi ještě jednu otázku. Kde jse viděla psát „za slovama“? Já měl za to, že správně to má být ve tvaru „za slovy“ podle vzoru „město“ a 7. pád je za kým čím, „za městy“.

 171. Ty nám říkej něco o vzdělání. Kde jsi viděl tolik teček za slovama?

 172. jenom detail….páteř je kost,a vyschnout nemůže…asi ste měli na mysli míchu…doporučuji opakovat základní školu :whistle:

 173. Většina žen tyto \“nechutnosti\“ s chutí přímá a mám ten dojem že (ač tě to možná šokuje) to ani za nechutnosti nepovažuje….to sou novinky co :whistle:

 174. je to klid po bouri nebo pred dalsi bouri?:D:D

 175. Tak zeny jsou zlate preci, no a zlato kyanid nelepta, takze to skutecne preziji!! 😀 😀 😀

 176. [quote=Stanley Čuňas]Holky nosi vrana a ta jeji byla nejaka gramlava a nechala ji parkrat upadnou z pekne vysky, nez ji donesla k jejim rodicum 😀 😀 😀 [/quote] Dobře ty !!! 😉

 177. Tak to vsetko na sebe vyskusaj a uvidime.

  Uved jediny priklad, kedy zena prezila pozitie kyanidu.

 178. Zrat,zrat,zrat, znicit vsechno v dosahu, ztloustnout, zmenit se a uletet? hmmm 😀 😀 😀

 179. uz si moc nepamatuje, zacinalo to ale www a koncilo .cz 😀 😀 😀

 180. Milá zlatá, pleteš si těhotenství se zácpou, což ostatně je u tebe naděje na mateřství. Navíc si s tím hovnem můžete házet v bazéně!!! 😀 😀 😀 😀

 181. Je to prudký jed, ale ženy to vydrží. Stejně jako mohou žít s prostřelenou hlavou.

  Ženě nemůže vážně ublížit ani třicetinásobek smrtelné dávky a drtivá většina žen snese i dávky jedu řádově větší.

 182. Nene. MUZI NEZNAJI BOLEST!!!! 😀 😀 😀 😀

 183. Myslím, že na to jednou příjdeš. To, co mě tady popisujete, mi připadá, jakoby žena byla jedna velká dutá roura, v jistých případech dutá coura ! 😀 😀 😀 😀 😀

 184. vis co ja ti dam kontakt na svoji pritelkyni a pobav se s ni jak nema odvahu mi rict ne ja nechci at mi ho tam vrazis nesnasim to

 185. hele ja ti dam kontakt na mou pritelkyni jo?a popovidej si s ni o tomhle.co pekneho ti rekne.a muzu ti dat kontakty na hafo moc dalsich.nemaji odvahu?no jak myslis

 186. Jo, jsou případy že muž měl v sobě dítě.

  Ale muži jsou v drtivé většině líní rodit a taky jsou hrozní zbabělci a bojí se bolesti.

 187. Xeno, muž ale není křeček, nebo pes. Pokud si myslíš, že jsi něco víc, pak se nediv, že ti to příroda dá najevo, že i feministky se mohou mýlit, a že ty se mýlí už ve svém přesvědšení . .

 188. Ty si nejaka housenka ci co, ne? 😀 😀 😀

 189. Ako je pochva spojena s zaludkom?

  Hadam nemyslis tie trubicky so sitkom? 😀

 190. Asi neuspěju.

  Většina žen nemá odvahu tyto nechutnosti odmítat.

 191. Holky nosi vrana a ta jeji byla nejaka gramlava a nechala ji parkrat upadnou z pekne vysky, nez ji donesla k jejim rodicum 😀 😀 😀

 192. No, s krkem asi ne.

  I když, pochva je přece spojená se žaludkem.
  Že by ho muži měli tak dlouhýho že by se dostali až do krku?? :0 :0 :0 :confused:

 193. Prosím, vysvětli mi to, jsem jen hloupý muž. Proč se spermiím říká mužské pohlavní buňky ? A jak se dostaly do dámské páteře ? Jak mohou ženy samy otěhotnět ? A věříš taky tomu, že děti nosí čáp ?

 194. Na tychto strankach sa uz pisalo vselico 😉

  Ak otehotnies pomocou magie, napis k tomu vedecku pracu a publikuj, lebo zatial sa samo-otehotniet este nikomu nepodarilo 😉

 195. Nene to bylo takhle: tvoje mama hodne pila kdyz te nosila v brisku a semtam si slehla i neco peprnejsiho, no a pak…VOILA a bylas nasvete s temato bajema! 😀 😀 😀

 196. O tom se tu nedávno psalo, že to ženy umí, pomocí magie uvolnit spermie ze své páteře.

  Tak otěhotněla právě Šárka. Ctirad teda už ho vytahoval, že ji oplodní klasicky. Ale naštěstí tam přiběhla Vlasta a odsekla Ctiradovi hlavu.

 197. Jo je vedecky dokazane ze sami dokazi otehotnet jenom muzi!!! 😀 😀

 198. [quote=Xena]Tak přesně tohle tvrdí všichni pachatelé domácího násilí.

  Ženy by se měly přestat bát a volat na muže, co jim fyzicky či slovně ubližují, nebo je otravují, policii.
  A pokud muž neprokáže svoji nevinu, měl by být vykázaný z bytu na dobu, která žena určí. Protože ta nejlíp ví, kdy asi tak ta agresivita muže přejde.[/quote]

  Na tohle znám dobrý vtip z Kameňáku: \“ Co myslíš, Maruš, mám ještě žízeň ? Žena nemůže znát muže tak dobře, jako on sám sebe. Platí i naopak, abych se opět nedotkl . .

 199. V ženské páteři jsou taky spermie, od narození.
  Jinak by ženy nedokázaly samy otěhotnět.

 200. Neuveris, ale na svete existuju aj ludia, co svojich partnerov netyraju, dokonca ich aj maju radi 😉

 201. Ach jo, xeno, xeno, xeno . . . kdy ti dojde, že v páteři prostě spermie nejsou, nebyly a ani nebudou. To stejná hloupost, jako tvrdit, že ženy mají pochvu spojenou s krkem, takže se při sexu s enormně vyvinutým mužem mohou dávit. :whistle:

 202. To je dobrej způsob no, Mirka Hloušková to tak taky dělá

 203. Já každému muži hned na rovinu řeknu že se od něj týrat nedám.
  On se pak zalekne a zmizne.

 204. Počet spermií v mužské páteři je roven počtu spermií v ženské páteři – tedy 0 !!!!!

 205. někde to dneska někdo psal, že by nás otrávil kianidem. zejtra ti to najdu, dneska už du spát

 206. Tak přesně tohle tvrdí všichni pachatelé domácího násilí.

  Ženy by se měly přestat bát a volat na muže, co jim fyzicky či slovně ubližují, nebo je otravují, policii.
  A pokud muž neprokáže svoji nevinu, měl by být vykázaný z bytu na dobu, která žena určí. Protože ta nejlíp ví, kdy asi tak ta agresivita muže přejde.

 207. [quote=Xena]My do mužů přece taky nic nestrkáme.

  Nemohli by muži dělat ten sex bez toho??[/quote]
  hele vis co?bez tenhle nazor propagovat verejne a nahlas.uvidime jak se to bude slecnam a panim libit ze by meli sex s muzem bez toho ze by jim tam strkal svuj pohlavni organ uvidime jak moc uspejes

 208. A ako inak by si sa chcela rozmnozovat?

  Priroda to zariadila takto, je to tak prirodzene, nechapem, preco by sme sa mali od toho distancovat.

 209. Buď konkrétní a napiš, co strkat do čeho. Snažně prosím ! :huh:

 210. [quote=znova ja]ok Dámy jestli tak moc chcete rovnoprávnost,pak si ale vůbec nemůžete stěžovat na to když vám dá chlap pořádnou ránů třebas pěstí[/quote]
  jo a mimochodem tohle neni reseni to ja jen tak pisu jestli si uvedomujete co by zrovnopravneni obnaselo.takhle muze dat zenska chlapovi facku.a jakmile na ni on sahne tak je svine a nesmi si to dovolit ale zena mu ji muze dat zova……velmi ferove

 211. Milá xeno . . . . kianid je prudký jed, který zabíjí během vteřiny a pri jeho úniku by zemřel i onen muž, který jej podal. Navíc seznad kianid mohou jen profesionální chemici (a chemičky, abych se nedotknul). To jak muž omámí dámu namočeným kapesníkem je známé ze starších filmů. Není to však smrtící kyanid, ale amoniak, který omamí pouze dočasně, bez vedlejších účinků. Zeptejte se chemiček, moje učitelka mě to naučila na výbornou. B)

 212. Nie, doskou sa da pohybovat preto, lebo jedno pohlavie ho potrebuje dole a jedno vacsinou hore.

 213. [quote=Xena]Vy všechno řešíte jenom násilím. :angry: :angry: :angry: :angry: [/quote]
  drahá dámo nějaký příklad?

 214. My do mužů přece taky nic nestrkáme.

  Nemohli by muži dělat ten sex bez toho??

 215. Přece to prkénko je tam proto, aby bylo pořád dole. kdyby bylo pořád nahoře, tak by tam nemuselo být vůbec!!!

 216. Myslis, ze sexom sa nejakym sposobom prejavuje nerespektovanie rozdielu medzi pohlaviami?

  Skus to specifikovat.

 217. Ano to je pravda. Jenže pán měl evidentě hroznou mušku. Pokud si myslíte, že ženy tudíš přežijí i střelu do hlavy, nerad bych zde dal odkaz na fotky, které řikají opak. Přežít průstřel hlavy je výsada více pro muže, než ženy, protože muži jsou nebezpečí vystavováni od přírody více. Kolik policistů musí chytat grázly, zatímco oni po nich střílí a policistky se krčí za autem a volají maminku ? :dry:

 218. Vy všechno řešíte jenom násilím. :angry: :angry: :angry: :angry:

 219. Uved nejaky dokaz tvojho tvrdenia.

  Napriklad ja som nikdy ziadnu zenu neotravil ani netyral a ani osobne nepoznam nikoho kto ano.

 220. Ano ten rozdíl mezi mužem a ženou by se měl respektovat.

  Né to tam chtít pořád strkat. :angry: :angry:

 221. [quote=Xena]Ženy jsou navíc mnohem odolnější, protože jsou zvyklé z celoživotního týrání od mužů něco vytrpět.
  Jedné ženě dokonce muž prostřelil hlavu, ale té to vůbec nevadilo.[/quote]
  To je tim ze ta kulka v te hlave nenasla nic co by mohla zranit

 222. Muži tráví své ženy kyanidem aby byly povolnější. Pak na nich páchají násilí. Protože se jim líbí když žena bojuje o život a cuká sebou v křeči. A když pak lapá po vzduchu a bojuje o kyslík, tvrdí, že měla orgasmus.

 223. Tím pádem je tam hodně spermií. A ty jenom tak nedojdou.

 224. [quote=Xena]Asi máš příliš tenkou a porovitou páteř.
  Ta jenom tak neztuhne.[/quote]
  uvedomujes si co rikas?mit uzkou a porovitou pater tim driv by vyschnul.

 225. Teda promiňte, ale můžete mi to otravování kyanidem objasnit ? :unsure:

 226. Ženy jsou navíc mnohem odolnější, protože jsou zvyklé z celoživotního týrání od mužů něco vytrpět.
  Jedné ženě dokonce muž prostřelil hlavu, ale té to vůbec nevadilo.

 227. Asi máš příliš tenkou a porovitou páteř.
  Ta jenom tak neztuhne.

 228. [quote=PavlinaZapletalkova]To vy ste nás začali otravovat kyanydem[/quote]Třeba konkrétně já ?! :huh:

 229. Navíc dámy zde v jistém článku naznačily, že pro dosažení cíle je kolikrát nutné použít drastické a nelegální prostředky. Takže si dejte pozor, aby ty prostředky nebyly koneckonce použity na vás. Někdo vás přece musí naučit, že mezi mužem a ženou je přirozený rozdíl, do kterého člověk (podotýkám muž a žena :whistle: ) nemá co zasahovat !!!!!

 230. No se mě by musela být vyschlá zombie 😀 . Dámy, pokud vás mohu takhle nazvat, o mužích a jejich ústrojí nevíte takřka nic, takže nás nepoučujte, že znáte muže líp, než oni sami sebe, pro Kristovy rány !!! :woohoo:

 231. hele jestli je to ten duvod tak jaktoze uz davno nejsem mrtvej?

 232. ok Dámy jestli tak moc chcete rovnoprávnost,pak si ale vůbec nemůžete stěžovat na to když vám dá chlap pořádnou ránů třebas pěstí

 233. Za to, že muži umírají dříve si mohou sami. Kdyby pořád nemasturbovali, dožívali by se stejného věku jako ženy.

 234. O důvod víc, proč by měli muži močit v sedě. Odpadnou jim problémy s prkénkem.

 235. Stejně tak bych zavedl i zákon na dlouholetost. Ženy se přede dožívají vyššího věku, než muži, což je jak jinak, než diskriminace. Všechny ženy, které žijí déle, než jejich protějšek, by tedy měli zabít, ať je rovnoprávnost neporušena. Ale tohle se vám nebude líbit, protože vás to nad muže nepovyšuje a napsal jsem to já, chlap. A jsem na to hrdý !!! Díkybohu (pozor, bůh je rodu možského 😀 !!!) že mne demence nezasáhla a vím, že zákony tohoto typu mohou vymyslet bytosti člověku jen podobné. Muž a žena by si měli vzájemně pomáhat a né si konkurovat. Každý má svůj úděl. Tak o co vám furt Jde ?! :woohoo:

 236. tak na tohle musím zareagovat stejnoou notou.Ženy by se měly naučit močit ve stoje.Nás muže totiž pobuřuje jak musíme dávat prkénko pořád dolů a když to neuděláme dostaneme seřváno a tím ženy dávájí najevo že jsou něco víc protože nám můžou přikazovat co máme dělat na záchodě s prkénkem.A to není vůči mužům rovnoprávné!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: 😛

 237. Vážené feministky, a co takhle v rámci rovnoprávnosti zavést zákon, podle kterého by se měl těhotný pár svobodně rozhodnout, zda dítě odnosí a porodí muž, či žena (jak tomu bylo doposud . . ). Možná vám to někdy dojde, kam tím mířím, ale nechci to zakřiknout B) .

 238. Nejhorší na močení ve stoje je to, že muži vykonávají potřebu, kdekoliv je to napadne, což je podle mého názoru zcela nemorální! 😛 Obzvláště, když jdu po ulici nebo jedu autem a najednou u stromu stojí chlap a močí. Přeci jenom v téhle společnosti funguje jistá etiketa, neboli zásady správného chování, kterými bychom se měli řídit! 😛 Abych to shrnula, močte si jak chcete, ale ne ostatním před xichtem! 😛 😀

 239. S nározem, že pisoáry jsou pro to, aby ženy neměly počůrané prkýnko ne příliž souhlasím. Neřeší to totiž ženské, které si většinou na prkýnko močí sami, aby si na ně nemusely náhodou sednout … spíš to urychluje provoz na pánech

 240. na celým světě je dohromady víc žen než mužů a taky se celosvětově válčí, devastuje se příroda, planeta se otepluje a taky netvrdím, že za to můžou ženy.

 241. to jsou mi novinky… co si ti lidi nedokážou takhle z fleku vymyslet. asi moc čteš blesk, co.

 242. 😀 rolf 😀
  zacinam o vas pochybovat jako o osobe samostatne uvazujici a rozhodujici .. co vam rikal Chocholousek??.. 😀

 243. Máme hotel ve špindlu a sám jsem by i na ženskejch opravit kohoutek a byl tam větší bordel a více to tám smrdělo jak na klučičích! Pisoáry byly vyvynuty aby právě nebyla moč na prkínku proto máme pisoár= máte suché prkénko tak nevím co řešíte?

 244. aspon vieme, ze pavlina je zamestnana ako profesionalna uchylacka na damskych WC, kde stoji za stenou a hladi cez dieru, ci tam neonanuje nejaky zvrateny a zly muz 😀 😆

 245. to tam píšou kůli takovejm floutkům jako seš ty. O mužích je známo, že si rádi zajdou na dámskej záchod na kterém pak onanujou za pomocí použité vložky, kterou před tim ten muž vytáhl z koše a po vykonání té jejich zvrácené potřeby vložku odhodí do záchoda a ten se pak ucpává. takže toto neni naše chyba

 246. Jednou jsem omylem zašel na dámský záchod. Zjistil jsem to podle toho že na dveřích kabinky bylo zevnitř napsáno \“Neodhazujte vložky do mísy\“.

 247. [size=large]Tak nechoď na pánský hajzly a jdi si chcát na dámský[/size]

 248. já to tak nevnímám …. jsem žena a myslím si, že muži jsou prostě důležití – však bez nich bysme nebyly a hlavně – muži jsou větštinou silnější a jsou bezvadní když jsou správně vedeni svými rodiči nebo těmi kdo je vychovávají

 249. teda prej je to tam o mnoho zábavnější (možná na základě tohodle vznikl samotný článek).

  teda pánové, až mě někdy uvidíte na pánech, nedivte se, chci si na vlastní oči prubnout, jesli je opravdu co závidět a zda je ta nadřazenost dostatečně uplatňována (lol třeba se i něco přiučím)… :woohoo:

 250. Zajimavy je, ze zensky hajzly jsou vzdycky horsi, jak pansky… zaneradeny prkynka jsou vetsinou zenska prace.. ten bordel zespoda prkna, to jsou zensky chcanky s par kapkama vody, ktera tam cakne pri splachovani.
  Mne se treba nestava, ze bych pochcal prkynko – mam halt bezva praxi a presnou musku…

  Navic muzete mocit taky ve stoje, to vam nikdo neupira… nebo muzete mocit treba bez stahovani gati…. volba je jenom vase 🙂

 251. navrhuji močení vleže to si budou muset zvykat jak ženský tak i chlapy a mužatky.. :kiss:

 252. Ahoj všechny vás tímto zdravím nemohu si odpustit poznáku že řešít otázku čůrání zda ve stoje či vsedě no nevím asi nemáte co na páci a tak do kamenolomu a ručně lámat kámen oni by vás ty hovadiny přešli moc se omlouvám

  Urážka vymazána.
  Editovala Jitka Sokolová.

 253. to je asi tak jako kdybyste chteli aby muzi rodili protoze kdyz vy musite tak i muzi :woohoo: :woohoo:

 254. a co takhle, kdyby jsme rovnou my ženský chcali ve stoje coo? :woohoo: 😀

 255. Budou mit muzi vyjimku v pripade, ze mocenim ve stoje budou moci zachranit neci zivot? 😆

 256. Pokud by muži nosili pás cudnosti, tak pisoáry by byly zbytečné a močili by v sedě jako ženy. A také by pochopili ženy, jaké to je, hledat vhodné místo na ulevení si.

 257. Vyborný nápad, ale zajímalo by mě jak to uděláte, když půjdete na velkou? Toaleta bez zápachu? Vakuum?

 258. všichni okolo Vás jsou mimo, jenom Vy jste pacient. :silly:
  Každopádně bych Vám doporučil, abyste si ve slovníku našla, co znamená slovo \“ironie\“. Pokud ovšem chápete pojem \“výkladový slovník\“.

 259. V našem parlamentu schvalují samé voloviny, takže tohle by neprošlo, protože to není volovina. Ale to je tím, že je tam víc mužů než žen.

 260. to by som chcel vidiet v ktorom parlamente by takato volovina presla

 261. Dámy, uvědomte si, že v tomhle to máme o dost horší, protože my to máme složitější v tom, že když jdeme na záchod, tak musíme složitě přemýšlet, jestli chceme vlastně na velkou, nebo na malo a jestli si máme teda sednout nebo zůstat stát, kdyžto vy si jednoduše sednete a pak se uvidí co na vás přijde.

 262. Vy musíte být úplně mimo, jinak by jste takový blábol nikdy nenapsal.

 263. aby lidé močili. Obávám se, že se močení stává čím dál tím rozšířenějším fenoménem, v závislosti na růstu lidské populace. Močení samotné ale uráží mé emocionální a etické potřeby, a proto by se mělo globálně zakázat, pod trestem smrti. Jelikož ale lidé mají přirozené sklony k vytváření si závislostí, a močení je toho extrémním příkladem, měli bychom začít od jádra problému, tedy od lidí. Proto navrhuji založit organizaci s názvem ROSM (Radikálové ostarkizující svévolné močení), která se tímto problémem bude zabývat a postupně veškeré lidstvo vyhubí.

 264. [quote=Karel]Sice ne v Evropě, ale v muslimském světě běžně muži čůrají vsedě (sám Prorok prý močil vestoje pouze jednou, když byl v zahradě, kde nebylo kam si sednout). Tak to se ty muslimky ale mají. Když jim jejich muži nijak svou nadřazenost nedokazují.[/quote]

  Přesně tak, jenom je mlátí, ale neprojevují jim nadřazenost močením ve stoje… Zlatí muslimové.

 265. delas si ze me prdel? furt tady meleto o plodnosto muzu aa ted tohle pri moceni v sede nedochazi k dulezite masazi prostaty takze zavri klapacku :X

 266. Dámy,já se to naučila,když jsem měla nohu až nad koleno v sádře.Představte si jak si budete někde v přírodě sedat na bobek s jednou nohou v sádře.Tak se rozkročíte,odtáhnete kalhotky a čůráte.Je to snadné.

 267. Omyl. Muzete.
  To ze to vetsina neumi neni nas problem.

  A jak tu zaznelo tak feministky v rozvinutych zemich vymyslej kraviny. Jestli se vam tu s nami nelibi, co vam brani prestehovat se na blizky vychod? 😉

 268. Haloo, trochu si povyskoč, stojíš si na vedení, troubo 😀

 269. Za to ovšem my nemůžem. To je vaše disfunkce… Tak asi takhle by zněla odpověď feministky z tohoto serveru, kdyby to byl problém muže… Jako pardon, ale teď jsou to muži, které diskriminujete…

 270. Ved sa pozrite napriklad na psov. Fenky stia tak, ze si cupnu. No a psy stia tak, ze stoja a len zdvihnu nohu. Myslite ze to nejaky chlap bude dodrziavat? Tak to urcite nie. Fakt tie clanky ma dostavaju jeden za druhym :DDD Ze preco maju elektricky BLIKAC :D:D:D Fakt feministky nemaju rozum, alebo ho maju poskodeny. Som zvedavy, ze ktora z vas otehotnie z tej vasej \“BEZMUZSKEJ\“ teorie 😀 Je to fakt na smiech….. 😆 😆 😆

 271. A jak to chcete uhlidat ? na každém hajzlíku bude hlídač a kontrolovat jestly sedíte ??

 272. solidaritu , a to jako v čem .Proč ženy vnímají močení ve stoje , jako projev nadřazenosti …?

 273. som sice zena…ale toto ma uplne sokuje! Taka feministka v Afganistane riskuje svoj zivot za to, aby ine zeny vôbec mohli otvorit usta a prejavit sa…a tuto tieto riesia \“močenie\“…no sila! toto by bola naozaj diskriminacia muzov! Nerada to pisem, ale ako vidim, zeny naozaj robia z komara somara…muzi tuto hlupu vlastnost vdaka bohu nemaju! …

 274. tak doma ok, ale nevim proč třeba v hospodě atd. kyž tam sou pisoáry, tak těžko bude namočeno někde jinde

 275. Jinak to močítko, je samozřejmě nesmysl. Dokonce to potlačuje na ši ženskou hrdost a říká to, že močení vsadě je něco horšího. Není!

 276. S tímhle přišly ameické feministky a rozhodně na tom něco je. Myslím, že kdyby muži močili vsedě, nic by jim to neudělalo. A vyjádřili by tím určitou solidaritu s námi, ženami.

 277. Holky zastávate myšlenku, kterou vyvracíte. Na svých stránkách nabízíte nějaký močící trychtýř, chlapy chcete nutit močit v sedě, jsem z toho nějaká zmatená. Navíc dámské záchody jsou někdy k blití, to si přiznejme otevřeně, ta hygiena tam oproti pánským zas o tolik lepší není. H.

 278. Doteraz som si myslel že ženy su rovnocenne ako muži ale teraz podla tejto stranki som zistil že su 10x jebnutejšie :unsure:

 279. pre tvoju informaciu, v Slovencine a Cestine sa uz 1000 rokov nepouziva \“W\“ a namiesto neho sa pouziva \“V\“ (a namiesto povodneho \“V\“ sa teraz pouziva \“U\“)

 280. inak aj ja by som radsej sedel. po stojacky sa musim triafat a komu sa chce v podnapitom stave a o 1:00 rano

 281. feminizmus zacal diskriminovat muzov uz 5 mesiacov po svojom vzniku

 282. Tady bych řekla, že to začíná hraničit s diskriminací chlapů, ne? víš jak to vypadá, když se večer vrací z hospody a má v sobě piva, to se močák přímo dme. Takhle stačí se jenom zastavit u nějakého stromečku a rozepnout poklopec, ale kdyby si měl dřepat, ještě by se chudák v tom stavu napíchnul na nějakej klacek, když na to není zvyjklej!

 283. Jo chcát v sedě a nakonec srát ve stoje ne? 😀 nemám slov…

 284. Jsem sice holka, ale tohle mi příjde opravdu pitomé.Také by mě nidky nenapadlo, že tím pánové dáváte najevo svoji nadřazenost 😀

 285. [size=medium]Už jim neříkejte slepice, já slepice chovám a musím říct, že jsou mnohem chytřejší, než tyhle ženské[/size] :woohoo: :whistle: 😉

 286. Jo, čůrají vsedě, ale zase musí čůrat zády k Mekce. To musí být zajímavé stavební omezení – záchod směrem od Mekky B)

  Takže zas jiné hovadské omezení.

 287. ale to uz je diskriminacia, ked nieco prikazujes zene. :woohoo:

 288. mockrát díky za tento článek nikdy mě nenapadlo že močením ve stoje mohu dávat najevo svou nadřazenost takže od teď budu močit ze žebříku B)

 289. ja si myslim ze je to docela fajn ze si muzem pritom sednout, kazdej at si chcije jak chce

 290. Sice ne v Evropě, ale v muslimském světě běžně muži čůrají vsedě (sám Prorok prý močil vestoje pouze jednou, když byl v zahradě, kde nebylo kam si sednout). Tak to se ty muslimky ale mají. Když jim jejich muži nijak svou nadřazenost nedokazují.

 291. Toto neni pokus o zrownoprawneni, ale pokus o omezowani swobody…:/ dyz mozem chcat we stoje thak snad mozem ne?? Ja thaky nikomu nekecam do toho ze chcije w sede thakze FU krawy!! 👿

 292. A proč to neudělat naopak 😀 😀 ženský at čuraj ve stoje 😀 😀 to bude teprv divadlo 😀

 293. Navrhuji udělat nábor policistů kteří budou chodit po záchodech a dohlížet na to aby každý muž močil v sedě. A kdo by porušil zákon, šel by sedět. 👿

 294. Za chvíli nám začnou vyčítat, že ježíš byl chlap. 😀 😀

 295. tak, sice jsem se zasmal, ale tohle je uz dost. ode dneska zacinam ve stoje i srat… :woohoo:

 296. Autorka temy robi hambu vsetkym feministkam.Väcsiu blbost som nepocul.Preco by som mal sediet ked mozem stat?My muzi mame na vyber a preto ze vy nie tak musime sediet aj mi?Zeny mam fakt rad ale niektore su vyslovene kravy.

 297. No jo no, kraviny ty se resi vzdycky nejlehciji, co :woohoo:

  Ale venovat se necemu poradnymu to uz by chtelo praci a to boli, ze :X

  Naprosto souhlasim s \“martyn\“ tomu bys mela venovat 💡 aby se zlepsil zivot zenam!

 298. zlatko,keby som ťa stretol,potom by som ti ukázal svoju nadradenosť..nevioem či si děláš prdel,alebo TOTO myslíš vážne,ale to už nemáš čo riešiť?prečo neriešiš iné otázky ako napríklad ako pomôcť moslimským ženám,ako dvihnúť platy ťenám v europe,ženskú obriezku v afrike,alebo trebárs zníženie dôchodkového veku pre ženy?ale vyslovene píčoviny o čúraní……sakra..
  s čistým svedomím môžem povedať blbá ofca ty a všetke čo s tebou súhlasia…..
  milujem ženy,ale blôbosť..
  booože…..
  asi zbabrem moju že ke)ď dočúra nech to prkénko dvihne,čo ked pojdem po nej ja??? 👿

 299. Nebýt nás dopadne to stejně jako nebýt vás(žen ne feministek) takže nemachruj důležitostí žen v lidské společnosti protože muž je k těhotenství taky potřebnej :0

 300. každý čistotný muž by měl,pokud je to možný močit v sedě aby ubylo těch smradlavých záchodů v domácnostech vnichž si chlapy po vymočení ve stoje odstříkavají své,jinak krásné nástroje penisů kolem záchodové mísy

 301. Jsem pro to, aby ženy na znamení jejich nadřazenosti nad námi muži močily zásadně jen ve stojce, zády k toaletě a s jedním prstem v nose… a zavedl bych to v celém známém i neznámém vesmíru…

  P.S. pro všechny ženy, co tu píší, že bez vás bysme nebyli: ano, pravda, bez vás bysme tu my muži nebyli, ale vás žen by tu bez nás mužů taky bylo opravdu \“hodně\“…

 302. Mam znameho co doma moci v leze a pri tom liba svoji partnerce boty, to si myslim ze je takova standartni slusnost a je to fer vuci zenam a melo by se to zavest alespon v Evrope, kdyz ne po celem svete.Preci jenom jsme uz v 21. stoleti a ne nekde v praveku….

 303. Jaká nadřazenost. Copak vy před náma klečíte když močíme.

 304. * Nauč sa ovládať záchodovú dosku – keď je hore, daj ju dolu. 😛

 305. [quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote] – To si děláš legraci? Jaká nadřazenost? Myslim, že takovou ubohost mohly vymslet jenom ženský, co jim to záviděj. Prostě jak tak koukám na tenhle web, jste normální rasistky(neřešíte rasy, víry, ale pohleví – prašť jako uhoď) Chápu, že v něčem dochází ke diskriminaci žen, ale to co se tu dočítám, jenom tím teď bavím kamarádky, že jim posílám linky pře icq. Větší hovadiny jsem nečetla. Podobně jako zamyšlení nad tím, že by muži svým močením ze stoje dokazovali nějakou nadřazenost. Myslim, že ženská, která se tak vehementně snaží na chalpech vidět jenom to zlé, je asi nešťastná sama se sebou a se svou ženskostí. Hele jsem ženská a jsem na to hrdá. A názory typu \“penis nástroj hříchu\“ tohle neni snad lesbickej web, né? 😀 Boha jeho, neni tu nějaký chat, chtěla bych si s nějakou tou slepicí, co tu publikuje popovidat 😀 No nevydržela jsem to. Komentářů se většinou zdržuju, ale tot 😀
  Hééééj Bože ženo vidíš to? Odpusť jim, nevědí co činí 😀

 306. Take bych neveril, ale zrovna mi nedavno kamoska rikala, jak nasla uz 3x na damskych zachodech napis provedeny prstem a lidskym exkrementem. To jsem na chlapskych zachodech, myslim, nikdy nevidel. Nektere zenske umi byt prasata. Co treba oliznuti dudliku spadleho na chodnik a podobne humusy?! :X

  [quote=Lucinka][quote=007]Damy,
  je mi jasne ze tohle myslite v zertu, ale myslim ze jste si trosku nabehly.
  Neni tajemstvim ze nejvetsi [size=large][/size]PRASATA jsou na toaletach zeny.
  [size=x-small][/size]
  Bavil jsem se na toto tema s mnoha zenskejma a kazda to potvrdila.
  Kazda se kterou jsem bydlel po sobe na zachode nechavala "stopy" a to velka vetsina byla vysokoskolacek….[/quote]

  to je fakt blbost….To zalezi na cloveku, ne na pohlavi…[/quote]

 307. chlap samozrejme ve stoje, ten clanek je doufam vtip, stejne jako cely tento web. Mimochodem, ta anketa: \“Bradavku by měli mít jen ženy\“ ma diky gramaticke hrubce hned od zacatku vadu na krase. A ze je to debilni otazka je snad jasne.

 308. [quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote]

  ale fakt….mohol si ten adam to rebro nechat…a nemuseli by sme riesit mocenie…

 309. a co tak uzakonit, aby ste aj vy zeny mocili postojacky? bude to lepsie aj pre nas muzov aj pre vas zeny
  nebudete sa aspon navazat do nas, ze vam nedavame dole dosku na toalete a tym bude o dovod menej na kazdodenne hadky

 310. a co tak uzakonit, aby ste aj vy zeny mocili postojacky? bude to lepsie aj pre nas muzov aj pre vas zeny
  nebudete sa aspon navazat do nas, ze vam nedavame dole dosku na toalete a tym bude o dovod menej na kazdodenne hadky

 311. no lol 😀 prej bez nas by ste neexistovali. bez vás by tak akorát neexistovali linky pro nezadané sebevrahy a spice girls.ale díky bohu většina ženskejch nemá 3 oči a 4 ředy zubů :silly:

 312. tak si k tomu stoupni ty krávo 😀
  prý nadřezenost…
  kvůli takovým kravkám abych se styděla, že jsem holka

 313. [quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote]

  nrbyt nas tak nexeistuje te i vy takze jsme si fifty fifty

 314. Jsem ženou a jsem s tím docela smířená, ale to co vymýšlí některé feministky, tak nad tím mi zůstává rozum stát :0 :0 :0

 315. \“Nesouhlasime s tim, aby muzi mocili ve stoje.\“

  A já zase nesouhlasím s tím, aby se ženy dožívaly delšího věku, jako muži. Navrhuji, aby bylo uzákoněno, aby se ženy pohřbívaly s muži, jak je tomu v Indii :D.

 316. Mě více pohoršuje, že ženské chodí močit vsedě! Co nám tím chtějí dokazovat? Pěkně si sedí, můžou si odpočívat a my chudáci abychom močili ve stoje, což je dost nepohodlné. A když se dost ožereme, hrozí nebezpečí, že neudržíme rovnováhu. A ty záchody se platí z peněz nás, daňových poplatníků – a záchody na sezení jsou podstatně dražší. Chci, aby bylo zákonem upraveno, že všechny ženy na území ČR jsou povinny močit ve stoje stejně jako muži.

 317. [size=x-large][/size] ze na ty v zivote nemas co robit…..idem sa na to vysrat a kludne aj po stojacky ale je to pratatnebudem….ked chces stat uprac si to alebo postoj …a preco nestis po leziacky ha

 318. Divej čůrej si jak chceš, třeba při tom tancuj na hlavě, čůrám ve stoje protože jsem chlap a jako takový jsem na to od přírody vybaven, to bys mohla chtit po psech aby si čupaly jak fenky, musís bejt hodně vymaštěná nána když něco takového bliješ na internet. Dáváš po sobě aspoň dolů dekl vod hajzlu (nemyslím prkýnko), protože 95% ženskejch to nedělá akorát držkuje když chlap zapomene dát dolů prkýnko, s nadřazeností di do prdele, je 21 století tak se prober !!!

 319. Mile děvčátka, rozum mi zůstává stát. Je mi 23 let, v páci mám několik mužů podřízených, doma úžasného partnera, který mi pomůže s čím je třeba, myslím, že zastane ženu ve všem, pokud nepočítám kojení a těhotenství. Nechápu, proč si tedy myslíte, že močení vestoje je něčím nadřazeným? Spousta chlapů si při čůrání sedne, to me nepovídejte, ale úpřímě, raději si rozepnete zip, nebo odhalite celou zadnici? Přemýšlejte prosím. Kde se ve vás bere takova nenavist? Není to nějakým komplexem? Hm…. Děkuji Martina

 320. zacinam si myslet, ze tuto stranku zalozil chlap, aby si robil prdel z feministiek..

 321. skutocne pateticke. je vam jasne, ze v dnesnej dobe su feministky zbytocne?

  ked zeny nemali volebne pravo, a tak podobne, vtedy mali opodstatnenie. teraz vsak mate rovnake prava ako muzi, rovnake prilezitosti, rovnake moznosti..

  feministky holt uz nemaju do coho by pichli, tak pisu kraviny. zmeni sa nieco, ked zacnem vykonavat potrebu v sede? okrem toho ze v hospode najskor chytim nejakeho zradnika zo zachodovej dosky ani moc nie..

 322. OK BUDEM CURAT PO SEDIACKY AK VY PRESTANETE KRAMOVAT !!!BEREM AKO DISKRIMINACIU ZE ZENY MAJU KRAMI A MUZI NIE AKOBY NAS PRI TOM PROVOKOVALI A UKAZOVALI SVOJU NADRADENOST V RODENI DETI !!!

 323. Ach preco sem davate tie vase komentare?
  co nevidite ze tatto stranka je len vtip? nikto tak debilny nemoze existovat,. Tak si to len precitajte a zasmejte sa lebo aj tak autor stranku sa na vas smeje ze ste sprosty ze sem pisete

 324. Rofl dmnce na tomto som sa fakt nasmial,

  Co ste hulili ked ste vymysleli toto ? 😀
  To poslem niekde do casopisu s vtipami a vyhram 😀

  Radsej chod vonku a nevymyslaj take blbosti 😀 😀

 325. a jinak zdravá?????[color=blue][/color][size=large][/size] :X

 326. V Amerike pouziva moja priatelka tzv. uriner, ktorych ma v kabelke zasobu spolu s prezervativmi.
  Pouziva sa tak, ze sa len odhrnu gatky, zasunie se tam ta papundaklova vec a uz sa cura. Potom sa uriner necha pouzit druhej v poradi atd. Snad na koniec sa zlikviduje vo spalovni. Neviem ci je mozne taku pomocku kupit aj tuna, ale pre dusevnu rovnocennost a moznost chodit na panske pisoarky je to vyborna vyhovorka. At zije urinacia!

 327. lol všechny feministky mi přijdou směšný a timhle článkem se mi to ještě potvrdilo… :X prostě trapaaas :pinch: smeju se vááám 😀 😀 😀

 328. Pro autorku: Tak si porid nakou trubici a budes moct taky mocit ve stoje xD a budes nadrazena, ne? 😛

 329. autorce to trosku nemysli :woohoo: nektery chlapy jsou sice zvlastni, ale co si budem nalhavat bez nich to neni ono :kiss:

 330. Ten článek je neuvěřitelnej a příspěvky přinejmenším zábavné..

  Nemyslím si že je tak úplně v pořádku říkat že chlapi jsou prasata protože nechávaji zvednuté prkénko nebo močí ob mísu, je to o tom jak je ten chlap vychovaný a v drtivé většině případů děti vychovávají(ve větší míře) ženy..tak že si tady autorka vlastně stěžuje na své dílo!!! Já jsem zvyklý dávat prkénko dolů, nemočit mimo mísu a popřípadě si po sobě uklidit a dokonce i spláchnout dokážu..to se v případě některých žen říci nedá. Je to o člověku, jeho výchově a myšlení, NE o pohlaví.

  Jinak autorka je v mých očích pěkná KRÁVA!!

 331. [quote=Lucinka][quote=007]Damy,
  je mi jasne ze tohle myslite v zertu, ale myslim ze jste si trosku nabehly.
  Neni tajemstvim ze nejvetsi [size=large][/size]PRASATA jsou na toaletach zeny.
  [size=x-small][/size]
  Bavil jsem se na toto tema s mnoha zenskejma a kazda to potvrdila.
  Kazda se kterou jsem bydlel po sobe na zachode nechavala "stopy" a to velka vetsina byla vysokoskolacek….[/quote]

  to je fakt blbost….To zalezi na cloveku, ne na pohlavi…[/quote]

  bohuzel ne 🙁 je to dokazano vyzkumem ktery na damskych zachodech provadeli zeny :confused:

 332. teda ja pamatuju dost, jsem uz pomerne starsi zenska, nektere muzske vlastnosti jsou pro mne cely zivot zdrojem zabavy ale ze bych si nekdy myslela ze kdyz moci ve stoje ze mi davaji najevo svou nadrazenost tak to je i na mne silny kafe. Jestli sifakt tohle nekdo mysli, tak at vyhleda psychiatra, to uz je patologicke a chce to lecit. Damy misto toho, aby jste se citily urazene, protoze chlapi existuji, si s nima radsi popovidejte a snazte se jim porozumet, umi byt nesmirne roztomili a uzitecni, tohle jsou uplne zbytecne a hodne trapne stranky

 333. tu ma niekto tusim komplexy ze neumi chcat postojacky:D…co je moc to je moc:D…ale pobavil jsem se

 334. A ja chcem presadit aby zeny pri vareni za sporakom tiez sedeli 🙂 spravodlive,nie?

 335. [quote=007]Damy,
  je mi jasne ze tohle myslite v zertu, ale myslim ze jste si trosku nabehly.
  Neni tajemstvim ze nejvetsi [size=large][/size]PRASATA jsou na toaletach zeny.
  [size=x-small][/size]
  Bavil jsem se na toto tema s mnoha zenskejma a kazda to potvrdila.
  Kazda se kterou jsem bydlel po sobe na zachode nechavala "stopy" a to velka vetsina byla vysokoskolacek….[/quote]

  to je fakt blbost….To zalezi na cloveku, ne na pohlavi…

 336. Hehe, nevim jak vas, ale me to dost pobavilo… :woohoo: ale brat to vazne? to by me fakt nenapadlo xD

  feministky uz to vazne prehanite….

 337. Jsem pro močení v leže,tím budeme dávat na jevo svoji podřazenost… :woohoo:

 338. to snad nemá cenu ani řešit,normální ženu tohle nenapadne :woohoo: :woohoo: :woohoo: feminismus je prostě nemoc B) B)

 339. Damy,
  je mi jasne ze tohle myslite v zertu, ale myslim ze jste si trosku nabehly.
  Neni tajemstvim ze nejvetsi [size=large][/size]PRASATA jsou na toaletach zeny.
  [size=x-small][/size]
  Bavil jsem se na toto tema s mnoha zenskejma a kazda to potvrdila.
  Kazda se kterou jsem bydlel po sobe na zachode nechavala \“stopy\“ a to velka vetsina byla vysokoskolacek….

 340. Preferovala bych spíš to, aby muži močili při stoji na rukou. nebo při močení musí udělat provaz, kotoul či salto…. když už se ženám při močení dívá každý na zadek, ať z toho muži také něco mají

 341. [quote=Anonymní][quote=lvice Elsa][quote=lví král]Tady je názorný příklad ,že feminismus je prostě nemoc. :idea:[/quote]
  ->>ano souhlasím :P[/quote]další souhlas 😆 :D[/quote]

 342. 😛 😛 no tak to ne to su z nás chlapů děláte prdel protože to nikdo nemůže myslet vážně jen si tam pěkně seďte sami a jestli ne tak taky můžete močit ve stoje no 😆

 343. [quote=lvice Elsa][quote=lví král]Tady je názorný příklad ,že feminismus je prostě nemoc. :idea:[/quote]
  ->>ano souhlasím :P[/quote]další souhlas 😆 😀

 344. pred tym ako som prisiel na tento web som si myslel, ze muzi aj zeny (dokonca aj feministky) su si rovnocenne. tento web ma utrdil v tom, ze to tak nie je. toto je cisty prejav debilizmu a je mi uplne jasne, ze muzi su istotne nieco viac ako feministky. o tom uz niet pochyb. tento clanok to potvrdil absolutne. divim sa, ze vobec taky web je, lebo admin a tiez prevadzkovatel servera je tiez urcite muz. a tiez vidim, ze je to robene v joomle a to je system programovany muzmi. presne tymi, ktori nic nevedia, len ukazovat nadradenost tym, ze stia postojacky 😀 paradne som sa zasmial. len neviem ci mam plakat alebo sa smiat

 345. a co kdyby ženské začaly taky močit ve stoje? 😀 😀 😀

 346. [quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote][color=navy][/color][size=medium][/size]
  [color=navy][/color]
  Co to blábolíš…ty se umíš \’oplodnit\‘ sama…??? Jsi hermafrodit…??? Pak ovšem nechápu tvé rozhořčení (mimochodem notně stupidní)…střídej to… 8o) Jen skutečný duševní mrzák může použít tak dementní \’argument\’…

 347. Já osobně nic proti feministkám nemám, ale tohle je trochu moc, nezdá se Vám? 😀

 348. hle ty děláš jako by si klečela místo toho hajzlu a já ti chcal do huby..Jako jestli chceš můžeme zkusit B)

 349. [quote=Snoopy5256][quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote]
  A podla teba neni podradene napriklad ked s vami sulozime napr.. ze zadu….neni to podradene ze do vas pchame svoj nastroj ako do zvierata??podla mna to je tiez podradne a to xcete aj sex zakazat alebo co??[/quote] ale hlavně, že se to plno holkám líbí

 350. [color=teal][b] no ty seš kráva, to svět neviděl 😀 😀 😀 [/b][/color][size=medium][/size]

 351. Bože tak tenhle článek mě tak pobavil, že ho musím jako kuriozitu poslat co nejvíce známým…Opravdu vaše organizace je velmi zábavná :woohoo:

 352. Tento článek beru opravdu jako velký vtip. Pokud budeme močit v sedě, tak já jako muž budu usilovat o to, aby se ženy každé ráno museli holit v obličeji. Nebo ještě lépe, ať ženy začnou močit ve stoje, aby ukázali, že to není až tak nadřazující. Dnes už je pro ženy i toto možné. Pokud to nesmažete, můžete se podívat, že nekecám. http://www.smrtihlav.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=1002
  😀

 353. tohleto není možny…….ste ostuda ženskych….a ta pipika co TOTO vymyslela nejvíc…..co je to za blbost??? ať si chlapi močí jak chcou…ty je u toho snad pozoruješ?? ❓ ❓ někdy se stydím že sem ženská…. :confused:
  zasloužila bys par facek

 354. Vždycky jsem si myslel, že k početí je potřeba dvouch. Kdo teď dává najevo svou nadřazenost?

 355. [quote=David]taky me to sokuje[/quote]
  Vždycky jsem si myslel že k početí je potřeba dvouch. Kdo teď dává najevo svou nadřazenost.

 356. Vždycky jsem si myslel, že na početí musí být dva. Tak kdo teď dává svojí nadřazenost najevo. :whistle:

 357. Jasně, močenim dávám najevo nadřazenost, že mi to nedošlo dřív. :0
  Vždycky jsem si myslel, že na početí musej být dva. Tak kdo teď dává najevo svou nadřazenost.

 358. a nebyt nas nemate co porodit ty kravo nebeska kdyby hloupost nadnašela tak lietaš

 359. Vy ste tu uplne jebnute, co si vobec o sebe myslite? Chod sa liecit. Uplne dehonestujete zeny, kt. bojuju za rovnopravnost. Kravy blbe, koli Vam je slovo feministka nadavka.

 360. Potřebovaly by přes držku, aby přestaly vymýšlet debility

 361. no tak to uz je fakt blaznivi co vy vymislite za kraviny 😀

 362. [quote=DeLore][quote=Veronika]Ale miláčku, moc si nevyskakuj, doma to taky zavedeme 😆 😆 :lol:[/quote]

  Tak to beru … odmontuju prkynko a budes mocit ve stoje jo? :D[/quote]

  a srat budes jak?feministky rules

 363. [URL=http://luli-bosa69.iespana.es/196-video_noelia_ordenes/]video noelia ordenes[/URL]*
  [URL=http://luli-bosa.iespana.es/63-reff/]reff[/URL]*
  [URL=http://vecchie-pelose.890m.com/117-anziane_sexy/]anziane sexy[/URL]*
  [URL=http://monas-cojiendo.iespana.es/238-videos_meonas/]videos meonas[/URL]*
  [URL=http://colegialas-sexis.iespana.es/171-tetas_deformes/]tetas deformes[/URL]*
  [URL=http://flacas-calientes.890m.com/73-mujeres_encueradas/]mujeres encueradas[/URL]*
  [URL=http://pombaloca69.iespana.es/125-peruanos_desnudos/]peruanos desnudos[/URL]*

 364. [URL=http://culos-caseros.iespana.es/100-putas_colombianascom/]putas colombianascom[/URL]*
  [URL=http://fotolog-erotico.iespana.es/126-bestuarios/]bestuarios[/URL]*
  [URL=http://fotologs-eroticos69.iespana.es/108-vajinas_gigantes/]vajinas gigantes[/URL]*
  [URL=http://travestisvalencia.iespana.es/228-esposas_follando/]esposas follando[/URL]*
  [URL=http://dedicatorias.890m.com/18-sunporno/]sunporno[/URL]*
  [URL=http://chibolas-peruanas.iespana.es/67-jovensitas/]jovensitas[/URL]*
  [URL=http://franelas-mojadas.iespana.es/166-hombres_musculosos/]hombres musculosos[/URL]*

 365. Dobré to bylo, asi to sjedu ještě jednou. Jen bych dodal, že kálet v sedě je podobná taková neřest a odteď to budu dělat zásadně v leže.

 366. Nikdy jsem necítila, že by byl můj přitel nadřezený, když močí ve stoje. Nevím co to tu plácáte za blbosti holky. Uvědomte si, že na světě to nejde bez můžu ani bez žen, takže to vaše kecání o tom, že chlapi by tu nebyli a podobně, jsou pěkně na p…

 367. tak to promiňte,ale tohle je vážně demence :0 !!tohle nemuže ormální člověk napsat?myslim si že aby chlapy močily ve stoje už bylo daný…..
  tohle je nopochopiltený názor…opravdu mě feministické články dostávají 😀 :woohoo:

 368. [quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote]Si delate srandu??? A prsa si nemusim nechat prisit abych nebyl nadrazenej dyz bezim??????

 369. Tie feministky nevedia co od rostopase.Ak chcu od nas curanie po sediacky,znamena to ze asi zavidia fyziologicke danosti muzov.Ved my si to vieme nasmerovat kam to dat,no zeny to len tusia a nie su si iste kam to pojde 😛

 370. Nebyť mužov niesu ženy a nebyť žien nie su muži, tak čo tu ešte riešite, chodte sa rozmnožovať B)
  A ja sa vôbec necítim podradená preto lebo chlapi cikaju po stojačky, nechápem čo to s tým má spoločné… ❓

 371. teda když už se chcete zabývat píčovinama tak řešte proč si vdané ženy automaticky nechávají jméno manžela to by mohlo ještě obstát ale proč chlapi močí ve stoje…muž je nadřazen pouze tehdy, když ho žena nechá aby se tak cítil… ❗

 372. Houby ponižující, to je o tom, že neumíš říct ne. feministky jsou jen stydlivý pipky, co musej mít svět podle sebe, aby ani nemuseli otevřít papulu. A třeba moje přítelkyně se při tom i udělá, takže 😛

 373. Ty p.i.č.a sprostá…akú máš školu??? materskú pre narušené formy života??

  Hovorí ti niečo genetika?? Sebaoplodnenie u človka nie je možné…tak čo bolo prvé slepice nebo vejce??

  Krávo lína…teba by mal niekto riadne v.y.t.r.t.k.a.ť aby si sa uvedomila…no schválne, že ti zrástla panenská blana 😀 😀 😀 😀 😀 😀

 374. B) a co když má někdo přirození 30 cm?Co má dělat ten? koupit si větší záchod?? 👿 :cheer:

 375. nejspíš ty výmazy vyhledám a slovně, doufám že né fyzicky přesvědčím co smí a co ne 😉
  myslím že tím pomohu jak nám tak normálním ženám jež nemají potřeby dělat ze sebe cvoky a bezvýznamné FEMINISTKY

 376. Jezis tak tohle je nejvetsi kravina co sem kdy slysel……ze by sme meli mocit v sede….a aby sme zacli nosit tampony by jste nechteli??
  Tohle je fakt cista demence……kdyz vas to tak sere…..tak mocte taky ve stoje ne…..nikdo vam v tom nebrani….

 377. [quote=lví král]Tady je názorný příklad ,že feminismus je prostě nemoc. :idea:[/quote]
  ->>ano souhlasím 😛

 378. Tady je názorný příklad ,že feminismus je prostě nemoc. 💡

 379. :silly: no a čo a ja to doma robím ,že si sadám na prkínko podla mna je to hygienickejšie s pozdravom -Caleb

 380. Chapem feministky, ktore bojuju v krajinach tretieho sveta za prava zien, ale toto je tak trochen na hlavu… Ked ti chce dat muz najavo nadradenost, dostanes po hube, ak sa potrebuje vymocit tak sa vymoci tak ako mu je najjednoduchsie… Vidis v tom nejaky logicky problem?

 381. Keď mám byť úprimná, príde mi to dosť nezmyselné. Je úplne jedno ako kto močí a my predsa nie sme nútené mužov pri tom sledovať. To je ako zakazovať niekomu čítať si pri vykonávaní veĺkej potreby, lebo je to \“prejav vyššieho intelektu\“.

 382. 😀 …kde ste zobrali,ze ked stoja,je to nadradene?..v historii krali vzdy sedli na trone,kym ostatni stali…tak o com? ❗ ❓ 😀

 383. nikto tym svoju nadradzenost najavo nedava. jedine vy svoju debilitu ak takto zmyslate. ja si zeny vazim rovnako ako kazdeho ineho cloveka. vase predsudky maju korene kdesi v hluposti a surovosti dob do 20.storocia. nic hlupejsie sa snad z ust ani vypustit neda. preco by mi mal nejaky myslienkovy smer branit v tom ako mam mocit a obmedzovat moju osobnu slobodu. a ako vlastne v kontexte mocenia mozem byt nadradeny? paneboze zeny ved ste krasne ako lalie netrepte somariny.

 384. [quote=Zuzana]"Naprosto" s tebou súhlasia aj holky zo SR, teda aspoň ja určite :)[/quote]
  To má byť k tej slečne anonymní, ups nejako mi to hodilo text do zlej kolonky :unsure:

 385. \“Naprosto\“ s tebou súhlasia aj holky zo SR, teda aspoň ja určite 🙂

 386. Ako to čo má byť?? Veď to je obmedzovanie slobody mužov. Môžu oni snáď za to, že ich príroda stvorila s penisom?? A keď sú im pohodlnejšie pisoáre, prečo im ich brať… To ako keby oni začali bojkotovať predaj vložiek a tampónov v drogérii, pretože sa im na to zle pozerá, keď si predstavia ako do toho žena menštruuje.. A pritom tiež za to nemôžeme, je nám to dané. Celý tento nápad je padnutý na hlavu. Chlapy nedajte sa! Pisoáre go go!!

 387. Preco vy strasne feministky bojujete len za kraviny alebo za veci ktre vyhovuju len Vam a nikomu inemu??? Preco nebojujete za to aby zeny mohly robit na vrtnych plosinach v baniach a inych nebezpecnych miestach? Co je taka praca pre vas moc podradna a nevyvisujeme sa nad vas nahodou takout pracou? Je by som bol za to aby sme mi chlapi zacali bojovat o to aby takuto pracu po novom mohli robit uz len zeny lebo nam tym ze ju nerobia ukazuju svoju nadradenost. A ked by sme mi tu pracu nerobili oni by si nemohli svoje zadky vyvazat v autickach a picovat na cely svet ako im je hrozne krivdene vo vsetkom a vsetkymi. Kolko chlapou sa pocas dna flaka po nakupnych centrach a mina peniaze co ich zena pracne zarobila ???? asi ziaden preco nevidite aj toto ako diskriminaciu lebo podla mna to diskriminaciia je a dost velka.
  Kolko z vas lekych feministiek vie opravit auto alebo cokolvek ? A kolko s chlapou zvladne pranie zehlenie a staranie sa o deti?

 388. [quote=Nadmuž]a vy existujete, nebýt nás? B)

  Duvod proc existuji feministky (osklive, hloupe a neuspesne zeny, ktere nikdo z chlapu nechce, a tak proti nim bojuji v naivni predstave ze se pro ne neco zmeni) je ten, ze porad neco placaji aniz by se aspon na chvili zamyslely nad tim co rikaji.

  takze: Zmlkni a premyslej, náno!! 💡 :kiss:[/quote]

  LUXUUUS SOUHLAS AUTOR NA HRAD

 389. [quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote]

  _ :0 ženo vy jste ale ubohá a hloupá. S tím prkénkem by to mohlo být i naopak, proč musí být prkno stále dole? Kdybychom měli mít podle Vás rovnoprávnost – mohlo by se jednat třeba i o to, že né muži by dávali prkno vždy dolů, ale ženy po potřebě vždy prkno nahoru. 😉 Je to úplně to samé. Bože někdy se stydím, že jsem žena když čtu takovéhle pezduché pitomosti.

 390. 😀 tak to je PWNed to mi fakt zpravilo naladu 😀 takovou cipovinu už jsem dlouho neslyšel 😀 , děvenky!!

 391. vy ste krávy 😀 za to prece nemuzou ze sou chlapy a musi chcat ve stoje….to je jako kdyby ste si stezovaly ze maji ptaky a vy jenom bobry tak at jim je uriznou

 392. [quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote]

  sry, ale to jsem se kurwa nasmal :woohoo: 😀 to me poserte… Pokud se pamatuji, prvni vznik chlap a z neho zenska 😛 Vite co je to sex? Si myslite ze ty decka prdite jen tak ze srandy? nechce to k tomu neco jako muze? Muzske sperma? fakt dmnc (demence-debilita-magorina-hloupost-nevzdelanost… zalezi co si vyberete)

 393. takze rada bych rekla za holky z ČR ze nejsme prece zadne frigidy ani feministky,ano mate pravdu ,stala se z toho urazka,odjakziva kluk a holka patri k sobe,sex mezi nima je prirozenej,laska,pritazlivost,vsechno!nebyt jednoho nebude druhe,diky bohu jeste porad prevladaji ty normlni holky co milujou sex a jsou pro kazdou kurbu a honeni!mezi ne patrim i ja,miluju sveho pritele! a nikdy bych mu nerekla ne,a enchapu jak vubec mzuze existovat holka kera by to mohla duelat,tim spis si ymslet ze curani ve stoje je nejaka nadrazenost,t musite uznat vsichni ze ej to blbost a ta holka ma proste komlexy sama ze sebe!timto koncim debatu a at zijou nymfomanky;)

 394. Tak jako ja s tema feministkama jako chlap souhlasim…teda castecne…Holky totiz maji strach, aby se nam chlapum nic nestalo…Protoze nas maji rady 🙂 Ono totiz kdyz jdu v hospode ozralej jako prase chcat na hajzl, tak mam fakt velky problemy abych sebou nesvihl…takze chcani v sede by bylo daleko bezpecnejsi 😀

 395. Pokud je tohle myšleno jako vtip, tak gratuluji. Výborně jste pobavily mě i všechny moje přátele, kterým jsem to ihned rozeslal. Ale pokud to nedejbože jako vtip bráno není, tak se běžte zabít……

 396. [size=x-large]Mazejte do prace, kravy znudeny. Ale tak verim, ze zensky, ktery sou hnusny jak noc, nachazeji zalibeni v jinych aktivitach, jako je treba psani sracek.. I kdyz ja bych si neveril, ze zrovna po tomhle by me nekdo zacal brat konecne vazne. Soupejte nohama a smirte se s postavenim. (Mysleno k \“feministkam\“, normalni slecny a zeny zdravim :))[/size]

 397. mercelo, ses abnormalni krava jestli stimhle absurdnim vymyslem souhlasi:D

 398. tento clanok moze byt iba prejavom chorej mysle 🙂 … správny chlap pri plnej sile sa môže po sediačky vychcat akurat tak pri velkej potrebe … zeny mali vzdy viac casu na vsetko a preto zleniveli tak ze si uz aj pri chcani musia sadnut (to je ako protiargument na tu nadradenost 🙂 ) … inak nechapem ako tie piče feministicke vypatlane mozu chlapom nadavat za prasačiny, ked ich zaujima iba to kto ako chčíje …

  … moderne feministky samizda uz nezaujima zrovnopravnenie s muzmi, ale skor to ako ich nasrat debilnymi neopodstatnenymi agrgumentmi typu: kdyby nebylo nas neboli by ste … pretože keby nas chlapov nebolo, mali by ste kundu furt úzku …

 399. haha 😆 to bylo pekny s tim trunem 😀 uz se vidim jak tam pekne sedim s zezlem, korunou na hlave a stahlyma kalhotama 😀
  musim podekovat autorce clanku ze splodila takovou hovadinu, protoze ja se tu kralovsky bavim

 400. 😀 pekne si definoval pojem feministka 😀 btw cely tenhle boj feministek je smesny….chteji rovnopravnost, ale vyhod \“nezneho\“ pohlavi se vzdat nechteji… jen tim vrhaji spatny stin na ostatni zeny 🙂

 401. [color=red][/color][size=x-large][/size]No dobre, ja to teda skusim ale dufam, ze po rannej erekcii a pokuse o stanie v sede, po mne potom pozmyvas podlahu od nasich viac farebnych a zapachajucich staniek

 402. a na to jsi přišla jak?? nejdřív vejce, nebo slepice??, to same a mužem si tu psat donekonečna, každopádně, nechci být sprostý, ale větší p..itomost jste fakt vymyslet nemohli. No,a jestli berete nadřazenost tím, že u chcaní stojíme, pak co se tyče nadřazenosti vašich myšlenkových pochodů jsme natom určitě výš.

 403. kurva, ja vam taky nezavidim pi**, tak mi nezavidte cu*** 💡

 404. [quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote]
  Marcelo ty si fakt Kráva- Co kdybys zkusila čůrat ve stoje?
  Katka

 405. [quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote]ja si ako svoju mamu vazim mam ju rad, aj priatelku, ale ty sa momentalne citis nadradena na nas a picujes kokotiny

 406. feministky su len zjebane mrdnute \“Piče\“ a cely tyhle stranky jsou FAKE !
  THATS ALL , LOCK THIS

 407. To akoze vazne ? By som si rad pozrel ten zakon, kde sa pise , ze zeny MUSIA mocit po sediacky. Pre mna za mna, nech si mocia aj po stojacky, nech si pomocia nohy, ked im to urobi dobre na dusi ale preco by malo byt v zakone ze muzi musia mocit po sediacky ? tak takuto kktinu som fakt uz dlho necital

 408. [quote=Kenny]A nebýt chlapů, tak existujete? Umíš se snad množit se svými lesbickými kamarádkami?[/quote]

  Možná se množej dělením 😯

 409. ZENY VLADNOU SVETU TO SE VI….ALE JA KDYZ CHCIJU V SEDE TAK SE PORADNE KURWA NEVYCHCIJU….POTREBUJI STAT ABY TO SLO PORADNE A DOBRE…DO PIČE. :woohoo:

 410. Nechcete rovnou mužské vymazat ze zeměkoule? Tohleto už není vůbec o nějaké emancipaci, tohleto už je holé šílenství. Pokud muži takto dokazují nadřazenost, tak se nejdřív naučte něco z biologie a choďte na vycházky se psem, pak pochopíte proč muži močí ve stoje. Proč si myslíte že pes při močení zvedá nohu? Protože je nadřazený? Ne, to jenom kvůli tomu aby si nepochcal nohy a na to vy krávy feministický zapomínáte. To je stejnej důvod proč ženy močí v podřepu a ne ve stoje. Prostě je to tak udělaný přírodou aby si nechcali na nohy…

 411. No ty KRAVO,

  tak toto se mi snad jen zda :silly: Bohuzel bylo prokazano, ze urcitym zenam behem zivota dosti rapidne klesa IQ, tak zde mame priklad kdyz klesne pod krytickou hranici.
  Ale pobavil jsem se pekne.

  S pozadrvem

  David

 412. [quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote]

  Boze Boze… tohle muze rict jenom clovek, ktery to nema v hlave v poradku.

  Co z toho ze chlapi moci ve stoje znamena nadrazenost ?… To ze chlapi u toho stoji je jenom proto ze proste stojime. Zenske muzou taky. Proc ne. At u toho stoji. Kdyz se nepochcijou…

 413. Já naopak navrhuji protlačení zákona aby ženy museli močit ve stoje. Bude to mí nesmírné výhody:
  Prkénko bude vždy nahoře a nebudeme ho muset zvedat.
  Ženám se zvedne sebevědomí, protože se budou budou cítit mnohem nadřazeněji.
  Sice se možná tak snad netrefí do vyhrazeného prosotru… a enská moč tolik nesmrdí, tak to bude vyrovnané.

  A budou-li k tomu potřebovat nějaká \“nádstace\“, bude je třeba vyrovbit… takže vzniknou nová pracovní místa.

 414. :0 tyvole to už je vrchol, že musim byt tak sporosta..ale taohle už překračuje všechny meze damy.. 😆 ste fakt duševne chore asi…tak močte taky ve stoje a budete spokojeny bude taky nadřazeny..pořad nadavate jak sou chlapy nadřazeny, ale nemyslite, že ste tim co delate daleko nadřazenejši než oni ne jen nad muže, ale i naD NORMALNI ženy, kterym čurani nevadi.. ČURANI VE STOJEE ČUURANII VE STOJEE 😆 😆

 415. 2Marcela: a zase nebyt nás tak si taky můžeš jít vysrat 😛

  simvás jaká nadřazenost?! 😀

  jo a ta ¨moč může smrdět víc (nevim co je an tom pravdy) jen proto, že si samci už v dávnejch dobách značkovali svá území (takže spíš ženskejm chybí těch 10% mozku o kterejch tady bylo psáno v jinym článku)

 416. Necital som tie predosle nazory, ale moj nazor na tento clanok je taky, ze vyvoj by mal ist dopredu.

  To, ze muzi su zvyhodneni tym, ze mocia v stoji a preto by mali mocit po sediacky je hlupost.

  Ano, je to nespravodlive. Avsak to riesenie je dost nelogicke. Preco znevyhodnovat evolucne zvyhodnenu skupinu?

  Pred par rokmi som videl v TV \“kornutky\“ pre zeny. Boli to take papierove dute kornutky, ktore si zena dala medzi nohy a mohla mocit do pisoara. Myslim, ze prave toto je riesenie vasho velkeho problemu.

  Odkukavajte dobre veci a mente len tie zle! Ani muzi v minulosti netrvali na tom, aby zeny smrdeli. Muzi odkukali od zien, ze je lepsie vonat a dodrziavat hygienu stale a nie len ked maju rande.
  Predsa smrdiet je jednoduchsie a muzi spravidla pachli viac. Potenie je tiez nezastavitelny biologicky proces.

  Vratim sa k tym kornutkom. Zeny, ktore nepotrebuju nic viac len sa trosku vycikat by nemuseli stat v rade, ale len by si zobrali kornutok a rychlo uspokojili svoju potrebu do pisoara. Zeny, ktore by potrebovali vlastnu kabinku \“na viac veci\“, by mohli ist tam – presne ako muzi.

  Neda mi to nevyjadrit sa k celemu tomuto problemu trosku s nadhladom. Vas netrapi to, ze miliony zien su znasilnovane, tyrane a podobne \“znevyhodnovane\“. Autorku trapi to, ze musi stat v rade na ciste WC s cistou vodou dlhsie ako jej priatel. Jednoducho mi to prijde dost trapne upozornovanie na seba a hladanie hlupych veci, z ktorych by sa dali \“ti zli muzi\“ obvinit.

  Ja osobne bez zien neviem zit, neviem ako vy 🙂

 417. Jezis to je krava, takovou bych chtel mit doma, bych ji fackoval kazdej vecer do omdleni

 418. Nevím co dámy řešíte? je jen váš problém že nemočíte ve stoje…Zakazuje Vám to snad někdo?! Docela se bavím no:D nechapu jak tim ukazuju ze sem nadrazeny

 419. Dnes je doba absurdna, feministicke hnutie je vsucasnosti na smiech, su to zienky, ktorym je moc dobre a nemaji od vymyslu co robit…. neviem ci na taketo hluposti mohli mysliet zeny v Rusku, ked stavali zeleznicu kedysi…. myslim, ze to je vysledok, ze konzervativne hodnoty su na ustupe a zacinaju sa prebudzat absurdity a jednoduche primitivne zmyslanie….. rovni a rovnejsi ako chcu feministky, statne kvoty niciace rpirodzenu konkurenciu….ale ako vsetko hlupe v minulosti, aj feministicke hnutie nebude mat chvalabohu dlhe trvanie

 420. Já myslel že feminismus je o tom, že se [b]ženy mohou vyrovnat mužúm[/b] a né naopak, jak muže přizpůsobit ženskému chování………z tohoto hlediska bych tedy autorce doporučil, pokud se jí nelíbí naše nadřezenost pro močení ve stoje, tak ať to dělá jako my a močí též ve stoje 👿

 421. A nebýt chlapů, tak existujete? Umíš se snad množit se svými lesbickými kamarádkami?

 422. Devusky nech vam to nekapka na karbid.

  Mal som tu cest vidiet aj damske zachody, a je to OVELA vacsi hnoj ako
  panske..

  a nadradenost tym ze stojime???

  Poriadne pretiahnut potrebujete …

 423. myslim, že bys potřebovala pořádně vomrdat. To je vše. A když se ti to nedostává, vymejšlíš podobný píčoviny.

 424. [size=medium]skus mocit v stojke na rukach, mozno sa ti prekrvi hlava[/size]

 425. window.alert(\’skus mocit v stojke na rukach.. prekrvi sa ti hlava\‘);

 426. ach jo, tudle zenskou bych chtel v zivote potkat…
  Asi nevis ze moc je zbarvena a cpi podle toho kolik vypijes tekutin a ne podle toho jestli ses chlap a nebo zenska, a nebo feministka pac ty ses uz asi jinej zivocisnej druh…
  Jo a pak je videt jak ses na tom s chlapama, pac kdyz je chlap nadrzenej a ma nadobicko v pozoru, tak mu mocit moc nejde.
  [guote=bobrlovec]Hele když budu chtít dát ženským při močení najevou svou nadřazenost, tak vlezu na nějakej babskej záchod, k nějaké do kabinky a ve stoje ji pochčiju. Autorku tohoto článku bych s radostí ve stoje i posral.[/quote]
  asi se ji to uz stalo, a ne jednou 😛

 427. Tak neviem ake je to pre chlapov, curat po stojacky, ale pre mna by to bolo dost obtiazne. Asi ako pre nich curat po sediacky.. Takze si myslim ze by to mohlo aj ostat tak jak je, ved im je takto lepsie. Ale dvihat a nasledne skladat dosku by mohli, teda aspon pokial ziju s nejakou zenou v rodine. Logickym dovodom je to, ze sa na zachode dokopy viac sedi ako stoji – pretoze zeny sedia stale a muzi sedia ked idu srat. A minimalne mna to velmi irituje ked si sadnem na spinavy ladovy zachod bez dosky ked ju niekto z nasich zabudne dat dole…
  A nemyslim si ze by to bolo ponizujuce. To moze byt len vtedy, ak to ten chlap za ponizujuce pre zeny poklada. Rovnako ako sex odzadu..

 428. Stejne jsi priste nahore 😀 z toho se nevykecas 😀 ani kdyby te bolela hlava 😀 a navic toaletu umyju kdyy by se nekdy neco takoveho stalo .. a prkynko taky davam dolu tak si nemas na co stezovat .. ale pripominam ti ze vis co te ceka kdyz se zacnes licit 😛 nezakazuju ti to ale prirozena vypadas jako bohyne .. jemny korektor a labelo staci … zadne stiny make-upy .. zbytecne to zabira cas rozpocet a dela to zenu umelou .. to bych se rovnou mohl ozenit s umelym pocitacem (nadsazka neberte to vazneprosim ani ty lasko) … nejkrasnejsi zena je presne po probuzeni .. rozruchana nenamalovana sladce rozespala a jemne jeste nacervenala to je nejdokonalejsi pohled kdyz do jejich vlasu zasviti vychazejici slunce a udela ji nad hlavou svatozar 🙂 jako Andel

  A takovy andel jsi i Ty Veroniko :kiss:

 429. No vidíš, a mám Tě tam, kde jsem Tě mít chtěla 😆
  Ale taky nesmím opomenout dodat, že Tě moc miluju a jen jsem Tě tak škádlila, jako obvykle. Do močení Ti samozřejmě mluvit nebudu, pokud mi nezačneš doma obchcávat celou toaletu 😀
  Ale zato mi Ty přestaneš mluvit do líčení, ju? 😉

 430. Ohledne rizeni vozidel se nepru … to jsme na tom stejne :-* ale jedno chci aby vsichni dotycni vedeli. MILUJU TE LASKO a zenu jako takovou uznavam jako nejvyssi autoritu a respektuju je .. ale kecat si do toho jak budu mocit si nenecham. Kazdopadne jsem nechtel byt niajk nezdvorily ani protivny a tak se omlouvam pokud to tak nejak vyznelo.

  MILUJI TE VERONIKO :kiss:

 431. Tak k tomu už se fakt vyjadřovat nehodlám, to si s Tebou vyřídím osobně…
  Jen jedna maličkost: řídit budu já. O to se bát nemusíš. Tvé řidičské schopnosti jsou myslím na stejné úrovni, jako Ty mé. Co si budeme povídat… 😆

 432. Mno jo no … ale mam do duchodu bliz nez ty lasko 😀 A u nas v rodine problemy s prostatou nemame a na tyto pripady sou skvele leky a doktori kterych se ja nebojim 🙂 ale co Ty cumacku kdy si zajdes konecne k tomu Tvemu doktorovi? 😛 Ze by v tom byla vrozena zenska lenost? Na zachode by jen sedely … k doktorum se jim nechce … nakupy by vozily jen v aute … a nechaly ridit chlapy 😀 No to vis je jo 😀 Tuuudle … od priste jsi nahore jen ty a valet speky si budu ja 😀 Vyjimku udelam v tom vytahu mno 😉

 433. Můj milý, mládí máš v prdeli a do důchodu daleko… 😆 Přesto s přibývajícím věkem na ten záchod v noci s největší pravděpodobností chodit začneš. A potom bude pozdě učit starého psa novým kouskům… 😆

  Jinak já do toho klidně jdu, ale jak říkám- vydž Prďka, vydž… Aby to vůbec mělo nějaký smysl… 😆

 434. Docela drsný, to je jak kdyby mi přítelkyně řekla: odteď nebudem souložit, protože zvířata taky nesouloží pro potěšení 💡

 435. Mno myslim ze tohle neni muj pripad lasko 😀 Copak Ty si me nekdy videla vubec nekdy jit na toaletu? 😀 Myslim ze mockrat ne 😀 a momentalni nesoustredenost? To je cinnost jez nevyzaduje zadnou pozornost mam ji zmaknutou za tu dobu vic nez dost a kapka? 🙂 Misa o prumeru 40 cm plus minus autobus je dost velky prostor i pro tu kapku 🙂 A v noci se spi a nechodi na zachod 😀 (teda aspon ja ne 🙂 ) a co se tyce hadriku … vis kde pracuju tam mam hadru rucniku a jinych techto textilii dost a dost staci rict. Beru te jinak za slovo .. priste jsi nahore Ty :kiss:

  Držím jen nemám co … 😀

  PS: Chces velkou osusku ? 😛

 436. Je pravda, že nepiješ, ale nehody se nestávají jen v opilosti. Může k nim přispět momentální nesoustředěnost, nebo ospalost, když jdeš na záchod v noci. A to potom sotva zaregistruješ, že něco ukáplo jinak, než mělo. Na to příjde zase až ženská, která na ten záchod zajde ráno po Tobě… Když se naučíš sedat, hadřík můžeme používat ne jiné věci 😉

  Jinak příště si to klidně zkusím, ale jsem fakt zvědavá, zda bude příležitost- hlavně vydrž Prťka, vydrž 😆

 437. To si jen myslis lasko 😀 ja sem poradny chlap .. prkynko davam dolu a vzdy jsem se trefil protoze nechlastám a navic hned vedle zachodu mam hadr kdyby se uz nejaka ta nehoda stala 😀 takze zadne take ty se nauc ve stoje. A kdyz uz jsme u toho priste jsi nahore Ty … at vis jake to je 😛 😀

 438. To si piš, že se ji vzdáš… 😆 Párkrát doma načůráš mimo a uvidíš ten kolotoč 😀 Potom Ti už nic jiného nezbyde… 😛

 439. A to si cetla kde milačku? 🙂 Myslíš že se vzdám své \“nadřezenosti\“ ? 😀 Dokonce i Ty nechceš být nahoře když ti dávám možnost tak žádné také. Hezky to bude po mém…. ve stoje a basta 😛

  PS: Navíc když dlouho sedím tak se mi odkrvují nohy 😛

 440. [quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote]

  Co to je za pitomou odpoved?? Ze bez nas byste neexistovali?? To sis trosku popletla holcicko 😀 prosim te pro priste se zamysli co povidas !! A ty zachody sou pekna kktina 😀

 441. Kdepak, Ty jsi to špatně pochopil, můj milý. Sedat si budeme oba… 😀 Takže se s tím začni pomalu duševně smiřovat a raději už trénuj… :kiss: 😀

 442. [quote=Veronika]Ale miláčku, moc si nevyskakuj, doma to taky zavedeme 😆 😆 :lol:[/quote]

  Tak to beru … odmontuju prkynko a budes mocit ve stoje jo? 😀

 443. [quote=Petriiik:P]boze vy hllupane priklanam sa k nazoru ze to mohla vymysliet zakomplexovana vyrazkova krava ktora nikdy nemala medzi stehnami nic ine ako tampon takze ty kravicka moja krasnucka zacni sa zaujmat radsej preco ta nikto nechce a svoje primitivne myslienky si nechaj do klubu dochodcov ty stara panna PS:porod vam pan boh dal za trest koli takymto prijeb*nym napadom :kiss:[/quote]S prvni casti zakomplexovane zeny souhlasim i kdyz tak ostra slova bych nevolil i kdyz to mozna autorky vystihuje .. ale s druhou casti o porodu nesouhlasim … bolest pri porodu je neco jako citove pouto ktere matku k diteti primkne natolik ze vznikne silny matersky pud ktery donuti matku sve dite chranit i za cenu sveho zivota protoze uz pro nej trpela pri onom porodu dost a dost. Nejnebezpečnější válečník je matka chránící své potomky zahnaná do kouta 🙂 té bych se bál i já v plné zbroji.

 444. Ale miláčku, moc si nevyskakuj, doma to taky zavedeme 😆 😆 😆

 445. boze vy hllupane priklanam sa k nazoru ze to mohla vymysliet zakomplexovana vyrazkova krava ktora nikdy nemala medzi stehnami nic ine ako tampon takze ty kravicka moja krasnucka zacni sa zaujmat radsej preco ta nikto nechce a svoje primitivne myslienky si nechaj do klubu dochodcov ty stara panna PS:porod vam pan boh dal za trest koli takymto prijeb*nym napadom :kiss:

 446. [quote=Veronika]Chlapi, klidně mě za to ukamenujte, ale já si vůbec nemyslím, že by byl tento nápad špatný. Už jsme to se známými mnohokrát řešili a mám stejný názor, jako autorka…
  Močení ve stoje je zvykem většiny chlapů, ale souvisí s tím mnohá negativa- již zmíněné zvednuté prkýnko, nebo fleky kolem. A močení v sedě je podle mého názoru dobrým řešením. Znám chlapa, který se to už před časem naučil a nemá s tím sebemenší problém… :)[/quote]

  Nebude lepsi naucit chlapa pak po sobe uklidit a nebo aby aspon sklopil prkynko? 🙂 Myslim ze Ty ten problem nemas nebo pises z vlastni zkusenosti? Tohle mi prijde jako dost chaby argument a nevim proc se pokouset zmenit chlapa kdyz mate moznost ho napodobit 🙂

 447. [quote=DeLore]Tak tohle je drsné 😀 Kdybych dostal korun pokazde kdyz nekdo vymyslí takovouhle ptákárnu tak je ze me multimiliardář a pán světa 😀 Bože můj taková banalita … že vás to sere … 😀 jsem nadřezen protože jsem muž a močím ve stoje ? 😀 no teda … myslím že by měli v blázinci odpojit internet 😀 Copak sui nikdo nikdy neuvědomí že muž a žena jsou si vždy rovnoprávní a nebýt jednoho není ani druhý a ať si říká kdo chce co chce .. mitózu ještě neumíme 😀 (dělení jako buňky – dělením na dvě identické kopie (myslim) 😀 ) Tak přestaňte kvákat takové bludy a moderátoři by to měli co nejdříve uzavřít protože takové blbosti nejde napsat nic jiného než: [b][size=x-large]Ženské tak močte taky ve stoje vždyť to jde.[/size][/b] A pokud napisete ze ne tak jste to bud nezkusily a nebo pro vas neplati gravitace 😀

  Ja si nad tim myju ruce tohle je jeden velky ftip 😀 (ale dobrej smal jsem se od začatku do konce 😀 )[/quote]

  Miláčku, ne tak zhurta, doma to zavedeme taky, takže si moc nevyskakuj… 😆 😆 😆

 448. Sakra může to někdo 2x smazat prosím? 😀

  Poznámka adminům: Opravte auto refresh a redirect zpatky na forum … nevidel jsem prizpevek a po 3 pokusu odeslat a četbu \“Please input anti-spam volovinu\“ jsem vam to odeslal 3x … hold divny forum 😀

 449. Tak tohle je drsné 😀 Kdybych dostal korun pokazde kdyz nekdo vymyslí takovouhle ptákárnu tak je ze me multimiliardář a pán světa 😀 Bože můj taková banalita … že vás to sere … 😀 jsem nadřezen protože jsem muž a močím ve stoje ? 😀 no teda … myslím že by měli v blázinci odpojit internet 😀 Copak sui nikdo nikdy neuvědomí že muž a žena jsou si vždy rovnoprávní a nebýt jednoho není ani druhý a ať si říká kdo chce co chce .. mitózu ještě neumíme 😀 (dělení jako buňky – dělením na dvě identické kopie (myslim) 😀 ) Tak přestaňte kvákat takové bludy a moderátoři by to měli co nejdříve uzavřít protože takové blbosti nejde napsat nic jiného než: [b][size=x-large]Ženské tak močte taky ve stoje vždyť to jde.[/size][/b] A pokud napisete ze ne tak jste to bud nezkusily a nebo pro vas neplati gravitace 😀

  Ja si nad tim myju ruce tohle je jeden velky ftip 😀 (ale dobrej smal jsem se od začatku do konce 😀 )

 450. Tak tohle je drsné 😀 Kdybych dostal korun pokazde kdyz nekdo vymyslí takovouhle ptákárnu tak je ze me multimiliardář a pán světa 😀 Bože můj taková banalita … že vás to sere … 😀 jsem nadřezen protože jsem muž a močím ve stoje ? 😀 no teda … myslím že by měli v blázinci odpojit internet 😀 Copak sui nikdo nikdy neuvědomí že muž a žena jsou si vždy rovnoprávní a nebýt jednoho není ani druhý a ať si říká kdo chce co chce .. mitózu ještě neumíme 😀 (dělení jako buňky – dělením na dvě identické kopie (myslim) 😀 ) Tak přestaňte kvákat takové bludy a moderátoři by to měli co nejdříve uzavřít protože takové blbosti nejde napsat nic jiného než: [b][size=x-large]Ženské tak močte taky ve stoje vždyť to jde.[/size][/b] A pokud napisete ze ne tak jste to bud nezkusily a nebo pro vas neplati gravitace 😀

  Ja si nad tim myju ruce tohle je jeden velky ftip 😀 (ale dobrej smal jsem se od začatku do konce 😀 )

 451. Tak tohle je drsné 😀 Kdybych dostal korun pokazde kdyz nekdo vymyslí takovouhle ptákárnu tak je ze me multimiliardář a pán světa 😀 Bože můj taková banalita … že vás to sere … 😀 jsem nadřezen protože jsem muž a močím ve stoje ? 😀 no teda … myslím že by měli v blázinci odpojit internet 😀 Copak sui nikdo nikdy neuvědomí že muž a žena jsou si vždy rovnoprávní a nebýt jednoho není ani druhý a ať si říká kdo chce co chce .. mitózu ještě neumíme 😀 (dělení jako buňky – dělením na dvě identické kopie (myslim) 😀 ) Tak přestaňte kvákat takové bludy a moderátoři by to měli co nejdříve uzavřít protože takové blbosti nejde napsat nic jiného než: [b][size=x-large]Ženské tak močte taky ve stoje vždyť to jde.[/size][/b] A pokud napisete ze ne tak jste to bud nezkusily a nebo pro vas neplati gravitace 😀

  Ja si nad tim myju ruce tohle je jeden velky ftip 😀 (ale dobrej smal jsem se od začatku do konce 😀 )

 452. Chlapi, klidně mě za to ukamenujte, ale já si vůbec nemyslím, že by byl tento nápad špatný. Už jsme to se známými mnohokrát řešili a mám stejný názor, jako autorka…
  Močení ve stoje je zvykem většiny chlapů, ale souvisí s tím mnohá negativa- již zmíněné zvednuté prkýnko, nebo fleky kolem. A močení v sedě je podle mého názoru dobrým řešením. Znám chlapa, který se to už před časem naučil a nemá s tím sebemenší problém… 🙂

 453. neviem co tu riesite hehe toto je jedna velka recesia lol v opacnom pripade je na mieste otazka:Toto snad nemyslite vazne,ze?

 454. [quote=sdfasdafd][quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote]

  a tva maminka pichala se simpanzem?[/quote]

  bod 😀

 455. [quote=sdfasdafd][quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote]

  a tva maminka pichala se simpanzem?[/quote]

  Bod 😀

 456. Prepáčte ale na toto ma nič iné nenapadá len sa vás opýtať:
  \“VY STE JEBNUTÉ?!\“

 457. [quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote]

  a tva maminka pichala se simpanzem?

 458. 😀 😀 😀 Tak moja zlata, predpokladam ze ty mas u psychiatra predplatenu permanentku… Nedokazal som docitat tuto diskusiu do konca pretoze som sa skoro postal od smiechu a predstav si ze posediacky 😀 Vies, ono je to tak ze stime postojacky pretoze nema treba stat a nie preto ze vam chceme dat najavo svoju nadradenost :s Tebe proste asi dosli baerky vo vibratore…

 459. [quote=333girl]hh sranda … ale to vas nesere ze chlapi zarabaju viac jak vy co??? mna to napr sere…lebo zeny su sikovnejsie ❗ :!:[/quote]

  to je picovina ako voda v kosi.. zeny su rovnako sikovne ako muzi. To ze zenam idu lepsie ine veci ako muzom ich este neposuva vyssie, takisto naopak ani muzov. to ze muzi zarabaju viac, je zial len vysledkom hystorickeho vyvoja..

 460. Ted mi doslo ze tahle stránka je asi jeden velkej vtip a já debil na to skočil 😉

 461. [quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote]

  Ty si jebnuta alebo ano?
  Nemate nic lepsie na robote ako toto?
  Je mi ta luto, naozaj:)

 462. [size=x-large]Další článek asi bude o tom, jak moc se vám nelíbí že muži nenosí podprsenky a dávají tim tak najevo svoji nadřazenost co ? :woohoo: [/size]

 463. holky, holky…nejak vam unika pointa feminizmu:) historicky prve feministky riesili utlacanie zien, nerovnopravnost ci uz sa jedna o povolanie, politiku, etc. a nie picoviny typu \’\’preco muzi mocia ve stoje?\’\‘ no asi preto lebo nam to tak evolucia nadelila a nie aby sme vas precurali…*vzdych*

 464. A nejde náhodou femnistkám o \“rovnoprávnost\“ ve smyslu – za stejnou práci stejný plat? Původně jsem to brala jako obdobu \“fípků.cz\“ ale čím dál víc mám dojem, že články zde píší ženské s IQ houpacího koně, které jsou nespokojené se svým životem a mají potřebu to na někoho svést. Jó, kluci, už ani čurat nemůžete normálně :0

 465. Dufam, ze to myslite z recesie. Pretoze podla toho, co tu predvadzate, nemate o feminizme ako takom ani paru… Skuste sa najprv trochu vzdelat, inak (vdaka takym, ako ste vy) neprestane but pojem feministka vnimany ako nadavka…

 466. [quote=Nadmuž]
  …..Zmlkni a premyslej, náno!! 💡 :kiss:[/quote]
  Jen to ne!!!!

 467. vazeny, ja som chlap a curam po sediacky, nevidim v tom ziaden problem, skor mi to vyhovuje, lebo ked cistim zachod mam menej prace, svoje deti by som tak isto chcel naucit curat po sediacky. moja priatelka zas naopak, ta zas postojacky. Povedal som jej ze ked bude ona cistit zachody tak moze, potom mi to bude jedno.

 468. na nazor že bez vás by sme neboli
  by som reagoval otázkou

  \“čo bolo skor sliepka alebo vajce?\“

  odpoveď : \“Najprv bola sliepka a až potom feminizmus…\“

 469. ak sa vám (vaši) muži očúravajú dosky na záchodoch naučte ich čúrať do umyvadla !!!!! 🙂

  apropo nútiť muža čúrať posediačky je DEFINITíVNE vacsí prejav pokusu o nadradenosť ako čúranie postojačky

  základná otázka – prečo ženy ktoré majú od prírody vačšiu náklonosť meniť a prisposobovať si realitu, musia zo zásady meniť partnera alebo prostredie okolo seba ale nikdy NIE SEBA ????? – pretože sú v podstate lenivé oportunistky bez zmyslu pre zodpovednosť za svoje činy- a to teraz nehovorím o práci kariere alebo vlastných detoch ale o tom všetkom naokolo.-robil som si taký malý prieskum 60 opýtaných dám otázka bola : čo je tvoja najoblúbenejšia činnosť: a odpoveď 90% odpovedalo že \“spať\“ … takže dámi skúste v sebe nájsť to čo je u nás prirodzené (sú to úplne jednoduché veci: iinciatíva, fantázia a velkorysosť (a nie negácia, okukávanie a zloprajnosť, závisť a oportunizmus ) a bude sa nám ĺahšie žiť spoločne- myslím že je to lepší prístup ako doťahovať na chlapov tým že budete kopírovať všetky ich muchy, budte rovnoprávne ako ženy nie ako \“brká v sukniach\“

  a k názoru že bez vás by sme neboli, len tolko
  čo bolo skor sliepka alebo vajco? – prvá bola sliepka a potom prišiel feminizmus!!!

  je jedno velmi pekné slovenske porekadlo:
  \“Nešťastný to dvor kde sliepka kikiríka a kohút kotkodáka \“

  tak to prehodnoďte baby a aj ked ten mor už asi nevyhubíte tak mu aspoň spravte reformu!

 470. tak vam prajem vela stastia s presadenim 😆 nechapem co dakazete tym ze strapnite seba ale aj vsetkz co len trosku ako feministky sa prezentujuce sa zeny

 471. chlapci .. hlavne nezabudajte na to ze nie vsetky zeny su padnute na hlavu a takych j***ch, ktorym vadi aj sposob ako curate je chvalabohu pomenej. Aj ked stvu aj mna, bnapriek tomu ze som zena, lebo nam robia zle meno :angry: Takze ked pridete domov k tej svojej, tak ju objimte a pobozkajte a dajte jej na javo aka je skvela, ked jej to nevadi ze curate po stojacky a neskladate dosku 🙂 🙂

 472. Mam rad argument \“bez nas by ste tu neboli\“ znie to akoby zeny boli hermafrodit a nepotrebovali k rozmnozovaniu chlapov 😀

  btw: VIETE PRECO EXISTUJE FEMINIZMUS? NO PREDSA, ABY SA AJ SKAREDE ZENY ZACLENILI DO SPOLOCNOSTI.

  Mocenie je rozdielne dokonca aj u zvierat, viz psov… alebo potom chcete zakazat aj psikom aby nemocoli dvihanim nohy a museli mocit ako fenky??? Uz vidim policajtov ako pokutuju, alebo beru do vezenia chlapov za to, ze sa vystia pri strome na stojaka 😀 Fakt zeny mali by ste si najst dakoho kto vas pretiahne, aby ste nemali cas na taketo pytchoviny…

 473. Preco sa snazite ist proti prirode ? Este ked zachody neexistovali muzi mocili po stojacky a zeny kvocali. Preco to chcete teraz zrazu menit, ked je nam to prirodzene ? Keby ste mali pipika, tak by ste prisli na to, ze je to tak ovela prijemnejsie ( a zabavnejsie 🙂 ako po sediacky.

  Ano, beriem hygienicku stranku veci, ta je pravdiva, ale ved od toho su pisoare, aby vsetok moc ostal vnutri a neprskal von, tak ako to ma byt.

  Ja som za rovnopravnost v sexe ! Nech aj vsetky zeny maju stale chut, chcu sexovat denne (male vynimky su povolene) a stale tak ako muzi !

 474. To ako nechapete to, ze vsetci sme ludia, a sme si rovny? priroda dala nam moznost mocit postojacky, lebo to tak skratka je, no a co? to je len priroda, normalna vec, je to tak. netreba sa nad tym zamyslat, kokos, priblble feministky.

 475. chodte uz do p**ce s takym j*bnutym webom a nepiste ssem len mi chodi kopec notifikacii kto to ma mazat. este ja web je j*bnutie nie ze cely jeho obsah a zakladatel

 476. [quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote]
  BLEAH BLEAH BLEAH BLEAH

 477. nebyt nas tak taky neexistujete tak drzte tlaminky a radsi bezte nekam pekne pichat uklizet varit a prat

 478. omg dalsi feministicka krava co si mysli ze zeny sou nadrazeny lol co si myslis ze bys zila ty kravo blba nebejt tvyho otce ? kde zijes omg … a moceni je obycejna prirozena vec co ty delas taky …. me prijde ze zeny projevuji svoji nadrzenost tim ze si sedaji na hajzl jak \“na konicka \“ bez si chcat do stromecku kravo blba 👿

 479. a to akožeeee o_O oni uz fakt nemaju co wymyslat aby zaujali? som sice zena, ale je mi jedno co chlapi stia po stojacky alebo ako. wed aj tak to ma swoju wyhodu. stale maju wolne zachody a ked uz je na nasich rada tak zbehnem k nim…samozrejme s milym wykrikom \“Chlapi nebojte sa, damske su plne.\“ takze sa uwedomte…cakam na nejaku strasne duchaplnu wec, ktoru wymyslite nabuduce…ehm….

 480. Ak bol tento článok myslený čisto recesívne, splnil účel bezvýhradne, ak si dotyčná myslí, že takto presadí feminizmus a posunie ho tým správnym smerom, myslím, že hovorím za všetkých, že by s tým mal admin feministky.com niečo robiť.. Na druhej strane, prídem sa sem pobaviť pravdepodobne aj nabudúce, dokonca rád posuniem tento článok ďalej, nie som si však istý, či je to tá správna prezentácia. Autora pozdravujem 😀 nabudúce si radšej sadni pred wikipediu a študuj význam feminizmu

 481. tim chces rict ze nebyt muzu tak vy budete existovat??? trochu blbost… a pro me za me …. klidne si mocte i ve stoje…. mi t ovadit nebude…:D

 482. [quote=Petr][quote=Petr][quote=Petr][quote=Petr][quote=Pavel][quote=Jenda][color=blue][/color][size=x-large][/size][b][/b]Vy jste zakomplexovany dylynky raci vsechny y jelikoz jste tvde zadelany a rere vas to ze kdyz mocite tak si cinkate kundama do kalhot tak drze huby vas zeru 8)[/quote]jj mas moji plnou podporu[/quote]jsem chlap stojim za tebou[/quote]Pitomy zensky no[/quote]zavist ze nemaji pero[/quote]jj je to tak jinak uz by tohle nepsali[/quote]
  máte moji podporu.. jsem baba

 483. Ako najprv som sa smial od smiechu a potom som az zistil ze to neni portal s vtipmi. 🙂 Ako kludne moze byt uzakonene ze aby chlapi mocili posediacky..ved castokrat hlavne rano po opici ked nevladzem stat tak si aj rad sadnem 🙂 Ale co ja za to mozem ze priroda nam nadelila moznost curania postojacky? 🙂 No nevyuzito..navyse mame este tu vyhodu ze malokedy mame rady pred hajzlami na verejnych..no neni to fajn? 🙂 Ale pochybujem ze ma nejaky debilny zakon donuti sa nevycurat aj ked nebudu pisoare 🙂

 484. [size=x-small][/size]

  myslim si, ze je to hlupost a az ma zaraza, ze niekto sa zamysla nad takymi vecami, mozno niekedy v minulosti sa zaviedol taky mytus o nadradenosti dokazovanej mocenim, ale v dnesnej dobe to je podla mna absolutne bezpredmetne a je jasne, ze muzi tak \“curaju\“ preto, lebo je to pohodlnejsie, tak neviem preco by sme ich mali obmedzovat, ved im doprajme…:) a dalsia vec je, ze ak sa nejaky muz citi neopravnene nadradeny, tak jeho ego urcite neklesne tym, ze si na zachode posedi…mozno prave naopak…bude sa citit ako na trone :cheer: len to som chcela… 🙂

 485. hh sranda … ale to vas nesere ze chlapi zarabaju viac jak vy co??? mna to napr sere…lebo zeny su sikovnejsie ❗ ❗

 486. Predstavte si tie kontroly na wc…
  Autorka clanku by si mohla zalozit SBS, ktora by to kontrolovala…
  To by bol biznis :woohoo:

 487. tak toto ma fakt pobavilo… je pravda, ze tuto vymozenost chlapom zavidim, ale z cisto praktickeho dovodu. neviem kde autorka prisla na to ze takto davaju najavo svoju nadradenost. to je ta najvacsia konina aka na tejto stranke bola 😀

 488. prispievateĺky sú a úplné drbliny… nemám nič proti feminizmu ale nenávidím jebnutých ĺudí…

 489. [quote=Snoopy5256][quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote]
  A podla teba neni podradene napriklad ked s vami sulozime napr.. ze zadu….neni to podradene ze do vas pchame svoj nastroj ako do zvierata??podla mna to je tiez podradne a to xcete aj sex zakazat alebo co??[/quote]

  a s kym by ho praktikovali? jasne, ze ho chcu zakazat.. nech tie pekne/mile ne-feministky nesulozia, ked ony nemozu

 490. Pises tu ze pokial by nebolo vas tak neexistujeme ale kebilo nas neni taktiez vas … s tvojho commentu skor citit ze sa nadradene citite vy … neviem co mate proti nasmu moceniu kedze je to prirodzenejsie postojacky … ale ludia si uz zvikli feminsitky si hladaju zamienky ako nas muzo dako zdrbat co je od vas dost chape … ved nam nebude vadit ak budete mocit postojaciky ak vam to spravi lepsi pocit na dusi ze vas neponizujeme hold zeny s klanu feministiek si musia svoje male rozumceky dako kompenzovat … a neodpisuj mi porsim veci ako to neni pravda nam sa postojacky moci horsie alebo co lebo vies aj ty dobre ze pre nas je postojacky lahsie ako davat secko dole a mocit posediacky … posediacky serem a ne stim

 491. Ak sa citite urazene tym, ze obcas sa idem vycurat a robim to po stojacky, curajte aj vy – po stojacky. 😉 Uvidime, kto bude viac ocuravat dosku. 😀

 492. [quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote]

  dnes bola v rel. \“Aj mudry schybi\“ na markize otazka – akeho pohlavia je slimak…myslite, ze by sme neexistovali bez vas…?

 493. treba i trosku feminizmu do zivota, ale tato stranka je prejav chorej mysle. ak 99% zien na svete miluje sex tak preco by zbytok mal presadzovat svoje uchylacke nazory….po prejdeni tejto stranky som zmenil chapanie uchylnosti … nie sex je uchylka, uchylka je choroba

 494. Myslím, že se víc jako nadčlověk cítím potom když peru ženskou zezadu, tahám jí za vlasy, plácám jí pozatku a dotoho jí oslovuji jako špinavou děvku a nakonec se jí vystříkám na obličej, ale že bych měl mít ten pocit i při močení ve stoje mě nenapadlo. Asi tím, že to dělám už od mala a příjde mi to samozdřejmé. 💡

 495. [quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote]
  A podla teba neni podradene napriklad ked s vami sulozime napr.. ze zadu….neni to podradene ze do vas pchame svoj nastroj ako do zvierata??podla mna to je tiez podradne a to xcete aj sex zakazat alebo co??

 496. lidi s takovymi nazory bych dala zavrit…aspon do blazince :X tohle neni hnuti, ale sekta….grc :X

 497. Kvuli takovym, jako jste vy, aby se clovek stydel, ze je zenska :angry: !!!!!! Jdete do haje! Nemate co delat, tak si vymislite blbiny. Kdyz vas to tak stve, nechte se presit na chlapy (kdyz jsou tak zvyhodnovani atd.) a dejte pokoj! A naprosto souhlasim s \“jan!cka\“. Je mi z vas zle!!!!!!!!

 498. boze, autorka musi byt fakt uplne vypatlana. akorat dela ostudu zenskemu pohlavi, poshazovat vas vsechny ze skaly a byl by klid.
  uvedomte si laskave slecny emancipovane, ze kvuli takovym, jako jste vy, se slovo \“feministka\“ stalo nadavkou..

 499. Hihi, to zní zajímavě, asi si to tu ještě prohlídnu, co tu bude dalšího k zasmání 😆 Ale nejdřív se půjdu ve stoje vymočit, abych vám dal najevo nadřazenost. :cheer:

 500. Specialne pro tebe – navod na moceni ve stoje: Roznoz, roztahni si pysky a moc.

 501. [quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote]

  Vzdycky jsem si myslel, ze mocenim ve stoje vyprazdnuji svuj mechyr. teprve ted jsem se dozvedel, ze tim davam najevo svou nadrazenost.

 502. a vy existujete, nebýt nás? B)

  Duvod proc existuji feministky (osklive, hloupe a neuspesne zeny, ktere nikdo z chlapu nechce, a tak proti nim bojuji v naivni predstave ze se pro ne neco zmeni) je ten, ze porad neco placaji aniz by se aspon na chvili zamyslely nad tim co rikaji.

  takze: Zmlkni a premyslej, náno!! 💡 :kiss:

 503. tak kdyz nadrazeni jsme tak proc to nedavt najevo 🙂 Navic misto uklizet zachod byste nam okupovaly tv, to tak 😛

 504. hehe a viete vobec ze je vedecky dokazane ze zeny maju v podvedomi ze su podriadene muzom a citia sa menejcenne? je to uz z praveku (podobne ako napr. strach z pavukov) 😛

 505. priznam sa mam v tom hokej …. chcu od nas aby sme my sedeli alebo oni stali?

 506. Kravky!!! Co to máte za nápady..? S tímto vás určitě v Evropě uvítají s otevřenou náručí 😆 Spíš byste potřebovaly, aby vám to někdo pořádně udělal… ale s takovým přístupem si to budete muset asi dělat mezi sebou! 😉 [color=aqua][/color]

 507. Hele když budu chtít dát ženským při močení najevou svou nadřazenost, tak vlezu na nějakej babskej záchod, k nějaké do kabinky a ve stoje ji pochčiju. :roll: Autorku tohoto článku bych s radostí ve stoje i posral.

 508. kdyz mate tak velky potreby vyhnout se nadrazenosti tak si napred zjistete fakta … pokud je muz pro vas nadrazeny muzete povstat a vyrovnat se mu … cituji: \“Málo známá je skutečnost, že ženy mohou močit i ve stoje. Lze toho dosáhnout manipulací genitálií určitým způsobem – orientací pánve do úhlu a rychlým tlakem proudu moči ven. Jiná možnost je použít pomocného nástroje.\“ … uryvek z clanku na: [url]http://cs.wikipedia.org/wiki/Mo%C4%8Den%C3%AD[/url]

 509. i ja jsem zena a takovyhle kravovyny na to nemam cas zensky pitomy zamyslete se nad sebou sakra

 510. [quote=Petr][quote=Petr][quote=Petr][quote=Pavel][quote=Jenda][color=blue][/color][size=x-large][/size][b][/b]Vy jste zakomplexovany dylynky raci vsechny y jelikoz jste tvde zadelany a rere vas to ze kdyz mocite tak si cinkate kundama do kalhot tak drze huby vas zeru 8)[/quote]jj mas moji plnou podporu[/quote]jsem chlap stojim za tebou[/quote]Pitomy zensky no[/quote]zavist ze nemaji pero[/quote]jj je to tak jinak uz by tohle nepsali

 511. [quote=Petr][quote=Petr][quote=Pavel][quote=Jenda][color=blue][/color][size=x-large][/size][b][/b]Vy jste zakomplexovany dylynky raci vsechny y jelikoz jste tvde zadelany a rere vas to ze kdyz mocite tak si cinkate kundama do kalhot tak drze huby vas zeru 8)[/quote]jj mas moji plnou podporu[/quote]jsem chlap stojim za tebou[/quote]Pitomy zensky no[/quote]zavist ze nemaji pero

 512. [quote=Petr][quote=Pavel][quote=Jenda][color=blue][/color][size=x-large][/size][b][/b]Vy jste zakomplexovany dylynky raci vsechny y jelikoz jste tvde zadelany a rere vas to ze kdyz mocite tak si cinkate kundama do kalhot tak drze huby vas zeru 8)[/quote]jj mas moji plnou podporu[/quote]jsem chlap stojim za tebou[/quote]Pitomy zensky no

 513. [quote=Pavel][quote=Jenda][color=blue][/color][size=x-large][/size][b][/b]Vy jste zakomplexovany dylynky raci vsechny y jelikoz jste tvde zadelany a rere vas to ze kdyz mocite tak si cinkate kundama do kalhot tak drze huby vas zeru 8)[/quote]jj mas moji plnou podporu[/quote]jsem chlap stojim za tebou

 514. [quote=Jenda][color=blue][/color][size=x-large][/size][b][/b]Vy jste zakomplexovany dylynky raci vsechny y jelikoz jste tvde zadelany a rere vas to ze kdyz mocite tak si cinkate kundama do kalhot tak drze huby vas zeru 8)[/quote]jj mas moji plnou podporu

 515. [color=blue][/color][size=x-large][/size][b][/b]Vy jste zakomplexovany dylynky raci vsechny y jelikoz jste tvde zadelany a rere vas to ze kdyz mocite tak si cinkate kundama do kalhot tak drze huby vas zeru 8)

 516. Holcicko…Proc jen papouskujes to,co uz tu zaznelo?To same by mohli rict i muzi…To by me pak zajimalo,jak bys mocila ve stoje…A jestli te neco stve,tak si moc ve stoje jako muzi a prestan jim otravovat zivot svymi stupidnimi napady…Tvoje starosti bych chtela mit… ❗ ❗ ❗ [quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote][color=black][/color][b][/b][i][/i]

 517. Damy, ze si neumite zaridit aby vam starej doma nedelal cunarny to je vas problem. A verejny zachodky – ruku na srdce – která z Vas si seda na prkynko ❓ 😈 Takze vlastne taky curate ve stoje ze?

 518. [quote=Anonymni]a uz ste dakto stali po leziacky?[/quote]
  No mne uz stal poleziacky… 😉
  Ale to je tiez diskriminujuce…. Pretoze damam vobec nestoji…
  😉
  Myslim, ze by ho mali vsetkym chlapom ufiknut, to mozna autor(ka?) clanku nestihol dopisat…Predpokladam, ze to je nejaka provokacia. A navyse nejaky misogyn posral kodovanie stranky (esteze take zbytocnosti nepouzivam).
  A na druhu stranu ma autor(ka) pravdu, chlapi su prasata, u nas v praci pracuju skoro sami vzdelani muzi a hajzliky su obchcane ako v JRD, zaujimalo by ma ci to iste robia i doma…:-)

 519. [size=x-large]Hehe, když už jste takový feministky, tak proč nám v komentářích dáváte možnost volby velikosti našeho přirození? (hned pod volbou barvy 😀 )[/size]

 520. Nejdříve bych doporučil dát si do kupy tyhle stránky (doporučuji nějakou ženu, abyste se necítily podřazeny mužům 😉 a pak by si předsedkyně [b]z[/b]družení mohla pročíst stránky http://www.pravidla.cz

 521. loool…tak to je mazec tohleto…by me zajimalo, kde se takovy feministky rodej…myslim jako komu…mozna by to chtelo navstevu u psychiatra 😆

 522. jestliže chceš diskriminovat jinou skupinu obyvatel, protože močí jinak než ty, je to v pořádku? Nauč se chcát ve stoje a budeš mít klid!

 523. se, vy kačeny, snažily dělat něco pořádného? To už je ostatní v pořádku? Mzdy, vzdělání, přístup na pracovišti…, že máte čas na takové koniny? Jen škodíte hnutí za rovnoprávnost žen!

 524. Ktora s tym suhlasi potrebuje riadne vytrtkat. Ak sa nenajde dobrovolnik odporucam vibrator

 525. LOOOOL take picoviny vas zaujimaju tak vy curajte po stojacky toto je trapne skapem ste na smiech

 526. [quote=marcela]Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.[/quote] to je vyborny postreh. Nebyt muzov, existovali by zeny ? 🙂 odporucam vedro studenej vody.

 527. Toto su ale problemy.. nech si kazdy moci, ako chce… moj otec mocil posediacky… co ma s tymto spolocne nadradenost

  Marcela (SK)

 528. moja mila krasna, najskor si to tu dajte do poriadku, aby vam tu v prispevkoch nevypadavala diakritika, uz sme v 21. storoci, pokial si si nevsimla. A nebyt nas, tak vy by ste tu neboli tiez, tak co riesis. Tym, ze pri curani stojim, nedavam najavo svoju nadradenost, proste je to tak pohodlnejsie a basta. Ja by som mohol namietat, ze vy pri curani sedite preto, lebo ste pohodlne a lenive sa postavit.

 529. Chlapecku, jde o to, ze nam tim davate svoji nadrazenost. Pritom nebyt nas tak neexistujete.

 530. A prečo by ako mali muži močiť posediačky? Tento s prepáčením debilný názor môže vypustiť fakt niekto, kto nevie, čo od dobroty – autorka asi nemá nič lepšie na práci, tak vymýšĺa voloviny. Beriem to ako vtip, alebo pokus o provokáciu, aby ste sa mali o čom baviť pri káve…ale keď to máme dotiahnuť do extrému, dobre, súhlasím, budeme močiť po stojačky. Ale ja som zas toho názoru, že prečo by ste mali stále pri močení vysedávať na zadku? My budeme čúrať po sediačky, vy ale čúrajte po stojačky

Comments are closed.