Mluvte plynně anglicky

angličtina s hypnózou

Angličtina se stává fenoménem dnešní doby. Moderní technologie rozšířily možnosti vzájemného propojení. Ať už fyzicky díky možnostem přepravy na dlouhé vzdálenosti nebo virtuálně s pomocí internetového připojení. Lidé z různých koutů světa dnes mohou být v mnohem intenzivnějším a častějším kontaktu, než tomu bylo kdy předtím. Je zapotřebí se domluvit. A funkci univerzálního jazyka začíná přirozeně zastávat právě angličtina.

Jste věčnými začátečníky? 

Potom vězte, že v tom rozhodně nejste sami. Angličtina se sice už pěknou řádku let vyučuje od prvního stupně základní školy. Metody výuky jsou však velmi neefektivní. Lidé, kteří se spoléhají pouze na výuku angličtiny ve škole, narážejí na stejný problém. Nejsou schopní jazyk aktivně používat a zapomínají slovíčka. Proč? Neučili se totiž správně, v souladu s nejnovějšími poznatky o tom, jak funguje lidská paměť a učení. Biflovat se nazpaměť třeba nepravidelná anglická slovesa bez mnemotechnických pomůcek může být velmi obtížné. Vyzkoušejte raději moderní metody, které respektují zákonitosti mozku a paměti. 

nepravidelná anglická slovesa

Jak se učit anglicky tak, aby to k něčemu bylo

Zapomeňte na biflování. Takhle paměť nefunguje. Mozek se nejlépe učí v souvislostech. Když se navíc dobře baví, úspěch je zaručen. Někdy je těžké objevit ty správné učební materiály, protože klasické učebnice kopírují klasický systém výuky. Navštivte raději přímo kurzy angličtiny. Kromě pokrokové, psychologicky propracované metody výuky jazyka si užijete také podporu skupiny. Zapomeňte na nudné sezení v lavicích. Prožijete skutečné interakce.

Pod blahodárným vlivem hypnózy

Slyšeli jste už o použití hypnózy při učení? K efektivnímu zapamatování informací totiž potřebujete hlavně zdravé sebevědomí, vytrvalost a soustředění. I tyto hodnoty jsou podpořeny navozením hypnotického transu. Hypnóza je stav hlubokého soustředění. Při výuce angličtiny s hypnózou vaše smysly zbystří a informace zapadnou na správné místo. 

Kdyby totiž učení angličtiny bylo jen o memorování, každý by musel být po těch letech strávených opakováním ve školní lavici dokonalým řečníkem. Ale tak tomu není, že? A vám už by po přečtení článku mělo být trochu jasnější, proč.

Sdílet článek