mKonto: O kvalitě nejvýhodnějšího osobního účtu se přesvědčilo přes půl milionu lidí

Mít osobní konto v bance bereme jako samozřejmost, ale v minulosti jen málokdo věnoval výběru účtu dostatek pozornosti. Od lehkovážného počínání nás neodrazovaly ani nesmyslné poplatky a nedostatečně kvalitní služby, na které jsme si postupně zvykli. Do roku 2007 jsme navíc ani jinou možnost neměli, protože prostě chyběla nabídka účtu bez zbytečných poplatků.  V roce 2007 přišla mBank a doslova způsobila bankovní revoluci. Od té doby se osobní účet mKonto drží mezi nejvýhodnějšími nabídkami na trhu. Zajímají vás důvody, proč mKonto využívá přes půl milionu klientů?

Charakteristika mKonta odpovídá filosofii ostatních produktů od mBank. Osobní účet je maximálně komfortní, jednoduchý a bez zbytečných poplatků. V mnoha směrech vás příjemně zaskočí, nicméně nejde o krátkodobé bonusy, po kterých se za čas slehne zem. Nízkonákladová mBank u nás zavádí nové standardy a nechává konkurenci za zády.

V čem je mKonto lepší než ostatní osobní účty a proč byste se měli zařadit do více než půlmilionového zástupu spokojených klientů?

Pozitivní zkušenost s mKontem začíná již v momentě vyřizování. mBank je inovátor v oblasti internetového bankovnictví a umožňuje svým klientům založení účtu online. Samozřejmě zcela bezplatně. A když už zaznělo kouzelné slůvko zdarma, u mBank nebudete platit ani za vedení účtu, veškeré příchozí a odchozí tuzemské i euro platby, nastavení inkasa, SIPO a trvalé příkazy. Nic vás nebude stát ani pravidelný elektronický výpis a tři výběry měsíčně z libovolného bankomatu v rámci celé ČR.

Osobní účet od mBank sklízí úspěchy i v nezávislých recenzích. Známé servery jako Bankovnipoplatky.com a Mesec.cz označily mKonto jako jeden z nejvýhodnějších produktů svého druhu. Klientský index osobních účtů (náklady, které průměrně zaplatí měsíčně majitel účtu u bank v ČR) činí 180 Kč, takže klient mBank ročně ušetří přes 2000 Kč.

Na závěr jsme si nechali malou třešničku na dortu, na které si smlsne každý, kdo chce mít k dispozici „železnou“ rezervu. Pro uživatele mKonta je připraven kontokorent mRezerva ve výši od 5 000 Kč až do 300 000 Kč. Otevření a vedení mRezervy je zdarma. A na své si přijdou také zájemci o výhodnou neúčelovou půjčku mPůjčka Plus – majitelé mKonta (kteří si nechávají mzdu zasílat na účet) většinou nemusí během vyřizování dokládat výši příjmů a peníze na účtu mají během pár minut bez návštěvy pobočky.