Můj ostrov

Ráda bych měla svůj vlastní ostrov, kde bych si žila a nemusela poslouchat každý den ty muže. Měla bych tam ohniště, ukrytý v jeskyni a taky bych chovala nějaký zvířata na obživu a taky na práci. Naučila bych si je, že by nosily dřevo na to ohniště. Stačilo by, že bych jim ho nasekala. Na to bych si udělala sekyrku z kosti. Jenom bych to těm ovcím nachystala a ony by to už odnosily. Na léto bych je ostříhala, abych se měla do čeho obléct. To bych udělala nějakým ostrým hrotem, který bych si ubrousila z nějaké skořepiny. Musela bych si taky vést kalendář, abych věděla, kdy je můžu naposledy ostříhat, aby jim do zimy dorostla vlna a nezmrzly mi. Ten kalendář bych si ale vedla už od prvního dne, abych žádnej den nevynechala. Na strom bych si dělala zářezy. Jeden zářez by byl jeden den. Podle hvězd, kde by byly na nebi bych poznala kam je zeměkoule zrovna otočená a podle toho bych určila za jak dlouho bude ta zima. Já sama bych si tu jeskyni vystlala kožešinama, aby jsem to tam měla měkký a zároveň se zbytečně nebouchala do hlavy. Když by mi hořel oheň, tak bych si trochu přivřela dveře, aby mi neunikalo teplo. Nikdo by mi neporoučel, co mám jak postavit. Taky bych měla pramici na lovení ryb. Musela bych potlačit šok a v těch vlnách si přisunout na břeh i nějaký trosky z desek. Z toho bych si tu pramici postavila. Ani nevím, jestli bych se chtěla vracet. Musela bych si pamatovat, abych nikdy za žádnou cenu nezapálila oheň na břehu, aby mě nespatřila žádná loď.

Myslím, že to mám dobře vymyšlený a když to tak po sobě čtu, tak by mi vlastně nic nechybělo.

189 comments

 1. a z čeho, z kamenů ??? nebo vyzkočej z díry v zemi ??? 😀 😀

 2. [b]TO JE DOBRÝ NÁPAD, DOSTAT VŠECHNY FEMKY NA OSTROV, ABY HEBLY A NIKDO JE NENAŠEL…KLIDNĚ TO UDĚLEJTE!!!![/b]

 3. [quote=Chattab] A kde jsou ted Amazonky?A ehm…prosim uvest aspon jednu kralovnu ktera teda predchazela kralum…jen tak pro ukojeni me zvedavosti[/quote]

  ne že bych chtěla nahrávat femkám, ale jedna "královna" co předcházela králům byla a jmenovala se Cleopatra 🙂 mnooo, ale to je vlastně něco jinýho…

 4. ááááá tady něko konečně dočetl Robinsona gratuluju

 5. Sleduju tenhle web už několik týdnů, mám to tu prolezlé křížem krážem a už poznám styl psaní některých lidí, nepřijde vám, že tento článek je napsán stejně jako se vyjadřuje „sličná slečna“ panna Jana? :woohoo:

 6. Jé takový ostrov by se mi taky líbil. Ale já bysem to udělala tak, že bych odtud vyhnala ty muže!! Pak by bylo dost místa pro všechny.

 7. [quote=Rifleman]Atol Bikini je pro tebe to pravy… 😆 [/quote]

  ty jedeš, člověče XD
  ☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢
  ☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢
  ☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢
  ☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢
  ☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢☢

 8. a víte co ženská jeďte nikomu chybět nebudete

 9. Hele a nebylo by ti tam samotné smutno? Nebo by sis užívala s těmi ovcemi?Teda pokud je nezabiješ při stříhání. A to budeš ty trosky z desek bombardovat ze břehu dělovýma koulema nebo čim? Teda chtěla bych vidět jak dneska pluje po moři dřevěná lod jak za Kryštofa Kolomba. Ale možná kolem popluje Vinetů na kanoji. Ta je taky dřevěná. A chlapa si kdyžtak opečeš na těžce založeném ohni. Hele a to si jako budeš dělat z těch zvířátek otroky. Já teda ještě neviděla, že by ovce nosili dřevo a týjo sekyrou z kostí bych toho taky asi moc nenasekala. To bych dřív rozsekala tu sekeru. Teda pokud by byla jak a zčeho vyrobit. To si ji objednáš a ona ti přijede na lodi, kterou pak rozsekáš abys měla dřevo. No…krásná to představa.

  P.S. A nebylo by lepší nechat dveře zavřené a do jeskyně jenom vyvrtat okna a občas vyvětrat?? No..jen navrhuji zlepšení.

 10. kde seženeš na pustém ostrově ovce? Ovce, které jsou tak tupé, že sami netrefí ani z ohrady, natož si je vycvičit. Navíc se vlna stříhá na zimu, aby byla kvalitnější. Jo a čím je to chceš vlastně stříhat? Na palmách rostou nůžky či co?
  Taky nevim kde bývají u jeskyní dveře a čím bys chtěla rozdělat oheň(nebo do povinné součásti výbavy patří, mimo ovcí i sirky nebo zapalovač?). A hodně štěstí s vedením kalendáře a s psychickou labilitou člověka, který je delší dobu na jednom místě sám.
  Taky blahopřeju k tučnému bankovnímu kontu… takový ostrov musí stát miliony….
  Jinak myslím, že místo jeskyně vystlané kožešinama na mlácení hlavy, by se víc hodila vypolstrovaná cela he?

 11. Přeji Vám maličký atol 5 krát 5 metrů a společnost kladivounů. Hezký pobyt!

 12. slecinka ale v tej jaskyni by si nemala internet … ako by si dalej pisala tieto kraviny? 😀 😀 😀

 13. nezloptese tak to mě po..r ty pi.o :woohoo: IQ z
  apnuté žehličky a to ti ještě fandím :woohoo:
  To jsem fakt ještě nežrala :unsure:

 14. [quote=b0b1k]To musel psat nejakej chlap a delal si z toho prdel, jinak to nejde:).. Chtel bych hulit to samy co ty to musi byt dobrej matros:)[/quote][quote=Anonymní][quote=Ana Levá]Dobry den!Tak to nevim pani ze to mate vymysleny.protoze si asi myslite ze by vam to takle jak pisete vyhovovalo ale nezloptese teda nevimnevim no!podivejte me taky tady unas spousta veci vadi ale na to ja nepotrebuju ten ostrov.i se snazim neco s tim delat co mi vadi a kdybych s tim nic nedelala tak by ten ostrov potrebovaly vsechny ale to neni mozny!totis od problemu muzi se nesmi tak utikat na nejakej ostrov ale hlavne se mu postavit a hrde mu plivnout do tvare.Panbu nechce abysme kuli tomu hadimu plemeni utikaly do jeskyne ale spis chce abysme treba litaly na mesic a ruzny jiny planety a skratka ukazaly v nejakejch hodne vedeckejch oborech ze do jeskyne patej oni a ne my tak se zbudte a musite nam pomoct nez to takle hnetka vzdavat jinak se to nikam nedotahne.Dekuju!

  Jaké tu máte poslaní? Já být Váma, tak se vratím na základní školu a naučím se česky.[/quote]nezloptese tak to mě po*** :woohoo:

 15. Chválím ! Tohle by vydalo na slušnou slohovku do třetí třídy základní školy 😀 A co bys chtěla dělat až budeš velká holčičko ? Podle toho co píšeš bych doporučovat stát se policistkou, ty nemusí bejt moc chytré 😛

 16. A elfka třeba nejste? Nebo nějaká superhrdinka? Málo kdo ví, jak by se dal naučit papoušek mluvit a vážně bych vás chtěla vidět, jak byste všechno zvládla sama 😀 Asi byste nevydržela ani s vlastníma myšlenkama. Tady tahle rivalita \“ chlapi vs ženský\“ je tak trapná až to bolí, díky bohu že nejsem takhle padlá na palici O_O

 17. komu by se nelibylo mit svuj ostrov (nejlepe v tropech) sááám pro sebe 🙂

 18. Nechápu, co těm debilním chlapům vadí na takovémto nevinném článku. Osobně bych také pozabíjel vše živé na ostrově kvůli kožešinám, aby se mi na věky žilo lépe. Ovce bych si taky vycvičil. Mohly by mi i péci chleba a věšet prádlo. Pokud vím, na každém opuštěném ostrově je dost ovcí.

  Tak nepruďte debilní samci.

  ¨S pozdravem \“Onanie – původ všeho zla\“ Gmisiycs

 19. [quote=Danuška]Vztahy v matriarchátech nikdy nebyly budovány z pozice hrubé síly, takže to byly vysoce demokratické společnosti. Samičí princip chování je všude v přírodě založen na péči o slabšího, kdežto samčí princip na právu silnějšího. Pro přežití mláďat všech druhů živočichů na Zemi však byl a dosud je důležitější princip samičí. To platilo i pro člověka na úsvitu dějin. Z tohoto pohledu existovaly mateřské společnosti u lidí velmi dlouhou dobu: od dob zvířecích, po celý vývoj člověka, pak přes celou dobu kamennou (paleolit, mezolit i neolit), a vyskytovaly se v mnoha oblastech v době bronzové i železné a na některých místech světa se dokonce zachovaly ostrůvky původního matriarchátu v moři celosvětového patriarchátu dodnes.
  Mateřská epocha trvala min. 5 milionů let, ovšem patriarchát pouhých 5 tisíc let.
  Pravěké ženy nikdy nevládly v tom smyslu, že by někoho utlačovaly, pouze převládal mateřský princip, který byl pochopitelně pro přežití důležitější než princip mužský. Proto někteří badatelé poukazují na to, že by bylo příhodnější onu dobu nazývat spíše matristickou, to znamená mateřskou, nikoliv matriarchátem. Na druhé straně je slovo matriarchát z určitého hlediska přípustné, protože v té době prostě neexistovali žádní otcové. Byly jenom matky a jejich děti, otcové dětí byli neznámí, takže proto "vláda matek". Matky vládly láskou a příbuzenskými svazky po mateřské linii a jejich velká přirozená autorita spočívala hlavně v tom, že byly nepostradatelné. V té době nikdo nikoho neovládal, všichni byli v tlupách, i v pozdějších rodových zemědělských společnostech svobodní- muži, ženy i děti, byl to stav, kdy prostě neexistoval patriarchát. Prostá neexistence vlády otců stačila k tomu, že neexistoval žádný druh totality, byla to pravá demokracie pro všechny se vším všudy.[/quote]

  to co tu kecas sou naprosty blaboly a nesmysly, jestli ty jsi vzdelana tak to nechci videt cloveka co vzdelanej neni
  proboha… jako znam par feministek, ale zadna neni takhle vymastena jako ta vase grupa tady. jdete uz prosim do pr.d.ele

 20. Gratuluji, vždy mě potěší, když jim někdo takhle nabourá jejich vlastní logiku (resp. zůsob uvažování – k logice to má mnohdy daleko)

 21. Vem sebou všechny psychicky labilní buchty z tohodle webu a bude hej nám i vám.. 😛

 22. no tak co tě tu drží? šup šup ať už jsi na ostrově, a klidně si sebou vem všechny ostatní feminy a všichni budou šťastní 😉

 23. [b]To IkushQa[/b]

  Pravdu díš…..A pro další podobné rypalčuky typu Danuše, kterým by v žaludku ležel můj AVATAR.

  1.Nejsem fašista ani nacista a nikdy jsem nebyl, i když můj praděda byl u ,,elektrikářů´´ :woohoo:

  2.Tento avatar jsem zvolil, jelikož můj kolega z práce je blázen do photoshopu a namontoval můj ksicht na postavu Rommela….Což mě natolik pobavilo, že tohoto avataru hojně využívám. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

  3. A znovu opakuju´ [b],, nejsem příznivec jakékoliv ultrapravicové, ultralevicové či jiné extremistické strany.´´[/b]

 24. [quote=Simp]Tenhle článek je vážně strašné dílo. Co se týká života na ostrově, doporučuji knihu Tajuplný ostrov. Panty u dveří? Ovce nosící dřevo na oheň? No, chtěl bych vědět, jakou látku (omamnou) autorka používá. Asi by se na tom dalo vážně vydělat.
  PS: Ano Levá, nauč se psát česky. Nedá se to po tobě číst (tedy, fyzicky možné to je, ale bolí to)[/quote]Jo, úplně vidím jak ty ovce s tím radostným výrazem klušou pro to dřevo a pak za svitu hvězd, když jejich majitelka usne ji tiše sežerou, jelikož ostrov bude písečná laguna a nebudou mít co žrát… :whistle:

 25. Proč se někam stěhovat? Žena má právo být rovnoprávná s muži, z genetického hlediska je i nad nimi! Tak bych vynaložil všechny síly, aby ženy ve společnosti konečně získaly pozici jaká jim patří.
  Stačí ještě pár let boje a muži se budou třást když zaslechnou klapot vysokých podpatků 😀 😀

 26. Ale tak žádnej učenej z nebe nespadl… Jenom by neměl opravovat cizí chyby, když v tom má sám burdel.

 27. [quote=Danuška]Jen skutečné hovado si může dát místo obrázku fašistu. Propagace fašismu je trestná, potažmo svědčí o velmi primitivním mozečku. Pokud jste za to na sebe hrdý, pak no comment.[/quote]

  ty tu hovoris o avataroch a ze je to nezakonne propagovat fasizmus…vies ty vobec co mas za avatara a kto bol Marx? 😀 nieco rovnako zleho ako fasisti 😀

 28. :cheer: Milá slečno to je naprosto úžasný nápad!!! Já bych byl pro, aby se na takový ostrov odvezly všechny zdejší feministky a tato obylast byla vyhlášena za mezinárodní rezervaci, kam by nikdo jiný neměl přístup.
  Určitě by se to líbilo i všem mužům 😀 .

 29. Hej tak tohle je best ***ver, hej takhle sem se nenasmál už hodně dlouho. . . Je mi nějakech 15 a když vidim tyhle ***i (nebo ženy ja nevim, ale asi ne ) taky si řikám že bejt gay je vlastně super, kdybych viděl feministku na zemi tak si taky přijdu kopnout . . . No paní Ana Levá by se měla naučit pravopis, když mele , za vykřičníkem se píše mezera ale dejme tomu, chci vás jednou vidět na tom ostrově. . . paní Danuška by neměla opravovat jen muže ale i ty svoje sestry. . . .pokud by té oné na tom ostrově narostla po skoušce biologické zbraně 2 hlava znamenalo by to konec lidstva a nejspíše i známého vesmíru. . .opravdu nechápu o čem vedou příspěvky o hovně. . .o tom jestli by se ženy obešli bez mužů nebudu polemizovat. . .když tady paní Danuška mluví o dějepisu měla by taky vedět že už v 1 měsíci prvního ročníku na střední škole ( doufám že tu alespoň má ) se učí že při matriarchátu se stejně muži vyhoupli až na vrch protože bez mužů by si plodící ženy asi hodily mašli, nebo by se sežrali navzájem. . . tak co vy anto na 15cti letýho kluka celkem ude ne no a o tom co by sem napsala 15cti letá dívka ( ooo včera mi došla rtěnka :X :whistle: ) také nebudu polemizovat. . .a na závěr: pokud vám muži něco dělají tak o tom nepište báje ale něco s tim udělejte, já bych řek že muži nebudou proti když ženy začnou studovat, lítat do vesmíru, řídit společnosti ale jde o to aby si jenom nestěžovali a něco dělali . . .[b]ZA CHYBY, PŘEKLEPY ICQ STYL SE OMLOVÁM[/b] a to by bylo vše už se těším na další článek a k tomu super komentáře třeba se poučím 😛 :unsure: :whistle: ❓ ❗ Ať Stojí Vole ! ! ! !

 30. [quote=Irena V.][quote=Anonymní]"Ano, ale za tohoto stavu nemá cenu cokoliv tady řešit. Je tu pár nešťastných žen a zbytek hovada, kteř[color=red]í[/color] [color=black](když už která)[/color] nejsou ani tak slušn[color=red]í[/color] [color=red](slušná)[/color], aby dali pokoj, když se
  ji[color=red]m[/color] [color=red](jich)[/color] naše problémy netýkají. Komu není [color=red]shůry[/color] [color=red](sama jsi shůra, příště piš z hůry)[/color] dáno..[quote=Danuška]
  [i]Bobligu, naučte se vyjmenovaný slova po V. Vy brovat tam zcela jistě nenajdete, ale chápu, že kdejaký falokrat upřednostňuje tvrdé Y.[/i] [/quote]"
  :whistle: [/quote]
  Nechcu vám brát iluze, ale "shůry" je správně 🙂 [/quote]

  z hůry :woohoo: ty si fakt ****

 31. Tak todle je důkaz že celá tadle stránka je jeden velkej **** 😀 jenom si tu vydělávaj na reklamách 😀 teda spíš na lidský ***osti

 32. [quote=Anonymní]"Ano, ale za tohoto stavu nemá cenu cokoliv tady řešit. Je tu pár nešťastných žen a zbytek hovada, kteř[color=red]í[/color] [color=black](když už která)[/color] nejsou ani tak slušn[color=red]í[/color] [color=red](slušná)[/color], aby dali pokoj, když se
  ji[color=red]m[/color] [color=red](jich)[/color] naše problémy netýkají. Komu není [color=red]shůry[/color] [color=red](sama jsi shůra, příště piš z hůry)[/color] dáno..[quote=Danuška]
  [i]Bobligu, naučte se vyjmenovaný slova po V. Vy brovat tam zcela jistě nenajdete, ale chápu, že kdejaký falokrat upřednostňuje tvrdé Y.[/i] [/quote]"
  :whistle: [/quote]
  Nechcu vám brát iluze, ale \“shůry\“ je správně 🙂

 33. já vim co by ti chybělo … ordinace 😆 .. a nějaký telenovely .. :whistle:

 34. [quote=Boblig z Edelstadtu]Jo jo budete jinde, konkrétně ty pro dříví na ohníček. 😛 [/quote]

  Tys mi dal 😀 :side: palec vzhůru (oiviáiriki)

 35. \“Já sama bych si tu jeskyni vystlala kožešinama, aby jsem to tam měla měkký a zároveň se zbytečně nebouchala do hlavy.\“ – ty už si se do hlavinky bouchla, viď? 😀

 36. [quote=Anonymní]"Ano, ale za tohoto stavu nemá cenu cokoliv tady řešit. Je tu pár nešťastných žen a zbytek hovada, kteř[color=red]í[/color] [color=black](když už která)[/color] nejsou ani tak slušn[color=red]í[/color] [color=red](slušná)[/color], aby dal[color=red]i[/color] [color=red](tak a do příště chci vědět jaký písmenko má být tady)[/color] za pokoj, když se
  ji[color=red]m[/color] [color=red](jich)[/color] naše problémy netýkají. Komu není [color=red]shůry[/color] [color=red](sama jsi shůra, příště piš z hůry)[/color] dáno..[quote=Danuška]
  [i]Bobligu, naučte se vyjmenovaný slova po V. Vy brovat tam zcela jistě nenajdete, ale chápu, že kdejaký falokrat upřednostňuje tvrdé Y.[/i] [/quote]"
  :whistle: [/quote]

 37. \“Ano, ale za tohoto stavu nemá cenu cokoliv tady řešit. Je tu pár nešťastných žen a zbytek hovada, kteř[color=red]í[/color] [color=black](když už která)[/color] nejsou ani tak slušn[color=red]í[/color] [color=red](slušná)[/color], aby dali pokoj, když se
  ji[color=red]m[/color] [color=red](jich)[/color] naše problémy netýkají. Komu není [color=red]shůry[/color] [color=red](sama jsi shůra, příště piš z hůry)[/color] dáno..[quote=Danuška]
  [i]Bobligu, naučte se vyjmenovaný slova po V. Vy brovat tam zcela jistě nenajdete, ale chápu, že kdejaký falokrat upřednostňuje tvrdé Y.[/i] [/quote]\“
  :whistle:

 38. Nebyl by lepší tropický ostrov na něm nepotřebuješ dveře do jeskyně 👿

 39. Neviděla jsem tady ještě debatu mezi vámi, feministkami. Možná proto, že není jednoduché dohadovat se sám se sebou?

 40. Líbí se mi, jak bude zavírat dveře do jeskyně 😀 hlavně bachy aby vám nevrzaly panty, aby jste se neproszradila, je to stejné jak s tím ohněm na pláži 😀

 41. Vážená paní, chci vidět jak tohle všechno budete dělat sama;). A kdyby jste to vzládla tak budete asi jedinou ženou.[color=lime][/color][size=x-small][/size][size=large][/size][b][/b]

 42. Je jasné, že tento článok napísala femi***ka – ( na pohlavý nezáleží).

 43. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:[color=green] k tomu se nedá dotat nic než : good luck [/color]:woohoo: :woohoo: :woohoo:

 44. [color=blue]Muž není víc než žena, žena není méně než muž.
  Žena je polovina základu lidského bytí, ani méně ani více.
  Muž je plovina základu lidského bytí, ani méně ani více.
  Muž bez ženy (pokud není gay) být nemůže.
  Žena bez muže (pokud není lesba) být nemůže – pokud tvrdí opak, lže – snaží se zakrýt svůj osobní neúspěch.

  Feminismus – vytvořen pro ženy, kterým Bůh nenadělil (hloupá žena neni ještě takovej průs.er pokud je pohledná) po vzhledové, fyzické stránce. Má za úkol zmírňovat vztek převážně 40 letých, zamindrákovaných pan. Jsou v něm obsaženy prvky totalitního režimu – odmítá fakt, že svět není jen černobílý a že existují ženy, které jsou v životě úspěšné, šťastné a mají a mužů respekt !

  To jen pár nevyvrátitelných faktů pro zde "placené" provokatery (které ale není z čeho vyplácet), aby se už nemuseli nadále znemožňovat.

  A na závěr – pokud by se stala skladba od Iron Maiden – The Evil That Men Do neoficiální hymnou zdejších feministek, tak by měl vás, politováníhodná stvoření, o něco radši.[/color]

 45. Běžte do prdele, když už neumíte normálně reagovat, tak začnete ***ovat s pravopisem…

 46. Ana Levá

  Dobry den!Tak to nevim pani ze to mate vymysleny.protoze si asi myslite ze by vam to takle jak pisete vyhovovalo ale nezloptese teda nevimnevim
  no!podivejte me taky tady unas spousta veci vadi ale na to ja nepotrebuju ten ostrov.i se snazim neco s tim delat co mi vadi a kdybych s tim nic
  nedelala tak by ten ostrov potrebovaly vsechny ale to neni mozny!totis od problemu muzi se nesmi tak utikat na nejakej ostrov ale hlavne se mu
  postavit a hrde mu plivnout do tvare.Panbu nechce abysme kuli tomu hadimu plemeni utikaly do jeskyne ale spis chce abysme treba litaly na mesic a
  ruzny jiny planety a skratka ukazaly v nejakejch hodne vedeckejch oborech ze do jeskyne patej oni a ne my tak se zbudte a musite nam pomoct nez to
  takle hnetka vzdavat jinak se to nikam nedotahne.Dekuju!

  Lítat na měsíc a jiný planety…….Teď shání NASA dobrovolníky pro let na Mars a jeho kolonizaci. Průšvih je, že to není zpáteční letenka :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Myslím že to je pro tebe a tvoje spolub.lbovnice to pravý……..

 47. Ana Levá napsala

  milej pane ja presne vim jak to myslite s tim japkem a dobre stese zeptal protoze na tom je totis naramne videt.jak muz vubec neobstoji ani pred uplne
  jednoduchou skouskou jako je si kousnout do japka.to vite ze po nem hnet skocil jak pominutej a akorat ukazal jak je hloupej a utahnete ho na vareny
  nudly.Bible je takovejch prikladu plna a je dobry to cist vsude a i nahlas protoze je tam pravda,tak aby ste se nedivili!

  Taaaak znova…..běž za dveře, nafackuj si hubu, vrať se zpátky a napiš to tak aby to pochopil i normální člověk……. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Anebo ještě líp, zajdi si k veterináři ( doktor co ošetřuje zvířátka )………aha ( zvířátka jsou bytosti, které nejsou ani muž ani žena)……Tam je mooooc hodnej pan doktor a ten ti za dvě stovky píchne injekci, která z tebe udělá krásnou a chytrou ženskou. Funguje to……… 👿 👿 👿

 48. \“Myslím, že to mám dobře vymyšlený a když to tak po sobě čtu, tak by mi vlastně nic nechybělo.\“

  Teďka mluvím za lidi z celé planety: Všichni vám váš sen z celého srdce přejeme a dodáváme, že nám určitě také chybět nebudete. Jen si nejsem jist, jestli vás bude chtít samotný ostrov… 😀

 49. [quote=Simp]Kvůli vašemu návrhu nereagování se Ana Levá rozhodla nereagovat na můj dotaz? Pokud ano, tak vás nemám rád.[/quote]

  uz sem sem nekam psala ze ne a vy se poratptate a ani pritom neni na co otpovidat tak lakave nezdrzujte jo? dekuji\“!

 50. Ja Vam poradim.. Zruste tento web, nez vam ho hacknu, odstehujte se s ostatnima feministyckyma sle****ma na ten vas ostrov a treba se tam sezerte navzajem. Bude klid na obou stranach 🙂

 51. když berete jako nasilí na ženách i sex, tak to je fakt těžký 🙂

 52. Znie to úžasne… Odsťahovala by si sa, bol by od teba pokoj a pri našom šťastí by tam boli kanibali…. 👿

 53. Danuško, jak chceš. Dámedohodu jo? Já si procvičím Vyňatá slova po v a ty se mrkneš na skloňování přídavných jmen jo? 😉 Vyjmenovan[color=red]ý[/color] slova no fuj. Je možné, že ti to stejně jako mě s tím íčkem prostě ujelo, ale co bychom si kazili hru ne? 😉

 54. Sama jste psala, že samičí princip je chránění slabšího.
  (Já vím, není jednoduché dělat ***ou, ale skus na tom zamakat, vždyť minule ti to už tak šlo! 😉 )

 55. To musel psat nejakej chlap a delal si z toho prdel, jinak to nejde:).. Chtel bych hulit to samy co ty to musi byt dobrej matros:)

 56. To jste ale docela vedle, děvenko, slabší kusy většinou nechrání nikdo… přirozená selekce…dejte si pozor..

 57. Kvůli vašemu návrhu nereagování se Ana Levá rozhodla nereagovat na můj dotaz? Pokud ano, tak vás nemám rád.

 58. Hele,ty o bl*bosti nemluv,OK? =D
  Věř mi,my tobě taky nechcem odepisovat,ale ta tvoje hatmatilka nám prostě nedá. xD
  Ale spíš by to chtělo udělat nějakou nástěnku (a nejen na internetu) aby všichni poznaly nebezpečné chovanky femobl*bského ústavu. xD

 59. …ale až byste se zavřela v jeskyni s ohníčkem, tak byste se udusila splodinama. anebo už máte postavenej komín a já si toho nevšimla? 🙁

 60. Dobry den Danusko asi fakt bude nejlepsi si jich vubec nevsimat a i sem si to uz mockrat rikala kdyz umej jen nadavat a kazit nam totu.ja si ale parkrat taky nemuzu pomoc a hned jim sem musim aspon napsat kdyz ctu jak sou ***y a nevychovany.Unas v jednom kramu je tabule lidi co tam kradou a kazda hned vidi kdo to je a to myslim by chtelo nejak udelat i tady nebo ruzne jinde po internete aby je nikdo nikde nechtel jako mi tady! jenze pozor!ma to hacek protoze oni ani nemaj vecinou fotku kde sou poznat ale spis nejakej vobrazek a jeste ktomu taky hloupej tak nevim jak to udelat!taky ty mena maj jiny!

 61. Tak znovu, jako ve školce.
  Jistě, že jsou mláďata slabá, ale mimo ně jsou zde i slabé kusy (jedno jakého pohlaví či stáří), kteří nedostávají ochranu od silných samic, nýbrž od stáda,hejna, smečky, jako takových. (V případě druhů nežijících ve skupině to mají slabší kusy prostě horší )
  Až pochopíte tento princip, můžeme dál probrat vztahy uprostřed stád/smeček.

 62. Ty jsi megad.eb.i.lní ale opravdu mega.de.bi.lní k.ráva :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 63. Ty se radši nevyjadřuj k ničemu……zalez do kouta a zdechni….. 👿 👿 👿

 64. Chci navrhnout všem antifeministům, falokratům, provokatérům, fašistům, satanistům a podobné sebrance……Bratři a sestry jen do nich!!! Rozdupejte jejich zhmotněné duševní výkaly a zahlušte ty č.u.ri.n.y do země!!! Halelůja vole

 65. Vy.se.r si voko frndo……tady je trestnejch víc věcí a obtěžuju s tím někoho??? Tvůj názor ohledně mého avataru, je mi naprosto u p.r.d.e.le…… 👿 👿 👿 👿 👿 👿

 66. Nedám pokoj….a hovado jsem a jsem na to pyšnej…..Ještě, ještě……jen do mě 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿

 67. Jen skutečné hovado si může dát místo obrázku fašistu. Propagace fašismu je trestná, potažmo svědčí o velmi primitivním mozečku. Pokud jste za to na sebe hrdý, pak no comment.

 68. Ano, ale za tohoto stavu nemá cenu cokoliv tady řešit. Je tu pár nešťastných žen a zbytek hovada, kteří nejsou ani tak slušní, aby dali pokoj, když se jim naše problémy netýkají. Komu není shůry dáno..

 69. Chtěla bych navrhnout všem feministkám tady, aby přestaly reagovat na všechny antifeministy, falokraty a provokatéry tady. Oni sem pak přestanou chodit, protože si jich nikdo nebude všímat, a konečně se dostaneme k solidní debatě a k řešení problémů. Takto tady jen ztrácíme čas.

 70. Já si na vzdělanou hrát nemusím, já vzdělaná jsem. Mimochodem nevím, o čem mluvíte. Ty vaše dva řádky jsou jen výkřikem do tmy. Mláďata jsou podle vás co nebo kdo? To nejsou ti slabší, potřebující ochranu??? Už mi nepište, prosím, pokud nemáte dostatečně inteligentní argumenty.

 71. Když už si hrajete na vzdělanou, měla byste vědět, že samičí princip [u]není[/u] v přírodě založen na ochranu slabšího, nýbrž na ochranu mláďat. To je rozdíl. Samice je, v obavě o mláďata, daleko nebezpečnější než samec.

 72. A četla jste někdy nějaký příspěvěk Any Levé?

 73. Vztahy v matriarchátech nikdy nebyly budovány z pozice hrubé síly, takže to byly vysoce demokratické společnosti. Samičí princip chování je všude v přírodě založen na péči o slabšího, kdežto samčí princip na právu silnějšího. Pro přežití mláďat všech druhů živočichů na Zemi však byl a dosud je důležitější princip samičí. To platilo i pro člověka na úsvitu dějin. Z tohoto pohledu existovaly mateřské společnosti u lidí velmi dlouhou dobu: od dob zvířecích, po celý vývoj člověka, pak přes celou dobu kamennou (paleolit, mezolit i neolit), a vyskytovaly se v mnoha oblastech v době bronzové i železné a na některých místech světa se dokonce zachovaly ostrůvky původního matriarchátu v moři celosvětového patriarchátu dodnes.
  Mateřská epocha trvala min. 5 milionů let, ovšem patriarchát pouhých 5 tisíc let.
  Pravěké ženy nikdy nevládly v tom smyslu, že by někoho utlačovaly, pouze převládal mateřský princip, který byl pochopitelně pro přežití důležitější než princip mužský. Proto někteří badatelé poukazují na to, že by bylo příhodnější onu dobu nazývat spíše matristickou, to znamená mateřskou, nikoliv matriarchátem. Na druhé straně je slovo matriarchát z určitého hlediska přípustné, protože v té době prostě neexistovali žádní otcové. Byly jenom matky a jejich děti, otcové dětí byli neznámí, takže proto \“vláda matek\“. Matky vládly láskou a příbuzenskými svazky po mateřské linii a jejich velká přirozená autorita spočívala hlavně v tom, že byly nepostradatelné. V té době nikdo nikoho neovládal, všichni byli v tlupách, i v pozdějších rodových zemědělských společnostech svobodní- muži, ženy i děti, byl to stav, kdy prostě neexistoval patriarchát. Prostá neexistence vlády otců stačila k tomu, že neexistoval žádný druh totality, byla to pravá demokracie pro všechny se vším všudy.

 74. [quote=Danuška]Feathore, vy si zase neuvědomujete, že v pradávných časech byla společnost matriarchální a ženy docela často i lovily, viz Amazonky, ale takových příkladů je mnoho. Muži pak sloužili vyloženě jen jako reprodukční článek. Rovněž tak královny předcházely králům a role mužů jak ji dnes známe, přišla až mnohem později a vlastně si toto muži vydobyli hrubým násilím proti přírodě, proti ženě. Žena je základ všeho. Tím muži posrali vše na světě, do všeho začali strkat ten svuj penis a dálkové ovládače, což je to samé. [/quote]

  Dane už se na ty provokace vykašli, stejně ti za to Julian nezaplatí – nemá z čeho, nikdo mu zde na ty reklamy nekliká. Jdi radši uspokojit svojí starou, oběma vám to prospěje.

 75. Bobligu, naučte se vyjmenovaný slova po V. Vy brovat tam zcela jistě nenajdete, ale chápu, že kdejaký falokrat upřednostňuje tvrdé Y.

 76. Zalez vobludo. Ty jseš tak základ…….maximálně do betonovýho pilíře….

 77. [quote=Danuška]Feathore, vy si zase neuvědomujete, že v pradávných časech byla společnost matriarchální a ženy docela často i lovily, viz Amazonky, ale takových příkladů je mnoho. Muži pak sloužili vyloženě jen jako reprodukční článek. Rovněž tak královny předcházely králům a role mužů jak ji dnes známe, přišla až mnohem později a vlastně si toto muži vydobyli hrubým násilím proti přírodě, proti ženě. Žena je základ všeho. Tím muži posrali vše na světě, do všeho začali strkat ten svuj penis a dálkové ovládače, což je to samé. [/quote]

  Dobry den! Moc spravne ste to tu napsala a sou to krasny priklady ikdyz myslim je to trochu slozity aby to muzi co sem chodej pochopily ze zena je ten zaklad vseho.I stim ovladacem ste rekla pravdu a je jasno jak to teda je ze!

 78. Chodí sem proto, že vám někdo musí připomínat jaký jste k.r.á.v.y a zaměstnávat ty vaše chorý mozky, aby jste nějakou ze svejch zrůdností neuvedly v praxi…..Koná vlastně boží dílo…..stejně jako ostatní ,,zaostalí´´ muži tady a ,,špinavé´´ služky……..Mám pro tebe návrh. Víš co to je brokovnice????? Použij jí….. 👿 👿 👿

 79. Tenhle článek je vážně strašné dílo. Co se týká života na ostrově, doporučuji knihu Tajuplný ostrov. Panty u dveří? Ovce nosící dřevo na oheň? No, chtěl bych vědět, jakou látku (omamnou) autorka používá. Asi by se na tom dalo vážně vydělat.
  PS: Ano Levá, nauč se psát česky. Nedá se to po tobě číst (tedy, fyzicky možné to je, ale bolí to)

 80. Editovano pro poruseni pravidla 3. Pavlina Zapletalkova

 81. [quote=Danuška]Feathore, vy si zase neuvědomujete, že v pradávných časech byla společnost matriarchální a ženy docela často i lovily, viz Amazonky, ale takových příkladů je mnoho. Muži pak sloužili vyloženě jen jako reprodukční článek. Rovněž tak královny předcházely králům a role mužů jak ji dnes známe, přišla až mnohem později a vlastně si toto muži vydobyli hrubým násilím proti přírodě, proti ženě. Žena je základ všeho. Tím muži posrali vše na světě, do všeho začali strkat ten svuj penis a dálkové ovládače, což je to samé. [/quote]

  A kde jsou ted Amazonky?A ehm…prosim uvest aspon jednu kralovnu ktera teda predchazela kralum…jen tak pro ukojeni me zvedavosti

 82. [quote=Ana Levá]kdyz se ptate tak vam to teda povim ze dokat bude na svete ekzistovat nasili na zenach pachano a utiskovani jich tak musim bojovat aby se to nestalo!je to totis povinost a cest kazdy znas aby se predtim nezaviraly oci!ja s tim delam treba to ze otm hodne pisu treba sem a i unas se vopcas schazime a reknem si co se kde zas stalo hroznyho!a rovnou vam rikam ze dost vecinou za to muze chlap a ze se knam neumnej chovat tak to sem uz davno poznala navlastni oci.! [/quote]
  Do Arábie s Tebou, ty krá.vo! Jako se všemi autorkami.
  SEXU ZDAR! :-* :kiss: 👿 :confused:

 83. Ze stejného důvodu jako ty. Baví mě to 😉

 84. Možná není pokrokový, nicméně má velmi rychlé, jednoduché a [i]účinnné[/i] řešení co s vámi.

 85. [b][color=navy][b]kto klame, ozelenie. Povedala julča a ozelenela :D[/b][/color] dobry paradox 😀 čo? 😀 uplne vystihuje priority týchto femin – nezmyselné :D[/b]

 86. apropo……
  za prve – chtel bych videt jak dlouho by jste prezili xDDD tohle je totiz katastroficky scenar – vyhynuti lidstva xDDD

  za druhe – proc jste se vyhla odpovedi na dalsi otazky? xD :))

 87. a tomuhle rikate feminismus? xDDDD tomu se spis rika sebevrazda a ne feminismus xDDD chtel jsem zjistit co je Vasim duvodem a jak tak koukam tak on zadnej logickej duvod proste neni 🙂 s Vasema majinkyma mozeckama ani zadnej logickej duvod vymyslet nelze xDDD hlavne ze mate dobrou fantazii 🙂

 88. Omlouvám se,to jsem přehnala, ovladač je ve většině případů větší a praktičtější.

 89. [quote=R.O.F.L]MINECRAFT RULES :woohoo: :woohoo: :woohoo: [/quote]

  Je jasné, že tento článek nepsala žena, ale idiot – muž.

 90. Obor, ve kterém mají ženy navrch posuzováno dle jakého kritéria?

 91. Stejně jako ostatní normální lidé sem chodí za zábavou.

 92. Muži Xd, my nechceme rovnoprávnost, my chceme my chceme 4/5 planety pro nás, zbytek – severní a jižni póly – pro vás. Ostatně chlad prospívá tvorbě speermatu, budeme si pro něj posílat lodě.

 93. A hele nová femib*l*b*ka, aspoň to trochu ožije než uteče nebo se zase ukáže že je to **** jako Libora Bílková či Hrdá Feministka.

  Jinak srovnávat penis a dálkový ovladač 😀 😀 😀 😀

 94. Bobligu, proč vy sem vlastně chodíte, mi není jasné??? Přijde mi, že jste opožděný jako všichni ostatní muži.

 95. Feathore, vy si zase neuvědomujete, že v pradávných časech byla společnost matriarchální a ženy docela často i lovily, viz Amazonky, ale takových příkladů je mnoho. Muži pak sloužili vyloženě jen jako reprodukční článek. Rovněž tak královny předcházely králům a role mužů jak ji dnes známe, přišla až mnohem později a vlastně si toto muži vydobyli hrubým násilím proti přírodě, proti ženě. Žena je základ všeho. Tím muži posrali vše na světě, do všeho začali strkat ten svuj penis a dálkové ovládače, což je to samé.

 96. Vážená Romanko,

  Vaše absence by nebyla pozitivem jen pro vás. Osobně mi připadáte jako pětileté dítě, které si vysnívá svůj cíl. Kombinujete realitu a příběh ala Robinson. Když už byste měla tolika peněz, aby ste si koupila ostrov, tak byste si nemusela dělat hlavu s pramicí ze zbytků dřeva, kůžemi ani zvířaty, která by vám přikládala na oheň dříví. Nicméně si to představujete velmi romanticky, leč nereálně. Zvěř se obecně ohně bojí, takže by vám těžko chodila přikládat jen proto, že vy ste líná jako veš. Samozřejmě se nezmiňuji o tom, že ta zvířata byste musela domestikovat a zprvopočátku i ulovit, zabít a upravit, abyste nezdechla hlady. Velmi rád bych se vašich začátků zůčastnil, to mi věřte. :woohoo:

 97. ok. dejme tomu ze taci skutecne existuji ( ani zenske v tomhle ohledu nejsou dokonale jak jsem jiz psal, najdou se mezi Vama take svine! ). porad temto panim kteri se citi utiskovane, aby si proste a jednoduse nasli jineho chlapa ktery je bude milovat a nebude je mlatit. to je to tak slozite? a nebo tyto panicky mlati kazdej chlap ale v tom pripade pokud je mlati 10 chlapu z 10-ti tak je tu problem jinde a ne v chlapech.

  ano ano koukam jak krasne bojujete. mluvite u nastoleni rovnopravnosti ( kdyz tu davno rovnopravnost je )( ted je jen otazkou co myslite tim rovnopravnost – jestli o povyseni zenskych nad chlapy tak tomu se rozhodne nerika rovnopravnost 🙂 ), o tom jak odnaucujete dcerky od masturbace, syna nechavate navlect si ten svuj \“nahubek\“ na prirozeni…….. tohle je podle Vas ucina obrana pred zneuzivanim zenskych? 🙂
  vemte si – kolik je na svete feministek a kolik je na svete spokojenych zenskych. spokojenych zenskych je drtiva vetsina. tady akorat vidite ze se da najit dobryho chlapa ale u Vas bude problem nekde jinde a ne v chlapech ;))) a jestli mi ted budete rikat ze spokojena zenska neexistuje a nebo jich je malo tak si to rekneme na rovinu. vetsina lidi bez rozdilu pohlavi si radsi stezuje nez aby si neco pochvalovala. temer vsichni videj jen ty minusy a nadavaj ale uz nevidej ty plusy jen pro to aby nemuseli rikat ze tohle a tohle je prinosem.

 98. Podle teorie ,,Lidská populace vzrůstá, avšak lidské IQ je stále konstantní\“ bych musel řící, že tyto sránky jsou z budoucnosti. Ovšem to vyvrací současnou teorii o cestování v čase(lze cestovat pouze vpřed, nikoli do minulosti). Takže si položme základní otázku:,, Jsou feministky opravdu tak ***é nebo jsou tak geniální a vrátili se v čase? Hlasuji za a, :whistle:

 99. [color=teal]Teď jsem teda nepochopil, v čem je pointa. V tom, že článek je reálný a já si to nemyslim. Nebo v tom, že lhát lidem za účelem vlastního prospěchu, je správné (což si taky nemyslim) ?

  Já si myslim, že jsem realista, ne pesimista.[/color]

 100. [color=purple][/color] Kdy byla ta sezona lysohlávek…. Milá paní ma asi nasušeno na celej rok. :woohoo: jinak si to nedokazu vysvětlit ze někdo z normálnim vnímaním vyplodí takovou pitchovinu. :woohoo:

 101. [quote=Ana Levá]Dobry den!Tak to nevim pani ze to mate vymysleny.protoze si asi myslite ze by vam to takle jak pisete vyhovovalo ale nezloptese teda nevimnevim no!podivejte me taky tady unas spousta veci vadi ale na to ja nepotrebuju ten ostrov.i se snazim neco s tim delat co mi vadi a kdybych s tim nic nedelala tak by ten ostrov potrebovaly vsechny ale to neni mozny!totis od problemu muzi se nesmi tak utikat na nejakej ostrov ale hlavne se mu postavit a hrde mu plivnout do tvare.Panbu nechce abysme kuli tomu hadimu plemeni utikaly do jeskyne ale spis chce abysme treba litaly na mesic a ruzny jiny planety a skratka ukazaly v nejakejch hodne vedeckejch oborech ze do jeskyne patej oni a ne my tak se zbudte a musite nam pomoct nez to takle hnetka vzdavat jinak se to nikam nedotahne.Dekuju!

  Jaké tu máte poslaní? Já být Váma, tak se vratím na základní školu a naučím se česky.

 102. Já si prostě nemůžu pomoct, ale nevypadáš ty, nebo někdo z tvých rodičů takhle: [url]http://www.osel.cz/soubory/296/1.jpg[/url]?
  To by totiž vysvětlovalo jak tvojí inteligenci, tak touhu bydlet v jeskyni.

 103. Chtel bych zalozit sbirku pro tu nebohou pani a dopomoct ji k splneni jejiho snu…Teda pod podminkou ze nebude sobecka a vezme sebou i zbytek mistniho osazenstva….jakekoliv prispevky vitam…

 104. Ne nejsem žena, jsem muž, takže používám všechny. :woohoo:

 105. Nééé ty to nechápeš! To bude speciální feministická kost. 😉

 106. Nemilej zlatej evidentně nemáš co dokazovat, neboť kde nic není ani smrt nebere. A černé na bílém vidím a na rozdíl od tebe umím rozeznat co z toho se má číst. Opět jen výmluvy, jak tě potom má brát někdo vážně?
  btw.: psát jako prase ti dá asi hodně námahy, co srandisto?
  P.S.: už jednou jsem ti říkal, že dávatbody sám sobě je vrchol trapnosti.

 107. Notak Ančo, už přestaň dávat mínusy svým oponentům a sobě pluska, je to trapné. 😉

 108. dveře? :huh: A ty panty například jsou taky z kostí, že? :woohoo: Né fakt, jak je k té jeskyni připevníš? A do těch kostěných pantů se ti to nasazovat bude taky špatně. :whistle: Ale dělej jak myslíš 😀 hlavně daleko od nás civilizovaných.
  Dám ti radu 😉 podlahu jeskyně (pokud teda neplánuješ plovoučku) si vystel suchou trávou až budeš zapalovat ohniště. Bude ti hezky teplíčko 😉

 109. zas se pletete milej zlatej ja si tady dokazovat nic nemusim a ani si nic dokazovat nepotrebuju a ani vas nepotrebuju presvecovat opaku protoze sem nepisu jestli ste si nevsim pro vas ale pro NAS!podivejte kecate akorat vy kdyz nevidite cerny na bilim tak se probute a neleste ani sem kdyz nejste zena!

 110. Který muž podle vás může za to že neumíte psát ?

 111. Bohnický cvokhaus kam všechny patříte, zase tak daleko není.. B)

 112. A tím, že si to \“vopcas\“ řeknete se toho hodně vyřeší co? Víš kecy nemaj cenu, ukázaná platí. A ty jsi zatím nic nedokázala. Akorát se zde zesměšnit. Jestli se mýlím, tak mě přesvědč o opaku. Předem ti však ríkám, že odpovíš-li: \“rozhlédni se kolem sebe a uvidíš co jsem dokázala,\“ či něco na tenhle způsob, odpovím ti, že jsi nedokázal/a nic víc než mě pobavit.

 113. kdyz se ptate tak vam to teda povim ze dokat bude na svete ekzistovat nasili na zenach pachano a utiskovani jich tak musim bojovat aby se to nestalo!je to totis povinost a cest kazdy znas aby se predtim nezaviraly oci!ja s tim delam treba to ze otm hodne pisu treba sem a i unas se vopcas schazime a reknem si co se kde zas stalo hroznyho!a rovnou vam rikam ze dost vecinou za to muze chlap a ze se knam neumnej chovat tak to sem uz davno poznala navlastni oci.!

 114. Ano, ja bych se chtel jen zeptat – co Vam provedli muzi ze je tak bojkotujete?
  Chcete rovnopravnost? Vzdyt ji mate. Ano kdysi ta rovnopravnost tady nebyla a byla to obrovska chyba ale casy se meni a co bolo to bolo. minulost uz nikdo nezmeni.

  nasral Vas nejaky chlap? Vy delate jak kdyby mezi zenskyma taky nebyly mrchy 😉

  Citite se utlacovana muzi? V dnesni dobe Vy muzete byt stejne tak utlacovana zenou jako muzem. Zalezi na jednotlivci. Samozrejme ze po fyzicke strance nema zenska moc na vyber ale zenska ma taky sve zbrane ktere radi pouzivaji a to jsou city 😉 ze neexistuje chlap na kteryho tyhle zbrane funguji? v tomhle pripade jste na omylu. existuje jich hodne. To ze jste narazila na 10 chlapu z*****nu tak to neznamena ze taci jsou vsichni 😉

  a nebo je tu jeste jedna moznost. vsechno toto je pouho pouha ****** na feminismus a ja to jen spatne pochopil xDD

 115. [quote=Ana Levá]milej pane ja presne vim jak to myslite s tim japkem a dobre stese zeptal protoze na tom je totis naramne videt.jak muz vubec neobstoji ani pred uplne jednoduchou skouskou jako je si kousnout do japka.to vite ze po nem hnet skocil jak pominutej a akorat ukazal jak je hloupej a utahnete ho na vareny nudly.Bible je takovejch prikladu plna a je dobry to cist vsude a i nahlas protoze je tam pravda,tak aby ste se nedivili![/quote]
  hele ty negramotná krá…vo to jako chceš říct že bibli napsala nějaká pos….raná feministka??? to by už byl svět hodněě zoufalej

 116. pani! Jo jo důležité věci jako špehování kamerou, řezání varlat, opařování dcer ve sprše atd… Jestli je tohle podle tebe důležité dokazuješ, že když už články náhodou přečteš, tak porozumět psanému slovu je pro tebe zhola nemožné. Tím vědomky říkáš, že mám pravdu já, ty náš malý analfabeto 😛

 117. pane asi ste si nevsimnul ze tady se pise vsechno dulezity a klidne to nemusim psat ja ale taky zeny co to dulezity zdeleni maj a sem ho pak napisou! Myslim ze je stoho poznat ze ty clanky vubec nectete a jenom nas tu votravujete protoze asi nemate jinou praci a to je zase taky uplne typicky a akorat tim nechtic rikate ze mam pravdu.tak to vam dekuju a tleskam!

 118. Mně nejsou důležité věci jedno. Problém je v tom, že ty nic důležitého nepíšeš. A jestli náhodou jo, tak se to v té prasečárně co vydáváš za psaný projev ztratí 😛
  btw.: než začneš poučovat někoho o vlastních chybách, zameť si před vlastním prahem.

 119. [quote=Boblig z Edelstadtu]Jestli je pro tebe Anetka "milej pan" tak chápu, že máš zmatek v tom kdo je chlap a kdo ženská a to nejen v bibli 😛 .[/quote]

  prosimvas notak to sem se ukoukla no a vy se toho chytate a pritom co je dulezity vam je jedno.ten zbytek co sem psala ale hlavne vas zajima ze sem se spletla ze?!to je pro vas uplne typicky ale poucit se a priznat vlastni chybu to ne ze!

 120. tyjo pramici asi tezko. ona to nema v hlave v poradku. predstavuje si to jako hurvinek valku. z kmenu slabsich stromu maximalne vor…..

  a jak tam padlo – z nejakych trosek….. ?? do haje kdo se plavi po mori pramicii?? nebo cimkoliv drevenym…… leda ze by ztroskotala nakladni lod s upravenym drevem a naradim…… toooo jo. to uz bych pramici udelal xDDD

 121. Jestli je pro tebe Anetka \“milej pan\“ tak chápu, že máš zmatek v tom kdo je chlap a kdo ženská a to nejen v bibli 😛 .

 122. přemýšlela jste např. nad tím, co byste dělala, kdyby vás začal bolet zub? nebo vás koukl jedovatý pavouk? nebo něco takového? k doktoru těžko…hmmmm????

 123. [quote=muž xD]jojojojo krasne sepsany 🙂 az na par vecicek…… xDD like this – dvere v jeskyni? zenska a sestrojeni pramice?? xDDD ovce a noseni drivi?? xDDDD

  po tomhle clanku plne chapu podstatu techto stranek 🙂 autorky stranek jsou zalezli v blazinci a klavesnice u pocitace je jejich zbrani a dirou do sveta kde muzou cokoliv 🙂

  [color=red]pro vsechny takovyhle feministky – vse co tu ma pani rozepsano – je to vse pravda a je to mozne :))) dokonce i jeskyne maji dvere a pramice padaj z nebe 🙂

  [b]taze sup na nejakej opustenej ostrov daleko od muzu a nezakladat ohen u brehu at od Vas uz konecne mame pokoj xDDDD[/color][/b][/quote]
  Nejenom ženská, ale skoro kdokoliv v tom našem 21. století. Neříkej, že ty bys pramici sestrojil.

 124. [quote=muž xD]jmenujte jedinej vedeckej obor ve kterym mate navrh xDDD ojop….. pardon to jsem trochu prepiskl xDD jeste se snizovat k Vam feministkam….. to jsem dopadl hnusne 🙂 me zensky zacinaj vadit uz jen kvuli Vasemu pristupu. zensky beru a dokonce i verim v to ze maji ve vede svoje uplatneni ale jak tak koukam na feministicky nazory tak mam pocit ze feministky maji uplatneni tak leda na tom opustenym ostrove 😉

  apropo….. najednou jste nejak zmenily nazor. nejdriv se Vam tam chtelo a ted najednou ne? jak si to mam vysvetlovat? rozpolcena osobnost? jedna osobnost chce na ostrov a druha to chce osladit chlapum? ceho teda chcete dosahnout?

  nedej boze abych takovouhle zenskou nekdy potkal…… probuh…. :-l[/quote]
  Návrhy žádný nemám, ale v něčem navrch určitě 😀

 125. [quote=muž xD]jmenujte jedinej vedeckej obor ve kterym mate navrh xDDD ojop….. pardon to jsem trochu prepiskl xDD jeste se snizovat k Vam feministkam….. to jsem dopadl hnusne 🙂 me zensky zacinaj vadit uz jen kvuli Vasemu pristupu. zensky beru a dokonce i verim v to ze maji ve vede svoje uplatneni ale jak tak koukam na feministicky nazory tak mam pocit ze feministky maji uplatneni tak leda na tom opustenym ostrove 😉

  apropo….. najednou jste nejak zmenily nazor. nejdriv se Vam tam chtelo a ted najednou ne? jak si to mam vysvetlovat? rozpolcena osobnost? jedna osobnost chce na ostrov a druha to chce osladit chlapum? ceho teda chcete dosahnout?

  nedej boze abych takovouhle zenskou nekdy potkal…… probuh…. :-l[/quote]
  Hele ja jsem holka a naprosto s tebou souhlasim , boze vy feministky jste fakt uplny cvoci — trochu chapu ze v nakym tom stoleti (nevim presne) byli zeny jako docela diskriminovany a tak chtely mit naky prava ale v dnesni dobe jsou si muzi s zenami rovni a proto neni duvod proto aby feministky vubec existovaly a jestli si chcete stezovat na chlapy tak seneprohlasujte ze feministku a najdete si lespiho chlapa 😉

 126. [quote=Ana Levá]to je videt pane ze nic nechapete a vysedavat u ohnicka by se vam libylo ale nam ne!mame na rozdil tady mnohem dulezitejsi poslani a plany nez ty vase ohnicky a rad by ste nas tam asi vsichni videli nekde v jeskyni ze?.!to mate ale smulu a se pripravte na to az budete spominat co ste si myslel ze bylo nakonec spatne ale to bude uz pzde protoze u toho ohnicka zaspite vy a zbytek muzu ale zatim my uz budem davno jinde a strasne napred jak ste jen dosebe zahledeny ze ste nejlepsi a to se prave pletete!dobre vam tak a strasne se tesim!
  [/quote]
  prosimtě ty hrůzo,už si ty názory strč někam…aspoň přemejšlej,než něco napíšeš :D:angry: :angry: :angry: :angry:

 127. jmenujte jedinej vedeckej obor ve kterym mate navrh xDDD ojop….. pardon to jsem trochu prepiskl xDD jeste se snizovat k Vam feministkam….. to jsem dopadl hnusne 🙂 me zensky zacinaj vadit uz jen kvuli Vasemu pristupu. zensky beru a dokonce i verim v to ze maji ve vede svoje uplatneni ale jak tak koukam na feministicky nazory tak mam pocit ze feministky maji uplatneni tak leda na tom opustenym ostrove 😉

  apropo….. najednou jste nejak zmenily nazor. nejdriv se Vam tam chtelo a ted najednou ne? jak si to mam vysvetlovat? rozpolcena osobnost? jedna osobnost chce na ostrov a druha to chce osladit chlapum? ceho teda chcete dosahnout?

  nedej boze abych takovouhle zenskou nekdy potkal…… probuh…. :-l

 128. s takovymhle vasim negativnim pristupem by lidstvo nikdy nic nedokazalo a nenapredovalo ku predu zatim co by porad stalo na mrtvym bodu

 129. [i]Myslím, že to mám dobře vymyšlený a když to tak po sobě čtu, tak by mi vlastně nic nechybělo.[/i]

  Myslím, ža jak to tak čtu, tak něco důležitýho ti chybí – MOZEK.
  Ale víš co – jeď. A všechny svoje pseudofeministky si vem sebou. Bude nám všem líp.

 130. [quote=Ana Levá]to je videt pane ze nic nechapete a vysedavat u ohnicka by se vam libylo ale nam ne!mame na rozdil tady mnohem dulezitejsi poslani a plany nez ty vase ohnicky a rad by ste nas tam asi vsichni videli nekde v jeskyni ze?.!to mate ale smulu a se pripravte na to az budete spominat co ste si myslel ze bylo nakonec spatne ale to bude uz pzde protoze u toho ohnicka zaspite vy a zbytek muzu ale zatim my uz budem davno jinde a strasne napred jak ste jen dosebe zahledeny ze ste nejlepsi a to se prave pletete!dobre vam tak a strasne se tesim!
  [/quote][color=teal]Jasně už to chápu! To byla pohádka s otevřenym koncem a vy jste v ní pokračovala, že ano ? Teda utopie vám (ano vám, tobě a Romaně) jde dokonale ! To by byl z vás Čapek nadšenej, s touhle bombou byste ho trumfnuly, ale musely byste to dát na korekturu, která by trvala roky.[/color]

 131. Ty vole – nauč se psát. Píšeš jako prvňák. Možná ještě hůř.

 132. [color=teal]Krásná utopická pohádka, jak z dílny ČSSD.
  Reálná jako jejich program.[/color]

 133. milej pane ja presne vim jak to myslite s tim japkem a dobre stese zeptal protoze na tom je totis naramne videt.jak muz vubec neobstoji ani pred uplne jednoduchou skouskou jako je si kousnout do japka.to vite ze po nem hnet skocil jak pominutej a akorat ukazal jak je hloupej a utahnete ho na vareny nudly.Bible je takovejch prikladu plna a je dobry to cist vsude a i nahlas protoze je tam pravda,tak aby ste se nedivili!

 134. To radši ne, nikdy nevíš, jaký to může mít účinky. Co když tam použijí nukleární zbraně a jí z radiace naroste druhá, stejně tupá hlava?

 135. jojojojo krasne sepsany 🙂 az na par vecicek…… xDD like this – dvere v jeskyni? zenska a sestrojeni pramice?? xDDD ovce a noseni drivi?? xDDDD

  po tomhle clanku plne chapu podstatu techto stranek 🙂 autorky stranek jsou zalezli v blazinci a klavesnice u pocitace je jejich zbrani a dirou do sveta kde muzou cokoliv 🙂

  [color=red]pro vsechny takovyhle feministky – vse co tu ma pani rozepsano – je to vse pravda a je to mozne :))) dokonce i jeskyne maji dvere a pramice padaj z nebe 🙂

  [b]taze sup na nejakej opustenej ostrov daleko od muzu a nezakladat ohen u brehu at od Vas uz konecne mame pokoj xDDDD[/color][/b]

 136. [quote=Ana Levá]to je videt pane ze nic nechapete a vysedavat u ohnicka by se vam libylo ale nam ne!mame na rozdil tady mnohem dulezitejsi poslani a plany nez ty vase ohnicky a rad by ste nas tam asi vsichni videli nekde v jeskyni ze?.!to mate ale smulu a se pripravte na to az budete spominat co ste si myslel ze bylo nakonec spatne ale to bude uz pzde protoze u toho ohnicka zaspite vy a zbytek muzu ale zatim my uz budem davno jinde a strasne napred jak ste jen dosebe zahledeny ze ste nejlepsi a to se prave pletete!dobre vam tak a strasne se tesim!
  [/quote]

  No tak ty seš fakt tupá,až to je do nebe volající. Chodila jsi někdy vůbec do školy ? Říká ti něco pravopis ??????? Víš,co to jsou čárky,ty pipinko ***oulinká ?

 137. [quote=Boblig z Edelstadtu]Bravo!!! Aničko, poprvé stebou alespoň trošku souhlasím. Máš pravdu v tom, že ženy by to měly chlapům natřít ve vědě. Ty konkrétně v jazykovědě a gramatice. Až to dokážeš vrať se z té planety ne kterou tě ten tvůj "panbu" (by mě zajímalo kdo to je) vyšle. Jinak by mě zajímalo jak konkrétně se snažíš s tím něco dělat. Prosím uveď nějaký svůj úspěch je-li vůbec nějaký.
  P.S.: Jestliže jsou muži plémě hadí jak říkáš, co jsou ženy? Plémě hadicové?[/quote]

  Nebyla to právě žena která svedla muže k okusení hříchu a vzala si to jablko?.. 😀 Svěř ženě tajemství nejdříve jí však vyřízni jazyk.. 🙂 Ani jedno pohlaví by neumělo žít samo a pod Bobliqovu reakci se klidně podepíšu.. 🙂

 138. Nesouhlasím. Madagaskar je poměrně dosti obydlený (19 448 815 obyvatel), a je to samostatný stát. Jinak ostrov, na kterém by ji nikdo nenašel sice neexistuje, ale to pouze díky tomu, že kolem země neustále krouží satelity, a fotí nové snímky povrchu… Jinak pokud jde o absolutně neobydlené ostrovy, tak jich jsou tisíce poměrně malých ostrovů v Oceánii… Navíc si tam i nějaký můžete koupit…

 139. No, máš to pěkně vymyšlený, Romanko, tleskám! Tvůj nápad s ovcema je fenomenální, nechceš si ho dát patentovat, než ti ho nějakej zlej muž ukradne, tebe zaleje do betonu a odveze na Ukrajinu? To bys měla! A potom šupito na ten ostrov, jenom nám nezapomeň říct, kde to je, abysme ho mohli Amíkům navrhnout jako nové místo pro zkoušku tajných biologických zbraní.

 140. Jo jo budete jinde, konkrétně ty pro dříví na ohníček. 😛

 141. to je videt pane ze nic nechapete a vysedavat u ohnicka by se vam libylo ale nam ne!mame na rozdil tady mnohem dulezitejsi poslani a plany nez ty vase ohnicky a rad by ste nas tam asi vsichni videli nekde v jeskyni ze?.!to mate ale smulu a se pripravte na to az budete spominat co ste si myslel ze bylo nakonec spatne ale to bude uz pzde protoze u toho ohnicka zaspite vy a zbytek muzu ale zatim my uz budem davno jinde a strasne napred jak ste jen dosebe zahledeny ze ste nejlepsi a to se prave pletete!dobre vam tak a strasne se tesim!

 142. [quote=Ana Levá] 😀 [/quote]
  Co byste dělaly na měsíci? V jeskyni je taky moc pěkně. Jen tak celej den vysedávat u ohníčka, ovce by za vás pracovaly, nikde žádnej ošklivej muž, jen čerstvý vzdoušek a pějící ptáčci… Co víc chtít?

 143. Bravo!!! Aničko, poprvé stebou alespoň trošku souhlasím. Máš pravdu v tom, že ženy by to měly chlapům natřít ve vědě. Ty konkrétně v jazykovědě a gramatice. Až to dokážeš vrať se z té planety ne kterou tě ten tvůj "panbu" (by mě zajímalo kdo to je) vyšle. Jinak by mě zajímalo jak konkrétně se snažíš s tím něco dělat. Prosím uveď nějaký svůj úspěch je-li vůbec nějaký.
  P.S.: Jestliže jsou muži plémě hadí jak říkáš, co jsou ženy? Plémě hadicové?

 144. Dobry den!Tak to nevim pani ze to mate vymysleny.protoze si asi myslite ze by vam to takle jak pisete vyhovovalo ale nezloptese teda nevimnevim no!podivejte me taky tady unas spousta veci vadi ale na to ja nepotrebuju ten ostrov.i se snazim neco s tim delat co mi vadi a kdybych s tim nic nedelala tak by ten ostrov potrebovaly vsechny ale to neni mozny!totis od problemu muzi se nesmi tak utikat na nejakej ostrov ale hlavne se mu postavit a hrde mu plivnout do tvare.Panbu nechce abysme kuli tomu hadimu plemeni utikaly do jeskyne ale spis chce abysme treba litaly na mesic a ruzny jiny planety a skratka ukazaly v nejakejch hodne vedeckejch oborech ze do jeskyne patej oni a ne my tak se zbudte a musite nam pomoct nez to takle hnetka vzdavat jinak se to nikam nedotahne.Dekuju!

 145. A kvůli takovým jako jste vy nám chlapi nadávají do nemehel :pinch:

 146. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😆 😆 😆 😆 🙂 🙂 🙂 🙂

  Už vidím jak ti ovce nosej dřevo 😀 a ještě by ti měli vařit a koupat tě ne? 😀

 147. [color=navy][size=large]A jsem tu. Jsem stvořen ze samotné krásy snoubící se s dokonalým intelektem. Odteď jsou feministky pod nadvlávou temného avatara! Odteď mi budou všechny feministky pokorně a bez odmlouvání sloužit jako poslušné služky! Muhahaháááá![/size][/color] 👿

 148. Až budeš na tom vostrově, kde nebudeš to… poslouchat ty muže tak jsem zvědavej kde to seženeš ty vovce na ty kožešiny a jak ti budou aportovat to dřevo co si ho tou sekerou z tý kosti to nasekáš. Kromě toho každý ví že na každym tom vostrově ja ta jeskyně s těma dveřmama co se jim říká ty zašupovačky. A jinak ten článek je to naprosto to ******ní a jestli mi to tenhle příspěvek bude jakotento smazanej, tak by měl bejt smazanej i celej tento to článek. Protože to… éééé… pochybuju, že to Romanka Konečná psala za střízliva nebo bez vlivu těchhletech těch drog. 😛

 149. zni to jako utopie. Tam ja nekdy moc rad zaletim

 150. [size=medium]:D 😆 😀 no tak to bych ty dveře chtěla vidět :D:D hej tak tohle je vážně vtpipný ! 😀 😀 chtěla bych vás vidět, jak by jste si to užívala, od civilizace, cele den byste jenom sháněla potravu atd…v článku popisujete, že byste tam byla sama 😀 tak to nevím, jak by jste se zabavila…ono se vám všechno zd strašně lehký možná z filmu… 😀 no chtěla bych vás tam vidět třeba jenom týden :D:D[/size]

 151. Ovce by nosily dřevo na ohniště, podle hvězd poznat jak dlouho bude zima, přivřela dveře aby neunikalo teplo z jeskyně.. Tak to je moc toto.. Někdo si to představuje jako pohádku..[color=navy][/color] :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 152. Mno a kdyby tuto cestu zvolila kazda feministka tak zijeme ve spokojenem svete protoze by neprezily zimu 😀 a vazne bych chtel videt dvere do jeskyne 😀

 153. Tak ostrov, na kterem by vas nikd onenašel už neexistuje. Na posledni zyle ostrovy bez obivatel jezdi vypravy turistu se podivat a přirodu. jediny dokonale odlidněny ostrov je Madagaskar ale tne hlidaji ochranci přirody aby se tam nedostali lide. Navic by jste si musela lod sehnat sama a někde s ni umyslně ztroskotat, což by bylo proti veškerymu logickymu chovani. Když mam lod, tka s ni zakotvim a nebudu ji ničit.V dnešni době by jste jen tak s nějakou lodi neztroskotala, dnes se lod potopi jen když selžou přistroje a to se stava uprostřed moře a tam by jste se utopila. 😀

 154. Kdyby autorka slíbila že si sebou vezme i všechny ostatní femi***ky s této stránky, tak by sme se jí na ten ostrov mohli složit.

  Jinak článek nic moc, takové neslané nemastné, bývají tu lepší hlody.

 155. Stejně by se ti tam dříve nebo později nakvartýrovala nějaká Pátková a bylo by po pohodě.
  Kuki 😯

 156. Sleduji ultimate survival a ten borec mě vždy překvapí co všechno udělá pro přežití ale tohle je je nejlepší =D a myslím že byste ten oheň klidně zapálit mohla, protože by někoho takové jako jste vy přibral na palabu jenom d*bil =D jinak jsem se dobře pobavil 😉

 157. asi to po sobě nečetla. nebo si zapoměla zavřít dveře do jeskyně a nastydnul jí mozek, protože jí ovce zapoměly nanosit dřevo.

 158. [b][size=medium][color=fuchsia]A my všetci by sme boli nesmierne radi, že na tom ostrove ste, nakoľko by ste sa len ťažko pripojili na internet a písali tieto pi….hovadiny :-)[/color][/size][/b]

Comments are closed.