Milovníci lyžování míří do Slovinska

lyžování slovinsko

Nabídek zimních zájezdů se najde vždy dostatečné množství. Snadno můžete vybírat z mnoha oblíbených destinací, kde se určitě hojně objevuje Rakousko, Slovensko, Itálie, ale mezi stále vyhledávanější patří také lyžování ve Slovinsku.

Lyžování Slovinsko přináší pořádnou dávku radosti

Úpatí Julských Alp vás očaruje nejen svou přírodou, ale i tím, že zde najdete velice známé středisko s velkými hotely. Rodiny s dětmi si určitě tento kout, ideální pro 2019 lyžování Slovinsko, naprosto oblíbí, protože zde připravili i několik nenáročných sjezdových tratí. Na své si přijdou také dokonalí znalci, protože se zde každý rok pořádá Světový pohár mužů ve slalomu a obřím slalomu v Podkorenu. Mamutí můstek už vyzkoušelo několik sportovců, kterým se podařilo překonat světový rekord. Na nedostatek sněhových srážek si rozhodně nebudete stěžovat v období od Vánoc až do konce března. Slovinsko 2019 lyžování znamená též několik desítek upravovaných běžkařských tras.

Pohodlí hotelového pokoje

Když se člověk celý den věnuje lyžování a ostatním sportům, vrátí se do pokoje značně unavený a většinou ho zajímají jenom osvěžující sprcha a pohodlná postel. Hotel Kranjska Gora vás nezklame ani wellness centrem, fitness centrem, soláriem, saunou, bazény a vířivkou. Nechybí lahodné menu připravené z pokrmů národní kuchyně. Určitě nepohrdnete ochutnáním místního štrúdlu, jelita, klobásy a polévky joty. V hotelu vám rádi zajistí různé aktivity, kam například spadají pěší túry po okolí, lekce lyžování a tenisu. Už jste si dokonale odpočinuli? Potom vás navnadí pouhý pohled z okna na zasněžené svahy. Kranjska Gora hotel totiž leží pouhých 300 m od sjezdovek a nedaleko od centra města. Jakmile se ostatní začnou probouzet a oddávat se své oblíbené činnosti, nenechají vás vůbec v klidu a vy už se zase budete vesele projíždět po sněhu.

Sdílet článek