Miloš Zeman – Český prezident

Včerejším dnem skončilo druhé kolo prezidentské volby v České republice. Zvítězil Miloš Zeman nad Karlem Schwarzenbergem v poměru 54.8% k 45.19%. Celkový rozdíl činil 476,234 hlasů. Češi se rozhodli pro ekonoma prognostika s titulem inženýr nad osobou Karla Schwarzenberga bez vzdělaní. Zvítězila pravda a láska. Podle dostupných průzkumů Miloše Zemana volili ekonomicky aktivní občané, zatímco protikandidát byl volen zejména mladými lidmi bez zájmu o politiku. Vsadili na volební taktiku punkového charakteru, volit Karla bylo přeci cool. Že volili lidé bez zájmu o politiku a bydlící ve skrze u rodičů ukazuje i skutečnost, že volili člověka spjatého se současnou vládou, člověka, který souhlasil s amnestií, se zvýšením daní a neumí státní hymnu. Měli čas celé dny vysedávat na sociálních sítích a sdílet nesmyslně žluté obrázky. A možná právě to zmobilizovalo nerozhodnuté občany. Volebnímu teamu se podařilo vybudovat nesmyslný kult osobnosti, kterému vzhlíželi lidé bez názoru – ovce. Je dobře, že většina lidu v ČR jsou normální a že zvítězila jedina správná volba – Miloš Zeman. Slavme a těm ostaním přejme málo nástrah v období dospívání.
Reportérka Katka

Sdílet článek

53 comments

 1. [quote=Kiky]Není to ani Miroslav ani Miloslav. Je to MILOŠ[/quote]Proboha. To je rozdíl asi jako Jirka a Jiří.
  JUDr. Julie

 2. Dámo nepochybuji o vašem vzdělání. Ale IQ test by nebyl na škodu nejen že průzkumy jsou nepodložené a zcestné. Ale s vaší Gramatikou bych vám doporučil úřad práce možná by vám mohly vyplatit Invalidní důchod pro mentálně zaostalé.. Pak by jste měla čas rozvíjet svůj jistě tak nadějí potenciál k psaní..

 3. doporučuji reporterce katce doplnit si vzděláni o karlu schwarzenbergovy doporučuji wikipedii nebo jine informační stranky chapu že podporujete ochlastu ktery pod naporem alkoholu nemuže provozovat sex ja vam to neberu ale měly by jste si uvědomit že vzhledem k vaši krase to neni zapotřebí

 4. Není úkolem reportéra psát nezaujatě a objektivně? Volte si koho chcete, máme demokracii a konkurence je žádoucí… Ale když už někoho propagujete, tak si laskavě neříkejte reportérka.

 5. Milá reportérko Katko, přečetl jsem si váš článeček celkem 10x. Aj sem velmi rád, že Vám můžu napsat toto:

  Jste ****!

  Jinak to snad říct nejde. Jak si můžete říkat reportérka, když píšete subjektivně, zaujatě a porušujete i základní novinářskou etiku? To, co jste napsala, by neotiskli ani v bulváru. Krom toho tam máte faktické chyby, které jste si ještě subjektivně domyslela a upravila.

  Jestli jsou všechny feministky jako vy, tak to daleko nedotáhnete.

  Lukáš, redaktor ***iozních novin

 6. [quote=Julie]O tom vy nerozhodujete.[/quote]

  Já vám nevím, Zeman je pro mě spíš tragédie, ale nemělo by VÁM vadit spíš to, že prezidentem se stal muž? To že Zemanova kampaň byla z 50% založená na lži a z druhých 50% na tom že kázala přesně to, co chtějí nižší třídy slyšet už je teď vcelku jedno, doufejme že se tu do 5-ti let ukáže někdo, kdo i nižší třídy dokáže přetáhnout na tu správnou stranu.

 7. [quote=Lukatta]Chytřejší občané že volili Mildu? Volili ho vidláci na vesnicích, protože si mysleli, že mluví pravdu. Naneštěstí průzkumy odhalily, že měl téměř 80% lživých odpovědí… :X :X :X [/quote]Milá slečno, nevím co jste kde vyčetla, ale melete přesně takové nesmylsy, jak vymleto máte. Asi jste to četla v nějakém tisku, kde redakce byla pro pana Schwarzenberga. Každý normálně myslící člověk, ví, že politika měla v době volby nového prezidenta hlavní slovo, a tedy se každý snažil mít objektivní názor, jak jde vidět. Do politiky se mi vrtat nechce, ale, doufám že mohu tady sdílet odkaz na internetový portál Demagog.cz – [url]http://demagog.cz/politici/168/milos-zeman[/url], o kterém moc lidi asi neví, kde je jasně vidět pravda a nepravda našich politiků, bez jakkéhokoliv nadržování apod.

 8. Chytřejší občané že volili Mildu? Volili ho vidláci na vesnicích, protože si mysleli, že mluví pravdu. Naneštěstí průzkumy odhalily, že měl téměř 80% lživých odpovědí… :X :X :X

 9. nebo spíš předky feministek, feministky po znásilnění zemany jenom touží.

 10. nebo spíš předky feministek… feministky v to znásilnění jen doufají

 11. „Víte, jaký byl rozdíl mezi knížaty a mezi zemany? Knížata měla právo první noci a díky tomu zdegenerovala, protože své nevolnice nemuseli znásilňovat, nemuseli tedy vydávat energii na toto znásilňování. Zatímco my zemani jsme si svého práva, nejenom v sexuální oblasti, vždycky toto právo museli těžce vybojovat, a proto jsme nezdegenerovali,“

  takže feministky šu*k*al*a jenom knížata?

 12. [quote=Anonymní]Teď jste se ukázaly. Podporujete člověka, který obhajuje znásilnění a tím pádem k něku i navádí. A co vím, do dneška se za tyto výroky neomluvil.

  http://domaci.eurozpravy.cz/politika/63858-feministky-zuri-zeman-oznacil-znasilneni-za-evolucni-vyhodu/

  http://zpravy.ihned.cz/c1-59171640-feministky-chteji-po-zemanovi-omluvu-za-jeho-vyrok-o-znasilnovani-zen

  Co vy na to?[/quote]

  Bez odpovědi, proč mě to nepřekvapuje.
  Julča nemá, co by na to řekla.

 13. [quote=Simp]Kníže je podstatné jméno mužského rodu. Nikoliv středního. Takže ne "to kníže", ale "toho knížete"[/quote]
  Tady je to trochu na hraně. Skoro bychh dal i Marcele za pravdu, protože, ačkoli se uvádí pan kníže, ten kníže, skloňování tohoto slova je podle vzoru kuře a jestli mě paměť neklame, tak se jedná o vzor pro skloňování podstatných jmen rodu středního. Takže, takový lingvistický oříšek.

 14. Já myslel že budete spíše podporovat ty dvě ženy co chtěly na hrad ne? Jak si můžete dovolit podporovat chlapa? Nebo je to snad ironie?

 15. Nikdy jsem nečekala, že bych v životě v něčem souhlasila s feministkama ! :0

 16. [quote=Solomon Cinqresh]Jasně že je uznávaný když chce němčourům vráti pohraničí. Jde o to že každý kdo je tu pro čechy je ve světě na obtíž a tak ho nemají moc v lásce ale je lepší mít za reprezentaci někoho komu na čechách aspon trochu záleží a všem parchantů z jiných zemí zavře hubu a nenechá čechům srát na hlavu na rozdíl od sch….

  aspon to si myslím a podle toho jsem volil a doufám že se ukáže že mám pravdu [/quote]

  No, přehrajte si výrok Karla Schwarzenberga a přečtěte si Listinu základních práv a svobod tuším hlava tři, pojednávající o právech národnostních menšin. A také si zjistěte, kdy byla tato listina vydána. Jednoduchým shlédnutím na časové ose zjistíte, že Listina nemohla platit v roce 1945, a že dnes nemohou zase platit Benešovy dekrety. Tady se demagogicky spojuje nespojitelné a vyvolává hysterie. Benešovy dekrety měly svou platnost ve své době a toto pan Schwarzenberg nezpochybňuje, takže o nějakém chtění vrátit Sudeťákům majetky, nemůže být řeči. ALe rovněž, kdyby se dnes přišlo na nějakého zapomenutého Sudeťáka, který měl být v roce 1945 odsunut a nebyl, tak už dnes Benešovy dekrety uplatnit nelze, protože podle Listiny základních práv a svobod laicky řečeno nikdo nemůže být zbaven občanství. A to je celá ta nafouklá bublina, jedna ze lží, díky které se Zeman prodral na hrad.

 17. Bojím se, že Julča se svou hlavou narvanou ve vastní „čoko-díře“ asi nepochopí, že ta narážka byla mířená proti ní.

 18. To není on, kdo tu kvůli nesvéprávnosti nemá právo rozhodovat sám za sebe…

 19. :cheer: bavit? a tady? :woohoo: tady jenom banda sfanatizovaných žen píše blbosti o tom jak jsou něco ví

 20. No jo, jasně, že femky volily Zemana, když jsou jim lži a zkreslování faktů tak blízké…

 21. Politika na tyto stránky nepatří.
  Tady se má člověk bavit a ne hádat se mezi sebou.
  PS: komentáře jsem nečetl, protože u tohoto tématu mě to nezajímá.

 22. Já bych viděl mnohem větší problém, než že zdejším feministky jsou rády za Zemana na hradě.

  Zeman řekl, že knížata zdegenerovala, ptž měla právo první noci a nemuseli znásilňovat. Kdežto zemanovi předci toto právo neměli a museli si to vydobýt.

  1) Pomineme-li naprostou absurditu výrazu, tak je velmi hrubý vůči ženám.
  2) Výraz je neskutečně ponižující pro všechny znásilněné ženy.

  Takže, já se ptám, jak to, že vyzdvihujete Zemana jako dokonalého výherce a nehlesnete nad tímto jeho výrokem ani trochu??
  Kam se poděla vaše touha po satisfakci?

  Kde je váš enthusiasmus do boje proti sexismu, když je takový výrok vyřčen a propírán v médiích. Vy nejste feministky, vy jste obyčejní pokrytci, co mají mindráky.

 23. Dávám tomu tak týden, pak by se lidi zase mohli mít rádi. Vidím to i u sebe, jak se dva dlouholetí přátelé dokáží pohádat kvůli dvěma debilům. :huh:

 24. Jen tak mimo soutěž…
  Musím říct, že jsem tu „milým pannám“ feministkám zanechala již několik příspěvků a ony se mi vyjádřily jen k minimu.
  Snažím se to držet na celkem slušné a odborné úrovni…takže asi vím, kde bude chyba. :cheer:

 25. A mali ste na výber? Veď Schwaezenbergrov rod sú banda kolaborantov…

 26. To iste majú slováci sú tŕňom v oku kadekomu hlavna vec že nás majú a môžeme z naších dlhov požičiavať peniaze na záchranu eurovalov…

 27. Katka veď aj ty celé dni sedíš na socialnej sieti konkrétne tejto tu…

 28. Pan prezident Zeman je fain, jenom mám otázku na slečnu reportérku:
  Nevadí vám to, co o takových jako jste vy tvrdil?
  Cituji: „Novináři jsou pitomci, hnůj a fekálie“.

 29. píšete tady, jako kdyby jsme to se Schwarzenbergem nějak vyhráli… chleba levnější nebude ani se Zemanem ani se Schwarzenbergem

 30. to jak jste sebevědomá a s jistotou si stojíte za věcí, která je totální kec mě vždycky dokáže rozesmát :woohoo: :whistle:

 31. Zvítezil lhář,opilec,neandrtálec co se neumí slušně chovat,pachtuje s komunisty…Celý stát půjde kvůli Miloši Zemanovi vyloženě do prdele!!!

 32. Jasně že je uznávaný když chce němčourům vráti pohraničí. Jde o to že každý kdo je tu pro čechy je ve světě na obtíž a tak ho nemají moc v lásce ale je lepší mít za reprezentaci někoho komu na čechách aspon trochu záleží a všem parchantů z jiných zemí zavře hubu a nenechá čechům srát na hlavu na rozdíl od sch….

  aspon to si myslím a podle toho jsem volil a doufám že se ukáže že mám pravdu

 33. Ano, mám pravdu. Také by bylo možná (a podle etikety správnější) „Já jednou jeho Jasnost viděla,…“

 34. Kníže je podstatné jméno mužského rodu. Nikoliv středního. Takže ne „to kníže“, ale „toho knížete“

 35. Takže je to Miroš Zeman? Tak to jsem asi rozuměl špatně, když o něm mluvili jako o Milošovi…

 36. Člověk by neřekl, jak femky dokáží podporovat MUŽE . A slavit jeho zvolení prezidente republiky.

  Tady, něco nehraje, tak přece jen máte ty pyje rády. :silly:

 37. No, ale reprezentovat nás bude (bohužel) správně. Jako národ hospodských remcalů a hlupáků. Knížete jsme si nezasloužili. Zatím…

 38. Tak nevím, moje maličkost už běhá po tomto světě 54 let, nejsem ani věřící, ani komunista, ani podnikatel, ani bohatý rentiér, a jak vidno z uvedeného věku, ani mladík bez zájmu o politiku. Jak zněl starý aforismus předávaný ústní cestou mezi lidem z dob vlády jedné strany: „Blbec zůstane blbcem, i když projde branami university“, tak bych vzdělání páně Zemana příliš nevytahoval. Pan kníže hovoží 6 jazyky, dostalo se mu soukromého vzdělání a že nemá VŠ titul, to není žádný handicap. Neznalost hymny bych nepovažoval za mínus, zato celosvětově uznávanou osobnost jako plus. V právě celosvětovém kontextu to musím vztáhnout, protože president má funkci reprezentační a pan Zeman nás bude reprezentovat jako přiopilé užvaněné hovádka. Inu, jaký národ, takový president. To vám vzkazuje obyčejný dělník ve fabrice, který jen tak-tak uživí svoji rodinu, ale nikdy se nesnížil k tomu, aby nějaká ideologie vládla nad jeho uvažováním. Proto jsem volil Karla Schwarzenberga a za tento svůj postoj se nestydím.

Comments are closed.