Méně peněz z rozpočtu!

Před nedávnem jsme byly informovány, že naše sdružení dostane tento rok (2010) opět o něco méně z rozpočtu. Ministerstvo práce a sociálních věcí se totiž rozhodlo ušetřené peníze přesunout jinam. Z našeho pohledu se jedná o zlovůli úředníků a aroganci pohlavářů. Nemusím doufám zdůrazňovat, že za vším jsou opět muži. Naše sdružení je příkladem, že trpělivou neřku-li hodinářskou prací se někam vážně dá dojít a toho se prosím naše vláda obává.

Jsme tu od roku 2005, od roku 2007 provozujeme tento magazín a patříme k těm co se o vymýcení diskriminace zasloužily nejvíce. Stále je však velký kus práce před námi a proto nechápeme stanovisko vlády ČR potažmo Ministerstva práce a sociálních věcí.{loadposition article} Pokud k tomuto vážně dojde, jako že máme signály, že ano, tak se obáváme, že se Česká republika zařadí po bok zemím, jako jsou Bulharsko, Rumunsko, Maďarsko či Slovensko, kde je právo žen stále hodně pod právy mužů. Není vyloučeno, že zahájíme jakýsi druh veřejné sbírky, abychom alespoň částečně pokryly ztráty, které díky zastavením dotací budeme čelit.

 

Stále však doufáme, že i přes toto vysoce šovinistické rozhodnutí budeme nadále oporou ženám v této nepříznivé době a zemi.

 

Romana Konečná

Sdílet článek

95 comments

 1. Vy máte ještě tu drzost chtí peníze po státu? My když něco chceme tak se složíme ze svého.

 2. Nic vám nebrání sehnat si sponzory a zajistit tak chod své organizace. Pokud ovšem budete urážet všechny ženy co souloží tak se nedivte že kterákoli úspěšnější žena s vámi vyrazí dveře:)
  A pokud už chcete modernizovat rozhraní webu mohli byste přestat hlásat názory pocházející z 19.stol a mnohokrát vyvrácené. nebo jiná cesta, dělejte to jako dosud, zkomercionalizujte se a medializujte.. trnky-brnky taky žijou 😛

 3. Jestli jste nezisková organizace, tzn. placena z daní ostatních občanů, tak buďte rády, že vůbec něco dostáváte. Žijí mezi vámi i jiní lidé kteří potřebují peníze ze st. rozpočtu jako jsou sirotci, invalidi, důchodci ale i armáda spásy a další mnohem užitečnější. Jestli dostáváte vůbec něaké peníze, tak se tomu říká solidarita a ne šovinismus. Navíc žít ve ztrátě je osud neziskových organizací a většina si na zbytek musí vydělat třeba prodejem lístků na představení atd.

 4. 😆 já netušil, že v psychiatrické léčebně je přístup na internet…ovšem je škoda, že se do tohohle odvětví medicíny neinvestuje víc, výzkum psychických nemocí moc nepokročil jak tady tak čtu… :woohoo:

 5. Vaše zášť k mužůj z vás přímo pryští……….jenom otázna n R.Konečnou kde se to v tobě bere ,to tě v mládí zneužíval otec,nebo se ba tebe vykašlal mažel kvůli jiný nebo proč,všechny by nás to zajímalo.

 6. Mne by ani na um nedoslo ze za taku p***vinu nekdo plati. Ale to je stat, ten ma penize na to aby ich iba tak splachnul do zachodu. Ale este nikdy sem sa tak nezabavil 😀

 7. Nenene, na tohle stát musí platit, to je úplně úžasná hlína. Radši bych zrušil Českou televizi, jejich zábavné pořady jsou proti tomuhle absolutně nezáživné. Helejte, holky, přestanu platit za koncesi na TV a ty prachy radši dám Vám, jste mnohem srandovnější. PS: nejste nakonec chlapi?

 8. Vzpomenu si na vas u dalsiho danoveho priznani. Bude to poprve co se mi pri podavani dani na tvari objevi usmev 🙂

 9. [quote=Jenny Suk]Peníze z rozpočtu mají jít v první řadě na nový internet, teda web, jak říkají mužové. Nelíbí se nám barva a vůbec – musíme být moderní.
  Pak také chceme líp platit nejlepší přispěvovatelky – neohrožené bojovnice za svobodu a práva žen. Teď musí články psát v práci, potupně přepínat když jde kolem šéf a některým dokonce vyhrožují. Normálně jim vyhrožují (samozřejmě arogantní muži) že je vyhodí z práce, když nezištně a o obětavě píší články pro náš internet. Teda web. To jako tohle.[/quote]

  To ma poser 😀

  Ty špi*a vychc**á! Načo chodíš do práce?! V práci ste platené za vykonávanie povolania, nie za písanie ******ných článkov! V momente by som ťa vyrazil. Nepozerám na to, či žena, či muž, výpoveď by videli ešte než by im skončila pracovná doba! Si v práci, rob to čo sa od teba očakáva!

 10. Pak také chceme líp platit nejlepší přispěvovatelky.

  Myslíš jako ty ****, co nevychodili základní školu? 😀 Jestli za to budete platit, tak vám klidně taky nějakej blud napíšu, nepochybuju o tom, že bych to dokázal. :side:

 11. Nelíbí se ti barva internetu? 😀 Jakou barvu má internet? 😀

 12. Peníze z rozpočtu mají jít v první řadě na nový internet, teda web, jak říkají mužové. Nelíbí se nám barva a vůbec – musíme být moderní.
  Pak také chceme líp platit nejlepší přispěvovatelky – neohrožené bojovnice za svobodu a práva žen. Teď musí články psát v práci, potupně přepínat když jde kolem šéf a některým dokonce vyhrožují. Normálně jim vyhrožují (samozřejmě arogantní muži) že je vyhodí z práce, když nezištně a o obětavě píší články pro náš internet. Teda web. To jako tohle.

 13. Přestaňte nás už otravovat a vaši nadřízený taky. Nemám na vás čas ani náladu

 14. Pochybuju, že vám paní konečná odpoví. Předpokládám,že žádná neexistuje… Za vymýcení diskriminace bojují jen tady, na svých stránkách,formou publikování nesmyslných, nepravdivých článků plných gramatických chyb…(Haló haló!Všichni si pořiďte americký počítač pro důchodce, který se jmenuje Windows a ne ten, co vymyslel Forest Gump. :cheer: Úsměvné že? I toto je možné najít v jednom z článků) Skutečné bojovnice za nediskriminaci? Genderstudies.cz či feminismus.cz

  [quote=sihoň]1)
  ,,Nemusím doufám zdůrazňovat, že za vším jsou opět muži."

  Tímto výrokem jste opět dokázaly, že muže obviňujete prostě jen tak z principu.
  2) Na co využíváte výdaje ze státního rozpočtu?
  3) Jak jste se od roku 2005 zasloužily o vymýcení diskriminace?

  Prosím o odpověď. Pokud možno přímo od Romany Konečné. Děkuji.[/quote]

 15. Jsou to naše dotace, né vaše, tak neotravujte! Děkujeme

 16. Tak vy sa na tejto stranke prezentujete ako silne demokraticky zmyslajuce osoby a potom napisete taketo nieco? Povedz mi kde je pravo zien hlboko pod pravami muzov kde?? Na Slovensku alebo Madarsku urcite nie. Ak by si vychodila aspon zakladnu skolu tak by ste vedeli ze ludske prava su zakonom ukotvene a teda 98% obsahu tejto stranky su iba klamstva a vymysly..

 17. Samozřejmě, že Vám vezmou peníze, ještě aby ne když jsou důležitější oblasti. A budu daleko radši, když peníze místo Vás dostane např. AV ČR (pro nevzdělané redaktorky Akademie věd ČR).

  Vůbec se divím že Vás stát ještě sponzoruje, doufám že ve volbách padne ČSSD pak dostane ještě méně peněz 😀

 18. predstav si obciansku vojnu :D…
  ZA SLOBODU A NEZAVISLOST !!! a doprdele, zlomila som si nehet 😀 koniec vojny, obe strany truchlia nad enormnou stratou 🙁

 19. Přesně tak, dokud se budou financovat blbosti jako tento web tak se nemůžeme divit, kam mizejí všechny finance. ve vší úctě, tento web nemá s feminismem nic společného, články mi připomínají hlásání vůdce nějaké sekty než články od rozumného a ve společnosti normálně fungujícího člověka.

 20. Vláda vám dává na tyhle kraviny peníze? :S
  Se nedivim ze v rozpoctu nezbyvaj penize kdyz se utraci za takovyhle blbosti.

 21. Dejte mi někdo pampers. Jinak se z článku počůrám do kalhot :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 22. takové sdružení funguje.
  dal bych jim kč

  Editovano pro poruseni pravidla 1 a 5. Pavlina Zapletalkova

 23. Chá chá !! Čtu si příspěvek a najednou mi sklouznou oči na vedlějí reklamu: Krásné dívky ve tvém okolí.
  Hehe..to je dobrý fór :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 24. [quote=Martina]Na že by byl všechen feminusmus radikální, spíše jen některé feministky jsou radikální. Je fakt, že právně jsou ženy opravdu už nediskriminovány, ale pořád je v nás ještě trochu zakořeněn jiný přístup k ženě a pohled na ni než na muže. Na druhou stranu si přiznejme, že to zatím nejspíš většině vyhovuje. Co se této organizace týče, sdílím názor o potlačování lidských práv. Nechci vidět, jak by svět dopadl, kdyby se uchopily tyto ženy moci… [/quote]

  No asi občanskou válkou ? 3tí světovou ?

 25. [quote=Gusta Fučíková][quote=Františka Plamínková][color=red]Spolubojovnice feministky![/color] Přístup vlády ČR mne také velice pobouřil, protože vypovídá nejen o nízké inteligenci našich zákonodárců, zákonoschvalovačů a dalších, ale i o mužské aroganci, nadřazenosti a šovinismu! V Parlamentu ČR nyní zasedá asi 15% žen z celkového počtu senátorů a poslanců! Více žen do vlády! Nechcete kandidovat, spolubojovnice za ženská práva? Nechcete se odvážně postavit všem Cyrilům Svobodům, Jiřím Paroubkům a Václavům Klausům? [/quote]

  Fráňo Plamínková – my nechceme prozatím kandidovat, ale trpělivou a hodinářskou prací bojovat za znovuobnovení MDŽ, které bylo muži zrušeno a bezprecedentně nahrazeno svátkem matek !!!
  Proč by se měly veřejně oslavovat [/color=red]vaginální služky mužů,[/color] jenom proto, že jim posluhují ??[/quote]

  Protože, ty krávo, bez vaginální služky, jak nazýváš svou vlastní matku by jsi neexistovala. Což by taky nebylo na škodu.
  Zajímalo by mne čemu by prospělo zavedení MDŽ.
  MDŽ-Málo Doplněná Žumpa aneb feministky.com

 26. [quote=Anonymní][quote=Pája Šmirgl][b]paní romano konečná,velmi vás a vaše kolegině obdivuji.myslím že jste velmi statečné,když v této době vystupujete s těmito názory.velmi se mi líbí vaše stránky hlavně poradna vstahy a sex.jsem velmi rád,že paní julie radí všem lidem co tam napíšou ikdyž jsou někdy sprostý,protože mi to pomůže.jste můj vzor.váš odaný čtenář.[/b][/quote] ovšem drobně negramotný…[/quote] Vaše stránky jsou, na to, že se tváří jako skutečné, velice špatně psané…ať už chybějící diakritika nebo gramatické chyby, což by nejspíš nemělo být, protože takto vypadají amatérsky 🙂

 27. [quote=Pája Šmirgl][b]paní romano konečná,velmi vás a vaše kolegině obdivuji.myslím že jste velmi statečné,když v této době vystupujete s těmito názory.velmi se mi líbí vaše stránky hlavně poradna vstahy a sex.jsem velmi rád,že paní julie radí všem lidem co tam napíšou ikdyž jsou někdy sprostý,protože mi to pomůže.jste můj vzor.váš odaný čtenář.[/b][/quote] ovšem drobně negramotný…

 28. psala jste v jednom článku, že sex s mužem je nechutný…a s ženou? Muž podle vás nesmí masturbovat…a žena? My, že vás diskriminujeme? tohle diskriminuje nás…

 29. tohle je fakt chudy… 😀 nemohla by jste na nas, mila slecno, svest jeste neco? treba, ze za globalni oteplovani muzeme take jen my? 😆

 30. Pravda na tyhle stráky by měli ten rozpočet zvýšit 😀 větší prdel sem ještě nikde nezažil 😀

 31. Ja sa len teším, keď sa schváli registrovanie stránok v európskej únii 🙂 Už to nebude anonymné ako teraz, pekne krásne na dosah ruky…

  🙂

  Konečne budeme vedieť, kto konkrétne si 🙂

 32. 🙂 ano, my muzi pijeme len pivo a fajcime a sme skaza zeme, ale ked si mala medzi 15-18 si sa rozdavala kade tade, az ti nejaky chlapec ublizil tak ze to nevies skusnut. Toto je zivot a tvrda realita… ste same, nemate deti, nudite sa a tato stranka je vysledok, mali by ste zacat varit a prat 😀 ved tak to bolo nie kedysi nie? alebo si to s vami vymenime, vy pojdete do armady, do bane, do strojarstva zvarat a tak dalej, a my si budeme v teplucku prat zehlit a pozerat sproste telenovely 😀 jupi..

 33. peniaze od statu pouzite na nakup holiacich potrieb a KONECNE sa oholte. doporucujem aj pitralon alebo inu znackovu vodu po holeni :kiss:

 34. a – fakt se divim, ze neco dostavate od statu
  b – zajimalo by me cim se zeny v dnesni dobe citi diskriminovane (jen at si vzpomenou, jakou cestu usly od stredoveku a mohou byt rady). rozhoduji pouze schopnosti a kvality
  c – potkat feministku, automaticky ji hazu do tohohle pytle, uvazte jestli tim nekazite image vasim \“spolubojovnicim\“
  d – dete do prdele
  e – dete do prdele
  f – Ocividne nemate rady sami sebe a trpite nevyrovnanosti. doporucuju kourit travu…
  g – dete do prdele
  h – nemuzu vam uprit, ze se vasi nesmyslnosti bavi hodne lidi
  i – Opravdu nechapu v cem se citite diskriminovane. vadi vam ze ve vlade je jen 15% zen, ale samy kandidovat nechcete, asi na to nemate koule (dalsi dukaz o potrebe muzskeho prirozeni) nebo ste stupidni
  j – dete do prdele
  k – fandim statu co nepodporuje feministky

 35. [quote=Františka Plamínková][color=red]Spolubojovnice feministky![/color] Přístup vlády ČR mne také velice pobouřil, protože vypovídá nejen o nízké inteligenci našich zákonodárců, zákonoschvalovačů a dalších, ale i o mužské aroganci, nadřazenosti a šovinismu! V Parlamentu ČR nyní zasedá asi 15% žen z celkového počtu senátorů a poslanců! Více žen do vlády! Nechcete kandidovat, spolubojovnice za ženská práva? Nechcete se odvážně postavit všem Cyrilům Svobodům, Jiřím Paroubkům a Václavům Klausům? [/quote]

  Fráňo Plamínková – my nechceme prozatím kandidovat, ale trpělivou a hodinářskou prací bojovat za znovuobnovení MDŽ, které bylo muži zrušeno a bezprecedentně nahrazeno svátkem matek !!!
  Proč by se měly veřejně oslavovat [/color=red]vaginální služky mužů,[/color] jenom proto, že jim posluhují ??

 36. Ano, čeká vás mnoho práce, tak pracujte a financujte si takovéhle kraviny ze svého. Já bych vám nedal ani pětník. Možná nějaké drobné od ministerstva kultury za snahu pobavit masy…

 37. Celý tento web je úplná absurdita.

  [b]Feminizmus predsa znamená zrovnoprávnenie žien[/b], nie to, aby sa človek takmer[b] v každom článku dočítal k nejakému ponižovaniu muža[/b]. Taktiež vnucujete množstvo vecí:

  Vaša Anketa:
  Mléko a sperma by se pít nemělo
  1) Souhlasím, je to jako kdybych měla pít hnis
  2) Nesouhlasím, ale něco na tom je. Budu to zvažovat a přestanu to pít.

  Čiže ak osoba (žena) vyberie hoc aj 2. možnosť, tak jemne na ňu tlačíte, aby to prestala piť

  Ďalej napríklad počet ľudí prezerajúcich stránku máte ako \“Počet žen\“ – jasná známka diskriminácie mužského pohlavia.

  Hýri to tu ťažkou absurditou a neraz tu bolo spomenuté prirovnanie k nacizmu a podobne. Musím len súhlasiť s týmto názorom, pretože čo som na tejto stránke prečítal (a to sa vo feminizmu aj nejako vyznám) tak [b]spoločné s feminizmom tu máte najviac 5 % z celého obsahu.[/b] Na stránkach o materstve nájdete oveľa viac pravých myšlienok feminizmu ako na tomto webe tvorenom skupinou firgidných starých a nudných žien, ktoré nemajú nič iné na práci, než šíriť takéto bludné názory do sveta. Aj články, ktoré píšete o inej téme ako vašom \“[i]Feminizme[/i]\“ sú plné povrchných myšlienok a absolútnej nevedomosti (viď. napríklad článok o PC) a potom znova a znova ponižovanie mužov. [i](Vysokoškolsky vzdelaný muž zarába viac ako žena so základným vzdelaním – Zdravý rozum sa pýta, kde je problém? Akože čím chcete vysvetliť, že ak človek preukáže svoje schopnosti čo sa týka učenia, pozornosti, pamäte, logiky a ďalších vlastností spojených s učením, tým pádom by mal zarábať menej ako človek, ktorý vie akurát aké je hlavné mesto Saudskej Arábie a rátať primitívne rovnice? Toto je vrchol demencie, ruku na srdce)[/i]

  Medzi mužmi je veľa kreténov, to je jasné, ale aj medzi ženami sa nájde nemalé množstvo k**iev. Niekde ste na webe spomenuli, že chudáčky štetky sú nútené k prostitúcii. To je tak, keď nechcú pracovať ako predavačky, je to ich voľba.

 38. Proboha to snad né!! Vy něco dostáváte? Od státu? Jestli stát dává prachy na všechny takovýhle ****viny, není divu, že nemá prachy 😆

 39. ach jo tak dobre chcete aby penize sly na vasi organizaci totalne vymastenych zen nebo aby radsi sly na splaceni dluhu, na lidi v Africe kteri nemaji daleko ke smrti nebo na materske dovolene????pokud jste az takto sobecke tak uz nevim co rict….

 40. Stačí jenom zvednout spotřební daň z piva a bude peněz dost.

 41. Čim vic si vaše stranky čtu tim vic mam chut popadnout svuj obouručak a jit se podivat po feministkach a feministacich 😀 kteři provozuji tudle stranku a nadělat z nich tisice kousku 😀 😀 😀 naštěsti se vaši demenci stale směju… 😀

 42. Peníze jsou nezbytné pro rozvoj výzkumu akademičky Julie a dalších š***kových pracovnic.

 43. ty *****…ty bud rada, ze si nejake peniaze dostala, lebo keby si to ti uradnici precitali, tak dostanes tak s lopatu medzi oci :D:D:D
  jaaaaj kam ten svet speje…ze feministky… :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 44. Cudujem sa, ze vam vlada na tieto kok.. este aj prispieva. Slecny, mali by ste sa ist dat vysetrit na psychiatriu, to, co som sa u vas docitala na strankach hranici s psychopatiou. Na druhej strane, fakt ste ma pobavili, akurat sa bojim, aby sa moje deti na taketo stranky raz nedostali, pretoze to je cista fantazmagoria. Napadlo vas niekedy opytat sa na tie vase \“pribehy o zodretom prste modelky a pod.\“ odbornika (lekar, sexuolog…). Asi by vam odporucili nie psychologicke, ale rovno psychiatricke liecenie. Doteraz som proti feministkam nemala nic, prave naopak. Teraz uz chapem, ze ste hlupe, spatne a ziaden chlap o vas nema zaujem, kok… ste este v zivote nevideli a aj preto tu vypisujete take kraviny.

 45. Jistě Vám peníze dají, pokud se ovšem vykážete s výsledky a inteligentním plánem jak peníze použít. 😉

 46. Řekněte mi, jaký muž by byl tak hloupý, aby dal víc peněz na organizaci, který kdyby měla moc, tak pošle všechny muže do pracovních táborů a nechá lidstvo postupně vyhynout… jestli jste si nevšimli, tak peníze se teď berou všude, ale slovo ekonomika Vám asi nic neříká…

 47. vůbec nechapu ,proč by měl stat přispívat na tyhle nejstupidnější stranky,co jsem kdy videl!!!!! fakt sorry,ale tohle je trošku moc:D

 48. Slobodomurári a ilumináti sú ich največší nepriatelia. Tieto skupiny (slobodomurári) totižto prijímajú iba INTELIGENTNÝCH, POKROKOVÝCH, PRODUKTÍVNYCH a NEZAKOMPEXOVANÝCH prevažne mladyých ľudí.

 49. Za snížení peněz na vaší \“luxusní\“ organizaci můžu státní úředníky jen pochválit (zcela vyjímečně) Myslím si, že je spousta jiných míst, které si zaslouží peníze mnnohem víc, než někteří zakomplexovaní jedinci z nějaké pošahané organizace.

 50. No co, no.. tak holt budete zas muset jít pracovat. Doufám, že na zaplacení této domény Vám příspěvky budou stačit. Pokud ne, ráda přispěji paní Julii na ulici do pokladničky při veřejné sbírce, aby tyto stránky dál mohly bavit tolik lidí a možná provokativně přihodím i kondom 😛

 51. Rad bych dal feministkam nejaky prispevek. Na koho se mam obratit? Prosim kontaktujte me nejlepe kdyby to byla zena kolem 18-25 let prsa 3-4 kolem 165 cm . Nedam penize to muze dat kazdy i zeny, ja dam neco cennejsi, geneticke informace. Jsem zdravy, prukaz o bezinfekcnosti a potvrzeni o IQ nosim sebou. :whistle:

 52. Šetřit musíme na hodně místech a tohle je jedno z těch správných. Protože pokud bychom důležité zdroje rozházeli ve státě za podobné téměř neužitečné spolky s hloupými členy (členkami), opravdu bychom se brzy zařadili na úroveň Rumunska apod. – nezbylo by na důležité věci jako je školství, zdravotnictví, doprava, podpora domácího zemědělství a tak dále.
  Je s podivem, jak už jsou některé feministky vztahovačné a ve všem vidí útok na ženy. Rozhlédněte se kolem.
  … Až vypukne válka, bude to útok na všechny ženy, že? A diskriminace, že jich pustí jen 5% bojovat a zbytek bude muset tvrdnout v krytech s dětma.

 53. …protože to jsou nacionalisticko-rasisctické asexuálky…
  …a pak že potlačují diskriminaci :woohoo: :woohoo:

 54. Ano, přesně… bohužel neprávem :unsure: Nesnáším, když někdo bere Slovensko jako nějakou ubohou zemi.

 55. Je to taková podřadná země, to tim chtěl říct. Všímám si, že v Česku začínaj být slováci vnímání podobně jako úkáčka, bulhaři atd.

 56. vy ***** nejdřív si uvědomte v jaké je náš stát situaci… máme rozpočtovej schodek jak kráva tak se nedivte že na ten váš sranec nikdo nepřispívá… kdyby stát tak nešetřil tak jste ještě ve větší prdeli jak madarsko bo ty dalsi státy z prdele světa…

 57. [quote=ťava]Pokud k tomuto vážně dojde, jako že máme signály, že ano, tak se obáváme, že se Česká republika zařadí po bok zemím, jako jsou Bulharsko, Rumunsko, Maďarsko či [u]Slovensko[/u][/quote]

  naše ženy sa tu maju oveľa lepšie, než tie vaše 😀 tak neviem, prečo tu spomínaš Slovensko 😀

 58. [b][/b][color=purple][/color][size=medium][/size] Žena se má k muži, jako otrok k pánu – má slabou vůli – tedy nemá charakter… Aristoteles

 59. škoda že ti to nevyšlo 😀 od roku 2005 neni žádná změna nebo aspoň zásadní změna a rozhodně na tom nemáte podíl vy 😀

 60. já taky doufám 😀 sem chodim když mám depku nebo když nemám co dělat. moc jste mi pomohly 😀 smích je přece zdravý a každý kdo sem chodí se dožije hodně vysokého věku 😀

 61. no ty vole 😀 já se snad zbláznim 😀 řeknu ti tajemství: furt masturbujem a musturbovat budem… nějakej případ holky co prstila a smyly se jí otisky 😀 no zasmál sem se ale pochop že je to kktina 😀 a bohužel nechápu co znamená že \“To sperma to mohlo prezit. Dejte na me.
  V Praze kluk masturboval a oni nemeli helmi!\“

 62. Můžu vědět za co vaše \“sdružení\“ potřebuje nějaké peníze od státu ? Hosting s Doménou je otázka pár stovek kč.

 63. Na že by byl všechen feminusmus radikální, spíše jen některé feministky jsou radikální. Je fakt, že právně jsou ženy opravdu už nediskriminovány, ale pořád je v nás ještě trochu zakořeněn jiný přístup k ženě a pohled na ni než na muže. Na druhou stranu si přiznejme, že to zatím nejspíš většině vyhovuje. Co se této organizace týče, sdílím názor o potlačování lidských práv. Nechci vidět, jak by svět dopadl, kdyby se uchopily tyto ženy moci…

 64. Divila by si sa kolko sa dá zarobyť na takto navštevovanej stránke.

 65. Jaký sdružení? Sdružení zakomplexovanejch chlapů, který se nudí a píše na internet takovýhle žvásty? Místo toho, aby chodili do práce, vydělávali prachy a o ty se pak dělili s poslušnýma ženama v domácnosti? Vy, co tvoříte tyhle stránky jste fakt ubožáci.. hanba chlapům, který vás podporujou a hanba ženám, který tomu všemu věří a honí si tu sle***í ego.

 66. \“pohlavářům\“ buhehehe. Asi se jim to v pohlaví pěkně \“vaří\“ :-)))

 67. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 68. Cože? Chcete mi říct že stát, že daňoví poplatníci…že já ze svích daní platim takovouhle blbost? No to si snad ze mě děláte srandu? Pochopím důchodce, překousnu menšiny ale tohle, tohle je fakt moc, pak se stát má divit že de finančně s prominutím doprdele když podporuje takovýhle beznadějný existence a mentálně postižený osoby který nemakaj, z přidělených peněz žijou a z nudy vymýšlej kraviny…to je snad zlej sen toto

 69. tohle je sice zavazne tema, ale ja bych rekl a navrhoval, ze potrebujeme dalsi clanek o masturbaci, protoze ja slysel, ze lidi to porad delaj. Neco jako: To sperma to mohlo prezit. Dejte na me.
  V Praze kluk masturboval a oni nemeli helmi!

 70. Túto stránku dotujú slobodomurári poprípade ilumináti 😀

 71. [b]paní romano konečná,velmi vás a vaše kolegině obdivuji.myslím že jste velmi statečné,když v této době vystupujete s těmito názory.velmi se mi líbí vaše stránky hlavně poradna vstahy a sex.jsem velmi rád,že paní julie radí všem lidem co tam napíšou ikdyž jsou někdy sprostý,protože mi to pomůže.jste můj vzor.váš odaný čtenář.[/b]

 72. To myslíš tak, že k žene feministke pribalí ešte jednu ťavu aby sa dala vôbec predať??

 73. Ja pevne dúfam, že všetky vaše aktivity a členky vášho združenia sa presunú do Saudskej Arábie a tam budú rozširovať tieto debiliny. Potom sa medzi vás vmieša nejaký muž prestrojený za ženu a predá vás za jednu ťavu.

 74. To je fakt sranda, dobrej humor a ještě ta kombinace feministickejch žvástů a erotickejch reklam :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 75. Před nedávnem jsme byly informovány, že ústav, ve kterém jsme si vytvořily tuto terapeutickou skupinku, dostane tento rok (2010) opět o něco méně z rozpočtu. Ministerstvo zdravotnictví se totiž rozhodlo snižovat nepotřebné výdaje. Z našeho pohledu se jedná o zlovůli úředníků a aroganci pohlavářů. Nemusím, doufám, zdůrazňovat, že za vším stojí ti, jež jsme v naší skupince pracovně nazvaly \“muži a jejich přisluhovačky\“. Naše terapeutická skupinka je příkladem, že trpělivou, ne-li hodinářskou prací, bychom se mohly uzdravit, a toho se, prosím, nejen naše vláda obává.

  Jsme v našem ústavu zavřené už od roku 2005, od roku 2007 nám za předstírání dobrého chování dovolili pod dohledem provozovat tento magazín, a myslíme si, že patříme k těm, co se o vymýcení diskriminace zasloužily nejvíce. (pozn.redakce: i toto je zahrnuto do léčebné kúry). Stále však před sebou vidíme velký kus práce a proto nechápeme stanovisko vlády ČR, potažmo Ministerstva zdravotnictví.

  Pokud k tomuto vážně dojde, jakože máme signály že ano, tak se obáváme, že se Česká republika zařadí po bok zemím jako je Bulharsko, Rumunsko či skovensko, kde jsou lidi s úchylkama podobnýma té naší strkáni do síťovaných klecí, na což poukazovala i Roulingová, ta autorka šovinistických kouzelnických knížek. Není tedy vyloučeno, že zahájíme nějaký druh stávky, ať už bojkot jídelny, stop medikamentům, nebo pochod ulicí, hned jak nám dopřejí vycházky.

  Stále však doufáme, že i přes toto vysoce šetřící opatření budeme moct nadále provozovat tento magazín.

  Romana Konečná

 76. Paní Romano Konečná
  Podle mého názoru jsou uz feministické organizace a Gender studies v dnešní době naprosto zbytečné, protože každá žena nebo muž muže studovat cokoliv a dělat jakoukoliv praci, pokud k tomu má fyzické nebo duševní předpoklady. Samozřejmě že diskriminace v malé míře existuje( třeba při výběru zaměstnání), stalo se to každému i mě,ale člověk je tvor chybující a těch několik případů nejde uhlídat. V globálu je v Evropě diskrimace vymícena.To je ovšem zásluha vědecko-technické revoluce a pokroku nikoliv vaší organizace. :whistle: Nutit stát, nebo soukromé firmy aby zaměstnávaly určitý podíl žen je naprostá hloupost, protože si musíme uvědomit že záleží na výkonnosti zaměstnance né na pohlaví. Co když onen muž bude daleko lepší ve svém oboru než žena a nebude přijat do zaměstnání kvuli nějakým vašim kvótám. A to by byla zase disriminace mužů. Feminismus se v dnešní době stává radikální organizací, potlačující práva člověka, podobně jako komunismus nebo fašismus. Jste banda parazitů co vysává náš státní rozpočet. Svoji organizaci nikdy nezrušíte a kdyby se splnily všechny vaše požadavky budete si vymyšlet stále radikálnější věci.Jste přece některé \“profesionální feministky\“ a je to přece váše živobytí.Na vašich stránkách máte napsané že jste přece nezisková organizace…. hmm to je ale ironie. 👿 A ani se nedívím že je stát zadlužen když dává peníze na takové hovadiny. 👿 👿

 77. Samozrejme, ze ceska vlada neplati tuto zabavnu komercnu stranku, romana konecna zrejme zije v nejakom imaginarnom svete s polstrovanymi celami 😀

  Pisanim vtipnych clankov (uz dosiahnutej) rovnopravnosti nedocielite 😉

 78. [quote=Anonymní]ani jeden z těhlech ve není dneska ve vládě[/quote]

  To není, ale je v Poslanecké sněmovně/Senátu/prezidentem/něco jiného

 79. 1)
  ,,Nemusím doufám zdůrazňovat, že za vším jsou opět muži.\“

  Tímto výrokem jste opět dokázaly, že muže obviňujete prostě jen tak z principu.
  2) Na co využíváte výdaje ze státního rozpočtu?
  3) Jak jste se od roku 2005 zasloužily o vymýcení diskriminace?

  Prosím o odpověď. Pokud možno přímo od Romany Konečné. Děkuji.

 80. [color=red]Spolubojovnice feministky![/color] Přístup vlády ČR mne také velice pobouřil, protože vypovídá nejen o nízké inteligenci našich zákonodárců, zákonoschvalovačů a dalších, ale i o mužské aroganci, nadřazenosti a šovinismu! V Parlamentu ČR nyní zasedá asi 15% žen z celkového počtu senátorů a poslanců! Více žen do vlády! Nechcete kandidovat, spolubojovnice za ženská práva? Nechcete se odvážně postavit všem Cyrilům Svobodům, Jiřím Paroubkům a Václavům Klausům?

 81. :woohoo: :silly:
  to si země ale už tady někdo fakt nechutně střílí. Ještě mi řeknite že jste placením nějakou nadnárodní organizací 😀 .. Vám nejde ani koruna z těch úřadů které jste vyjmenovali. Tato stránka je čistě komerční. Pokud založíte nějakou sbírku tak jenom proto aby jste si namastili kapsy 😀 .. a mimochodem to vám ty reklamy vydělávají tak málo? 😀

 82. můžu se zeptat – jaké jsou vaše výdaje kromě placení domény a hostingu?

 83. Vy na tuhle parodii ještě dostáváte peníze ze státního rozpočtu?! 😯 Tak to si založím také nějaké stupidní sdružení :cheer: Tady projde cokoliv…

Comments are closed.