Má váš partner problém? Pomožte mu ho vyřešit

problém s křivým penisem

Je stále více párů, které mají problémy spojené s tím, že jim to neklape v jejich soukromém životě. Konkrétně máme na mysli samozřejmě ložnici. Pokud je to i váš případ, je dobré naznačit, že i pro vašeho partnera může existovat řešení jeho problému. Tím nejčastějším je to, že se obává, že jeho penis je malý. Zde máte dvě možnosti. Buď mu budete tvrdit, že tomu tak není, nebo mu navrhnete řešení, které funguje. Tím je přístroj Andropenis pro muže, který je jedním z nejvíce doporučovaných variant na světovém trhu. Mezi jeho hlavní pozitiva rozhodně patří:

  • Snadné použití
  • Zvětšení délky penisu
  • Zvětšení obvodu penisu

Je problémem spíše jeho výdrž?

Ano, i toto může být komplikace, která dnes trápí stále více párů. Pokud i vás samotné, je dobré vědět, jak můžete muži použít i v tomto směru. Řešení je navíc o mnoho jednodušší, než v prvním případě, kdy má skutečně malý penis. Dnes existují dvě doporučované cesty. Ta první je spojena s různými léky, které mají vliv na to, aby se délka styku výrazně prodloužila. Pokud není vaším cílem využívat různé tablety, není třeba zoufat. Druhou možností je cesta spojená s tím, že koupíte znecitlivující gel, který taktéž pomůže.

Co když je problémem vzhled?

Nyní se podívejme na problém číslo tři. Ten je spojený nikoliv s výdrží nebo délkou, ale se vzhledem, tedy konkrétně tvarem penisu. Pokud má váš partner problém s křivým penisem, můžete mu říci, že i zde existuje celkem snadné řešení jeho problému, kdy ho lze celkem jednoduše srovnat. Jak? Když pomineme možnost chirurgického zákroku, tak existuje přístroj Phallosan. Ten je osvědčeným řešením tohoto problému, kdy přístroj dokáže vyrovnat penis zakřivený až o dvacet stupňů. I proto je mužům celkem výrazně doporučován. Navíc má přístroj i celkem pozitivní vedlejší účinek. A to takový, že dokáže penis také jednoduše prodloužit.