Má dcera masturbuje

Až do minulého týdne jsem si myslela, že tohle se mi vyhne. Jenomže ono se to nevyhnulo a já svoji dceru přistihla, jak masturbuje a docela to se mnou zamávalo. Teď už mi je lépe, ale nikdy předtím jsem si nemyslela, že moje dcera bude takového chování schopna.

Já sama jsem nic takového nikdy nedělala a tvrdě takové jednání odsuzuji. No a pak přijdu do pokoje utřít ráno prach a moje dcerka tam dělá ty věci. Nevím jestli mě viděla, protože byla zády. Hned jsem taktně odešla, akorát teď nevím, jak se chovat dál. Příčí se mi ji obejmout, protože vím, že těma rukama na sebe sahala a teď by se tím měla dotknout své matky? Té co jí dala život a evidentně něco udělala špatně, že se jí dcera takhle odvděčuje. Ať si najde hodného kluka a jsou šťastni, ale ať už nedělá tyhle věci. Je to slušná holka a příště ji může vyrušit některá z kamarádek nebo sousedka, co k nám chodí a co by si pak sousedi řekli? Vyhýbali by se nám obloukem a ještě by se to rozkřiklo po okolí a ve škole. Víte, jaké jsou děti. Určitě nestojím o to, aby si na mně ukazovaly ostatní matky a bály se, že je má dcera zkazí. Jestli ji znovu přistihnu, tak asi neodejdu, ale budu ji muset asi na oko vynadat. Musí vědět a uvědomit si, že maminka může každou chvilku přijít a že to není vhodné. Od doby co se to stalo ji alespoň každé ráno posílám umýt ruce než aby se mě dotkla bez hygieny. Netoužím po tom, aby mi rameno zavánělo močí mé dcery. Jsme slušná rodina a potrpíme si na hygienu. A ve stejném duchu jsem ji i vychovávala, tak nechápu, kde se to v ní bere. Asi zapátrám v rodokmenu, jestli nemáme v předcích z manželovi strany nějaký bezdomovce.

Anna

Julie radí:

Není jednoduché vychovávat v dnešní době dítě a už vůbec ne dceru. Na vašem místě bych ji přeřadila na jinou školu. Jsem si jista, že je pod vlivem nějakých chlapců, co s ní chodí do školy a vnuknuli jí myšlenky na masturbaci.

Sdílet článek

725 comments

 1. No a co že masturbuje nechte jí bejt ať si masturbuje já jí kdyžtak pomužu jestli je hezká tak jí vylížu pip*nu jo ať dělá co chce já honim every day

 2. Qualified custom writing UK ***vice is guaranteed, when you check out TopWriting***vice company and get qualified essay help from the expert organisation.

 3. tebe mít za matku tak to si radši podříznu žíly
  než bít s tebou
  Opravdu jsi totální pííí…čaaa
  vždyť to dělá každej mě by zajímalo co jsi dělala ty???
  co asi to samé :woohoo:

 4. bože další zastaralá matka co musí jít s takovou koninou co dnes provozuje každý na net.bež někam, holka má své těla a sním si může dělat co chce a ty jsi v tom nezabráníš

 5. Chudák ta holka,její máma je pí.a co ničemu nerozumí,prej chování,každej druhej masturbuje omg tak jí nechte bejt….

 6. totální koko..tina jako prase?? :huh: zapátrám v rodoknemu.. héj tady se jeden nenudíí :woohoo:
  :0 😀 WTF vy pi..čénky :*

 7. [color=green][b][i]…flegmatismu, který se na těchto a podobných stránkách opravdu hodí.
  Na závěr si dovolím upozornit, že studuji univerzitu tudíž si vyprošuji narážky na mojí inteligenci od autorek (nebo autorů?) tohoto webu (ostatní si nadávejte jak chcete, věřím ve Váš přirozený intelekt.)
  Neimh[/i][/b][/color]

 8. [color=green][b][i]Podívejte se, milé dámy. Já osobně se za feministku považuji a dávám to veřejně na odiv, uvažuji však, zda není tato stránka v administraci pacientek léčebny pro těžce retardované.
  Lidé ze stejné etnické skupiny nejsou stejní. Třeba můj otec se měl narodit ve středověku, líbilo by se mu tam s jeho přístupem – nejen k ženám, ale i k dětem mužského pohlaví, tady to asi musím přesně specifikovat, aby se to do vašich mozků velikosti lískového ořechu vešlo, ale muže nepovažuji za zrůdy, jak tady vykládáte.
  Pár z Vás (těch co tady používají nejvíce vulgarismů) budou na tuto narážku reagovat negativně, ale jsem lesba. Tudíž většina mých přátel jsou muži, a vy drahé feministky.com, nemůžete prohlašovat, že mám mužských kamarádů tolik, protože s nimi všemi mám sex a je to způsobeno špatnou výchovou ze strany mého otce jak už jsem uvadla (je to zbytečné, stejně byste si to nespojily.)
  Teď k případu té nešťastné dívky. Masturbace je zcela přirozená a nevidím na ní absolutně nic špatného. Je normální, že si lidé uspokojují své choutky (zajímalo by mě, co s nimi děláte Vy, když masturbaci odsuzujete a s muži nechcete mít už vůbec nic. A podle těch fotek by si to s Vámi nerozdala ani žádná lesbička.) Víte, jen tak mimochodem, že si protiřečíte (nebo to do Vaší duté hlavy nedošlo)? Tvrdíte, jak jsou muži strašní a přitom chcete, aby Vaše dcera šla s nějakým klukem pryč? Podle toho, že u Vás žije bych jí dala pod 15 (pokud by jí bylo víc, dávno by zdrhla na nějaký internát). Ten kluk by z ní přece udělal tu ženu-služku, jak zde často referujete!
  A ještě, s nejvyšší pravděpodobností si Annina dcera po masturbaci ruce myje. A moči by i tak měla na ruce (bez toho mytí) stejně po utírání na toaletě (zakážete jí to?). Většina lidí to tak praktikuje.
  Lituji děvče za takovouto matku. I jiné, které mají za matky jiné ženy z tohoto webu (pravděpodobně jste otěhotněly omylem, vy přece nemáte sex z žádným mužem!)
  Doufám, že jsem se udržela v mezích sofistikovanosti, v rámci mého vrozeného flegmatismu, který se na těchto a podobných stránkách opravdu hodí.
  Na závěr si dovolím upozornit, že studuji univerzitu tudíž si vyprošuji narážky na mojí inteligenci od autorek (nebo autorů?) tohoto webu (ostatní si nadávejte jak chcete, věřím ve Váš přirozený intelekt.)
  Neimh[/i][/b][/color]

 9. chudak 🙁 holka ma mamu kravu, co nicemu nerozumi 😛 :side:

 10. Oh bože… tu je to plné frigidných kráv s rasistickými názormi na mužov, čo nevedia ako si krátiť čas … Neverím vlastným očiam… vážne sú na svete také sprosté matky? No a čo, že dcéra masturbuje? Každý normálny človek to robí… niekto viac niekto menej, čo je na tom?
  Z tejto stránky som si urobila zábavné večerné čítanie ale niektoré príspevky sú vážne sprosté…. Ako niekto môže napísať veci ako „nedajbože by sa mi narodil syn“ alebo „videla som mužský penis“

 11. Ooo Můj Bože..! Vy jste vážně jen ubohé staré panny..! Já masturbuju..! Spim se svim přítelem a hodně často..! Oboum se nám to líbí a nebojíme se novejch věcí..! A Vy ***** tady děláte vědu z masturbace..?! Každej člověk má tuhle potřebu..! Je to naprosto normální..! A chudák vaše dcera..! Kdybych měla takovou matku tak bych asi utekla z domova..! Jste uplně vypatlaná..! A drahá Julie, nemyslím si že k masturbaci dokáže mladou dívku přimět jedině muž a musí kvůli tomu měnit školu..! Je to součát dospívání *****..! Jste uplná ***** a měla byste nejdřív poradit sama sobě než začnete radit jiným..!

 12. ta julie je uplně ***á, asi nějaká moc pobožná nebo co
  zavřete tu stránku nebo tady ještě někoho přivede k sebevraždě

 13. [quote=Klobasa]
  WALL OF TEXT
  [/quote]

  Vážně tě baví psát tolik textu??? :woohoo:

 14. vzpomnšl se ni na julču,chthe bych ji tu mit sebou. oslava by sed ji lhibila… jen byse nesmla motat moc blizko kata.

 15. Perfect, I succeeded in what was not the plan I created the monster … Czech Scotsman more rugged than the Scots themselves.

 16. už naposled p.s. hádejte femděvy co mám pod kiltem…

 17. p.s. haggis doporučuju všem chlapům co chtěj být chlapama, vem ovčí žaludek, posekej plíce, vnitřnosti, zemi krev, okořeň to, uvař a pak upeč… to dá chlapovi sílu… doporučuji, jinak vás femky smetou. kilkeney loch scotland 08.05.2011

 18. jestli tu někdo spatříte julču, bohunu a další exotky, pozdravujte je, já dávám dnes relax… ne tak často se sejde výročí popravy nejhorší čarodějnice a porážka rusů v hokeji… prostě sváten na max… přeji všem klidný a spokojený večer, jdu si hodit kládou, zaplavat do rašeliniště a pak se ožrat s tchánem a dalšími z klanu. papá a dobrou noc

 19. a teď jdu slavit svátek popravy čarodějnice a feministky ann hibbinsové, viz. obrázek v mém profilu. vytáhnu si pintu 25 leté skotské, zapálím doutník, pokecám s tchánem a večer budeme mít udělanou kvalitní baštu haggis v doprovodu dud a třesku mečů…

 20. part-7
  anarchofeminismus – zastává rovnost žen a mužů v souvislosti s kritikou kapitalistického systému
  kyberfeminismus – poukazuje na význam informačních a komunikačních technologií v dnešním světě a řeší jejich úlohu při řešení i posilování nerovnosti žen a mužů.
  [editovat]

 21. omlouvám se za chybu v řazení dílů, ale kdo bude chtít, jistě porozumí…

 22. part-6
  radikální feminismus – vychází z přesvědčení, že ženy jsou na všech rovinách utlačovány muži, což je důsledkem patriarchálního uspořádání naší společnosti, společenské nadřazenosti mužů. Zaměřuje se především na otázku sexuálního vykořisťování a zneužívání žen muži. Zásadně se dívá na realitu z hlediska žen a dialog s muži odmítá. V důsledku tak převrací a radikalizuje dosavadní dualistický model. Budoucnost spatřuje v režii žen, v nastolení matriarchátu. Charakteristickým znakem je také prolomení hranic mezi soukromým a veřejným (politickým), neboť útlak se primárně projevuje v rodině. Jednoznačně se kloní k radikálním formám politického boje za osvobození žen.
  Mezi významné osobnosti tohoto proudu patří např. Mary Dalyová, Ti-Grace Atkinsonová, Sulamit Firestonová, atd.
  lesbický feminismus
  psychoanalytický feminismus
  hlediskový (stand-point)feminismus
  3) Feministické teorie genderově motivované vzpoury: směry věnují pozornost vzájemným vztahům mezi nerovnostmi založenými na genderu, rase, etnické příslušnosti, společenské třídě, sexuální orientaci.
  multirasový feminismus – řeší problém diskriminace žen v kombinaci s řešením pozice různých etnických skupin
  mužský feminismus
  feminismus sociální konstrukce
  postmoderní feminismus
  queer theory
  Další směry: ekofeminismus – odkazuje na souvislost nadvlády mužů a porobení jak síly a energie žen, tak přírody
  spirituální (náboženský) feminismus – věnuje se různým duchovním směrům a odmítá patriarchální náboženství a jejich nařízení, která diskriminují ženy
  poststrukturální feminismus – rozebírá mužství a ženství jako proměnlivé kategorie a odkazuje tak k teoriím genderových studií

 23. part-5
  marxistický (socialistický) feminismus – transformuje Marxovu kritiku kapitalistického útlaku a aplikuje ji na postavení žen. Zaměřuje se na ekonomické aspekty života a prosazuje zejména rovné přístupy žen k zaměstnání a k finančním zdrojům obecně – pouze na základě ekonomické nezávislosti se žena může stát nezávislou a rovnoprávnou i v dalších rovinách. Východisko vidí pouze ve změně struktury společnosti jako takové, v odstranění sociální nespravedlnosti, k čemuž je možné dospět nikoli na základě reforem, ale pouze revoluční cestou. Významnými marxistickými myslitelkami jsou např. Sheila Rowbothamová, Nancy M. Hartsocková, atd.
  rozvojový feminismus – zaměřuje se na specifické problémy a potřeby žen v hospodářsky rozvojových zemích
  2) Feministické teorie genderově motivovaného odporu: směry v této skupině zdůrazňují že zajištění formálních zákonných práv je ovlivněno reálnou nadvládou mužů ve všech sférách společnosti (veřejné i soukromé části). Tyto směry zkoumají rozdíly v myšlení a prožívání mezi ženami a muži a vyzývají ženy aby se vymanily z nadvlády zakládáním samostatných, výlučně ženských organizací a komunit.

 24. part-4
  Proudy feminismu

  Nejznámější rozdělení pohledů na současný feminismus vytvořila socioložka Judith Lorberová (1998). Rozlišuje tři typy feministické teorie:
  1) Genderové reformní feministické teorie: sem patří směry, které zdůrazňují podobnosti mezi ženami a muži a usilují o poskytnutí stejných možností účasti (mužům i ženám) na společenském dění. Tato skupina zahrnuje směry liberální feminismus, marxistický (socialistický) feminismus a rozvojový feminismus.
  liberální feminismus – nejsilnější proud podporující rovnoprávnost žen, bojuje za jejich možnost prosazovat se jako muži podle individuálních předpokladů a zájmů. Dlouho byl jediným převládajícím feministickým proudem, v jehož znamení probíhala první vlna. Domnívá se, že na začátku jsou všechny osoby stejné a jejich pozdější rozdělení je především důsledkem vlivu odlišného prostředí a výchovy. Východisko vidí především v postupné změně nahlížení jedinců na daný problém a v odmítání rozdílných sociálních rolí žen a mužů. Obě pohlaví by měla tyto stereotypy prolamovat, sociální role zbavit jejich protikladnosti a naopak brát v úvahu společné prvky. Dialog či spolupráci s muži proto považuje za důležitý a přínosný. Preferuje plynulé postupné reformy před radikální revolucí a věnuje se zejména změnám zákonů.
  Mezi hlavní představitelky patří např. Elizabeth Janewayová, Cynthia F. Epstainová, atd.

 25. part-2
  Na akademické půdě se některé feministky zaměřují na zkoumání nerovnosti pohlaví a změny v sociálním postavení žen. Jiné argumentují, že rod (gender) nebo pohlaví jsou sociálními konstrukty a studiem těchto vztahů uvnitř společnosti se snaží dojít odpovědí vedoucích k zrovnoprávnění.
  Politické vystupování feministek je zaměřeno především na kampaně o právo na děti, násilí na ženách (násilí v partnerském svazku), mateřství (právo na interrupce), rovné platové podmínky, sexuální obtěžování, diskriminaci pohlaví a sexuální násilí. Témata, která feminismus pojímá jako stěžejní jsou patriarchát, stereotypy (zvláště genderové), rovný přístup (zvláště v souvislosti s pohlavím) a útlak.
  V 60. a 70. letech se začaly feminismus a feministické teorie široce prezentovat. Byl zaměřen na problémy, se kterými se potýká západní, bílá žena ze střední třídy, ale zároveň se snažil odpovídat na problémy všech žen. Od té chvíle se musely řady feministických teorií vypořádat s problémem „ženství“, který pokrývá mnoho individualit se stejným zájmem. Aktivistky pocházely z různých prostředí a feministické teorie se začaly zaměřovat na souvislost mezi rodem a sexualitou s dalšími společenskými atributy jako jsou rasa nebo třída. Mnoho dnešních feministek tvrdí, že feminismus je pevně zakořeněné hnutí, které se snaží bořit hranice sestávající ze sociálních tříd, rasy, kultury a náboženství; odpovídá kultuře a reflektuje problémy žen té které společnosti: například ženská obřízka v Súdánu či dvojí metr pro posuzování pracovního ohodnocení pohlaví na západě; debaty na témata znásilnění, incestu a mateřství jsou srozumitelné a důležité pro každého (nehledě na geografii nebo náboženství).
  Dnešní mladé ženy pojímají feminismus jako něco radikálního a rodově uvědomělého. To mnoho z nich odvádí od myšlenky aktivně se do feministického hnutí zapojit.

 26. part-3
  Základní hodnoty feminismu (rovnost pohlaví před zákonem či stran příležitostí) jsou přesto hluboce vštípeny do současné západní kultury a také většinově přijímány za správné. V praktickém životě však nedochází vždy k jejich naplňování (zejména v oblasti rovných příležitostí).

 27. part-1
  Feminismus (z lat. femina, žena) je název pro komplex filosofií, sociálních teorií, politických hnutí a ideologií, jejichž cílem je výzkum a potírání jevů, které lze považovat za projevy a součást utlačování ženského pohlaví. Přesná definice feminismu je díky obsáhlosti problematická.[1]
  Pojem feminismus je relativně mladý, jelikož sahá do druhé poloviny 20. století, kdy se dostal do popředí všeobecného zájmu. Předtím se používalo označení ženské hnutí. Feministické hnutí je velice různorodé a štěpí se na mnoho křídel a směrů – od umírněných hnutí prosazujících základní lidská práva pro ženy např. v radikálních muslimských zemích, či dříve v oblastech Západního světa až po nejradikálnější směry feminismu, které jdou až k popírání jakýchkoliv rozdílů v dispozicích pohlaví nebo propagují vyloženě nepřátelský přístup k mužům.

 28. ***i ty ktery usou super ja sukam ucitelku i svou mamu i segru i sousedku i postacku i prodavacku v tescu

 29. masturbování je super delam to do svejch 5let a to je mi 9 a chodim do skoly husova a znasilnil sem mamu a ted je mrtavá ***** **** čubka jedna pitomá

 30. …by ma zaujimalo kto vytvoril tuto stranku:D…kpec penazi musi dostavat za navstevnost…stavim ze to je nekay MUZ…no ale zase silno pochybujem ze by nieco take hlupe mohlo muza napadnut:D…jaaaj julka julka..neverim ze citate vsetky komenty:D

 31. HMMMM…. TAK VY SE BOJÍTE NA SVOU DCERU UŽ I ŠÁHNOUT? A PŘITOM PREFERUJETE HYGIENU? A KDYŽ SE SPRCHUJE TAK JE PŘECE TAKÉ HYGIENICKÉ SI NA NÍ ŠÁHNOUT A UMÝT NE? TO SE PAK TAKY BUDETE ŠTÍTIT, ŽE VAŠE DCERA BYA HYGIENICKÁ A UMYLA SI JI? (VLASTNÍ RUKOU). MATKA CO JÍ DALA ŽIVOT? SPÍŠE KRÁVA CO JÍ DALA ŽIVOT A TO JEŠTĚ CHUDINKU KRAVIČKU URÁŽÍM. JE JEDINEJ DŮVOD PROČ BY STE SE SVÉ DCERI MĚLA ŠTÍTIT A TO JE TEN, ŽE VYLEZLA Z PIČE PRÁVĚ VÁM. NEJSEM MŮŽ, ALE SPOŘÁDANÁ ŽENA S VLASTNÍ PRACÍ, NECHCI VÁS DISKRIMINOVAT, ALE TENHLE KOMENTÁŘ K ČLÁNKU JSEM SI NEDOKÁZALA ODPUSTIT. ŽE JSTE FEMINISTKOU JE SAMOZŘEJMĚ VAŠÍ VĚCÍ, ALE VAŠÍ DCERI SE TO NETÝKÁ, TAK JI NECHTE ŽÍT A DĚLAT I TYTO VĚCI, VŽDYŤ JE TO PŘIROZENÉ!!!

 32. Všechny feministky bech nechala zavřít do nějakého ústavu aby se vzpamatovaly…

 33. Pokud dceru znovu přistihnete a vynadáte jí za úplně normální a běžnou věc, jste u mě matka krkavčí, sobecká a necitelná. Dcera snad za vámi přišla do kuchyně a řekla: mami, podívej co umím? NE!! tak respektujte její soukromí a nelzte k ní do pokojíčku bez zaklepání!!! A pardon, ale asi jste neprošla žádnou sexuologií nebo psychologií? Bud jste silně věřící (až nezdravě)..nebo patříte do sekty!
  Každopádně je to váš názor a máte na něj právo.

 34. Chudák holka..:( jsem rád, že nemám tak ubohou matku jako jste vy..Myslím, že kdyby se to někdo dozvěděl tak by mu to bylo uplně jedno, protože je to absolutně normální…Nejspíš byste si měli zajít do nějaké poradny nebo za psychologem…
  Julie: Nechápu co je na tom špatného a proč se hned snažíte házet všechno na kluky, když zhruba 97% žen masturbují už od 14.
  Prosím pokuste se mi vysvětlit co je na tom nenormálního a nechutného… Děkuji

 35. No to se mi asi zda. Absolutne nepochopim,jak se maminka muze stitit dotknout sve dcery,protoze masturbovala?? Pokud se nepletu a jsem zde na tomto svete spravne,tak se domnivam,ze je rok 2011 a tudiž 21.stoleti,tak se trochu probudte. Myslim si,ze masturbace je tak normalní jako např.bolení hlavy apod. A maminka by mohla byt rada,ze jeji dcera JEN masturbuje a nejde hned s každym! Nemluvě o tom,že vaše dcera vylezla v vaší …… (kde mate asi i zabudovany mozek) a kdyz vam ji po porodu daly,tak jste ji umyvala mejdlickem od NIVEI? Abyste měla tu 100%ni hygienu? Domnivam se,ze ne. A normalne jste si ji vzala a byla jste rada,ze dceru mate. S tim teda nechapu i to,jak se umyvate,utirate kdyz jdete z wc apod. Nebo mate nejaky kryt? Abyste se nahodou nedotkla?

  Opravdu smesny ….
  A julie,to snad ani nekomentuju 😀
  preradit na jinou skolu kvuli masturbaci? Pane jo,to uz by tady za cely muj skolni zivot,nebyla skola kam ja bych nenastoupila 🙂

  *Omlouvam se za chyby,pisu z mobilu:)

 36. Ty by si potřebovala nějakého černého klobásníka, aby ti tyhle sračky, na které myslíš, vyšukal z hlavy 🙂

 37. [quote=Lexa]Dělám si to 6x denně a nehodlám s tím skoncovat 😀 Mimochodem miluju pohled chlapa, když mě přitom pozoruje ;-)[/quote]

  a bydlíš kde si zapomněla zmínit

 38. Tak jste maminko konečne zjistila nač slouží klepání?
  A komentář rádoby rádkyne Julie ne třeba komentovat, snad jen že hloupost některých lidí je opravdu trystní. B)

 39. Já myslím, že tady jde pouze a o nějaký hloupý ****, dle mého nározu snad ani není možné, aby ještě takovéhle názory vůbec existovali… Pokud ano, je mi líto všech kteří toto musí tpět… a paní matky s těmito názory by se měli jít léčit!

 40. Dělám si to 6x denně a nehodlám s tím skoncovat 😀 Mimochodem miluju pohled chlapa, když mě přitom pozoruje 😉

 41. ****né, k věci a neurážlivé… kéž by to ty maminky už pochopily:)

 42. výborný článek, k napsání něčeho takového je třeba talent! Jen tak dál, rohdoně jsem příznivce těchto stránek! 😀
  PS.: Srandy nená nikdy dost!!! 😀

 43. Ty **** feministko comáme dělatku**a když nemáme kvalitní toaleták?? už si jíémůsín poškrábat Mámo moe zjebaná

 44. A když nás svědí ***** tak co máme do pí*i dělat?..MÁME SE POTETONČKOVAT

 45. Jo a maminka si pipinu nemyje,aby si nedejbože na ní nešáhla.To je přece tak nehygienické!!!! To by mě zajímalo,copak asi dělá taková maminka,když jí sklouzne ruka,nebo se jí protrhne papír když se utírá po velké potřebě.To jsi pak jde ty pazoury useknout,nebo co? :0 Je to marný,je to marný,je to marný!!!!!!!!!! :X

 46. Největší ***** století sou ta matka a Julie , která radí. To neni normální todle co píšou. Kdo s tim nesouhlasí at napiše a vysvetli mi v čem sou ty dvě normální.

 47. Tak mě napadá chodíte ke gynekologovi a to je nějaký robot nebo je to \“ten se kterým si nikdo nepodává ruce\“ 😀

 48. hele, a Tobe nevadi, ze Tva dcera Ti kdysi vylezla z ***** a taky se ji musela zrejme pri tom dotknout? Nebo spis, nevadi to ji?
  BTW, hygienu tam dole asi neprovadis soudim, neb si neumim dost dobre predstavit, jak to udelat bez dotyku. ROLF

 49. Je hezké že těma rukama si tam šahala a Vy se ji bojíte obejmout, ale co když to bude doktorka a bude mít ruce od krve a bude navíc asistovat u porodu? 😉
  To se na ni už nikdy nepodíváte, protože se \“tam\“ dívala?

 50. nemusíte se bát ze by si na vas ukazovali kvuli dceri..ale budou si na vas ukazovat kvuli tomu co tady pisete za nesmysly…vase dcera bude dal masturbovat tomu nezabranite a kdyby cetla co tady pisete asi by to s vama hodne rychle skoncila a zacala vas nenavidet tak se proberte… :woohoo:

 51. [b]Pane bože!
  Probuďte se!
  Žijeme v 21. století.. Většina tabu padá (nebo alespoň mezi mentálně vyspělými lidmi) ..
  Měli by jste si uvědomit, že masturbace, není nic špatného, nezdravého, nebo nemorálního.. To, že si člověk má potřebu ukojit své choutky, je zcela normální a vcelku logické..
  Bylo by snad rozumnější, aby mladé dívky a chlapci, ještě pod zákonem, vyhledávali rovnou sexuální styk, nebo aby se ukojili sami?
  Jak čtu tento článek a jemu podobné, uvědomuji si, že sexuální osvěta v našich zemí není až tak celoplošná.. Stále se tu nachází spousta \“puritánek\“, které tato vskutku běžná věc pohoršuje..
  \“ Každý rozumný člověk ví, že dotýkání se vlastních pohlavních orgánů je škodlivé a vede k nenapravitelným škodám na lidském organismu.\“
  A když se půjdu vyčurat a utřu se, budu nemocná taky?! Budu mít nenapravitelný problém se svým tělem?
  Probuďte se, milé dámy..
  Brát dětem (nebo mladým lidem) jejich soukromí jen z důvodu kontrolou nad jejich potřebami? Jak by se líbilo Vám, kdyby jste přišli o veškerou intimitu a soukromí? Nic moc představa, že..
  Apeluji na Váš zdraví rozum, zamyslete se..[/b][color=red][/color][size=medium][/size]

 52. Já taky masturbuju. A co je vám tady do toho ? Půjdete mě udat ? jak je libo. Tohle je soukromí…Do toho vám nic neni ! Nechte ty děti žít. Tohle by mi matka udělala jednou. A naposled by mě viděla s kuframa. Nazdar. A zamyslete se nad sebou !!!

 53. ANO JULČO TEĎ JSI TO VYSTIHLA,HOLKA SI SAMA OD SEBE NEMŮŽE MASTIT K.U.N.D.U NEJDŘÍV JI MUSÍ PŘESVĚDČIT CHLAP,JO A CO JE NA TOM ŠPATNÝHO?jak řikám tady je srandy kopec a ty julčo nemáš iq ani tykve

 54. Doktor vam to asi zapoměl řict.ale jak jste porodila dceru tak cele jeji tělo se dotykalo vasí vaginy…to by ste mela pro jistotu stahnout dceru z kuže,ad vam dcera nasmrdi cela po moči.
  Je mi vaší dcery lito jestli ma takovouto matku,ale na druhou stranu dcera ma aspon rozum.a fandím ji 😆

 55. kdybys byla dobrá matka tak bys klepala! a jůlie do pr*ele proč je podle tebe všecko vina chlapů, už tu s tím nes*r

 56. a ted si vem, ze si dcera pujde udelat hygienu pohlavnich organu a pak na tebe sahne…se pak asi poblejes ne? no fakt odpuzujici a to si vem, ze je to tvoje dcera…fakt za takovou matku bych dala ja nevim co:D tot vse je ironie pochopitelne, jeste mam mozek!

 57. Lidi co tohle pisou, beztak ani neexistujou a jen nekdo nema co delat tak vymyslí takovejhle blud a ceka na komenty.

  Mejte se

 58. zabalte se do černých pytlů na mrtvoli protože ve mě vyvoláváte svým oblečením nutkání hrát si s mým penisem…. tak bude lepší když ženy zaniknou a já nebudu muset masturbovat…. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 59. Si snad dělaš srandu :woohoo: žijeme v 21 století ne?to co tvoje dcera děla je normalní…a jestly tak začni masturbovat dle toho co píšeš ti to leze na mozek 👿

 60. [quote=satanista][quote=Domča]Je hrozné, co se v této době děje. Zcela s Vámi milá paní soucítím. Určitě jste ji špatně nevychovala, není Vaší vinou, že Vaše dcera nemá základní hygienické návyky a neví, že když už masturbuje, tak si má umýt ruce. A stoprocentně souhlasím, že jí k osvojení těchto návyků pomůže výměna školy. Je to zcela logická dedukce. A hlavně jsem velmi šťasná, že jsem našla stránku, kde jsou ženy naladěny na stejnou vlnu jako já a ještě chci říct, že nejvíc ze všeho si přeji světový mír. [/quote]

  Nemilá Dominiko v čálku nejde o to že si dcera nemýje ruce ale o to že masturbuje. A zdejším psychofeministkám nejde o světový mír ale o TOTALITNÍ DIKTATURU.[/quote]

  Milý satanisto,
  velmi Ti děkuji, že jsi mě poučil.\“Tak tohle by mě fáááákt nenapadlo\“, škoda, že nejde slyšet tón mého hlasu. 😀

  Začíná to vypadat, že jediný, kdo je tady krapet inteligentní je Julie.

 61. [quote=Domča]Je hrozné, co se v této době děje. Zcela s Vámi milá paní soucítím. Určitě jste ji špatně nevychovala, není Vaší vinou, že Vaše dcera nemá základní hygienické návyky a neví, že když už masturbuje, tak si má umýt ruce. A stoprocentně souhlasím, že jí k osvojení těchto návyků pomůže výměna školy. Je to zcela logická dedukce. A hlavně jsem velmi šťasná, že jsem našla stránku, kde jsou ženy naladěny na stejnou vlnu jako já a ještě chci říct, že nejvíc ze všeho si přeji světový mír. [/quote]

  Nemilá Dominiko v čálku nejde o to že si dcera nemýje ruce ale o to že masturbuje. A zdejším psychofeministkám nejde o světový mír ale o TOTALITNÍ DIKTATURU.

 62. Je hrozné, co se v této době děje. Zcela s Vámi milá paní soucítím. Určitě jste ji špatně nevychovala, není Vaší vinou, že Vaše dcera nemá základní hygienické návyky a neví, že když už masturbuje, tak si má umýt ruce. A stoprocentně souhlasím, že jí k osvojení těchto návyků pomůže výměna školy. Je to zcela logická dedukce. A hlavně jsem velmi šťasná, že jsem našla stránku, kde jsou ženy naladěny na stejnou vlnu jako já a ještě chci říct, že nejvíc ze všeho si přeji světový mír.

 63. [quote=ten co si ho denně honí neumív]A dceru jsi počala jak? Koupila na stanku v igelitovym pytliku? Toho se neštítíš? Připomíná mi to větu v jednom ***iálu. Pokud to dobře vyjde budeš to muset dělat jenom jednout. (promlouvá matka k dceři)… [/quote]

 64. A dceru jsi počala jak? Koupila na stanku v igelitovym pytliku? Toho se neštítíš? Připomíná mi to větu v jednom ***iálu. Pokud to dobře vyjde budeš to muset dělat jenom jednout. (promlouvá matka k dceři)…

 65. Fakt, názory té matky jsou jak stolení pozadu. Když má horečku,tak ji pouští žilou ne ? ***** …nakopt ji do prdele…

 66. zdravim. pokud ma tenhle clanek byt pokus o ****, tak je hodne vydarenej. v pripade opaku se nestacim divit, ze existuji lidi s tak predpotopnimy, primitivnimy nazory… uprimne lituju te holky. tfuj to je hnus :S

 67. To snad není možný, která matka tohle může napsat. 😆 Prý: \“nikdy předtím jsem si nemyslela, že moje dcera bude takového chování schopna.\“ Vaše dcera by si asi nikdy nemyslela, čeho je schopná její matka. Veřejně ji ponižovat tím, že na internetu říká, jak se jí štítí… :dry: Doufejte, že to nečte vaše dcera.. Díkybohu za to, že mám normální rodiče!

 68. Prosím vás, vždyť mastrubace je přirozená věc, která se začíná dít u dívek ve věku puberty. Dívky i chlapci chtějí poznat sami sebe a co se jím líbí. No jen si řeknětě – nemasturboval/a jsem snad i já?!
  Chudáci děti – jedný posypete vibrátor pepřem, druhou ani nechcete obejmout! Co jste to proboha za rodiče?! Sex je součástí našich životů!

 69. to by se ani umejt nemohla a proc zrovna bezdomovec z manzeliny strany proc ne treba ku.r.v.a z vasi stran

 70. Vy feministky jste takovy p i c e, ze to neni ani mozny:)
  Stejne jste vsechny jenom stary hnusny pany ktery nikdo nechce, delate si to kazdej den a melete takovyhle h o v n a. Strilel bych Vas mylsim ze jste horsi nez takovy ty nemakacenka, ty aspon drzi hubu a krok.
  Vazne hnus!

 71. :D:D bože, vy jste vážně tragédi :D:D S chlapem si začít nemůže, protože chlapi jsou přece ti zlí. sama si to udělat nemůže, není to hygienické (raději nechci vědět jakou má k**du když to je tak nehygienické :D:D ). No chudák děvče, ještě z ní může být lesba. To už bude OK? :D:D Vy feministky si opravdu zasloužíte střílet na potkání. Ikdyž hádám, že na takovou krávu by byla potřeba opravdu hodně velké ráže 😀 A jestli je holka hezká, ať se mi někdy ozve, skočíme na šuk, trochu mi ho přeblafne a aspoň si to nebude muset dělat sama 😀

 72. Proboha co je tohle za stránku? Občas mě napadá, jetsli to píší normální lidé. Co vám přijde nechutného na tom že masturbuje? A to že na Vás potom šahá?? To je to samé, jako kdyby se Vaše dcera štítala sednout na manželskou postel kde jste jí počala. A taky nechápu reakci Julie.

 73. Paní Anno, a co kdyby Vaše dcera kouřila péro nějakému klukovi a pak Vám dala pusu, to by jste asi umřela, že ? 😀 😀

 74. [quote=káča]když to čtu, tak mám pocit jako kdybych se vrátila o jedno století dozadu 😀 [/quote]

  Ne jen o jedno 😀

 75. [quote=Anonym]A já si ho jdu asi vyhonit, co vy na to? :whistle: [/quote]
  Tak Tak

 76. nechápem tú dceru, AKOTO SAKRA, že je ochotná dodržovať takéto de-bil-né pravidlá?!!
  byť na jej mieste tresknem dverami a už by ma maminka nikd y ani nevidela 😀

  toto je na psychiatriu, takáto \“mama\“

  nechápem, ako môže takáta bosorka z 19.storočia o sebe povedať že je \“moderná matka\“ to ma neskutočne pobavilo :D:D:D:D:D :woohoo: :woohoo:

 77. [quote=Bojovnice Xena]Zkusila bych oslovit nějakou matku představenou v okolních klášterech jestli by nebyla tak laskavá a neposkytla Vaší dcerce dočasně azyl.Než jí najdete jinou školu,popřípadě pokud nemáte v okolí klášter,nejděte na webu obchod kde by se nechala koupit taková to plyšem potažená pouta a zkuste jí ruce večer buď spoutat k sobě,nebo k posteli.Ten plyš je moc příjemný a díky němu dlouhodobé poutání určitě nezanechá Vaší dceři na rukou žádné otlaky či snad odřeniny.Jsem s Vámi a plně s Vámi souhlasím.vaše Xena[/quote]

  No ty si taky dorbá **** 😀

 78. 😯 To snad ani ne :-O nikdy v životě …ani za doživotní rentu bych se nevzdala svojí \“ruky\“ 😀 a představa dne bez ranního orgasmu??? To je pak pěkně zkurvenej den … Tahle paní by se měla jít léčit nejlépe do nějakého ústavu..třeba do kláštera :woohoo: PS: strašně ráda bych si s tou paní promluvila osobně, protože tohle se popsat nedá :))

 79. Tvl tak ty máš asi ještě dobu kamenou ne?! 😆 Takový hovna tady psát…..chudák holka.

 80. hele dámo, nechci vám kazit názory, ale to co tady Vy a ty vaše nejlepší kamarádky předvádíte, je hrozný. :huh: Víš kolikrát masturbuju já? Přála bych si potkat Tě, a podat Ti ruku. To bys asi nerozdejchala :woohoo: :woohoo: hůůůů co Ty víš. Třeba bydlím kousek vedle tebe 😉

 81. To si děláte srandu?!… 😀
  Bože jak já tu holku lituji…Dělá to každý…Váš manžel si taky h.o.n.í. tak proč nemůže vaše dcera? Já kdybych měla dítě, tak mu to dovolím. Dělám to já tak, co by to nemohlo dělat moje dítě? To mě vážně p.o.s.e.r. Tohle je d.e.m.e.n.c.e. prvního stupně…

  Je mi líto vaší dcery!!!

 82. když to čtu, tak mám pocit jako kdybych se vrátila o jedno století dozadu 😀

 83. Zkusila bych oslovit nějakou matku představenou v okolních klášterech jestli by nebyla tak laskavá a neposkytla Vaší dcerce dočasně azyl.Než jí najdete jinou školu,popřípadě pokud nemáte v okolí klášter,nejděte na webu obchod kde by se nechala koupit taková to plyšem potažená pouta a zkuste jí ruce večer buď spoutat k sobě,nebo k posteli.Ten plyš je moc příjemný a díky němu dlouhodobé poutání určitě nezanechá Vaší dceři na rukou žádné otlaky či snad odřeniny.Jsem s Vámi a plně s Vámi souhlasím.vaše Xena

 84. Julie, ty ******* feministko, di do prdele s timhle, vubec neberete v potaz city tý holky. Ste jen naprostý vygumovanci bez mozku. Chudák holka !

 85. nevěřím,že sama autorka článku masturbaci sama nikdy nezkoušela! :0 Podle mě každý člověk v dětství chce poznat sám sebe.Soukromí této matce asi taky nic neříká… :woohoo: A štítit se VLASTNÍHO dítěte,jenom protože masturbuje je taky padlý na hlavu!Vzpamatujte se!![color=black][/color][size=medium][/size]

 86. nevěřím,že sama autorka článku masturbaci sama nikdy nezkoušela! :0 Podle mě každý člověk v dětství chce poznat sám sebe.Soukromí této matce asi taky nic neříká… :woohoo: A štítit se VLASTNÍHO dítěte,jenom protože masturbuje je taky padlý na hlavu!Vzpamatujte se!!

 87. Pro Julii :
  Vy se s vašimi radami vraťte do 19.století !
  Naštěstí dnešní mladí mají rozum,takže je doufám nemůžete svými názory poškodit.

 88. Já nevím kolik je vám let,mě je 42 a v masturbaci vaší dcery problém nevidím,to spíš ve vás.Možná by nebylo špatné příště než vstoupíte zaklepat.
  Vaší dceři bych doporučila aby si pořídila zámek.
  V jaké \“slušné\“ rodině jste to vyrůstala,v klášteře?
  Zapamatujte si:SVOBODA JEDNOHO KONČÍ TAM,KDE ZAČÍNÁ SVOBODA DRUHÉHO.
  Takže pokud tím vaše dcera nikomu neubližuje,nechte ji ať si dělá co uzná za vhodné!

 89. Ježiš, chudák holka!! Mít za matku takovou omezenou čubku tak už doma dávno nejsem. Nevěřila jsem že takový lidi ještě existují. Ta čuza by si měla přečíst vývojovou psychologii aby věděla že to je NORMÁLNÍ!!! To mi zase na dlouho něco zvedlo tlak.

  Zabít, vykuchat a zahodit

 90. Ten článek si čtu již po x-té. Zřejmě to bude kvůli tomu, že poslední dobou se feminky nějak sekly a už to z nich nepadá tak jako kdysi :pinch: Ale… Jak se píše v mém avataru :

  I LOL\’D SO HARD!
  But then U started to be sad…

  Já už se vám ani nesměju. Jen doufám, že si to vaše dcerka nepřečetla. Já se tohle dovědět, zdrhnu z domu. Ne, kvuli tomu, jakou k.r.á.v.u mám za matku, ale kvůli tomu, že píše veřejně na net, že se mě štítí.

  Iva Pazderková je skvělá osoba a dokonale dokáže zparodizovat dnešní ženskou povýšenost. Jen je dost smutné, že mohla mít předlohu. To je první -skoro slabý- stupeň d.e.m.e.n.c.e. Jsou ještě výplně mezi tím. Ale vy se perete o místo Julinky. 😉

 91. Nevidím absolutně nic špatného na masturbaci… Dokonce to dělají i malé děti. Ti z toho sice nemají žáden rozum ale dělají. Otřou se o co můžou a opravdu si to i užívají. Akorát mi pořád nejde proč by mělo vaše rameno zavánět močí. Asi moc dobře nevíte jak to tam dole vlastně vypadá. A jestliže vy tam dole komplet zaváníte močí, bohužel.. Nedržte se pořekadla: Podle sebe, soudím tebe…. Protože to by jste určitě daleko se svými názory a postoji určitě nedošla… Pobavila jsem se. Dcery je mi upřímně líto. Ne jen že jí tohle závidíte, ale štítíte se jí, jak již zde bylo řečeno. Dokážu si představit, že když byla malá, plínky jste jí měnila v rukavicích???? Proboha. Vyhledejte pomoc specialistů !!!!!!!!

 92. Absolutně souhlasím s tímto názorem…Pusa plná spermatu 😀

 93. Absolutně souhlasím s tímto názorem…Pusa plná spermatu 😀

 94. KRAVA TUPA ***A…JINAK SE O TAKOVE MATCE NEDA RICT AT SI STRCI TU DEBILNI HLAVU DO HAJZLU A NEVYLIZA, ****NA ..TAK SE MI Z NI ZVEDL TLAK ZE KDYBY TU BYLA S CHUTI JI NATAHNU

 95. sama to jiste ta trhla nana taky delala a dceri se divi, je to normalni a kdo rika ze ne tak je ulhanej idiot,no a Julie tomu ***** rozumi…

 96. uvedomujes si vubec jak je to trapny a absurdni?! ty s te holky vychovas totalni picu….

 97. Je mi líto vaší dcery možná ,že kdybych vás rozkopal,polil benzínem a zapálil tak by dcera měla lepší život 🙂 Protože když se štítíte své dcery tak to není vaše dcera ,ale panák kterého můžete buzerovat . . . Přeji vám abyste shnila v pekle 🙂

 98. mě by zajímalo, jak se stavíte k tomu, že její ruce nepoužívala pouze pro masturbaci, ale například k utírání zadku. Nebo jak vám bude chutnat polibek, byť i na tvář když si uvědomíte, že včerejší noc mě plnou pusu spermatu?

 99. Když se štítíte sáhnout na svou dceru, protože si sahá na kačenu, jak zvládáte vlastní hygienu, to si musíte sahat na svou a daleko více prochcááánou, což vám při vaší sterilní čistotě asi nevadí. Váš příspěvek je naprosto úchylnej, takovej zmatek v hlavách neměli ani puritáni v předminulým století. Mimochodem, vaše dcera nemohla vzniknout z lásky, ale asi vás někdo znásilnil, nebo to bylo inseminací?

 100. Drahá Anno…
  Že vy jste to nikdy nedělala, neznamená, že to nebudou dělat ostatní a kort Vaše dcera. Každý, včetně Vaší dcery má nárok poznat své tělo, kort v době dospívání. Jak vy jste dceru počala? Přinesla Vám jí vrána?! Opravdu mi to přijde dost primitivní a řekla bych, že nejsem sama. Jestliže se nyní vlastní dcery \“ štítíte\“….nepovažujte se tedy za její matku!

 101. [quote=f][quote=Anonymní][quote=Lukáš Kubata] 😯 Ty si říkáš ČLEN SLUŠNÉ RODINY???? To sotva, když ani nevíš, že se nejprve klepe, než se někam vejde. I doma. Negramoty hledej u svých předků.
  O zbytku se vyjadřovat nemá cenu. Je mi líto vaší dcery a nechápu, že ještě dneska existují lidi s takovým názorem. Zavřít do rezervace a vykastrovat, aby se takoví lidé jako ty neměli šanci množit.[/quote]NAHÁZET DO VLTAVY!!!!![/quote]blázníš!!! takle znečištovat řeku to je radši někde spal!!![/quote]

  spalit? takhle znecistovat ovzdusi? no nejsem zadnej geen peacak ale tohle bych maticce zemi neudelal…. no… bohuzel me nenapada zadna vhodna cesta k odstraneni takhle ******nich a zaostalych lidi…. snad naka prevychova by byla dobra… :angry:

 102. jestli jsi ***a nebo jenom tak zaostala nebo jsi ten takova vymastěná Pi.a jsi nenormalni jsi proste nenormalni jsi fakt krava nenormalni tohle řešiš jsi fakt PI

 103. Jastli si myslíš že tvoje cera je jediná ze školy kdo masturbuje, tak se pěkně pleteš. V dnešní době masturbuje 99,9% žáků a studentů, a všichni (obvzlášť dívky) se o tom baví se svímy kamarády.

 104. Snad kdybys jí nevtloukala do hlavy ty svý feministický žvásty o tom jak jsou chlapi špatný a nezakazovala jí je, neměly by to zaporřebí v takový vehemenci, co říkáš?

 105. No jasne pri obejmuti by z toho mohl vzniknout incest, ty **** kup ji nejakyho robertka obrich velikosti, nejaky anal damage nebo neco podobnyho lol di se lecit

 106. [quote=Dana]odpade, běž špinit někam jinam. Tak zoufale nízký stupeň inteligence by se na internet vůbec neměl dostat – co když si to přečte nějaké dítě?[/quote]

  Já dítě jsem a nijak mě to nepohoršuje B).

 107. **** tady se nesmí psát slovo ****? No tak to mě po*** 😀 😀 😀 😀

 108. omlouvám se možná za hodně ***ej dotaz, jsem zde poprvé a třetí článek na který jsem narazil je tento. Mohu se zeptat zda sem lidé píši opravdové zážitky a problémy? Nebo je to spíše humoristický web? Protože jestli to, co tahle autorka napsala myslela vážně, tak si myslím že potřebuje odbornou a dlouhou pomoc. Pokud to byl **** tak je to dobrý a pobavilo mne to.

 109. Naprosto typicke – mame tu TROSKU (= prakticky vubec ;)) smyslu plny text a tak ho musí naše milá Júlinka pořádně doposrat.

 110. Mámy! Proberte se? To dítě vám na svět přinesl čáp nebo ste si taky zašukaly?

 111. Anno si děláš srandu ne? Nekteří tady masturbují od 8 let a rodičům to naprosto nevadí. Jako tohle už je trochu roztroušená demence nemyslíš? A to\“ že na sebe nenecháš sáhnout rukama tve dcery\“ A ten pocit tě odpuzuje? Co by si pak měla říkat ona kdyz si honila brko nekolika týpkum a mela si na nich smetanu co chvíla. A šaháš na svou dceru deně! Já si o tom ještě s mamkou pokecám a ješte si radíme navzájem a to jí je 40a mě 16 jo? Uvědom si že tvá dcera potřebuje taky cítit ten pocit uspokojení naprostého vzrušení a blaha a ne sedet jak totální sušina v koute! Fakt si dej nějaky Lexaurin na uklidnění a začni se léčit 🙂 jedině ti to prospěje!

 112. :side: můžu ti dát jen jednu radu kup ji pořádnýho robertka at na sebe \“nemusi sahat\“, a jen tak se zeptam nechces mi na ni dat cislo? 👿

 113. No tak to je šílený… Ta ***** co si říká máma pěkně kecá že to nikdy nezkusila, a teď z toho obviňuje dceru. Je to k pláči, celý ten článek. A ještě více k pláči je tenhle web, na kterém se objevují tyhle odporné přízpěvky. Myslím že každý normální člověk by se mnou souhlasil.Proti lidské hlouposti jsem celkem obrněná, ale tohle je i na mně moc.
  Ty co psaly tyhle články by si to v hlavě měly srovnat, a svoje komplexy využít raději jinde, nejlépe vůbec.
  Alita

 114. Při příchodu na stránku člověk potvrzuje, že je starší 18ti let. A k té inteligenci, zajímalo by mě, jak vysokou úroveň můžeš mít ty \“Dano\“, když souhlasíš s takovýma p**ovinama.. Vrať se zpět do středověku, tam možná zapadneš 😉

 115. Proč by měl špinit někde jinde? Tyhle stránky jsou přeci prvotřídní žumpa! :side:

 116. odpade, běž špinit někam jinam. Tak zoufale nízký stupeň inteligence by se na internet vůbec neměl dostat – co když si to přečte nějaké dítě?

 117. ➡ ➡ Tvoji dceru uz jsem oprcal nejmin 5krat. Omlouvam se, ale tak uz to je. Kdyby jenom masturbovala tak to je cajk, ale hold uz sem s ni neco prosukal. Jojo baby Blowjob, HARDCORE a je to fakt dobra Squirting queen :-*[size=large][/size]

 118. ty si pekne vygumovana, ked svoju dceru vies pre toto odsudit, krkavcia matka hnus!!! To akoze hladat v tomto zamienky ako sa zbavit zodpovednosti za vlastne dieta???

 119. Tak to je ztracený případ. Je mi líto, ale myslím, že budete vaši dceru muset utrati. :woohoo:

 120. Paní Jůlii, by jsem chtěla někde na pár dní přivázat a donutit ji, aby jsi to dělala sama, nakonec by si musela ty pracky olízat do sucha!

 121. Jestli normální jke to nedělat, pak to jedině v případě vašich rodičů!!

 122. a takhle co by asi bylo pro vás lepší zjistit to že vaše dcera třeba ve 12 masturbuje nebo to že ve 12 s někým spi. Nevím kolik let je slečně v případě tohoto článku, ale to je můj názor.

 123. Jj,spálit a do zrdcadlové truhly a zakopat za řekou za městem. 😆

 124. [quote=Anonymní][quote=Lukáš Kubata] 😯 Ty si říkáš ČLEN SLUŠNÉ RODINY???? To sotva, když ani nevíš, že se nejprve klepe, než se někam vejde. I doma. Negramoty hledej u svých předků.
  O zbytku se vyjadřovat nemá cenu. Je mi líto vaší dcery a nechápu, že ještě dneska existují lidi s takovým názorem. Zavřít do rezervace a vykastrovat, aby se takoví lidé jako ty neměli šanci množit.[/quote]NAHÁZET DO VLTAVY!!!!![/quote]blázníš!!! takle znečištovat řeku to je radši někde spal!!!

 125. julie beztak ji to vnukl ten váš 😀 :woohoo:

  měly byste se přejmenovat na askety 😛 :X

 126. [quote=filippi]No ten moč môže byť šak tam končí aj urethra, ale inak by som z toho takú vedu nerobil. Isto nikomu by sa nepáčilo keby si niekto neumyl po tom ruky ale to je ta posledná vec na ktorú myslím keď sa idem niekoho chytať, či si po masturbácii umyl ruky… Čo ak je dokonca chorý, pr:cic to aby som von nechodil bez rúšky, čo dámy? Ale tak pre vás ako tak čítam je chorí každý kto masturbuje takže zbohom zdrvý svet. Mamkám radím obracať sa na odborníkov a nie na tieto haraburdy, čo sa nemajú kde inde vykecať.[/quote]

  ešte takto ten moč som myslel skôr teda v stopovej miere, jedine, že by to poritom holka neudržala…neviem či sa to stáva…

 127. No ten moč môže byť šak tam končí aj urethra, ale inak by som z toho takú vedu nerobil. Isto nikomu by sa nepáčilo keby si niekto neumyl po tom ruky ale to je ta posledná vec na ktorú myslím keď sa idem niekoho chytať, či si po masturbácii umyl ruky… Čo ak je dokonca chorý, pr:cic to aby som von nechodil bez rúšky, čo dámy? Ale tak pre vás ako tak čítam je chorí každý kto masturbuje takže zbohom zdrvý svet. Mamkám radím obracať sa na odborníkov a nie na tieto haraburdy, čo sa nemajú kde inde vykecať.

 128. vy ste padlý na hlavu…..jaká moč?co to je za keci…bežte se léčit maminko!a vy Julie taky.není lepší pocit než si to udělat a není nad pocit, když vám to udělá přítel stejně jako vy sobě.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 129. LOL.. tohle je síla teda 😀 jdu si to radši rychle udělat, než místní feministky vyhlásí hlídky kontrolující, zda někdo nemasturbuje xD

 130. Hm, naši taky neklepou. Ale co, aspoň se dcerka naučí opatrnosti…

 131. [quote=Lukáš Kubata] 😯 Ty si říkáš ČLEN SLUŠNÉ RODINY???? To sotva, když ani nevíš, že se nejprve klepe, než se někam vejde. I doma. Negramoty hledej u svých předků.
  O zbytku se vyjadřovat nemá cenu. Je mi líto vaší dcery a nechápu, že ještě dneska existují lidi s takovým názorem. Zavřít do rezervace a vykastrovat, aby se takoví lidé jako ty neměli šanci množit.[/quote]NAHÁZET DO VLTAVY!!!!!

 132. Matko té nebohé. Dejte jí pokoj!! Lepší ať si to dělá sama než aby někde něco chytla!!

 133. :X :X :X :X

  akoze si nenamyslajte hovadiny jasne a za to ze sem tam masturbuje tak hned je neslusna a rovno o rok porno hvieda a o 2 roky slapka?? pozeral som pred chvilou aj ine ***osti ale toto je naj [color=red][size=x-large]*****ina [/size][/color]

 134. Vy jste tak obhroublé a v nadávkách nenápadité! To je hrozné, kde je Bohuše se svým \“mrci\“ a psycholatinou. 🙁

 135. A proč? Chceš tím naznačit, že jsi něco více, než my ostatní? Kdo tě povýšil nad obyčejné lidi???

 136. 😯 Ty si říkáš ČLEN SLUŠNÉ RODINY???? To sotva, když ani nevíš, že se nejprve klepe, než se někam vejde. I doma. Negramoty hledej u svých předků.
  O zbytku se vyjadřovat nemá cenu. Je mi líto vaší dcery a nechápu, že ještě dneska existují lidi s takovým názorem. Zavřít do rezervace a vykastrovat, aby se takoví lidé jako ty neměli šanci množit.

 137. A copak si myslite, ze by delala s tim vasim \“hodnym chlapcem\“? :-D.

 138. Tohle snad nemyslí nikdo vážně?! ani zasmát se tomu nemůžu,jak je mi té dcery líto! Kolik Vám je, že tak smýšlíte? Jakoby vám bylo 250 let a žila v nějakým 18.století…tohle je přece úplně normální věc!

 139. asi si ho hned půjdu přeručkovat, ať vím, že jsem normální B)

 140. Bóže, tady už není co dodat. Vy jste tak ***ý fem***ky, až je mi vás líto….

 141. :angry: Jéje vy naděláte že si dcera dělá dobře… tk když jí nikdo neuspokojí tk se uspokojí sama xD

 142. Sori ale dceru jsi vychovala asi dobře,ale Tebe vychovalo nějáký zvrhlý prase

 143. 😀 :woohoo: jeste ze nemam takovou matku , ktera mi bude rikat jestli muzu nebo nemuzu honit :whistle: :woohoo:

 144. Masturbace je přirozená sexuální aktivita. Sexuologové v současnosti zastávají názor, že člověku neškodí, naopak je obvykle považována za zdraví prospěšnou. Podle některých názorů může častá masturbace u mužů snižovat riziko vzniku rakoviny prostaty. Jednak je to také velmi příjemná záležitost. Paní Anno až budete jednou sama doma, tak si pořádně vymydlete genitálie a kartáčkem nehty, když máte takový strach z infekce. Potom vemte zrcádko a koukněte se mezi nohy, ten malej hrbolek, kterej tam máte je klitoris a věřte, že ho tam máte od toho, aby se používal. Zkuste si kroužívými pohyby udělat dobře. Možná, že jste vaginálně nevzrušivá a třeba jste ještě nikdy neměla žádný orgasmus a tak se Vám praktiky vaší dcery hnusí. Zkuste to a poté ji třeba pochopíte. Hlavně mějte na paměti, že se jedná o něco naprosto přirozeného a rozhodně jí to nezakazujte. Pokud se chcete příště vyhnout situaci, v které jste přistihla svou dceru, tak bych Vám mohla doporučit před vstupem do pokoje zaťukat anebo by jste mohla dělat před dveřmi trochu hluk, který by Vaší dceři signalizoval nebezpečí vstupu rodiče do pokoje.

 145. Trochu ju preceňuješ, jej IQ je rovné mŕtvole v pokročilom štádiu rozkladu.

 146. A ty do toho snad vidíš?
  Máš IQ houpacího koně,tak zalez a nenadávej normálním lidem. 😉

 147. [color=red]Zrovna sem dostal chut na moji tridni ucitelku 👿 [/color]

 148. A proč jste ji rovnou nepraštila novinama a nenamočila jí v tom nos??Jste zaostalá p.íča a je mi váš líto ale hlavbě je mi líto vaší dcery..Radím vám dobře-Zajdětě si někam na psychiatrii,tam vám snad pomůžou…Vratte se do středověku vy blb.ko! 😀

 149. Ty dvě potřebují 357. hlavě a zmáčknout kohoutek….

 150. Vy odsuzujete dceru za to, že masturbuje? Co jste to za matku? Panebože… otevřete si někdy čtení pro mladé (např. Bravíčko, Top Dívku apod.) a pak možná pochopíte, že masturbace je naprosto běžná věc. Už dávno nežijeme ve starověku. Navíc masturbace zlepšuje sexuální život. Dívka pak lépe ví co se jí líbí a co ne a pak si sex s partnerem lépe užije. Je vidět, že vy musíte mít v sexuálním životě naprostou nudu. Lituji vás.. ale víc lituji vaší dceru…

 151. Ehm docela se divím, že zrovna vy máte dceru, a i když už to tedy přijmu za fakt, nedokážu přijít na způsob jak jste k ní přišla, protože jestli máte takový odpor k tomu co dělá a co je její soukromí (takže jí do toho nelezte) jako nejlepší možnost mi přijde adopce, protože si nedokážu představit jestli vy vůbec víte co znamená slovo sex a co se stane po něm, když je nechráněný 😀 přijdete mi jako buď stará panna a nebo zatvrzelá žena v krizi středního věku, která se rozvedla s manželem jenom proto, že pil pivo u televize a od té doby má obrovský odpor k mužům. Pochopte, že vaše dcera může být narozdíl od vás normální a nemusí vás pochopit v těhlech případech, nemůžete z ní vychovat feministku podle svých představ. Dokážete si vůbec představit kdyby byla např. ve třinácti letech provdána za někoho kdo je třikrát nebo vícekrát starší jako to bývalo ve středověku? Pochybuji o vaší mozkové činnosti, zajděte si k psychologovi, třeba vám pomůže, i když vám asi nikdo 😉 A docela ráda bych se s ní chtěla setkat a zeptat se jí na to, co si o vás myslí a o tom vašem slavném feminismu 😀 jedno slovo na toto téma? SMĚŠNÉ je toho všechno, vaše články, váš vymytý mozek a vašeho názory, nejenom na úplně normální přírodní věc jako je masturbace a věřte, že nevidím důvod proč by to dělala kvůli klukům, dělá to spíš kvůli sobě 😉 pro její potěšení a vy by jste to asi taky měla zkusit, protože jinak vám to nedojde! 😀 a jestli si myslíte, že i normální dívky to nedělají, a že vaše dcera je ta jediná špatná stejně jako její spolužáci a případní bezdomovci v rodokmenu 😀 tak by vám mělo rychle dojít, že to dělají skoro všichni 😀 Jestli se občas opakuji v tomto komentáři, tak mě to sice zčásti mrzí, ale o to víc by se vám to mělo uložit do vašich pilyn v hlavně, s pozdravem Lily, 14 🙂 PS: je mi z vás na :X dobrou noc! Snad jsem se vyjádřila jasně ;D

 152. [b]Panebože, co Vy jste za matku, jak se vůbec můžete nazývat matkou…Vás zajímá co si budou myslet sousedi…ale co zajímá Vaší dceru je vám úplně putna. Pro Vás je důležitější pověst než Vaše dcera. Vám vadí, že se uspokojuje v pokoji? Tak si jí pozvěte do obýváku…A klepání Vám asi taky nic neřiká…A co vůbec by jí měli do pokoje lézt vaše sousedky??? To přece neni normální…Proboha vy nejste normální…A to Vám říkám ve vší slušnosti. Jednak porušujete dceřino soukromí a až dcera dospěje (pokud už neni dospělá) tak bude od Vás chtít co nejdříve zmizet a nikdo by se jí nemohl divit. Podle mě by měla mít Vaše dcera ve Vás oporu a né že na ní budete koukat zkrs prsty. To z Vás dělá matku, soudržnost, důvěra, láska. To je pouto matky dcerou. A mohu Vám zaručit, že hezčí vztah než mezi matkou a jejím dítětem neni a tím že takovéhle věci odsuzujte nenapomáháte harmonickému vztahu mezi vámi dvěma. Nikdo Vám nenutí k takovýhle věci nemít odpor, tak ale ten odpor nenuťte dceři. Kdyby jste zjistila, že Vaše dcera je lesba, co by jste s tim dělala? Vyhodila by jste jí z baráku? Vydědila jí? Jenom proto, že si určila jinou cestu než vy? To se pak nenazývejte matkou, ale zrůdou. Měla by jste se držet jistých pravidel a věnovat dceři pochopení. Dala jste život, ale proč jí ho tímhle kazíte? Byla by jste radši, kdyby jste přišla do pokoje a Vaše dcera si dělala lajny a měla bílo pod nosem? Masturbace je přece přirozená věc stejně jako sex, dívka tím prozkoumává svoje tělo, co je na tom, zjišťuje co se jí líbí a na tom přece není nic špatného, pokud mi nevěříte optejte se u svého gynekologa, sexuologa pokud Vás ani gynekolog a sexuolog nepřesvědčí, vyhledejte co nejrychleji psychiatra a pokud ani psychiatr nepomůže sestavte si stroj času a vraťte se zpět o dvě století…A pokud jde o tu hygienu, zajímalo by mě jak jste své dceři utírala zadek a prdku, když byla ještě hodně malá? To Vám její moč a výkaly nevadily, nebo jste používala rukavice? A mimochodem ona si nečůrala do rukou, tudíž se nejdná o moč ale o poševní sekret! Proboha ženská otevřete oči…Rozčilujte se nad takovou maličkostí, rozčilujte se nad ošklivejma známkama ve škole, za chození za školu, za alkohol, cigarety a drogy a jiné věci ale né za masturbaci…Tohle si pozorně přečtěte a nejen že to potvrdí každý normální nezaujatý člověk, kterému se to líbí, ale i sexuolog, gynekolog a jiní odborníci: Slovo masturbace pochází z „manu stupratio“ či z „mas turbatio“ a znamená pohlavní sebevzrušování a sebeuspokojení (ukájení). Někdy se též používá
  termín onanie či ipsace, ojediněle též narcismus. Označení termínem onanie není vzhledem k původu slova přesné, nicméně je to termín běžně používaný.
  V Bibli – Gn 38, 8-10 – je totiž Onanovi připisované jiné bezpráví než sebeukájení. Onan odmítal poskytnout své ženě právo na plození.

  Masturbace znamená dosažení sexuálního vzrušení pomocí vlastní manuální stimulace genitálu, které může, a nemusí vést k orgasmu.

  V současnosti se odborníci shodnou na zcela jiném, výrazně pozitivním pohledu na masturbaci. Masturbace je nejen přirozená, ale též je to velmi
  bezpečný a rychlý způsob, jak dosáhnout sexuálního uvolnění. Během masturbace se člověk naučí znát dobře své tělo a pozná, co mu dělá dobře, a to může
  vést k lepší sexuální komunikaci s partnerem.

  Masturbace je forma sexuálního chování, kterou se většina z nás naučí jako první, většinou velmi instinktivně.

  Začátky masturbace…
  Poznatky týkající se masturbace – tj. kdy přesně se dítě naučí masturbovat, jak často masturbuje, jak se tato forma sexuálního chování mění s věkem –
  jsou velmi podobné faktům týkajícím se ostatních forem lidské sexuality. Variací je mnoho. Některé děti si začínají se svým genitálem hrát velmi brzy,
  některé začínají až v pubertě, někteří lidé začnou masturbovat až po získání informace, že mohou!!!!!!!! Některé děti masturbují častěji, intenzivně, některé zřídka.

  Důležitým úkolem rodičů je upozornit děti, že sexualita patří do soukromí. To znamená, že je sociálně nežádoucí kupříkladu masturbovat v přítomnosti
  jiných lidí. Rodiče by měli své dítě také ochránit před „sexuálními predátory“, kteří spontánní dětskou sexuální zvídavost zaměňují za flirt či výzvu
  k sexu. Dítě svoji sexualitu teprve objevuje, a je tedy nesmírně důležité, aby dospělí nikdy nepřekročili určitou hranici.
  [/b][u][/u][color=red][/color]

 153. 😯 Opravdu lituji dcerku že má takovou matku… No holka dělá to co my všichni! A Ti co tvrdí že NÉ,dělají to dvakrát víc… Maminka má strach aby se to nedostalo ven,ale sama to roznáší po internetu a taky se (možná) radila se svýma podobně smýšlejícíma kámoškama co s tím… Doufejme že si mamča ráno UMYJE RUCE! Až půjde z toalety,aby dceřin namazaný chléb nezaváněl maminčinou močí…

 154. Btw zajimala by me jedna otazka to delate naschval aby se lidi pobavily vasema \’******nima\‘ zpovedmi??Nebo jste fakt tak jine od ostatnich zen???.Chtel bych vas videt nazivo poradne bych se asi zasmal.Normalni clovek si rekne jezisi co to je tak tvoje dcera masturbuje.Boze to je nadeleni nebo ji stim mel snad pomahat nekdo jiny??Chtel bych videt tvoji reakci az by ses dozvedela ze mela prvni sex to bys si asi vyhodila z baraku co jak to vidim ja.Asi se stim budes muset smirit jednou to prijit muselo.A hold zijeme ve svete v kterem to je skoro vsude.

 155. No, a co má být, že někdo masturbuje? Asi vy byste potřebovala nějakého psychologa. Žijeme v roce 2010 a ne 1910, kde bylo masturbování trestem smrti. Člověku je to přirozené, tak proč nemůže masturbovat? Jsou na světě užitečnější věci neýž si stěžovat na feministky.cz

 156. [quote=Julie]Vaše přítelkyně to nedělá s radostí. Příčí se jí to jako každé ženě. Jen se bojí fyzického násilí.[/quote]

  Můj přítel má naprostou pravdu, nic se mi nepříčí a připadá mi to naprosto přirozené, je to skvělý způsob vyjádření sexuální touhy, protože právě takhle nejlépe vypozorujete jak se pak svého partnera sama dotýkat. Každý sexuolog by Vám to potvrdil.

 157. [quote=Julie]Vaše přítelkyně to nedělá s radostí. Příčí se jí to jako každé ženě. Jen se bojí fyzického násilí.[/quote]

  Musím reagovat, jinak to nejde… Kdyby se jí to nelíbilo, určitě by mi to řekla, to za prvé.Za druhé, už jsme si takhle udělali dobře hodněkrát,každý sám sobě. A vždy to bylo nádherné!!!

 158. No nevím,nevím jestli se to příčí každé ženě. Možná tak vám a vám s Annou podobným… Není nádhernějšího pocitu!!!

 159. Jéjda,kdyby hloupost měla nějakou váhu,tak už by ses probourala do pekla Julčo. 😆

 160. Julčo,Julčo,kdyby to nedělala s radostí a nebylo jí to příjemné,tak se u toho nevzruší.

 161. A já jsem naopak zděšena vaším postojem. A vězte, že mé zděšení má větší váhu.

 162. Vaše přítelkyně to nedělá s radostí. Příčí se jí to jako každé ženě. Jen se bojí fyzického násilí.

 163. Panebože :woohoo: :woohoo: 😆 😆 😆 Děláte si ze mě srandu?? 😆 😆 😆 😆 😆 Tomu nevěřím, fakt, to by nenapsal ani ten největší blázen 😆 😆 😆 😆

 164. Tak tohle je fakt hustý!!! Ani moje babička snad nemá takovýhle názory… Mě například dost vzrušuje když si s partnerkou sedneme naproti sobě,děláme si to a koukáme na sebe… Masturbace,naprosto normální věc,stejně jako jíst,pít nebo spát. Nechápu tu paní a lituju tu dívku…

 165. taky si myslim,ze si tu delate srandu…ale proc?nechapu to 🙁 vy tady popirate veskerou prirozenost..pokud je tento clanek pravdivi,tak nemam slov.ja se treba o masturbaci bavim s kamaradkami a i na skole sme se na toto tema bavily.asi si ted rikate,kam jsem chodila do skoly.stredni CÍRKEVNÍ zdravotnicka skola.bylo nas 20 v jedne tride,same holky a 2 kluci a opravdu nas kluci nenabadali na masturbaci 😀

 166. Ja jsem zacala masturbovat kdyz mi bylo 12 let chodila jsem do lesa a pouzivala nejen prsty, ale i treba houby, delalo mi to dobre ten pocit…pozdeji jsem mela ruzny fantazie a jednou jsem si tam prilozila i koprivy a zacala se drazdit tim svedenim a doslo to tak daleko, ze jsem pak presla na ovoce okurky a banan, taky jsem vymyslela napul uvarenou mrkev(neni tak tvrda) myslim, ze jsem si nijak neuskodila a masturbuji stale …dnes pouzivam nekolik vibratoru, analni vibracni koliky( dovoz z Holandska )a pak vibrator, ktery i prirazi a otaceji se v nem kulicky a masiruje mi vaginu zevnitr…venusiny kulicky nosim v sobe nekdy i cely den a nikdo to nepozna….myslim, ze masturbace je zdrava daleko vic nes skodliva…

 167. Já myslím, že to si snad někdo dělá legraci. Četla jsem i jiné žádosti o radu. To přece nemůžou lidi myslet vážně… 👿

 168. Jsem upřímně zděšen nad názory \“poradkyně\“ Julie a jsem zděšen i paní,která psala tenhle článek.Obě dvě se svými názory 150 let starými bych asi vystřelil na jinou planetu,kam se svými \“názory\“ patří!Nebo spíš do Bohnic a dávat jim tam teplou,studenou,teplou,studenou,atd.atd..

 169. Lidičky co sou tu regnutí a píšou tyhle ***ovniny dejte mi jména a adresu rád vás pozvu k nám do psychiatrické léčebny… 😀

 170. masturbácia je normálna a ak máte problém stým, že má od toho ruky tak prídem a pomôžem jej stým 😛

 171. Promiń mami ale když mi nedovolíš vodit si domů kluky a na vibrátor nemám peníze tak co mám dělat ? to si mám vzít okurku z ledničky a v neděli budeme bez salátu ne . D :angry:

 172. Skutečnej cíl Feminismu je,aby Ženy byly s Muži rovnoprávné,PRAVÉ feministky žádnou kastraci a týrání dětí nepodporují,naopak,žijí úplně normální život s manželi,dětmi a sex si neodepírají.
  Tyhle KR*VY neumí nic jinýho,než blbě tlachat,urážet a navádět k trestné činnosti.A jsou všem jen pro smích

 173. jen ať si to dělá a její kamarádka jí s tím pomůže:)

 174. mozno by to pomohlo … preskoci lo by jej \“naspat\“ …. a keby sa prebrala z toho soku tak by to s nou seklo XD

 175. Jako vidim vam asi nedocvakne rozumu a tak rikam : Hitler mnel zacit feministkami XD

 176. ou tu sa niekomu zasekol caps-lock …. ale mas postreh

 177. nefandim sebaposkodzovaniu a uz vobec nie takymto drastickym sposobom takze ak sa chces zabit zvol si sposob pri ktorom bude tvoja smrt rychla … a milej pani Anne by som odporucil zacat s masturbaciu, sice oneskorene, ale aspon zacat

 178. Hlavni je, že se nam přiznala, že on a sama se po močeni vubec nečisti a pak ma pochcanou kuži. :woohoo:

 179. [b][color=orange]Libuško jestli si ztratila heslo od účtu tak ši zažádej o nové ale nepiš pod anonymem[/color][/b]

 180. Ve 14 bys hlavne mela myslet na neco uplne jinyho a ne si hrabat na pochcanou kuzi

 181. Tento článek je pro mě absolutní šok. Protože ve svých 14 letech jsem si,zřejmě naivně, myslela, že v 21. století už takové stránky snad ani nemohou na síti existovat. Lépe řečeno, ono asi nejde o stránky,pro mě za mě, pokud někdo cítí jako svůj životní úkol bojovat za rovnoprávnost mezi muži a ženami, vesele do toho. CO s tím má ale proboha společného, čí dcera masturbuje nebo ne? Nehledě na to, paní Anno, jsem normální holka jako všechny ostatní, a s ledovým klidem otevřeně přiznávám, že masturbuji. Ano, je to tak. A ve snaze vám otevřít oči dodávám to, že 90% holek v našem věku to dělá, ať už o tom kdokliv ví, nebo ne. Je to naše věc, nám to dělá dobře a nás to baví. Protože kdyby tomu tak nebylo, věřte že to neděláme. A rozhodně mi to přijde lepší, že vaše dcera se uspokojuje tímto způsobem, než aby šla s prvním na kterého narazí, což by se mohlo docela dobře stát, jelikož zvědavost a jakýsi ,,chtíč\“ je v tomto věku, ve fázi dospívání a poznávání sama sebe, naprosto, ale naprosto normální. Vaše dcera je zdravé, uvědomělé dítě. Tak se proberte a nechte jí žít normálně, ne podle vašich ujetých ,,měřítek\“
  Protože vy podle mě nejste slušná rodina, nýbrž rodina, které vládnou dva zarputilí puritáni, odmítající cokoliv týkající se otázky sexu. Ale znovu opakuji, že žijeme v 21. století!!!!

 182. OMG! pokud nevíte, tak dívky masturbují stejně často jako kluci, akorát to tak neroznášej…
  no a co! tak si jí honí! je to normální a přirozený… dokonce je to i zdravý!
  Znám holku, která taky masturbuje a nebojím se jí podat ruku.

 183. Anno, jsi krutá bezcitná svině! :S Nebudu to rozebírat víc, snad v každé větě je něco, co mě nas*alo! Chudák Tvoje dcera, že má takovouhle matku! Wake up!!!

 184. Pane bože lidi vzpamatujte se… Co je na tom, že dcera masturbuje je to přirozený důkaz toho, že je zdravá… Nevím, co je absolutním cílem feminizmu ale zdá se mi to být trošku na hlavu… Já osobně sem muž a ženy respektuji jako rovnocenné stvoření… Co je na tom jestli tam má pindíka nebo něco jinýho jak nás stvořila matka příroda taký budem pořád a nic to nezmění. Ale to, že ženy se chtejí \“pomstít\“ mužům kastrací je už vážně padlý na hlavu..

 185. No ty vole, bylo tu napsáno hodně blbostí, ale tohle je úplně vrchol!!! By mě trochu zajímalo jak si ta paní mohla pořídit dítě s takovým přistupem :cheer: Chtěla bych vás poznat, abych se mohla vysmat do xichtu!!! :woohoo:

 186. Váš članek je nechutně uražlivý a odporný. Moc ráda bych se s vaší dcerou setkala a zeptala se ji co si myslí o tom, že jí její vlastní matka zasahuje do soukromí a ještě ma tolik drzosti to rozpitvavat na netu.

 187. [b][color=green]Michael radí: Chcete aby vaše dcera přestala masturbovat? Oddělejte jí z pokoje tu fotku s Chuckem Norrisem. :whistle: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: [/color][/b]

 188. Romano, ty krá-vo, tohle jsi psala už i na fb. Ti rodiče jsou zákonnými zástupci dítěte a jsou povinni poskytnout mu domov, DOMOV. Tzn., že pokud bydlí s rodiči v domě, je to i jeho domov a ve svém domově má každý člen právo na soukromí. Takže to tvoje \“v cizím domě\“ je pěkná blbost.

 189. "Dyť řikám na Řípě jako na Hradě."
  Panic Ctirad :woohoo:

 190. Tahle stránka má s feminismem společnýho tolik, jako katolická církev s učením Ježíše Krista. Ta taky předstírá, že hlásá jeho myšlenky a přitom mele hovadiny.

 191. No to si ze mě děláš prdel ty tlustá krávo!!! Julčo ty si taková nehorázná ****, až mi z toho stojí chlupy na prdeli. Vy by jste si měli obě pořádně vydrandit prciny vy dvě ******! Né tu mlít takový hovna! A ty Anno, ty si pátrej třeba v prdeli po tom bezdomovci, beztak najdeš *****!

  A teď mě omluvte milé dámy, musím se jít vy… položit kabel.

  [i]S přáním pěkného dne [b]ing. Petr Jahoda[/b][/i]

 192. [color=silver]No to si ze mě děláš prdel ty tlustá krávo!!! Julčo ty si taková nehorázná ****, až mi z toho stojí chlupy na prdeli. Vy by jste si měli obě pořádně vydrandit prciny vy dvě ******! Né tu mlít takový hovna! A ty Anno, ty si pátrej třeba v prdeli po tom bezdomovci, beztak najdeš *****!

  A teď mě omluvte milé dámy, musím se jít vy… položit kabel.[/color]

  [i]S přáním pěkného dne [b]ing. Petr Jahoda[/b][/i]

 193. Vau… toto sa mi sniva nejaka nocna mora alebo tato stranka naozaj existuje ??? 😀 😀 ja som si myslel ze takyto ludia uz niesuu…aby matka nadavala dcere alebo synovi ze masturbuje.. nebodaj odcudzovala. Dufam ze si tie matky vstupa do svedomia.

 194. Problém paní Anny mě šokoval, ale snad ještě více jsem se nestačila divit odpovědi, kterou dostala, jak může takovej člověk radit, co je zač??? Paní Anna by se měla zamyslet sama nad sebou, jak je vychovaná ona, když bez zaklepání vleze dceři do pokoje, to považuji za velice neslušné.

 195. tak tohle je fakt děs…matka by se měla jít léčit…a dcera bude mít aspoň normální život…smyšlení takového způsobu rozhodně není pro dospělého člověka normální

 196. Julie, chci ti ho rvat do riti, pak do huby a nakonec se ti vycakam do ksichtu a pekne mi ho oblizes!!! :kiss:

 197. ja bych vas vyvalel v hovnech…tak se pak umeju ne! si snad hned nezacnu lyzat prsty kdyz sahnu na neco spinaveho…a nachcal bych vam na hlavu aby ste se zpamatovala…

 198. Pani Anno a pani Julie, bezte na pastvu, tam najdete sobe rovne. V normalnim zivote nemaji \“lidi\“, jako vy co delat. Jste nemocne, bezte se lecit. ***** blby

 199. [quote=Julie]Masturbace? Vy nebudete dobře vychovaný.[/quote][quote=Julie]Masturbace? Vy nebudete dobře vychovaný.[/quote]

  No a ty asi nebudes psychicky uplne v poradku zenska…

 200. HH když si představim jak na ní ta holka šahá rukama …. 😀 nechtěl bych mít takovou bobro matku 😀 😛

 201. Bože ženská, co jste to za matku? Vaše dcera je ve fázi dospívání a masturbace je naprosto normální, netvrďte, že vy ste to nikdy nedělala. Pro mě jste nevychovaný člověk vy, základem slušnosti je zaklepat, než vstoupíte do místnosti. S pozdravem Hanka z Jablonce nad Nisou
  Ps: Jste s prominutím ženský pohlavní orgán(napsat to normálně, tak tam jsou hvězdičky, takhle aspoň víte, co si o vás myslím)

 202. [b][color=orange]No s feminismem máte společný tak název[/color][/b]

 203. Je to správný názor ty se možná za feministku považuješ ale seš taková feministka jako já Muslim

 204. Jste uplne vypatlana a to nemyslim jako zena ale jako clovek… B)

 205. Hmmmm koukám že **** a ******* je na těchto stránkách taky tabu 😀 tak to je hodně špatný

 206. V první chvíli jsem si myslela, že je to snad Nějaký **** nebo *******…. ale bože můj ona to ta ženská myslí vážně? Opravdu je to dítě její? Protože mi připadá, že v životě neměla sex a nebo měla, ale dost nudnej 😀

 207. Anno, je mi z vás na zvracení! Už jen to, že při vstupu do pokoje vaší dcery neklepete, je vrchol hulvátství. Co dělá vaše dcera se svým tělěm, je pouze její věc a vám do toho není vůbec nic!!! Zastřelit vás je málo!!!! TM

 208. ANNO,MŮŽU VÁM DÁT JEN NĚKOLIK RAD,KTERÝMI BYSTE SE MĚLA ŘÍDIT,POKUD NECHCETE,ABY VÁS VAŠE DCERA NENÁVIDĚLA A NEZAČLA SCHVÁLNĚ REBELOVAT:
  1)KLEPEJTE,DCERA MÁ NÁROK NA SOUKROMÍ
  2)DO TOHO CO VAŠE DCERA DĚLÁ (POKUD TO NEJSOU TVRDÉ DROGY,ALKOHOL,CIGARETY) VÁM NIC NENÍ
  3)JSEM SI JISTÁ,ŽE JAKO KAŽDÁ NORMÁLNÍ HOLKA DODRŽUJE OSOBNÍ HYGIENU PŘED I PO MASTURBACÍ
  4)MOČ SE PŘI MASTURBACI NEUVOLŇUJE 😉
  5)POKUSTE SE S DCEROU !!NORMÁLNĚ!! PROMLUVIT,ALE NEZAKAZUJTE JÍ NIC
  6)DOPORUČUJI MASTURBACI VYZKOUŠET A PAK SNAD KONEČNĚ TÝ VAŠÍ DUTÝ HLAVĚ DOJDE,ŽE JE TO NEJLEPŠÍ ZPŮSOB ODBOURÁNÍ STRESU (A MUSÍTE UZNAT,ŽE LEPŠÍ NEŽ CIGARETY NEBO ALKOHOL)

  RESPEKTUJI VAŠE NÁZORY,ALE NEVTLÁČEJTE JE SVÉ DCEŘI,AKORÁT SI S NÍ POKAZÍTE VŠECHNY VZTAHY A DCERA VÁS ZA TO BUDE NENÁVIDĚT.

  A NIC PROTI,ALE JÁ TAKY MASTURBUJI A MYSLÍM,ŽE ZE MĚ VYROSTLA NORMÁLNÍ A SLUŠNĚ VYCHOVANÁ,BEZPROBLÉMOVÁ STUDENTKA,KTERÁ NEFETUJE,NECHLASTÁ A RESPEKTUJE SVÉ RODIČE A VÁŽÍ SI JICH.

 209. masturboval každý a kdo říká, že ne, tak to dělá doteď… neříká vám to nic? 😀 :side: B)

  dyť je to naprosto přirozená věc!!!

  paní Anna může být ráda, že dcera není těhotná, nebo jestli by to pro ni bylo menší zlo… 😆 😆 😆

  a nejsem si jistá, jestli člověk masturbuje pod vlivem chlapců? nejsou \“na vině\“ spíše hormony a dospívání?

  rodiče mi nikdy do pokoje nelezli bez zaklepání a dovolení, pokud byly dveře zavřené… je to nevhodné a dosti neomalené, každý člověk potřebuje své soukromí!

  nevím, jak by se paní Anně líbilo, kdyby dcera vlezla do ložnice, když by byli s manželem v nejlepším… teda jestli vůbec ještě nějaký sex provozují, protože po přečtení článku o tom silně pochybuji!!!

  a styděla bych se napsat o vlastním manželovi, že má asi v rodině bezdomovce… ikdyž stále nechápu souvislost mezi bezdomovci a masturbací… a asi nejsem jediná

 210. Opravdu nechápu uvažování některých lidí… Jestli tvoje dcera dělá to, co dělá (nestydím se říct až) 90% lidí tak pochybuju že by to měl někdo odsuzovat. Neměla bys panebože soudit ostatní kvůli věcem které tys nikdy nedělala a že to tobě příde zvrácené tak to se ani nedivím jak jsem četl ten článek. :0

 211. to snad neni možný 😀 takovouhle matku bych teda rozhodně mít nechtěla 😀 masturbace je normální ty jo 😀

 212. To jsem nevěděla, že chovanci jistých ústavů mohou mít vlastní internetové stránky 😀

 213. [quote=agresivni zeli]paní Anno jste nemocná vyhledejte odbornou pomoc masturbuje každý normalní člověk aji moje babička masturbuje [/quote] dokonce je to zdravé optejte se lékařu.. 🙂

 214. Ta dcera bohužel není pod vlivem chlapců,ale pod vlivem dospívání a jak tak koukam tak i svojí šílený matky! Nedokážu si představit jak probíhal sex na splození dítěte ženský,co řeší takovýhle věci. Dcérečce bych poradil online bravo poradnu kde se může poradit o intimní hygieně a o tom,co do pipinky patří a co ne.A matce bych poradil pistoli ráže 9mm,nebo české teenagerovské filmy a flašku ruma.

 215. :D:D:D kazda maminka na tebe ukaze a svimu detatku rekne > Vidíš?! to je ta žena jejiž dcera masturbuje! xD

 216. [b][color=orange]Zas to má jednu výhodu. Ať rodinného příslušníka oslovíš jakkoliv tak se z 67% trefíš XD[/color][/b]

 217. [b][color=orange]aneb můj švagr je mi mým bratrem a švagrová mou matkou XD[/color][/b]

 218. V Annině Rodině je každej druhej a každej a 9 z deseti manželkých páru měly před svatbou stejný příjmení 👿

 219. zapátrat v manželově rodokmenu… s*** zapátrej ve vlastnim jestli tam nejsou nějací retardi

 220. Můžu Vám snad jen paní Anno říct, že jste pěkná ***** a je mi z Vás na nic, když takhle dokážete mluvit o své dceři….

 221. Vy feminitky lituju vaše děti nedate jim ani trochu soukromí a nutíte je dodržovat vaše normy každý má svou hlavu a svůj názor!!

 222. paní Anno jste nemocná vyhledejte odbornou pomoc masturbuje každý normalní člověk aji moje babička masturbuje

 223. Jste normální? Pod vlivem chlapců? Je mi 17 a ještě nikdy jsem nenutil kamarádku k onanii!!!! Božezum videt vás obě dve před sebou tak vás profackuju! Probudte se žijeme v 21. století… a pokud nebydlíte v klášteře, tak se začnete chovat jako normální lidi.

  Julie: zapni mozek když budeš mačkat ty čtverečky na klávesnici!!!!! říká se tomu písmenka…

 224. Upřímně řečeno chudák vaše dcera, pokud o ní takto smýšlíte. Bože můj, vy si myslíte, že dcera od sousedů na tom není stejně ve věci sebeuspokojení v tomto směru ?? Nebo její spolužačky …. Já se spíš divím, že člověk s vaší mentalitou má vůbec děti …. A dveře jsou od toho, aby se na ně klepalo jen tak mimochodem …

 225. Jsem za zrušení této stránky protože sem choděj asi jen antifeministky. Pochopil někdo z Vás co je to feministka. Milá paní, která je autorem článku běžte radši do kláštera pomůžete nám všem a hlavně své dceři a celé rodině. A já myslel že nikdy nebudu nic komentovat ale co je moc to je moc.

 226. [color=black][/color] ona ta matka je upolně vymatlana dyt onanovano je normal dela to i muj bratr kteremu je 11 a lest nekomu do pokoje je fakt neslusne urcite ste nekdy masturbovala

 227. Teda paní Anno nechápu kde jste vzala,že když holka onanuje,tak bude mít na rukách moč – vy asi o ženském těle toho moc nevíte 😀 ani nemáte slušné vychování,když vlezete někomu do pokoje bez zaklepání – styďte se !!! A teda upřímně lituji vašeho manžela a doufám,že vám dá brzy sbohem,když obviňujete jeho rodinu,že mají v rodině bezdomovce – jak si tohle můžete dovolit? A teda upřímně nechápu jaká je souvislost bezdomovců s onanii :woohoo:

  Julie ty seš fakt máčo …. jak můžeš vědět na co ta holka u toho myslí,co když je lesbička? Myslíš si že ji nějakej kluk donutil,aby onanovala v sobotu ráno a pak si to ve škole vykládají? Ty seš fakt trapná a totálně vypatlaná ….

 228. Co to tady blabolite za sileny nesmysly… zkuste zacit pouzivat mozek, kdyz vas to ocividne zatim nikdy nenapadlo.
  Sexualni pud je prirozena vybava kazdeho cloveka a sexualita je jedna z nejkrasnejsich veci, ktere muzeme poznat a rozvinout do krasy… a ne z toho delat strasaky a provineni… jste jak krestansky bezmozci…. potlacovat lidskou prirozenost je jeden z nejvetsich hrichu, kterych se na sobe muzete dopustit… ach jo… a prej se nam rika HOMO SAPIENS, clovek MOUDRY… hahahaha, na teto strance to urcite neplati…

 229. ježiš no a co tak mastí kačenu, že ty sis jí nikdy nemastila? to je tvoje věc, hlavně že za všechno můžem my chlapi, bdueš snad radši když přídeš domu a bude tam ***** s nějakym klukem kterej se ti bdue potit do postele? masturbace je naprosto normální činnost lidskýho života xDDD fakt ty vle probuď se ty antišukalistko xDDD

 230. Lepší když si to udělá sama než aby přišla domů těhotná….. 🙂 🙂

 231. Jsem znechucena, po přečtení Tvého článku, sestro, jsem se ustrnula. Taková slušná rodina, takové úsilí ve výchově a doposud jsi se, Ty krávo blbá, nenaučila klepat? Příště to zkus a nic neuvidíš. Bůh ochraň Tvoji dceru před Tvojí výchovou!!!!!!!!

 232. Hlavne ze to zase svedou na chlapi :D.To me fakt dostva, tady se vazne vzdycky pobavim 😀 😀 .A Anno skuste si to nekdy udelat a mozna pochopite proc to vase dcera dela 😉

 233. To neni moč ty krávo ale poševní štáva a je moc dobrá! XDDDD A neboj tvá dcera si zašuká a ty stim jako uchylná matka nic nenaděláš!!

 234. [quote=Michal]Tohle není možný…zkuste si najít kolik procent lidí masturbuje…a co vám vyjde???? ŽE MASTURBUJE SKORO KAŽDÝ Z NÁS!!! [/quote]

  Já uš vod včerejška ňé, pjotože mi bylo šedumdešátšešt. Ale líbilo še mi to moč.

 235. Milá Anno, pokud naopak nebude chtít dcera obejmout Tebe, může to být tím, že si svýma rukama utíráš zadek. :unsure:

 236. [b]S čistým svedomím aj bez prominutí 😆 [/b]

 237. to je tak když si radí dvě ženské omg xD … obě s prominutím úplně vypatlané 😀

 238. omg je tohle možný ? xDDD … je to přece úplně normální věc a v čem by jako pomohlo dát dceru na jinou školu to jako fakt nechápu, je to úplná blbost 😀 ty vole lidi vzpamatujte se místo toho aby jste chudáka dceru dávaly na jinou školu tak stačí aby se zamkla v pokoji vykonala potřebu a pak zase odemkla nebo úplně jednouduchá věc když má dcera zavřené dveře tak stačí aby rodič zaklepal a dcera řekne jestly můžete vztoupit

 239. Paní Romano kolik Vám je let? Jste vdaná? Jesli ano Váš můž je chudák!!!! Apokuď mu nedáváte najevo sexuální chtíč achodí za jinou to si buďte jistá! Jinak Komunismus už není a pokuď vÁM masturbace příjde stejná jako pbraní drog vyhledejte nějakého doktora! a to okamžitě. Chuděrky Vaše děti! Su ráda zato jaké mám rodiče, který se semnou o sexualním životě baví úplně normálně!

 240. Paní musíte pochopit, že tohle je v dnešní době úplně normální přirozená věc. Jak by Vám bylo kdyby Vám vaše dcera řekla: MAMI NEZLOB SE NENAVIDÍM TĚ, PROTOŽE SI MĚ PŘIVEDLA NA SVĚT TAM TÍM DOLE. PROBER TE SE. Mojí mámči je skoro 50 a o takových věcech se můžu bavit normálně a pochybuju, že nikdy nepomyslela na to, že bych jí byla kvůli tomu odporná. Podle mě byste měla navštívit nějakého psychitra, protože tohle přemýšlení není vhodné. A paní Julie kdyby jste byla moje matka,tak Vás pošlu někam, protože takový rady ji posílat pryč od kamarádů není normální, dítě se těžko srovnává se stěhováním a vy tady radíte takový chujoviny a říéká, že mají na ní chlapci vliv. Aji kdyby jste ji přestěhovala kilometry daleko stejně jendou příjde na sex. Tahle holka se musí cítit jak v celibátu. Můžete být vůbec ráda, že Vaše dcera dělá tyhle věci než, aby si píchal drogy proberte se! A to rychle nebo oni příjdete.

 241. teda paní vy asi vážně nejste normální…masturbace je velice zdráva a prospěšná věc jak žena a dívka pozná své tělo a objevuje svoji sexualitu…myslím si že by jste si měla rozsvítit v hlavě a nechat svoji dceru žít nebo z ní vyroste cosi tak natvrdlého hloupého a nevzdělaného jako jste vy a v životě si nenajde chlapa. Nechledě na to že tím vychováte jen dalšího tupce díky kterému se tu stále budou objevovat takový individua bez mozku které si řikají feministky a jsou naprosto sto let za o****ma…Ještě že moje máma byla normální !!!!

 242. [quote=marcela]Tak sem to rekla dobre a nerikej me klid[/quote]ty máš taky dobře vymytej mozeček viď? 😀

 243. Jste zřejmě opravdu vážně nemocná,jděte se léčit.A Jůlie také . . .

 244. [quote=Romana Konecna]Podívejte se do katastru nemovitostí. Není tam ani řádka o tom, že by obydlí patřilo tomu potomkovi. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.[/quote]

  Vy jste NEnormální *****… jinak se to ani říci nedá. Nedopřát dítěti soukromí, to může opravdu jen omezené sebestředné hovado.

  Ještěže nejsem Vaše dítě. Měla byste se nad sebou zamyslet.

 245. Koukám tady nekdo uznava soukromi :-DD…
  [quote=Álla][quote=Anonymní]Pekna blbost klepat ve svem dome[/quote]
  je docela normalni zaklepat pred tim nez vejdete do pokoje svych deti.. stejne tak jako deti klepaj nez vejdou do loznice rodicu.. [/quote]

 246. Paní Ano vy jste vážně z jiné planety. Lituji Vaši dceru, nedivil bych se kdybyste ji zavírala nekdě do sklepa jako ten magor v Rakousku. Jste naprosto nenormální, lidi jako Vy bych posílal na lěčení. ne vaše dcera, ale vy jste nemocná.

  \“Onanoval každý a kdo říká že ne, ten to dělá do dnes\“ (Dušek – Pupendo:)..

 247. Je neuvěřitelné, že v této moderní době ještě existují tak zpátečnicky založené rodiny. Ona je v pořádku, vy byjste měla vyhledat pomoc.
  Jsem velice šťastný, že jsem se za svůj život s takovýma rodičema nesetkal, protože bych hodně rychle od takové dívky utekl a nevěřím, že váš manžel má stejný názor jako vy. Zamyslete se co je za rok a podívejte se na historii, co už máme za sebou a poučte se, možná vám to dojde, ale alespoň jsem se něco naučil, nikdy se za své děti nebudu stydět. A za něco tak normálního jako je masturbace už vůbec ne.

  Hodně štěstí, přeju aby jste se stala někdy normální a lituji vaší ceru, musí dostávat hodně zabrat.

 248. Je mi to líto, paní Anno, ale vaší dceři už není pomoci. Musíte ji upálit, je to čarodějnice.

  A nezapomeňte jí před obřadem důkladně umít ruce.

  Paní Julie, další let na naši domovskou planetu odlétá zítra. Nechcete letět s námi? Myslím, že byste mezi nás okamžitě zapadla!

  Zoltan!

  Váš Aštar

 249. mozes byt rada ze si ju pristihla ked to robi sama 🙂 nevim ako by si zareagovala keby ju davali dvaja chlapy naraz a ty by si sa na to kukala…. troska sa uvedom

 250. Na paní Annu sedí úžasný citát z nejmenovaného českého filmu: \“Masturboval každý a kdo říká že ne, tak to dělá dodnes.\“

  Pokud takhle budete chtít omezovat svou dceru, tak čekejte ,že šance braní se u ní zvýší o 300%. Nebo bych asi ani nečekal ,že se v budoucnu ,až bude mít rodinu, někdy třeba o vánocích zastaví. Měnit školu ,pokud nemá problémy (krom Vaší neúnosné masturbace) je větší nesmysl ,než se teď stěhovat na Haity, tak prosím Vás přestaňte myslet už tím zadkem.

 251. Jsme zvědavá kolik duševně chorých ze své strany najde paní Anna až bude hledat ty bezdomovce z manželovy strany 😀

 252. \“K rodinné bitce došlo poté, když syn představil rodině nevěstu a babička utrousila : To vás Pámbů trestá, že se nemodlíte…\“

 253. Možná se vám to nezdá správné, každopádně je to zcela přirozené.

 254. ježiši posrané
  Feministky máte to v hlvě ulně vypatlané takovou matku mít tak ji disuju jak nejvíc to jde máš vymrdané v hlavě krávo

 255. Pokud je tento článek pravdivý (podle mě se jedná o recesi), jsme postaveni před velice alarmující skutečnost. Masturbace je naprosto přirozený jev (i některé druhy zvířat masturbují, včetně nás) doprovázející lidskou sexualitu. Stydět se za masturbaci je podobně uhozené jako stydět se za vylučování. Jde o proces, který je nám geneticky dán, je zašifrován v našich tělech. Měli bychom se sexualitě snažit porozumět a nikoliv kolem ní šířit pachuť zla a kontroly, stejně tak je tomu i s drogami, kde jediná cesta do budoucna spočívá v naprosté legalizaci a osvětě. Paní Annu ovládá v první řadě strach z vlastní ***** a tuto fóbii se snaží přenést na své okolí. To, že jste dala dceři život (nikomu jste nic nedala, jenom vykonáváte plán života), vám nedává právo ji psychicky ničit a poškozovat. Není vaším majetkem, je to živá bytost, která může masturbovat, kdy se jí zachce. Vaše morálka a hodnoty jsou daleko ohavnější než kopa hoven přelitá kbelíkem spermatu. Vaším jménem je Pokrytectví a Strach, nikoliv Slušnost. Slušnost znamená respektovat kreaci takovou, jaká je a nikoliv fašistický sociální konstrukt, který vyznáváte (neexistující). Tento termín nemám rád, ale ve vašem případě ho použiju – vy jste Zlo v té nejčistší podobě.

 256. [quote=Romana Konecna]To ale mladý pane neznamená, že to je správné.[/quote][quote=Romana Konecna]Podívejte se do katastru nemovitostí. Není tam ani řádka o tom, že by obydlí patřilo tomu potomkovi. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.[/quote] Paní Konečná vy jste totální k.r.a.v.a!!!! ,, podivejste se do katastru nemovitosti prej\“ – ty asi nemas svoje deti moc rada, vidim vas jako feministickouz komunistku, dekuji za prostor k vyjadreni se, uz jsem to bohuzel nemohl vydrzet 🙂

 257. Tak když bydlíš v podnájmu tak taky ten byt nebo dům není tvůj to znamená že domací může přijít a řekneti že tam nebudeš vařit sprchavat se chodit na zachod atd? nebo že ti v trhnout do koupelny když se budeš sprchovat/koupat?

 258. Ne Drogy jsou i životu nebezpečný ,masturbace je zdravá . 😀

 259. Podívejte se do katastru nemovitostí. Není tam ani řádka o tom, že by obydlí patřilo tomu potomkovi. Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

 260. to není cizí dům je to dům jeho rodičů a je to jeho domov :whistle: a v nějakýho věku má právo na trochu soukromý takže vleťet mu do pokoje bez zaklepání je hodně neslušne zamysly se nad sebou a nad svým životem a najdi si chlapa a nech se pořádně o*****

 261. já vím že se tam píše y jen se snažím napodobit Anu Levou :whistle:

 262. Nevychované je dítě, které v cizím domě masturbuje.

 263. Chybějící se píše tvrdé y. Nekárejte, když sám nevíte.

 264. Budete se chlubit stejně, až vaše dítě začne brát drogy?

 265. To ale mladý pane neznamená, že to je správné.

 266. Tohle není možný…zkuste si najít kolik procent lidí masturbuje…a co vám vyjde???? ŽE MASTURBUJE SKORO KAŽDÝ Z NÁS!!!

 267. No tak masturbuje, a co je na tom.
  Kdo taky masturbuje ať dá palec na horu a kdo ne, tak zase palec dolů.

 268. jiste…ve vyspelych zemich je to brano jako zaklad slusneho chováni…

 269. Blbost klepat ve svém domě..? Mně připadá naprosto neslušné vejít do pokoje dcery bez zaklepani… nebo syna. Tady jde o soukromi v jistém věku…

 270. [quote=14/88]paní Anno, doporučuji Vám se podívat na pořádný porno, nebo si pořádně, ale pořádně ZAMRDAT!!!!!! Třeba vás to přejde až pochopíte o čem to je! 😀
  [/quote]
  mas uplne pravdu, v zivote je radosti pomerne malo, tak si jej treba dopriat co najviac…

 271. paní Anno, doporučuji Vám se podívat na pořádný porno, nebo si pořádně, ale pořádně ZAMRDAT!!!!!! Třeba vás to přejde až pochopíte o čem to je! 😀

 272. [quote=marcela]Ja sem to rekla dobre[/quote]

  nauč se česky dutá ženo 😀

 273. Že se jí takhle odvděčuje ??? 😀 panebože vy jste taky nebyly jiní !!! dcera dospívá , objevuje svoje tělo . To vás potom taky nemusí dcera obejmout , když si představí že ste se milovala s jejím otcem a kdo ví na co jste mu šahala ! panebože mě už to přijde trochu ubohé , aby tohle napsala nějaká matka . :D:D

 274. demence prvniho stupne, kazdej masturbuje mastrurboval a bude a kdo ne tak to nema v hlave v poradku

 275. Dobrý den,
  pokud máte zájem, můžete mě na přiloženém emailu kontaktovat a já Vaší dceři můžu poradit, promluvit s ní a všechno pomalu na rovinu vysvětlit.

  IK+PM Praha

 276. napsala jsi to blbě a to nepočítám chibějící diakritiku :whistle: je to klášter bez kláštera jako les bez lesa takže[b] [u]v Klášteře jako v Lese[/u][/b]

 277. ne v tej větě to má bej v Klášteře tak klid Marcelko

 278. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: TAK TOHLE JE PRDEL TADY :-D:-D:-D

 279. [quote=Anonymní]Pekna blbost klepat ve svem dome[/quote]
  je docela normalni zaklepat pred tim nez vejdete do pokoje svych deti.. stejne tak jako deti klepaj nez vejdou do loznice rodicu..

 280. Existují na to prášky, které tlumí tvorbu hormonů..jsou takové malé zelené

 281. Pepa Novák: vím, že jste to myslel ironicky, ale nedá mi to a musím na to navázat. Kdyby dcera paní Anny byla v kláštaru(kde mi se stýkala jen s dívkami), tak o to víc, by jí chyběla chlapecká společnost, takže by jí o to častěji vklouzla každé ráno ruka do jejích kalhotek 😀 😀 😀 :D….
  Rita: myslím, že paní Anna už to mám za sebou 😀

 282. Rito klidně feministky dál uctívej tohle feministky nejsou 😉

 283. Dříve jsem feministky uctivala ,,protože jsem nevěděla že jsou tak vygumovaný..
  Měl by vám někdo vymrdát mozek z hlavy [color=green][/color][size=medium][/size]

 284. Každej to dělá. A kdo říká že ne, dělá to právě teď…

 285. vaše rada je rovněž fascinující. Naprosto se totiž míjí účinkem. Mela byste paní Anně spíš poradit, aby přesunula dceru na dívčí školu či do kláštera. Prosím vás o jedno: uvědomte si, že to co jsem právě napsala, je míněno těžce ironickým způsobem:-)

 286. Jste machr! Sama, ačkoli jsem zvyklá diplomatizovat, bych to nedokázala říci lépe.
  Děkuji

 287. řekl jste přesně to co si myslím i já a spousta psychicky nenarušený. Váš vzkaz \“jděte masturbovat\“ je naprosto přesný a vzkazuji to dámám – tedy \“dámám\“- s Vaším dovolením teď ještě i já.
  Děkuji

 288. [b][color=orange]No tak jestli neklepeš tak si fakt nevychovaný hovado[/color][/b]

 289. chyba tisku: nikoli pus nýbrž pud a nikoli jám ale já

 290. Dobrý den,
  to že masturbuje vaše dcera je zrovna tolik lidské, jako je lidské, že masturbují dcery a synové jiných matek.Sexuální pus je naprosto přirozený, je dokonce fyzicky nejsilnějším pudem.
  Píšete, že jste slušná rodina, ano? Dovolte, abych vám sdělila několik zásadních fakt: Matka od slušné rodiny zaklepe na dveře, než vstoupí do dceřina pokoje, to zaprvé, a zadruhé, matka od slušné rodiny se o takovýchto zkušenostech nevyjadřuje na veřejném ***veru a vůbec veřejně. Zvlášť pokud nechce, aby si na ni lidé ukazovali prstem, a učiní tak, podstatně si protiřečí. Ostatně se domnívám, že tyto vaše názory a přesvedčení jsou postačující okolností k tomu, aby si ti lidé na vás tím prstem ukázali a vysmáli se vám do ksichtu, jako jám a spousta jiných přede mnou, se mnou i po mně:-)

 291. jakou pomocenou rukou? Kdyz nekdo honi tak nemoci, to pochopi i male dite, takze jestli to nechapete Vy, je jasne videt ze s te s inteligenci pod male dite. Jinak nevim co je tak spatneho na masturbaci, masturbace je skoro totez jako sex, az na to ze k masturbaci nepotrebujete partnera, pokud toto odsuzuje tak by me zajimalo jak muze byt MATKA?

 292. Ehm, musim se trapne priznat, ale nejak mi uniklo kdy pri masturbaci je potreba mocit si na ruce? Internet o tom mlci… :unsure:

 293. Vaši klienti by měli mít svobodný přístup k informacím. Pokud jim to neumožňujete, tak se dopouštíte trestného činu. Nebo jste se pasoval do role nějakého filtru a je na vašem uvážení, co si můžou oni jedinci přečíst?

 294. Já doufám, že váš příspěvek je myšlen ze srandy. Vám se snad zamlouvá, když na vás nedejbože někdo sahá pomočenou rukou? Vy nebudete jen tak normální.

 295. no tak ji si ji Vaše dcera honila no to je toho!!! jestli nám tady chcete tvrdit, že vy jste si to sama nikdy nedelala, tak lžete!!! A, kdo lže, ten krade, a do pekla se hrabe.

 296. Doporučuji Ti Tvé dotazy směřovat do poradny, ale pozor – dočkáš se zajímavých, možná nepochopitelných a konstruktivnosti vymykajících se odpovědí :whistle:

 297. Máš pravdu :o),celkově je to tady \“vzhůru nohama\“, přispěvatelky se zřejmě pohybují v dimenzích nám vzdálených, pokud to tedy není r-e-c-e-s-e, což by mne vzhledem k primitivnosti zde potěšilo.
  Naopak bych se intelektuálně zřítila do propasti, kdyby toto bylo myšleno vážně…

  Nu,což 🙂

 298. Vážen paní myslím si, že Vaše dcera je na rozdíl od Vás [b]naštěstí normální[/b].

 299. nejdřív mám dotaz..jaký je rozdíl v tom dělat si to sám a dělání to ve dvou?..co je špatnýho na tom že vaše dcera masturbuje?..a když jste proti masturbaci..jste i proti pohlavnímu styku?..páč jestli jo tak nechápu jak se vůbec mohlo stát že vznikla vaše dcera..a ještě k tomu tak normální že dokonce i masturbuje!

 300. Smím se jen zeptat, co je na takové věci špatného? A sex je podle vás normální? Když masturbace ne? Myslím si, že nejste normální. Nechtěla bych být vaše dcera, už teď jí lituju. Ano, posílejte jí umejt, abyste nechytla náhodou nějakou chorobu. Bože, to si říkáte máma?! Sakra.. To bych tedy byla radši tou dcerou, kdybyste mi život nedala, protože normální máma si umí se svou dcerou sednout a promluvit si s ní o tom, nebo to vůbec neřešit. Dělá to každý a dělat nebude! A tím, že jí vynadáte jí akorát ztratíte! Vím, o čem mluvím..
  Jen tiše doufám, že tohle je napsané ze srandy.. :0

 301. Zamyslete se ***** nad svým chováním a koukněte se jak to chodi všude jinde ve světě a k pochopení našeho chován,že se každý sám rád uspokojí vám pomůže shlédnutí filmu Ken Park kde uvidíte život mládeže! Paní Julie Jste psychycky labilní zaostalá blbá *****,která žije v 21.století a měla by se podle toho začít chovat…Rada od Masturbátora zní:Vyndejte si tu hlavu konečně z prdele a začněte se koukat kolem sebe jak to ve světě chodí!

 302. [quote=Danča][quote=Jana]tohle že píšou feministky? no to snad néééé.. přečetla jsem si tu dva články a podle mě to je všechno celé vymyšlené, jen aby se ukázalo, že feministky jsou *****.[/quote]

  já chvíli smíchy mlátila do stolu, poté se hystericky rozbrečela…Ano,nemohu s Tebou nic jiného,než tupě souhlasit[/quote]

  Yes

 303. jj, souhlasim…. je to *****…. já sama masturbuji a sem šťastná 🙂

 304. [quote=Jana]tohle že píšou feministky? no to snad néééé.. přečetla jsem si tu dva články a podle mě to je všechno celé vymyšlené, jen aby se ukázalo, že feministky jsou *****.[/quote]

  já chvíli smíchy mlátila do stolu, poté se hystericky rozbrečela…Ano,nemohu s Tebou nic jiného,než tupě souhlasit

 305. tohle že píšou feministky? no to snad néééé.. přečetla jsem si tu dva články a podle mě to je všechno celé vymyšlené, jen aby se ukázalo, že feministky jsou *****.

 306. díky pochvala od syna Njörda, Boha plodnosti, míru, prosperity a vládce bílých Álfů potěší.

 307. [quote=satanista]Nemilá Dunko zvažuj dekapitaci. Přeji hnusný den plný bolesti a utrpení 👿 [/quote]
  Satanisto, já tě žeru 😀

 308. Nezavrhuji masturbaci – je to sex s někým, koho miluji…Copak snad chceme,aby se naše děti samy sobě hnusily?

 309. teda s takovými záchvaty moc velké zkušenosti nemám a nevím jak bych Ti pomohla, možná by bylo rozumné se obrátit na odborníky. A nebo možná zkus své nevybouřené a tíživé psychické stavy \“vybít\“ v šťourání se v chycené mouše, vose, sršni. Je to myslím dobrá možnost stimulovat své vnitřní podměty bez větších škod,které se akorát podepíší na druhých Ale nevím, možná je nějaký lepší způsob,…co třeba pár sezení u psychologa?Po pár sezeních se budeš ihned cítit lépe a vyrovnaněji :o)

 310. Paní Anno, jste asi hodně blbá a absolutně mimo! je mi z toho špatně co ste tady řekla o svojí dceři… \“asi zapátrám v rodokmenu, jestli nemáme v předcích z manželovi strany nějaké bezdomovce\“ odporný. Vy si neuvědomujete, jak ste nechutně zaujatá? fuj. Je mi z vás na zvracení

 311. Milá pani Anna
  myslím si, že Vaša dcéra je úplne normálne slušné dievča, je prirodzené, že sa chce sama seba dotýkať a nemyslím si, že by tak nejako znevažovala vašu rodinu alebo rodokmeň! A tiež si nemyslím, že by ju na masturbovanie priviedli nejaký chlapci zo školy, či kamarátky.. prišla na to jednoducho sama, tak ako každé dievča, ktoré pocítilo túžbu uspokojiť sa.. a to, že sa jej teraz štítite? Tak za to sa môžte len hanbiť… to akoby sa ona hanbila za to, že keď sa narodila pretlačila sa Vám medzi pyskami pošvy a musela sa Vás tam dole dotknúť.. ak hovorite, že Vašu dcéru ste vychovali na hygienických princípoch potom sa nemusíte báť, určite sa o seba stará aj o to aby si ruky po každom uspokojení umyla…

  p.s.: z tejto stánky, a zo zatrpknutosti žien \“feministiek\“ mi naskakujú zimomriavky, až sa bojím tých názorov a ďakujem Bohu, že som vyrastala v kruhu milujúcich, pre mňa výnimočných a normálnych žien =)

 312. proboha… vždyť je to apsolutně normální.. potřebuje se uspokojit.. a jestli se milá paní štítíte své dcery… tak proč ste si ji pořizovala?? lepší je když si to udělá sama než aby měla např.: AIDS

 313. Maminko Anno, co jste si myslela, že bude vaše dcera dělat až dospěje do určitého věku, kdy je naprosto normální poznávat své tělo. Jak bylo řečeno v jednom filmu: \“Masturboval každý a kdo říká že ne, tak to dělá dodnes.\“ Vzhledem k tomu, že vaše představy o nějaké nakažlivosti vaší dcery, jsou velmi přehnané, tak bych se ohlídnul za sebou a svými hygienickými zvyklostmi. Rozhodně nechápu, co je nemorálního na tom, že si člověk ve vlastním pokoji dělá co chce. Navíc bych jako rodič byl trošku ohleduplný a zkusil třeba zaklepat než vejdu svému dítěti do pokoje. Taky by si vaše dcera myslela bůhví co kdyby vás viděla s mužem v ložnici při sexu. Někdy si fakt říkám, kde to žiju?

  Pro, rádoby pomocnici a rozdávačku hodně blbých rad, Julii: Nevím z jaké školy jste, ale tohle mi připomíná dobu první republiky. Všechny školy jsou stejné a na všech školách jsou děti stejné. Nenajdete školu, kde by se nenašli zlobiví kluci a holky. Taky nechápu, proč by to zrovna měli být kluci, jako ten důvod masturbace. V dnešním světě internetu, kdy každá ***ovina se objeví na všelijakých sociálních sítích se té holce ani nedivím, taky bych to zkusil.

  Sbohem

 314. Tak asi nechce aby ste onanovali nad jeho fotkou

  Môj Avatar nechaj na pokoji, medzi mnou a osobou na avatare je istá podobnosť.

 315. A proč by tam dával fotku někoho jiného?

  Ty taky vypadáš jinak než ta zdechlina?

 316. Ešte stále ti nedochádza že avatar ktorý má nie je jeho reálna podoba?

  Satanista, myslím že máme prvého pacienta!

 317. Zato ty máš v hlavě úplně vymeteno!
  Stačí se jen kouknout :woohoo: 😀

 318. No znám jednu co si říká Hiromi a ta mě vezla minulou sobotu z NT tábora do Práglu a jako poloviční češka mi nepřipadala.
  [url]http://www.youtube.com/watch?v=kWawuqneyMg&feature=player_embedded[/url]

 319. Jsem zdesena chovanim Vasi dcery.. jako napriklad proc uz davno neutekla z domu? 😀
  Ne ted vazne, Vy se bojite dotknout sve vlastni dcery pokud i masturbovala? A po porodu jste se ji bat nedotkla, kdyz z Vas vysla od krve a z oblasti Vasich genitalii? (Teda predpokladam, ze jste nerodila cisarskym rezem..). A dcera se Vam opravdu masturbaci \“neovdecuje\“ 😆 a myslim, ze sousedum je jedno jestli masturbuje nebo ne.. A nechapu proc byste mela byt od moci.. Libi se ji snad pissing nebo co? 😀

  To Julie: Jina skola? A v jake skole asi kluci neonanuji? 😀 Katolicka divci? 😛
  PS: Pokud najdete chyby v me gramatice ci vetne skladbe, nepranyrujte me.. jsem jen polovicni ceska. 🙂

 320. [b][color=orange]Z tebe by měl bžundu i okresní retard[/color][/b]

 321. Asi ti nazpína Ája nie je feministka, teda aspoň nie psychicky postihnutá feministka.

 322. Fakt, holky, nehádejte se, to jste feministky?
  Takhle z nás chlapy budou mít bžundu.

 323. Troky, to je taková dřevěná vana s madlama na přenášení.

 324. my jsme se hádaly? Ach jo… ze mi to nikdy nikdo nerekne predem, takhle si to fakt nikdy neuziju 🙁 Tak jeste jednou prosim

 325. No halejme, slečna bude provokatérka, já nevím, napřed tady děláš machry a pak v podstatě napíšeš, žes to tak nemyslela (no tak tykáme tedy, když si přeješ), já ti nevím, když už mě neutlučeš argumenty v sféře odborné, tak to zkoušíš přes \“klííííd\“. Já jsem klidná po celou dobu rozhovoru. :S 😉
  Jinak ses tu hádala taky sakra do krve a nějak se mi už nechce rozebírat každá napsaná věta. :silly:

 326. jéééj, jen to ne – zkoušeníčko 😀
  Já jen, že když mi nedávno do troků někdo nadával (ano, nejsi první ani poslední 😀 zdaleka, ani se nedivim) tak jsem to nevěděla a když jsem se dotyčného ptala, tak mi odpověděl, že to byl postroj pro voly – ale nebyl si tím jist. Nicméně, jsem to teď googlovala (ano, teď fakt ANO) a hlásí to jen ty kádě… tak nevim.. Mě zajímal názor z davu. Rozhodně ne zkoušeníčko… proboha!!

 327. No umím hrát leda na nervy, celkem dobře, A maluju, asi od tří, takže alespoň 1 ze 2.

 328. Žíšku, jsem psala, že jsem přehlédla předponu ne- , holt čtu rychle, ne, že nerozumím textu. :whistle:

 329. Jo zkoušeníčko? :woohoo: Troky jsou buď něco jako kádě, alespoň myslím, hledat se mi to nechce, myslím i od toho je tohle pořekadlo a nebo lehátko v sanitě. 😛

 330. jinak Ájo klíííd, jsa sice jazykový barbar, nicméně jazykový prostředky alespoň trošičku mám (opravdu jen trošičku 🙂 ale čísla k nim patří)

 331. já to myslela ironicky 🙂 a chtěla jsem se tímto (zcela právem) distancovat od používání wiki a googlu.

 332. no já je hlásím od tý doby co jsem sem přišel hned jsem otevřel Rady strýčka satanisty kde radím opak toho co žížala jůlyje 😀 😀 a bylo by divný kdybych pa banánu otočil 😀 😀 😀

 333. To je ale plurál modestiae (autorský plurál), to našli jsme nebylo aplikováno na mou osobu. Pro příklad se to používá i v komunikaci s dětmi, např. \“už umíme mluvit\“, a podobně.

 334. no, ja tím myslela samosebou tohle:
  citace: \“Tak spofák jsme našli na googlu, výborně.\“
  😛
  já dospělá eště dloooouho nebudu, takže klidně si tykejme, ať si mi to neplete a nemám z toho pak trapný pocit :unsure:
  (věkový tip správný)

 335. No, majestátní plurál, jestli teda myslíte plural majestaticus, tak to bych musela mluvit v množném čísle sama o sobě, takže namísto já bych používala my. Např. místo Já jsem napsala by to bylo my jsme napsali … takže nějak netuším, co jste tím chtěla říci. A pokud se přu s nějakým dospělým, tak mu raději vykám, i když pokud jste na konci prváku, tak vám tipuju tak okolo dvaceti let, to jsou lidé tak obecně nejchytřejší, po těch dvou semestrech. 😀 :silly:

 336. to bude jiste lepsi. Mimochodem, jestli pak vis (hele, dole uz si tykame a ja uz si zvykla) co jsou to troky? 😛

 337. nežereme mi se tu s nima hádáme aby jsme se odreagovaly :silly:

 338. Hm, když už jste taková perfektní ironička, bylo to myšleno tak, že ganglia mají i nižší živočišné formy, tudíž komu chybí, tak je tak zhruba něco jako améba. Narozdíl třeba od frontální kůry. Dobře, příště to napíši jinak, ačkoli jistě teoretické znalosti máte, praxe a znalosti, jak to chodí, žádné nejsou. Příště halt napíšu že jste blbá jak troky.

 339. no normálně komunikujeme rodným jazykem jen při některejch ritůálech se používá enochianský jazyk 👿

 340. A tak… nejsem ještě znalá zdejších poměrů, bylať tu dnes poprvé.
  A čím v současní době hovoří satanisti? Latinou nebo enochianštinou? nebo něčim úplně jinym? 🙂

 341. a tak.. nejsem znala zdejsich pomeru i nekterych lidovych tradici :)))
  a cim dneska mluvi satanisti? Latinou nebo enochianštinou?

 342. a vypada to, ze asi i ja 😀 Nu, jsem tu poprve… nejsem znala zdejsich pomeru.
  A cim dnes mluvi satanisti? Latinou nebo enochianstinou?

 343. Prelatina je jazyk kterým mluvý a píše jen Bouhuše Ondráčková a několik zdejších pseudofeministek 👿

 344. Imaginární kulky od imaginárního přítele? 😀
  Nebo jestli jím myslíš housle, tak ty kulky nemaj, ty maj jen kobylku 😀
  A kytara ma jen koliky… ale počkat… saxofon, saxofon ma klapky, to už je podobný.
  Ale kruci, to mu nemuzu udelat, ne?

 345. pcheee, nahodou, co ty vis 😀
  Muzatka jsem na to dost.
  Aspon to u me lidi rikaj.
  Pak nemam bejt zakomplexovana a neplacet na recesistickych forech neco o rezani udu a jazyku 😀

 346. ne…vždycky dávám vybral lopatkou mezi kulky nebo kulku mezi lopatky ale když kulky nemáš :whistle:

 347. to rozhodně 😀 a nemohla bych si vybrat radsi treba kulku do zad, prosím?

 348. to vůbec nevadí lobotomie nebo dekapitace byl by od ní klid 😀 😀 😀 😀 rozhodně zbystří 😀 😀 😀

 349. no, ja jeste delam biofysiku dalkove, takze u ni mozna zustanu. Na medinu jsem sla hlavne kvuli tomu zakladu (anatomie, histologie, fysiologie). A tak jestli fakt na tu praxi mit nebudu, coz si myslim, tak zustanu jen u biofysiky. 🙂
  Už si mužeme tykat teda? Ja se prizpusobim.

 350. co je prelatina?
  jestli neco jako oklestena latina, tak pardon, drazdi-li to. Pojmy klidne vysvetlim 🙂

 351. no počkat… to bych teda radši aby aspoň ta vodka byla ve mě!! předtím…..

 352. nic takoveho bych si ani nepomyslela.
  Googlovani mi trva, ale nevim, jak to z celou touto debatou souvisi?
  Naposledy jsem googlovala text k \“another stranger me\“ at si k tomu hrani i zazpivam… jen mi neprijde, ze bychom to tady resili?
  Vase jesitnost a schopnost se bezduvodne navazet je vskutku ohromujici. Umite taky tak pekne treba hrat na nejaky hudebni nastroj, nebo malovat?

 353. kdepak, klidna nikdy, ja mam hruzu uz jen ze sondovani v zubech 🙂
  Vite k cemu bazalni ganglia vubec jsou? 😀 koriguji pomerne dost funkci, nez \“pouhe\“ chovani (to jen z mensiny). Pokud jste to myslela takhle, pak by jiste bylo lepsi zminit se spis o amygdalarnim okruhu, nebo frontalni kure, ze? 👿

 354. (za tykani, kteremuz jsem se dopustila v predchozim prispevku automaticky se omlouvam, budiz mi prominuto)
  Inu, kazdy ma hladinu humoru nastavenou jinde.

  Nikoliv, psychiatrii jsem nemela, ale vim v tomhle ohledu pomerne dost, rekla bych – to byl chlap, ten Vondracek…
  Nicmene, nerikala jsem nic o tom, ze by megalomanstvi bylo prvotnim priznakem schizky. Na to pozor.
  To je neskutecne – vy nejprve neporozumite memu textu, posleze to i uznate, ovsem nasledne mne pro zmenu pranyrujete a skoro to vypada, ze to svadite
  na muj textovy projev. Pomalu zacinam pochybovat o tom, jak vazne to myslite :side:

 355. (za tykani, kteremuz jsem se dopustila v predchozim prispevku automaticky se omlouvam, budiz mi prominuto)
  Inu, kazdy ma hladinu humoru nastavenou jinde.

  Nikoliv, psychiatrii jsem nemela, ale vim v tomhle ohledu pomerne dost, rekla bych – to byl chlap, ten Vondracek…
  Nicmene, nerikala jsem nic o tom, ze by megalomanstvi bylo prvotnim priznakem schizky. Na to pozor.
  To je neskutecne – vy nejprve neporozumite memu textu, posleze to i uznate, ovsem nasledne mne pro zmenu pranyrujete a skoro to vypada, ze to svadite na muj textovy projev. Pomalu zacinam pochybovat o tom, jak vazne to myslite :side:

 356. A myslíš, že věda bude o tom, že se nesetkáš s lidma? Vědců je už teď jak nas… a nevím, nevím. Doporučuju jinou školu, medicína není to vhodné pro lidi, co se lidí štítí. praxe bude tolik, že to asi nedáš. Interna – spoustu imobilních, inkontinentních, senilních pacientů. Chirurgie – spousty těžce nemocných, nesoběstačných, nehledě na rány, které nic moc nevypadají, plus na všech odděleních dekubity (to je docela síla). Dětské – spousty ubrečených dětiček. Ambulance – taktéž kontakt s lidmi … Plus si vezmi, že ti pacienti nebudou jen slušní a příjemní lidé. Takoví bezdomovci (pomočení, pokálení, červi v noze, ponožky přirostlé do bércových vředů), opilci, feťáci, lidé agresivní, s všemi druhy infekčních chorob, co si jen dokážeš představit. Smím se zeptat, proč jsi na medicínu vůbec šla? Co se vědy týče, proč nejdeš na biochemii, biofyziku, farmacii a pod.?

 357. na své znalosti si nestěžuji a pan profesor rovněž ne 🙂
  Kde jste našli spofak vy (hodlaj pouzivat majestatni plural? Prizpusobim se) je mi jedno 🙂
  nevim, ze me furt mate tendence obvi/novat z internetových zdrojů. Používáte je často? Za chybu zaniku Spofy se hluboce kaji. Paměť už neslouží jako za mlada a je fakt, že mě v dějepise vžd zajímal třetí odboj víc, než historie farmacie 🙂
  Je úsměvné číst, že nemáte chuť mě z něčeho zkoušet, když jste to právě dělala 😀 to měníte názory takhle často běžně? To není pro zdravotnického pracovníka zrovna dobrá visitka.
  Myslím, že úctu, kterou k sestrám chovám obecně, jsem najevo dala. Pak je tu ještě jiná věc a to sice ústa k člověku jako takovému a to je opravdu kus od kusu 🙂

 358. chci se venovat vede… ale je fakt, ze se bojim jak praxe, tak kolecka…

 359. Hm, tak s pilou bys jí tu hlavu uřízl asi celou 😆 . Ajo, že by sis voděnkou zbystřil zrak, jo? Nebo rozostřil? :woohoo:

 360. no já to chtěl provést řezavou pilou a ata vodka by byla ve mě 😀 😀 😀

 361. Ano, fakt jo, dřív se trepanace používala o odstraňování u subdurálních a epidurálních hematomů a to se dělalo s anestezií. Je to otázka novověku a ti lidé se tišili odvarem z máků (což je na stejné bázi jako dnešní opiáty – prostě opium), éterová anestezie, přírodní drogy (i alkohol – především v Rusku). No a tak no, holt pouliční krumpáčové setkání s temenem je jiná, no.

 362. Jsou to skvělý komixy. Nic teda filozofickýho nebo extra hlubokomyslnýho, ale jde-li o to se odreagovat a dobře se pobavit je to jasná volba.

 363. ona je nějaká bezbolestná? :woohoo: :whistle: 😀 😀 😀 😀

 364. Muhehe :evil:.

  No nic, zatím pápá, povinnosti služky, jež mi velí nakrmit rodinu, mě odsud odvedou. To jen, aby si tady slečna medička nemyslela, že jsem zbaběle utekla, případné dotazy zodpovím později. Ono jí to googlování trošku trvá. 👿 :confused:

 365. Jo, i bez anestezie byste byla klidná? On satanista asi nebude mít na mysli bezbolestný výkon na š***kové klinice proveden sterilními nástroji. 😛 , ale někde na ulici výbrusovou pilkou či krumpáčem.
  A když už budem u té trepanace, a budu mít na stole vaše cisterny, tak bych se mohla podívat po vašich bazálních gangliích, které zajisté nemáte. 🙂 Ostatně jako \“vitamíny\“ I a Q.

 366. To snad ani ne, ale vzhledem k vašim výplodům před proběhlou diskuzí jsem předpokládala, že vše, co o anatomii víte je to, že máte jazyk v puse. Zřejmě jste ty vaše záseky myslela jako v . t . i. p., ale nevím, jestli je zrovna vhodné, když si jako studentka medicíny utahujete z týrání dětí a zvířat.

  A megalomanství není primárním příznakem schizofrenie (psychiatrii jste ještě též neměla, že?). Nevím, vyčetla jste mi, že jsem přehlédla předponu ne-, to se omlouvám, čtu rychle, ale vy si pletete základní medicínské pojmy s průjmy. Milá Dunko, hodinky nejsou holinky, i když obojí se natahuje. 😛

  Navíc váš písemný projev je hrozný.

 367. Mohu se tedy zeptat kam se bude ubírat Váš medicínský obor? Jak hodláte projít povinnou praxí? Kolečky atd.? ❓ ❓ ❓

 368. Za prvé, nevím, kde jste vzala tu jistotu, že jsem zdravotní sestra – nejsem, byť maturitu mám dávno za sebou, studuji také VŠ a vaše znalosti i na první ročník medicíny jsou tristní.
  Tak spofák jsme našli na googlu, výborně. Nicméně informace o tom, že společnost zanikla před rokem, je nesprávná (zanikla v r.2008). V tomhle směru se váš internetový zdroj mýlí. Nevím, jestli se ve středoškolském dějepise probírají farmaceutické společnosti, ale budiž.
  Nemám nejmenší chuť vás z něčeho zkoušet. A zkoušky, o kterých vy mluvíte, že je nemáte už mám dávno za sebou, nevím tedy, proč se se mnou v oblasti farmakologie a ošetřovatelství hádáte.
  A ještě co se sester týče, s pacienty přicházejí do styku pořád, práce lékaře je ve velké míře v papírování, určování diagnóz, předpisování léčiv a vykazování pojišťovnám. Ve značné míře rozhoduje o tomto na podkladě informací, které dostává od zdravotních sester. Takže i \“blbá sestra s maturitou\“ je výš a více vždělaná, než medik, neboť i ona toto všechno musela studovat 4 roky a dnes minimálně další tři roky, plus spoustu atestů v rámci celoživotního vzdělání a počtu akreditačních kurzů. Takže jako medicínský ucho v prváku bych si opravdu tak do široka na sestry neotvírala pusu. MUC. Ája

 369. Ze je sestram davano hlavni slovo v oblasti osetrovatelstvi je vcelku logicke. Ostatne nas ho budou ucit sestry, ne doktori (coz je jedine dobre). Od toho k nim chovam nesmirnou uctu… ja bych na neco takoveho zaudek nemela. 🙂 Lidi se celkem dost stitim.

 370. jinak odbornice nejsem :-/ jsem pouha medicka… snad jednou mi bude prisluset i to prvni prizvisko 🙂

 371. rozumite ctenemu textu? psala jsem, ze zkouska z osetrovatelstvi se bude u mne konat az v dalsim rocniku. zatim jsem nemela ani tu farmacku, takze tezim jen ze svych znalosti anatomie, histologie a bichemie. Nazvy leku jako telefonni seznam fakt neumim.
  ale na tu kontrolni otazku klidne odpovim, kdyz uz mate tu potrebu me tady vy, sestra, zkouset 😀
  Spofak je zcela logicky nazev podle Spofy – výrobce léků v ČSSR, pokud se nemylim pred rokem definitivne zanikl, nicmene k tomu staci znalost dejepisu na strdoskolsky urovni. Proto vam navrhuju abyste me prozkousela treba necim narocnejsim (ve vasich meritcich) 😀

 372. automaticky predpokladas, ze co nevis ty, tak nevi ani nikdo jinej? 😀 to je vcelku megalmanstvi, bacha na schizku.
  hlad zustane hlodem, ne. Ty jo, s tebou musi bejt fakt ale ******.

 373. No také si to umím najít na wikině nebo googlu a machrovat tady s aa. lingualis. Jo a když to u psů dle vás bude přibližně stejné (což zcela jistě u savců bude), tak co to bylo za hlod, že jako ještěrce ocásek doroste psovi jazyk? :huh:

 374. Apaurin je jeden ze ZÁKLADNÍCH léků diazepamového původu, např. v PNP se používá výhradně apaurin, výjimečně seduxen (což je v podstatě to samé), pokud máte zkoušku z ošetřovatelství, jakto, že to nevíte? Tak to teda potěš koště a bůh nás chraň abyste se nedostala do praxe. Co se týče jazyku, je v něm opravdu jen jedna VELKÁ arterie a jedna malá, která je větví velké, takže toto je opravdu zanedbatelné.
  Á propos, sestřičky bez maturity neexistují a dnes již všechny zdravotní sestry mají vysokoškolské vzdělání, tudíž již nejsou brány jako lékařům podřízené ale jako spolupracovnice, s nimiž některé věci lékaři i konzultují, především z oblasti ošetřovatelství.
  Jo a mezi odborníky se seznamu léčiv říká \“spofák\“, když jste tak zkušená a kovaná odbornice, tak mi možná řeknete i proč. 🙂 💡

 375. a tak zrovna (bez obligatnich srandicek) bych dodala, ze gulas na pivu umim teda vybornej 😀

 376. No guláš na pivu neni špatnej, ale myslel jsem trochu něco jinýho 😛

 377. no jasne, ze umim varit pivo – naleju ho do kastrulku, zapnu sporak a uz se vari 😀 Tos myslel? :woohoo:

 378. Když nebude sex tak co s manželstvím? Umíš vařit pivo? Nebo krám s chlastem máš? :woohoo:

 379. přičemž úroveň homru a míra ***iósnosti je stejná 😀
  Hej, ty jsi muj clovek! Vezmes si me?
  Ale zadnej sex nebude, tady se pise, ze je to spatny!

 380. ja vim… zase me premohlo ego :-/ proste jsem nevydrzela, kdyz zacla Aja zpochybnovat moje vedomosti anatomie. Tak zase priste (pod jinym jmenem samozrejme) a snad uz ustojim… 🙁 Proc jen jsem tak strasne jesitna?? Asi proto, ze ta zkouska stala dost krve, potu, driny a slz. 😛

 381. Hele LOBO dokáže dejchat i ve vakuu (jak to zní bizarně). Najdi si komixy LOBO a poznáš. Neboť nikdo si nebude dělat pr*del z Velkýho Šéfa bez toho aby rozjel celej katalog odvetný brutality.

 382. ta je skvela! Vetsina clanku pise bodry s lid s vhodne suchym a prijatelnym humorem. jooo takze tu brat!

 383. to bych mu neprala… jim pomerne dost masa a lustenin…
  Leda by si vzal plynovou masku, pak by to snad dal.
  ty jo.. predstava tech strev na obezny draze je super. Komu by asi delaly satelit?

 384. kdepak, ale zkousku z anatomie jsem absolvovala v predterminu v zari a embryologii se prave ucim 🙂 takze Cihak a Vacek foreeever 🙂
  to se jdu schvalne kouknout jak je to na wiki (nemam k ni moc vztah)

 385. Tu ve který se objeví Velkej Šéf LOBO a vykydlí ti střeva na oběžnou dráhu.

 386. vy budete asi nějaká sestřička s maturitou, co? 😀 vzhledem k vecem jako jedna tepna v jazyku, apaurin (proc nereknete diazepam, myslite, ze mam seznam vsech diazepam leku po ruce) – ktery se ve vasi praxi zjevne hojne pouziva, jiste mate i zasoby doma. Ale to jste si celkem nabehla 😀 Nikdy nepodcenujte toho na druhe strane. Mozna by se vam pak mohl i vysmat, ze jste POUHA sestra 😀 (ve skutečnosti nic proti sestrám, většinou mám štěstí na samé skvělé, doufám, že jste rovněž taková)

 387. B) prosim, isoluj svou predchozi vetu pouze na osetrovatelstvi – z nej mam zkousku i praxi az v pristim rocniku.

 388. Ano ano, na a. lingualis a dokonce i a. lingualis profundu (spolecne se stejnojmenymi zilami) jsem nepomyslela… inu bod pro vas. Mimochodem, ta tepna opravdu neni jedna, jsou (vsechny) parove. Jak mozna vite, jazyk sam vznika z parovych ektodermovych a entodermovych zakladu proliferaci mesenchymu. U zvirat by to melo byt priblizne stejne.

 389. No *******.á.l.k.u, vskutku hnusné, prča být musí, ale ne za hranice vkusu a morálky.

 390. No víte, Dunko, kdybyste tak ohavný čin spáchala, vzhledem k vašim nulovým znalostem medicíny byste ji na 99% zabila. Jelikož se v jazyku nachází velká tepna, je jeho odejmutí bez chirurgického zásahu život ohrožující, neboť by nebohé zvíře vykrvácelo. A pokud ne, zemřelo by bez antibiotik a čištění rány na infekci.
  Ps: tohle je i jako v.ti.p. dost nechutné a ubohé.

 391. Nepotřebuji modlitby za svou duši, o ní se nebojím, nepovažuji své tělo za svatyni, která by byla nedotknutelná a pokud potřebuji lékařskou pomoc, je mi jedno, zdali je lékař muž či žena.
  Víte vy, kolik takových \“Dunek\“ lékaři denně vidí? To osahávání se nazývá vyšetření a je nezbytné k diagnostice pacienta. Vzhledem k tomu, že zdravotnictví je i mým oborem, jistě se nebudete zlobit, když vám řeknu, že o něm de vašich reakcí nevíte ani zbla.

 392. kdepak, ja preci nemasturbuji, budiz me dusi proto vecny klid, jakozto v nebi tak i na zemi. amen

 393. Juj, ty jsi mi ale bystry chlapec, skoda, ze jsem te u sebe tehdy nemela… ja jsem doufala, ze to bude jen pro vystrahu, a ten jazyk ji doroste, jako jesterce ocasek 🙁 A ono nedorostl..

 394. dekapitace neni treba, ten jazyk naprosto staci, ale dekuji ti presto za podporu. take preji slunickovy den

 395. bez jazyku se špatně mluví měla bys to vyzkošet nejdřív na sobě. Přeji hnusný den plný bolesti a utrpení.

 396. Nemilá Dunko zvažuj dekapitaci. Přeji hnusný den plný bolesti a utrpení 👿

 397. [quote=anet]Jste normalní tohle je týrání zvířat měla byste se jít léčit!!![/quote]
  ne ne, to neni zadne tyrani. Jednou, az se konecne nauci moje fanka mluvit (uz je ji deset, uz na to ma pomalu vek) mi urcite podekuje.

 398. [quote=Ája]Hm, tak co vás se týče, doporučuji následující postup: apaurin, přes držku a šupem za doc. Chocholouškem.[/quote]
  Nikdy, jeste by me osahaval. Oooo dobry Boze…. to nevite, ceho jsou nekteri lekari schopni… narusit svatost meho tela… Budu se za vas modlit.

 399. Jste normalní tohle je týrání zvířat měla byste se jít léčit!!!

 400. Hm, tak co vás se týče, doporučuji následující postup: apaurin, přes držku a šupem za doc. Chocholouškem.

 401. DRaha maminko… to co ste napsala a neverim to ze byste to mohl a myslet vazne ae ste zrala na pakarnu takkovihle chovani neni normalniuseknete ji ruce nebo ji radsi zabijte kdo by prece chtel dceru ktera dela tak yohavnosti jako ze se prsti a ma svoje potrebi 😀 a aby se vas nedotkla spinavima rukama to bude nejlepsi 🙂
  Julie: proc rovnou neporadite aby svoji dceru zavrela do sklepa a odrizla ji od sveta aby nebyla skazena okolnim svetem.

 402. Mě se osvědčilo zakovat celou hříšnou partii do ocelového plechu o síle dva a půl milimetru. Problémy ustaly okamžitě. 😀

 403. Inu, to se neda nic lepsiho delat, nez v tomto pripade useknout ruce, nebo alespon jednu – pro vystrahu. Ja osobne jsem sve fence urizla jazyk, kdyz jsem pozorovala, kterak se hani. Pozdeji mi sice bylo vysvetleno, ze takto pravidelne cinila v ramci denni hygieny, nicmene sveho cinu nelituji, nebot tak jako tak, ted mam stoprocentni jistotu, ze ji tyto hrisne myslenky ani nenapadnou. Vsem doporucuji stejne reseni.

 404. Jak už tady naznačili lidi.Měla jste zaklepat.Tím spíše,když máte dospívající dceru.Pokud jste to nikdy nedělala,je to vaše věc,ale zpravidla takový lidi bývají dost upjatí a nepříjemný a to nemluvím o partnerovi,kterého máte,pokud nějakého máte.Jemu určitě nevoní váš negativní vztah k erotice a přirozenosti v ní.Tedy pokud to není stejný suchar jako vy!!!!!

 405. Zeptej se Vlaďky,
  sundá si gaťky
  zeptej se Vlaďky
  jó vona ti dá…

 406. To mi říkal jeden kámoš, že prej by si dal, že prej je tak nadrženej, že by ho urval…Já znám jednu by dala šlape v okolí, když ji slíbíš deci rumu ona povolí…tralalalalala[color=red][/color][size=x-large][/size]

 407. [quote=Mia]Vy jste se sebe na intimních partiích nikdy nedotkla? Potom bych řekla že močí smrdíte spíše vy a ne vaše dcera.
  Mám pro vás také radu jako "Julie".. naučte se klepat! Masturbovala či masturbuje každá dospívající dívka a rodičů se na to určitě ptát nebude… každy psycholog vám řekně že dívka dobře pozná sebe sama – lepší než aby jí někdo od třinácti let šukal ne?[/quo[quote=Mia]Vy jste se sebe na intimních partiích nikdy nedotkla? Potom bych řekla že močí smrdíte spíše vy a ne vaše dcera.
  Mám pro vás také radu jako "Julie".. naučte se klepat! Masturbovala či masturbuje každá dospívající dívka a rodičů se na to určitě ptát nebude… každy psycholog vám řekně že dívka dobře pozná sebe sama – lepší než aby jí někdo od třinácti let šukal ne?[/quote]mia tady WODPAD !!! Dobrej názor :_)

 408. :woohoo: [size=large][b][color=fuchsia]docela lituju tu holku že má tak vypatlanou [/color][/b][/size]maminku :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 409. Nemilá Jarko zvaž Dekapitaci nebo lobotomiji přjeji hnusný den

 410. aha, takze kdyz mas doma navstevu, tak ji taky lezes do pokoje bez zaklepani?

 411. Zkus se těm \“nepravostem\“ prostě přestat bránit, pak nebudeš mlet p.čoviny, že ti tvoje \“vulva\“ nepřinesla žádný potěšení

 412. Já jsem klidný zcela a občas se zde dost bavím. Problémem ovšem je, že paní či slečna Julie zde veřejně vystupuje v roli jakéhosi zástupce \“poradny pro vztahy a sex\“, navíc s údajným právnickým vzděláním. Tím nepochybně vzbuzují její výroky pocit důvěry, obzvláště pokud nikde na stránce není žádné upozornění na případnou recesi.
  Pracuji mj. s klienty s různým stupněm mentálního postižení, a ti v převážné většině věrohodnost podobných informací nejsou schopni posoudit (podmíněnost vstupu na stránky dosažením věku zde nemá platnost) a je pro ně rozhodná víra v autoritu. Proto těmito příspěvky upozorňuji dotyčnou, potažmo provozovatele stránek na ne***ióznost \“poskytování rad\“ tzv. non lege artis, ba dokonce na ******né jednání v horším případě…
  Pro zajímavost dodávám (okrajově se věnuji genderové problematice), že jsem se již setkal mimo několika skvělých kolegyň i s řadou feministek, jejichž vážně míněné názory jsou nápadně podobné tvrzením v mnoha zdejších článcích, které patří spíše do rukou psychiatrů.

 413. ***te na ně, když tyhle žvásty nikdo nebude číst a nebude je komentovat, ono je to přestane bavit!

 414. Hm, tak ona asi \“myslela\“, že vidí obrysy \“kulek\“ 😀 . Ale spíš si myslím, že ten ON, co psal ten článek z toho měl nehoráznou prču. 😉

 415. mě by zajímalo jak autorka článku zklamání mohla tomu klukovy vidět varlata zkrz šourek :whistle:

 416. Nojono, linuková princezna fakt bodovala. Ani nevím, je tu pár článků, za který by autoři, ať to myslej vážně nebo ne, potřebovali fakt pořádnej vejbuch (viz články o ubližování na zdraví, posmívání se postižením, nabádání k týrání dětí … to už je moc), pak je tu pár článků, které jsou tupé, ale neškodné, viz ten o PC. Pak se mi líbil ten o tom, jak se paní nedostala pro tu pánev ve slevě a tahala zapálené noviny po sněhu s cílem vrstvu sněhu rozpustit. To bylo takové tupé a milé. 😆

 417. mě se nejvíc líbí článek jak si vybrat PC stoho jsem málem nedoběhl na WC 😀 😀 😀

 418. No, jedna kamarádka si nechtíc spálila bříška prstů tak, že papilární linie jí načas zmizely, než se kůže dohojila, ale masturbací to nebylo. Holt, blbina jako všechno, ale rozhodně né největší, co jsem tu četla.

 419. A to ano, ve volném čase je to fajn. Také to ale nepřehánět, jinak se to \“přejí\“. Navíc, jak píšou zdejší femky, odvádí nás to od práce, vzdělání, zábavy, koníčků. To není pravda, jen nás to nabíjí energií abychom dělali s potěšením i ostatní věci. A nepochopěj to. :pinch:

 420. tak to nevím už nějakej ten pátek s přítelkyní experimentuju s otiskam prstů a taky nic 😀 😀 😀 😀

 421. Filosofie kterou se řídím káže Ukájení choutek na místo odříkání 👿

 422. Jo, to mě také napadlo. Je mi pak lépe po těle i na duši:-). Jen by mě zajímalo, za jak dlouho se mi udělá ten mozol, je to již dvanáct let, co se \“sebehaním\“ a mé papilární linie jsou zcela neporušené. :dry: :silly:

 423. Tak ju, strýčku, sex mě baví a užívám si ho, co bys mi radil? :confused:

 424. Tak, já si myslím, že by jí to možná prospělo, občas něčím pročistit hlávku zelnou. Tyhle hlody jsou výplodem nenávisti a zelené závisti. :huh:

 425. a proto jsem si otevřel okýnko rady strýčka satanisty 👿 👿 👿

 426. jestli ona nejede na houbičkách a nebo na nščem jiným 😀 😀 😀

 427. .########….###….##….##.########
  .##………##.##…##…##..##……
  .##……..##…##..##..##…##……
  .######…##…..##.#####….######..
  .##…….#########.##..##…##……
  .##…….##…..##.##…##..##……
  .##…….##…..##.##….##.########

 428. Ano, ano. :silly:

  Hmm, s tou poradnou je to tak.
  Otázka:
  \“Julie, zvadla mi kytka, mám ji zalévat častěji?\“

  Odpověď:
  \“Ano je to tak, muži jsou zlo, z mého výzkumu je zcela jasné, že muži se v noci tajně ukájejí na nebohých květinách, připomínají jim totiž ženskou vulvu, a ten hnis, co z nich pak vytéká, je ničí a tak nám ženám páchají škody a nedovolí nám se radovat z krásné květeny. Doporučuji namazat jim pyj chilly omáčkou.\“

  Prostě je to zcestná holka, neví, jak to v životě chodí. 🙁 :S

 429. _______ ___ __ ___ _______
  | ____| / \\ | |/ / | ____|
  | |__ / ^ \\ | \‘ / | |__
  | __| / /_\\ \\ | < | __| | | / _____ \\ | . \\ | |____ |__| /__/ \\__\\ |__|\\__\\ |_______|

 430. njn Jůlinka se podobá této reklamě:

  Teorie znamená, že vše víme ale nic nefunguje. Praxe znamená, že vše funguje ale nevíme proč. Spojily jsme příjemné s učitečným nic nejde a nevíme proč MICROSOFT 😀 😀 😀

 431. Ne, ale odborník na sex a vztahy by měl mít osobní zkušenost se sexem a vztahy. Aneb odborník bez praxe se nemůže odborníkem stát. Teorie je na nic, když chybí praktická zkušenost, zvlášť když i teoretické znalosti se ve vašem případě pohybuje blízko nuly.

 432. Ano, co je lidská přirozenost, to je přirozené, sexuální touha přirozená je. Chápu, že máte nějaký veliký psychický blok, který Vám znemožňuje si cokoli takového užít. Co takhle zahodit předsudky a podívat se na to očima bez falešné \“morálky\“, kterou nám vštěpovali lidé, co si nedokázali poradit se svou sexualitou. 💡

 433. Romano, vyskytujete se tu zřídka, a když už, tak si hrajete na neviňátko. Proč mi to připadá tak pokrytecké ❓

 434. Si blbá až to bolí takú \“Libušinu\“ vypotiť to dá zabrať.
  Božina a ani Božiňa nie sú v slovenčine správne, takže je jedno čo som tam napísal aj tak to je blbosť.

  Neplatím za český internet lebo provider je zo slovenska, takže prachy idú slovákom a láskavo si vtlč do hlavy že internet je celosvetový.

 435. Mluvila jsem snad o něčem takovém? Moje maminka není blbá a věř nebo ne, taky jí bylo 15..:D Zato ty jsi inteligent když musíš psát anonymní příspěvky… 😉

 436. Božiňa může být správně slovensky, ale Božina už ne! Vždyť je to jak bažina. :dry:

  A jestli je slovák tak by mě moc zajímalo jestli platí za používání českého internetu!

 437. Jéžíšku! Vlastně asi Jéžíško! 😀 To musí být velice pobuřující,šokující a nechutné odhalení.ěla bych pro Vás radu,já na Vašem místě bych se hodně rozběhla a skočila do zdi a pokud to nepomůže,tak už snad zbývá jen pár plat prášků… A ještě než skočíš,tak se nauč slušnému chování a klepání a dveře,než někomu vpadnu do soukromí,do toho patří.Chááápeš??

 438. [b][color=orange]….on je slovák ulriko. Slovák! Chápeš co to znamená? Že píše a mluví slovenskou gramatikou a tam je Božiňa správně[/color][/b]

 439. Heh… súhlasím tak s prvou polovicou vety, druhá polovica je \“Libušina\“ (blbosť navjäčšieho kalibru). Žiadny boh a ani bohyňa neexistuje!

  Božina? Čo to má k sakru byť? Nemali ste namysli Bohyňa?

 440. [b][color=orange]Nauč se skloňovat ty tele. Bohyni a ne Božini XD[/color][/b]

 441. Křesťani jsou pokrytci protože říkají Božini Bůh.

 442. Je to \“Libušina\“ alebo \“Bohušina\“ – ich blbosť je taká obrovská že na to neexistuje synonymum.

 443. [b][color=orange]No tak jestli je tohle \“oslovina\“ tak nechcu vědět co je potom bejt pseudofeministkou…Mamutina? Velrybina?[/color][/b]

 444. Lebo kresťaniasú oveľa lepší že? (irónia pre debilov)

 445. To ti mamička nahovorila? Choď si radšej behať po parku s paralyzérom ktorý dokáže metať blesky, má 10kg akumulátor založený na rozpade zlata na železo. 😀
  Z masturbácie ešte nikto nezošalel, jediné ktoré zošaleli sú tieto femky na tejto stránke aj to zošaleli z nedostatku masturbácie 😉

 446. A já se ti směju že seš satanista.

  To je ale oslovina!

 447. za troubu jseš tu ty každej se tvejm blbejm kecům jen směje.

 448. třeba že Satan znamená neposkvrněnou moudrost?

  tak proč se tu projevuješ jako trouba?

 449. ta filosofie je na tebe moc složitá ty bys tomu nerozměla stejně jako filosofii Feminismu

 450. No bezva.
  Sám jsi tu tvrdil jak je ošklivé když matka sleduje masturbaci svého syna –
  a tady ses přiznal že bys rád viděl masturbovat 0,3 % lidí, což je jenom v našem desetimilionovém národě 300 000 lidí.

 451. [b][color=orange]Ulričko víš on je satanismus o něčem jiným než ******ním vyvolávání démonů někde v podkrovní s 4 dalšíma kámoškama jak si to představuješ ty[/color][/b]

 452. Heeej ty budeš dobrá fajnovka co :D, jinak tu starou pobožnou pí*u bych střelil do kun*y, až by kvičela jak čuně za ty kecy, ale ty komentáře tady jsou božíí 😀

 453. Kdo se tu zase stydí psát pod svou identitou ? Bohuše ? Libuše ? Ulrika ?
  Fakt bych chtěl vidět jak masturbuje jenom 0,3 % lidí. Taková naivita..

 454. Ve skutečnosti masturbuje sotva 0,3 % lidí, ale nikdo se nechce přiznat že to nedělá, protože v této zvrácené době by si připadal méněcenný.

 455. Neřekl bych že 99 % lidí se psychicky zhroutí nebo propadne tvrdým drogám….

 456. v satanismu o to vůbec nejde přečti si Satanskou Bibly na 0,00000001% pochopíš 👿

 457. Do pekla možná ne, ale takový masturbátor se psychicky zhroutí, nebo zešílí, stane se z něj mrzák nebo propadne tvrdým drogám.

 458. Jak může satanista nevěřit v peklo??

  Kdo tě teda řídí?

 459. já v peklo nevěřím ale na tebe bych uplatnil pořekadlo: Rež a rubaj do krve po te jeji kotrbe (doufám že jsem neudělal někde chybu)

 460. Říká se:

  Metla
  vyhání děti z pekla.

  Ale to se Ti nelíbí, satanisto, viď.

 461. školní budova taky patří státu a očumuje snad nějaký státní zaměstnanec žákyně na záchodcích?

 462. Nesouhlasim. Ten barak nebo byt je proste rodicu a decka maji poslouchat.

 463. Přesně jak říkal Xib nemá tam co lozit bez klepání .

 464. Vážená maminko,měla by jste si uvědomit ,že sebeuspokojování je přirozená součást dívčina žívota a ,určitě je to lepší,než by to za dveřmi provozovala s nějakým \“špinavým\“ spolužákem .Velice mě pobouřilo ,jak můžete o své dceři říct,že je špinavá a ,že by na Vás mohla otřít moč z rukou .Sama X krát šáhnete na kliku od dveří u domovních dveří a vůbec netušíte co vše se na ni usazuje .A jak jste sama napsala ,dceři jste dala život,a pokud ji budete mít ráda ,tak ji budete mít ráda se vším všudy.Ať mastrubuje nebo má ruce od moči .

 465. [b][color=orange]Ne jen si myslím že normální člověk zaklepe než někam vleze.[/color][/b]

 466. Se uklidni. Ty budes jeden z tech co si mysli, ze cokoli patri rodicum patri i detem co.

 467. [b][color=orange]A to jako znamená že si může lozit do pokojů, koupelny a záchoda bez klepání? Asi bude pěkně nevychované hovado jak ty[/color][/b]

 468. [b][color=orange]A co jí leze do pokoje bez klepání? Když je matka blbá a nevychovaná tak ať se nediví[/color][/b]

 469. [color=blue]kdybych měl po každé mastuprbaci měnit školu tak studuji někde v Nepálu :silly: 😆 [/color]

 470. Je dobře, že se matka stará o svoji dceru. Jsou národnosti, které je nechají běhat celé dny po ulici nahaté a je jim jedno kdo jim kde šmejdí rukou.

 471. Článek jsem četla a nic o špehování tam nebylo. Vešla do pokoje a dcera pohybovala rukou.

 472. Chránit svoji dceru a před čím ? Před žloutenkou z neumytých ruk ? To sice smysl dává , ale nemyslím že to nebyl záměr . Špatné je třeba to že špehuje svoji dceru . A nebo například to že si myslí že kdyby měla v rodině bezdomovce promítlo by se to v genetice a mohla by jeho chudobu zdětit .
  To už je lepší jedna moje kamarádka která měla křivý nos a myslela si že když si nechá udělat plastiku jejímu dítěti se to vyhne . :silly:

 473. [quote=Mia]Vy jste se sebe na intimních partiích nikdy nedotkla? Potom bych řekla že močí smrdíte spíše vy a ne vaše dcera.
  Mám pro vás také radu jako "Julie".. naučte se klepat! Masturbovala či masturbuje každá dospívající dívka a rodičů se na to určitě ptát nebude… každy psycholog vám řekně že dívka dobře pozná sebe sama – lepší než aby jí někdo od třinácti let šukal ne?[/quote]

  a musím říci že i moje maminka se smála po tom, co sem jí převyprávěla tento článek a vaši odpověď Julie.

 474. aha takže i slovo c.e.n.z.u.r.a je ******ovany tak kua co mam psát

 475. aha tak ******* zasáhla maj to tu nějak přísný zkusim to napsat nějak oklikou 🙂 akakejtivní nebo a.s.e.r.tivní

 476. bych řek že myslela a***tivní a styděla se napsat sprostárnu :cheer: jinak moc dík za článek i komentáře už dlouho jsem se tak nezasmál
  a odbronici julii bych rád vyzval at proboha už nikomu neradí – tahat holku v 15 letech na jinou školu jen kvuli údajné masturbaci (důkaz nemá byla zády třeba se jen podrbala) muže poradit jen absolutní blázen a člověk který o dětské psychologii neví absolutně nic
  kdybyste řekla promluvte si s dcerou ale tohle

 477. Já myslí vážená, že se nemusíte štítit toho že se vás dcera chce dotknout rukama, kterýma se dotýkala svého přirození. Protože vy a přirození vaší dcery jste pokrevně příbuzné…… 👿

 478. Vy jste se sebe na intimních partiích nikdy nedotkla? Potom bych řekla že močí smrdíte spíše vy a ne vaše dcera.
  Mám pro vás také radu jako \“Julie\“.. naučte se klepat! Masturbovala či masturbuje každá dospívající dívka a rodičů se na to určitě ptát nebude… každy psycholog vám řekně že dívka dobře pozná sebe sama – lepší než aby jí někdo od třinácti let šukal ne?

 479. Jako taky jsem si něco takovýho říkala 😀 Podle mě jste všichni tady (ti co to vedou a zastávají to) magoři 😀 Hej uvědomte si co tady vykládáte. Prej už ju nemůžu ani obejmout…Jste normální? Vždyť je to vaše dcera :/ Řeknite mi, kdo na sebe nikdy nešáhl? Fakt ty jo, tyhle stránky by jste měli zrušit a jít se zakopat. Beztak polovina co vás tady je, jste starý panny..

 480. Masochista má rád utrpení sám, sadista ho rád působí, jen tak pro informaci

 481. A máte sama obřízku, když říkáte že vám vaše vulva přinesla jen potíže. A hlavně když ji doporučujete jiným?

 482. Dělíte si prdel???? :woohoo: :woohoo: No to musí být úplný ***** ty ženský co to tady vedou… :woohoo: :woohoo: A ať mi neřikaj, že na sebe ani jednou ,,nešáhli\“. :woohoo: :woohoo: Dlouho jsem se takhle nenasmál.
  P.S. Asi budete mít těžkej život dámy…

 483. Tohle by mohl udelat dceri jenom masochysta nebo nejakej uchyl. Nemas pravo delat neco o co nema tvoje dite zajem, i kdyby masturbovala treba cely den.

 484. jestli tím a***tivní myslíte atraktivní tak to mě teda po***te 😀

 485. Vůbec tady nemelte , tadle stránka je celá jedna velká s*r*a*č*k*a ! A paní Julie to nemá v hlavě v pořádku! :woohoo:

 486. [quote=Lopa]A jak je sex potřebný k životu? Jakože ho potřebujou chlapi? Jakože ho používají k ovládnutí ženské mysli?[/quote] si snad děláte srandu 😀 …někdo neví, \’jak je sex potřebný k životu :D:D:D\‘ rofl. ne, klidně si dál myslete, že děti nosí čáp 😀 přesně tyhle lidi píšou tyhle hovadiny na tenhle web

 487. Tohle je zhruba 3. článek co na tomhle webu čtu, a porád se nemůžu zbavit pocitu ze tenhle web vedou asi 4 asocialní feministky co si doma všechny tyhle \“příspěvky\“ cucaj z prstu… tohle je fakt neuvěritelný že by v ČR bylo víc takhle středověce smýšlejících lidí…. takže lidem co to pišou (nebo vymejšlej) (nebo to sem píšou ze srandy aby se pobavily nad radami co dostanou) tak palec dolů – snad jen tomu poslednmu případu nahoru 😛

 488. [quote=Václav]Paní Julie, nejste shemale?[/quote]
  spíš starej camel.

 489. Pche a kd v dnešní době nemasturbuje? Spíš by se na vás dívali divně, pokud by to nedělala, zkrátka opak toho, co jste psala. Jste vymaštěná kr.áva!!! SMRT VÁM VYMAŠTĚNÝM PÍ.ČÁM A SEXU ZDAR!!!

 490. [quote=satanista]nemyjou se řídí se heslem co je do 1 mm to nevadí a co je nad to odpadá 😀 😀 😀 [/quote]http://www.youtube.com/watch?v=N9FTAvXXvPk

 491. [color=red][/color][size=medium][/size]http://www.youtube.com/watch?v=N9FTAvXXvPk

 492. vy ste fakt divný a ubohý :X nešahnout na dceru protoze masturbovala?zkus to taky ty ***** co si rikas matka[color=red][/color][b][/b][b][/b][b][/b]

 493. [quote=satanista]nemyjou se řídí se heslem co je do 1 mm to nevadí a co je nad to odpadá 😀 😀 😀 [/quote]

  Děkuju, teď jsem si díky vám nablil do klávesnice.

 494. nemyjou se řídí se heslem co je do 1 mm to nevadí a co je nad to odpadá 😀 😀 😀

 495. A jak to děláte, když se myjete? To si na ní nesaháte? Nebo se tam vůbec nemyjete? fuuuuj!!!

 496. Kež by měla autorka v hlavě piliny, podle mě tam má pěkně [b][color=maroon]N.A.S.R.Á.N.O.[/b][/color]

 497. Omlouvám se za skákání do tématu, myslím že psát další přízpěvek o neškodnosti a přirozenosti masturbace nemá smysl, ale rád bych se zeptal proč jste (tím myslím judr. Julii) neodpověděla na, z mého pohledu slušný komentář od \“Jimmy – MCB\“.

 498. [color=blue]kéž by alespoň piliny, ty by se daly využít, ale to co má v hlavě nejde využít ne nic 🙁 [/color]

 499. Ty budeš taky řádně chytrá, co? :whistle: :woohoo: :woohoo:

 500. Podle mě byste jí měla dát nějakou výhrůžku, například že pokud si bude dále osahávat genitálie, odnese ji čert, nebo že ji vezmete do nemocnice, kde jí udělají obřízku.

  Mimochodem, ještě k těm obřízkám, myslím, že by se měly dělat již malým dívkám preventivně. Například moje vulva mi nikdy potěšení nepřinesla, pouze mě lákala k nepravostem, kterým jsem již několikrát málem neodolala. Obřízkou se primární funkce genitálu neztrácí, naopak je prospěšná v tom, že odstraňuje zbytečné a NEBEZPEČNÉ vlastnosti.

  To je tedy můj názor. Hezký den Vám přeje
  Vaše Jarka.

 501. [quote=Lopa][quote=Luid]Useknout dceři ruce a matku podpálit. Vyvrhelové společnosti! Zvrácení lidí patří do ústravu![/quote]To ty patříš do ústavu![/quote]

  myslím, že tohle bylo myšleno jako **** x) no každopádně tento článek velice pobavil…ruku na vagínu maminko, já myslím, že už jste také nejednou masturbovala…pokud z toho máte pocit viny a přenášíte ho na svoji dceru, měla byste vyhledat odbornou pomoc, sexuální potřeba totiž patří mezi primární potřeby člověka, tzn mezi potřebu jídla a pití…pokud si odpíráte jídlo, jste anorektička a měla byste se léčit, pokud si odpíráte sexuální život je to to samé…

 502. [color=red]Soudím, že pisatelka Anna má asi místo mozku piliny![/color]

 503. Pripadá mi to, že veríte tomu, že ak nikto nebude masturbovať, sexuálne žiť či sa, čo len dívať na muža, [color=green]zachránite svet.[/color] Žiaľ, (alebo chvala bohu?)[size=medium]nejde[/size] vám to …

 504. [quote=Tvoje Svedomie]"Je to slušná holka a příště ji může vyrušit některá z kamarádek nebo sousedka, co k nám chodí a co by si pak sousedi řekli? Vyhýbali by se nám obloukem a ještě by se to rozkřiklo po okolí a ve škole. Víte, jaké jsou děti. Určitě nestojím o to, aby si na mně ukazovaly ostatní matky a bály se, že je má dcera zkazí."

  To zijete v dakej sekte alebo co? Povedzte kde a kolko vas je, aby som vedel pocet nabojov…[/quote]

  Toto považuji za výborný komentář. I já masturbuji, sdílím tuto informaci s kamarády a nikdo se mi nevyhýbá. Paní Anno, i slušní a inteligentní lidé masturbují (já chodím na gymnázium a tam to nikomu nepřipadá zvláštní). Pokud i po tomto komentáři a po této vynikající odpovědi budete svoji dceru trestat, prosím, klidně ji trestejte, ale až vaše dcera toto rozkřikne po škole anebo toto řekne doktorovi/doktorce, nebudete považována za normální matku. Pravidelná masturbace JE zdravá.[color=aqua][/color][size=medium][/size]

 505. Je mi líto, ale organizovanost vašich vět je více chabá než logické chápání malého dítěte. I ono pozná, že

  3 => 3 3 => 3

  leč by to nepochopil… ale jelikož to vy nechápete ani nevíte, co to znamená (a pozor, to je rozdíl), vysvětlím vám to.

  Lidé něco dělají, protože je to přirozené.
  příklad: Lidé jedí, lidé masturbují (podle Tomáka).

  Něco je přirozené, protože to lidé dělají:
  příklad: Lide existují, lidé chodí.

  Tak, doufám, že vidíte rozdíl. Tomák hovořil/psal o první možnosti, vy jste mu odpověděla trošku nelogicky na druhou, mou otázkou je: Proč probůh?

  Neberte to zle nebo jako útok, ale říká se, že slabším jedincům se má pomáhat, tedy doufám, že jsem vám pomohl s pochopením sdělení,

  s pozdravem
  Jimmy

 506. Paní Julie, pán povídal, že by měli odpovídat odborníci a to v jiném odstavci než v tom, kde vás napadá z (ne)masturbace.

  Možná naráží na to, že na podobné problémy se více hodí psycholožka nebo psycholog či v extrémních situacích psychiatr než právnička nebo právník.

 507. Děkuji, však netřeba narážet na nedostatky příspěvku paní Julie či kohokoliv jiného. To je k ničemu a vede to jen ke spamu, který zde vládne už tolik měsíců 🙂

 508. Zdravím opět,

  nejdříve bych chtěl poděkovat za vaši odpověď, tedy děkuji.

  Pomáhat lidem je krásná věc, nechápu ale, proč k tomu potřebujete zákon, to může ale být mnou (vlastně to asi musí být mnou).

  Však tím jste mi odpověděla na první část mé otázky, pokud se vám nechce mluvit o té druhé, chápu.

  Co se týče mého prvního bodu, klidně mě zesměšněte, prosím. Mně to nevadí a vy jistě máte plno logických a závažných argumentů. Třeba můj nižší smysl pro pochopení takových věcí (a to si přiznejme, že je nižší, nikdy nebudu matkou, která má ke svému dítěti nejblíže) dává vaším argumentům větší váhu, však já se za to nestydím, je to přirozenost každého z nás, inteligence, chytrost atp. 🙂

  Tedy prosím, poučte mne.

  Víte, nejsem člověk, jenž by tolik přemýšlel o podobných tématech. Chtěl jsem svůj život zasvětit vědě a kariéře, najít podstatu vesmíru (no prostě hloupě nereálný sen). Ale jen do doby, než jsem poznal jednu dívku. Je překrásná (hu, vlastně plácám nesmysly, je úplně obyčejná). Ta dívka je tak obyčejná jako jsem já, však tím, že mi dokázala poplést srdce, změnila i mé myšlenky ohledně budoucího života. Chci sice stále studovat teoretickou fyziku popřípadě matematickou analýzu (aneb čím víc tím líp), ale už bych nikdy neřadil nic před tuto dívku.

  A teď vám nastíním situaci. Rád bych totiž znal váš názor. Této dívce jsem obětoval více času než komukoliv, vlastně myšlenkami jsem u ní neustále (bylo mi vytýkáno, že jsem na hradě při rekonstrukci vykřikoval přezdívku, kterou jsem jí dal – samozřejmě jsem jí tak říkal jen když souhlasila s tím, že se jí ta přezdívka líbí, říkala, že je to roztomilé :-). Po celém tom dlouhém čase, kdy jsme spolu byli (leč přerušovaně) mi napsala jen to, že se mnou nemůže být ze soucitu.

  Tedy ptám se vás, v čem je podle vás chyba. Bylo mi řečeno, že o mně nikdy nemluvila ani trošku hrubě (ani bez sprostých slov). Vždy mě vychvalovala a říkala všem, že je se mnou ráda. No a nyní mi povězte, v čem si myslíte, že je chyba?

  Jsem také člověk, pomůžete mi tedy? Nevadí, že zastávám opačné pohlaví? Zákon k tomu nepotřebujete, ne?

  A berte mne za sobce, ale nemám mateřský instinkt, beru to jako problém větší než masturbaci paní, jež napsala příspěvek, o kterém jsem psal v bodu 1.

  Nejsem si jist, jestli mám čekat smysluplnou odpověď, však stále doufám, takový jsem.

  Útěchou mou, že mě tu nikdo nezná, tedy jsem mohl vylíčit kostru svého příběhu, aniž by se to dozvěděl někdo z mého okolí.

  S pozdravem
  Jimmy

 509. [quote=Erik]Tak to nechápu 😆 😆 každej normální člověk masturbuje 😆 👿 [/quote]
  [color=blue]máš pravdu \“normální\“ člověk masturbuje 😆 [/color]

 510. Tak to nechápu 😆 😆 každej normální člověk masturbuje 😆 👿

 511. Na někoho kdo souhlasí s Julii není čtrnáct palců dolů, vůbec špatný výkon. Nedávno sem viděl příspěvek tušímže Marcely s 90 trestnými body, takže bych si z toho nic nedělal.

 512. Tolik palců dolů? A za co? Za vlastní názor? Jděte někam.

 513. Chce povědět, že u nich v rodině to je očividně běžné. Usínají si na pomočených ramenech a tak podobně.

 514. [quote=Luid]Useknout dceři ruce a matku podpálit. Vyvrhelové společnosti! Zvrácení lidí patří do ústravu![/quote]To ty patříš do ústavu!

 515. Protože to lidi dělají, tak je to přirozený? Já nevím, ale přijde mi, že to nemyslíš vážně.

 516. Pořád nechápu co špatného Anna udělala. Ty to víš? Jen se snaží poněkud svérázným způsobem chránit svoji dceru a to je všechno.

 517. uvažuj!!! Kdyby se jí to nelíbilo, tak to asi nedělá. Je to její věc. V životě sem neslyšela, že by člověk při masturbaci ztratil otisky prstů, nebo jinou šílost. A pro všechny dívky, které tomuto webu věří: Berte to s humorem!

 518. Asi měsíc jsem na tuto stránku nezavítal , ale teď jsem se opět pořádně p*o*b*a*v*i*l . Problém není v dceři , nýbrž někde v hlavě paní Anny . Nejspíš nějaké trauma z dětství co já vím , vřele doporučuji navštívit psychologa. Jinak souhlasím s Barborou . Masturbace něčí dcery podle mě nijak nesouvisí s postavením žen ve společnosti .

 519. [quote=Julie]A protože to podle vás dělají všichni, tak je v tom budeme podporovat a nepodnikat žádné kroky?[/quote]
  Popravdě vám ani nic jiného nezbyde. By mě zajímalo jaké kroky tím myslíte. Pokud by jste něco zakázali nebo nedejbože třeba někoho vykastrovali, tak by jste si předem podepsali ortel, dochází vám to? žijete vůbec v realitě? Myslíte, že každá žena se k vám přidá a bude stejná. Otevřete oči-tam venku je krapek jiný svět.

 520. \“Je to slušná holka a příště ji může vyrušit některá z kamarádek nebo sousedka, co k nám chodí a co by si pak sousedi řekli? Vyhýbali by se nám obloukem a ještě by se to rozkřiklo po okolí a ve škole. Víte, jaké jsou děti. Určitě nestojím o to, aby si na mně ukazovaly ostatní matky a bály se, že je má dcera zkazí.\“

  To zijete v dakej sekte alebo co? Povedzte kde a kolko vas je, aby som vedel pocet nabojov…

 521. A jak je sex potřebný k životu? Jakože ho potřebujou chlapi? Jakože ho používají k ovládnutí ženské mysli?

 522. Paní Julie, vy nezesměšnujete nás ale sama sebe. :woohoo:

 523. To už si ze mě vážně děláte prd*l ?!
  Asi když ste tak chytré tak i určitě víte že masturbace je přirozená věc, a taky jistě víte kolik toho je společnýho s FEMINISMEM. No správně vůbec nic. TAk si tyhle vaše kecy pište na nějakej jinej web, o pošahaných matkách které se nikdy nepřispůsobý přítomnosti a nepochopí že sex je k životu podřebný a když ho nemááte tak asi masturbujete ne? Tak prosim vás vy se nenazívejte FEMINISTKAMI… :angry: 😆

 524. :woohoo: :woohoo: :silly: :woohoo: :silly: :woohoo: 👿 😛 Tak to jsem se pobavil.Tento web je opravdu Jedna velká legrace.Ale jestli to není legrace tak to tu cracknul nějaký hacker ****álek a pokud ani to ne tak potom je potřeba na některé ženy jako je Julie poslat pány ze svěrací kazajkou,protože tohle není normální. :huh: :S

 525. Teda Julie prosim už raději nikomu neraďte. Co jsem tu přečetl tak je mi té holky fakt líto pprotože být s někým jako vy pod jednou střechou musí být pro dospívající dceru očistec. Haló je už 21 století a ne puritánská Anglie. Proberte se a nechte ji žít !

 526. Vážená paní Anno,

  buď jste veeelmi hodně zaostalá anebo jste se narodila rovnou dospělá, neboť masturbace je zcela přirozený jev při poznávání sebe sama. Je sice možné, že Vy to odsuzujete, ale dělat ze své dcery nějakou fuj fuj tajbl, je přinejmenším nedospělé a v kontextu dnešní doby vlastně nemorální. Vy si mějte názor jakýkoliv, byť nemožně zastaralý a dáááávno přežitý, ale chraň Vás ruka Páně, učit těmto názorům i svoji dceru.
  Bylo by docela fajn, kdybyste si došla za nějakou sexuoložkou, aby Vám vysvětlila, cože to Vaše dcera dělá a proč. Možná, že když Vám to vysvětlí jiná žena, přijmete to stravitelněji.
  A mimochodem, stále platí, u Vás zcela evidentně, že kdo říká, že nemasturbuje, dělá to dodnes – aneb kážete vodu, ale pijete víno;)
  Tak směle do toho, Vy puritánko!!

  P.S.1: Sousedi si na Vás těžko budou ukazovat či se Vám vyhýbat už jen proto, že mají \“černé\“ svědomí: oni to totiž dělají taky
  P.S.2: A když budete v pátrání toho Vašeho rodinného rodokmenu, zkuste se podívat i na sebe. Že by tam byl taky nějaký bezdomovec??
  P.S.3: Rada Julie je tak blbá a zcela mimo, že mě napadá jen jediná odpověď: Julie, nechte těch pitomostí a jděte masturbovat!

  S pozdravem Martin Szabo, věčně to masturbující chlap ( a komu se to nelíbí, ať mi zadek políbí B) ).

 527. :woohoo: 😆 OMG z toho naděláte !!! Tak vaše dcera si klikala na myšku no a co ?! Je taky jenom člověk a lidi tohle dělaj protože je to přirozený !!! 😉 Tak buďto i nadále koukejte na svoji dceru jak si mastí frndu nebo jí rovnou kupte robertka ať to má příjemňejší !!!

 528. \“Na vašem místě bych ji přeřadila na jinou školu.\“
  opravdu jen WOW…

 529. Musím se smát. Pakliže jde o recesi – je to povedené. Jestli ne, tak otázkou by mělo být, jak vás všechny \“feministky\“ umístit co nejrychleji na uzavřené oddělení psychiatrické léčebny. (Btw. chlapci za to nemohou, to bude dospívání – ale to se vám asi ještě nestalo 😉 )

 530. A co kuřáci? Kouří jich hodně, považuješ to také za správné?

 531. Tak mi přijde, že argumenty píšící na stranu Julie sem musí psát někdo kdo chce ostatní jen pobavit aby měli na co reagovat a neklesla návštěvnost ***veru. Proto že jinak mi tahle diskuze přijde naproste na hlavu padlá 🙂

  ..jako **** je to dobrý, ale pokud to paní Julie myslíte vážně, o čemž silně pochybuji, měla by ste se nad sebou zamyslet jak by to mohlo dopadnout, pokud Vaše rady vezmou lidi vážně protože Vám důvěřují.

  Masturbace je naprosto běžná činnost patřící k pohlavnímu životu člověka, pokud to nechcete provozovat, vymlouvat Vám, ani nikomu jinému, to opravdu nebudu. Ale zakazovat to někomu a ještě se nad tím pohoršovat \“jak jen je taková nestydatost možná\“ je prostě jenom k smíchu, jen bohužel pro toho, kdo v podobném prostředí bude vyrůstat, je to k pláči.

  Sbohem

 532. Přesně tak… z vulvy (popř. pseudofem. chlupatice) ženě stříkají při masturbaci hektolitry chcanek… toť názor samozvané odbornice na mezilidské vztahy a sex Julie s. r. o.

 533. Jůlinko, zase se chytáte za slovíčka… z Vašich odpovědí, zde na tomto webu soudím, že jste lehce pomalejší, proto Vám to přeložím, aby to pro Vás bylo srozumitelnější, ano?

  Nejde o masturbaci, ale o sex jako takový, a pokud sex berete jen jako příležitost k oplodnění, tak si založte \“OPLODŇOVACÍ PORADNU\“!!! Teoretik na poli vztahů a sexu, jakým Vy má drahá Julie rozhodně jste, nemá komu co radit. Že jste \“právník\“ (ano, mužský rod záměrně), o čemž např. díky Vašemu vyjadřování a myšlení velmi pochybuji, Vám při této činnosti také moc nepomůže (nemluvě o… Julie napsala: \“Spěte v noci s injekční stříkačkou pod polštářem, stačí se sycenou vodou, bublinka dokoná své…\“ atp. = právník za všechny prachy, alias \“dobrá\“ rada nad zlato). Kdokoliv kdo chce provozovat nějakou poradnu. by měl být obecně OBJEKTIVNÍ (ne zaujatý) a měl by mít PRAKTICKÉ (stará, popř. oplodněná \“panna\“ = teoretik) zkušenosti s danou problematikou… Rozumime? B)

 534. Už dlouho jsem se takhle nepobavil…Je to lepší než satiristické časopisy!!

 535. Jůlinko, je mi jasný, že si smysl příspěvku nepochopila, ale aspoň se snaž!! Snaha se cení 😉 Třeba dostaneš lízátko 😉 :whistle: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 536. Podám na Vás trestní ******** pro navádění k mrzačení lidí a vraždám! :angry:

 537. Useknout dceři ruce a matku podpálit. Vyvrhelové společnosti! Zvrácení lidí patří do ústravu!

 538. Ona si zadek neutírá a p-í-č-u si nemeje(jakýkolu dotyk považuje za masturbaci)… fůůj :X

 539. Tak je asi pravda že ty ruce by si umejt mohla a dělat to ve chvíli kdy může kdokoliv přijít taky asi něni úplně nejlepší, ale jinak je to naprosto normální. Tenhle článek má v sobě víc intelignece než je běžné, něco se s těma femkama děje………

 540. :woohoo:
  Mno, najprv som si myslela, že nemapišem nič. Potom som si aj ja myslela že celá táto stránka je jedna veľká RECESIA, ale keď to tu tak čítam ďalej, nedá mi to a musím uznať, že je to tu celé nejaké divné až chore! :woohoo:
  Vaš problemy a Kuvajtskú ropu by som brala okamžite!

 541. Tomu říkáte odpověď na dotaz na úrovni? Chabý pokus…

 542. Pozná se snad odborník podle toho, že masturbuje? Proč to vůbec dáváte do kontextu?

 543. ano, protože pokud to dělají skoro všichni (a jako že dělají…), tak je to normální, protože za normální se považuje chování většiny….naopak asexuální a často i asociální názory, které zastáváte vy jsou zralé na léčení….

 544. [quote=Julie]Mám právní vzdělání a působím zde externě v poradně pro vztahy a sex. A vy jste kdo smím-li se ptát.[/quote]

  Předpokládám, že Vás, má drahá Julie, nikdy ani nenapadlo, že byste svými \“radami\“ mohla někomu způsobit opravdu vážné nepříjemnosti. Z toho co o sobě tvrdíte, Vás nikdo nemůže ani v nejmenším podezřívat, že byste mohla být dobrou rádkyní v oblasti pro vztahy a sex.
  1) Vztahy – něco kolem 90% návštěvníků těchto stránek vás považuje za nejméně 4*. Nejčastěji o vás mluví jako o ******, nebo *****. Opravdu dobré vztahy na úrovni. Všichni obdivně vzhlížíme k Vašemu zářnému příkladu a nemůžeme se dočkat dalších rad, které nás učiní ještě méně snesitelnými a oblíbenými.
  2) Sex – Nemasturbujete (nikdy jste nemasturbovala, a přeji Vám, abyste ani nikdy v budoucnu nemasturbovala, protože si to prostě nezasloužíte) a chlubíte se tím více než Vašimi sexuálními zkušenostmi (o nichž by se jistě dalo s úspěchem pochybovat).

  Jsem zastáncem toho, že rady by měli dávat odborníci, protože takoví fušeři jako jste vy mohou napáchat obrovské škody.
  Zamyslete se nad sebou, než Vás někdo opravdu poslechne.

  Maucta!

 545. Oh, můj bože! Za takové chování bych svou dceru, pokud bych nějakou měl, hned dal do děcáku. Něco takového si přece žádná žena ve dvacátém prvním století nemůže dovolit! No kde to jsme?

 546. [i]Příčí se mi ji obejmout, protože vím, že těma rukama na sebe sahala a teď by se tím měla dotknout své matky?[/i] :woohoo:

  A keď sa umývaš, alebo vytieraš zadok po potrebe, potom tými rukami chytáš svoju dcéru? :woohoo: fúúúj, si nechutná. A ešte s nimi krájaš chlieb pre svoju rodinu :X

 547. co je špatného na radě paní nně, ať skočí z okna? Je to stejná P I T O M O S T jako rady zde přítomné \“odbornice\“
  Ale.. jsem smazaná

 548. Anně doporučím skočit pod vlak hned poté, co dceru vyhodí z okna 😆
  Už jsem na těchto stránkách dlouho nebyla a musím uznat, že ke své škodě, tak od srdce se jidne člověk nezasměje.

 549. Já si myslím, že při masturbaci se nevylučuje moč, ale něco trochu jiného, že. A nikdo neříká aby chodila s pomočeným ramenem. Jen poukazuji na absurditu vašich tvrzení. Mám na mysli všech ť vše. :confused: :confused: :confused: zdejších admin. Tot

 550. A protože to podle vás dělají všichni, tak je v tom budeme podporovat a nepodnikat žádné kroky?

 551. Aha. Takže má ta matka chodit s pomočeným ramenem? Nebo co nám tu chcete povědět?

 552. Právo mne baví. Ráda pomáhám lidem a tak potřebuji oporu v zákoně. Více snad dodávat nemusím. Bod číslo 1. nebudu raději komentovat. Ledaže bych vás chtěla zesměšnit a to nechci, jsem a***tivní.
  Julie

 553. Rád bych se taktéž vyjádřil.

  [u]1. k tématu:[/u]
  Nechte vaši dceru, ať dělá to, co považuje za správné. Možná si to uvědomuje málo lidí, ale \“správnost\“ je pouze lidský výmysl. Tři miliony let zpátky jsme šplhali po stromech, pár desítek tisíc let zpátky lidstvo lovilo, aby přežilo. No a je to jen pár stovek let zpátky, kdy se za nejsprávnější styl prožití života považovalo bojovat a zabíjet ve jménu krále – a to mluvíme jen o Evropě.

  Tak jako tak je prostě jasné, že to, co je správné, nikdy nikdo neurčí. Všechno je jen o výchově a nastavení hodnot danému jedinci – pro takového křováka je správné něco jiného než třeba pro mě, přesto je správné oboje.

  Má-li tedy vaše dcera pocit, že je správné masturbovat, nechte ji a ona časem pozná sama, zda je to pro ni správné či ne. Pokud vám záleží na jejím štěstí, nechte ji, ať si vše vyzkouší sama, věčně s ní totiž nebudete a bylo by lepší, kdyby tou dobou už věděla, jak se má postavit k životu, s věčným napomáháním k tomu, co je správné pro vás, ji nepomůžete.

  [u]2. Otázka na autorku[/u]
  Vážně jste nikdy nemasturbovala? Přijde mi zvláštní, že jste to ani nezkusila.

  [u]Otázka na paní Julii[/u]
  Zdravím i vás, paní Julie, doufám, že pro vás nebude problém mi odpovědět.

  Chtěl bych se zeptat na něco ohledně vašeho vzdělání – pořád s ním totiž poukazujete na to, že jste víc než ostatní – no a možná jste, to mně nepřísluší soudit. Každopádně bych se rád zeptal, proč zrovna práva zaujala vaší osobu. To je jedna část mé otázky, druhá část zní: Pracujete v nějaké právnické agentuře nebo zastupujete soukromou osobu?

  Jsem sice zaujatý matematikou, ale rád bych si rozšířil obzory i v dalších oborech, o kterých toho moc nevím a jak jinak získat informace než přímo od někoho, kdo se v tomto prostředí pohybuje 🙂

  Zatím s pozdravem
  Jimmy

  P.S. nevěděl jsem, jak nazvat téma, MCB jsou iniciály jedné dívky, kterou považuji za smysl mého dýchání, tedy v tom nehledejte žádné zkratky sprostých slov či něco podobného

 554. Apropo, je dokázáno, že taková moč je sterilněší než například sliny. A dokazovala to žena, vědec to prestižní světové univerzity ve spojení s dalšími kapacitami. Nehledě na to, že některé národy ji stále používají jako desinfekci. I když, brrr. Pro nás nepochopitelné, ale je to bohužel tak.

 555. Prosím najděte a přečtěty si všechny autorky článků a také ženy co na ně odpovídáte pro co bojují(ovaly) aby jste pochopily jak moc se pletete když používáte toto pojmenování. Pokud chcete řešit pouze vaše pohlavní orgány a tvrdit jak jsou muži špatní a zkažení tak si založte třeba blog ale Feminismu tímto děláte jen ostudu.

 556. [quote=Doktor.bota]hynku, klid. já myslím, že nejen tenhle článek, ale celá stránka feministky.com je velká ******.
  a tenhle konkrétní článek podle mně psal chlap. ta poznámka o ramenu zavánějícím močí dcery – to by ženská nenapsala.[/quote]
  hej, na týhle stránce je zakázáno slovo r*e*c*e*s*e? to leccos naznačuje, že ano…

 557. hynku, klid. já myslím, že nejen tenhle článek, ale celá stránka feministky.com je velká ******.
  a tenhle konkrétní článek podle mně psal chlap. ta poznámka o ramenu zavánějícím močí dcery – to by ženská nenapsala.

 558. No to mě po*** … Prej přeřadit na jinou školu.. Dyť to je puberťačka dělaj to všichni a tady se s toho můžou všichni po****…Fakt já vždycky umírám když to čtu

 559. Ať jí usekne ruce, pak nebude mít strach že si jí bude drandit nebo že jí ušpiní.

 560. haha 🙂 miluju tu vasi stranku . Doufam ze se nekdy potkame a dame kafe a pokec 😆

  jinak Vas vidim jako hambu vsech feministek a delate ostudu vsemu za co kdy bojovali 🙁

 561. Miluju lidi, kteri delaji jako by nikdy v zivote nemasturbovali. Neni na svete normalne vyvijejici se clovek, ktery to nedela obcas i v dospelosti.

 562. Přátelé, divím se tomu, že se vůbec necháte vytočit nějakým smyšleným příspěvkem. To jste ještě nepřišli na to, že se jedná o R E C E S I ? Přeci si snad nemyslíte, že by něco tak stupidního mohlo v 21. století existovat ?
  Pokud se náhodou mýlím a paní zdejší paní Julie skutečně existuje, pak bych ji ráda poznala.. Na co jezdit do exotických zemí a po všelijakých divech světa, když máme doma unikát.. :unsure: [size=medium][/size][color=red][/color]

 563. to je ale fain úterý, když se člověk tak pěkně zasměje..)))

  Milá Anno, nemyslím, že by jste s tím co dělala Vaše dcera měla cokoliv společného, ať již výchovou, nebo generačně. A to z hned několika důvodů.. 1.uspokojování sama sebe je velice příjemné a to v jakémkoliv věku a příjemným věcím odoláváte těžko. 2. děti se více či méně uspokojují sami již od 2-3 let a to aniž by jste byly schopni si této skutečnosti všimnout. 3. nevím sice kolik vaší dceři je, ale orgasmus jako takový uvolňuje endorfiny a ty jak se celosvětově ví, působí na mozek a fungují jako lehké antidepresivum. atd atd…
  Celkově by se dalo říct, že pokud hodláte své dceři zakázat masturbaci, způsobíte jí tím větší deprese a tím ji vlastně přimějete k tomu, že si to bude dělat ještě častěji, nebo co by pro Vás asi bylo horší.. najde nějakou kamarádku/da, která jí to dobře udělá nejen rukou, ale i jazykem. Co se týká masturbace dívek je vědecky dokázáno, že většina dětí již od dětství spí s jednou nohou nad peřinou a jednou pod, tzn peřina je namačkána v rozkroku a svým tlakem působí jako prostředek k uspokojení… možná i vy sama takto spíte, aniž by jste si to uvědomovala..

 564. Pěkný den Barboro,
  velmi ráda bych popřela to, co píšete. Ale nemohu a naopak Vám musím dát za pravdu. Už se zde nebavíme o feminismu, ale o hloupostech, které nemají s feminismem nic společného. Smutné.
  Jana

 565. [quote=Julie]Mám právní vzdělání a působím zde externě v poradně pro vztahy a sex. A vy jste kdo smím-li se ptát.[/quote]

  Prázdninová Plzeň?… 🙂 Za prvé snad \“právnické\“, ne? Za druhé – i kdyby (rád bych věděl, kde jste \“paní kolegyně\“ studovala), tak to je kvalifikace do \“poradny pro vztahy a sex\“? Dovoluji si v této souvislosti upozornit, že vaše kontroverzní \“rady\“ rozhodně nejsou lege artis!
  P.S. Pominu vaši hrubku v interpunkci.

  Hynek Zatloukal
  speciální pedagog, andragog, učitel, právník (PrF MU)

 566. Copak je tohle důvod k tomu, měnit školu? Myslíte si, že na jiné škole to bude jiné? Jestli opravdu ano, pak musím říci, že to nemáte v hlavě v pořádku a očividně se nepohybujete ve školním prostředí. Krom toho to dělá téměř každý, mezi mladými obzvlášť. Tahle vaše rada, je snad spíše hloupý ****. Něco takového by snad člověk mohl očekávat v dobách socialsmu, nebo možná ještě před tím. Příště budete radit, aby ji za to zavřeli rovnou do vězení se svěrací kazajkou k tomu, ne? Drahá Julie, možná by jste to měla sama jednou za čas zkusit, přinejmenším by vám to pomohlo k odreagování se od podbobně nesmyslných názorů.

 567. [quote=Julie]Jen se otáčejte k problémům zády. Však vás to jednou dožene.[/quote]

  Páni, tak to jsem netušil a potřeboval jsem to slyšet od vás, no teda, jak hluboko jsem klesl. Já to prostě nepochopím, na jednu stranu by vás člověk chtěl bránit, protože máte nárok na svůj názor, ale na stranu druhou za některé názory, které zde uvádíte byste zasloužila křeslo.

  Právě jsem četl článek o babeboxech a co nevidím, s autorkou bezmezně souhlasíte. A navíc píšete, že je společnost zkažená.

  Zkažená jste hlavně vy, pro vás je asi lepší, aby to dítě umřelo někde v popelnici.

  A k té masturbaci? Kde co mě dožene? Lidi masturbují a vždy mastubovat budou, už v dávné minulosti masturbovali, ale najednou je to problém, protože histerická mamina z toho dělá nepřekonatelnou horu problémů.

  Si vzpomínám na případ uveřejněný před nedávnem, rodiče svému synovi zakázali masturbovat a on ten zákaz chtěl za každou cenu splnit,tak si vteřinovým lepidlem přilepil předkožku.

  Aneb tohle je ten svět, který vy tady chcete, humanismus vám nic neříká a říkat nebude.

 568. A co je na masturbacii zle?
  staci 1 skutocny dovod na ktory neexistuje protiargument^^

  ozaj Julia, milacik, dufam ze Vas zrazi kamion

 569. Á sakra, tak poradna pro vztahy a sex. No nazdar, to ty rady musí tedy vypadat. Člověk by řekl, že ti studovaní jsou přeci jen názorově a rozumově vyzrálejší, ale v tom vašem případě tomu bude spíše naopak. A to právní vzdělání někde využíváte? Třeba jako právnička? Víte píšu do regionálních novin a tam by se mi hodila kauzička ve které figurujete, alespoň lidi uvidí, jak trapný náš systém vzdělávání je, když vás pustil přes státnice. 😀

 570. Ano, juliino právní vzdělání, věčně omýlané téma… pořád se s ním ohání, ale neřekne kdy a kde vystudovala.. typoval bych prázdniny v Plzni 😀

 571. Je úplně jedno jestli by se to rozkřiklo ve škole, zvlášť když to tam dělá každý.

 572. je to absolutně běžná a přirozená věc..myslí že její kamarádky by se nad tím ani nepozastavili a normální rodiče taky ne.
  Julie–> vy musíte bejt fakt vypatlaná!

 573. Jen se otáčejte k problémům zády. Však vás to jednou dožene.

 574. Mám právní vzdělání a působím zde externě v poradně pro vztahy a sex. A vy jste kdo smím-li se ptát.

 575. [quote=Julie]Je třeba upozorňovat na veškeré nástrahy života. I na ty, které bychom nejraději vymazaly.[/quote]

  Julie , vy jste jako co? ******* na doktorku? Nebo nejaká rádoby poradkyně bez maturity? Ja si o vás myslím že jste [b]P I Č A [/b]

 576. Děláte, jako by měla vaše dcera z toho lepru :woohoo: , no pokud to dělá, tak je to jen její soukromá věc a vaše názory do toho nepatří, je to věc dospívání a rozhodně nedoporučuji ji do toho lézt se svými pokryteckými názory. Nedávno někdo zveřejnil kuriozní případy sebe poškození důsledkem nesprávného vedení rodičů. Prostě strkali nos tam kam nemají a je to zbytečné.

  I. Masturbace je zdraví prospěšná, není žádný důvod tvrdit opak, toto potvrzuje výzkum.
  II. Pokud vaše dcera má hygienu zažitou i v těch místech, tak není třeba si dělat starosti s nějakým přenosem bakterií.

  Dobrá rada nad zlato je, dát od toho ruce pryč a když už se vám povede ji nechtěně nachytat, tak taktně dělat, že jste nic neviděla.

  Julie radí? Spíše Fúrie radí. Proč by měla kvůli takové k****** hned měnit školu. :woohoo: vždyť to vůbec nedává smysl a v jiné škole to snad bude lepší?

  Po přečtení článku upřímně lituji tu holčinu, žít v puritánské rodině pro ni není určitě nic jednoduchého a jistě už spřádá plány, jak se rychle osamostatnit a já jí to přeju.

 577. Je třeba upozorňovat na veškeré nástrahy života. I na ty, které bychom nejraději vymazaly.

 578. [color=fuchsia][size=x-large]Drahé kolegyně spolufeministky,

  dřív tyto stránky byly Mekkou všech hrdých žen, ale poslední dobou se zde nevyskytuje nic jiného než jen články o sexu podřadné kvality. Copak feminismus nemá řadu daleko zajímavějších témat? Probuďte se 💡 ![/size][/color]

 579. ale ***** s vama 😀 tohle nemyslite vazne 😀 ani nevite co to je tvl 😀

 580. Ste normalní? Vy ste normální ***** . Takhle dokáže uvažovat opravdu jen člověk s nízkou iteligencí. Třeba ji za to pošlete do polepšovny. Vy frigidní panno.

Comments are closed.