Luxusní ošetření v kosmetickém salonu

Kosmetika Praha 3

Jak vypadat stále krásná v jakémkoliv věku? Pochopitelně to chce se pečlivě starat o svou pleť, krk a dekolt. Pokud vás to příliš nebaví, vyzkoušejte služby profesionálních kosmetik, kde se o vás rádi postarají.

Čištění pleti jako základ

Kosmetický salon je místem, kde zajistí komplexní péči o pleť. Můžete si zvolit klasické ošetření, ale také luxusní. Nikdy se to neobejde bez dokonalého vyčištění, k čemuž se používají výrobky od celosvětově osvědčených kosmetických firem. Začíná se odstraněním odumřelých buněk, zbytků make-upu a jiných nečistot. Dále se obstará hloubkové čištění peelingem, který se vybere na základě druhu pleti zákaznic. Zakončení probíhá dodáním potřebných vitamínů, minerálních látek a vody, což je vše obsaženo v kvalitních přípravcích. Kosmetické studio Praha 3 provádí najednou ošetřování pleti, krku a dekoltu, a to v několika fázích, aby se zefektivnilo vypnutí pokožky a vyhlazení vrásek. Tento postup se doporučuje ideálně pro věk od pětadvaceti výš.

Nechte zmizet vaše problémy s pletí

Možná vás trápí nějaké viditelnější nedostatky. Nejčastěji se jedná o vrásky, kruhy pod očima nebo váčky. Kosmetika v Praze vám dokonce pomůže ošetřit akné díky osvědčeným procedurám a přípravkům. Mikromasáž očního okolí dovede zabránit tvoření váčků a kruhů pod očima. Poptávejte se po tomto způsobu i v době, kdy potřebujete úlevu pro vaše unavené oči. Jemné masírování totiž pomůže prokysličit pleť a snížit napětí. Kosmetika Praha 3 se zaměřuje rovněž na galvanizaci pleti speciální žehličkou. Jde o proceduru s dobrým liftingovým efektem, pokud se opakuje po celý rok. Ihned si všimnete vyhlazení a zjemnění kůže, ale také redukce vrásek, zmírnění otoků nebo vypnutí povislých míst. Galvanickou žehličkou se celkově přispěje například k regeneraci a omlazení obličeje, k redukování podbradku a ke zprůchodnění pórů k buňkám.

Sdílet článek