Lubrikační gely a jejich netušené možnosti

Aromatizované lubrikanty

Používáte lubrikační gely ke svým erotickým hrátkám, nebo je to pro vás téma příliš choulostivé a tím zapovězené? To by byla velká škoda. Troufáme si totiž tvrdit, že lubrikační gel do zdravého sexuálního vztahu patří, ba co víc, je dokonce nutností. Umožní vám totiž odvázat se mnohem víc a užít si opravdu plnohodnotné milování. Pojďme se na lubrikační gely a jejich funkci podívat zblízka.

Jde to, ale dře to

Suchost neboli nedostatečné zvlhčení, to je klasický problém, zejména u mladších ročníků, které se při sexu ještě nedokáží tolik uvolnit, popřípadě u žen, jež to se vzrušením mají zkrátka těžší. Proč by ale měly být ochuzeny o plnohodnotný zážitek? Lubrikační gely zajistí, že i tam, kde to původně nešlo, to klouže jedna radost. Nepředstavujte si, prosím, žádný gelový nános na místech nejintimnějších. Lubrikační gely a oleje jsou dnes totiž jinde než před pár lety a díky své hebké sametové struktuře a vůni po ovoci či např. čokoládě jsou doslova zážitkovou záležitostí. Není to tedy něco, za co byste se měli v posteli stydět. Na partnera uděláte spíše dojem rozverné experimentátorky, když po nich sáhnete. Jen nám věřte, víme, o čem mluvíme.

Používáte při milování kondom? Právě ten tvoří s lubrikačním gelem silnou dvojici. U těchto gumových antikoncepčních pomůcek totiž platí dvojnásobně, že kdo maže, ten jede. Organické lubrikanty (na přírodní bázi) vám dají jistotu, že vše zůstane neporušeno – nemají totiž vliv ani na gumu kondomu ani na sebecitlivější pokožku.

Sladká předehra

Gely ale mají mnohem širší využití než pár minut největší slávy. Jsou jako stvořené pro milostné předehry. Aromatizované lubrikanty a oleje představují úžasné masážní pomůcky, které vaši polovičku dokonale rozpálí a navnadí. V zimě oceníte hřejivé aromatizované gely, například s vůní skořice, v létě zase svěží záležitost garantují provonění postele například melounem, eventuálně citrusy. A největší výhoda lubrikantů u milostné předehry? Samozřejmě to, že se s nimi dá masírovat a hladit úplně, ale úplně všude.

Sdílet článek