Kristýna Kočí

Stalo se to, co se mělo stát před dlouhou dobu. Po Kateřine Jacques, která byla odvržena do ústraní po tom, co ji zcela brutálně napadl policista bez odznaku (!) tu máme novou nadějnou političku a tou je vzdělaná, mladá a skromná Kateřina Kočí.

V médiích působí zcela vyrovnaným dojmem, oplývá jemnou rétorikou a skvělými gesty. Pokud je někde budoucnost naší země, tak je právě v Kateřině. Mužů je v politice dostatek a podle toho se nám také daří. Jediným jejich zájmem bylo, aby měli úplatky a mohli jezdit v drahých vozech. Sama Kateřina krátce po volebním úspěchu prohlásila:

 

„Ano, chtěla bych být jednou prezidentkou České republiky. Přála jsem si to už jako malá,“ řekla Kočí v rozhovoru pro prvnizpravy.cz. „Pakliže uspěju ve své roli předsedkyně poslaneckého klubu, voliči mi dají důvěru i za čtyři roky a politika bude pořád tím, čemu bych se chtěla věnovat, tak bych určitě jednou ráda kandidovala na post prezidenta,“ dodala.

A my Kateřině Kočí věříme. Cílevědomost, která ji je vlastní ji určitě dovede na zasloužená místa a tím by mohlo klidně být i prezidentské křeslo.

Děkujeme Kateřino, že jsi!

 

125 comments

 1. [color=green][/color][size=large][/size]Tak ja Vam to rad vysvetlim…Jmenuje se Krystina Koci a jestlize je vzorem pro vsechny feministky, tak byste mohli alespon znat jeji jmeno. Dalsim prekvapenim je to, ze si buduje karieru pres postel Tluchore atd…Takze je to vlastne taková malá ku*va
  P.S. Prosím palec nahoru :woohoo:

 2. No, jo, já jí taky věřím :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 3. Kristýna Kočí že zná správná slova? 😯 Myslíte ta sprostá? 😆

 4. Statečně? jejda já padám smíchy. Nejspíše už chodí kanálema. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 5. [quote=Doga][quote=Ana Levá]Dobry den!Radabych podotknula ze pani Koci vubec moc nefandim.protoze je zbytecne moc vyzivava a je na polityku jeste moc mlada aby to chapala a navic je ve spatny strane.a komu fandim je hlavne moji pribuzny mrgIvane Leve protoze mame polityku vkrvi a i stejnou rodinou vychovu. ona totis aspon neco dela pro lidi a nekam to vzivote dotahne!Na prezidenta!nebo ja![/quote]

  Milá slečno, jestli chcete kandidovat na prezidenta, tak bych Vám osobně doporučila si nejdříve zopakovat pravopis asi tak ze třetí třídy…

 6. [quote=Anonymní][quote=Ana Levá]prosimvas nevyhrozujte tady policiji protoze tam mam kontakty.muj otec tam totis leta pracuje a takovy jako vy zname!taky rika ze nabadani k trestne cinosti delate vy jelikoz totis sirite poplasnou zpravu.dejte si pozor[/quote]
  LoL, kolik Vám je? Podle ksichtu tak 55 a podle toho jak píšete tak 10 :)[/quote]
  O pravopisu ani nemluvě… 😀

 7. [quote=Dave]Další ženská co dělá ostudu. Jestli za tu vaši organizaci zvanou feminismus budou nadále bojovat takováto telata, tak to daleko nedotáhnete. Vzhledem k tomu, že Katřina Žak kladla odpor při zatýkání, byl přístup policistů ještě mírný. A sociálka by jí měla odebrat děti, protože je ohrožovala, když je vzala na demonstraci!!![/quote]**************
  Tak jak tehdy říkali policajti, bylo to nahrané.
  Stejá svíně jako KOčí

 8. Ženy by aj tak v politike nemali čo robiť. Pozrite sa na Radičovú, je to len bábka v rukách maďarov a Slovensko ide do prdele.

 9. Jaký chudák? Například v těchto dnech se zachovala velice statečně.

 10. Další ženská co dělá ostudu. Jestli za tu vaši organizaci zvanou feminismus budou nadále bojovat takováto telata, tak to daleko nedotáhnete. Vzhledem k tomu, že Katřina Žak kladla odpor při zatýkání, byl přístup policistů ještě mírný. A sociálka by jí měla odebrat děti, protože je ohrožovala, když je vzala na demonstraci!!!

 11. Nehledě na to že se jí skoro ani nedotknul… a ona mu u toho ještě řve do ucha! No to bych jí jednu vrazila B) Chudinka Kateřina Auau! :woohoo:

 12. Tak mne napadá… proč se to jmenuje Kristýna Kočí a pak všude jmenuješ Kateřinu? No to je šumák, každopádně… žen je v politice víc než si myslíš 🙂 A pokud chce být prezidentkou tak se rozhodla pro to, že bude brát příjemné peníze za nic nedělání, protože prezident u nás jen podepisuje a prezentuje ČR. Jinak nemá takměř žádná práva.

 13. Chudák Kristýna Kočí… Vážně bych nechtěl mít reklamu na těchto stránkách.

 14. Vážně dobrý, chlapi jako politici berou rádi úplatky aby se mohli vozit v drahých autech… Chci postavit do řady všechny ženský z politiky a nechat je přísahat, že si nekdy neřekli ani o \“žvejkačku\“ za nějakou protislužbičku. A mimochodem kdo si pak v těch drahých vozech vozí prdel? Jejich ženský…

 15. Hlavně Kateřina byla odsunuta do pozadí hlavně proto, že v pořadu \“Uvolněte se, prosím\“ nedokázala odpovědět na to, co je to biomasa. Nedokázala vůbec reagovat a stala se ostudou už tak dost ostudné Strany zelených.

 16. nevim proč ale vypípalo mi to začátek odkazu…

 17. Video o ubohé a nedoceněné slečně Kateřině Jacques…

  **********.youtube.com/watch?v=KC14wkw6uVA

  Eště teď z ní chčiju do peřin =D

 18. Nehledě na to že ten policista dopadl 100x hůř něž slečna Jacques, protože mu někdo dal takovej kopanec do prdele až mu zlomil pánev

 19. První věta, a spadla jsem smíchy ze židle.
  \“… Kateřine Jacques, která byla odvržena do ústraní po tom, co ji zcela brutálně napadl policista bez odznaku …\“ Jasně. Do té doby byla naprosto známá, a po zmlácení Čermákem se najednou vypařila (hluboká ironie, pokud to někomu nedošlo). Podotýkám, že zbita byla 1. května 2006, a do té doby byla naprosto neznámým \“zeleným pošahancem\“. A nevypařila se dokonce ani po pádu Topolánkovy vlády dne 25.3.2009. Takže prosím, jestli mi nechcete způsobit smrt smíchy, ověřte si nejdříve fakta. Útok onoho policisty dopřál Jacques takovou mediální popularitu, o které se žádné jiné poslankyni před ní ani nesnilo.

 20. Fakt se divim, že tu vytahujete zrovna jméno Kateřina Jacques… To mě fakt zaráží. Je to normální tupá ženská, která si postavila svoji karieru na napadení policistou a čistě mezi námi to zas tak neadekvátní zákrok nebyl… A to tu nebudu mluvit ani o tom že nedokázala v televizi vysvětlit co je to biomasa, i přesto že to bylo jedno z hlavních témat v programu strany zelených. Tak co to je za političu? Neni to spíš k pláči?

 21. [quote=Ana Levá]prosimvas nevyhrozujte tady policiji protoze tam mam kontakty.muj otec tam totis leta pracuje a takovy jako vy zname!taky rika ze nabadani k trestne cinosti delate vy jelikoz totis sirite poplasnou zpravu.dejte si pozor[/quote]
  LoL, kolik Vám je? Podle ksichtu tak 55 a podle toho jak píšete tak 10 🙂

 22. Vskutku zajímavé, jak se tedy vlastně ta nadějná politička jmenuje?

 23. Všiml si vůbec někdo, že tam ta k..r..á..va píše místo Kristýna Kateřina?

 24. Ale vy víte jak na to?Není problém se sem dostat i přes vaši blokaci.

  A nechoval slušně?Spíš bych řekl,že argumentoval natolik dobře,že jste to prostě nemohli vydržet.Vždyť kdo by si chtěl nechat rozhazovat autoritu a nechat si vyvracet ty své bludy?

  Satanistovi a spol nazdar.

 25. Jo, když už jsme u těch političek, ty nové se tam dostali, jen proto, že spaly s ministry, je to dokázané. A Kateřina Kočí je pěkná krá.va, ostatně jako všechny členky tady. A o její demenci svědčí už tože byla ve Straně Zelených. :);) SEXU ZDAR!

 26. To mi připadá neuvážené.

  Byl to sice muž, ale stoupenec Satanky.

 27. Zakázaly jsme mu přístup. Nechoval se dle pravidel. Je nám to líto, ale jinak to nešlo.

 28. Nuudáá.

  Kdy to tady satanista a spol konečně rozhrábnů?

 29. [quote=Klára N.]Ty se radši nauč psát česky, jalovičko. B) [/quote]

  Víš co mi možů ludé jako ty?Sa rači vyjádri k tématu a nekomentuj jak píšu.ŽE nejsu vzorem češtiny vím,ale taky rači mluvím a píšu po našem.

  Su zvědavý kdo sa ozve včil.

 30. Díky Kateřině J. dopadli Zelení tak, jak dopadli. 😀

  No a ta druhá? Ta kdyby se dostala na Hrad (pevně věřím, že tak hluboko neklesneme), tak si pak můžeme sborem zapět:
  \“Na tom našem dvoře, všechno to krákoře ….\“

 31. no tak jestli ti Kateřina Jacques připadá nadějná, tak mě možná tak beznadějná. Žena, která byla zastánkyní různých hovadin ze strany zelených…ZELENÝCH a děvenka nemá ponětí, co je biomasa! Bravo, víc takových nadějních a budem v prdeli dřív než řekneš radar v brdech…. :X

 32. Díky Kateřině J. dopadli Zelení tak, jak dopadli. 😀

  No a ta druhá? Ta kdyby se dostala na Hrad (pevně věřím, že tak hluboko neklesneme), tak si pak můžeme sborem zapět:
  \“Na tom našem dvoře, všechno to krákoře ….\“

 33. Mám dojem, že jste kdesi viděla slovo \“vykořisťovat\“ a že vás silně zaujalo a oblíbila jste si ho. Vaše blábolení, které je jako přesná kopie komunistických agitek z 50. let, je silně úsměvné a tak nějak se mi zdá, že o reálu nemáte ani ponětí. Vaše představa sociální rovnosti je nesmyslná a nereálná. To, že odůvodňujete nenávist ke komunistům tím, že zabili M.Horákovou, je asi pod vlivem TV, kde běžel program o tomto úděsném komunistickém procesu. Schází vám asi celkový přehled o období 50. let.
  Co se týče daní, tak věřte vašemu oponentovi, že nebýt těch, kteří vydělávají, jsou na manažerských místech, vlastní firmy a podniky, tak by celková čísla státního přijmu z daní byla o hodně nižší. Stačí jen prosté kupecké počty a snad i tak jednoduchá osoba jako vy, ten výpočet zvládne.

 34. Spíš by policajti přišli o zdroj zábavy a tak vás pořád nechávají existovat.

 35. Myslíte si, že nikdo z vás mužů na nás doposud nepodal trestní ********? A stále jsme tu. Naštěstí i na policejních odděleních pracují moudré ženy. Julie

 36. Mohla, ale jenom do doby než by si soudce prohlédl tyto stránky.

 37. Jo Ty zrovna 😆 😆 Prezidentka České republiky, co neumí psát česky.

 38. Bravo.Skvele stranky nadherne se u nich bavim a strasne rad ctu komentare k clancim (mimochodem jsou bezchybne)to me vzdy vyridi.Ja nevim co to s tema lidma je,ze nechapou ze je to bajecna ******. Uvedu priklad: ačkoliv kolektiv okolo Feministky.cz vyjadřuje svůj nesouhlas s masturbací, jejich „šéfka“ je na Facebooku právě fanouškem stránky Masturbace..A doslechl jsem se "pani" Konecna ze jste pry legenda.

 39. Již bylo několikrát řečenou, že je fanouškem skupiny \“masturbace\“ jen, aby mohla reagovat. Jen si přečtěte co jim tam psala a teprve po té vynášejte soudy.

 40. ted je tu otazka (pokud uz nebyla vyrcena) je to katerina nebo kristyna koci?

 41. [quote=Cizinecká policie]Pokud kdokoliv zná jednu z těchto osob či místo jejího bydliště, nebo pobytu: Julie, Libuše, Bohuše, Ana, Ulrika, nechť neprodleně zavolá na linku 158. Tyto osoby jsou hledány pro: Ublížení na zdraví, Obecní ohrožení, Poškozování lidských práv a svobod, Nabádání k trestné činosti, Výtržnictví, Vražda, Spoluúčast na vraždě. Tyto osoby byly policejními psychology a psychiatry klasifikovány jako: Nebezpečné, a mohou být ozbrojeny.[/quote]

  Je to trestný čin obecnÉho ohrožení… to s obcí nemá co dělat.

 42. Holt takhle má vypadat mladá nadějná politička rozhodně to není služka

  Editovano pro poruseni pravidla 3. Pavlina Zapletalkova

 43. 1.) ještě jsem o ní neslyšel (ale to je moje blbost,neboť se o politiku nezajímám)
  2.) I Kristýna Kočí bude mít sex s mužem bez úmyslu počít dítě
  3.) Kateřina Jacques ,co dodat když naše EKOpolitička neví co je biomasa, to je docela síla, a s tím napadením je to docela ireletantní.
  3.) I Kristýna Kočí si bude dělat dobře a bude si šahat na svou vulvu
  4.) I Kristýna Kočí provádí orální sex s mužem

  5.) Ty stránky jdou do háje, ani jsem se při četbě tohoto článku nezasmál, což je opravdu hrozné,co tu budu číst???

 44. Vykořisťovaných je cca 90 % lidí.

  Proč se pořád bavíte o mně?!

 45. Jestli si připdáte vykořisťovaná, tak je to holt váš problém a něco s ním dělejte.

 46. Jen potvrzujete moje slova.
  Vás pravda moc nezajímá, že?
  Radši nálepkujete.

 47. Nejde o to, odkud se Vám to zdá vystřižené, ale jestli je to pravda.
  Ale Vy jinak než urážkami argumentovat neumíte, zřejmě jste na to moc hloupý.

 48. Nejde o to kdo vynalezl vykořisťování. Spíš jde o tu vaši rétoriku, která je jak vystřižená z komunistické agitky.

 49. Aha, tak oni vykořisťování vynalezli komunisté?
  Nebyli nakonec komunisté dřív než kapitalismus?

  A nutit kriminálníky aby pracovali, to je komunisticky nelidské, zatímco dnes mnozí páchají zločiny jen aby se dostali do pohodlí kriminálu a to je v pořádku?

 50. [quote=Ana Levá]prosimvas nevyhrozujte tady policiji protoze tam mam kontakty.muj otec tam totis leta pracuje a takovy jako vy zname!taky rika ze nabadani k trestne cinosti delate vy jelikoz totis sirite poplasnou zpravu.dejte si pozor
  ale né! víte vy o tom, že váš otec je muž? že se nestydíte, vyhledávat u nás pomoc

 51. hah femky, zase sršíte naivitou. ta by si ty nohy od sebe mohla roztrhnout a stejně se nikam výš nepro.š.u.k.á

 52. Úplně všechno, třeba ty kecy o vykořisťování. Nebo to zavírání do pracovních táborů.

 53. Já nenávidím komunistickou stranu. Za to že zabily Miladu Horákovou.

 54. Ti lidé s vyšším příjmem jen tvrdě vykořisťují svoje zaměstnance a parazitují na systému.
  Měli by platit ne 15% z 100000, ale 95%.
  A pak je zavřít do pracovních táborů, aby poznali, co znamená makat.

 55. [quote=Ana Levá]Dobry den!Radabych podotknula ze pani Koci vubec moc nefandim.protoze je zbytecne moc vyzivava a je na polityku jeste moc mlada aby to chapala a navic je ve spatny strane.a komu fandim je hlavne moji pribuzny mrgIvane Leve protoze mame polityku vkrvi a i stejnou rodinou vychovu. ona totis aspon neco dela pro lidi a nekam to vzivote dotahne!Na prezidenta!nebo ja![/quote]
  No víš, \“Aničko\“ ona ta komundíra má skutečně mladší sestru, ale ta se jmenuje Boženka, Tak jak to vysvětlíš?
  zdroj: **********.financnici.cz/ivana-leva
  Ho*nimír num*ero u*no.
  Proč mi vyhvězdičkujete i nick? Srábci?

 56. Lidi s vyšším příjmem platím vám sockám soc. dávky a dávají vám práci. Platí vyšší danně (ano 15% z 100 000 je víc jak 15% z 10 000). Je pravidlem že jsou v práci déle jak obyčejný dělník a při práci jsou vystaveni stresu a zodpovědnosti za zaměstance, chod firmy a vlastní rodinu. Ale to rudá socka jak ty nemuže chapat.

 57. obecní ohrožení neznamená že si ohrozila obec…ale jako že si ohrozila všechny ve svém okolí……což je pravda…….řekni nám kde bydlíš…..prosíííííím 😆

 58. Ale vy femky si nezaslúžite aby som k vám bol milí, vy si zaslúžite nenávisť!

 59. Nie, nenenávidím sa ale ani nie som na seba milí, nie som schizák.

 60. Ty jsi teda ale. :0 🙁 :angry:

  A já k tobě byla tak milá.

  Alespoň jsi potvrdil jací jsou muži zvířata.

 61. Nefantazíruj, skoro som sa pogrcal! Ja už svoje slniečko mám a ty to nie si. Achh… Prečo vám treba všetko vysvetľovať 2-krát. Bolo to myslené že všetky femky tu sú blbé ale ty si najblbšia. A tie smajlíky si strč do temného-zákutia-tela.

 62. Klid neděste veřejnost, kromě Bohuše se všechny nacházejí v našem ústavu, kde pracují na předvolební kampani Feministické strany. Bohuše ovšem opět utekla, ale předpokládám že ji brzy nalezneme, opět v nějakých sklárnách. Doufám že zase nebude nabízet platbu vlastním tělem, ten chudák co mu ji nabídla minule, leží ještě pořád u nás v ústavu.

  Doc.Chocholoušel, primář Feministického oddělení, PLB

 63. A co říká na kastrace mužů , jejich likvidaci v prac. táborech , opařování ve sprše pokud se tam člověk zdrží a taky na to omezování osobní svobody??!!

  A u policie mám taky známost až až,takže je mi jasné,že napíšete zase nějaké vymyšlené hlody,protože kdyby si to váš otec přečetl (to jak tu píšete o neschopných mužích a v některých případech o neposkvrněném početí) , tak vás nakope a pošle do p**i.

 64. [quote=vonH]ODS[/quote]

  NO tím bych se nechlubil.Ale stekně tak bych se nechlubil volením ČSSD,KSČM,VV a ostatních větších stran,které už jsou tak ohrané.

  Chce to novou krev.Možná nová generace to bude myslet v politice vážně….
  Zatím to tam je samý přeběhlík od komunistů a je jedno jestli je v ODS,ČSSD a nebo zůstal s komunisty.

 65. To jako že jsem tvoje sluníčko?

  No díky. :kiss: :kiss: :kiss:

 66. :woohoo: :woohoo: Blbosť osadenstva tejto stránky je obrovská ale tvoja tam svieti ako slnko na oblohe. :woohoo:

 67. prosimvas nevyhrozujte tady policiji protoze tam mam kontakty.muj otec tam totis leta pracuje a takovy jako vy zname!taky rika ze nabadani k trestne cinosti delate vy jelikoz totis sirite poplasnou zpravu.dejte si pozor

 68. \“Pokud je někde budoucnost naší země, tak je právě v Kateřině.\“
  Tím jako chcete říct, že Kateřina je P*I*Č*A ???

 69. To víš polityka bez polityky jako motyka bez motyky. 😆

 70. Pokud kdokoliv zná jednu z těchto osob či místo jejího bydliště, nebo pobytu: Julie, Libuše, Bohuše, Ana, Ulrika, nechť neprodleně zavolá na linku 158. Tyto osoby jsou hledány pro: Ublížení na zdraví, Obecní ohrožení, Poškozování lidských práv a svobod, Nabádání k trestné činosti, Výtržnictví, Vražda, Spoluúčast na vraždě. Tyto osoby byly policejními psychology a psychiatry klasifikovány jako: Nebezpečné, a mohou být ozbrojeny.

 71. Přečtěte si ještě jednou svůj příspěvek a pochopíte.

 72. Pokud máte více než 80 tisíc, žijete ze státních zakázek a vykořisťování jiných, nikoli z vlastní práce, tak jste volil správně.

 73. Mafii.
  😆 😆 :woohoo: :woohoo: 😀 😀 😀 🙂 🙂 😛 😛 😛 👿 👿 😯 🙁 :dry: :silly: :silly: :silly:

 74. Měla byste začít žít sama – to že Vám rodiče stále říkají \“Jednou budeš presidentkou\“ neznamená že jí budeš 😀

 75. Naopak v politice se docela dobře vyznám. Spíš jde o to že se nelze vyznat ve vašem příspěvku. Co se týče té druhé části vašeho příspěvku, tak nemám pocit že by chovanci psychiatrických léčeben byli nějaké mediální hvězdy o kterých by se mluvilo.

 76. To ten poilcajt narušoval veřejný pořádek. :angry:

 77. Já mám ráda Kateřinu Konečnou.
  Ta její strana sice nestojí za nic, ale ona sama je pro feminismus.

 78. Dobry den!Radabych podotknula ze pani Koci vubec moc nefandim.protoze je zbytecne moc vyzivava a je na polityku jeste moc mlada aby to chapala a navic je ve spatny strane.a komu fandim je hlavne moji pribuzny mrgIvane Leve protoze mame polityku vkrvi a i stejnou rodinou vychovu. ona totis aspon neco dela pro lidi a nekam to vzivote dotahne!Na prezidenta!nebo ja!

 79. [quote=vonH]To je nějaká šifra ? Nebo co ste nám to vlastně chtěla říct ?[/quote]

  je vydet ze o politice asi nic nevite ale vase skoda protoze o nas jeste uslysite jak sem psala!

 80. Hele, je Kristýna Kočí vůbec ženská? Nebo spíš, narodila se Kristýna Kočí jako žena nebo jako muž? Vypadá trochu jako chlap…

 81. tak kristýna nebo kateřina?… další fail… ale je to škoda, tenhle zábavní ***ver jinak nemá chyby… dávejte si na tohle prosím pozor, neprezentuje vás to dobře…

 82. To je nějaká šifra ? Nebo co ste nám to vlastně chtěla říct ?

 83. Vrchním velitelem ozbrojených sil by měl být jen někdo kdo se ve vojenském prostředí pohyboval.

  To,že to nesplňuje většina našich bývalých prezidentů je jedna věc,ale za prezidenta ženu?
  Funkce prezidenta je dneska už víceméně jen simbolická,takže za mně ¨
  [b]NIKDY!!!!![/b]

 84. Hlavně aby se jí nepovedla nějaká biomasa. 😉

 85. Ty *****, nauč se konečně psát. Mezery neznáš, háčky a čárky taky nic moc, tvrdé a měkké I/Y je taktéž nad možnosti Tvého chápání. Jo, tak to si počkám na to, jak taková vymatlaná kravka jako Ty bude prezidentkou. K tomu bys musela mít vlastní stát a být jediným občanem.

 86. Kateřina J. že byla brutálně zbita? Bránila se zatčení a narušovala veřejný pořádek. Ten policista použil jen obušek aby ji dostal do auta…koukněte se na to pořádně :-!

 87. [color=green][b]Předpokládám že fakt, že jste ji přejmenovala z Kristýny na Kateřinu se dá jistě odůvodnit tím, že ve skutečnosti se samozřejmě Kateřina jmenuje. To jen zákeřní, zlí, špatní mužští novináři se bojí její pravé jméno otisknout. Proto se o ní nikde nedočtete jinak než jako o Kristýně Kočí.[/b][/color]

 88. [color=green][b]To byla reakce na marcelin příspěvek.[/b][/color]

 89. [color=green][b]Na rozdíl od tebe, tam to hlavně s těma vyjadřovacíma schopnostma trošku vázne, vid. :)[/b][/color]

 90. kdo teda, kristýna nebo kateřína? máte ta m2 různé jména pro 1 osobu…ach vy hloupé

 91. muhAHAHAHA…. jeden z lepsich. G8****. thx

 92. Taky ji mam rada protoze je mila a zna spravny slova

Comments are closed.