Krabičková dieta jako dobrá cesta ke zhubnutí

Krabičková dieta Praha

Připadá vám nemožné snížit váhu, protože všude na vás číhají nějaké dobroty, kterým velice těžko odoláte? Nepravidelné a nezdravé jídlo vám těžko pomůže shodit nadbytečné kilogramy. Řešení však existuje například pomocí krabičkové diety.

Pravidelná strava jako cesta k úspěchu

Skutečně nezhubnete, když nebudete nic jíst nebo se smíříte s velice nízkým příjmem potravy. Tímto stylem života si koledujete akorát o velké zdravotní potíže, které se už nemusí nikdy napravit. Cesta k úspěšnému zhubnutí vede přes zdravou stravu spojenou s pravidelným cvičením. O pohyb se musíte postarat sami, najděte si to, co vás baví. I běžná chůze se počítá, určete si denní dávku kroků, nejlépe deset tisíc. Naopak se nemusíte věnovat různému vyvařování, shánění určených pokrmů a lítání po obchodech, abyste nakoupili vše potřebné. Krabičková dieta vás naučí jíst pravidelně a v menších porcích, přičemž vše dostanete až k vašim dveřím domů. Vrátí se vám ztracená energie a kila půjdou dolů, protože obdržíte zdravé, chutné a čerstvé jídlo.

Chutné a vyvážené porce

I dietní jídlo vám může chutnat! Krabičková dieta Praha vám zaručuje rozvoz správně sestavených jídel, která obsahují ideální poměr sacharidů, tuků a bílkovin. A bude vám to chutnat! Vše se připravuje pouze od ověřených českých dodavatelů. Jídelníček lze sestavovat podle několika programů, z nichž si vyberete vám nejvíce vyhovující. Jistě se vám zalíbí i nabídka fresh nápojů z kvalitního ovoce a zeleniny v několika příchutích. K volbám může patřit redukční program pro ženy, které mají malou pohybovou aktivitu, hodně sedí v zaměstnání, ale také pro dámy s drobnější postavou, s věkem nad padesát let. Jídlo na celý den se pohybuje od 320 Kč. Jiné programy se sestavily pro mohutnější ženy či pro muže. Na čem si můžete pochutnat? Jedná se například o vepřové plátky s houbami a se zeleninou s bulgurem, o mrkvový salát s kysaným zelím, celozrnný toast se sýrem a hořčicí apod.

Sdílet článek