Konec nudy v posteli!

vibrátor

Máte pocit, že náruživým chvilkám odzvonilo a ve vaší ložnici sex upadl na bod mrazu? Máme pro vás osvědčené tipy, jak opět rozdmýchat oheň vášně a zároveň objevit dosud nepoznané tužby. Pokud už sladká slovíčka nezabírají a vy máte pocit, že předehra začíná a končí stejným polibkem, zkuste to jinak.

Moderní sexshop nabízí řadu vychytávek pro dámy i pány, s nimiž si užijete vrchol slasti. Svého partnera či milence zaručeně nažhaví to správné erotické prádlo s důmyslnými průstřihy či odhalenými ňadry. Smyslná košilka, podvazky a rafinované kalhotky dokážou pánům pekelně nastartovat fantazii a povzbudit je k okamžité akci. Smyslné prádýlko se hodí jako dárek k narozeninám, oslavě výročí i svátku zamilovaných.

Co vám rozhodně nesmí chybět?

Hračky pro dospělé mohou mít mnoho podob, a proto dobrý a osvědčený prodejce neustále představuje atraktivní novinky, které ocení obě pohlaví. V ložnici své místo najde moderní vibrátor s mnoha funkcemi, díky němuž se rozpálí ženy a pánové přivedou svou partneru do samotného finále. Robertky dnes pořídíte v mnohých barevných provedeních, vždy ze zdravotně nezávadných materiálů a s moderními funkcemi. Kromě rychlostí si oblíbíte i zakřivení působící na ženy jako afrodisiakum. Pokud nevíte, jak vybrat vibrátor správně, obraťte se na profesionály! Vibrátor a další silikonová dilda se postarají o maximální uspokojení partnerek a to oběma otvory!

Staletími prověřenou klasiku představují Venušiny kuličky, a stejně tak španělské mouchy vhodné jako afrodisiakum před samotným aktem. Elixír lásky v podobě bezbarvých kapekzvýší chuť na sex a prokrví intimní orgány, čímž umocní sexuální akt.

Nebojte se používat erotické hračky

Čím nejen v ložnici rozhodně překvapíte svého partnera, jsou vakuové pumpy nebo umělé vagíny, s nimiž dosáhnout vyvrcholení i bez vlastní pomoci. Pokud máte rádi anální styk, vyzkoušejte si anální kolík, s nímž probudíte fantazii nejen v posteli, ale také třeba ve sprše nebo v autě. Dildo a další zajímavé pomůcky vám oživí sexuální život a otevřou další možnosti, jak si užívat slastného orgasmu bez limitů. Překvapené budou ženy i jejich partneři, pro které to bude příjemná změna a nová touha!

Sdílet článek