Klářin deník

Poslední úprava v deníku: 29.11.2012

Den první.

Jmenuji se Klára a rozhodla jsem se psát si deník. Je mi 21 a za dva měsíce slavím půlroční narozeniny. Jsem nezadaná a bydlím u rodičů. Mám otce, bratra a samozřejmě matku. Jsme taková normální rodinka. Naši se chtěli rozvádět, ale když otec zjistil, že by na mě a bráchu platil celkem 4 tisíce, tak si to rozmyslel. Srab jeden. Potají sem ho sledovala a vím na skoro 100%, že se pořád schází s tou milenkou. Vždycky poznám když tam jde, protože najdu v umyvadle chlupy z jeho penisu. Pak mu vlezu do peneženky a propíchám ty dva kondomy. Dneska večer spím u kámošky, jmenuje se Lucka. Mám schovanej rum od vánoc a budeme hrát karty a tak.

 

 

Den druhý.

Tak jsem se vrátila od Lucky. Usnuly jsme někdy kolem půl noci. Byly jsme na netu, pak ji napadlo, že pudeme na amateri.cz tak jsme blbly před kamerou. Byl tam chlap a furt se honil, tak jsem mu poslala bliciho smajla. Lucka má docela pevný prsa, ale překvapilo mě, že má chlupatý bradavky. Dneska je na oběd kuře ala bažant a houskovej knedlík z Billy. Takže bez housky.

 

Den třetí.

Zase jsem objevila prales v umyvadle. Táta šel ještě nafoukat horáka, tak jsem se mu vloudila do peněženky a propíchla kondomy. Dnes tam měl tři. Troufá si. Pak jsem šla zevlovat na fejs a všimla si, že mám šťouchnutí od Mirka Hnátka z gymplu. Tak jsem ho taky šťouchla. Momentálně mám 157 přátel, ale asi některý oddělám, protože nereagujou na moje šťouchnutí. A to si říkají přátelé.

 

Den čtvrtý.

Matka mě poslala vytřít chodbu a všimla jsem si, že mě pozoruje úchylnej soused. Říkáme mu Evžen a myslíme si, že je to vykastrovanej odsouzenec. Jednou jsem po něm jela výtahem a musel si zrovna fetnout. Taková rychna to byla.

 

Den pátý.

Na pracáku jsem se pohádala s referentkou. Nelíbilo se jí, že jsem přijela taxíkem. Hraje si na matku nebo co? Pak jsem šla do jídelny za kámoškou. Dělá tam kuchařku, tak mi propašovala řízek a bramborovej salát. Ženy sobě! Večer jsem nemohla usnout, pořád jsem musela myslet na to, co bude až nebudu. Pozorovala sem si ruce a říkala sem si, že přece nechci, aby zhořely. Pak jsem usla.

 

Den šestý.

Dneska večer jdeme ven. Matka mě odmítá zavést, ať se prej projdu, když tak moc musím jít ven. Jak kdyby ji to nějak ublížilo. Než odejdu, tak ji přeleju hlínu v kytce, ať má co dělat. Minule jsem jela stopem a pak sem byla celá spálená od kopřiv 😀 Lucky matka nám sehnala cool svíticí tyčinky na zápěstí tak si je vemem. Taky mě prdla kostice v podprdě, tak du nahoře bez. Snad nebudou chlapi moc tokat 😀 Otec to řiká, že to nerad vidí, ale kecá.

 

Den sedmý.

Ráno jsem musela s bráchou k dědkovi. Potřeboval pomoc se sbíráním kamenů z pole. Prej jestli si nemyslím, že si ušpiním rifle. Ať se staroba stará o sebe. Pak nám dal polívku a mě v ní plavala moucha. Málem sem hodila šavli. A dědek, že si to se mnou klidně vymění. Fakt nechápu ty důchodce.

 

Den osmý

Tak mě málem přejelo auto. Ještě jsem mu stihla kopnout do dveří a to se mu nelíbilo a prej ať mažu na přechod. Je snad můj otec?

 

Den devátý

Ráno nezačalo moc dobře. Mám prej zajít dědovy do kaufu pro rajčata a pak s kytkou na hřbitov. Vopruz. Jestli se o sebe neuměj postarat, tak ať jdou do důchoďáku.

 

Den desátý:

Další výprava na pracák. Snad pro mě nic nenajdou. Myslej si, že si budu ničit záda někde u pásu, abych pak dělala na tu úřednici? Měla se líp učit a nemusela tam sedět. Otec zase vyšiluje. Chlupů plný umyvadlo, tak jsem zas navštívila jeho peněženku a zároveň si vzala pade. Aby mu neubylo.

 

Den jedenáctý:

Ráno začalo docela dobře. Nejdřív jsem si vzpomněla, jak brácha spadl v noci z postele a musela jsem se smát. Pak jsem šla na záchod, protože jsem vypila asi litr burčáku a našla sem tam otce jak se hladil na penisu. Na kolenách měl nějaký nahatý fotky. To se mě udělalo mdlo a završila to večer Lucina, když se mě zeptala jestli sem si to už někdy dělala. WTF?

 

Den dvanáctý:

S Luckou se ještě pořád nebavím. Ráno mě textla, ale dělám, že sem to nedostala. Ona je asi lesba. Už mě to dochází. Otec dělá, jako by nebyl a když slyší, že jdu kolem, tak uteče do chodby. Taky bych se styděla takhle se hladit. Mám v plánu to naprášit matce. Ať se taky zebleje.

 

Den třináctý:

Tak nám zakázali alkohol. Nejdřív tvrdili, že máme chlastat pravej kvalitní alkhol, kdyby jsme vypili ten špatnej a nakonec nám ho vzali. Tady někdo chce, aby těch bezdomáčů umřelo ještě víc.

 

Den čtrnáctý:

Otec se prej rozešel se svou milenkou, protože otěhotněla. Ani se k tomu neumí postavit jako chlap. Budu muset vymyslet jinej teror než propichovat kondomy.

 

Den patnáctý:

Volala mě Lucina jestli jdu ven. Tak jsem šla, ale hned u vchodu sem ji řekla ať na mě ty lesbický hmaty ani nezkouší. Chudák holka 😀

 

Den šestnáctý:

Prý se mám dostavit na pracák pro S-Kartu. To určitě. Jen ať dál posílají na ůčet ať mám z čeho zaplatit cetelem. Jinak matka na mě ráné ječela, že jsem neuklidila koupelnu. Je snad moje? Ona si ju koupila, tak ať si to uklízí sama. Fakt už abych vypadla z baráku.

 

Den sedumnáctý:

Delší dobu jsem nemohla psát, protože mi matka zakázala počítač. Prej do doby než si najdu práci a začnu jí přispívat na domácnost. Ona se snad zbláznila. Žádná z mých kámošek ani Lucina tohle nemusí dělat. Za co bych pak asi žila? Z toho chleba s máslem, co mě matka nachystá a já to pak za barákem stejně zahodím? Jinak Lucina už asi není teplá, protože jsme byly na diskotéce a normálně se tam bavila i sklukama. Bavilo se s ní víc kluků, protože jim řekla, že má narozeniny. Já jsem nic takovýho neřekla, tak se semnou nebavili. Takže se s Lucinou zas nebavím, protože mě podrazila. Už budu muset deníčku končit, protože se má matka vrátit domů tak musím vypadnout.

 

Den osumnáctý:

Po delší době jsou zase velikonoce. Asi přijde Tomáš a Vladan ze třídy. Nachystala sem si kýbl plnej vody a voňavky tak doufám, že jim trefím oko. Vajíčka jsem nebarvila, protože mi přijdou drahý a matka nechtěla žádný koupit. Otec si vzal ráno kolo a jel do hospody. Okomentoval to, že jede za kultůrou.

Sdílet článek

334 comments

 1. jašně, že napadlo… Musíš uznat, že je to docela ******…

 2. [quote=Sintro][quote=Sintro]Napadlo Vás někdy že celé tyhle stránky jsou ****, díky kterému všichni co sem píšete vyděláváte prachy majiteli za zobrazené reklamy? [/quote]

  a ještě je dělal blb, protože slovo ******* (falešný/******)které je výše vyhvězdičkováno si asi plete se slovem F U C K[/quote]

  výborně…**** psaný i s mezerami ******* to vyhvězdičkuje a fuck FUCK F.U.C.K ne ? 😀

 3. [quote=Sintro]Napadlo Vás někdy že celé tyhle stránky jsou ****, díky kterému všichni co sem píšete vyděláváte prachy majiteli za zobrazené reklamy? [/quote]

  a ještě je dělal blb, protože slovo ******* (falešný/******)které je výše vyhvězdičkováno si asi plete se slovem F U C K

 4. Napadlo Vás někdy že celé tyhle stránky jsou ****, díky kterému všichni co sem píšete vyděláváte prachy majiteli za zobrazené reklamy?

 5. [size=x-large]Mohli by jste sem dávat deníčky více lidí. Vždyť vás musí byt v té léčebně víc, ne?[/size]

 6. Jste služka. Služka, která má chlípné touhy stejně jako muži. Proto bych služky nazývala spíše babochlapi.

 7. [color=navy][b]Já nejsem služka, to si mne pletete. Já jsem ta, která vás může vysvobodit z bloudění a věčné trýzně. Jsem ta, kterou budete uctívat a modlit se k ní. Jsem ta, která vás naučí milovat.. 😉 [/b][/color]

 8. [color=navy][b]Teda, čekala bych, že zde bude víc dnů.. A ono nic.. :unsure:

  Mohla bych sem pomaličku začít přepisovat svůj deníček.. 👿 👿

  Co vy na to, Julie?[/b][/color]

 9. Půlroční narozeniny?To neznám.Jinak dobrý čtení,mám rád lidi se smyslem pro humor! :woohoo:

 10. [quote=ogarka]Já jsem tu dlouho a budu si tě hlídat.[/quote]

  A drž hubu ***o

 11. Z toho je mi vážně na brečení. Jak toto může napsat člověk, kterému je 21. A ,,sedumnáct a osumnáct,, je taky úžasný!!! :X

 12. [quote=Julie]Vždy u toho musím masturbovat, onanie je perfektní a každý den znásilňuji muže i ženy za popelnicemi. [/quote]
  Julčo já ti věřím.

 13. 😉 😉 MRDART ČURÁKEM DO *****, LÍZAT ***** BABIČKÁM :kiss: :kiss:

 14. Panenská blána se dá protrhnout i tampónem nebo se některé dívky narodí bez ní.

 15. [quote=Květačka]Prosím, proím, prosím… Jak se provádí kon****a blanenské blány??? Abych to věděla… Bojím se, že dcera už panna není a vím, že její gynek. mi to neřekne, protože nesmí (hloupý muž)…[/quote]

  panenské blány

 16. [quote=Květička][size=medium]Paní Julie, já s Vám chci spát[/size][/quote]

  :0 :0 :0 :0 :0 co to je :0 :0 :0 :0 :0

 17. No, na hlídání nás tu máte hodně. Doufám, že opět budete všechny komentovat mé poznámky, které jako kdysi přinesou světlo do duší všem normálním.

 18. [quote=Bohuše Ondráčková]Dlouho jsem tu nebyla, caparti, však si ale nemyslete, že bych polevila, penisy bych mačkala pravačkou žalud nežalud vždycky![/quote]

 19. Já bych jí tam vyhodila hnedka. Takovou hloupou feministku bych nepřijala za vlastní. Vlastně to není ani možné. Já bych vlastní dceři nedovolila, aby byla taková femiblbka.

  Vaše JUdr. Jůlie, BC.

 20. To je na ni moc složitý, možná to pochopí až ju vezmou někam do práce, nebo až skončí pod mostem 🙂

 21. Feministka a neváží si, že pro ní jiná žena připravila jídlo, jež je základem pro život… Jídlo, pro jehož padlo mnoho potu jiných žen, které jej za 2,50 na hodinu uhnácaly z těsta a upekly. Žen, které umlely mouku a předem mnoho dalšího… Ty nevíš, že tam venku žije spousta bezdomovkyn, sester – feministek, které nemají ani korunu a ani tu hloupou S – kartu??? Které nemají ani ten kousek chleba s máslem od svojí mámy??? Že se nestydíš… Kdybys jim ho alespon dávala…

 22. [quote=Corny]Nazdar sem tu nový zatím sem sral feministky jenom na fb jako Cornelis Koot doufám že se mě bude dařit i tady 😆 😆 [/quote]
  Zdravím, ono je něco podobného i na FB??? Tak to se musím mrknout :DD

 23. [quote=Libido]Já tu jsem častěji než na fejsbůůku[/quote] Ani se nedivím, je to fakt skvělá stránka, zrovna jsem ji oběvil a prostě nemám slov 😀

 24. Feministky neumí pravopis. Ve slově sedmnáct se u mezi d a m nepíše.
  Opravdu.. Na jakou jste chodila školu, děvčata? Asi do zvláštní třídy, kterou vedla duševně chorá učitelka.

 25. Můj deník. Rozhodla jsem se ho dávat sem, ať lidi vidí, že i feministky můžou být normální.

  tak joo,takto se chová normální feministka

 26. Nejdřív se nauč česky, v páté třídě nám říkali, že se ne**** sedumnáct ale sedmnáct, jestli se s tebou nebavili borci, tak jen kvůli tomu, že se chováš jak debil, ale jinak bys už měla chodit do práce, ne? Do školy už asi nechodíš, kde by taky chtěli takovou blbou nánu. A jinak, sem co nejdřív napiš pokračování, mě celkem zajímá co se honí hlavou mentálně zaostalým lidem

 27. takovéhle jednání bych pochopila od 13ti leté pubertální slečinky, ne od 21 leté dámy. to radši budu chlípná a budu masturbovat než se chovat jako malej smrad, viz slečna s deníkem..

 28. Skoro všichni tady do té Kláry jenom frčíte, tak mi řekněte proč sem kur** lezete, no tak existujou feministky no a co každej má snad právo na svobodný vyjádření, tak ju nechte a nečtěte si to, když vám to připadá blbý né :p

 29. [color=navy][b]Přijďte za mnou, přeci jen.. Je to Váš trest, tak se aspoň trochu snažte.. 😛 😀 [/b][/color]

 30. [color=navy][b]Teď lituji toho, že bydlíte tak daleko, nejdražší.. 😛 To je menší komplikace pro to mé zjevení.. B) [/b][/color]

 31. tak se domluvíme u mě 👿 tak šup zjevit se u mě 😀

 32. [color=navy][b]Nepřemýšlejte dlouho, nejdražší, nebo Vám tady vychladnu.. 😛 👿 [/b][/color]

 33. Jejej a jaka pak?? a já jsem jen muž a pudy mě nutí šířit své sémě kde se dá 😀 :woohoo: 👿

 34. [color=navy][b]Jsem žena.. Nemůžu si pomoct.. Každopádně, budu Vás muset potrestat, nejdražší.. 👿 [/b][/color]

 35. Až tak má milovaná?? Já myslel že když nežárlím já na vás vy nebudete žárlit na mě 👿 😀

 36. [color=navy][b]Můj nejdražší, já snad budu žárlit.. :dry: 😛 [/b][/color]

 37. Hele ty ovarový koleno, styd se ty, že si hraješ na feministku… já vím, že seš služka co si jen občas nevezme feminor…

 38. No, holka (pokud skutečně existuješ jako holka), stupeň tvé retardace je neddiskutovatelný. Vezmeme – li v potaz, že IQ je podíl mentálního věku a věku skutečného násobený stem, pak vzhledem k tomu, že Tvůj deník je na úrovni max. 13ti leté začínající puberťačky, tak Tvé IQ = 13/21 x 100, což po výpočtu je 62 a ta dvojka je ještě zaokrouhlená směrem nahoru. Tož tak.

 39. [quote]Den sedmnacty konecne se nasel jeden odvazlivec co mi vysu.kal femibl*bosti z me prazdne hlavy[/quote]
  👿 👿 👿

 40. pokud nekeca tak je dospela a pokud poblije nebo jinak zaneradi koupelku tak to ma uklidit, prase! 👿

 41. proc masturbovat kdyz se daji delat jine veci s podobnymi oucinky 😉

 42. Ogarka nechaj ju veď sa len baví… Aj ty by si to mala niekedy skúsiť 😛 možno by sa ti vyčistila myseľ

 43. že jsem neuklidila koupelnu. Je snad moje? Ona si ju koupila, tak ať si to uklízí sama

  To chceš říct, že se ani nechodíš koupat do koupelny, když si ju koupila tvoje mamka?? To se sprchuješ na zahradě hadicou nebo se neumýváš?? Tak tam bydlíš s mamkou, a tak bys ji taky měla občas s něčím pomoct 🙂 a to s tím cetelemem je dobrý, už se jich nezbavíš, jo a jen ta poslední věta mi přijde celkem rozumná

 44. Dlouho jsem tady nebyla a co vidím? Ono tohle dostalo vlastní rubriku 😆 Tak koukejte přidávat příspěvky milá Kláro, ať máme my sexuálně zmatené služky, u čeho masturbovat ❗

 45. Tenhle klářin eroticky – schizoidní deník mi připomíná tenhle deník dvouletého dítěte:
  6:13 Budím se. Super!!! 6:50 Lítám
  nahatej po bytě a řehtám se. Táta mě
  honí. 7:05 Táta zakopl o nočník, kterej
  zapomněl večer vynést. 7:10 Jezdím
  kolem něj na motorce a pištím. …7:20
  Stavíme s tátou hrad pro tyranosaura.
  Táta ho postaví a já ho rozkopu. Super!!!
  8:05 Táta dřímá mezi troskami hradu.
  Chvíli si hraju sám s tyranosaurem. Žere
  šmouly.
  8:06 Tyranosaurus strčil svůj ocas tátovi
  do nosu. Na zadek dostanu já. Řvu. 8:30
  Kouzelná školka, nuda, ale tátu to baví.
  Běhám dokolečka před televizí, dokud
  nespadnu na zem a neprásknu se do
  hlavy. 9:10 – 9:40 Řvu. 10:00 Nemůžu
  najít tyranosaura. Táta se mě ptá, proč
  řvu. Řvu, protože neumím říct
  tyranosaurus. 10:40 Táta mi dává na
  zadek, abych měl proč řvát. Pak mi dá
  fixy,ať si kreslím. 10:50 Nakreslil jsem
  abstrakci vyjadřující pocity dvouletého
  dítěte, kterému nikdo nerozumí. Taťka
  valí oči. 11:05 Tak na koberec se prej
  nekreslí. 11:45 Oběd. Zas kuře. Plivu to
  do květináče. 12:30 Jdu spát po obědě.
  Táta má lepší náladu. „Tak do postýlky,
  ty uličníku“ . Lezu pod postýlku. Táta
  počítá do tří. Na tři se tam zaseknu. Řvu.
  13:35 Konečně usínám. 14:15 Nudím se.
  Lítám nahatej a chcechtám se. Táta mě
  honí. 14:30 Táta zakopl o nočník, kterej
  zapomněl vynést ráno. 16:00 Konečně
  jdeme ven. Na písku mi nějakej kluk chce
  vzít tyranosaura. Vezmu ho po hlavě
  hrabičkami. Řve. Táta mi dá na zadek.
  Řvu. 17:30 Půjčím si tříkolku od holčičky.
  Řve. Musím ji vrátit. Řvu. 18:40 Po večeři
  si hraju. Spravuju zrcadlo. Kladivem.
  Musim toho nechat, a tak skáču na
  balonu, dokud neprdne. Táta řve. Pak se
  usměje a říká, že jdu zítra do školky.
  19:55 V postýlce mi říká pohádku. V
  polovině užchrápe. Ocas tyranosaura se
  pomalu blíží k jeho nosu.

 46. Květo drž tu svoji vypatlanou hubu, čist tvoje přispěvky a chcipnout

 47. [quote=ogarka]Tak to je ta učitelka pěkně blbá 😀 😀 takovej nesmysl to se budu smát celej den 😆 😆 😆 [/quote]
  ty ses blba je geneticky dokazano ze prvni zarodek v deloze je mozskeho pohlavi a pote se z neho vyvyne zena proto je na svete nejvetsi zensky argument ze zeny jsou jenom lepsi verzi muzu 😀

 48. Ona i někdy měla něco, co se dalo nazvat argumentem? A malá technická poznámka – Marcela je stará prohnilá 70-letá panna, takže oslovení „paní“ není zcela na místě 😀

 49. Klárka ještě není zcela vyléčena. Ale myslím, že po léčbě elektrošokem, která docela dobře zabrala na Milenu, Dagmar, Jolandu nebo Bohuši to už bude OK 😀

 50. Paní marcelko… vy nereagujete??? došli vám argumenty???

 51. Prasátko, ona ho ukrytej Alohomora a zaheslovanej Avaka Kedabra za notebookem, kterej na ní mluví…

 52. Klára už tu jednou psala, že jí to doktoři v psychině zakázali tyto stránky navštěvovat… I když se divím, že došlo k aktualizaci… Asi to ochcala a naučila se použivat anonymní okno v Google Chrome kterej má na tajně propašovaném „Aple Ajfoun“ …

 53. dneska je 14.9
  poslední úprava 6.9
  tak když chceš toto psát tak to ASPON piš pravidelně.
  Nebo se na to vykašli, stejně to má pro NORMÁLNÍ lidi ještě menší dúležitost než 158.pokus I.Bartošové o návrat. :woohoo:
  A pro Dr.Julii
  jsem dle vaších měřítek SLUŽKA a nestydím se za to
  mám normální život, jsem zdravá a to je NEJDŮLEŽITĚJŠÍ

 54. klara – ty nie si feministka si nevychovane dievcisko :angry: ktoreho vychovu bohuzial rodicia nezvladli , za feminizmus sa len schovavas a ospravedlnujes nim svoje chovanie, kazdy si v puberte musel prejst niecim podobnym(teda skoro :woohoo: )bud patril ku depesakom,hipisakom, skinom atd ……potrebujes si utriast tu svoju hlavicku a prides na to co je zle a co nie ….

  teda jak si nerobis srandu dieta moje :whistle: [color=red][/color]

 55. muj postrikany denicku..

  dnes uz budu zase masturbovat,uz se tesim,jak si „procvicim“ levacku 😉 😆 cvicim aazdy den 😉

 56. Ach jo ty si blbá, na boha nevěříš ano chápu ateista, ale že se ***eš mezi Satanisty? Jelsi si myslíš že si tim drsná, tak si trochu vedle …. 😉 však pokoušej dál 😛

 57. ale notaak to by ti neudelali :whistle: uz kvuli tvemu ksichtu ne 😀

 58. [quote=Služtička][quote=Julie]Podívejte se, jste dospělá, tak si to vyřiďte sama. Proč nezjistíte, kdy bydlí a něco jim neprovedete? Například mrtvá sle**** bez hlavy v posteli by je umlčela.[/quote]

  Myslíte sebe paní Julie? 👿 :woohoo: [/quote]

  Jenom si říkám, kolik dní by vydržela paní Julie naživu, kdyby zde měla svoji adresu bydliště 😀 😀 😀

 59. [b][/b]Deň jedenásty
  Rodičia a dedo zistili, čo som zač a rozhodli sa, že ma rituálne ukameňujú. Práve sa mi dobývajú do izby. Ale to sa im nep

 60. Prominte, ale v našem ústavě máme dovoleno psát si deník každý den jen normálně, a navíc ty antifeministi tvrdí, že tyto stránky zhoršují můj stav a zakázali mi je… Po dnešku tu již více nesmím…

 61. [color=red]Klárko, ono se to jmenuje deník od toho, že se to píše denně. No nevím, ale dnes 31. a poslední úprava byla 27. …[/color]

 62. Dobrá stránka. Navštěvuju jí celkem často, páč se tu dovim i něco, co jsem se ve škole nedozvěděl. Ale hlavní důvod je že si skoro pokaždý břinknu do kalhot, jak se u toho směju!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ne, to snad nemůžete myslet vážně. A jestli jo, tak si dejte facana!

 63. Holka, vyliskej si. Tvuj deda si zaslouzi mnohem vic ucty! Jinak o ostatnich vyplodech tveho mozku se snad ani zminovat nebudu.

 64. Nebo by mihla dělat hajzlbabu, to by se na takovou namyšlenou slepici hodilo :woohoo:

 65. [quote=nikdoo]Poslední úprava v deníku: 22.8.2012
  Budeš v tom deníku pokračovat? Mě připadá, že je zajímavej, jenom žes sem už čtyři dny nic nenapsala. [/quote]

  Která služka mi dala dislike?? ❓ ❓ ❓ ❓

 66. Tupa nemila klaro jakctu tvuj denicek tak me napada ze asi brzy nafasujes oranzovou reflexni vestu zlutou popelnici lopatku a smetak a budes ulizet mesto a dobre ti tak 👿

 67. Marcelko, ty ***ko, když už si tykáme, tak Ti něco řeknu…
  Když řeknu, nebo napíšu, komukoliv a kdekoliv,
  že jsu s někým někam, tak jdu s dotyčnou osobou či osobami dobrovolně…
  Laskavě se do mě ne*** a všímej si svého…

 68. [quote=Julie]Podívejte se, jste dospělá, tak si to vyřiďte sama. Proč nezjistíte, kdy bydlí a něco jim neprovedete? Například mrtvá sle**** bez hlavy v posteli by je umlčela.[/quote]

  Myslíte sebe paní Julie? 👿 :woohoo:

 69. A nebo vynecháme to čtení a navážeme tím, co tam mám napsané.. Já si to pamatuju a Vy to zažijete.. :whistle: 👿 👿 👿

 70. Drahá tak pote co vas znasilnim mi neco prectete 😉 👿

 71. jen jako… pokud by si chtela hrat … A jak ctu tak by i chtela 😛

 72. Můj drahý, kvůli Vám bych to zde i zveřejnila.. Ovšem, myslím, že mé zbloudilé ovečky by byly silně proti tomu.. Každopádně, malý náznak toho, co byste se tam dočetl, jsem zde zveřejnila u jiného článku.. 👿 👿

 73. Teda, i můj deníček by byl zajímavější.. 😀

  Tady toto je trapné – hlavně s tím pracákem. Si asi slečna myslí, že se kvůli ní svět postaví na hlavu, nebo co.. :woohoo:

  A mimochodem.. Na Tebe, milá Kláro, by otec nic neplatil, už jsi plnoletá (těžko věřit). B) .

 74. a ja ti dal 2 protoze …. no protize bagr je tezkej stroj a lzice se do ucha nevejde :silly: 😀

 75. hmm zajimava diskuse 😀 nad tak krasnou scenou z kmotra 😀 :whistle:

 76. Další blbec, co si myslí, že pracák mu má hledat práci a on nemusí hnout prstem?
  Booože holka, ty jsi ale b1bá :kiss:

 77. Ty by ses styděla jít s nima, viď? Oni by tě totiž mohli znásilnit! :woohoo:

 78. Milí deníčku,
  dnes jdu jako pravý muž do krčmy na mužem vymyšlené a pyjem vychcané pivo… Nejdu sám, jdu s kámošem – mužem a dvěma pyjovými sluhami…

 79. Mambo, zapomnělas dodat ➡ [i][u]hehehe[/u][/i]! :angry: 😀

 80. Asi jste nepochopila, že to je jenom ironie… A už jsem Vám říkal, že mi nemáte tykat… To, že si říkáte feministka (přestože ten Váš „feminismus“ nemá s tím pravým feminismem nic společného) Vám nedává právo mi tykat… to Vám mohu dovolit jen já a já Vám to nedovolil…

 81. *vypadlo mi tam slovíčko píšete a má být za slovem tu a před slovem snižujete…

 82. Neříkám, že jste…Jen se tím, co tu snižujete na jejich úroven… A laskavě mi netykejte… Zakazuji Vám to…

 83. Běžně jich na chodníku najdu denně tak 10 a házím je trychtýřem lidem do okna… Tak určitě jo…

 84. Ja nejsem zadna pyjiova sluzka. Na pyje nechytam a ani je nelizu

 85. Řeknu to takhlens… Já bych jí tam nenechal, zařídil bych to tak, aby si jisté státní orgány hlavu přebrali jako důkazní materiál a všechno zaznamenali a prošetřili, díky čemuž by mohli zjistit, kdo jí tam dal… Navíc, jestli mě hodláte urážet a také mi tykat, tak se snižujete na úroven mužů a pyjových služek…

 86. Ja jsem zena a zena rozhoduje komu bude tykat takze kdyby byla ta hlava prava tak ju tam taky nechas tak proc predtim rikas ze bys ju tam nenechal kdyz ted priznavas ze bys ju tam nechal

 87. Tak nechytl bych to je jasné, možná bych jen na hmat zkusil jestli je pravá a podle toho, jestli jo nebo ne, bych postupoval dále… A netykejte mi laskavě…

 88. tak normálně jdeš z práce a najednou se na zastávce válí koňská hlava 😀

 89. To jsem neřekl… Navíc jsem o Vás nemluvil, tak proč to hned berete i na sebe??? A navíc, kdo je u Vás blb??? Vy sluneční hlavo…

 90. Nech mojí Květinku na pokoji :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: … A proč vlastně moji stoupenkyni urážíš??? Sestoupím z nebe a dáme o tom řeč… Za trest tě pak osvitím svými paprsky a dám Ti syna…

 91. Mohl tu hlavu nekde najit tak ji vzal. Nemusel hned tu hlavu rezat on. Ja taky nebydlim v pernikove chaloupce tak nevim proc to vubec rikas. Ty ses docela blb

 92. Promin, já nebydlím ve věži ze stredověku ani v chaloupce s perníku (a těžko by ji hodil až do 11týho patra)… Pochybuju, že by se mi někdo přiznal, že mi v postely nechal opravdovou konskou hlavu, s tím by pak měl problémy u *******, proč vlastně koně zohavil uříznutím jeho hlavy a dal mi ji do postele…

 93. Ale muzes zeptat a podle toho poznas kdo ju tam dal a pak bysi ju odnesl. Na tom neni nic
  A taky se tam nemusi nikdo vloupat ale muze ju hodit treba otevrenym vykyrem.

 94. Já bych tu hlavu asi odnesl… A taky bych o tom nejdříve dal někde vědět, že mi někdo dal do postele uříznutou konskou hlavu… Víte, není běžné, že by se někdo někomu vloupal do bytu a dal mu do postele konskou hlavu a navíc, asi se mi tím jen tak někdo chlubit nebude, že mi ji tam dal, tak jak bych po něm mohl chtít, aby mi ji odnesl, když nebudu vědět, kdo jí tam vlastně dal…

 95. A ty ses blb tak si spi s hlavou ja nevim co se ti na tom nelibi

 96. Odnesl by ju ten kdo ji donesl ja bych si hlavu z kone do postele nedala

 97. Divim se, že jí nenapadlo, že jí dávám jeden plyšovej bod z bludištáka…

 98. To, jestli počítat umí nebo ne, mě nějak nevzrušuje, jen mě zaráží to, že upozornuje na moje překlepy a sama psát neumí…

 99. Asi se snaží zamaskovat svojí vlastní neschopnost počítat dále než do pěti 😀

 100. Já jsem nějak nepochopil tu souvislost mezi tím, že jich bylo !!!SEDM!!! a tím, že se mám naučit psát… To aby mi paní marcelka dala…
  Samozřejmě trestnej bod za hloupost…

 101. To víš…celý život marcelky je smrštěn na pouhé dávání kladných nebo záporných bodů, takže překlepnutí je pro ní těžký zločin 😀

 102. Takže jí tam necháte tak dlouho, dokud ji neodnese chlap??? To je trochu nefeministické, nemýlím se??? Stejná práva, možnosti a povinnosti pro všechny…

 103. Dobře překlepl jsem se jeden plusovej…ale tak snad Vám to došlo, co tím chci říct, jinak by jste mě neopravila… A nepíše se sedum ale sedm nebo také můžete stlačit tu klávesu s tímto symbolem —> 7

 104. Pštrosáku, ty ptáku vysmátý a drzý :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: … máš pravdu 😆 😆 😆 :silly: 😆 😆 😆 :silly: :silly: …

 105. Tak nebuď líná, jsi přece femka, která ve svém imaginárním světě dokáže vše ne? 😀

 106. K hloupé Ogarce se přidala ještě hloupější marcelka 😀

 107. Víš co umlčí mnohem líp? (a zvláště takový kachny jako jsi ty) Penis až v krku – zkus to někdy, třeba se staneš i ženou… 👿

 108. Poslední úprava v deníku: 22.8.2012
  Budeš v tom deníku pokračovat? Mě připadá, že je zajímavej, jenom žes sem už čtyři dny nic nenapsala.

 109. Tak v této souvislosti jsem slyšel spíše o zlomené tužce nebo kulce v obálce než o koňské hlavě v posteli. Ale Marcelko, nemyslíš, že by bylo asi jednodušší (i vzhledem k hygieně) tu hlavu odstranit než si na ni zvykat a nechat ji v posteli tlít?

 110. Milí deníčku,
  ráno: jsem zabil nesplozené děti o peřinu dopoledne: o koberec
  odpoledne: na hlaváku kopulací do hlavy a to
  dvakrát
  P.S.: večer se je chystám zabít o záclony, ubrus, záchod, pračku, salám, umělou vagínu, onanovátor, horčici, kečup, tatarku (u té to nikdo nepozná), marmeládu, plešku, paruku, bráchu, souseda, bratránka, sestřenku, televizi, strýcovu ovci, na ruku otci, vlastní nos, kuřecí kost, dalekohled, mikroskop, lupu, lupy, a snad i na modem internetu…

 111. Prosím, proím, prosím… Jak se provádí kontrola blanenské blány??? Abych to věděla… Bojím se, že dcera už panna není a vím, že její gynek. mi to neřekne, protože nesmí (hloupý muž)…

 112. A právě za to máte 5 mínusovejch bodů u svého komentáře… Mimichodem, ten jeden plisovej, ten jste si dala Vy sama, aby se neřeklo???

 113. [color=red][size=medium]Neboj, to bych opravdu nemusela číst. Dobře, že je to tajné![/size][/color]

 114. [color=red][size=medium]A to si ho píšeš sama, Marcelko? A je možný to vůbec číst?[/size][/color]

 115. [quote=Libido]Přirozeně má také vliv chromozom Ypsilon…[/quote]To si vymysleli lidi doopravdy tam nic takovyho neni

 116. Konskou hlavu do postele to bych se lekla. Ale kdyby tam byla dlouho tak si zvyknu

 117. Oh gád, kdybych zrovna nemusel pryč tak se u toho řehn´ám po celej zbytek dne…

 118. Tak by to bylo den po…jako ony slavné pilulky po, úžasný mužský zabijácký nástroj pomáhající zabíjet jednodenní zárodky a snižovat tak porodnost…

 119. Paničko, nechte ho být, je to jen nevyřáděnej papírek, ono mu to od slunce zakrní čím víc to bude přehánět…

 120. [color=red][size=medium]Naprosto vynikající! Vytisknula jsem to, přečetla chlapům v práci a moc se jim to líbílo! Pozdravují autorku a podporují v dalším psaní!!![/size][/color]

 121. Ta povídačka je otřesná… Feministky, jistě jsme znechuceny… :angry: :angry: :angry: …
  Tohle je na kletbu voodoo…

 122. 😀 Zalez do hrobu, ty hromado BLBOSTI. 😀

  Ps. Smrdíš! :X

 123. Pořád lepší než to femi-penisošmikačské-komando 😀

 124. Seš tu už dlouho, Ogarko? 300 let, 500 nebo ještě dýl? 😀

 125. Jé to je pěkný, Vy jste se na fb přidala letos na mé narozeniny…

 126. Vím že to neříkám často, ale velice ráda bych se s váma vylesbila. Kde se hodláte sejít? :*

 127. Ahoj děcka… Musím se svěřit s dnešním dnem, protože stál za to.

  Nejdříve nám do školy vběhnul návštěvník cca 2metry vysoký, řádně okovaný a nastrojený… Svatebčanům se utrhl kůň a tak jsme ho honili po škole. Nakonec se nám ho povedlo uklidnit a navrátit do zápřahu.
  Následně na to jsem poslala do hajzlu nějaký sektáře s letáčkama s nějakou věží. Dále mi napsal rozhořčený dopis nějaký fanatický pánbičkář z YT – taky jsem ho poslala do háje s tím ať se mi nevnucuje a pak jsem i odpověděla na YT, rozhořčeně, co si o tom jejich egoistickým, krvelačným parchantovi myslím. Až jsem se sama divila, jak moc umím být zlá. Normálně se umím i s takovýma bavit, ale tihle se fakticky furt podbízí jako d“ě“v“k“y na trhu – Děkuji nemám zájem se stát tupou ovcí, podřízenou nějakýmu neviditelnýmu čemu si.
  Pak přišel na návštěvu Tomáš. Spolužák ze školy "křesťan". Ihned ve dveřích jsem mu sdělila své rozpoložení a on celou dobu o bohu ani nepípnul a solidně jsme se bavili. Pak jsem mu ukázala debatu s tím týpkem přes dopisy, tak ho poslal do hajzlu i on – křesťan, křesťanovi 🙂
  Schladila jsem si žáhu na oblíbené sangrii a zavzpomínání na sladký časy mezi Satanisty 🙂

 128. [color=red][size=medium]Kde jste byla, Bohuško? A obligátní otázka: Jak Vám létá personální tryskáč?[/size][/color]

 129. ,,Na tohle jsou zákony.
  Já vím, my víme.
  Femky jsou samojediný.
  Já vím, my víme.“
  Slečno Jůlie, prosím Vás, Neztrapnjujte se, umírám tu smíchy z toho, co tu píšete. Ty Vaše komentáře, to je teda něco. Úcta vám, jste dokonalá bavička.

 130. mám k tomu „deníku“ jen jednu otázku, a myslím že docela dorou….
  [size=large] koho to zajímá? [/size]
  bezvýznamných pár dnů v životě jedné bezvýznamné mladé hloupé osoby. není na tom nic moc ****nýho jako u většiny ostatních článků

 131. Proboha, Julie, Ztrapňuješ se tady ledatak ty!
  _
  Milena Novotná

 132. Slep.ice jsou symbolem femek 😀 Jsou symbolem moudrosti a krásy 😀

 133. A navíc by mohly začít házet hrášek na gramofon. To je taky velice feministické 😀 😀 😀

 134. Dávají tím jasně najevo, kdo tam byl a co jsou zač 😀

 135. To dělají muži. Slepici tam dávají femi-mafiánky 😀

 136. [quote=Julie]Podívejte se, jste dospělá, tak si to vyřiďte sama. Proč nezjistíte, kdy bydlí a něco jim neprovedete? Například mrtvá sle**** bez hlavy v posteli by je umlčela.[/quote]LOL taková feministická mafie.A já myslel že se do postele dává koňská hlava.

 137. Konečně má existence feministek i nějakej smysl 😀

 138. Hej tyjo Jůlie, to by se nám docela šiklo, potřebujem vybít pár starých slepic a pořád se k tomu nikdo nemá! 😀

 139. Možná, kdyby měla pytel přes hlavu, tak o tom popřemýšlím 😀

 140. A jak 😀 Kdyby ještě přidaly prasátko, abych si mohla udělat řízky 😀

 141. Juliáne, ty máš fantazii 😀 Tak fajn, budu se těšit 😀

 142. A říkáte mrtvá sle****? Jo, to by jsem uvařila mou pověstnou polívku. To by byla bašta 😀

 143. Julčo, ještě jednou od tebe dostanu ban a zažiješ peklo 👿

 144. Ještě jednou píši, že bydlím tak od 15:30 do 6:30 když nejsem v práci.

 145. Podívejte se, jste dospělá, tak si to vyřiďte sama. Proč nezjistíte, kdy bydlí a něco jim neprovedete? Například mrtvá sle**** bez hlavy v posteli by je umlčela.

 146. Možná, když budou nápady a hlavně čas 😀

 147. Mě taky, paní Julie, postarejte se prosím o to! 😀

 148. To je velmi dobré 😀 Snad i lepší než ta povídka, co jsem napsala já 😀 😀

 149. No to by byla dokonce krásná trojka s Juliánem a Klárkou 😀

 150. Tak co? Máš v plánu nějakou hezkou povídku o femkách? 😀

 151. Tak to byl kompliment, který jsem ještě neslyšela 😀

 152. Hlídej si koho chceš, stejně ti to k ničemu nebude.

 153. [quote=satanista]Wooow samotnou Lilith budu mít v trojce 😉 👿 [/quote]
  A přizvete mě taky? 😛

 154. Já vám to vysvětlím. Plod vzniká v děloze jako žena. K případné maskulinizaci přichází postupem času, jak se plod vyvíjí. Nejdříve prochází procesem tělo a až pak mozek. To má mnohdy za následek vznik tzv. transgenderových lidí, jelikož se mozek nestačí maskulinizovat. Ale to je jenom odbočka. Takže se dá říct, že muž se vyvinul ze ženy.

 155. Tak to je ta učitelka pěkně blbá 😀 😀 takovej nesmysl to se budu smát celej den 😆 😆 😆

 156. Když vymyslíš něco na každou zdejší feministku, tak můžeš vydat knihu =D

 157. Ani ne, jenom jsem chtěla uvést mou konspirační teorii 😀

 158. Bylo nebylo, za sedmero horami žila jednou malá holčička. Krásou neoplývala, inteligencí také ne, a vlastně neměla ani dobré srdce. Když jí bylo 14 a začala s ní třískat puberta, to už její hodní rodiče nevydrželi a holčičku uvrhli do temné věže. S touto zlobivou ochechulí neudržovali absolutně žádný kontakt. Jídlo si musela vařit sama, protože byla žena a v té době to uměla. Lovila ptáky harpunou z okna, jindy jí suroviny hodila prakem maminka. A tak přečkávala ve věži do svých 17-tých narozenin, kdy pod oknem zaslyšela hlas…
  „Ach, překrásná Květičko, ukaž se mi“ zavolal na ní princ, který šel náhodou kolem. Z okna vykoukla Květička s dlouhými mastnými vlasy. Princ jí řekl: „Květičko, Květičko, spusť své dlouhé vlasy!“. Spustila je dolu a řekla: „Vystoupej po nich do věže, vznešený muži“. Jenomže co se nestalo – princ, i když tenký a šlachovitý, jak se na pramen jejich kudrlin zavěsil, utrhnul jej a z Květičky byla rázem plešatice. Tak to zkusil znova:
  „Květičko, květičko, spusť svůj dlouhý pyj!“ Vtom hodila princovi její stopořený úd. Jelikož byl princ ve šplhu o tyči dobrý, netrvalo dlouho a už byl u květičky v temnici. Tam si užívali čtyři hodiny nepřerušovaných orgií. Jenomže to už byl čas, kdy jí přinesla maminka zeleninu. Maminka zavolala:
  „Květičko, Květičko, spusť své dlouhé vlasy!“ Jenomže Květička již dávno žádné neměla. Tak řekla: „Právě jsem na ně aplikovala sperma, takže ti spustím dlouhý pyj!“. Mezi tím schovala prince do skříně. Když se máma vyšplhala do věže, přišlo jí divné, že Květička nemá vlasy. Velice se pohádaly a pak jí maminka uřízla pyj. Zeskočila dolů padákem a už nikdy se nevrátila. A tak Květička znenáviděla prince, muže a ženy žijící sexuální život. Z věže se dostala až po stovkách let a dnes píše články na ***ver feministky.com. Dobrou noc.

 159. Nazdar sem tu nový zatím sem sral feministky jenom na fb jako Cornelis Koot doufám že se mě bude dařit i tady 😆 😆

 160. [quote=Bohuše Ondráčková]Dlouho jsem tu nebyla, caparti, však si ale nemyslete, že bych polevila, penisy bych sekala mačetou hlava nehlava vždycky![/quote]A ja bych zase sekal tvoji hlavu sekerou penis nepenis vždycky.

 161. Dlouho jsem tu nebyla, femky, však si ale nemyslete že bych polevila, hlavy bych femkám sekala mačetou, hlava nehlava, vždycky ❗

 162. Na Juliána přišla spisovatelská krize 😀 Ale ta Klára vypadá jako zajímavá dívka, tu bych ráda poznala 😀

 163. Je tu ještě nějaká babice bez mozku a s pyjem mezi očima? 😀

 164. Právěže [u]BYS[/u] sekala… škoda jen že ve měkoučkým a bílým 2,5 m3 velkým světě žádné nejsou 😀 Jen je mi záhadou, jak jsi se dostala k internetu…

 165. Dlouho jsem tu nebyla, caparti, však si ale nemyslete, že bych polevila, penisy bych sekala mačetou hlava nehlava vždycky!

 166. Kamarád mi půjčil svůj profil na Fb, protože můj pravý profil mi Markéta zablokovala. Celkově to byl asi půlhodinový rozhovor, který vyústil blokem od Markéty.

  Enjoy!

  [img]http://bit.ly/OI1KoS[/img]

 167. Potrebovala by poradne vystouchat 😆 jenze masochistu je asi malo B)

 168. Keci. Julie zde jednou dala kopii jejiho emailu. Mela tam nekolik stovek emailu tak pochybuju ze by si neco vymyslela

 169. To proto že to téměř pořád přidává moudrá a vznešená Julie co pije z pyje 😀

 170. [color=fuchsia]Dobrý den, chtěla bych vědět, jak to že autorka nebo autor článku nepřidává komentáře pod svůj článek? ani v poradně ne…(třeba sem nedává nějaké doplnující otázky a tak..) DÍKY ZA ODPOVĚD :D[/color]

 171. U Květičky je to zcela jednoduché – stačí se podívat, zda je neporušena poševní plíseň 😀

 172. Drahá Květičko,

  mohla byste nám nevzdělaným popsat, jak probíhá kontrola panenské blány?

  Děkuji A. E. Fisto

 173. Ty jo… Mě se po tobě tak stýskalo… =D Teda… po vás drazí antifeministi =D

 174. K čemu by mi bylo psát si deník ?:D
  Den první: dnes jsem byl odvezen do psychiatrické léčebny jsem ubyován vedle zvláštní osoby jménem Julie.
  Den druhý: Jůlie se převlíká.
  Den pátý: probral jsem se z komatu vyvolaný šokem při pohledu na nahou Julii všichni mě litují.
  Den šestý: Dnes přišli na pokoj opravdu ohyzdné osoby které se nazývají „feministky“ nejspíš vůbec neznají definici feminismu jelikož tu debatují u počíteče o nějakých pásek cudnosti a divně si u toho drbou kníry.
  Den sedmý: Doktor po kontrole zjistli že můj stav se zlepšil a doporučil mi přestat chodit na web feministky.com abych se tam už nemusel vracet.
  Den poslední: Neodolal jsem musel jsem napsat komentář abych věděl kolik lidí to vidí stejně jak já začínám opět slyšet hlasy…………..

 175. tak házej 😀 ať si počtu než půjde ráno spát 😀 👿

 176. Dobř jsem si na FB pokecal s Markétou. :woohoo: Až sem hodím link na screenshot, tak se asi všichni pos.erete smíchy. :woohoo:

 177. Karásku? Já ti dám Karáska, střeleného prachu mám na rozdávání… 👿 ne, dělám si srandu 😀

  Jaká pak je ta nová femka Květička? Dá se dobře trollovat? 😆

 178. Vedle tvého života je každý život plný zábavy a je duchaplný 😀

 179. Ahoj. Váš milovaný páv je zpátky B) Z nějakého důvody jsem sem nemohl dva týdny odpovídat.

  Pokud se tento deník bude i nadále aktualizovat tak z toho může vzniknout něco zajímavého… 😀

 180. Hej, ochechule, proč vlastně nadáváš jeptiškám? Jsou to ženy, které se rozhodly vzdát lásky k muži a sexu. Aha, promiň, vy feny vlastně ani nevíte, co to láska je 😀

 181. Nohy si dolámej obludo! A je.bni na držku hned první den!

 182. Paní Julie, a vy této adolescentce schvalujete tak ohavnou činnost, jako je záměrné přidělávání práce vlastní matce? A nebo chození bez podprsenky? Tak se mě zdá, že na všechno používáte jiný metr. Mohla by jste mi to nějak objasnit?

 183. Fuj, to je ale prase. Jo, ale má to obrovskou výhodu. Když jsem to posledně trochu přehnala s alkoholem a ne a ne se vyzvracet. Tak se stačilo podívat na její fotku a hned to šlo 😀

 184. A jakou pointu má váš život Julizno? Sedíte za kompem a píšete sračky. Probuď se prosím, za okny pokoje psychiatrické léčebny je taky svět 😀

 185. vy a pravá žena :-DDDD vy jste tak velice šeredný muž :-DDD

 186. [quote=Květička]Můj dnešní den:

  10: 00 vstala jsem
  10: 00 – 11: 00 masturbace
  11: 00 – 12: 00 zasouvání umělého pyje do pochvy
  12: 00 – 14: 00 zasouvání umělého pyje do zadku
  14: 00 – 16: 00 Bratislava-Polus, zasouvání pyje do pochvy na veřejnosti
  16: 00-18: 00 – cesta do kláštera, kde jsem dostala zadarmo najíst a znásilnila jeptišky
  18: 00 – doteď – nahrávání se na webkameru s umělým pyjem[/quote]

 187. [quote=panna Jana]V dětství mě otec prováděl anální sex, proto ty blbé muže tak nesnáším![/quote] Aha! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 188. no nevím, ale na zš se jednou učitlka při přírodáku zmínila, že klitoris je zakrnělej penis :whistle: takže nebýt mužů,tak bysme neměly klitoris 😀

 189. [b]Penis se vyvinul z klitorisu. Nebýt nás, tak muži nemají penis.[/b]
  Co to má znamenat? B) To je zase nějaká blbá ******, že jo? 😛

 190. Můžete mi sdělit, jakou pointu má váš život? Váš život je zřejmě pln point a váš případný deník musí být očista ducha, pln zábavy a ponaučení. Viďte?

 191. Paráda ******ní osoba popsala pár bezvýznamných dnů v jejím bezvýznamným životě sice bez pointy ale snaha se cení.

 192. o akože mne stalo taketo. Akože mam take stränka na fäcebook že akože moje meno tak. Akože raz idem tam, idem zapnem otvorim vidžim ked akože mam naka spräva od naka Ayše čo nepoznam. Akože piše že a ataaak čo že všimlasom ked vy ste Turek na Slovensko že necete pisat si somna? Hovorim akože možme, ruka, ruka. Akože ideme pišeme a potom vidim že akože ona dost
  mna chce. Akože potom vac den pišeme a ona hovori že aa taak čo že možme stretnut, hovorim akože ruka, možme sesternica možme. Akože ona bola velmi pekna Ayše lebo akože posilala foto, akože priklad take hnede vläsy hüda, dobre közy a tak. Akože hovorim ale veš ked Turci maju rady ženy. Ona hovori že aa taak čo že ja vem ale že to tak dobre lebo ty sa mi pačiš. Hovorim ruka. Akože potom dohodli sme kde stretneme, akože na jedna kavaren do mesto, idem tam, idem pridem akože vidžim že tam stoji. Hovorim ahoj ja som Ilker ona hovori ja som ta a ta. Akože ideme na kavaren potom ked vidžela že dost rozumieme sme išli na večera, ideme prideme jeme dojeme a akože idžeme domov. Howorim ideš domov ne? Ona hovori že aa taak čo že ja ano…, hovorim odvezem ta, ruka. Ona hovori že dobre. Ideme tam zastanem ona hovori že aa taak čo pod höre kumna. Akože idem tam pridem a ona akože hnedž verhne namna že sex. Hovorim jebety? Akože hned ty chceš mat sex somna? Ona hovori že aaa taaaak čooo že to nerobi inak ale ja akože sa jej pačim. Hovorim ruka. Akože ideme sexujeme, kamarat taky sex akože bratranec delho som nemal. Potom povem džakujem idžem domov. Akože hovorim toto takto normalne na Slovensko, že hnedž sex? Lebo do Turecko to ne normalne, ruka, ruka

 193. Jestli smích prodlužuje život tak sem nesmrtelnej! 😀

 194. Mili Satane,az budes zase poradat trojku nezapomen me pozvat…

  Lilith

 195. říká se že smích prodlužuje život takže jestli je to pravda tak děkuju za prodloužení tak o 10 let 😀 😀 😆 feministky jsou mentálně postižené a měly by se jít léčit.. ❗

 196. Co bude až nebudeš? Jé to ti řeknu naprosto jasně – hned hezčeji na světě. Zlodějka, patrně úplně blbá když se v jednadvaceti vyjadřuje jako dvanáctiletá, ničím přínosná a navíc se mstí otci, který nechtěl platit alimenty a tak odejít tím, že mu zařizuje jiné alimenty. Ha ha.

 197. To proto, že se dala přeoperovat až po tom, co měla založený FB účet 😀

 198. Tak tenhle článek je totálně na nic. Tohle nikdy nemohl napsat člověk, kterýmu je 21… :huh:

 199. 10 – 11 -> česání CHLUPŮ???
  No ty voe, to už je i na mě moc. Ty si češeš chlupy?

 200. Mily denicku vcera jsem se ucastnil ruske trojky holky do sebe byly tak zazrany ze me malem vynechaly 👿

 201. Pani doktorko samozdrejme ze deti nema dokazete si predstavit ze by na takovy pometlo ***edny nekdo vlezl??…mno ikdyz mozna Průša ten je nato uchyl dost mozna 👿

 202. uch och… no ty piico mas stastie ze som dneska bol doma a nie tam, kde ty, lebo keby ta zbadam, tak by som ***** uplacal polisov este doteraz… no k veci, mohla by si si dat profilovku kdesi ty? kedze byma kuuurva zaujimalo jak vyzeras a ano, tvoje tricko hovori pravdu, nemozem si ta dovolit, kedze keby sa ukazem s takymto cudom na verejnosti, vykopnu ma zo skoly, stratim kamaratov a ani by ma nikto nezamestnal 😀 akje toto pravda, tak po prve, SI NECHUTNA, po druhe, ak ta zbadam, viem sprintovat pomerne rychlo a mam 80 kg takze 😉 budes mat mensi problem uz HLAVNE kvoli tomu, ze si urazila moju krajinu, ktora narozdiel od tebadokazala toho vela, a nechcem tu urazite cechov ale narozdiel od tej tvojej nasa ekonomika stupa tusim ze uplne najrychlejsie v EU 🙂 takze sa strc do piice 🙂 aaa inak, ***** ja tiez po fitku chodim v sportovom obleceni a je mi v tom vidno nahe nohy a ruky, ooooooooooooooooooooh hrozne, nie? 😀 A DOKONCA SA V SATNI PREZLIEKAM KUUURVA NEZVYKLE, ZE? inak v akom institute presnejsie pracujes lebo ja poznam par stoviek blavakov a z nich vsetkych by si toto nenechal ani jeden a ani jedna baba ci skrecok, hocico z blavy, nepredpokladam ze si tu niekedy bola, vsak? ty piiica… btw. preco si nadavala NASIM mniskam, ***** ved ti dali nazrat, k tomu slovenske mnisky su nahodou velmi prijemne zeny, s ktorymi sa da rozpravat (minimalne ta, co ma mala na nabozenstve taka bola, aj ked sa moje nazory s tymi jej nezhodovali, dalo sa s nou narozdiel od vas porozpravat) a ty im budes nadavat? fakt neuveritelne… btw. marketa, plny suhlas…

 203. [quote=Květička]Můj dnešní den:

  10: 00 vstala jsem
  10: 00 – 11: 00 hygiena (česání chlupů z intimnich mist, vyčesávání žmolků z rozkroku)
  11: 00 – 12: 00 bratislavský McDonald na Starém Městě
  12: 00 – 14: 00 masturbace, cesta
  14: 00 – 16: 00 Bratislava-Polus, plivnutí ženě do kafe, potkala jsem jednu studentku plivnuti na zada.
  16: 00-18: 00 – cesta do kláštera, kde jsem dostala zadarmo najíst, podekovala jeptiškám a obnazila se pred chlapci z dětského domova, co si hráli na zahradě
  18: 00 – doteď – doma na ubytovně, sexualni činnosti po internetu, příprava kufru na cestu do zaměstnání, v pondělí ráno [/quote]

  znechucujete me

 204. 1, cyklistické kalhoty jsou náhodou skvělá věc, která je pro svůj účel, jako dělaná.

  2, Nevím, jestli máte děti, ale to, že nahlas vykřikují je naprosto normální, to že si hrají a dovádějí také. A myslím, že jeptišky si je dokáží srovnat, tak, jak chtějí.

 205. 1) Tento muž je jedním ze studentů, kteří studují na institutu, kde pracuji. Svévolně mi otravují život. Tohoto chlapce jsem například několikrát napomínala, aby nechodil po koleji institutu v cyklistických elastických kalhotách před tím, než vyrazí na kolo. Muž v těchto kalhotách, kde je mu vidět obrys penisu, běhá po chodbách a pokojích a hledá kdeco. Je to nepříjemné, když ho potkám.

  2) Tito chlapci si chodí hrát na zahradu kláštera. Tam hlasitě vykřikují a dělají nesmysly. Když na ně jeptišky nestačí, musí zakročit pravá žena.

 206. 1, Nechápu tu souvislost..

  2, A? Děti normálně hlučí.

 207. Dobrý den
  Mohu se zeptat, co vadí feministkám na studentech? ..Vaše slova: [i]potkala jsem jednoho studenta, plivnutí na záda[/i]
  A další otázka, proč pohlavkujete chlapce z dětského domova, co si hraje na zahradě? Nemyslíte si, že už má dost těžký život? Víte čím si děti psychicky procházejí? Neuvěřitelné..

 208. Tak ted nechapu jak jsem bez takovych to informaci mohl vest plnohodnotny a smysluplny zivot…mnaaau

 209. výborně, takže klárka je jedním z nás normálních B)

 210. Já taky. A zítra, pozítří, popozítří… 👿

 211. Můj dnešní den:

  10: 00 vstala jsem
  10: 00 – 11: 00 hygiena (česání chlupů, vyčesávání žmolků, kontrola panenské blány)
  11: 00 – 12: 00 bratislavský McDonald na Starém Městě
  12: 00 – 14: 00 spánek, cesta
  14: 00 – 16: 00 Bratislava-Polus, plivnutí muži do kafe, potkala jsem jednoho studenta, plivnutí na záda
  16: 00-18: 00 – cesta do kláštera, kde jsem dostala zadarmo najíst, vynadala jeptiškám a zpohlavkovala chlapce z dětského domova, co si hráli na zahradě
  18: 00 – doteď – doma na ubytovně, feministická činnost po internetu, příprava kufru na cestu do zaměstnání, v pondělí ráno

 212. milý deníčku, dnes sem masturboval jen jednou ale večer si to zopakuju

 213. Fakt?
  Můj milý deníčku, dnes jsem masturbovala. Dvakrát. Jednou ráno a jednou večer. Zítra budu také masturbovat

 214. jo jenom ať píše. číst si deníček dvanáctileté holky /která se vydává za „jeden a dvacetiletou“/ je ******…

 215. Neviem teda ci to bude tym ze som rozospaty ale vobec ma to nerozosmialo 😀 toto mi skor fakt pripada ako vt.ip nejakej femky 😀

 216. klaro uz prosim nepis svuj denik… pockej az vyrostes a pochopis ze se to nedela…

 217. A nebo je jí 21 let a za dva měsíce bude slavit 21 let a 6 měsíců 😀

 218. 21? Já bych řekl, že se spíš někdo uklikl… Asi to mělo být 12.

 219. dneska je nejaky v*t*i*p*ny den??
  polrocne narodeniny….
  ale s tym knedlikom z Billy ma asi pravdu 🙂

 220. Dobrý den Kláro,
  Váš příspěvek ve mě vyvolal opravdu silný záchvat smíchu.
  [i]Je mi 21 a za dva měsíce slavím půlroční narozeniny.[/i] – opravdu nevím co si pod tím představit, můžete mě tuto slovní hříčku nějak vysvětlit?
  ..[i]Pak mu vlezu do peneženky a propíchám ty dva kondomy.[/i] – když budete propichovat otci kondomy nevím, čemu si pomůžete, ale jestli chcete nevlastního bratra nebo sestru jste na správné cestě.
  [i]Lucka má docela pevný prsa, ale překvapilo mě, že má chlupatý bradavky.[/i] – chloupky na bradavkách, resp. v okolích bradavek má mnoho žen, akorát se o tom moc nemluví, záleží jestli berete antikoncepci, či na hormonálním rovnováze Vašeho těla.
  [i]Momentálně mám 157 přátel, ale asi některý oddělám, protože nereagujou na moje šťouchnutí. A to si říkají přátelé.[/i] – toto mě pobavilo opravdu nejvíce, jestli se dnes přátelství posuzuje počtem ,,šťouchnutí“ na facebooku je to docela smutné.

  S pozdravem MUDr. Markéta Phd., CSc.

 221. Dneska je na oběd kuře ala bažant a houskovej knedlík z Billy. Takže bez housky.

  Tak tahle věta mě opravdu srdečně pobavila..takovým jiným způsobem, než zdejší femky, takovým normálním 😀 Ale jen tahle věta 😀

 222. :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: Co to je????????????????

Comments are closed.