Křivda vůči ženám

V projektu „Osobnosti českých dějin“ se jakoby náhodou vyskytují ze 66 kandidátů a kandidátek pouze 4 ženy. Zase se nám tu ukazuje, že muži neoprávněně vládnou světu a veškeré vynálezy si nechávají pro sebe. Také bych uměla honem vynalézt všechno co se vynalézt dá, nedat nikomu jinému šanci a potom se tvářit, jak jsem dobrá. Všichni víme, jak to je. Cokoli žena navrhne, tak je okamžitě dáno k ledu, protože to je hloupost. Za pár let se to opráší, dá se na to jméno nějakého muže a ejhle. Vynález je na světě. Toto beru, jako obrovskou křivdu páchanou na ženách.

Muži nám pořád vypráví, že nechápou o co nám jde, že rovnoprávnost tu dávno je, ale copak je číslo 42:4 nějaká rovnoprávnost? Spíše to poukazuje na diskriminaci, kterou nikdo nehodlá řešit. Proč? Na vlivných místech sedí jen muži a žena od plotny si jen stěží něco vykřičí. po celá staletí trpíme ústrky ze strany mužů. Měl by existovat zákon, který dožene muže ke zodpovědnosti.

 

Například já jsem jeden vymyslela a ráda bych si ho nechala patentovat. Jestli mi tedy nebude na úřadu patentů oznámeno, že mě předběhl nějaký muž.

Paragraf 1 zákona o diskriminaci.

Pokud muž dostane nápad něco vymyslet, tak se musí poradit se ženou. Předloží jí dostupné informace a vysvětlí, jak na vše přišel.

Žena se podívá do svých zápisků a posoudí zda něco takového již nevymyslela.

Pokud ano, tak muž se už nebude snažit a vše nechá na ženě.

Žena je následně povinna zajít na úřad patentů a ohlásit vynález pod svým jménem.

{loadposition article}

 

Pokud se nám zákon stejného či podobného znění nepodaří prosadit, tak budeme považovat tento stát považovat za velice diskriminační a ženám práva upírající.

 

J.

364 comments

 1. Dobrý den,
  Článek je velmi směšný, už jen z důvodu, že zákon se nedá patentovat. A se spoustou gramatických chyb, už nám nezbývá nic jiného než se smát.

 2. Například já jsem jeden vymyslela a ráda bych si ho nechala patentovat. Jestli mi tedy nebude na úřadu patentů oznámeno, že mě předběhl nějaký muž.

  Paragraf 1 zákona o diskriminaci.

  Pokud muž dostane nápad něco vymyslet, tak se musí poradit se ženou. Předloží jí dostupné informace a vysvětlí, jak na vše přišel.

  „Žena se podívá do svých zápisků a posoudí zda něco takového již nevymyslela.

  Pokud ano, tak muž se už nebude snažit a vše nechá na ženě.

  Žena je následně povinna zajít na úřad patentů a ohlásit vynález pod svým jménem.“

  Zákony sa nepatentuju zákony sa navrhujú ale nato musíš byť v politike musia ti ten zákon schváliť a prezitent ti ho musí podpísať… Mimochodom ten zákon znie ako pekná Hovadina lebo keď niekto niečo vymyslí asi o tom dá hneď vedieť…

 3. Muži nám pořád vypráví, že nechápou o co nám jde, že rovnoprávnost tu dávno je, ale copak je číslo 42:4 nějaká rovnoprávnost?

  Najprv treba niečo spraviť ty si snaď niečo spravilaq prevratné že sa ozývaš? Nič!!! Nič si nevynašla nič si nevyxkonala prevratné a ke´d ťa štve že niesy medzi tými osobnosťami tak niečo preto zrobíš… Tak neičo rob a nep.ičuj tu zbitočne na internete… Lebo písať chuj.oviny na túto stránku je jedina prevratná vec čo ti ide…

 4. Chcete vynalézat? Chcete objevovat? Chcete mít svět u nohou, dobrá, myslím, že ohledně teoretické fyziky na poli kontinuity černých ěr, zakřivení vesmíru apod. je dost prostoru pro vaše feministické mozky. A je toho mnohem víc, superchytrý ženy kterým chlapi přebíraj vynálezy jistě ve vteřině vymyslí, jak vyřešit problémy s přehříváním procesorů na taktu vyšším než 4,2 Ghz bez extrémních chladících monster, vyvíjí se USB 4.0, můžete jít pomoct, těším se, až SSD disky sníží na ceně, Jůlie určitě bude vědět, jak přenést do domácí sfěry přenést zápis na křemík a jak udělat rychlé bezpečné auto s nulovými emisemi… Nejde o diskriminaci, prostě chlapi se tomu věnujou, ženy zas něčemu jinému, já třeba jsem na škole pro IT odborníky, v mé třídě ještě nedávno byly 4 ženy a 27 kluků, (přihlásili se do mé třídy 4 ženy a 68 kluků) Teď už tam zbyla jediná a kdybych s ní neseděl, neradil jí při testech a nedělal úkoly (pouze z kamarádství a vědom si malého počtu žen co to dotáhnou až na IT Prof.) Již by se mnou ve třídě nebyla, tak kde je diskriminace? Že by se ženy diskriminovali samy tím, že se nehlásí na takové školy? Asi jo, páč vedle naší školy je zemědělka s dvouletými obory jako je aranžérka květin a je tam 361 holek a 25 kluků… Tím to asi bude, mimochodem Archimédeova žena podle všech důkazů, které samozřejmě nejste schopna ani najít, ani jim uvěřit v Archimédeových zákonech viděla jen ztrátu času a sama se věnovala šlechtěním plodin, takže žádný, že by jí kradl nápady… Osobně se těším na článek, kdy řeknete, že Einstein byl žena, nebo že mu jeho žena pomáhala…

 5. Podle celých těchto stránek a podle tohoto článku především to vypadá, že si rovnoprávnost představujete asi tak: 1.Muž je vždy povinen 2.Muž je vždy vinen 3.Muž by se měl ženě omlouvat i za to co ještě neudělal 4.ženy jsou dokonalé, a proto by je měli muži uctívat a chodit před nimi na kolenou apod.
  Muži však rovnoprávnost defiunují tak, že rovnoprávnost zamená rovná čili stejně velká práva, a tak to vidím i já.
  Vy jste zahořklé, osamělé, ošklivé a hloupé ženy, které si myslý, že i když nic nedokázaly tak jim někdo přinese postavení či místo na podnosu. Zároveň však nevíte, jak byste mohli ventilovat svůj hněv a neůspěchy a tak se spojíte se podobnými lidmy a dáte to za vinu mužům. Muži nejsou také všichni stejní, stejně jako ženy. Což je dobře, protože existují i rozumní muži a ženy, kteří ví, že se bez druhých neobejdou.

  Zamyslete se

 6. Pokud muž dostane nápad něco vymyslet, tak se musí poradit se ženou. Předloží jí dostupné informace a vysvětlí, jak na vše přišel.

  Žena se podívá do svých zápisků a posoudí zda něco takového již nevymyslela.

  Potom řekne že už to vymyslela ( i když může kecat ale s tím \“zákon\“ nepočítá ) a muž ať si de do xxxxle.

 7. No ty jsi *****. V životě jsme neslyšel větší kravinu. To zas Diskriminujete druhé pohlaví. Nevím co pořát chcete, všichni jsi sou rovni a mají stejná práva. To že se neumí prosadit, je jen chyba její. To že máš tu svoji vypatlanou hlavu plnou doměnek a výmyslů bez důkazů je asi věc hodná návštěvy psychologa. Feministky jsou slepé zastaralé, hloupé ***** co si nevidí na š***ku nosu. Docela se stydím za to co píšu, ale jde to od srce. Nerad někoho ponižuji , ani urážím ale na zlo odpovídám žlem. Nemám nic proti emancipaci žen, jenže vy feminy nic jiného než neustálé fňukáni, brekot, stížnosti a naříkání nic neumíte. Tak se pokus neco vymyslet a nevymýšlet si svoje potrhlé teorie. Neříkám že se nikdy nemohlo stát že muž ukradl nápad ženě, ale muž dokáže začít jednat a uskutečnit to. A vy si pak můžete vymýšlet své zásluhy. Znám spousty žen co jsou inteligentnější než muži a jsou také v mnoha ohledech lepší, ale naštěstí to nejsou feministky. Feminy jsoujenom bačkory co nic neumí a mximálně mají jenom velkou představivost.

 8. Mně pobavilo, že je 66 kandidátů, z toho 4 ženy. Ovšem poměr 42:4 mi nějak nevychází. Kdo je těch zbylých 20 kandidátů?

 9. ty toho nakecáš…. ostatně jako většina stejně tupejch ženskejch jako ty…..

 10. no .. ale tak zasmál jsem se no …xd…. tak voni všechno vynalezli ženský žejo a chlapi jim to jenom ukradli .. to je přeci jasný…..xd… (ironie)…..xd…

 11. [i]\“Také bych uměla honem vynalézt všechno co se vynalézt dá, nedat nikomu jinému šanci a potom se tvářit, jak jsem dobrá.\“ [/i] Tak tohle mě pobavilo 😀 😀 všechno snad ještě vynalezeno nebylo ne? Pořád ještě máme co zlepšovat, tak honem než vám to nějakej chlap vyfoukne, určitě máte spoustu nápadů 😀

 12. nemohu si dovolit nepoznamenat, že neumíte psát poměry … ikdyž to zvládne většina mužů … jasně, je to hloupý způsob matematického vyjádření, zbytečně komplikovaný, vymyšlený pro používání muži, ale přeci!! když už jste chtěla zapůsobit tím, jak jste šikovná a že jste schopna ho použít … tak to aspoň nepose*te!! dík 😛

 13. Já vždycky říkám když už mě nějaká práce unavuje že ji přenechám chlapovy že mi hned vymyslí nějaký zlepšováček…… a že už jich tu byla spousta

 14. a jak si ten zákon představujete, to jako že máme obejít všechny ženy na světě? 😀 😀 😀 😀

 15. [quote=Anonymní]***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o[/quote]

  Co tím asi chtěl básník říci?

 16. ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o ***o

 17. Drahé dámy,
  předem se omlouvám všem normálně smýšlejícím ženám, slečnám, paním – protože Vy (normálně smýšlející ženy) mi určitě dáte za pravdu – alespoň po krátkém zamyšlení.
  Všechny věci, co muži vymysleli, vymysleli (když pomineme mužskou touhu po piplání se) pro usnadnění života ženám. Pokud něco vymyslela žena, vymyslela to pro sebe a své pohodlí. Pokud narážíte na skutečnost, že v historických záznamech o vynálezech nejsou ženská jména, tak je to proto, že když si žena vymyslela zlepšovák pro svojí práci, tak si to nechala pro sebe.
  Jo, a pokud jste se o toto téma zajímali za hranicemi naší země, tak byste zjistili, že jsou tam i ženská jména. Napříkla Dr. Marie Montessori. Ta si dala patentovat dokoce i pedagogický směr:-) Mimochodem, ona je můj pedagogický vzor:-)

  přeji všem krásný den:-)

  PS: pokud někdo psal podobný komentář, tak se omlouvám.

 18. S tim zákonem……třeba opalovat se při měsíčku byste nechtěla????????? maminko,maminko….můžu si dojít na záchod????…..moment….ne…nemůžeš…já už byla xD xD

 19. [quote=PavlinaZapletalkova]ale nespravedlivy zavod, protoze zatimco muz vesele vynalezal, zena mu doma prala ponozky a nemela na vynalezani cas. A muz pak sklidil veskere penize za to a se zenou se ani nerozdelil[/quote]

  hehehehe pani se zrejme nudi 😀

 20. [quote=rebelkaaaa]S tímto plně souhlasím. Je fakt, že v historii je pramálo žen co něco vynalezly. Ani si nechci představit jak to také v historii bylo, jak ty ženy diskriminovali.[/quote]

  jeee blondinka 😀

 21. [quote=norman64]jedna otazka…ak to uz ma zena vymyslene, preco hned nejde na patentovy?? zeby nevedela kde to je??[/quote]

  :-DDDD tak nejak…

 22. preco sa tento zabavny portal nevola blondinky.cz ? Cest inteligentnym ludom bez ohladu na pohlavie, ale toto co uz je tuna publikovane:-D totalny mazec :-DDD

 23. Džízs. Tak jen malá soutěž pro autorku článku. Vyškrtneme z 62 mužů 29 pánů, kteří se nějak v historii vyznamenali a nechť je autorka nahradí 29 ženami dle svého vlastního výběru.

  Ke svému paragrafu by mohla uvést reálný příklad ze života, zda se už tak stalo.

  Buďme objektivní a dejme každému šanci:-)

 24. [quote=PavlinaZapletalkova]mlc uz[/quote]

  to je skutečně vyčerpávající a dostatečná odpověď děkuji

 25. jedna otazka…ak to uz ma zena vymyslene, preco hned nejde na patentovy?? zeby nevedela kde to je??

 26. S tímto plně souhlasím. Je fakt, že v historii je pramálo žen co něco vynalezly. Ani si nechci představit jak to také v historii bylo, jak ty ženy diskriminovali.

 27. je to taková komunistická strana feministek, chtej nam prikazovat co mame delata co ne , proste za chvilku budou poroučet větru, dešti xD

 28. pročetl jsem si většinu komentářů a nestačím se divit…jak jsou naše drahé feministky natvrdlé skutečně některé argumenty jsou komické dle jednoho z příspěvků jsem do google vyhledávače zadal \“vědkyně\“ nalezeno 24 300 odkazů první je skutečně o české vědkyni a ty další? např. Sexy vědkyně z ČVUT pózují v kalendáři. Podívejte se! nebo Vědkyně chtějí rozjet školku, nechaly se nafotit do kalendáře … Při studiu si vědkyně vydělávala prostitucí, a to nám tady neustálepředhazují jak je sex špatný

  naopak zadáme li do vyhledávače vědec vyleze nám 265 000 odkazů – převážně odborného charakteru….
  a nakonec dotaz na paní Julii či jinou zopovědnou osobu feministického hnutí jste schopná vyjmenovat alespoň 10 žen které v historii vynalezly něco skutečně užitečného(například něco co dodnes užíváme v běžném životě) Děkuji předem za odpověď i když jsem velmi naivní pokud nějakou očekávám

 29. TATKO, prečo vy bratia Člováci němátě zmysel pre irónyju a nadsádzdzkuku? :whistle:

 30. Nie? A ked ona prala a varila, tak je asi sam bozicko zniesol peniaze na jedlo?? Vies moje malicke zrudne a ostudne zvieratko s ritou na sest skrin a tvarou ala zhoavena konska rit muz zhanal peniaze na potravu tomu sa hovori delba prace.

 31. Buď ráda, že máš komu prát ponožky, ten na baterky to nepotřebuje a pokud se budeš v posteli snažit tak se s tebou bude dělit. Plň roli ke které jsi
  byla stvořena a nebo vynalezej a neper ponožky. 👿

 32. Buď ráda, že máš komu prát ponožky, ten na baterky to nepotřebuje a pokud se budeš v posteli snažit tak se s tebou bude dělit. Plň roli ke které jsi byla stvořena a nebo vynalezej a neper ponožky. 👿

 33. Pokud muž dostane nápad něco vymyslet, tak se musí poradit se ženou. Předloží jí dostupné informace a vysvětlí, jak na vše přišel.

  Žena se podívá do svých zápisků a posoudí zda něco takového již nevymyslela.

  Pokud ano, tak muž se už nebude snažit a vše nechá na ženě.

  Žena je následně povinna zajít na úřad patentů a ohlásit vynález pod svým jménem.

  Pokud se nám zákon stejného či podobného znění nepodaří prosadit, tak budeme považovat tento stát považovat za velice diskriminační a ženám práva upírající.

  To je ale K*ava s veklym K…..neco co by mne jako muze vice rozesmalo sem jeste nenasel ..Dkuju

 34. [quote=PavlinaZapletalkova]ale nespravedlivy zavod, protoze zatimco muz vesele vynalezal, zena mu doma prala ponozky a nemela na vynalezani cas. A muz pak sklidil veskere penize za to a se zenou se ani nerozdelil[/quote]

  zena nemela cas ani mozek no mluvme pravdu a nazyvejme veci pravymy nazvy..uz od praveku byla zena u plotny a tak to melo taky zustat!navic tu vasi bandu neberu jako zeny ale jako neco co delam pravym zenam ostudu

 35. Tak když mám mozek na to abych něco vynalezl tak:Kašlu na ponožky,vynaleznu,prodám a z těch peněz žiju. B)

 36. [quote=Masturbator]Dobrá předpokládejme, že všechny mužské vynálezy jsou absolutně k ničemu.

  Zkuste tedy vyhodit z bytu absolutně všechny věci, které vynalezl muž.

  Za A) Moc by vám toho nezůstalo
  Za B) To co by vám zůstalo by bylo dost k ničemu
  Za C) V zimě by jste hodně trpěla
  :woohoo: Díky bože, že jsi nám z nebe seslal tento skvostný server, u kterého se všichni každý večer rádi zasmějí :woohoo: :woohoo: :woohoo:
  [/quote]
  ´Tento server je lepší než http://www.lamer.cz 😀 a to co říct 😀

 37. ale nespravedlivy zavod, protoze zatimco muz vesele vynalezal, zena mu doma prala ponozky a nemela na vynalezani cas. A muz pak sklidil veskere penize za to a se zenou se ani nerozdelil

 38. Vynalézání je závod,kdo vynalezl dřív vyhrál!

 39. Dobrá předpokládejme, že všechny mužské vynálezy jsou absolutně k ničemu.

  Zkuste tedy vyhodit z bytu absolutně všechny věci, které vynalezl muž.

  Za A) Moc by vám toho nezůstalo
  Za B) To co by vám zůstalo by bylo dost k ničemu
  Za C) V zimě by jste hodně trpěla
  :woohoo: Díky bože, že jsi nám z nebe seslal tento skvostný server, u kterého se všichni každý večer rádi zasmějí :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 40. no ty vole:-D tak to je mazec:-D.-D:-D:-D tak vidím že nejen paní marcelka ale všechny feministky mají IQ svého kávového zrna:-D ty vole no už nemůžu 😀

 41. \“Ale ja slysela ze vsechny vynalezy ktere \“vynalezl\“ Archymedes za nej vynalezla jeho zena. A protoze pani Archymedesova byla mirna a slusna
  zena, ktera si nechala od sveho zleho a panovacneho muze vsechno libit, Archymedes ji vsechny vynalezy sebral a prisvojil si je a vydaval je za svoje.\“
  ja skapaem :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:…cim viac citam tieto clanky ,tym viac mi dochadza, ze tu sa nejedno o ziadny akoze \“boj o rovnopravnost\“ pretoze tu uz mate, pokial viem tak Cechy i Slovesnko su vyspele krajiny…vy ste proste skarede, zakoplexovane strigy, ktore nemaju co robit vo volnom case pretoze nemaju chlapa ani ziadne hobby tak vypisujete take *****iny len z roztopase B)

 42. Páni to s tím zákonem je skvělý nápad. 😀

  Už vidím jak své partnerce vysvětluji, jak jsem v laboratoři manipuloval genetické struktury rajčete, aby byly odolné proti škůdcům.

  Po pár letech, když by konečně pochopila co dělám, by se mohla podívat do poznámek, jestli jí stejný postup už také nenapadl 😀

 43. ja sa stavim, ze E=MC2 vynasla nieaka zena uz v dobe ladovej, no hol doba bola zla, a to ju poslalo \“k ledu\“ 😀 a potom o 10 000 rokov prisiel tyransky, sexuchtivy muz (ano Einstein) a ukradol jej patent :woohoo:

 44. Myslíte si, že něco vynalézt či vymyslet je něco zcela snadného? Lidé, kteří něco vymysleli nebo vynalezli (bavíme se o hodnostných objevech) v historii lidstva byli zpravidla géniové a také muži. Ženy jednoduše nejsou tak často geniální jako muži a pokud jsou, nechtějí nic vynalézat, protože je to nebaví. Skutečnost je jednoduše taková, že muži jsou v tomto lepší a ženy nikdy nebudou, nemají na to z biologického hlediska správně stavěný ani mozek. Holt smůla…

 45. A ty to snad pamatuješ, že si tu tak honíš triko?

 46. Já zase nechápu, jak si někdo může myslet, že cokoliv, co vymyslí žena, je rozumné, jenom proto, že to vymyslela žena.

 47. [quote=Samec]Naprosto souhlasím.
  Shledávám naštěstí náš stát ještě natolik rozumným, že diskriminuje pomatence jako vy.
  Tento výraz jsem musel použít neboť vaše myšlenkové pochody jsou jasným znakem 1.šovinismu ( nevyskytuje se jen u mužů )
  2.nedostatku uvolnění ( sexu )
  3.zakomplexovanosti
  4.A zřejmě se vaše kravskost dědí ve vaší zdegenerované rodině.

  Abych završil tento vysoce hodnotný komentář dobrou radou, navrhuji abyste shledala náš stát natolik diskriminačním, že se odeberete i se svojí chorou myslí třeba DO PRDELE!
  Nebo do ameriky, tam je každý vyšinutý a na vaše sle***í výměšky nebude nikdo reagovat
  Přeji hezký den.
  [/quote] sle***í není od **** ale sle****, nevím proč ta cenzura, ***** 😀

 48. Naprosto souhlasím.
  Shledávám naštěstí náš stát ještě natolik rozumným, že diskriminuje pomatence jako vy.
  Tento výraz jsem musel použít neboť vaše myšlenkové pochody jsou jasným znakem 1.šovinismu ( nevyskytuje se jen u mužů )
  2.nedostatku uvolnění ( sexu )
  3.zakomplexovanosti
  4.A zřejmě se vaše kravskost dědí ve vaší zdegenerované rodině.

  Abych završil tento vysoce hodnotný komentář dobrou radou, navrhuji abyste shledala náš stát natolik diskriminačním, že se odeberete i se svojí chorou myslí třeba DO PRDELE!
  Nebo do ameriky, tam je každý vyšinutý a na vaše sle***í výměšky nebude nikdo reagovat
  Přeji hezký den.

 49. například autorka článku si to myslí, jinak by ho nenapsala 😛
  já si však myslím, že šance na vynaleznutí něčeho jsou rovnocenné, jen jsou v jiném oboru – muži v technice, ženy ve zdravotnictví, biologii a praktických věcech :side:

 50. Tak si to tady po delší době pročítám a nechápu, jak si někdo může myslet, že žena nic neumí vymyslet.

 51. 😀 Taky byste dokázala všechno honem vymyslet a ostatním ani nedat šanci? Máte pravdu, vždyť naše společnost se vytvářela pouhých pár tisíc let a tak chudinky ženy neměly čas cokoliv vymyslet… Mám to tedy chápat tak, že žena je tvor neobyčejně pomalý? Že po objevení elektrické energie jsme měli my ohavní muži čekat tři tisíce let, než nějaká žena vynalezla žárovku?

  Souhlasím s tím vaším paragrafem, jelikož muž by vám svůj vynález řekl, vy byste si jej obsala, prohlásila, že jste to již vymyslela a potom by vám trvalo alespoň sto let, než byste s navigací našla patentní úřad.

  Mimochodem, ženské vynálezy existují, což dokazuje, že jsou i inteligentní ženy… ne jenom vy a vám podobné.

 52. na tomto webu co článek to perla. Prminte milá autorko článku, ale nechápu co jste vymyslela za vynález. myslíte ten váš zákon? No tak běžte a nechte si ho patentovat jen mi řekněte kdy abych viděl jak se Vám vysmějou. Zákony se nepatentují ale schvalují a od toho tu máme parlament. Ale neklesejte na mysli a buďte ráda alespoň za Marii Curie Sklodowskou co vynalezla sklo… Ne samozřejmě že objevila radioaktivní záření

 53. Většina vynálezů pochází od mužů, protože sou technicky zvídaví, rádi věci rozebírají a skládají protože jejich mozek je zaměřen na logické myšlení. Podívejte se na poměr chlapců a dívek v průmyslových školách… zhruba odpovídá poměru žen a mužů vynálezců… a jestli vás sere že máte málo vynálezců, tak nás sere že nemáme ženy-horníky… Prosím o rovnoprávnost mužů a žen v hornickém průmyslu a vojenských jednotkách.

 54. Hm, já vím jenom to, že jsem tři týdny bez sexu (zkouškové období je děs) a už týden mě bolí hlava :-/ A vyzkoušené mám, že sex na to pomáhá. Masturbace holt není ono, chce to mýho chlapa.

 55. Náhodou s o tej želvě jsem už četl několik odborných publikací od profesora Pratchetta. On to nazývá Zeměplocha a právě v nich dokazuje, že Zem je nesená želvou. A v jedné publikaci se dokonce zabýval pohlavím oné želvy a mám dojem, že je to žena.

 56. Editovano pro poruseni pravidla 2. Pavlina Zapletalkova

 57. predpokladam že podla toho čo tu pišete … by žiadna feministka nemala mať chlapca a muža … kolké z vas maju muža?

 58. Škodí častá masturbace?
  Ne, frekventovaná masturbace sama o sobě neškodí, naopak může být ventilátorem napětí. Jestliže zvládáte svou práci, věnujete se rodině či přátelům v dostatečné míře a masturbujete často jen pro svou potěchu, nemusíte se ničeho bát. Je však třeba počítat i s určitým fyzickým vypětím při této činnosti. Pokud tak začnete mít problémy s ostatními aktivitami a cítíte souvislost s nekontrolovatelnou masturbací, je načase trochu ubrat.

  Způsobuje masturbace zdravotní problémy?
  Naopak! V protikladu k relativně nedávným domněnkám, že masturbace má za následek akné, šílenství, výpadky vlasů, paměti apod., je nyní medicínsky prokázáno, že má pozitivní účinky. Zbavíte se díky ní stresu a u někoho funguje dobře i na migrény. Poslední studie navíc dokazují, že častá masturbace – sedmkrát za týden a více – výrazně snižuje šanci na vznik rakoviny prostaty u mužů. Lepší ospravedlnění nenajdete![color=purple][/color][size=medium][/size][b][/b]

 59. Co VY víte jak to vůbec bylo. Víte kdo byl Archymedes? Pověze nám něco o jeho zákonu… rád se zasměji 😉

 60. co ty vis jak to bylo? bylo to proste tak jak to rikam

 61. [quote=PavlinaZapletalkova]Ale ja slysela ze vsechny vynalezy ktere "vynalezl" Archymedes za nej vynalezla jeho zena. A protoze pani Archymedesova byla mirna a slusna zena, ktera si nechala od sveho zleho a panovacneho muze vsechno libit, Archymedes ji vsechny vynalezy sebral a prisvojil si je a vydaval je za svoje. [/quote]

  Ty mas v hlave nasrano?

 62. muzi si nezaslouzi ani pupecni snuru, kdyz sou jako deti v brise sve matky. Jenom je obcas pres vaginu nakrmit bananem nebo treba tak a po mesici, kdyz uz jim narostou nohy je vystvat ven

 63. 😀 😀 😀 😀
  Teď jsem spadla pod stůl smíchy, máte mě na svědomí 😀

 64. Důležité je, jak auto rozjet. Chcete ho snad roztlačit? :huh:

 65. Je legrační, jak si vždycky sama kliknete kladný bod 😀

 66. navrh zakona cilo dve:holky u plotny a menit plinky detem :woohoo:

 67. Tato stránka byla blíže prozkoumána a je dokazáno, že jej píší feministky.

  Editovano pro poruseni pravidla 5. Pavlina Zapletalkova

 68. To je zajímavé s tou Archimedovou ženou ale moc reálné mi to nepříjde:-D

 69. to je zajimava teorie s tou zelvou, ale moc realne mi to neprijde

 70. Já slyšel věcí…p.ex. že Svět byl vytvořen za 7 dní, že je placatej a letí vesmírem na zádech želvy apod.

 71. Strapnovanie na verejnosti by vam islo,ale cotak nieco vymysliet?

 72. Ale ja slysela ze vsechny vynalezy ktere \“vynalezl\“ Archymedes za nej vynalezla jeho zena. A protoze pani Archymedesova byla mirna a slusna zena, ktera si nechala od sveho zleho a panovacneho muze vsechno libit, Archymedes ji vsechny vynalezy sebral a prisvojil si je a vydaval je za svoje.

 73. ženský jsou odjakživa na vynálezy líný ….gallileo, archymedes,newton – to byly vynálezci a badatelé, ženskejm to bylo dycky u prdele ….nebejt chlapů tak do teď ve chlívech dojíte dobytek ….sotva se vám dostane nějaký rovnoprávnosti hned byste chtěli vládnout :woohoo:

 74. nadvláda mužů jo? :woohoo: vždyt je rovnoprávnost…. vy, kdybyste zažili nadvládu se nedožijete týdne :huh: :whistle: utlačování, zavírání do klecí, opakované znásilnění na ženách, fyzické i psychické týrání, či masové popravy žen v táborech 😀 takhle si představuju nadvládu, si nemáte nač stěžovat. :side:

 75. Jakou dostaneme od feministky odpověd zeptáme-li se zda nám svítí blinkry?

  Ano, ne, ano, ne, ano, ne, ano, ne…
  ———————————————–
  Podle toho co jsem se tu dočetl je jejich inteligence na úrovni tohoto vtipu 😀

 76. [quote=Evča]No kde!
  Tramvaj taky když brzdí tak mění tu kinetickou energii na elektřinu a tu dává do drátů.

  Auta by mohly mít generátor který by dobíjel baterku při brzdění. Na elektřinu z baterky by se to auto zase rozjelo.[/quote]

  😀 😀 😀 to je moc, už vidím káru s generátorem místo motoru, kde by sis jen napíchla přísavky na mozek a poručila – auto vpřed! 😛

 77. Tak takovou ***ovinu sem ještě nežral..smíchy už ponmalu bleju :woohoo:

 78. Nemáte někdo dojem, že tento článek je jakousi formou paranoi? Netvrdím, že z velké části nevymysleli mnoho vynálezů muži a některé vynálezi, na kterých se podíleli ženy, byli v historii prostě zameteny pod stůl. Ovšem \“paragraf 1\“ je přesná ukázka toho, jak by bylo nemožné něco prosadit, aniž by se to ženám líbilo a tím pádem mám dojem, že se tu vlastně jedná o diskriminaci mužů. Tahleta \“Křivda vůči ženám\“ nejen že zesměšňuje feminismus ale tím zároveň ničí to, kde jsou skutečně utlačována práva žen.

 79. Verim ze vam uz taky nekdo nekdy rekl at dete do prdele. Poslechla ste tenkrat?

 80. Opravdu skvělý článek, tohle asi nikdy nepochopím. Chytlo mě to za srdíčko, dokonce jsem si i myslel, že je spoustu žen, které udělaly v historii věci za které byly oceněny, třeba i nobelovkou 😀 Akorát takové, že ženy něco vymyslí a jde to k prachu 😀

 81. tak tohle vrátilo na mojí tvář úsměv, svět je zase o něco krásnější, barevnější a hlavně o hodně veselejší. A vděčím za to těmto \“neuvěřitelným\“ ženám a tomu že jsme muž 😀

 82. stejny je to s vasima anketama kde je sice vice odpovedi, ale vsechny sympatizuji s vami, s takovymaje jasny ze vzdycky budete mit v nich kladne ohlasy

  a rekl bych ze je to moje zalezitost kdyz tu vsechny vcetne me oblbujete takovejma blbostma

 83. takze mam pravdu, vzdycky odvetite nejak aby jste nemusela rikat pravdu, nebo neodpovidat na jasne veci, nebo si vezmete kousek vety, o te reknete ze je hloupa a na zbytek clanku neodpovite

 84. \“Něco\“ … jo, něco řečeno bylo. Dokonce to vyznělo i celkem jasně. A?

 85. Každý pro hlupáka hloupý, jak by Yoda mistr řekl.

 86. Starejte se o své záležitosti. Nikdo se vás na nic neptal.

 87. nic jineho neumite, jenom kazdeho zpochybnite a ani neudate duvod, a pritom ste nejspis ani sama nedokoncila zakladku protoze si myslite ze zeny nemaji vajicka 😉

 88. Tahle technologie již taky nějakou dobu existuje a kdo ji vynalezl? Muži! 😆

 89. Muži? Když už, tak vůbec první elektromobil vynalezla žena, Frantina Křížková. Musela totiž dopravovat hory prádla na mandl a nechtěla ho mít plné sazí.

 90. jeden jediny priklad, a trosku aktualni, protoze je jasny ze v 10. stoleti mely zeny jine postaveni nez dneska

 91. V klíčové věci s Vámi souhlasím dámo.

  Cituji: \“Cokoli žena navrhne, tak je okamžitě dáno k ledu, protože to je hloupost.\“

 92. tak toto je inak vtipna stranka 😀 lepsie ako nejaka zbierka vtipov lebo vy to tu myslíte vážne :-DDDD asi to zacnem pravidelne citat, lebo tak som sa uz davno nezasmial 🙂 len tak dalej :-)))

 93. tak si čtu hodím refresh a zničeho nic zmizí posledních 5 příspěvků tomu říkám aktivní cenzura mazat příspěvky o půl druhé ráno

 94. Editovano pro poruseni pravidla 5. Pavlina Zapletalkova

 95. Paní tomu asi hodně rozumí ❗ 💡
  (Ať si zkusí chladit potraviny třeba v ledu 😆 )

 96. Svatá pravda, dle historiků už existovala vláda žen (to asi muži stávkovali) a tehdy se vše asi pos.ralo. Šanci dostali, ale jak je známo, ta doba byla velice krátká. To že ve vyšších postech je více mužů, není dáno žádnou nerovnoprávností, ale hold se tam dali chytřejší hlavy. Nemá smysl rozdělovat tyto lidi na muže a ženy, ale na chytré a hloupé, to je zásadní. Prezidentka je v Argentině, a jsou na tom dobře?

  Když dám do googlu \“vědkyně\“ tak první odkaz je \“Česká vědkyně naučila počítač poslouchat pohyby očí\“ tak si to sami přeberte…

 97. Tak to je hodně zjednodušené, ale budiž. Nezapomínej ale, že nápad pohánět auto elektřinou už vymysleli muži, takže jim ho nezkoušej ukrást.

  Pohánět ho kinetickou energií si ještě nikdo nepatentoval, takže to můžeš zkusit.

 98. Nepride vam ze kdyz maji muzi takovy \“monopol\“ tak ze na tom asi neco bude? ze maji duvod ho mit ? holt jsme od prirody jini, jedine co mame spolecne = jsme lide => staci tedy dodrzovat zakladni lidska prava a svobody 🙂

 99. Potenciál je právě v té elektrické baterce, jsou tam dvě olověné elektrody a mezi nimi je přepážka. Muži tomu říkají že je mezi nimi potenciál.

 100. Alespoň, že myslíme 😉

  Potenci bych do toho taky netahal, i když by takový pohon byl jistě velmi ekologický 🙂 spíš potenciál.

 101. Potenci bych do toho rozhodně netahala!. Vy chlapi teda ale pořád myslíte jenom na to.

 102. No kde!
  Tramvaj taky když brzdí tak mění tu kinetickou energii na elektřinu a tu dává do drátů.

  Auta by mohly mít generátor který by dobíjel baterku při brzdění. Na elektřinu z baterky by se to auto zase rozjelo.

 103. 😀 😀 😀
  To by bylo trochu surové, potenciální by byla lepší, a hlavně šetrnější k autu.

 104. A na co by to auto teda jezdilo? Zadarmo ani kuře nehrabe, natož aby se auto rozjíždělo.

 105. jo a tam jak píšeš aby se to nemuselo tankovat, no tak by se ten motor prostě udělal líp aby se tam ten benzín nemusel dávat. To je stejně zbytečný. Tak drahý to je a ještě muži chtěj abysme platili za benzín. Hamba jim!

 106. no tak to auto bude mít vpředu takový to oko co se dává třeba na počítač, aby mohly spolu dva mluvit přes skipe. A tím by vidělo na cestu a když by třeba vidělo že je tam nějaká překážka tak by rychle uhlo na stranu.

  To je fakt triviální, ale tebe to asi nenapadlo, co? Co se vůbec divím. Já na to ani nemusím mít školy stačí použít mozek!!

 107. Přesně, není co dodat

  Ale dobře, taky mě zajímalo to na co se ptá ten předemnou.

  Řekněte si tedy, aby auto jezdilo bez tankování, aby řídilo samo, a aby nemohlo nabourat.

  Už je to ve výrobě? Já si ho od Vás s radostí koupím. Tak vyrábějte.

  Chtěl jsem být celou dobu slušný, ale Vy si fakt děláte pr.del nebo je Vašek uvažování na hranici demence. Zžejmě žijete ve snech.

  Editovano pro poruseni pravidla 5. Pavlina Zapletalkova

 108. Souhlasím, jen chci dodat, abyste si ho patentovala v rámci celého světa. Patent lze totiž zahrnout např. pouze v ČR a to když vám někdo ukradne, může ho využívat všude jinde, jen ne v ČR. Stejně to je s Evropou atd. Za celosvětového patentu pak nemůžete nikoho obvinit z krádeže, krom mimozemšťanů 😀 Takovýto patent samozřejmě není zdarma. Ceny se pohybují od 100tis/ročně (naposledy kdy jsem se koukal před rokem…)

 109. Tak si ho nech patentovat. Najdi si patentní úřednici a jdi za ní. Tak máš zaručeno, že ti ten nápad žádný muž neukradne.

 110. To auto jsem už vymyslela, ale do prodeje ho nedám dřív, než mi bude zaručeno, že mi ten nápad nějaký muž neukradne.

 111. fakt geniální odpověď :woohoo: na to nejde nic odpovědět, letadlo je přece udělaná aby létalo, tak co na tom vynalézat že jo. Chci se vás tedy zeptat ajký vynález jste vynalezla (nebo máte v plánu)?

  Jo a prosím zde přítomné feministky (\“vědkyně\“), jestli už ste konečně vynalezly auto, co nepotřebuje tankovat, tak vstantě od plotny a začněte je vyrábět, nemusíte čekat až vás nějakej muž předběhne
  (PS: To auto by se mi fakt hodilo, tak šup šup :woohoo: )

 112. tak pokud jste o tolik chytřejší než muží, proč si tedy nadvládu nevezmete?? to čekáte až si všichni chlapi kleknu a řeknou ti – teď vládneš ty, tak jsi místo mě makat do dolů a já budu v domácnosti :woohoo:

 113. Televize zobrazuje obraz například různé filmy nebo seriály. Lednička dělá aby to uvnitř bylo studený co se tam dá, na tom není co vynalézat.

 114. Četl jsem toho tu dost. No nestačím se divit. Dokonce v komentářích stojí, že vše vynalezla žena. To je naprosto absurdní. Tím nechci říct, že žena nic nevynalezla, naopak, ženy vynalezli spoustů užitečných věcí, stejně tak jako muži. Ale to, že byste \“homen rychle vynalezla všechno\“ to bych chtěl vidět.

  Kdybyste dokázala opravdu všechno tak honem rychle vynaleznout, tak samozřejmě všemu taky rozumíte, že jo? Zřejmě jste chytřejší, než kdokoli jiný, protože tohle nikdo nedokáže.

  Málokdo rozumí všemu v nějakým menším oboru. Takže mi například popiště jak funguje televize, nebo jak funguje taková lednička. To jsou věci, který byste byla přeci schopná vynaleznout (celkem jednoduché věci).

  Průměrná žena nemá takové technické myšlení jako muž a průměrný muž nemá takový abstraktní myšlení jako žena (ne všichni). To je hold fakt a proto muži vymysleli většinu vynálezů, to není žádná ostuda žen. Snažíte se vyrovnávat něčemu na co nemáte. Tohle muži nedělají, protože se nesnaží měnit něco co je dáno geneticky.

  Proč tak shazujete ostatní normální ženy? Ty se za Vás musí pořádně stydět.

  A doufám, že mi na toho pořádně odpovíte. Děkuji

 115. tak ten si opravdu zaslouží palec nahoru :cheer:

 116. Pokrok se v lidské historii zpomaloval z důvodu náboženství, politiky, peněz, rasové nesnášenlivosti nebo i pouhé lenosti. A nově se do řad tmářů hlásí i genderová spravedlnost. To jsme to dopracovali.

 117. V případě, že to tu není jedna velká a blbá sranda, měli by autorky přečíst článek od \“tereza\“ a pořádně si vysmejčit ty jejich tupé hlavy.

 118. Tohle je zatim nejlepší komentář co jsem tu kdy četl

 119. Asi takhle

  Vývoj nelze zastavit, aneb takhle se to nějak stalo :
  Muž objevil ZBRANĚ a vynalezl LOV. Žena objevila LOV a vynalezla KOŽICHY.
  Muž objevil BARVY a vynalezl MALOVÁNÍ. Žena objevila MALOVÁNÍ a vynalezla MAKE-UP.
  Muž objevil SLOVO a vynalezl KONVERZACI. Žena objevila KONVERZACI a vynalezla DRBY.
  Muž objevil HRY a vynalezl KARTY. Žena objevila KARTY a vynalezla ČARODĚJNICTVÍ.
  Muž objevil ZEMĚDĚLSTVÍ a vynalezl JÍDLO. Žena objevila JÍDLO a vynalezla DIETU.
  Muž objevil PŘÁTELSTVÍ a vynalezl LÁSKU. Žena objevila LÁSKU a vynalezla MANŽELSTVÍ.
  Muž objevil ŽENU a vynalezl SEX. Žena objevila SEX a vynalezla MIGRÉNU.
  Muž objevil OBCHODOVÁNÍ a vynalezl PENÍZE. Žena objevila PENÍZE….. a tehdy se to všechno totalne posralo..

 120. to uz sem se kdysi ptal..hledej dole prispevky od marcely…jednim slovem – LOL

 121. bla bla bla…. Za pár let se to opráší, dá se na to jméno nějakého muže a ejhle. Vynález je na světě. bla bla bla

  Konkrétní příklad???

 122. Pěkně řečeno. Otázka zní, zda nebylo škoda slov. Pořád mám ten dojem, že tyto stránky jsou jakýmsi umělým podmětem pro leckdy emotivní reakce (nevěřím, že by bylo tolik \“ukřivděných\“ a \“nepochopených\“ žen, co sem přispívá svými doslova úžasnými články).

 123. V minulosti, kdy postavení žen bylo podřadné vůči mužům, měl feminismus smysl. V dnešní době však postavení mužů a žen již není nerovné a existují-li odlišnosti, jsou dané samotnou odlišností ženy a muže – jejich různého způsobu myšlení, jiným rozdílným vnímáním hodnot, rozdílnými touhami a potřebami. Muži touží vítězit a svůj pracovní úspěch vnímají jako rozhodující pro své štěstí. Ženám přináší pocit štěstí často něco jiného.

  Žena dříve mohla pouze doufat, že se dobře provdá a tak se stane ženou úspěšnou. Feminismus vybojoval u žen možnost volby. Dnes si žena může vybrat, zda se chce prosadit ve své kariéře, věnovat plně své úsilí rodině, nebo se nějak obě činnosti pokusit skloubit. Feminismus tak již ztratil původní smysl a toto hnutí začalo hledat smysl nový.

  Ve jménu rovnosti žen potlačuje v samotných ženách jejich ženskou stránku a nabízí jim svět, v kterém se sami nemusí cítit vůbec šťastné. Pod pojmem \“rovnost žen\“ se v podání feminismu skrývá \“stejnost\“. Jenže většina žen netouží soupeřit s muži a vítězit nad nimi v mužském světě. Touží spíše najít spokojenost a souznění, jak se svým partnerem, tak v rámci celé rodiny a blízkého okolí.

  Díky feminismu je dnes žena, která skvěle vychová děti, brána jako méněhodnotná proti ženě, jež sama dosáhne vysokého postu. Společnost si přestává vážit žen matek. Kolik žen podnikatelek a manažerek je vyzdvihováno a píší se o nich příběhy v ženských časopisech, které z nich dělají vzory. Nebo naopak kolik modelek a ženských celebrit je hodnoceno podle zcela povrchních kritérií. U obou těchto zdánlivě odlišných skupin žen se hodnotí pouze to, jak jsou úspěšné, nikoli jak dokáží vycházet s okolím a zda jsou také šťastné.

  Feminismus ženám jak dříve volbu dával, tak nyní jim volbu bere. Jediná úspěšná žena je ta žena, která se dokáže samostatně prosadit – taková, která dokáže rozhodovat a být zcela samostatná a na každém nezávislá.

  Feminismus nejenže irituje muže, ale také začíná škodit i samotným ženám. Volá po prostředí, kdy chce mít 50% žen v parlamentu, zastoupení žen v nejvyšších managementech, vojačky, pilotky, techničky. Neklade si však otázku, jakou část žen taková práce zajímá a zda žena na takovém postu může být vůbec přínosem. Nezabývá se ani otázkou, zda žena i když dosáhne takové mety, pro budování kariéry pak není schopná založit rodinu, zažít pohodu s přáteli. Zkrátka zda \“úspěšná\“ žena je ve skutečnosti úspěšná, to znamená spokojená a šťastná sama se sebou. Znám hodně svých kamarádek, kterým je dobře, aniž by dosáhly nějakých profesních úspěchů. Nechápu, proč by feministky měly těmto dívkám říkat – žijete v omylu. Jste hloupé, že se staráte o manžela, o děti, přestaňte dělat podřadné domácí práce.

  Díky feminismu \“domácí práce\“ nebo \“hospodyňka\“ má ve společenském vnímání podřadný nádech. To samé platí pro \“krásné ženy\“, \“miss\“, \“modelky\“, které jsou hloupé.

  Dle mého názoru feministky nemusí být ošklivé ženy, přesto se domnívám, že se od většiny žen liší. Je známé, že ženy mají jiný typ mozku než muži. Je také vyzkoumané, že určitá malá část žen má mužský typ mozku a určitá malá část mužů má naopak ženský typ mozku. Dle mého názoru jsou feministky ženy, které mají mužský typ mozku a zkrátka přemýšlí stylem mužů. Proto se s muži srovnávají a žádají stejné zacházení i stejné profese – jsou to ony vojačky, ředitelky, vědkyně. To je ještě v pořádku, je to jejich volba. Jenže protože muži mají často tendenci být spasiteli a prosadit svůj názor, jako názor obecný, tak i ženy s mužským typem mozku mají takové chování a v tom je ten problém. Tyto ženy se sdružují jako feministky. Vzaly si za úkol měnit společnost, upravit staleté zvyky, zachraňovat ženy a vysvětlovat jim, v jak nespravedlivém světě žijí. Zkrátka dospěly k názoru, že nás ženy spasí a že nám svojí činností pomáhají. Domnívám se, že ve skutečnosti většina žen o takovou pomoc nestojí a pokud takovému trendu podlehnou, sami si škodí.

  Žena začne zanedbávat to, jak vypadá, přestane od mužů vyžadovat galantnost, ztrácí schopnost se o někoho starat. Začne být méně žádaná, začne mít rozpory s partnerem, přijde o volný čas. Vydělá si hodně peněz, za které si koupí hodně věcí, které nepotřebuje. Začne žít sama, protože nikdo nemá zájem žít s ní. Zároveň očekává partnera, ke kterému může vzhlížet, protože tak to my ženy máme rády. Ale zároveň ani trochu nehodlá být pod ním, protože není zvyklá poslouchat někoho jiného než sebe. To je rozpor, který se špatně řeší. Také díky svému postavení si začne mnohem hůře shánět partnera, protože její očekávání jsou logicky vyšší. Zároveň ale ti úspěšní partneři očekávají od žen zázemí, aby se mohli věnovat dále tomu, v čem jsou úspěšní. Nikdo není pak ochoten věnovat se oněm \“podřadným pracím\“ jako starost o domácnost. Takže je mnoho nešťastných \“úspěšných\“ žen, které mají místo partnera psa. To mi nepřijde nejlepší volba. Feminismus zkrátka dělá ženy nešťastné a ženám škodí.(WWW.stopfeminismu.cz

 124. no tak to sry, nejsem feministka, ale driv neslo o nezajem zen, driv tu moznost zeny opravdu nemely (priblizne tak do pol. 20. stol., nekde v Z svete dokonce az do 70. let), tehdy mel taky feminismus svoje opodstatneni, protoze zeny byly opravdu diskriminovany a pokud jde o vedu, literaturu, atd. opravdu jen velmi malo zen se dokazalo prosadit, vetsina to spis radsi ani nezkousela, jelikoz predpokladala zneuznani a neuspech. ono kdyz vynikajici vedkyni odeprou vysokou skolu – tim padem doktorsky titul, asi jeji teorie nebo objevy moc lidi brat vazne nebude…

 125. slovesa jsem záměrně napsal s měkkým i, protože jste přeci jako chlapi ne?! 😀 😀 😀

 126. nechápu proč remcáte, buďte rádi, že nebydlíte a nežijete ve třetím světě nebo v arabských zemích
  A k těm povinnostem a pracím: horníci vám prostě mít nádobí nebudou, a když jo, měli byste je pochválit a ne jim otlouct o hlavu, že je jejich povinnost pomáhat ženě bla bla bla
  horníci taky nenutí ženy, aby fárali pod zem

 127. chlap má jednu nesporně kladnou vlastnost, když přijde domů neotravuje nikoho svými kecy a přemýšlí nad podstatnými věcmi, ne o tom, co si má vzít na sebe

 128. jak pise v tom nesmyslu
  \“Cokoli žena navrhne, tak je okamžitě dáno k ledu, protože to je hloupost. Za pár let se to opráší, dá se na to jméno nějakého muže a ejhle. Vynález je na světě.\“
  chtel bych videt alespon jeden priklad

 129. [quote=Daniela][quote=Minie]Ach můj bože…
  Víte co, dámy a pánové? Mě je k pláči. To je k neuvěření, že příslušnice stejného pohlaví, jakého jsem já, napsala takovýhle článek. Ne, nechci urážet, nedělám to ráda, ale tohle je moc. Víte, myšlenka feminismu jako takové se mi zdá nesprávná, ale jsem ochotná ji tolerovat, přesto myšlenka, kterou vyjadřuje autorka článku je absurdní…
  Nemá asi cenu rozebírat jednotlivé pasáže, to už se tady udělalo, jak koukám, v hojném počtu. Ale cožpak, madam, vy tomuhle opravdu věříte? Skutečně? Pak mi nezbývá než navrhnout návštěvu specializovaného pracovníka v oblasti sociopsychologie – a to prosím neberte jako urážku či narážku, mluvím naprosto vážně. Skutečně by vám tam dokázali pomoci. A pokud mužům nedůvěřujete, pak stačí zažádat o ženskou lékařku.
  A pány, kteří tohle čtou jen zoufale prosím, ať nehází všechny ženy do jednoho pytle, většina žen je skutečně rozumných a uvědomělých. Jen, prosím, nemyslete, že na téhle stránce píše příspěvky průměrný průřez ženskou částí populace, děkuji.
  Toť ode mne vše :whistle: [/quote]
  NO já si osobně myslim, že tohle je docelal luxus pokud se chcete pobavit… nechápu…. a jestlli to někdo myslí vážně musím se smát… Já to prostě nepobírám a jen se usmívám… Když si z ěnkoho dělám srandu říkám podobné věci…. ale jestli ej tohle myšleno vážně… no začínám s ebát…. :cheer: :cheer: :cheer: [/quote]

  No, pokud to berete takhle, tak jsem za to ráda 🙂 Rozhodně souhlas, kam až zábava sahá, člověk jen zírá, že? 😀

 130. [quote=Minie]Ach můj bože…
  Víte co, dámy a pánové? Mě je k pláči. To je k neuvěření, že příslušnice stejného pohlaví, jakého jsem já, napsala takovýhle článek. Ne, nechci urážet, nedělám to ráda, ale tohle je moc. Víte, myšlenka feminismu jako takové se mi zdá nesprávná, ale jsem ochotná ji tolerovat, přesto myšlenka, kterou vyjadřuje autorka článku je absurdní…
  Nemá asi cenu rozebírat jednotlivé pasáže, to už se tady udělalo, jak koukám, v hojném počtu. Ale cožpak, madam, vy tomuhle opravdu věříte? Skutečně? Pak mi nezbývá než navrhnout návštěvu specializovaného pracovníka v oblasti sociopsychologie – a to prosím neberte jako urážku či narážku, mluvím naprosto vážně. Skutečně by vám tam dokázali pomoci. A pokud mužům nedůvěřujete, pak stačí zažádat o ženskou lékařku.
  A pány, kteří tohle čtou jen zoufale prosím, ať nehází všechny ženy do jednoho pytle, většina žen je skutečně rozumných a uvědomělých. Jen, prosím, nemyslete, že na téhle stránce píše příspěvky průměrný průřez ženskou částí populace, děkuji.
  Toť ode mne vše :whistle: [/quote]
  NO já si osobně myslim, že tohle je docelal luxus pokud se chcete pobavit… nechápu…. a jestlli to někdo myslí vážně musím se smát… Já to prostě nepobírám a jen se usmívám… Když si z ěnkoho dělám srandu říkám podobné věci…. ale jestli ej tohle myšleno vážně… no začínám s ebát…. :cheer: :cheer: :cheer:

 131. Ach můj bože…
  Víte co, dámy a pánové? Mě je k pláči. To je k neuvěření, že příslušnice stejného pohlaví, jakého jsem já, napsala takovýhle článek. Ne, nechci urážet, nedělám to ráda, ale tohle je moc. Víte, myšlenka feminismu jako takové se mi zdá nesprávná, ale jsem ochotná ji tolerovat, přesto myšlenka, kterou vyjadřuje autorka článku je absurdní…
  Nemá asi cenu rozebírat jednotlivé pasáže, to už se tady udělalo, jak koukám, v hojném počtu. Ale cožpak, madam, vy tomuhle opravdu věříte? Skutečně? Pak mi nezbývá než navrhnout návštěvu specializovaného pracovníka v oblasti sociopsychologie – a to prosím neberte jako urážku či narážku, mluvím naprosto vážně. Skutečně by vám tam dokázali pomoci. A pokud mužům nedůvěřujete, pak stačí zažádat o ženskou lékařku.
  A pány, kteří tohle čtou jen zoufale prosím, ať nehází všechny ženy do jednoho pytle, většina žen je skutečně rozumných a uvědomělých. Jen, prosím, nemyslete, že na téhle stránce píše příspěvky průměrný průřez ženskou částí populace, děkuji.
  Toť ode mne vše :whistle:

 132. Asi vás zklamu v těch vynálezech, ale i první let do vesmíru byl muž i když schořel při startu 🙂 (Mistr Jan Hus pro feministky) Abyste tady omyslem nehlásili že to byla ženská. Johanka z Arcu byla až po něm 😛

 133. Lajka neragovala na můj příspěvek. To co jsem psal já je pravda.

 134. Je vidět že jsi chytrá holka a máš hluboké znalosti.

  Ne jako ten hloupý Anonymous, který vůbec netuší co je to záminka. Je jako všichni muži.

 135. O vyhnání Němců a Maďarů – o rozdílech mezi pohlavími se tam nepíše (respektive o tom, že jen žen).

 136. Uran je těžký. Nestabilní je právě proto, že je těžký. A Všechny prvky ležící v tabulce za uranem jsou běžně radioaktivní.

  Atomová puma funguje na tom
  principu, že jsou 2 podkritická množství uranu, která se nepřehřejí, ale dohromady se přehřejí, protože jaderná reakce rozbije všechen uran najednou.

  V Černobylu vytáhli všechny regulační tyče, čímž přehřáli reaktor. To samo o sobě vedlo ke katastrofě. Navíc uzavřeli odvod páry, takže pára reaktor roztrhla.

  Alespoň takhle nás to učili. 😛

 137. Jistě, Benešovy dekrety byly o vyhnání německých žen a jejich dětí, aby se mohl zabrat jejich majetek – domy a pole.

  Přitom všechny odbornice a odborníci se shodly že žádné navracení majetku nehrozí. Jediným důvodem, proč Listina nemá platit, je, že ženy by byly rovoprávné mužům.

 138. 1, nikde jsem nepsal nic o dětech
  2, Eva nabídla ovoce Adamovi
  3, to s tou nevěrou a hadem bylo obrazně řečeno, mělo to vyjadřovat přesvědčení Evy hadem ze stromu

  [i]btw jsem z křesťanské rodiny[/i] B)

 139. A od tebe si vyprošuju malý m ty Stará vraždo. Mortanius se píše vždycky s velkym! ❗

 140. jen mala oprava: senat je soucasti parlamentu (senat+poslanecka snemovna=parlament cr) a na legislativnim procesu se podili obe komory – snemovna navrhuje, senat schvaluje a kdyz neschvali, prehlasovanim nadpolovicni vetsiny poslancu je zakon schvalen, pak jeste samozrejme putuje k prezidentovi ale to uz sem nepatri, takze se da rict ze parlament schvaluje zakony. (promin, vim, ze jsem hnidopich a v ty diskuzi to nema zadnou vahu, ale ja musela) 🙂

 141. Tak třeba uran není těžký, je nestabilní. Existuje ale tzv. podkritické množství uranu, kdy nehrozí nezvladatelná reakce. Atomová puma funguje na tom principu, že jsou 2 podkritická množství uranu oddělana přepážkou, tak je při nárazu malým množstvím výbušnini přerušena a hned tu máme kritické množství uranu, nastává nazvladatelná a prudká reakce, která má ve stísněném prostoru atomové pumy za následek výbuch.

  A o tom chlazení to není tak docela pravda. Voda je v jaderných elektrárnách proto, že zabraňuje pohybu neutronů. Když se atom uranu rozpadne, vznikne energie a proud neutronů. Právě tyto neutrony narážejí do dalších atomů uranu a způsobují tak další a další rozpad. Voda těmto neutronům v narážení brání a tudíž je reakce kontrolovaná. Zároveň vzniklá energie ohřívá vodu a následně vzniklá vodní pára je vedena přes turbíny, což vytváří pohybovou energii, která je následně převedena na elektrickou.

  Alespoň takhle nás to učili. 😛

 142. Hej ty ubožačko!
  Vy baby děláte všechno rukama a a nepřemýšlíte u toho! Pak jen chlapa otravujete, jak vás bolí ruce a záda.
  Chlap se nasere, jde a na ty vaše práce vymyslí nějakej přístroj, aby jste mu dál neotravovali život ******níma kecama!!!

 143. Je naozaj pozoruhodne az udivujuce, ze ako zaostale a ubohe maju tieto zeny/dievcata nazory a argumenty. Kazete vodu a pijete vino .. neuveritelne si protirecite .. coz samo o sebe poukazuje na uroven vaseho zmyslania, kedze sa ani nedokazete dohodnut ci mat rovnaky nazor. A este mate tu odvahu zalozit stranky a tym padom velmi ucinne znevazovat pojem \“feministky\“. Keby som bol feministka .. ta by som sa za vas neuveritelne hanbil. Takto mam ale aspon postarane o zabavu 🙂 Panie co tu prezentuju svoje \“nazory\“ (takto by som to ani nezayval, pretoze to niesu nazory ale velmi chabo pospojovane pismenka za sebou s vypovedajucou donotou nula nic ale zato s velmi zabavnou hodnotou) pravdepodobne zazili velmi neprijemne detstvo a kedze nenavidia chlapov, tak nenavidia aj svojho otca (a akehokolvek chlapa z rodiny) ktory im dal zivot. Na zaklade tych vasich \“nazorov\“ by som vam odporucal vyhladat odbornu pomoc. Teraz vazne .. fakt ma mrzi co sa vam chunikam musi honit hlavou .. mat taketonrusene predstavy, tak okamzite utekam k doktorom .. alebo by som sa radsej odstranil zo sveta 🙂 Kedze sa zjavne nedokazete tesit z toho, ze mate sancu zit a uzivat si zivot, ale vsade hladate len problemy a tak isto si ich v hlave len vytvarate (coz je naozaj velmi smutne takto mrhat zivotom) tak by som vam naozaj prjal zazit tak rok v nejakej \“peknej\“ arabskej krajine a uzit si 2 prava (dychat a mlcat) a 998 povynnosti. Potom by sa vam asi tieto problemy ktore mate na uzemi tohoto statu zdali usmevne a mlatili by ste sa do hlavy, ze preco ste stym zabili co len minutu namiesto toho, aby ste sa tesili ze mozete vsetko co sa vam chce narozdiel od tych zien inde 😉 Takze mi pride ze si fakt nevazite zivota, a este si k tomu same hadzete klacky pod nohy .. fakt smutne.

 144. Předloží jí dostupné informace a vysvětlí, jak na vše přišel.

  Jméno není veškšerá dostupná inforamce.Ani nepíšeš jak jsi na to přišel.. 😀 😆
  Tím ale nychci nabádat abys to sem psal protože jsou tu i muži co by to sebrali tobě.

 145. Ano vyjímku ve které se jedná o tom že nebudou zrušeny Benešovy dekrety a ne ve které bude cokoliv proti ženám .A benešovy víš o čem to je?

 146. Sexuální praktika s hadem v bibli? Fíha, asi si jí zase přečtu 😀

 147. Je vidět že neznáš Bibli. Eva přece měla děti až byli vyhnaní z Ráje. A s tím hadem to byla jedna nechutná Adamova sexuální praktika ke které Evu přinutil!

 148. Promiňte ale též to tu čtu a řekl bych že v oblasti inteligence se tu leckdy ženy opradu ukazují jako velmi nízko postavené zvláště pak pani Marcela. Nicméně musím s hrůzou konstatovat, že fórum na němž by se měli vést duchaplné diskuze slouží některým šovinistům jako místo kde rádi ukazují, Jak hluboce umí klesnout reagují li na něktéré výroky pouze sprostými nadávkami to se sem bych řekl nehodí a k ženě by se muž takto chovat neměl. Jsem tedy potěšen, že zde potkám ženu jako jste vi co se umí alejspoň slušně chovata vyjadřovat, již jen vypilujte techniku argumentace a věřím že zde budete moci tyto stránky účinně hájit. Setrvejte fandím vám.A k tomu názoru ženy. O tom bych si rád s vámi pohovořil přez e-mail či vzkazy.Můj e-mail je: vlk.lovec@ seznam.cz . Nerad bych totiž aby se mi do vážné konverzace pletli neotesanci či jisté slečny a paní zde co si neumí vysvětlit nějaké zde napsaté obraty.

 149. Jen pro pány anonimy. Tím že těmto ženám budete vulgárně nadávat dokazujete ,že sami toho v hlavě moc nemáte chceme li jim něco sdělit doporučoval bych slušnou formou. Pro (nejspíš) paní Pavlínku Zapletalovou.Ano je pravda že muž myslí mnohem více na jisté citlivější chvilky než žena a proto ona má lehčí pro ukojení svých nízkých pudů nějakého muže najít. Ale tentokrát si myslím že nálada není žádná \“čunačinkovitá\“ věc tedy si takovýto přístup vyprošuji.

 150. Myslím že to bude jen tím že se autorka tohoto článku v rozhořčení překlila přeci jan numerologická klávesnice je dost malá. Tato drobná chyba tu již byla omýlána a hájena slečnou(?!) Marcelou, které se předem omlouvám zmílil-li jsem se v jejím stavu. Ovšem tyto argumenty byli slabé.Typoval byl dále že k překliknutí došlo v rozčilení že žen je pouze 2,64% Což jsme s mou sestrou vypočítali. Dalé bych stále však rád věděl důvod v čem jsou ženy natolik lepší něž muži že bychom si měli vyměnit role? Pokud má k tomu jakákliv žena co říci rád si s ní na toto téma popovídám. Můj e-mail je vlk.lovec@seznam.cz.
  Předem děkuji.

 151. Těma superstrunama jsi mě dostal u toho ostatního mám alejspoň představu.

 152. Já se v jaderné fyzice i chemii taky docela orientuju. Potřebuješ trochu zlepšit terminologii a to vysvětlení taky neni úplně pravdivý. :0

 153. Mate pravdu,pozrite sa prosim do svojich zapiskov,ci mate objavene 3. palatalizaciu, ak ano,napiste mi to prosim,aby som mohol prestat pracovat a nechat to na vas.

 154. ako spozname ze feministka nieco vynasla?
  ma vela papierov zo zapiskami je pri nej muz a tvari sa nechapavo :woohoo:

 155. Co je špatnýho na zvedání? Že ty zas myslíš na nějaký čuňačiny, Pavlínko? No že se nestydíš. 😀

 156. Muž je taky bytost, to si zase neuvědomujete vy – nenormální extremistický ženský. Naštěstí je vás málo a většina žen je úžasná.

 157. Myslím, že by se jim zkřivil výraz víc než kdyby přišly o panenství se záchodovou štětkou.

 158. HEH tak takovej vyplod sem jeste nezazil, za prvy to prvni nedava vubec smysl, asi si tam chtela napsat vymyslela zena, tak ti dam dva priklady, sterace u auta a neprustrelnou vestu 😉
  to neni dokument ale sci fi film :D:D:D a navic ze by neco jako teorii relativity (ne relativni teorii to je kravina! :D) vymyslely dve kucharky dost silne pochybuju, asi ani nevis o co v ty teorii jde vid?
  klaus se postavil proti tomu aby v jiste vyjimce tato listina neplatila, a to bylo jen proto, ze by si sudecti nemci zacali narokovat na uzemi ktery nam puvodne odebrali, klaus si toho vsiml a zastavil to
  na zlikvidovani akademie ved nestaci buldozer, postavi si za statni penize novou budovu (nebo nejaky jiny, ver mi ze by se prachy nasly);)

 159. ano nekdy v minulosti to mozna bylo tak (i kdyz byla zena fakt hodne silna tak to dokazala prosadit protoze prece jenom par zen v minulosti bylo) ale dneska uz to co pisete sou kraviny

 160. Kdybyste měli nadvládu, tak bych zdrhnul z republiky…Do Japonska… :woohoo:

 161. Paragraf 1 zákona o diskriminaci.

  Pokud žena dostane nápad něco vymyslet, tak se musí poradit s mužem. Předloží mu dostupné informace a vysvětlí, jak na vše přišla.

  Muž se podívá do svých zápisků a posoudí zda něco takového již nevymyslel.

  Pokud ano, tak žena se už nebude snažit a vše nechá na muži.

  Muž je následně povinny zajít na úřad patentů a ohlásit vynález pod svým jménem.

  Pokud se nám zákon stejného či podobného znění nepodaří prosadit, tak budeme považovat tento stát považovat za velice diskriminační a mužům práva upírající.

  A jak by se feministkám líbyla tahle úprava? 👿 👿 👿 :woohoo: :woohoo: :woohoo: 👿

 162. Nechaj ich… …inak vezmú sekeru a pôjdu ňou štiepiť atómi, a za pár dní ich budú mať naštiepených dosť na zkonštruovanie vlstnej atómovej bombi ktorú na nás zvrhnú :whistle:

 163. Puvodne to melo znamenat Stvoření ale váš výklad je ještě lepší 😀

 164. A hlavne pretože starí zákon rovnako ako Edam a Eva je len simbolika
  🙂

 165. Já to začnu řešit! :woohoo: Brokama do řiti! :woohoo: Budete skákat, jak bude má zbaň pískat… :woohoo:

 166. takhle to bylo doopravdy 🙂
  [quote=RoFL]jo ale ma to bejt 62:4[/quote][quote=marcela]to je 15 a zbytek pet[/quote]

 167. Opravdove ženy s mozkem za debily nikdo mit nemuze.Rozhodne ne bezduvodne. Jak rikal Woody Allen – Je to velice příjemné pohlaví :whistle: 😉

  Ovšem tyhle parodie na Tur domácí co se hrdě nazývají \“Feministky\“ zrejme prozily detstvi v ratanovem kosi a byly jim pravdepodobne vymyvany zbytky mozku kyselinou sirovou. Jejich komplex menecenosti zpusobuje ze se citi ukrivdene a ze proti tomu musi bojovat jen aby zastinily svou neschopnost a skutecnost, ze se chovaji jako male trucujici deti kterym nekdo vzal cukratko.nejspise nejaky muz…

 168. Sakra…Asi si znova zopakuju zaokrouhlování… 😀

 169. Nemám na to nic jiného než WTF????? Jak to tu pročítám, tak se čím dál víc stydím za to že jsem žena. nedivím se, že se vám všichni tleměj. Zostuzujete ženy….to vy z žen děláte hloupé nány, to kvůli vám nás mají chlapi za debili, kvůli těmhle vašim stupidním názorům……zostuzujete nás.

  Proč si myslíte, že muži mají víc vynálezů? No protože to ženskou dřív nezajímalo, pánové si vědátorovali a vy jste si vařili a starali se o děti. Byla taková doba, hold stalo se…..taky něco vymyslete a pak se tu můžete předvádět……
  To mě taky dožírá tohleto, děláte z žen úplný debili……[size=medium][/size][size=large][/size][color=red][/color][b][/b]

 170. V projektu \“Osobnosti českých dějin\“ se naprosto zaslouženě vyskytují za 66 kandidátů a kandidátek pouze 4 ženy. Zase se nám tu ukazuje, že muži neoprávněně vládnou světu! Vždyť jak mohou mít čas na vládnutí, když furt něco vymýšlí? Také bych uměla honem vynalézt všechno, co se vynalézt dá, akorát nevím jak. Ale jsem dobrá. Všichni víme, jak to je. Cokoliv žena navrhne, musí dát k ledu, protože kvůli chystání teplé večeře pro svého muže nemá čas zajít na patentový úřad. Muž ty zápisky pak najde, odstraní pár základních chyb, čímž z návrhu atomové bomby vytvoří návrh jaderné elektrárny, a napíše tam své jméno. Toto beru jako obrovskou křivdu páchanou na ženách.

  Muži nám pořád vypráví, že nechápou o co nám jde, že rovnoprávnost tu dávno je, ale copak je poměr 42:4 nějaká rovnoprávnost? Zvlášť, když je ten poměr ve skutečnosti 62:4???!!! Spíše to poukazuje na diskriminaci, kterou nikdo nehodlá řeši. Nikdo. Jenom polovina lidí v civilizovaných částech světa, představová ženami. Skutečně nikdo. A proč? Protože na vlivných místech sedí naštěstí jen inteligentní lidé, kteří nenechají ženy od plotny vynalézat atomové bomby jak na běžícím pásu! Po celá staletí tak trpíme ústrky ze strany mužů. Měl by existovat zákon, který dožene muže k zodpovědnosti a dovolí ženám vytvořit si aspoň malou atomovečku, aby se měly mužům jak bránit!

  Například já jsem jeden vymyslela a ráda bych si ho nechala schválit (už ne patentovat, protože moje ošetřovatelka v ústavu mě hodinu trpělivě přesvědčovala, že zákony se schvalují, nepatentují. Stejně sem ji ale pro jistotu nazvala služkou a ona mi za to nechala píchnout něco, po čem je mi nebezpečně dobře).

  Pokud se nám můj zákon nepodaří prosadit, tak budu považovat tento stát za velice diskriminační a ženám práva upírající. Určitě se mě budou poté zase pokoušet umlčet tím, že mi dají luxusní pokoj na samotce, ale já se nedám umlčet a poženu to až k Alsanovi a Bílé královně!

 171. a zbytek 4….marcela to spocitala na karkulatoru….

 172. jo? že mě to hned nenapadlo! 42 se přece zaokrouhluje na 66! :woohoo:

 173. no, zajímavá diskuze, ale
  protože byli v ráji, nepotřebovali jeskyni
  protože byli v ráji, nepotřebovali peníze

  btw Adam a Eva byli vyhnaní z ráje proto, že Eva byla Adamovi nevěrná s hadem

 174. Jasne neni problem, chlap nieco vymysli a potom musi cakat aby to mohla oznamit svetu zena. Tieto stranky mam rad! :cheer:

 175. OK..v tom případě pokud chcete aby Stvr. zapletalkova chapala pointu vtipu zavedeme specialni font ci znaceni ZadejteTextTypuSARC

 176. ty se zase od zacatku projevujes jako bys snedla veskerou moudrost sveta. zatimco vis *****..tvuj clanek o jaderny elektrarne je parodii na sloh ditete z 2. tridy…potom tady neco vykladas o bourani akademie ved…a takovy lidi si stezujou ze je proti nim pachana krivda kdyz je neberou vazne…k smichu bo placi? to by mohla byt nova anketa..

 177. [quote=ogarka]Pročítala jsem si pár příspěvků a to jak se tu vysmíváte svědčí pouze o vaší hlouposti pánové.[/quote]

  A jak by se teda lidé měli správně chovat, když by byli moudří a přišel by za nimi někdo, kdo by jim vnucoval naprostou blbost jako pravdu?

  (pozor, uvažuju čistě teoreticky nad obecným principem chování, ne nad konkrétním případem)

 178. a víš ty co? já ti to věřím… pro takové jako ste vy bych prosadil těch vyjímek víc…

 179. Ne, je o penězích.
  Muži pak Evu nařkli, že když dělala Adamovi služku pro peníze, tak je vlastně *****. A to že je to nejstarší řemeslo.
  Ale za co tedy měla vychovat Abela a Kaina a Emu a Ivanu a Marii a Hanu a Elišku a Šéta!

 180. Odporné vysvětlení možná tak..nejen že takhle blbě by to nedokázalo vysvětlit ani děcko z mateřský, ale ani principialne to nedava smysl…
  Jestli todle vám přijde jako odporné a uspokující vysvětlení, tak se nedivte že vás lidi berou jako hodně špatnej vtip..a šance že by se jedna z vás dostala do vlády jsou asi stejné takové jako německého ovčáka po trasplantaci mozku…

 181. Uklidni se, tady nikdo o vandru nemluvil

 182. Děkujeme za odborné vysvětlení pro takoveho nechapavce jako je mortanius

 183. Editovano pro poruseni pravidla 5. Pavlinka Zapletalkova

 184. no když si to myslíš vyvracet ti to nebudu, končím tuto debatu s tebou pač je o hovně :whistle:

 185. Úryvek z Lisaboské smlouvy:

  Občanská práva a Listina základních práv: smlouva [b]zachovává stávající práva a zavádí nová[/b]. Zejména zaručuje svobody a zásady zakotvené v Listině základních práv a činí Listinu právně závaznou. To se týká občanských, politických, hospodářských a sociálních práv.

  Nepodepsání smlouvy neznamená její odmítnutí, pouze nesouhlas s jejím obohacením…

  Každopádne paranoiky nemá cenu o ničem přesvědčovat…..

 186. Hlavně dělala Adamovi služku a musela pořád uklízet jeskyni. Nakonec vynalezla peníze aby jí dával něco na domácnost.

 187. Tak to jsi zaspal Anonyme. Klaus nechtěl podepsat Lisabonskou smlouvu: Pak si vymínil že u nás nesmí platit ta listina. vymlouval se na sudeťáky, ale ve skutečnosti nechtěl aby ženy byly rovnoprávné s muži. :angry:

  A žen které chtějí kandidovat je dost ale muži co sestavují kandidátky je dají na poslední místy která jsou nezvolitelná.

 188. Ou fak..tady někdo potřebuje silně zlepšit terminologii a možná tak si přečíst aspoň středoškolskou učebnici chemie místo \“Jak šla jaderná puma na vandr\“

 189. Ono tie vynalezy vymysleli muzi tak zlozito, aby tomu feministky nerozumely 😀 😀 😀

 190. achjo dostala jsi mě :unsure:
  ted už mě došly veškerý argumenty 😀
  co na to říct žena už má na kontě řemesla 3 zachvíly nás doženete 😀

 191. Ne, z bodu číslo 3 je jasný že potřebujete propláchnout mozkovnu..ano parlament zákony neschvaluje, to dělá Senát…Ale listina práv a svobod platí všude, je v ústavě každé republiky..a nedá se odmítnout prezidentem…to co říkáš je na hlavu postavená (s odpuštěním) kravina…A kandidatury se neskládají podle poměrného vzorce ale podle učastníků a když se hlásí prostě méně žen tak s tim nic neuděláš…

 192. Ale je z bodu 3 jasně vidět že potřebujemu prezidentku. Škoda že neuspěla Moserová, to udělala ta mužská klika. Propříště musí být kandidátky sestavovány 50:50!!!

 193. Nehorazna…obavam se ale ze nektery ty kecy co tu vidam zdrava mysl rozhodne vymyslet nemuze..ani blbou nahodou z ty nejvetsi srandy

 194. Ano, taky jim šila šaty z fíkových listů.
  Střihy též vymýšlela sama.

 195. 1) Vsechno co popsal nize Mortius a spoustu veci navic..spis rekni co vymyslela zenska nez zacnes mluvit z cesty a privlastnovat si vsechny vynalezy na svete
  2)Ja zas videl dokument o indiánovi jménem Jones který prokázal ve svém čtvrtém pokračovní, že májskou civilizaci založili a udržovali mimozemšťané..takových \“dokumentů\“ (jak vy jim říkáte) je plno…
  K bodům 3 a 4 se myslím vyjadřovat nemá cenu….
  I Think I\’ve made my point….

 196. nikoliv on jí za to neplatil, za řemeslo se dostává mzda a ona vařila jak pro něj tak pro sebe, jinak by taky zemřela 😉
  ale dejme tomu, ženy dokonce vynalezly tedy 2 řemesla 😀

 197. Nejstarší řemeslo na světě je vařit. A to vymyslela Eva. Jináč by Adam chcípnul.

 198. Tak, já se skvěle vyznám v jaderné fyzice. A částečně i v jaderné chemii.
  Takže jaderná bomba je bomba plná uranu, který je tak těžký že se rozpadá. To hřeje takže ta bomba nakonec vybuchne. Když se to hodně chladí tak je to jaderná elektrárna. A když se to chladí málo tak to bouchne jako v Černobylu. :0

 199. jaká pak křivda? ženy jsou přece autorky nejstaršího řemesla na světě :whistle:
  a to v tý době muž o nákým vynálezu ani neuvažoval 😀

 200. 1) Jakto že nám nikdo nebrání. Zase nám to ukradnete. Nebo znáš nějaký vynález který by nevymyslela žena?
  2) To že se ženy staraly o domácnost a muže ještě neznamená, že všechno nevymysleli. Já viděla dokument Zabil jsem Anštajna pánové a tam bylo že relativní teorii vymysleli dvě kuchařky a on to jenom opsal.
  3) Zákony nemusí schvalovat parlament. Například u nás měla platit listina základních práv a svobod, ale Klaus se postavil proti, protože pak by ženy byly rovnoprávné s muži.
  4) snaha o likvidaci Akademie věd není žádný vědecký problém, na to stačí buldozér.

 201. Aaa, to nepujde. Ten kdo má nadvládu se jí tuze nerad vzdává. Takže já se jí ve váš prospěch vzdávat nebudu, protože vy byste se jí taky nevzdaly a jak bychom potom skončili, že ano. Takže my chlapi si nadvládu s dovolením (a klidně i bez něj) ponecháme a vy se račte jít zahrabat. 😛

 202. Miluju tyhe články plný vnitřních rozporů.
  1) Že byste uměli vymyslet všechno, co se dá? Tak jen do toho, nikdo vám v tom nebrání a ještě to těm zlým mužům nandáte.
  2)To že dřív byly ženy matky na plný úvazek a politika, věda, literatura a další obory, kde se dá získat sláva, byly na mužích je holá skutečnost, před kterou nemá smysl zavírat oči.
  3)Patentování zákonu je blbost – zákony se schvalují ve sněmovně a senátu.
  4a) Proč by muž musel ženě vynález detailně vysvětlovat? Bud to už žena objevila, takže vysvětlení nepotřebuje nebo vůbec netuší o co jde a v tom případě je zřejmé, že na to sama ještě nepřišla.
  4b) A jak by zákon řešil případy, kdy něco vymyslí svobodný muž? Přihlásit se u sousedky, nejbližší feministky, či u koho?

  A pokud píšete o objevování, nechtěly byste se vyjádřit o aktuálních problémech na vědkém poli? Např. snaha o likvidaci Akademie věd, systém hodnocení vědeckých prací (tzv kafemlejnek) nad kterým kroutí hlavou odborníci z celé Evropy, pochybné investice do inovací v soukromých firmách, nekompetentní RVaV… Teda pokud si nepřdstavujete vědu jako Hurvínek válku.

 203. Panove copak vam uskodi kdyz si zdejsi damy budou psat takove clanky??
  Me to treba nevadi, at si je pisi aspon si mysli ze udelaly neco pro zlepseni sveta, ikdyz ten clanek ma stejnou efektivitu jako proti krizovy balicek nasi vlady 😛 😛
  Ja se nad tim jen zasmeju a zjsituju ze svet je plny blaznu 😛 😛

  Vas buh a obdivovatel Nebukadnesar :kiss: :kiss:

 204. Ne, to je asi speciální druh ponožek, že? (opakuju, omlouvám se ;))

 205. Trestýný bod se, koukám, zatím nekoná, zato už máte 8 kladných (z toho jeden ode mne) 😀
  Zato až se připojí Marcelka – královna trestných bodů, palec dolů bude 😀

 206. A co takhle založit novou anketu. Vidím, že tu máte samé smysluplné ankety, tak zkuste dát i tuto a možná vás holky i výsledek překvapí:

  Myslíte si, že jsou zdejší feministky moudré a chytré???
  Odpovědi:
  a) NE, nejsou! Jsou blbé stejně, jak mrtvé feministky! ;
  b) ANO jsou, ale asi jako spermie postiženého feťáka (myslím jednu spermii,aby nedošlo k omylům a nepřesnostem)

  no zamyslete se nad tím dámy feministky, ale né moc, ať vám nechytnou vlasy na hlavě 😉

 207. to je moc,me by ti konecne nekdo natrhnout diru abys prestala tak blbe kecat

 208. me by nadvlada vubec nevadila, melo by se to vyvazit a meli by sme mit nadvladu zase par let my at je to spravedlivi

 209. Duvod proc je tak vysoky pomer je, chvile nadseni… AAANO, protoze jsou to lidi z historie a co dela v historii? Zeny BYLY diskriminovany. Takze jestli to nekdo nepochopil, v minulosti mel mnohem vetsi sanci se prosadit muz, o tom se nikdo nedohaduje, ale vy chcete rovnopravnost(spis nadvladu zen) v pritomnosti, ale rovnopravnost je uz nastolena, nadvlada tu ale nikdy nebude.

 210. [quote=Mortanius]No, to, že všechno vymyslel muž a ne žena má jeden psychický důvod a to následující:

  Muž je od přírody hračička a rád se brblá s kdejakou ptákovinou, která třeba potom náhodou změní svět, zatímco žena je zaměřena spíše prakticky a tudíž jí jdou spíše takové věci, jako vymýšlet nové recepty (i když u těhle feministkých krav o tom docela pochybuju :woohoo: . Vlastně pochybuju, že vůbec umí vařit, ale nevadí).

  A když by paní autorka dokázala vše vymyslet, tak mi řekněte paní autorko, na jakém principu funguje počítač, jaderný reaktor, atomová puma nebo kulomet? Jak funguje žárovka, telefon, telegraf, rádio? Nebo třeba větrná elektrárna? Co je to teorie relativity a kvantová fyzika? Teorie superstrun? To všechno jsou přelomové vynálezy a objevy, které změnili a změní dějiny lidstva. Pochybuju, že zrovna vy třeba jenom tušíte, o čem jsem vlastně před chvílí mluvil.

  A už se těšim na trestný bod. :-)[/quote]

  Btw. stále čekám na odpověď vy igelitentky. 😀

 211. zato vy ste zakomplexovany doroty feministicky,co maj potrebu rozkazovat a navadet.meli by vas zavrit…hlavne tu vasi matku julii

 212. problematika maximalne pro vas.vy totiz vidite problem uplne ve vsem.nedokazete si v nicem poradit.pak vam hold nezbyva nic jineho nez zakladat naky bezvyznamny spolky.

 213. vy muzi by ste si neustale neco zvedali, ste cunata

 214. to nejsou kraviny, ale vazna poblematika ktera by se mela jednou pro vzdy vyresit

 215. [quote=Anonymní]To je pravda..do mrtvol se nekope
  (Obrazne receno(pro ty pomalejsi feministky))[/quote][quote=B4x0R]v pololetí se vysvědčení vrací[/quote]

  Stejně tak se několikrát do školy vracela i Marcelka.

 216. Jako damy na tomto webu, jsem strail asi dva dny, hodne mi zvednul naladu. Dekuju 😛
  Drzim vám palce, ja jsme zastancem toho at si dela kazdy co chce, pokud nenici druheho..
  Takze si do analu davejte alpu skacte za jizdy z aut misto bezpecnostnich pasu a nez neco vymyslite ta kse vzdy tu na webu poradte..
  Drzim palce a doufam ze uroven webu zustale stale tka skvela at mi ma co zvednou naladu…

  Vas buh a obdivovat Nebukadnesar :kiss: :kiss:

 217. sanci ma kazdej i zensky…delate ze sebe akorat chudinky.si stezujete jak vam chlapy ublizujou ale na psani takovejch kravin cas mate co.

 218. Ano, my se taky umíme vyjádřit když někdo kecá tak kapitální sračky jako vy…to je asi jedinej důvod proč má tenhle server nějakou návstevnost..lidi se sem přijdou pobavit/nasrat a zanechají komentář o svém znechucení….
  A když už tak podporuješ názory těch wannabe feministek, můžeš nám říct důvod proč s vynálezem počkat, či dokonce čekat než se k tomu dohrabe ženská?

 219. ano to ja beru.ale ja mluvim pouze o tom co vy tady prosazujete a ta vase nesnasenlivost k chlapum, tomu chcete rikat rovnopravnost?podle vas co jsem tady pochopil ze vsech clanku,byste nejradsi vymazaly chlapy ze zeme.pokud vim tak feminismus je o necem jinym,nez to co pisete tady.

 220. Bože můj, ty(nebo raději Vy? 😆 ) máš fakt mozek někde v pr**li, ne? Hádat se tu o tom, že všechno víš a jsi ta nejchytřejší, chtělo by to se nad sebou trochu zamyslet, pokud víš co to znamená 😀 Jinak jsi teď potvrdila, co máš/nemáš v hlavě a myslím, že to druhé převahuje…

  Jinak, co si myslíš o tom, že jsem studentkou matematiky, která byla stvořena převážně muži a jsem jim za to vděčná? 😀

  Jen tak mimochodem: 5 desetin = 0,5 ale zbytek 5 = pět, takže je to desetkrát větší, ale nevím proč ti to tady vysvětluju…

 221. Já tvůj názor nesdílím. Podle vás by bylo lepší, kdyby si ženy nevšímaly vůbec ničeho a všechno nechali na vás. Musím tě ale zklamat. Žena je taky bytost a své pocity umí vyjádřit.

 222. ne jen a pouze o tvoji hlouposti a tech tvejch pipinek feministek slecinko.kdy konecne pochopite,ze stejne nic nezmenite,natoz prosadit nakej ten vas program stupidni.tak uz se s tim smirte exotky.i 99% zenskejch se vam smeje a vy furt tvrdite jak spasite svet…to je vazne k smichu.

 223. Pročítala jsem si pár příspěvků a to jak se tu vysmíváte svědčí pouze o vaší hlouposti pánové.

 224. Až budu chtít názor ženský, tak jí ho řeknu. :woohoo:

 225. [quote=marcela]Taky me vadi ze vsechno vynaleznou dopredu a neporadi se[/quote]

  tak s tebou bych se neradil ani kdyby me mucili.ty bys nedokazala vymenit ani zarovku a natoz se te ptat na tvuj nazor,kterej by byl stejne tak stupidni jako si ty a julie

 226. mala rovnice pomery z celkoveho poctu 66 udelejte pomer, kdyz zeny byly 4 a muzi zbytek 🙂

  ja bych podle meho nazoru napsal 62:4 a neee 42:4
  mlade daamy, timto si to jeste zhorsujete, jelikoz jestli chcete ukazat nadvladu, nas muzu!!!!, tak ten pomer by mel byt tak jak na zacatku uvadite a ne ho snizovat to pak vypada ze jste v rovnopravnem vztahu s muzi, ale to vy prece nechcete, vy musite byt utlacovane, jinak by tenhle server nebyl k nicemu

  Zdarvi vÁŠ obdivovatel a zatracovatel Rajesh

  Namaste!!!!

 227. Opravdu můžete vynaleznout všechno a hned??? Já bych chtěl teleport, a lítací bicykl, nebo aspoň androidku s čtyřkama, k nerozeznání od živý ženský, zvenčí i \“zevnitř\“ (však víte kde 😉 ) :whistle:
  Jo a mimochodem, dokážete se s tou dutinou v mozkové oblasti potápět??? 😛

 228. Leda nasrat lidi, to jim de dokonale…
  Opravdu mě dostává do kolen už jen myšlenka s vynálezem čekat či ho prodiskutovávat s ženskou, která o sobě hrdě tvrdí že vede domácnost a ať je neotravujeme s každou kravinou…
  Především když už vynaleznu něco co může sloužit lidstvu tak asi budu čekat na to až se ve svym volnu hrda feministka zvedne od plotny a začne sama dumat…Obzvlášť hůře a zdlouhavěji to půjde tem jako paní Julie, kteří pohrdají fyzikálními zákony už jen proto, že je vymyslel muž…
  jak řekl Karl Popper
  \“Lidské znalosti jsou omezené, naše blbost však nekonečná\“
  Hawk, domluvil jsem… a nyní jdu blít velebnosti…

 229. ale stejne je zajimavy jak furt chtej neco prosadit ale jeste se jim vubec nic nepovedlo :D:D:D

 230. No, to, že všechno vymyslel muž a ne žena má jeden psychický důvod a to následující:

  Muž je od přírody hračička a rád se brblá s kdejakou ptákovinou, která třeba potom náhodou změní svět, zatímco žena je zaměřena spíše prakticky a tudíž jí jdou spíše takové věci, jako vymýšlet nové recepty (i když u těhle feministkých krav o tom docela pochybuju :woohoo: . Vlastně pochybuju, že vůbec umí vařit, ale nevadí).

  A když by paní autorka dokázala vše vymyslet, tak mi řekněte paní autorko, na jakém principu funguje počítač, jaderný reaktor, atomová puma nebo kulomet? Jak funguje žárovka, telefon, telegraf, rádio? Nebo třeba větrná elektrárna? Co je to teorie relativity a kvantová fyzika? Teorie superstrun? To všechno jsou přelomové vynálezy a objevy, které změnili a změní dějiny lidstva. Pochybuju, že zrovna vy třeba jenom tušíte, o čem jsem vlastně před chvílí mluvil.

  A už se těšim na trestný bod. 🙂

 231. Obávám se že mě zatím nepřesvědčila ani o tom že by jí kdy začala…

 232. tak si to shrnem, neumis pocitat, neznas desetiny (plus neumis delat s kalkulackou), neznas ku, neumis poradne psat, nevis ze na dodelani zakladky je potreba ukoncit 9. rocnik, nevis co je vlakno, takze podle me si zakladku nedodelala

  a pak chcete aby vas muzi brali vazne, kdyz ta co si rika feministka nedodelala zakladni skolu

 233. jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá

  nebo by možná lépe sedlo

  na hrubý pytel hrubá záplata

 234. To je pravda..do mrtvol se nekope
  (Obrazne receno(pro ty pomalejsi feministky))

 235. tak marcelko mas tam jeste jiny argument? protoze stale si me nepresvedcila ze jsi dokoncila zakladku 😛

 236. no to opravdu není, ale pokud nechceš respektovat to, co vymysleli muži, tak ano

 237. Dostal bys ctyry vysveceni v pololeti a pak pred prazdinama

 238. během 9 let základní školy dokončit základku? vážne myslíš že jedinná z těch feministek je toho schopná?

 239. [quote=RoFL]jo ale ma to bejt 62:4[/quote][quote=marcela]to je 15 a zbytek pet[/quote]

 240. tak ted si rekla totalni nesmysl a jeste s chybama, kdyz dodelas 2. tridu dostanes vysvedceni, ale stale si nedodelala zakladku, na to musis ukoncit 9. rocnik (nebo 8. ale to bylo driv za komunistu a jenom na par let, buhvi jestli vic jak na jeden)

 241. dodělat základku = dokončit základní vzdělání = dokončit 9 třídu = chodit 9 let do školy

 242. kdybys začala masturbovat a polykat sperma, tak bys zjistila, že tam nemá avatar

 243. Kdyby s odesel pred popoletim tak nedostanes vysveceni takze to musis skoncit

 244. to není zbytek, ale desetina; v tvém případě pět desetin

 245. [quote=Jůlie – externí redaktorka]ja sem hrozne nadrzena, udelate mi to nekdo??

  vase Julie, externi redaktorka feministickeho magazinu feministky.com[/quote]

  Pokud by se jednalo o pravou paní Julii tak klidně ano…krumpáčem…lobotomii

 246. to je kravina, na to nemusis dodelat zakladku ale tak 1. nebo 2. tridu 😉

 247. [quote=marcela]Ja mam rucickovou tak asi tezko bude neco stejny me prijde ze si dela srandu protoze tak blbej nikdo byt nesmi[/quote]

  A umíš hodiny? Já mám totiž taky ručičkové a garantuju ti, že na nich mám stejný čas jako na digitálních.

 248. To sem pocitala na karkulatoru tak jestli je chyba tak v tom

 249. stale me usvedcujes ze si nedodelala zakladku protoze nerozumis zakladnim vyrazum a delas takovejch gramatickejch chyb….

 250. [quote=marcela]tak blbej nikdo byt nesmi[/quote]
  Vsadíme se? že si žena tak automaticky tě nechám vyhrát

 251. Nikdy sem nerekla ze to je vetsi akorat chces abych si to myslela

 252. ano, řekla jsi, že je zbytek 5, přitom je dělitel 4
  kdyby byl zbytek 5, tak by jsi to špatně spočítala, protože by vyšlo 16 a zbytek 1

 253. ty rikas nesouvisly vety, protoze si prave rekla ze zbytek je 5 a delitel 4, to znamena ze si rekla ze zbytek je vetsi nez delitel

 254. Ja mam rucickovou tak asi tezko bude neco stejny me prijde ze si dela srandu protoze tak blbej nikdo byt nesmi

 255. [quote=marcela]drevak a sandala neni zadna bota[/quote]
  Ano, jedná se o speciální druh ponožek asi!!

 256. ani se mi nezdá, pořád mi oči slouží líp než tobě mozek

 257. za prvy zbytek nemuze bejt vetsi nez delitel a za druhy se tu budu opakovat

  asi si neudelala zakladku protoze : neni znak jenom pro deleno ale i ku

 258. pořád aby měl dutou hlavu než aby v ní měl nasráno

  tady se totiž mluví o tzv. letním čase B)

 259. asi si neudelala zakladku protoze : neni znak jenom pro deleno ale i ku

 260. áááá, to abych opět upozornil na ošetření kolizí jmen B)

 261. pokud nevíš co je to vlákno diskuze, tak sem radši vůbec nechoď

 262. a rekla sem to nerekla tak prestan rikat nesouvisly vety

 263. to v tvojí hlavě taky není mozek ale sušený ptačí trus

 264. [quote=marcela]Cas se meni porad a ne pred dobou tak se prober ty duta hlavo[/quote]

  Ježiš ty jseš ale krá.va. Koukni se na hodinky a a schválně jestli se bude stejný jako tady.

 265. [quote=marcela]Cas se meni porad a ne pred dobou tak se prober ty duta hlavo[/quote]

  Mluví se tady o změně z letního času na zimní a vice versa..o tom ale asi vy moderní feministky nevíte nebo vám to je jedno protože to vymysleli muži…?

 266. 42 deleno ctyry neni 62 ty se uz prober kdyby to slo tak ti dam milion trestnych bodu

 267. za prvy neni na hore ale nahore, protoze na zadnou horu ti lezt nebudem, a za druhy nahore je napsano 64 a pak 42:4 coz si trochu koliduje, mysli pred tim nez pises

 268. Cas se meni porad a ne pred dobou tak se prober ty duta hlavo

 269. vsechny vas zabanuju, jestli se nebudete chovat jako spravne zeny!!!!!

 270. Marcelo, ty se prober. Už před nějakou dobou se změnil čas.

 271. hmmm, ten tvůj kec o trestným bodu nějak zšednul, nemyslíš?

  [i](to s tím myšlením je řečnická otázka, samozřejmě že by byla odpověď ne)[/i]

 272. ne ty vemeno, podívej se na čas odeslání komentáře

 273. ee nebavi se o minutach ale asi o pul hodine, coz je se zpozdenim nez se treba prispevek odeslal nebo nez prisli lidi nebo cokoliv takze dohromady hodina

 274. tak to je moc
  42+4=46
  těch zbylých dvacet jsou hermafroditi?

  …ne, jsou to frigidní asexuální feministky

 275. to je vynález jak stehno
  myslíte že nějaký muž si nechal patentovat první dřeváky nebo sandále? :woohoo:

 276. \“Také bych uměla honem vynalézt všechno co se vynalézt dá, nedat nikomu jinému šanci a potom se tvářit, jak jsem dobrá.\“

  A mohla bys nám to tedy říci? Nebo si to běž patentovat, rád si o tom pak přečtu. Tady jde spíše o to, že jsi blbá jak psí sádlo. Nedokážeš nic vymyslet, akorát si stěžovat. Jinak ten tvůj zákon je trochu diskriminační nemyslíš?

 277. ty sem taky vybleješ taky takvejhle ******ní komentář a taky se s nikým neporadíš

  (doporučoval bych poradu s psycholožkou)

 278. Paragraf 1 zákona o diskriminaci.

  Pokud muž dostane nápad něco vymyslet, tak se musí poradit se ženou. Předloží jí dostupné informace a vysvětlí, jak na vše přišel.

  Žena se podívá do svých zápisků a posoudí zda něco takového již nevymyslela.

  Pokud ano, tak muž se už nebude snažit a vše nechá na ženě.

  Žena je následně povinna zajít na úřad patentů a ohlásit vynález pod svým jménem.

  tohle je zakon o diskriminaci ale diskriminuje MUZE! porad tvrdite ze chcete rovnopravnost ale porad rikate jaci sou muzi hloupi, takze chcete spis aby byli muzi pod vama nez rovnopravnost, tedy podle vasi chore mysli je to takhle

  muzi sou strasni!!!!! vladnou nam!!!!! sou nad nami a to je strasny!!!!!
  chceme bejt nad nimi a vladnout jim!!!!! (tzn ze byste byli uplne stejne povrchni jako my podle vas ;))

 279. tak ještě jednou – pod titulkem a autorem článku je napsáno:
  [quote]Čtvrtek, 14 Leden 2010 22:56 [/quote]
  což je trochu vadné, protože je 22:33

 280. hele patentovat se da uplne vse, to ze je to uplna kravina to uz je na tom kdo to patentuje, zamitnout vam mohou pouze veci ktere byly uz patentovany, to jsou jen vase bujne fantazie

  Také bych uměla honem vynalézt všechno co se vynalézt dá, nedat nikomu jinému šanci a potom se tvářit, jak jsem dobrá

  pochybuju, jeste se da vynaleznout spousta veci, tak jdi a vynalezni, navic je to vzdycky o tom kdo je prvni, ten dostane prachy

  btw si trochu protirecis
  nejdriv reknes ze ste je predbehly ze ste to vynalezly driv a pak rikas ze muzi vsechno vynalezli honem honem a vas k tomu nepustili

 281. tos holka trochu nepobrala
  [code]http://www.presnycas.cz/EU/CZ/4061.html[/code]
  [i](tento příspěvek odesílám v 22:30)[/i]

 282. A ta ženská co vynalezla stěrač měla asi mezi nohama péro že? 😀

 283. Milá paní autorka asi nechodila na matematiku. V jednom řádku píše že kandidátů na osobnost roku bylo celkem 66 a pak má hned porovnání 42:4 Vás asi diskriminovali i ve škole že neumíte počty xD

 284. To už si ale vážně z nás děláte prdel ne?

  Cokoli žena navrhne, tak je okamžitě dáno k ledu, protože to je hloupost. Za pár let se to opráší, dá se na to jméno nějakého muže a ejhle. Vynález je na světě

  Můžete uvést alespoň jeden příklad? Jedinej?

 285. [quote]Napsal uživatel J.
  Čtvrtek, 14 Leden 2010 22:56 [/quote]

  jak je možný že je napsanej ve 22:56 když je 22:21? 🙂

 286. Taky me vadi ze vsechno vynaleznou dopredu a neporadi se

 287. [size=medium]waaau prvnííí jinak omg článek :DDDDD 😉 😉 [/size]

Comments are closed.