Kdy nasadit muži pás cudnosti?

K dnšenímu článku nás inspiroval dotaz naší zodpovědé sestry Jany:

Dobrý den vážená paní Julie
mám na vás dotaz, jako na zkušenou a vzdělanou osobu. Máme s manželem dva syny. Jeden (16let) pás cudnosti nosí již dva roky, sundávám mu jej pouze při mytí, kdy stojím u něj. Jinak jej má nasazený pořád. Ze začátku ale bylo velice težké naučit ho, aby si jej nechal nasazený a vysvětlit mu že je to pro jeho dobro. Mladšímu synovi je teprve 8 tomu jsme pás cudnosti ještě nepořídili. Nicméně hodláme tak učinit. Ale po špatných zkušenostech se začátky se starším synem, se vás chci zeptat v jakém věku by bylo ideální takto učinit? Zda již v jeho 8 letech, či je třeba ještě nějakou dobu počkat, zda-li ano. Tak jak dlouho?

Odpověď je jednoduchá: Co nejdřív. Ideálně pro dítě ve věku 3 – 5 let silikonový, od 5 – 8 let může být už kombinovaný s řetízky, aby si zvykal na dotek kovu a právě v osmi už klasický. Výzkumem jihoafrických vědkyň bylo již v roce 1966 prokázáno, že mladí chlapci mají erekci už jako děti v útlém věku, čím dříve si tedy na pocit zvykmou, tím lépe, neboť to budou považovat za běžnou součást svého já.

Vhodný model následně pro straší chlapce a muže jsme kupovali pro manžela zde.

Sdílet článek

829 comments

 1. Jste nechutná prasata. Dildo do vagíny vám strčit a zamknout na dva západy

 2. To je normálně týrání dětí, ty vole..Měli by tě zavřít do vězení..
  Každý normální muž musí mít sex. Jako kdyby tobě zašili vagínu :DD A jo vlastně, tobě by to prospělo.
  Nemám ráda feministky, jsou to hrozné stvoření.

 3. Dány mají pravdu! Pás cudnosti by měli nosit všichni muži. Jsme pak pozornější a pokornější. Já už ho nosím osmý měsíc a jsem v pohodě. Zbavil jsem se zbytečných erekcí a sexuálních myšlenek a moje Paní je se mnou moc spokojená.Ani s tím nedělá žádné tajnosti a když je u nás nějaká návštěva a dojde na to řeč, klidně všem řekne že mě má zamčeného. Jednou jsem to musel i ukázat a vůbec jsem se za to nestyděl, ba naopak. Jsem rád že mě paní ten pás dala a ukázala mi cestu k novému myšlení.Mužský pás cudnosti by měla být samozřejmost.

 4. Já teda jen nakouknul. Ale hukot. To jako vážě nějaká matka tohle nasadí synovi na penis? Má asi taková osoba važný problém se sebou. Měla by se jít léčit. Docela by mě zajímalo, jak syn chodí ve škole na záchod, plavat se školou, atd…? Dominantní může být k partnerovi, když nenarazí a nepřestane náhle vidět a slyšet! P.S. Nevěřím, že pokud to chlap nechce nosit, že to nedokáže odstranit! Takže hezký den choré ženské mozky!

 5. Tohle je asi klub obzvlášt brutálně znásilňených žen, jinak si to množství zloby nedovedu vysvětlit.

 6. JÁ BICH JIM TY PÁSI VŠECKY PONASAZOvala!!!!!!!!!!!

  pS: muží jsou fact xhovada!!!!

 7. Tak tento příspěvek a diskuze pod ním mě docela pobavily 🙂 (což zřejmě i bylo jejím účelem)
  Ani náhodou nevěřím, že by to nějaká ženská na chlapa doma zkusila, ta by letěla jak namydlenej blesk, že by se zastavila až v Bohnicích.

 8. Dobrý den,

  jsem toho názoru, že byste měli tento portál urychleně zrušit, jsem toho názoru, že vám ho pravděpodobně naprogramoval tým mužů (s penisy). Nebo snad máte nějakou skupinku feministek programátorek?

  Nejsem právník, ale obsah toho portálu mi přijde minimálně odpudivý a urážlivý. Nabádáte tady lidi k omezování osobní svobody, styďte se.

  S pozdravem Ten co už tady nikdy nevkročí

 9. Dobrý den,našel jsem tuhle stránku a musím se vás na něco zeptat,mne je 37 let a partnerce je 26 let,asi pred 2 lety objednala pás cudnosti nikoli pro sebe ale pro mne,jezdím na služební cesty a doslechla se že se mnou jezdí kolegyně a tak prý budu nosit pás cudnosti z kovu a se zámkem který dokoupila sama aby nesel otevřít,jenže já se nemůžu ani vymasturbovat a hdyž jsem to řekl partnerce tak mi řekla že masturbovat můžu jen v její přítomnosti když mi ho doma na chvíli sundá,pokud se mi to prý nelíbí tak můžu jít…musím ho mít nasazený i když jdeme někam z přáteli,prý aby mne nenapadlo svádět ženy někde třeba na wc,myslíte si že moje partnerka jedná správně???je to dost omezující a ponižující,ale je pravda že skutečně překazila nevěru a zachránila možná vztah…

 10. oliverstydlivy: Mě je 21 a pás cudnosti mám už od 16ti. Koupil jsem si ho sám, protože mě to zajímalo. Jak jsem ho ale jednou zkusil, tak se mi to docela zalíbilo. Teď když si ho sundám, tak se cítím jako by mi něco chybělo.
  Zkus pohledat na netu. Třeba na Cudnost.cz jsou pásy cudnosti už od nějakých 1600 Kč.

 11. Pokud bych nevedel, ze si delate srandu, podal bych na Vas trestni oznameni. 🙂 Ale jako recese je to dobry, presne tohle potrebuji vsechny ty neukaznene zenske, ktere nevedi, co od dobroty delat. Zejmena v Americe je to velmi rozsirene, meli by ste take uvazovat o anglicke verzi. 🙂 Azel

 12. to co sem zde četl bylo velice zajímavé. hned na začátek co já bych dal za takovou matku, která by mě do pásu zamykala už od narození takovou matku bych bral hned všema deseti. je mi 23 a měl sem pás jen jednou v životě a byl to úžasný pocit klidně bych se nechal zamknout na trvalo.

 13. No je pravda, že erekce jsou již u dětí v raném věku.Dokonce i sahání na penis a pohrávání si s ním. Což by se dalo nazvat základem pro masturbaci. Něco by se s tím dělat mělo.Ale tohle je moc.

 14. Přeji všem feministkám světa, dostat se do arabského bordelu kde budou mít minimálně 30 arabsarabských klád den co den ve všech dírách.

 15. Haha, došťím sa od smiechu…hlavne nad dementami, ktorí si myslia že táto stránka je úplne vážna 🙂

 16. Dobrý den všem. Nevím, jestli můj dotaz nepatří nikam jinam, ale nic vhodnějšího jsem tady nenašel. Je mi 20 let, jsem muž (no spíš chlapec), studuji VŠ a bydlím s rodiči. Od svých 14 let pravidelně onanuji, po prvním tomto zážitku jsem onanoval každý den jednou, ale brzy jsem musel onanovat i víckrát denně, poslední dobou i 3x až 5x. Snažil jsem se o tom hovořit s rodiči, jestli je to normální, ale většinou mě nějak odbyli, že si s tím nemám dělat hlavu, tak jsem pokračoval. Na těchto stránkách jsem se ale dověděl, že to není dobré… Že je to snad dokonce nezdravé… Tak nevím, co mám dělat. Chtěl bych přestat s onanováním, ale nemůžu si pomoci. Třeba by mi pomohl ten pás cudnosti pro muže, ale je moc drahý a netroufám si požádat rodiče, aby mi ho pořídili. Ale pokud mi nic nezabrání, nedokážu se ovládnout a prostě si to začnu dělat, i když nechci. Přitom samotný sex mě moc nezajímá, jen se chci zbavit té onanie. Poradí mi někdo?

 17. 😀
  pokus o vtip?

  to nemyslí snad nikdo vážně? strkat cosi 8 letému děcku na penis? z hlavy se vytratily kolečka co?
  vždyť on zatím ví že je to jen k jedné věci!! tady bude někdo narušený a dělá mu dobře když může opačné pohlaví domestikovat.

  pochopím fetiš s pásem cudnosti u páru, ale tohle mi zní hrozně, dejte mi kontakt na ty děcka, musím jim toho hodně vysvětlit. třeba že maminka je narušený jedinec a měla by dostat prášky a radostně slintat proti stěně v ústavu zabývajícím se těmito problémy.

 18. Vy vyjebany zkurvený feministky ! Co to kurva je za modu nasazovat chlapovi na čuráka jakejsi „pás cudnosti“ ? Kdo tohle vymyslel ???? Máte v hlavě nasráno nebo co ? Kdyby za mnou s tímhle přišla mladá tak jí lisknu a hodím z okna … fakt se proberte a nevymýšlejte takový pičoviny … K čemu je to vlastně dobrý ? Honit si může kdy chce ne ? Musíte mít nad ním kontrolu ? Zkuste mi někdo rozumně odpovědět. Za sprosté výrazy se omlouvám, ale v tomhle případě jsem se neudržel !!!!!!

 19. Terezka souhlasím stebou škoda,že je málo žena jako si ty

 20. Celkom nechápem ako by ste to chceli urobiť. Čo vás posúva dopredu? Lebo ako fajn môžme sa tu vyťahovať nejaké spolky vy si o sebe myslíte že ste najväčšie. To ste ale iba papule. Povedzme že je ich tu mnoho nehovorím že skutočne je hvovrím povedzme a týmto sa chcel vyvarovať ťahaniu za slovíčka ktoré vám je tak blízke. Ak sa popri tej svojej pseudoviere zaujímate aj o niečo iné tak napríklad Iluminátske listiny z Nemecka vašu teóriu vyvracajú lebo na čele spoločnosti podla ich ustanovedí bude vždy a opakujem to znova VŽDY len a len muž. Tým ženy neodsudzujem ďalšie hra na slovíčka len hovorím že máte vážnych konkurentov. Ktorí už majú nabehané niečo viac ako vy ktoré sa obnažujete pred pápežmi, vykračujete si po uliciach s pokreslenými kartónmi alebo si zakladáte stránky na ktorých je viac mužov ako žien pretože ich baví čítať vaše výplody. Myslím že je na čase vstúpiť si do svedomia a skôr ako na vás svet bude ukazovať prstom a s posmešne si o vás rozprávať si uvedomiť že ako bratia ěsi hovoria uznať že tudy cesta nevede. Len pre tú zaujímavosť nie je možné vlnu feminizmu zaať na celom svete šupkom dupkom naraz. Nemáte predstavu čo by stalo keby ste si toto niekde v jednom štáte nech aj v amerike dovolili. Posielanie ľudí do gulagov alebo iných pracovných táborov a stínanie ludí gilotínou. Zvyšok sveta by na vás uvalil Také emgargo a sankcie že by ste sa za pár rokov jednoducho zadusili. Opakujem sa ale znova tvrdím nie je to reálne a žiadna sestra Beátka alebo ako sa voláte ma o tom nepresvedčí nie preto že ma ovláda pyj ale preto že ma ovláda zdravý rozum. Na druhú stradu hold že sa dokážete brániť tolkým luďom a ich narážkam na každé vaše vyslovené slovo i ke´d je to častokrát skutočne potrebné. Prajem pekný deň, a verte mi že smrť Tatrovkou, kilovým závažím na padnutým na hlavu, gilotínou a ani ničím iným vám neželám. Totiž takéto správanie možno pozorovať len u asociálov a ludí s komplexom menejcennosti ktorí vyžadujú dostatok pozornosti. dosť už ale poučovania. ešte raz teda pekný deň.

 21. Normálne nechápem ako je možné že dospelá žena toto píše. Normálne ma baví si čítať výplody vašej fantázie o femrevolúcii a neviem ešte o čom. Je to smiešne a ke´d uvážite že matriarchát ako taký na svete funguje maximálne v krajinách tretiho sveta a aj to si dovolím tvrdiť že len sem tam tak si nemyslite že týmito kravinami niečo zmeníte. A ak si predsa myslíte že áno až do konca vášho života nebudete cítiť dostatočné zadosťučinenie pretože sa snažíte o niečo sa jednoducho nedá. Je pár submisívnych chlapov čo sa z dobrej vôle nechá v posteli strieskať ženou lebo je to vzrúšo alebo tých naozaj pár čo takto žije 24/7. A čo je najlepšie priať niekomu smrť, učíte mužov k úcte k ženám a samé sa neučíte slušnému chovaniu. Ako sa vraví kto druhému jamu kope sám do nej spadne a vy tých dier už asi máte okolo seba nespočetne. pekný deň.

 22. Zalez do boudy a už otamaď nevylízej ty čokle prašivej!!

 23. sisi, já to dělám, tak že svému nasadím dildo-uměláka, on je zamčený, ale přitom mě šuk* … když na to přijde, tak mu někdy(uměláka)vykouřím, opravdu si to užívám, děláme to už pár let …

 24. Vaše vytrvalost s tímhle vymýšlením příběhů o tom, jak si muži nechávají dobrovolně nasazovat opasky cudnosti je až znechucující…

 25. Rozhodně vyzkoušejte, doporučuji nějaký kovový model, například CB6000 v kovové verzi. Muž bude možná ze začátku nervózní ale až pozná, že není jiná možnost než vás poslouchat tak se uklidní. A bude mit doma ráj.
  Můj muž byl ze začátku proti, ale po pár dnech si dal říct. A dnes je poslušný, a hodný. A milý ke mě.

 26. Jste divný, úchylný, krávy, který by měly být, izolovaný a studovaný, pro otázku, JAK MŮŽE BÝT KURVA NĚKDO TAK BLBEJ!!!!!. Nasadil bych vám ty skurvený pásy, do huby narval kousek toho zamrdanýho uranu a uvidíme jak dlouho vidržíš.

 27. Nejdřív se ty kozo nauč pravopis! Tři chyby v gramatice značí, že jsi jen hloupá malá holka, co vlezla na stránku pro bandu masařek které utekly z blázince! Navíc už asi tři týdny tu žádná z feministek nebyla takže máš smůlu…

 28. Paní Bohumylo, chtěla bych být taky feministka, můžete mi prosím poradiť jak nato, jinak vaše stránky se mi mo líbí.

 29. Najednou nevím co si mám pod tím představit. Zapomněl jsem napsat, buď jste feministka z této stránky nebo normální žena. Vyberte si, obojí najednou nejde…

 30. Pokud neaka zalozena bude, tak tam prijdu a srovnam ji se zemi se svou robotickou zbroji. Uz se tesim.

 31. Anonymous: ja vsazel na obranu. Jedina lepsi zbroj nez z titanu je Elektromagneticka.

 32. Já sázím na plamenomet. Ničí pěchotu, auta, tanky… Nezvládne jen letectvo ale to stejně femky používat nebudou, předek letadla má totiž tvar pyje…

 33. uz vidim uspavaci sipku proti zbroji z titanu.

  Vsazim na titanovou zbroj.

 34. Sotva pět minut jo? promluvte si se mnou o fyzice a schválně který Jade bude lepší.

 35. Já jenom k tomu oslabení armády. Česko by mělo celkově podporu NATO…jestli vůbec víš co to je. Je tu ještě členství v EU. V neposlední řadě nejsou v armádě jen muži ale i ženy. Tyto vojáci stráví roky cvičením tak si myslím že nějáké nány by nějak velkou škodu neuděly.
  A ke všemu se nemůžu přestat smát těm furt dokola se opakujícím komentářů typu-ve vás je zlo, jste hloupý. Je vydět jak odbočujete od daného témata.

  Jinak pěkný den všem i feministkám, nač si vyhrožovat smrtí každého to stejně čeká.

 36. Na světě je furt více lidí co s váma nesouhlasí, muži, normální ženy. Furt nás bude více a jen vás bude čím dál více padat na zem s prostřeleným hrudníkem od M40A5.
  Ano napsal jsem hrudníkem protože se nestřílí na hlavu.

 37. To teda vaše mozky v pořádku nejsou. Muži mají geneticky zakodováno aby byli nadržení kvůli rozmnožování. Doufám že aspoň víte co je to DNA.

 38. Ty vymaštěná krávo, to nemůžeš jen tak opravit. Vzniklej výboj totálně uškvaří součástky a jak chcete bez elektrických nástrojů bez kterých to nepůjde vyrobit nové?
  Fakt mě to zajíma.

 39. Tak urážíte lidi s poruchou sociálního chování? To teda nejste o nic lepší než o čem píšete.

 40. E.M.P bomba exzistuje stejně tak i E.M.D (elektro magnetický dyfuzor) který může soustředit výboj na určité místo a zneškodnit(i zabít)

 41. Mě není jasné vaše…no jestli myšlení to nevim ale k věci. Tyto generátory vydrží jen pár hodin a navíc by určitě muži nejen proti té vaší revoluci protestovali, určitě by se to neobešlo be krveprolití. Muži by vyhráli už jen tím že byli k zabíjení a přžití stvoření. Upřímě doufám že vás někdo stáhne z kůže pěkně rezavým nožem a začal od genitaliích.

 42. Vám přeji, aby vás pokousal ruský vlk.
  Feministkám přeji tábor kde budou mít spustu plynu, pecí a míst kde se budou moct koncentrovat(jen těm blbkám kterým to nedošlo myslím tím tábor).
  Mužům a normalním ženám krásný řivot bez těch kurv.

 43. Právě jste dokázala že vaše IQ je podprůměrné tomu co mají dospělí a rozumní lidé. Sestra Bohumila tyto lidi na rozdíl od vás alespoň ignoruje.

  Žena není muži nadřazená, je sice pravda že byla staletí podřazená ale protože se našli rozumní muži, začala doba emancipace a rovnoprávnosti. Žena je možná vice rozvážná, mírumilovná a klidná ale je tu jedna důležitá věc, POHLAVÍ NENÍ PROFESE, to znamená že kdyby ženy vládly, nic by se nezměnilo.

  A kdyby byly přeci jenom ženy nadřazené, už by nám tu vládly…

 44. Ne, že ženské pohlaví má být nadřazeno mužskému pohlaví. Ono mu JE nadřazeno. A bylo by jen dobře, kdyby Ženy vládly celému světu! A jednou budou!

 45. Máte pravdu pane doktore ale tyto „feministky“ si z toho nevezmou ponaučení. Já jsem se jím sice snažil po dobrém vysvětlit, že píší nesmysly ale sestra Bohumlia (jakýsi policajt této stránky) mě označila za „pyjatce“ a popřála mi smrtelnou nehodu. Nejste tady jediný rozumný člověk s profesí, co se tu snaží říci že kecají ale tyto lidi „feministky“ ignorují.

  P.S. Omlouvám se za špatnou gramatiku…

 46. Milé dámy, milí pánové… Pracuji jako doktor již 47 let a při čtení názorů „Judr. Julie“ je mi polopatisticky řečeno na blití. Milá paní Julie si hraje na právnickou osobu a přitom u počítače sedí pouze hloupá žena která si myslí že mužské pohlaví má být podřízeno pohlaví ženskému. Pás cudnosti poškozuje mentalitu a nucení jeho používání se dá považovat za týrání dítěte. Z chlapců co nosí pás cudnosti vyrůstají neschopové co končí na podpoře a my pracovití občané je živíme. A pokud je toto myšleno vážně tak vážně lituji rodiče jelikož jsou mentálně narušení.A pokud se v 16 letech váš syn před vámi koupe, močí, atd tak je to výslovně výuka k zmařenému životu! Jak prokazují mnohé studie onanie je zdravá! Předchází se jí rakovině, atd. Proto prosím a výslovně apeluji na „Judr. Julii“ aby zašla na psychiatrické vyšetření. A vy ženy které její žvásty posloucháte by jste si měly uvědomit že lepší než dítě týrat je ho nemít a že ve vztahu s mužem by měla fungovat domluva nikoli poslušnost jednoho druhému! S pozdravem krásného dne Mudr. Tomáš Tenghtingher-Legré.

 47. Továrna je ještě málo. Spíš celý měsíc.

  A pockat to by chcipla… no nevadi bude o kurvu min.

 48. Bohužel tahle ideologie nemůže nikdy fungovat. Je možné že je dominantní žena a slabý muž ale to jsou výjimky. Příroda nebo bůh stvořili u člověka dominantního muže a ženu jako tu druhou, samozřejmě proti rovnosti nic nemám ale to že má pouze žena velet je nesmyslné. Muž pracuje a žena mu dělá zázemí a já nevím co proti tomu máte když už se tento rozdíl stírá. Za chvíli budete mít stejné platy a bude vše v pořádku. To je jediné co můžeme udělat…

 49. Multiucet julie co?
  Muzi vas v praceku chranili pred zviraty ktere by ji zabily. KDY UZ SI KURVA UVEDOMITE ZE ZABIT VSECHNY MUZE NENI KURVA RESENI!

 50. Kdo Vám nakecal tuhle blbost, vždycky to bylo naopak!
  Vy snad ani nejste feministky, ty totiž chtějí rovnoprávnost mezi muži a ženami, vy jste extremistky a to nelze tolerovat!
  Když se Vám pás cudností líbí, tak si ho také kupte, a masturbujte na povel, až Vám to dovolí, není to pro obě pohlaví trochu nedůstojné, pokud tedy nejde pouze o milostné hrátky? Myslíte, že je pás cudnosti příjemný, nemám tu zkušenost, ale řekl bych že ne, tak si to předem ozkoušejte na sobě, jest-li Vám to bude příjemné!

 51. Muž má Ženu poslouchat, oddaně jí sloužit a když to Ona uzná za vhodné, tak jí za odměnu smí líbat nohy. A když Ona uzná za vhodné, tak mu sundá pás a dovolí mu, aby se na povel ukojil.

 52. Ano byt je mého muže. A ano nejspíše bude naštvaný? Ale proč? Každý den, se kouká na stránky, na kterých jsou pásy. 🙂 Tak bych mu mohla udělat radost a jeden mu pořídit domů. Nemyslíte?

 53. Slunce v duši!

  No totok…koukám, že je to tu spolek domin maskovaných za feministky! Nic proti, přímo osvěžující, jak otevřeně prezentujete své libůstky,jen s těmi erotickými pomůckami jako je ten pás cudnosti opatrně. Přece jen, ukájet své sadistické sklony vůči mužům na nezletilých chlapcích…i vy sestry jedny, že půjdete do pekla. 😉

 54. Sestro Bohumilo vykuř si! Jo, a ještě do dám že v pekle budete kouřit čuráky čertum 😉

 55. Aleno, kolik je vám let? máte děti? Hledám kamarádku nejenom na společné výlety …

 56. Ano nosí,sice remcal,ale když jsem řekla že opravdu se to u nás změní a neodemknu tak ustoupil.

 57. Ahoj Aleno, CB 3000 je dobrý, taky ho máme, ale teď má kovový 6000s
  Chci se zeptat, jestli ten tvůj ho nosí i do práce ?

 58. Ahoj Terezko,můj partner už ho také nosí před měsícem jsem mu pořídila CB 3000 a první dva týdny se vztekal a prosil,ale něják se jeho chování teď už ubírá správným směrem. Alena

 59. Ahoj Terezko,můj partner už ho také nosí před měsícem jsem mu pořídila CB 3000 a první dva týdny se vztekal a prosil,ale něják se jeho chování teď už ubírá správným směrem.

 60. Ahoj Terezko,můj partner už ho také nosí před měsícem jsem mu pořídila CB 3000 a první dva týdny se vztekal a prosil,ale něják se jeho chování teď už ubírá správným směrem.

 61. Ano, právě varlata jsou jejich slabina, kterou lze takto dobře využít. To jste napsala správně.

 62. Já jsem spokojená s manželem, můj muž je chlap, odevzdál svoje mužství ženě, kterou miluje, já si toho moc vážím …

 63. Já jsem spokojená s manželem, můj muž je chlap, odevzdál svoje mužství ženě, kterou miluje, já si toho moc vážím …

 64. Milking nedělám a ani nikdy nebudu. Teď nosíme CB6000s kovový.
  Myslím, že co se tady píše …, nepatřím tady.
  Muž a žena patří k sobě, jak tady čtu o kastraci atd. tak tohle nechapu, právě varlata jsou nejdůležitěší pro společný život, přes varlata se lehce ovládá muž! Kdyby každá žena věděla, proč a naco jsou důležitá varlata pro vztah, tak nebudou psát o kastraci.

 65. sex mám ráda, dělám to, tak často jak chci já, průměr je 4 – 5krát měsíčně, nikdy jsem nenapsala, že ho odsuzuji.

 66. Milking nedělám a ani nikdy nebudu. Teď nosíme CB6000s kovový.
  Myslím, že co se tady píše …, nepatřím tady.
  Muž a žena patří k sobě, jak tady čtu o kastraci atd. tak tohle nechapu, právě varlata jsou nejdůležitěší pro společný život, přes varlata se lehce ovládá muž! Kdyby každá žena věděla, proč a naco jsou důležitá varlata pro vztah, tak nebudou psát o kastraci.
  Já jsem spokojená s manželem, můj muž je chlap, odevzdál svoje mužství ženě, kterou si vybrál a vzál za manželku.

 67. Aničko začíná to u nás moc pěkně fungovat 🙂

 68. Ty dva komentáře se zkrátka od sebe neliší a mě zajímá proč jste to tak udělala. Protože jsem vám na jeden odpověděl? To že to nechápete… to je tím že jste dlouho neuspokojila svůj s.e.x.u.á.l.n.í pud a tíží vás svědomí z toho co provádíte svému muži…

 69. Nic jsem mu neudělala!! On mi pořád ubližuje! A auta jsem se učila jako malé dítě s kamarádkou. 🙂 Muže jsem k tomu nepotřebovala.

 70. Milking nedělám a ani nikdy nebudu. Teď nosíme CB6000s kovový.
  Myslím, že co se tady píše …, nepatřím tady.
  Muž a žena patří k sobě, jak tady čtu o kastraci atd. tak tohle nechapu, právě varlata jsou nejdůležitěší pro společný život, přes varlata se lehce ovládá muž! Kdyby každá žena věděla, proč a naco jsou důležitá varlata pro vztah, tak nebudou psát o kastraci.
  Já jsem spokojená s manželem, můj muž je chlap, odevzdál svoje mužství ženě, kterou si vybrál a vzál za manželku.

 71. Milking nedělám a ani nikdy nebudu. Teď nosíme CB6000s kovový.
  Myslím, že co se tady píše …, nepatřím tady.
  Muž a žena patří k sobě, jak tady čtu o kastraci atd. tak tohle nechapu, právě varlata jsou nejdůležitěší pro společný život, přes varlata se lehce ovládá muž! Kdyby každá žena věděla, proč a naco jsou důležitá varlata pro vztah, tak nebudou psát o kastraci.
  Já jsem spokojená s manželem, můj muž je chlap, odevzdál svoje mužství ženě, kterou si vybrál a vzál za manželku.

 72. Milking nedělám a ani nikdy nebudu. Teď nosíme CB6000s kovový.
  Myslím, že co se tady píše …, nepatřím tady.
  Muž a žena patří k sobě, jak tady čtu o kastraci atd. tak tohle nechapu, právě varlata jsou nejdůležitěší pro společný život, přes varlata se lehce ovládá muž! Kdyby každá žena věděla, proč a naco jsou důležitá varlata pro vztah, tak nebudou psát o kastraci.
  Já jsem spokojená s manželem, můj muž je chlap, odevzdál svoje mužství ženě, kterou si vybrál a vzál za manželku.

 73. Já mu dělám jednou za měsíc milking, tím se dá prodloužit doba nasazení pásu. Ne vždy si zaslouží jej přímo sundat.
  Mohu se zeptat jaký pás používáte? Ten můj má momentálně CB6000.

 74. Milé sestry feministky. Jsem zástupce sekty ZVF. Pokud se s vámi střetne člen mé sekty, tak vás pravděpodobně a nemilosrdně znásilní a pak vám ten váš pás cudnosti narve do análního otvoru. Přeji hezký den.

 75. Vím, že jsem udělala chybu, jak jsem to psala byla jsem nepozorná …, máte pravdu – chyba. Nepsala jsem to, ale podruhé!!!
  Nějak to tady nechápu … to co se tu píše.

 76. V ČEM JSEM V ROZPORU SE ZÁKONEM??!! ZA TO ŽE SE VÁM SNAŽÍM UKÁZAT ŽE KECÁTE??!! TO ŘÍKÁ OPRAVDU TA PRAVÁ!! JEDINÝ TYRAN JSTE VY A VAŠE BANDA CO DÁVÁ TY Z.K.U.R.V.E.N.É OPASKY CUDNOSTI MUŽŮM KTEŘÍ JSOU VE SKUTEČNOSTI NORMÁLNÍ!!!

  VÁM BY MĚLA NA HLAVU SPADNOUT CELÁ TOVÁRNA!!!

 77. Hele, proč bychom měli těžit nějaký smolinec v takové zimě?! Lepší bude když si vycvičíte tučňáky. Ne dělám si p.r.d.e.l, v takové zimě je nemožné těžit a vy nás tam nenaženete protože femirevoluce nenastane.

  Ano, nevím jestli čtete společenské týdeníky jako reflex nebo respekt protože na titulních stranách je obrázek jaký má pivnisyr a oznamují vzestup feminismu. Je to ale feminismus reálný a ne to vaše bezmyšlenkovité odsuzování mužů a kastrace. Tyto reálné feministky nejsou tak blbé že by toto podporovaly.

 78. Díky bohu za chvíli feministky vymřou…. Jako sorry ale dávat pás cudnosti klukovi ve vývinu ?? Nemluvě o těch vašich urážkách na mužské pohlaví nebo na ženy které žijí normální život…

 79. Vědkyně tam objevily poměrně bohatá ložiska smolince, která čekají na vytěžení. A vy a ostatní muži se toho ujmete. Už se těším…

 80. Vy jste také v rozporu se zákonem, tyrane! Kéž by na vás spadl tovární komín!

 81. Co si myslíte že se stane když to napíšete podruhé? Navíc je zde pořád stejná gramatická chyba „manželovy“!

 82. Já jsem koupila pás cudnosti manželovy(29) hned, jak jsem ho viděla v koupelně onanovat, hodně se styděl, něchtěl ho nosit vůbec, když šel někam ven, do práce doslova agresivně reagoval, když jsem trvala na svém, nekompromisně musel. Teď ho nosí pořád (3roky) a je opravdu ke mne moc pozorný a hodný, už nechodí za chlapama do hospody, denně uklízí, stará se o mě, já mu za to dám povolenku k onanii, vždy dvakrát měsíčně mu dovolím přede mnou onanovat aby vypustil „páru“. Nechapu proč někteří to odsuzují, když je to pro muže to nelepší co můžete pro něj udělat. Dnes jsem našla tu to stránku a jsem ráda, že konečně si můžeme předavat zkušenosti.

 83. Myslíte si, že si pás cudnosti nechá, spíše Vás zabije!
  Navíc si myslím, že manžel raději půjde z domu, pokud ovšem ten dům není jeho, v tom případě si rovnou můžete zabalit kufry a vypadnout z domu, protože vyhodí on Vás!

 84. Co když je dům majetkem jejího muže???
  Aby nevyhodil on jí!!!
  Nedivte se mu, že nechce nosit pás cudnosti, vy byste snad chtěla nosit pás cudnosti (pro ženy)!!!
  Uříznout varlata, to je jako kdyby Vám vyříznul dělohu a jiné orgány, to by se Vám líbilo???

 85. To se vy feministky takhle blbě smějete pořád???

 86. Děkuji vám moc za radu. Bohužel v tomhle má Anonymus666713 pravdu. 🙁 Můj muž je rapl. Jeho reakce by byla asi přesně taková, jako je zde napsané. Bojím se, že by se neubránil i nějaké ráně vůči mojí osobě. 🙁

 87. Nic jsem mu neudělala. To on pořád ubližuje mě! A auta jsem se učila jako malé dítě s kamarádkou. 🙂

 88. Ale u tohodle se nedá říct že to má mozek v pořádku. Tohle je příklad kr.á.vy která si tyhle ko.k.ot.i.ny přečetla a ani neumí gramatiku! Pás cudnosti nefunguje jako kastrace a to co tu píšete jsou výmysly.

  A ještě jedna věc, to co jste napsala že děláte svému muži je v rozporu se zákonem…

 89. 1) V Antarktidě byly objeveny diamanty ale ne uran…
  2) Znovu a po padesáté opakuji že je lepší mít chybu v gramatice než v mozku jako vy a vaše stádo masařek…

 90. Já jsem koupila pás cudnosti manželovy(29) hned, jak jsem ho viděla v koupelně onanovat, hodně se styděl, něchtěl ho nosit vůbec, když šel někam ven, do práce doslova agresivně reagoval, když jsem trvala na svém, nekompromisně musel. Teď ho nosí pořád (3roky) a je opravdu ke mne moc pozorný a hodný, už nechodí za chlapama do hospody, denně uklízí, stará se o mě, já mu za to dám povolenku k onanii, vždy dvakrát měsíčně mu dovolím přede mnou onanovat aby vypustil „páru“. Nechapu proč někteří to odsuzují, když je to pro muže to nelepší co můžete pro něj udělat. Dnes jsem našla tu to stránku a jsem ráda, že konečně si můžeme předavat zkušenosti.

 91. Žiadna normálna ženská by chlapa do pásu cudnosti nenavliekla. A už vôbec nie dieťa. Neuvedomujete si, že úmyselne potláčate niečo, čo je prirodzené? Robíte z chlapca, zo svojho vlastného syna, podradnú bytosť. Nebála by som sa vás prirovnať k Hitlerovi, takým matkám ako vy by som dieťa zobrala a pre istotu vám nedovolila mať ďalšie. Keď si neviete vážiť vlastné deti, nezaslúžite si, aby si niekto vážil vás. Jedna „kráva nebeská“ uverejní článok, postavený totálne na hlavu, propagujúci niečo, čo je nezmysel samo o sebe, potom tým vymýva mozgy ďalším husám bez vlastného rozumu, a voilá – feministky.com sú na svete!

  A ako reakcia na ďalšie komentáre, ktoré som tu zahliadla – kur*afix, to ste vážne také sprosté? Vadí vám, že váš chlap masturbuje? No, asi by ste sa mali trošku zamyslieť aj nad sebou. Keby ste mu dokázali dať, čo potrebuje, asi by to nerobil. A stále je to lepšie, ako keby vám zahýbal. Navyše, vernosť si nevynútite tým, že ho navlečiete do tohto nezmyslu, ktorý tu do nebies chválite. Vlastne, divím sa, že vás manžel ešte neopustil. Úprimne ho totiž ľutujem. Ja na jeho mieste by som vám dala po papuli. Na mužov nadávate, ale sex chcete… Úbožiatka.

 92. 1) Váš pravopis je tragický.
  2) Ne, ne, to vy budete hnán — hezky makat do uranových dolů v Antarktidě. Mu ha ha ha ha ha ha…

 93. Přesně Tak Milý bratře Antifeministo (Vzkaz Femkám:Snad nastene jednou den kdy vás odsud poženem)

 94. Další, h.lou.pý, se.b.e.vr.až.ed.ný nápad… Vy si opravdu myslíte že z něho pás cudnosti udělá beránka? Ten se tak akorát na.s.er.e, vezme nůž nebo jiné nářadí a ten pás si n.ás.i.lí.m su.n.dá, pak jí minimálně s.e.ř.ve. V druhé verzi jí s.eř.v.e hned že mu raději klíč od pásu do.bro.vo.lně v.y.dá…

 95. Další, hloupý, sebevražedný nápad… Vy si opravdu myslíte že z něho pás cudnosti udělá beránka? Ten se tak akorát nasere, vezme nůž nebo jiné nářadí a ten pás si násilím sundá, pak jí minimálně seřve. V druhé verzi jí seřve hned že mu raději klíč od opasku dobrovolně vydá…

 96. Ty konspirační teorie o tom, že mám pyj, si nechte! Já jsem hrdá vulvatá žena! A je dokázáno, že kastrací prokazatelně prudce klesá divokost muže. Tím pádem i zuřivost a touha po pomstě. Takže jste se opět úplně zmýlil. A nejsem žádná expertka přes automobilistiku! Tatru 813 však znám, protože je to na našich silnicích poměrně běžné vozidlo. A vás by mělo přejet! Ulevilo by se tím nám i celému světu.

 97. Už mě takle nic nenapadá, ale pokud by vás něco napadlo, nebojte se zeptat. Nicméně na internetu je toho dost. Jen umět vybrat správné věci.

 98. Tak počkejte až usne, a nasaďte mu pác cudnosti ve spánku. A s tím že až bude vstávat tak mu jasně řekněte nová pravidla, že vás bude poslouchat a nebo že pude z domu, a tu věc na jeho pyji mu necháte. Nesmíte se bát, ale musíte konat.
  Hodně štěstí.

 99. Proč bych neměl chtít být ve vaši kůži? Už jste ho vykastrovala nebo vyhodila na ulici a teď se snaží dostat dovnitř s pomocí chlapů z hospody?? Ženy se možná vyznají v autech ale jen díky mužům… Copak jste někdy viděla muže co se vyzná v parfémech či řasenkách?

 100. Ženy se vyznají v autech. Žádný problém!
  Věřte mi, že by jste nechtěl být v mojí kůži.

 101. Problém je v tom, že on ani neví, že já mám vůbec nějaké takové myšlenky, jako je dát ho do pásu cudnosti. Nedokáži si ani představit jeho reakci, kdybych s tím na něj přišla. (On o p.c. ví hodně, ale říkám, myslí si, že já ani nevím, že něco takového existuje!)

  A druhý problém je, že bydlím já u něj a bohužel jsem zamilovaná. 🙁

 102. Drahá Sestro Bohumilo,
  kdo Vy jste, že si dovolujete soudit všechny muže na světě?
  Jen zakomplexovaná zapšklá žena, neschopná si najít muže, který by o ni měl zájem a ctil by ji, ale t není chyba mužů, to je chybou Vaší! Co kdyby Vás někdo obřezal nebo Vám uřízl ňadra, abyste věděla jaké to je? Jste odporná sadistka Sestro!!

 103. Hmm. Je vidět že si nedáte říct, ostatně „Pro bl.b.ce jsou všichni b.lb.ci“. Já vám chtěl jen vysvětlit že žijete v nebezpečném b.l.u.du a uznáváte l.ž.i které nikdo jiný krom vás ne.u.zn.ává, psal jsem to stylem že vám to chci vysvětlit ale vy jste hned vyjela s pyjatcem a začala jste mi přát různé formy sm.r.ti což od chytré a moudré ženy není ani jedno.

  Tuším že mě chcete špatnou věštbou vyprovokovat k tomu že napíšu kdo opravdu jsem a kde bydlím. Já vám ale napíšu to co je vám na nic. Žiji ve městě kousek od Ostravy a jmenuji se Jiří (v česku je přes 300000 lidí s tímto jm.éne.m) a klec na papoušky nemám. Taky nejsem plnoletý a víc než holky mě zajímá dějepis a h.ra.ní WoT.

  Abych pravdu řekl, čekal jsem horší „věštbu“ ale co můžu čekat od ps.yc.h.ic.k.y n.a.ru.š.e.né ženy nebo t.r.o.l.l.a…

 104. Od kdy se ženy tak vyznají v autech? Aha, já málem zapomněl, vždyť vy nejste žena ale pyjatý t.r.o.l.l jako já. Navíc vy si myslíte že když muže i přes jeho odpor vykastrujete stane se z něj beránek? Tím v něm ještě vzroste zuřivost a touha se pomstít. Styďte se za ty vaše rady! To že jí týrá je sice strašné ale to co radíte je vysloveně sebevražedné!

 105. To si vážně myslíte, že se nechám vykastrovat, kvůli nějaký K.R.Á.V.Ě, jest-li jo, tak se velice pletete, protože to bych musel být takový I.D.I.O.T, jako jste vy!!! Motorovou pilou? Co je to za P.Í.Č.O.V.I.N.U??? Kde jste slyšela, že se kastrace provádí motorovou pilou, vy si ze mě děláte prdel, že jo??? A tu kyselinu citrónovou si strčte třeba do P.R.D.E.L.E, a nebo ještě líp do P.Í.Č.I!!!

  S přáním hezkého dne všem ANTIfeministům,
  pyjatý bratr Tomáš

 106. Drahá Pavlo, to je hrozné!
  Pokud váš manžel bude nadále odmítat pás cudnosti, jako nejsnazší řešení vám doporučuji vyhodit muže z domu s pyžamem a kartáčkem na zuby. Případně pokud odmítne odejít, tak si jednoduše počkejte, až odejde sám z domu, a předem se domluvte se zámečníkem, nebo lépe zámečnicí, která vymění zámky na dveřích, aby se ten hulvát nedostal dovnitř. Pyžamo a kartáček nechte ležet přede dveřmi.
  Případně mu můžete přimíchat do nápoje Rohypnol nebo podobný lék a až bude omámen spát, tak mu uříznout varlata. Toto řešení je božinižel podle současných zák*onů nelegální, ale udělá z muže krotkého a poslušného beránka — nebo spíše skopečka. Navíc to zabrání i masturbaci.
  Kdybyste chtěla další rady, obraťte se na mě nebo na kte*r*oukoliv sestru feministku. Jsme tu pro vás.
  Sluneční svit v duši přeje sestra Bohumila

  PS. Zlým lidem však přeji sražení Tatrou 813 a smrt.

 107. Drahá Pavlo, to je hrozné!
  Pokud váš manžel bude nadále odmítat pás cudnosti, jako nejsnazší řešení vám doporučuji vyhodit muže z domu s pyžamem a kartáčkem na zuby. Případně pokud odmítne odejít, tak si jednoduše počkejte, až odejde sám z domu, a předem se domluvte se zámečníkem, nebo lépe zámečnicí, která vymění zámky na dveřích, aby se ten hulvát nedostal dovnitř. Pyžamo a kartáček nechte ležet přede dveřmi.
  Případně mu můžete přimíchat do nápoje Rohypnol nebo podobný lék a až bude omámen spát, tak mu uříznout varlata. Toto řešení je božinižel podle současných zákonů nelegální, ale udělá z muže krotkého a poslušného beránka — nebo spíše skopečka. Navíc to zabrání i masturbaci.
  Kdybyste chtěla další rady, obraťte se na mě nebo na kteroukoliv sestru feministku. Jsme tu pro vás.
  Sluneční svit v duši přeje sestra Bohumila

  PS. Zlým lidem však přeji sražení Tatrou 813 a smrt.

 108. A co jste vy, haj*zl*áte pyjatý? Vy jste snad cudný a čestný muž? Vy byste odmítl styk s mladou ženou, která by vám jej nabídla?
  Urážet, to by vám šlo… Nejlepší bude, když si necháte odstranit varlata. Doporučuji tak učinit ostrým nožem, případně motorovou pilou a pak ihned desinfikovat ránu solí a kyselinou citrónovou, aby se nezanítila.

 109. Vy ženy byste měly nosit pásy cudnosti, protože jste K.U.R.V.Y!!!

 110. Můj muž by potřeboval pás cudnosti. Lže mi, masturbuje (tím pádem se mnou pak nechce spát) a když s ním chci něco vyřešit hned jsem ta špatná já!
  Bohužel v našem vztahu je on ten dominantnější a tak ho do pásu nedostanu. Ale zasloužil by si ho!

 111. Ještě se dá mu za trest odkládat den odemčení pokud jej odemykáš častěji takto. Nic takle dalšího mě nenapadá, ale pokud by sis časem vzpomněla na něco, tak mi klidně napiš email, na AnnaSvobo@email.cz.

 112. Byla jsem delší čas velmi pracovně vytížena. Když jsem se onehdy přece jen pokusila sem něco napsat a reagovat tak na vaše pyjaté lži, zadržela mi příspěvky cen*zura. Ale nebojte, nedostal jste mě. Nikdy mě nedostanete.
  Jmenujete se Michal Kučera a žijete v České Třebové. Ve svém bytě máte velkou klec pro papoušky, kde stále vězníte svou přítelkyni. Ven ji pouštíte jen sporadicky. TYRANE JEDEN!!! RAKOVINU VARLAT NA VÁS, ABY VÁM SHNILA A UPADLA!!!

 113. TAK TEĎ JSEM VÁS DOSTAL, UŽ SE TĚŠÍM JAKOU BLBOST MI ODPOVÍTE. HA, HA! TEĎ VÁM UŽ DOŠLA ŘEČ DOOPRAVDY A NAVÍC STÁLE MÁM PYJ A FEMIREVOLUCE JE V NEDOHLEDNU.

 114. a tky podle mnoha žen který to berou jako určitý sport a uvolnění..

 115. Mohly by jste laskavě ukončit tuto nesmyslnou diskuzi? Žádný muž (s výjimkou hračky či figuríny) by si to co tu píšete nenechal líbit, takže předpokládám že si vše vymýšlíte…

 116. Aničko, já ho odemykám zatím jen na sex a to většinou po odemčení je moc rychle,takže musí znova. Zkuste poradit ještě pár nějákých tipů,hodně toho mám vyčteného přes Net.

 117. To by nejdříve museli lidi ty vaše měřítka uznávat. Tak, kdo to teď nedomyslel?!

 118. Na t.r.o.l.l.a jste moc vytrvalá a deset let by to opravdu nikdo nevydržel… Znamená to že jste psychicky nemocná a místo aby jste se léčila tak nadáváte na chlapy a šíříte středověké praktiky…

 119. Už si tu kouli narvěte do z.a.d.k.u. Vím že je to sprosté a vulgární ale je vidět že diplomacie selhala… Myslíte si že mě tím vyděsíte? Ne ne, a víte co? Zjistěte pomocí té koule jak se jmenuji a kde bydlím…

 120. Tak proč máte černé myšlenky vy když nenávidíte s.e.x a chlapy? Uranové doly, kastrace v ne.hy.gi.en.ic.ký.ch po.d.mí.nká.ch a p.op.ra.vy snad jsou něco jiného?

 121. To co domýšlím/nedomýšlím vám může být totálně ukradený, protože stejně žádná revoluce nebude.

 122. Dobrá otázka. Ženy černé myšlenky nevytvářejí. Žena může pouze přejmout černé myšlenky od mužů… Nezapírám, že v historii existovalo mnoho velmi zlých žen, ale za každou z nich ve skutečnosti stál muž, který ji vědomě či nevědomě zmanipuloval.

 123. Jako psa… No vidíte, už to z vás leze, chováte se k ženě jako ke zvířeti. Ve věštecké kouli jsem jasně viděla, jak své přítelkyni, zavřené v kleci pro papoušky, dáváte gumovou kost pro psa a nutíte ji ji žvýkat. Tyrane odporný! Styďte se!!!

 124. Ano, ale poté, co dobyjeme svět, budou světová měřítka naše měřítka. Nedomyslel jste to, Jarouši. Cha, cha, cha, cha, cha, cha, cha…

 125. Ani v jednom nemáte pravdu, ale to je u vás normální. S trochou nadsázky se dá říct, že vy máte pravdu, jen když se spletete…

 126. Vaše měřítka vůbec nikoho nezajímají a tudíž jsou zanedbatelná, záleží na světovém měřítku a to říká, že tohle je naprosto úchylné. Nehledě na to, že to je trestné.

 127. P.r.d.l.a.č.k.y! Co to je za muže když si to nechá líbit? Kdybych byl já jim, tak bych vás donutil ten opasek cudnosti se.ž.r.at! A kdyby jste se mě tou holí dotkla, zvalil bych vás ji jako psa!

  Tohle je dobrý příklad om.ez.o.vá.n.í osobní sv.ob.o.d.y a dobrý důvod na podání t.re.s.tn.íh.o o.z.ná.men.í…

 128. Dalo by se říct že vůbec, ale prakticky to je tak že jednou za týden, kvůli hygieně. Ale to stojím u něj a hlídám ho aby, nedělal co nemá. Masturbaci má zakázanou, proto nosí CB, a kvůli sexu moc ne, jsem spíše na mazlení a tak.
  Ale více méně je lepší odemykat co nejméně, můž je potom pozornější k ženě, a snaží se dělat co ji na očích vidí.

 129. Jediný kdo tu to dokazuje jste vy a ostatní. Myslíte si že opakování výhrůžek s uranovými doly a kastrací je znakem vysokého IQ? Já se na rozdíl od vás snažím ukázat vám že žijete v bludu a nevyhrožuji vám smrtí nebo kastrací (s těmi vzkazy na konci komentářů jste si začala vy).

  Mimochodem přeji MUSovi ať ho tam za ty jeho názory zaživa uvaří a sní, je to přeci jen chudá země zmítaná anarchií a nějaký přiblblý feminista jim tam vážně „zvedne“ náladu.

 130. 1. Jak otevřete petlici co mám zevnitř?
  2. Je to jedno, ženské jako vy s nimi stejně nebudou umět zacházet.
  3. Ne to jméno mi nic neříká. Jen mě udivuje proč jako desinfekci užíváte pepř když je pálivý a jako desinfekce jde použít jen maximálně na ruce. Sůl možná ale přesto se k tomuto zákroku nehodí.
  4. Koule kecá a i kdyby, vím kde jí sehnat nebo si ji můžu vyrobit, Slovo stěr nepoužívejte protože už je dávno out a všem jste jim pro smích.

 131. Nehraju když s ním mluvím. Varlata jsou propojena maximálně nervy a víte co? Já chci důkaz! To by mohl říct každý že varlata způsobují černé myšlenky. A proč mají i ženy černé myšlenky když nemají varlata?

 132. Tu kouli si někam strčte. Na ostravsku se tak mluví a vy si to zasloužíte. Ta koule má ale pravdu, v GTA 5 vážně neumím řídit a to auto je v tomto stavu. Je to kvůli tomu že tato hra ještě nevyšla na počítač a musím ji hrát na Playstationu 4 (herní konzole) která má ovladač zcela nevhodný na řízení auta.

  K poslední vetě vám přeji to samé, akorát ve skladu výbušnin…

 133. Jak vám mám odpovědět když je tu c.e.n.z.u.r.a… Napíšu jen to důležité: Vaše měřítka skoro nikdo nevyužívá, ta holka neexistuje protože to s nimi neumím a tudiž jsem ještě nepoznal s.e.x.

 134. Už si tu k.o.u.l.i někam s.t.r.č.t.e! Jen p.á.r s.t.o.v.e.k lidí ty vaše měřítka u.ž.í.v.á…

  Ne n.e.h.r.a.j.u i.d.i.o.t.a když už si s ním píšu. Varlata jsou p.r.o.p.o.j.e.n.a n.e.r.v.y a to je jediné s.p.o.j.e.n.í s m.o.z.k.e.m ale ve varlatech není druhý m.o.z.e.k takže v.y.v.r.á.c.e.n.o. H.o.r.m.o.n.y se jen s.t.a.r.a.j.í o v.ý.v.o.j g.e.n.i.t.á.l.i.í a to je vše.

  Musím vám něco říct, na tuto stránku mě přivedla ta vaše s.p.r.o.s.t.á recenze na hru minecraft a WoT. Jednoho deštivého večera jsem si tuto stránku celou prostudoval a z.d.ě.s.i.l jsem se co se tu píše za l.ž.i o mužích, s.e.x.u a vašich nápadech které jsou v.ě.d.e.c.k.y v.y.v.r.á.c.e.n.y. Zpočátku jsem si myslel že jste t.r.o.l.l ale d.e.s.e.t let je moc dlouhá doba na psaní nesmyslů a schytávání n.a.d.á.v.e.k n.o.r.m.á.l.ní.c.h lidí.
  Minecraft je jedna z nejlepších a nejprodávanějších h.e.r a vy o ní napíšete takové věci. Oproti hrám jako Postal (je to vážně h.n.u.s a nechápu proč tu není) je ještě celkem m.í.r.u.m.i.l.o.v.n.á a když si ty z.o.m.b.í.k.y (u vás žabí muže) vypnete a dáte si kreativní h.r.u, můžete třeba stavět. Navíc nemusíte hrát za c.h.l.a.p.a (jmenuje se S.t.e.v.e) a můžete se pomocí jednoho programu změnit na ženu nebo jiného c.h.l.a.p.a. Pak mi ještě vysvětlete jak může být v l.i.d.u.p.r.áz.d.n.é d.i.v.oč.i.n.ě obchod s nábytkem?
  WoT je taky oblíbená h.r.a kterou hrají většinou ti které z.a.j.í.m.á v.á.l.k.a. Normální lidé nemůžou vše p.ř.i.r.o.v.n.á.v.a.t k pyji, protože by se z.b.l.á.z.n.i.l.i. A d.ě.t.i co tuhle hru h.r.a.j.í většinou o s.e.x.u nic neví. Lidi co zajimá v.á.l.k.a ji věnují víc času než něčemu jinému protože není o s.e.x.u. M.u.ž.i co se z.a.j.i.m.a.j.í tyto věci nejsou ú.c.h.y.l.o.v.é.

  K dalšímu komentáři, na vás být l.a.s.k.a.v.ý není třeba a v okolí Ostravy se tak normálně mluví. S tím hrozným řidičem máte pravdu a proto závodní hry moc nehraju. V jedný hře jsem přesně to co vám ta věc řekla udělal a proto raději jezdím v t.a.n.k.u nebo v l.e.t.a.d.l.e. A ještě jedna věc, ta holka neexistuje…

 135. Už si tu kouli někam strčte! Jen pár stovek lidí ty vaše měřítka užívá…

  Ne nehraju i.d.i.o.t.a když už si s ním píšu. Varlata jsou propojena nervy a to je jediné spojení s mozkem ale ve varlatech není druhý mozek takže vyvráceno. Hormony se jen starají o vývoj genitálií a to je vše.

  Musím vám něco říct, na tuto stránku mě přivedla ta vaše sprostá recenze na hru minecraft a WoT. Jednoho deštivého večera jsem si tuto stránku celou prostudoval a zděsil jsem se co se tu píše za lži o mužích, s.e.x.u a vašich nápadech které jsou v.ě.d.e.c.k.y v.y.v.r.á.c.e.n.y. Zpočátku jsem si myslel že jste t.r.o.l.l ale deset let je moc dlouhá doba na psaní nesmyslů a schytávání nadávek normálních lidí.
  Minecraft je jedna z nejlepších a nejprodávanějších her a vy o ní napíšete takové věci. Oproti hrám jako Postal (je to vážně hnus a nechápu proč tu není) je ještě celkem mírumilovná a když si ty z.o.m.b.í.k.y (u vás žabí muže) vypnete a dáte si kreativní hru, můžete třeba stavět. Navíc nemusíte hrát za chlapa (jmenuje se Steve) a můžete se pomocí jednoho programu změnit na ženu nebo jiného chlapa. Pak mi ještě vysvětlete jak může být v liduprázdné divočině obchod s nábytkem?
  WoT je taky oblíbená hra kterou hrají většinou ti které zajímá válka. Normální lidé nemůžou vše přirovnávat k pyji, protože by se zbláznili. A děti většinou o s.e.x.u nic neví. Lidi co zajimá válka ji věnují víc času než něčemu jinému protože není o s.e.x.u. Muži co se zajimají tyto věci nejsou ú.c.h.y.l.o.v.é.

  K dalšímu komentáři, na vás být laskavý není třeba a v okolí Ostravy se tak normálně mluví. S tím hrozným řidičem máte pravdu a proto závodní hry moc nehraju. V jedný hře jsem přesně to co vám ta věc řekla udělal a proto raději jezdím v tanku nebo v letadle.

 136. Dle vašeho vyjadřování o mužích je to zřejmé!

 137. Vy ženy byste měly nosit pás cudnosti, protože jste kurvy!!!

 138. Já jsem nevydržela a odemkla mu ho na sex,to asi odemykat budu,ale onanovat buť jen výmečně a nebo za odměnu. Nebo jiná rada? Jak často odemykáš muže?

 139. Vydrží hodně, toho bych se nebála. Musí si jen zvyknout u syna byl problém první dva tři týdny, a u muže to byli spíš dva. Potom se už nějak s tím smíří, a bude klidnější.

 140. Mohla bych vědět, kde jste na tuto koninu došel?!

 141. Feministky jsou jenom ženy, které závidí mužům penis a litují toho, že se nenarodili jako chlapi!!!
  Tak už se s tím konečně smiřte feministky!!!

 142. Aničko,už má něják dost i když doma maká,jak ho mám v tom asi tak nechat dlouho a co chlap vydrží ?

 143. Alenko namyslete mu různé úkoly, aby neměl čas myslet na to, že nemůže masturbovat, napřílad umývání nádobí, vysávání atd. Popřípadě něco vyrobit či spravit, budku pro sýkorky, či něco jiného. Udělat vám masáž a tak. Začněte si užívat dané situace, brzi zjístíte že je dobrá.
  Hlavně nepovolte!

 144. Nevykastrovaný muž by měl pás nosit pořád, ale silně doporučuji mu aspoň jednou týdně (spíše však častěji) pás sundat a povolit mu omýt si pyj a přilehlou oblast. Jinak hrozí vznik zdravotních problémů. Při mytí doporučuji muže sledovat, jestli nemasturbuje. Nemusíte se na něj dívat přímo, aby vás pohled na pyj neznechucoval, stačí jej sledovat přes průsvitný závěs. Když uvidíte, jak zneužívá vaší dobroty a onanuje, stačí závěs odhrnout a muže přetáhnout přes záda vycházkovou holí. Totéž platí i pro vaše syny, případně chlapce, svěřené vám do výchovy.
  Ještě jedna věc. Když jdete s mužem/chlapcem k lékařce/lékaři, pás sundejte už před vstupem do ordinace. Lékaři nevidí nošení pásu rádi.
  Zdraví sestra Bohumila

 145. Aničko,zatím jen tak blbnu a hraju si a sbírám po Netu zkušenosti.Má to nasazené 6tý den a už bije hlavou o zeť že to chce dolů,ale ještě jsem nepovolila. Poraďte mi nějáké rady ohledně doby nošení a vůbec všeho,zatím to mám jen vyčtené s Netu. Děkuji Alča

 146. To že je sub, je dobré z hlediska toho že se snadno podřídí vašim názorům. Nicméně pokud jste již s pásem cudnosti začli, doporučovala bych mu jej nechat nasazený na stálo, a přikázat mu vykonávat domácí práce, a pomáhat vám, při jiných pracích.
  Vámi zvolený pás cudnosti, je velmi rozšířený model, a tedy dobrý. Můj manžel má CB6000, je to novější verze toho vašeho. Existuje i jeho kratší varianta CB6000S.

 147. Sjlb oflep, lep ofspafaob tsolv pe tsodf.
  Tak a teď lušti, Bohumilo.

 148. A zde je vidět vaše úroveň… Jste plný zla, sprostý jako dlaždič, velmi, velmi, velmi hloupý, nechápavý, chlípný, zvrhlý…
  Navíc mi MUSova věštecká koule řekla, že jste hrozný řidič. Nesvítí vám levé světlo, nezastavujete na přechodech, zapomínáte používat blinkr a navíc jezdíte pomalu v rychlém pruhu. Hanba na vás!
  Přeji vám samovolné vznícení.

 149. Na takovou snůšku hloupostí jsem ani nechtěla odpovídat, abych si uchovala klid v duši…
  1) Proč bychom musely rozbíjet dveře výbušninou? Zámečnice jednoduše prolomí zámek a dveře pak otevřeme normálně. Nemluvě o tom, že existují i výbušniny nezávadného tvaru.
  2) Jak jsem psala, máme i brokovnice a podobné zbraně. Sice mají pyjatý tvar, ale s tím už se musí počítat.
  3) Uvařit zbytek těla? Jste kanibal? No u vás mě už nic nepřekvapuje… Nejste náhodou spřízněn s Albertem Fishem, pyjatče?
  4) Koule mi neomylně řekla, že takovou maketu nevlastníte. Stěr.

 150. Už toho nechte! Vy na mě snad záměrně hrajete úplného b*lba a id*iota, abyste po Femirevoluci byl uznán chorým a šel jste místo dolů do blázince! Copak jsem vám už mnohokrát nevysvětlovala, že muž, který není vykastrovaný, má černé myšlenky?!
  V ledovci sperma nenapáchá absolutně žádné škody. V mužových varlatech způsobuje, že muž je zlý!

 151. Bratr MUS63 by stejně práci na EZO.TV nevzal. Má plno dalších povinností… Právě teď je na delší služební cestě v Somalilandu, proto mi svěřil svou věšteckou kouli, kte*rou jsem se naučila používat.
  A hlupec jste tady jedině vy. Koule mi řekla, že vaše IQ je podprůměrné, což svými komentáři neustále dokazujete…

 152. Podle našich měřítek jsme my normální a naopak nenormální jste VY, domácí tyran, násilník a lenoch nejvyššího řádu! Chudák vaše přítelkyně, kte*r*ou vězníte!

 153. Podle našich měřítek jsme my normální a naopak nenormální jste VY, domácí tyran, násilník a lenoch nejvyššího řádu! Chudák vaše přítelkyně, kterou vězníte!

 154. Už zase jsou všichni co mají pyj ti špatní… Koho tu zajmají jemné detaily? Už zase uranové doly? Vaše feministická logika je horší než klasická ženská… Myslíte si že vás odpůrci poslechnou a nasadí si pás cudnosti nebo se dokonce sami vykastrujou?

  Vy nejste normální a už nepište že je to blbost! Já to vím a už je mi to jedno!

  Vás by měl zase pokousat nevykastrovaný krokodýl… Váš pyjatý Anonymus666713.

 155. Drahé feministky,
  chtěl bych vám říct svůj názor na ženy. Žena je podle mě úžasná bytost. Ovšem myslím tím opravdovou ženu, ne nějakou pomatenou chudinku s níským sebevědomím respektivě tím chci říct feministku 🙂 Miluju silné ženy. Ty opravdu silné ženy, které svou duševní sílu ale umí dokázat. Vy feministky pouze stále omýláte dokola jak jste úžasné, dokonalé, silné a samostatné. Ale nejste 🙂 Jste moc slabé i na to, abyste přijali, že jste ženy. Silná žena příjme své ženství. Naučí se milovat své dlouhé vlasy, naučí se oblíbit si sukně a pochopí, že i muži dokáži poznat ženu. To je vývoj, „sestry“. Víte proč může být Země tak krásné místo? Protože jsme každý jiný. Každý něco jiného umí, něco jiného ho baví. A jsme jiní i v pohlaví. Jsou tu ženy a muži.

  Nemám nic proti tomu, když žena pracuje. Ale vaše představa jen ukazuje na vaši tupost a nevzdělanost. Chcete aby bylo povinné mít v práci určitý počet žen? Nezdá se vám to jako kravina a nedochází vám, že takhle půjde ekonomika do prdele? Když šéf vyhodí 50 schopných, inteligentních mužů s dobrými výsledky, protože prostě MUSÍ příjmout 50 žen, je to spíš krok zpátky, pro nás všechny. Netvrdím, že ženy nejsou schopné. Ale ženy se hodí pro jiné věci, než muži. Proto jich je méně například v politice. Pár z vás má předpoklady být v politice a v historii to i dokázaly. Takže dámy, feministky, přestaňte plýtvat svým časem psaním stupidního webu, zvedněte prdel, a běžte makat. Dokažte svá silná slova, a získejte významnou pozici v politice. Nekecejte, konejte. Žijete v Evropě, alespoň většina co zde píše. Tady vás vážně nikdo neomezuje, žijete tak svobodně a rovnoprávně s muži jak to jen jde. Nechtějte víc, nepovede se vám to.

  Muži byli už v pravěku lovci, ti co zaopatřovali rodinu, bránili ji. Ženy rodily děti, uklízely a vařily. Nepleťe si rovnost a rozdílné postavení. Já uzávám samostatnost žen, uznávám jejich krásu, jejich inteligenci, ale odpusťe, „sestry“, nebudu si kvůli několika pomateným feministkám řezat penis. Nejsem nějak moc vulgární, ale tady to moc jinak nejde. Já jsem hrdý na to, že mám pyj, a vaše urážky jako „pyjatec“ opravdu nepovažuju za urážku, vy byste se zase měly naučit být hrdé na to, že máte vagínu a spoustu mužů, které vám do ní strčí svůj penis a vy pak porodíte dítě, což je vaše postavení na Zemi. Rodit. Muži oploďnují, ženy rodí. Je to pčirozené jak jen může být. Hodně z vás feministek se tu odvolávalo na boha. Bůh stvořil ženu a muže. Každý má jiný úkol. Pokud věříte v evoluci, opět dojdete k tomu samému. Existovaly spermabanky? Zahrabávali pravěcí lidé sperma do sněhu a pak uměle oplodňovaly ženy? Ne! Měli sex vážené dámy, muž a žena.

  Mějte dost odvahy a dokažte jak jste silné. Přesťante si myslet, že jste nadřazené mužům, já si také nemyslím, že jsem nadřazen ženě. To, že tady chríle nadávky na každého kdo s váma nesouhlasí, je jen projev važí tuposti a toho, že nedokážete normálně žít ve společnosti lidí. Naučte se to. Jsme rozdílní a v tom je to kouzlo. Pokuste se respektovat druhé pohlaví, jako my respektujeme vás. Buďte hrdé, že jste ženy. Ale najděte si proto jiný způsob 😉

 156. Vážně originální… Mám pocit že ho tam nepustí protože jeho hloupost je nad všechny míry a ta vaše taky…

 157. Poradil bych vám místo kam si ji strčit a pak by se vám možná rozsvítilo v hlavě…

 158. Škoda peněz, proč takhle blbnout s ledovci když nejbezpečnější místo na skladování spermatu je ro.z.kr.ok muže.

 159. H.O.V.N.O VY K.R.Á.V.O. KDY UŽ PROBOHA SKONČÍTE V BLÁZINCI!!?

 160. Nové články přidává pouze administrátorka, sestra JUDr. Julie, ale ta je silně vytížena a nemá na tento portál božinižel čas… Což je škoda, také bych byla ráda, kdyby sem chodila častěji. Už kvůli tomu, aby zkontrolovala a „propustila“ příspěvky zadržené cen*zurou.

 161. No ano, vyřídila jsem mu to. Srdečně jsme se zasmáli vaší hlouposti…

 162. Hlavně že vy víte o všem všechno, pyjatče… To, že je dassoll sociopat, mi prozradila věštecká koule. Ta se nikdy neplete!

 163. Nebyla to laň, ale srnka! Nemáte smysl pro jemné detaily! Ano, udělala jsem chybu, že jsem ji odstřelila, nicméně pyjatí myslivci těch kusů vysoké zvěře často zastřelí za den mnohem více, a o pytlácích už vůbec nemluvím! Ti snad nejsou podle vás „nebezpeční pro své okolí“?
  Vy mě chcete poslat do vězení? Tohle si nenechám líbit, vulvatko! Pošlu vás po Femirevoluci do uranových dolů… Pokud se mi tedy urychleně neomluvíte.
  A ještě jedna věc. Toho m*r*dání nechte, než bude pozdě. Pokud nemáte dost pevnou vůli, nasaďte si pás cudnosti.

  Přeji vám, aby vás zákeřně pokousalo morče.
  Mužům přeji, aby jim shnila a odpadla varlata.
  Feministkám a feministům přeji den plný sluníčka a pohody.

 164. Dislike je nejjednodušší způsob, jak vyjádřit nesouhlas… Já s vaším příspěvkem nesouhlasím. Nicméně jsem vytížena a nemám čas ani náladu psát reakci… Navíc, co bych vám na to měla říci? Snad jen, že po Femirevoluci bude NORMÁLNÍ žít podle nás! A kdo bude chtít žít pyjatě, a tedy nenormálně, ten bude potrestán uranovými doly nebo gilotinou…

 165. To by sice byla úděsná katastrofa, nicméně je to velmi, velmi nepravděpodobné. Ale lidstvo by nevymřelo… Spermabanky bychom opravily a potom do nich daly semeno mladíků, kterým by v době katastrofy bylo cca 15 let. Celý proces čistého / neposkvrněného rozmnožování by se jen restartoval, nikoliv však vypnul.
  Navíc, semeno nemusíme skladovat jen v elektricky chlazeném zařízení. Můžeme jej chladit např. pod ledem v Antarktidě. Jestli víte o Špicberském globálním úložišti semen, tak uvažujeme o vybudování něčeho podobného pro lidské semeno.
  Anonym36: Finance skutečně nejsou problém. Po Femirevoluci bude na podobné věci peněz dost, protože se ušetří biliony na pyjatých věcech — např. výroba kondomů, léčba pohlavních nemocí…

 166. Já jsem s chlapama!! Já si ráda sem tam mr*dnu. Ano, sice jim někdy straší na maják, to však neznamená, že jim musíte nadávat a nenávidět je. A co víc, jste nebezpečná pro své okolí (zastřelená laň například). Myslím že i zombie apokalypsa by se schovala proti vaší blbosti, ženská bláznivá! Ve vězení by jste byla váženým stálým hostem.

 167. Průměrně zábavné čtení, jestli jde o recesi nebo duševní poruchu je mi celkem jedno. Hrajte si dál, dokud to jde. S vysokou pravděpodobností celou Evropu v blízké budoucnosti čeká nastolení práva Šaría. Pak už budeme mít všichni úplně jiné starosti. 😉

 168. No, zase jen disliky a žádný komentář, vážně vrchol…

 169. Zkrátka a jasně, nejbezpečnější místo pro skladování spermatu je m.už.s.k.ý r.oz.k.r.o.k…

 170. To ano ale jaderný výbuch je málo pravděpodobný… i když ta sluneční erupce vlastně jaderný výbuch je.

 171. No určitě… Už jste MUSovi vzkázala ať se vrátí na EZO.TV k Jolandě a Vlastíku Plamínkovi?

 172. Jak můžete psychicky odolného člověka nazvat sociopatem, když o tom určitě prd víte…

 173. Že by jste měla přestat číst k.o.k.o.t.i.n.y těchto masařek, spálit ty nesmyslné opasky cudnosti a začít žít normálně!!!

 174. 1. Komando sester vyzbrojené bumerangy si neporadí s dveřmi protože výbušnina má tvar pyje.
  2. Co je bumerang proti brokovnici.
  3. S tou solí a pepřem mi dáváte návod na kastraci nebo recept jak uvařit zbytek těla?
  4. Bude stačit když do dveří postavím maketu kulometu na trojnožce s figurínami jeho obsluhy oblečené v plynových maskách. Už se těším až uvidím to prchající stádo masařek.

  Váš pyjatý anonymus666713

 175. Milá sestro, slyšela jste někdy o E.M.P.? Je to elektromagnetický výboj který ničí elektrické zařízení a pokud jste viděla film „Zlaté oko“ viděla jste zbraň co to dokáže. Je to sice jen Sci-fi ale tento jev vzniká i přírodně tím že vnikne sluneční bouře (tyto bouře sice vznikají často ale jsou nabité tak že je magnetické pole země odrazí) nabitá opačně a díky tomu jí země neodrazí a ta potom vyřadí z provozu vše co je na elektřinu (dnes skoro vše). Tato katastrofa se odhadovala jako jeden ze scénářů pro rok 2012.

 176. Já se chci zeptat,partner je trošku sub. a hry nás baví,nedávno jsem mu pořídila CB 3000 Jaký tady na to máte názor? Alena

 177. Jsem pobouřen vaší drzostí. Vznesu normální dotaz a dostane se mi urážky, že jsem nechápaví pyjatec? Dejme tomu, mě urážky nevádí, i když je to neslušné. Prý nemám peníze řešit, ale bohužel to nevidím za splnitelné. Peníze by určitě byli, ale ne toli, aby se pomocí nich platil odběr spermatu a jeho následné uchovávání. Samozřejmě je zde možnost, že by se za tyto služby neplatilo, ale to by poté vyučení doktoři (ve vašem případě předpokládam doktorky) neměli z čeho žít a postupně by tuto práci nedělal nikdo a spermabanky by sami zchátraly. Prosil bych o vysvětlení, neboť mi nebylo dáno tolik rozumu, abych si toto dokázal vysvětlit.

 178. Souhlasím se sestrou bohumilem spermo banky mají záložní zdroj energie stejně jako nemocnice elektrárny a podobně. Akorát mě zajímá když všechny muže zavřou do uranových dolů jak nám slibují kdo se bude starat o veškeré technické zázemí. Třeba elektrárna je schopná jet několik dní podle tipu i týdnů bez nutnosti zásahu člověka (muže) ukažte mi kolik je třeba jaderných techniček (jistě jsou ale určitě jsou tak inteligentní že se k té jejich pseudorevoluci nepřipojili).

  a Sestro bohumile bohužel nejsem sociopat a i víme v které moravské vesnici bydlíte jmenuje se Kroměříž a máte tepláky na gumu a 1+kk po bartošce

 179. Věštecká koule nikdy nelže… Jasně jsem vás v ní viděla, jak jí nadáváte, vyhrožujete jí brokovnicí a zavíráte ji do klece pro papoušky. Na jídlo jste jí dal jen nějaké zrní, to nešlo moc dobře vidět. A jak by sem asi mohla psát, když je uzavřená v té kleci? Věřte, že kdyby byla svobodná, tak se přidá na naši stranu!!!

 180. Ne? Stejně vás komando sester feministek vykastruje, akorát že když se necháte vykastrovat sám, tak to budete mít se všemi výdobytky moderní doby — sterilní prostředí, skalpel, desinfekce. Avšak když budete jako osel čekat, než vás někdo odvarlí i proti vaší vůli, budete to mít zubní nití a jako desinfekci použijeme sůl + pepř. Tak si to hezky rozmyslete!!!

 181. 1) Většina chlapců bude odvarlena již ve velmi raném věku.
  2) Vybraní chlapci však budou do cca 15 let nosit pás cudnosti (viz. výše — článek sestry Julie), v tomto věku naplní inseminátor a potom budou řádně vykastrováni.
  3) Semeno z inseminátoru poputuje do spermabanky, kde se řádně zmrazí.
  4) Když bude sestra feministka chtít děťátko, zajde do spermabanky a vybere si otce. Následně pak bude uměle oplodněna. (Kolik by to stálo, vůbec neřešte, do toho vám nic není, muži.)
  5) Spermabanky budou mít záložní generátory proudu, tak jako dnes například oddělení ARO v nemocnicích.

  Něco vám snad ještě není jasné, vy nechápaví pyjatci?!

 182. Plánujou mít spermabanky ale nevím odkud ty spermie vezmou, když díky opaskům cudnosti nebudou mít chlapci vyvinuté genitálie. Navíc když prdne elektřina potřebná na pohon strojů ke skladování, má to celé lidstvo spočítané…

 183. Zajímalo by mě, zda si uvědomujete, že říkate nesmysly, nebo zda tomu sami věříte, protože si velmi protiřečíte. Tak třeba toto. Chcete aby byli všichni muži kastrováni, ale v tom případě nechápu, jak se chcete množit. Podle toho, co sem se tady dočetl, tak 6 pohlavních styků za celý život za účelem zrození dětí je v pořádku. No jo, ale ono se můžete snažit jak chcete, ale s kastrovaným mužem dítě prostě mít nebudete. Ovšem by se toto dalo argumentovat tím, že odpovíte, že necháte pár mužů kvůli reprodukci nekastrovaných a budete si je mezi sebou střídat, ale to je ještě odpornější. (Protože by si podle vašich měřítek užíval a to on nesmí, neboť pohlavní styk je nečistý.) Ještě je tu samozřejmě umělé oplodnění, ale představte si, že každá žena se nechá uměle oplodnit. Víte kolik by to stálo? Víte kolik by muselo být nastřádáno spermií? Přiznejme si to, ale pokud chcete aby lidstvo nevyhynulo, tak je to neproveditelné. A pokud si myslíte, že kastrace zabrání zločinům, tak se pletete. Muže nenabáda k trestným činům jeho přirození, ale jeho mozek. To je základ biologie. Prosím o obsáhlou odpověd, která toto vysvětlí, protože bych vám to znovu rád vyvrátil. Prosím nejprve se nad tím zamyslete, než to zavrhnete kvůli vašemu přesvědčení. Děkuji

 184. Milá sestro mně nemůže N A S R A T stádo K R A V natož pak jedna

 185. Těmito radami a výhrůžkami přes internet mě nikdy nepřinutíte ke kastraci…

 186. Přesně jak jsem si myslel, spolkla jste mi to i s navijákem… Ta holka neexistuje protože kdyby existovala, tak už vám píše taky…

 187. Mi není 19 a nemám holku, nikdy jsem ještě neokusil s.e.x ale tu brokovnici doma máme. Takže mi dejte pokoj s nějakým podřezáváním, uranovými doly a femirevolucí! Všichni ví že je to blbost!

 188. Lžete. Je vám 19 let a máte přítelkyni, ke které se chováte hrozně. Pevně věřím, že jak začne Femirevoluce a ovládneme média, tak pochopí, že s námi jí svítá naděje a podřízne vás jako kuře.

 189. A čemu rozhodujete vy Bohumilo? Navíc ani nejste vlastníkem této stránky…

 190. Zajděte si k očnímu, já ve skutečnosti nemám holku a není mi 19…

 191. T o c o j s e m n a p s a l b y l j e n v t i p n e m á m h o l k u a n i t e n v ě k. P r a v d a j e t e d y j i n á a M U S 6 3 j e j e n p o d v o d n í k a t u k o u l i m á o d k u d ? Z e s m e t i š t ě? A v í t e ž e p ř i p o m í n á v a r l e ? P r o v á s a o s t a t n í j e s t v o ř e n b l á z i n e c a j á d o u f á m ž e v á s t a m b r z y d a j í …

 192. To co jsem napsal byl jen v.t.i.p nemám h.o.l.ku ani ten vě.k. Pravda je tedy jiná a MUS63 je jen p.od.v.o.d.ní.k a tu k.o.ul.i má odkud? Ze s.me.ti.š.tě? A víte že při.p.o.mí.n.á v.a.r.l.e? Pro vás a ostatní je s.tv.o.ře.n b.l.á.zi.ne.c a já doufám že vás tam brzy d.a.j.í…

 193. To co jsem napsal byl jen v.t.i.p nemám holku ani ten věk. Pravda je tedy jiná a MUS63 je jen p.od.v.o.d.ní.k a tu kouli má odkud? Ze smetiště? A víte že připomíná v.a.r.l.e? Pro vás a ostatní je stvořen b.l.á.zi.ne.c a já doufám že vás tam brzy dají…

 194. Nemám slov, jsem udiven demencí vás a celé stránky…

 195. Zde je d.ů.k.a.z že je jen p.o.d.v.o.d.n.í.k, mi totiž není 19 a h.o.l.k.u ještě n.e.m.á.m. Vy o.z.n.a.č.u.j.e.t.e l.ž.i.v.ý.m.i v.ě.c.m.i to co dává l.o.g.i.k.u? Pro vás je z.a.s.e jako s.t.v.o.ř.e.n.ý b.l.á.z.i.n.e.c a já d.o.u.f.á.m že tam b.r.z.y s.k.o.n.č.í.t.e!

 196. Zde je d.ů.k.a.z že je jen p.o.d.v.o.d.n.í.k, mi totiž není 19 a h.o.l.k.u ještě n.e.m.á.m. Vy označujete l.ž.i.v.ý.m.i věcmi to co dává l.o.g.i.k.u? Pro vás je zase jako s.t.v.o.ř.e.n.ý b.l.á.z.i.n.e.c a já doufám že tam b.r.z.y s.k.o.n.č.í.t.e!

 197. Zde je důkaz že je jen p.o.d.v.o.d.n.í.k, mi totiž není 19 a holku ještě nemám. Vy označujete lživými věcmi to co dává l.o.g.i.k.u? Pro vás je zase jako stvořený b.l.á.z.i.n.e.c a já doufám že tam brzy skončíte!

 198. Zde je důkaz že je jen podvodník, mi totiž není 19 a holku ještě nemám. Vy označujete lživými věcmi to co dává logiku? Pro vás je zase jako stvořený blázinec a já doufám že tam brzy skončíte!

 199. Smiřte se s tím, že to, co vy byste udělal, nebo neudělal, je každému srdečně jedno. Ani v této době o ničem ne*r*ozhodujete. A po Femirevoluci budete asi stejně důležitý, jako zdechlý pes…

 200. Smiřte se s tím, že to, co vy byste udělal, nebo neudělal, je každému srdečně jedno. Ani v této době o ničem nerozhodujete. A po Femirevoluci budete asi stejně důležitý, jako zdechlý pes…

 201. Nemám nic proti ženám ale autorky (autory) této stránky bych přestěhoval na nějaký pěkný ostrov třeba bikini a znovu povolil jaderné testy

 202. Ne, pravý důvod, proč vás chci poslat do dolů, nejsou ty lživé b*l*bosti, které sem píšete. Pravý důvod je ten, že jste zlý mladý pyjatec, který má „přítelkyni“, na které se dopouští násilí. Sám jste se přiznal, že jste ji už jednou donutil k s*e*xu. Avšak půjčila jsem si věšteckou kouli bratra feministy MUSe 63 a uviděla jsem ještě horší věci. Nejenže masturbujete, ale navíc té svojí přítelkyni nadáváte, týráte ji a zavíráte ji do klece pro papoušky!!! Hanba na vás! Pro vás jsou ty doly vážně jako stvořené!

 203. Hrůza! No, školství stejně projde reformou. Povinným předmětem bude feminismus. Dále pak navrhuji, aby byly oddělené školy pro dívky a pyjatce. Rovněž tak je žádoucí, aby u vstupu do pyjatčí školy bylo kontr*olní stanoviště, kde by se kontr*olovalo, jestli má chlapec pás cudnosti. (Vykastrovaní chlapci by samozřejmě pás mít nemuseli, u nich už to nemá smysl.) A za masturbaci ve škole okamžitý vyhazov a práce v uranovém dole! Do 12 let v povrchové úpravě ru*dy, od 12 let výše přímo na šachtě! S malými, chlípnými zme*tky se nebudeme s*r*á*t!

 204. Hrůza! No, školství stejně projde reformou. Povinným předmětem bude feminismus. Dále pak navrhuji, aby byly oddělené školy pro dívky a pyjatce. Rovněž tak je žádoucí, aby u vstupu do pyjatčí školy bylo kontrolní stanoviště, kde by se kontrolovalo, jestli má chlapec pás cudnosti. A za masturbaci ve škole okamžitý vyhazov a práce v uranovém dole! Do 12 let v povrchové úpravě rudy, od 12 let výše přímo na šachtě! S malými, chlípnými zmetky se nebudeme srát!

 205. Nejsou! Nevím jak vám to mám vysvětlit ale zkrátka ne! Navíc vy mě chcete odsoudit k práci v dolech za psaní a věci které jste si mylně domyslela? Vy jste vážně „fajn ženská“!

 206. Ne, zase se mýlíte, jsou splnitelné. Poznáte to na vlastní kůži — doslova…

 207. Na základní škole jsem se učila o chromozomech X a Y, spermii, vajíčku, jejich splynutí a následném vzniku dítěte (embrya). Tedy o s*e*xu za účelem početí… O tom, že by byl JINÝ s*e*x přirozený/normální, jsme se nic neučili. Protože to rozhodně normální NENÍ!!!
  Doufám, že dnes vyučování neprobíhá tak, že chlípný učitel dívkám vykládá „Když po vás mladík bude chtít s*e*x, tak se nebraňte, vždyť je to normální!“ To by bylo naše školství v ještě horším stavu, než jsem si myslela!

 208. Nepřirozené? Vraťte se na základní školu…

 209. To by se vám líbilo, že? Jenže to, co zatím jsou naše sny, bude v budoucnosti každodenní realita. Tak to je a žádný pyjatec to nezmění.

 210. Anonymus: Omyl, s*e*x je zvířecí pud. S*e*x je dobrý jen na početí dítěte a vykonávat jej za jiným účelem je hříšné, zvrhlé, chlípné, špatné a nepřirozené!
  Jarouš: Ale nepovídejte.

 211. Vám by jsme měli jako prevenci odejmout mozek… a jo vlastně, vy žádný nemáte.

 212. Slyšel, ale ne ve spojení s kastrací. Vy si myslíte že s.e.x a věci s ním jsou nemoc ale vy to furt nechcete pochopit že tomu tak není…

 213. Jen holá fakta o tom, jak to po Femirevoluci bude chodit…

 214. No a co jako? Nikdy jste neslyšel slovo prevence?

 215. Píšu to furt protože to není pravda, řekněte mi která femi.k.r.á.v.a tuto blbost vyplodila. Kvůli věci která může nastat u jednoho z tisíce ty všechny ze strachu vykastrujeme, vážně nádhera…

 216. Zde je důkaz že tupou a nevzhlednou hlavu máte vy Bohumilo. Furt samé žvásty o uranových dolech.

 217. Nám není nutno odstraňovat pr*sy, protože z nich nejdou žádné černé myšlenky. Copak to nechápete?
  Diskusi o pásech v autě a o brždění vlaků prosím přesuňte na patřičná fóra (tj. pod těmi články, ve kterých se o tom píše). Tady jste o*f*f*t*o*p*i*c, pyjatče…
  Mít s*e*x s manželem pouze za účelem plození potomstva je v pořádku, nicméně my doporučujeme ženám prefe*r*ovat umělé oplodnění. Avšak média skutečně mladým ženám a dívkám sugerují, aby měly mimomanželský s*e*x a byly promiskuitní. Ha*nba těm žurnalistům, kteří tohle tvrdí! Do uranových dolů s nimi!
  A jak už jsem vám minimálně třikrát vysvětlovala, tak každý muž je potenciální ú*ch*y*l a je dobré jej vykastrovat ještě dřív, než stihne něco spáchat/někomu ublížit. Ale vám je to marné vysvětlovat. To je jako kdybych mluvila do dubu. Vy řeknete nějaké nepravdivé tvrzení, já vám to vyvrátím a vy to napříště řeknete zase. Takže ano, vaše (jistě nevzhledná) hlava JE tupá, právě jste to dokázal, Anonymusi…

  Přeji vám, aby vás udupal slon.
  Feministkám + feministům přeji dobrou náladu a hezký den.

 218. Nám není nutno odstraňovat pr*sy, protože z nich nejdou žádné černé myšlenky. Copak to nechápete?
  Diskusi o pásech v autě a o brždění vlaků prosím přesuňte na patřičná fóra (tj. pod těmi články, ve kterých se o tom píše). Tady jste o*f*f*t*o*p*i*c, pyjatče…
  Mít s*e*x s manželem pouze za účelem plození potomstva je v pořádku, nicméně my doporučujeme ženám preferovat umělé oplodnění. Avšak média skutečně mladým ženám a dívkám sugerují, aby měly mimomanželský s*e*x a byly promiskuitní. Ha*nba těm žurnalistům, kteří tohle tvrdí! Do uranových dolů s nimi!
  A jak už jsem vám minimálně třikrát vysvětlovala, tak každý muž je potenciální ú*ch*y*l a je dobré jej vykastrovat ještě dřív, než stihne něco spáchat/někomu ublížit. Ale vám je to marné vysvětlovat. To je jako kdybych mluvila do dubu. Vy řeknete nějaké nepravdivé tvrzení, já vám to vyvrátím a vy to napříště řeknete zase. Takže ano, vaše (jistě nevzhledná) hlava JE tupá, právě jste to dokázal, Anonymusi…

  Přeji vám, aby vás udupal slon.
  Feministkám + feministům přeji dobrou náladu a hezký den.

 219. Nám není nutno odstraňovat prsy, protože z nich nejdou žádné černé myšlenky. Copak to nechápete?
  Diskusi o pásech v autě a o brždění vlaků prosím přesuňte na patřičná fóra (tj. pod těmi články, ve kterých se o tom píše). Tady jste offtopic, pyjatče…
  Mít s*e*x s manželem pouze za účelem plození potomstva je v pořádku, nicméně my doporučujeme ženám preferovat umělé oplodnění. Avšak média skutečně mladým ženám a dívkám sugerují, aby měly mimomanželský s*e*x a byly promiskuitní. Ha*nba těm žurnalistům, kteří tohle tvrdí! Do uranových dolů s nimi!
  A jak už jsem vám minimálně třikrát vysvětlovala, tak každý muž je potenciální úchyl a je dobré jej vykastrovat ještě dřív, než stihne něco spáchat/někomu ublížit. Ale vám je to marné vysvětlovat. To je jako kdybych mluvila do dubu. Vy řeknete nějaké nepravdivé tvrzení, já vám to vyvrátím a vy to napříště řeknete zase. Takže ano, vaše (jistě nevzhledná) hlava JE tupá, právě jste to dokázal, Anonymusi…

  Přeji vám, aby vás udupal slon.
  Feministkám + feministům přeji dobrou náladu a hezký den.

 220. Si pište, že bude. A pokud ne, bude odeslán do uranových dolů. Tam už jej naučí brát vážně ctěné Sestry Feministky! Práce 16 hodin denně, žádné volno, žádná dovolená, v případě nízkého prac. výkonu bičování! A pokud by ani tato terapie nepomohla, tak zajisté pomůže gilotina!

 221. Chtěl jsem vám napsat o tom jak to mužskými hormony je ale ta vaše c.e.n.z.u.r.a mi to nepovolila, takže o tom nic… Když jste tedy pravé feministky, znamená to že chcete rovnoprávnost a proto když muže vykastrujete, on vám musí odstranit p.r.s.a. Oko za oko, zub za zub. Četl jsem jak nějaký potrhlý příbuzný Vlasty Plamínka jménem MUS63 napsal že muž své genitálie necítí a k zastavení bolesti mu stačí led. To znamená že u vašich p.r.s.o.u které mají stejnou hodnotu jako pyj to platí taky.

  Ohledně tech vašich příspěvků chci říct že se není čemu divit. I žena nepyjatých názorů umí fyziku a ví co se stane. Kdyby to byl jen výmysl proč by tam ty pásy byly? Navíc konstruktéři nepočítali s tím že auta budou padat do vody, počet nehod kdy auto spadne do vody je minimální. To samé jsou vlaky. Aby se tam cestující nezabili, musel by jet vlak nízkou rychlostí a díky tomu by se zvýšily emise a víc by se opotřebovávaly rychleji. Navíc délka některých vlaků je větší než vzdálenost dvou přejezdů takže by musely být soupravy kratší a zase by byly emise.

  To co do vás valí média není pravda. Mít s.e.x s každým není správné ale mít s.e.x s jedním mužem (manželem)už ano ale vy i tuto možnost odmítáte.
  Moje hlava není tupá, není ani chytrá ale rozhodně není blbá jako ta vaše. To co říkáte prostě nedává smysl. Proč všechny kastrovat když všichni nejsou ú.c.h.y.l.o.v.é. Já jsem muž a touha po z.n.á.s.i.l.n.ě.n.í se u mně neobjevila a nejspíš ani neobjeví. Vaše hlava je tupá protože si stojíte za touto lží od nějakých šílených bab. Kdyby to tak bylo tak už na vás někdo r.a.j.t.u.j.e.

  Přeji vám pravý opak…

 222. Věřte, že mezi námi panuje výjimečná shoda. Jediné spory, které jsme měly, byly o Mefistofela a o to, jak má být usmrcen. Nebyly to ale hádky v pravém slova smyslu, spíš jsme se sestrou pivnisyr uváděly různé návrhy. A říkejte si komu chcete, co chcete. Stejně vás už nikdo nebude brát vážně.

 223. ANONYMUS: Ne, nedošly mi argumenty!!! Tady máte odpověď:
  Ale kdepak, my jsme pravé feministky. Se*xuální pud je mužský pud, proto jej odmítáme!
  Že si v autě nemáme dávat pásy nebo že na přejezdech by měly zastavovat vlaky a ne auta, skutečně nemá společného s feminismem vůbec nic. Avšak nevidíme důvodu, proč bychom tyto podnětné nápady v tomto magazínu neměly uveřejnit. Main-streamová média, ovládaná muži, by je stejně zveřejnit odmítla.
  Ale kdepak, nemáme svobodu. Sice už nejsme „připoutané ke sporáku“ (no ještě to by scházelo!!!), ale pořád se například musíme bát znásilnění. A média valí do mladých žen, že je normální mít s*e*x s každým, kdo si řekne, a chovat se jako služka.
  Nikoliv, každý muž až na pár výjimek to zlo v sobě má a bude se potenciálně chovat jako ú*ch*y*l. Je nutné jej kastrovat ještě předtím, než něco špatného stihne udělat. Ale to už jsem psala a vaše tu*pá hlava si z toho nic nevzala. Jak obvyklé.
  A na závěr bych dodala, že naše mozky jsou v naprostém pořádku, což se o vašich říct nedá.
  K cen*zuře: Upřímně, mně to také občas vadí. Nicméně je to nutné, aby nám tu pyjatci nepsali vu*lgarity a sp*am. Cen*zuru nastavila sestra JUDr. Julie, takže vaše případné výtky směřujte k ní. Její kon*taktní adr*esa je: julie (zavináčka) feministky (tečka) c*o*m.

  Pyjatcům + služkám přeji, aby nevědomky požili muchomůrku zelenou.
  Feministkám + feministům přeji šťastný den.

 224. Copak? Vám asi doopravdy došla řeč… A z čeho to tak asi je?

 225. A vy se běžte léčit od nenávisti k mužům a s.e.x.u! Je vidět že vám u mých komentářů došla řeč… Jak jsem psal nejste chytrá ani moudrá ale ani já tak úplně ne, mohl jsem čas na této stránce trávit hraním WoT nebo Minecraftem a nezatěžovat si těmito nesmysly hlavu… Žádná femirevoluce neproběhne protože nemáte jednotný názor, viděl jsem jak se hádáte o to kdy by měl být vykastrován a nepřipravujete se na podstatné věci… Možná že uděláte propagandu ve které tyto věci zamlčíte ale stále tu budou lidé co o této stránce věděli a řeknou lidem pravdu… Váš pyjatý Anonymus666713.

 226. Vy jste v.t.i.p.n.á, ale teďka vážně, měla byste přestat.

 227. Ale kdepak, my jsme pravé feministky. Sexuální pud je mužský pud, proto jej odmítáme!
  Že si v autě nemáme dávat pásy nebo že na přejezdech by měly zastavovat vlaky a ne auta, skutečně nemá společného s feminismem vůbec nic. Avšak nevidíme důvodu, proč bychom tyto podnětné nápady v tomto magazínu neměly uveřejnit. Main-streamová média, ovládaná muži, by je stejně zveřejnit odmítla.
  Ale kdepak, nemáme svobodu. Sice už nejsme „připoutané ke sporáku“ (no ještě to by scházelo!!!), ale pořád se například musíme bát znásilnění. A média valí do mladých žen, že je normální mít sex s každým, kdo si řekne, a chovat se jako služka.
  Nikoliv, každý muž až na pár výjimek to zlo v sobě má a bude se potenciálně chovat jako úchyl. Je nutné jej kastrovat ještě předtím, než něco špatného stihne udělat. Ale to už jsem psala a vaše tupá hlava si z toho nic nevzala. Jak obvyklé.
  A na závěr bych dodala, že naše mozky jsou v naprostém pořádku, což se o vašich říct nedá.
  K cenzuře: Upřímně, mně to také občas vadí. Nicméně je to nutné, aby nám tu pyjatci nepsali vulgarity a spam. Cenzuru nastavila sestra JUDr. Julie, takže vaše případné výtky směřujte k ní. Její kontaktní adresa je: julie (zavináčka) feministky (tečka) com.

  Pyjatcům + služkám přeji, aby nevědomky požili muchomůrku zelenou.
  Feministkám + feministům přeji šťastný den.

 228. Bude.
  PS. Ne, já neberu drogy. Když už však jsme u toho, tak vy přestaňte fetovat! Onanie je tvrdá a nadmíru nebezpečná droga…

 229. Hodně žen, jak vy říkáte služek jsou spokojené, protože normální člověk ať je pyjatý nebo ne, umí myslet. Proč jsou tedy proti vám když pyj nemají? Protože ví že opasek cudnosti a další věci jsou jen vaše výmysly protože opasek cudnosti by zpomalil vývoj genitálií (myslím varlat) což znamená že bychom neměli genovou rezervu. Četl jsem to že by měl být opasek cudnosti od narození a v 15 kastrace. Je to nesmysl! Genitálie by byly vlivem zaškrcení přísunu krve a nadměrnému horku nevyvinuté. Navíc by vlivem nedostatku t.es.to.st.er.o.n.ů („pyjatých hormonů“) měli stále dětský mozek a nevyvíjelo by se třeba o.ch.l.up.en.í a svaly. Testosterony spouštějí p.ub.e.rt.u a díky nim se uvolňují další hormony které nejsou z varlat.

  Proti jsou navíc kvůli tomu že chcete všechny vykastrovat a dost žen má rádo s.e.x. Co by asi dělaly když v.i.b.r.á.t.o.r.y jsou p.e.k.e.l.n.é s.t.r.o.j.e?

  Znásilnění v z.á.pa.dn.í.m světě nepodporuje snad kromě nějakých sekt nikdo ale vy stejně všechny vykastrujete, protože se bojíte že vás ten malý kluk v budoucnu znásilní. Je t.i.s.í.c mužů a jeden z nic je v.r.a.h a vy ho máte najít a p.o.p.ra.v.i.t ale místo toho aby jste hledala, p.o.p.r.a.v.ít.e všechny. Jak se asi budou cítit ti n.e.v.i.n.n.í? Stejné je to s pudem, jsme sice n.e.j.vy.spě.l.ej.š.í ž.iv.o.č.ic.h ale nemusíme se od nich o.s.v.ob.oz.o.va.t jen kvůli tomu že hrozí znásilnění od jednoho z t.i.s.í.c.e, možná i většího čísla.

  A na závěr, žádná božina není. Kdyby jste vymyslela třeba b.o.h.y.n.ě ale božina, to je tak o.d.p.o.r.n.é slovo… Psal jsem vám o tom že kdyby byla, proč by stvořila muže dominantního a u zvířat to samé? Jen u několika d.r.u.h.ů zvířat je dominantní samice ale člověk mezi ně n.e.p.a.t.ř.í, U.V.Ě.D.OM.T.E SI TO!!! Váš pyjatý Anonymus666713

 230. Hodně žen, jak vy říkáte služek jsou spokojené, protože normální člověk ať je pyjatý nebo ne umí myslet. Proč jsou tedy proti vám když pyj nemají? Protože ví že opasek cudnosti a další věci jsou jen vaše výmysly protože opasek cudnosti by zpomalil vývoj genitálií (myslím varlat) což znamená že bychom neměli genovou rezervu. Četl jsem to že by měl být opasek cudnosti od narození a v 15 kastrace. Je to nesmysl! Genitálie by byly vlivem zaškrcení přísunu krve a nadměrnému horku nevyvinuté. Navíc by vlivem nedostatku testosteronů („pyjatých hormonů“) měli stále dětský mozek a nevyvíjelo by se třeba ochlupení a svaly. Testosterony spouštějí pubertu a díky nim se uvolňují další hormony které nejsou z varlat.

  Proti jsou navíc kvůli tomu že chcete všechny vykastrovat a dost žen má rádo s.e.x. Co by asi dělaly když vibrátory jsou pekelné stroje?

  Znásilnění v západním světě nepodporuje snad kromě nějakých sekt nikdo ale vy stejně všechny vykastrujete, protože se bojíte že vás ten malý kluk v budoucnu znásilní. Je t.i.s.í.c mužů a jeden z nic je vrah a vy ho máte najít a popravit ale místo toho aby jste hledala, popravíte všechny. Jak se asi budou cítit ti nevinní? Stejné je to s pudem, jsme sice nejvyspělejší živočich ale nemusíme se od nich osvobozovat jen kvůli tomu že hrozí znásilnění od jednoho z t.i.s.í.c.e, možná i většího čísla.

  A na závěr, žádná božina není. Kdyby jste vymyslela třeba bohyně ale božina, to je tak odporné slovo… Psal jsem vám o tom že kdyby byla, proč by stvořila muže dominantního a u zvířat to samé? Jen u několika druhů zvířat je dominantní samice ale člověk mezi ně nepatří, UVĚDOMTE SI TO!!! Váš pyjatý Anonymus666713

 231. Stejně žádná revoluce nebude.
  PS: Bylo by dobré, kdybyste přestala brát drogy.

 232. A už konečně zrušte tu hloupou c.e.n.z.u.r.u! Napíšu komentář a je tam neschváleno, opravím ho, přečtu a zase mi ho to nepřijme, vzteky to v.y.c.e.n.z.u.r.u.j.i a pošlu a na nějakou gramatiku kašlu, stejně jak jsem psal kdysi Anně S. „Je lepší mít chybu v gramatice než ve svém mozku!“

 233. A už konečně zrušte tu hloupou cenzuru! Napíšu komentář a je tam neschváleno, opravím ho, přečtu a zase mi ho to nepřijme, vzteky to vycenzuruju a pošlu ho a na nějakou gramatiku kašlu, stejně jak jsem psal kdysi Anně S. „Je lepší mít chybu v gramatice než ve svém mozku!“

 234. Nevim, kde ste vzala vaše přesvědčení, že většina žen se bojí vyjádřit svou nespokojenost. Vy jste dělala nějaký průzkum nebo co? A jak vám ta vaše „Božině“ potvrdila, že jste „to nejlepší pro svět“? 😀 S těmi statistikami máte pravdu, ale jak můžete vědět, že se většina žen přidá k vám? Podle mě jsou to n|e|s|m|y|s|l|y. Na rovinu-politickou cestou vám to nepujde, protože ti hňupové politici to nedovolí. A násilnou cestou s bumerangy taky ne, protože než se s nimi naučíte házet, tak vás to polovinu zabije (hurá):P. Jen tak dál.

 235. Možná že jste psychicky zdravá ale jste blbá a hloupá!

 236. Naposled vy hubo nevymáchaná! Napsal jsem dvě věci a vy zase odpovíte na tu která jde líp vyvrátit! Takže: Nejste pravé femky, protože ty pravé se snaží o r.o.v.n.o.p.r.á.v.n.o.s.t a ne o kastraci a odpor k s.e.x.u! Něco tu sice feministické je ale zbytek jsou nesmysly! Co je třeba feministického na zákonech kdy má vlak stavět na přejezdu nebo že pásy v autech jsou jen proto abychom utonuli?! Práci máte, svodu máte, nemusíte být přivázaná ke sporáku a být ověšena dětmi, tak co ještě chcete? Aby tohle musel dělat muž? Navíc si myslím že feministky nemají rády válku a vy jednu plánujete! Většina žen má svou vlastní inteligenci a ta jim říká že opasek cudnosti je nesmysl a říká to všem lidem co nesnášejí tuto stránku a jsou normální! Říká se že svět je plný i.d.i.o.t.ů ale to vy jste ti i.d.o.t.i nebo bych měl napsat i.d.o.t.k.y? Muži jsou možná úchylové ale ne všichni! Úchylkou trpí jen malé procento mužů a vy musíte všechny naházet do jednoho pytle a vykastrovat!

  Proti k.r.a.v.á.m jako vy by byla nejlepší poprava těžkým kulometem jako v Rusku nebo upilovanou brokovnicí jako v Itálii! Oboji ale do prsou a do vy víte čeho!

  Napíšete že jsem zlý a kdesi cosi, popřejete mi ztrátu pyje a že se ta vaše femirevoluce vydaří! Já vám předem přeji pravý opak! Váš pyjatý Anonymus666713

 237. Spectator: „Vy ve mnoha článcích tvrdíte že chcete pro svět jen to nejlepší. No 95%lidí je spokojeno s tím, jak to teď je a nehodlá to měnit! Nechápu taky JAK MŮŽETE VĚDĚT, CO JE PRO NÁS MUŽE TO NEJLEPŠÍ!!! Toto se strašně podobá fašismu v tom, že si Hitler taky myslel, že germánský národ je nadřazený a že je to nejlepší pro svět. Přesně toto tvrdíte vy a pravdu nemáte!!
  Sice to není ideální, ale: „Potřeby většiny převládají nad pořebami menšiny“. “
  Omyl, většina žen je hluboce nespokojena, jen se to bojí říci, aby jim ti jejich pyjatí domácí násilníci ner*ozbili hubu. Navíc na naší straně stojí i pár mužů — řekněme bílé vrány. To znamená, že za Femirevoluci bude bojovat téměř polovina populace.
  Vy schvalujete TČ znásilnění? Ne? Tak vidíte. Po Femirevoluci znásilnění zmizí. Už jen to je silný argument, že vláda emancipovaných žen (= NÁS) je to nejlepší pro svět. A s pyjatcem Hitlerem mě laskavě nesrovnávejte. On tvrdil nějaké žvásty o nadřazenosti rasy. My ale nikoho nenadřazujeme ani nepodřazujeme. Netvrdíme, že muži jsou něco míň, než ženy. Jen je chceme vysvobodit ze zajetí jejich pudů! Navíc, my MÁME pravdu. To nám potvrdila samotná Božině!
  K vaší poslední větě: Ano, to je pravda, ale nahlédněte do statistiky a uvidíte, že žen je většina. Stěr. To jste nedomyslel, pyjatče…

 238. Spectator: „Vy ve mnoha článcích tvrdíte že chcete pro svět jen to nejlepší. No 95%lidí je spokojeno s tím, jak to teď je a nehodlá to měnit! Nechápu taky JAK MŮŽETE VĚDĚT, CO JE PRO NÁS MUŽE TO NEJLEPŠÍ!!! Toto se strašně podobá fašismu v tom, že si Hitler taky myslel, že germánský národ je nadřazený a že je to nejlepší pro svět. Přesně toto tvrdíte vy a pravdu nemáte!!
  Sice to není ideální, ale: „Potřeby většiny převládají nad pořebami menšiny“. “
  Omyl, většina žen je hluboce nespokojena, jen se to bojí říci, aby jim ti jejich pyjatí domácí násilníci nerozbili hubu. Navíc na naší straně stojí i pár mužů — řekněme bílé vrány. To znamená, že za Femirevoluci bude bojovat téměř polovina populace.
  Vy schvalujete TČ znásilnění? Ne? Tak vidíte. Po Femirevoluci znásilnění zmizí. Už jen to je silný argument, že vláda emancipovaných žen (= NÁS) je to nejlepší pro svět. A s pyjatcem Hitlerem mě laskavě nesrovnávejte. On tvrdil nějaké žvásty o nadřazenosti rasy. My ale nikoho nenadřazujeme ani nepodřazujeme. Netvrdíme, že muži jsou něco míň, než ženy. Jen je chceme vysvobodit ze zajetí jejich pudů! Navíc, my MÁME pravdu. To nám potvrdila samotná Božině!
  K vaší poslední větě: Ano, to je pravda, ale nahlédněte do statistiky a uvidíte, že žen je většina. Stěr. To jste nedomyslel, pyjatče…

 239. Anonymus: Já jsem psychicky zcela zdráva! A že jsem pyjatý tro*ll? Omyl! Tro*llíte tady akorát tak vy. Založte si, co chcete, ale počítejte s tím, že nic neovládnete. To Feministky ovládnou svět!
  Spectator: Nebojte, dočkáte se. A na co řetěz na motorovce? Chcete být snad vykastrován motorovkou? To nebude nutné… Pokud jste ještě nic strašného nestihl provést, tak vás odvarlíme normálně, skalpelem a s lokální anestézií. (To jsme hodné, že?)
  Jarda: Co máte se sekyrkou? Chcete jí snad zabít někte*rou ctěnou sestru feministku, vy nečistý tvore? To je hrůza! Tak černé myšlenky! Za trest budete mít zvýšenou pracovní dobu v uranovém dole! A navíc budete obden dostávat rány bičem (namočeným v octě), abyste si uvědomil, jak jste byl před Femirevolucí zlý!!!

 240. Anonymus: Já jsem psychicky zcela zdráva! A že jsem pyjatý tro*ll? Omyl! Tro*llíte tady akorát tak vy. Založte si, co chcete, ale počítejte s tím, že nic neovládnete. To Feministky ovládnou svět!
  Spectator: Nebojte, dočkáte se. A na co řetěz na motorovce? Chcete být snad vykastrován motorovkou? To nebude nutné… Pokud jste ještě nic strašného nestihl provést, tak vás odvarlíme normálně, skalpelem a s lokální anestézií. (To jsme hodné, že?)
  Jarda: Co máte se sekyrkou? Chcete jí snad zabít některou ctěnou sestru feministku, vy nečistý tvore? To je hrůza! Tak černé myšlenky! Za trest budete mít zvýšenou pracovní dobu v uranovém dole! A navíc budete obden dostávat rány bičem (namočeným v octě), abyste si uvědomil, jak jste byl před Femirevolucí zlý!!!

 241. No už aby ta revoluce byla XDD.
  1)Chci se toho dočkat a ne dříve chcipnout stářím.
  2)Už sem koupil nový řetěz do motorovky a je skvěle nabroušený!

 242. Vy ve mnoha článcích tvrdíte že chcete pro svět jen to nejlepší. No 95%lidí je spokojeno s tím, jak to teď je a nehodlá to měnit! Nechápu taky JAK MŮŽETE VĚDĚT, CO JE PRO NÁS MUŽE TO NEJLEPŠÍ!!! Toto se strašně podobá fašismu v tom, že si Hitler taky myslel, že germánský národ je nadřazený a že je to nejlepší pro svět. Přesně toto tvrdíte vy a pravdu nemáte!!
  Sice to není ideální, ale: „Potřeby většiny převládají nad pořebami menšiny“.

 243. To se nestane, protože
  1. žádné zbraně nemáte
  2. i kdybyste je měly, tak mě neporazíte
  3. ještě jedna taková slaboduchá výhružka, tak přijdu já k vám, vrazím vám do těla elektrody a propláchnu vám vaši zabedněnou palici střídavým proudem.

 244. A televize vám nic neříká? Je vidět že jste vážně z jiného světa… Prý zlé satanské weby a ten váš je „nebeský“. Je horší než všechno p.o.r.n.o a e.r.o.t.i.k.a na internetu!!! Pamatujte si, s.e.x je přirozený ale kastrace ne!!!

 245. 1. Nežiju v domě ale v bytě.
  2. Není pyjatý.
  3. Nemáte ty sestry vycvičené takže je bude jednoduché porazit.
  4. Jelikož žiju v bytě, žije tam spousta lidí kterým věřím a mohou mi pomoct.
  5. Pyjaté zbraně používat nebudete a bumerang je proti pušce Vz.52 nebo pumpovací brokovnici Mosberg 500 na prd.

  Internet je sledován a proto k vám někdo vtrhne dřív…

 246. Odkud jste? Odkud tohle víte? Jste vůbec normální? Všechno odpovídá tomu že trpíte těžkou psychickou poruchou nebo jste t.r.o.l.l jménem Honzík (četl jsem starší komentáře).
  Jak můžete něco takového hlásat a víte co, já si taky založím stránku Anonymusů kteří dobyjí svět pomocí bumerangů a všechny co neumí hrát počítačové hry donutíme pracovat v dolech. Jednoduché jako facka.
  Je vidět že vám muži způsobili újmu a vy se chcete pomstít na všech. Na svůj pud máme právo! Muži nejsou podřadná rasa stejně jako ženy! Máte stejná práva ale vám to nestačí a dovršilo to tímto, nenávistí mužů a sexu!

  VY PATŘÍTE DO BLÁZINCE!!
  SNAŽÍTE SE ROZLOŽIT PLNOHODNOTNOU SPOLEČNOST!!
  DĚLÁTE ŠPATNÉ JMÉNO PRAVÝM FEMINISTKÁM!!
  Styďte se, přeji vám ať si uříznete při kastraci ruku!! Anonymus666713

 247. Ale ještě sem se tu hlavně nedozvěděl, proč si říkáte feministky, protože toto není feminismus, ale fanatismus proti mužům.

 248. Víte, v čem je výhoda demokracie? Můžu si chodit kam chci, a nikdo mi nic neudělá (hlavně vy). A o světě jsme podle mě všichni informováni dostatečne třeba ze zpráv v televizi nebo na internetu.

 249. Zdravím,

  Tyto stránky už delší dobu pozoruji a to, co se tu píše je už fakt moc.
  Uvedu jen stručné příklady:
  Třeba to jak píšete, že: „z penysu a varlat putují do mozku černé myšlenky“. No takovou blbost sem ještě neslyšel!
  Dále: „masturbace snižuje inteligenci“. To je opravdu nesmysl: http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/207389-pravidelny-sex-podporuje-rust-mozku-tvrdi-vedci.html
  Nebo to jak každému radíte aby dával vým malým dětem pásy cudnosti. Vy asi nevíte, že to dítě má pohlavní orgány ve vývoji a tím pásem jim ten vývoj zastavíte!
  Chtěl bych taky vidět tu vaši „femiuniverzitu“ nebo co to je. Ale s tim vlakem mě to fakt zaujalo my ve škole máme mechaniku a četl jsem něco o tom, že vlak by podle vás měl zastavit na přejezdu. No i kdyby vaše vědkyně vynalezli nějaké brzdy umožňující tak rychle zastavit stejně by cestující byli vrženi vpřed rychostí jízdy vlaku před zpomalením (nebo zastavením) to by vedlo k jasné smrti cestujících (je jednoduché to vypočítat).
  A ten váš příspěvek jak jste Bohumilo zastřelila tu srnu-za to by vás měli taky zastřelit. Bylo to bezdůvodné a nechápu, jak jste mohla dostat ZP.
  Jak můžete po něčem střílet, když ani nevíte co to je?!!!

  S pozdravem Spectator (pozorovatel).

 250. Nic jste nepochopil!
  Každý muž je potenciální deviant a úchyl. Pochytáme ty, kteří svou deviaci dávají najevo už nyní — ale nic tím nevyřešíme, protože ti, co to zatím skrývají, to za nějakou dobu skrývat přestanou a problém tu bude nanovo. Jediné řešení je plošně kastrovat všechny muže, abychom z nich tu deviaci dostali ještě dříve, než stihnou někomu ublížit!!!
  Ne, na pohlavní pud právo nemáte! To v žádném případě!!!
  Pyjatcům a služenám přeji, aby do nich uhodil blesk.
  Feministkám a feministům přeji, aby prožili příjemné léto vyplněné radostným očekáváním blížící se Femirevoluce.
  Sestra Bohumila

 251. A co čtete vy? Beztak chodíte akorát tak na r*e*d*t*u*b*e*.*c*o*m a podobné zlé, satanské weby a pak se divíte, že nejste řádně informován o dění ve světě i v tuzemsku!!!

 252. A co čtete vy? Beztak chodíte akorát tak na redtube.com a podobné zlé, satanské servery a pak se divíte, že nejste řádně informován o dění ve světě i v tuzemsku!!!

 253. K vašemu pyjatému domu přijde komando ozbrojených sester, zneškodní vás uspávací střelou, potom vás řádně vykastrujeme žhavým železem, ránu posypeme pískem kvůli desinfekci, odjedeme a bude to. Nebudete mít žádnou šanci udělat cokoliv z toho, co jste avizoval…

 254. Jako že by vstal a pak vás zabil za to že jste do něho strčila??

 255. Na ruský hranici, všechno rozstřílejí na cucky Kalašnikovy.

 256. Takže kvůli několia úchylům vyhlásíte třetí světovou. Kdyby jste chtěla pochytat tyhle devianty tak bych vás chápal ale vy chcete vykastrovat všechny muže bez rozdílu. Typické, někdo řekne Němec a vy si hned představíte nacistu. My máme právo na svůj pud, stejně jako vy.

 257. Ale nedobyjete, protože kdyby to bylo tak snadné, tak by se to dávno stalo. A upozorňuji vás, že jestli se mě pokusíte vykastrovat, tak vás svážu do kozelce, zboxuju do boxu, zlískám do hranata, zkopu do kulata, zfackuju do šišata, narvu do skříňky, skříňku zaletuju do rakve, rakev zapečetím do sarkofágu a sarkofág odvezu na ruskou hranici, kde přestává všechno žití.

 258. Jenže my už nejsme v 15. ale v 21. století kde se na tyto věci hledí úplně jinak. Navíc tyto věci nedávají smysl protože jsou proti osobní s.v.o.b.o.d.ě. Navíc nechápu co by muži dělali kdyby ten pud neměli a navíc ženy ho mají také (proč se asi vyrábějí v.i.b.r.á.t.o.r.y). A s tou božinou jste to taky nepochopila takže to napíšu znovu: Kdyby byla božina, jsou v přírodě dominantní samice ve většině a u člověka taky. Proč by tedy stvořila muže silnějšího než ženu?

  Já vám zase přeji aby vám rotvajler Rozcupoval p.r.s.a a budu se zato modlit 4 hodiny. Váš pyjatý Anonymus666713

 259. Ale dobyjeme, to si pište, pyjatče chlípný! Máme plán! Ale vás s ním seznamovat nebudeme, protože jste pyjatý!

  novinky.cz/krimi/340907-zvrhlik-v-olomouci-utoci-na-zeny-pokusil-se-znasilnit-i-mladistvou.html
  Jak obvyklé! Ti muži si nedají a nedají pokoj! Kastrovat to všechno, stejně si nic jiného nezaslouží!!!

 260. Vy jste neuvěřitelný brepta!
  Mít pravdu automaticky neznamená dostávat komentáře plné chvály a uznání. Představte si, že byste někdy v 15. století došel před inkvizici a hlásal, že Země není středem vesmíru. Měl byste pravdu. A vážně si myslíte, že by vás chválili a uznávali?
  Ano, spolu s varlaty se odstraní i pohlavní pud, který k nim patří — a o tom to je! Právě pohlavní pud je zodpovědný za hříšné a špatné chování chlapců a mužů!
  Nevím, jestli by se k nám jeho matka přidala, ale proč bych to nezkusila? Už hodně žen se k nám přidalo!
  A věřte, že kdyby Božině chtěla, aby lidé byli jen bezduché stroje na konání dobra, tak to může zařídit. Jenomže ona nám dala svobodnou vůli. Můžeme se rozhodnout, jestli budeme feministé/feministky (tj. na straně dobra), nebo pyjatci/služeny (na straně zla). A ti, co se rozhodnou správně, budou náležitě odměněni!
  Přejte si mi, co chcete. Já vám zase přeji, aby vám americký pitbullteriér ukousl pyj i s varlaty. A dnes se budu dvě hodiny modlit za to, aby toto mé přání bylo naplněno.
  Bohumila

 261. Politické metody boje? Partyzánskou válku? Vás si nikdo do sklepa neschová, navíc když budete hlásat jako politik své názory, nikdo je nebude poslouchat. Měla by jste si přečíst něco o moderní válce protože bez letadel a tanků, vyzbrojené bumerangy nic nedobyjete. Navíc do pušek se kulaté náboje dělaly takže je jasné že o zbraních nic nevíte.

 262. Kdyby jste byla, víte o co se doopravdy snaží feministky… Moudrá nejste taky, moudrého člověka jde poznat ale vy to nejste. Je snad na kastraci a přirovnávání k pyjům něco moudrého??

 263. Kdyby jste měla pravdu, tak už vám tu píšeme komentáře plné chvály a uznání. Víte vy vůbec co je to kastrace?? Je to odstranění orgánů a tedy i pudu který k nim patří! Vy si myslíte že to má smysl? Nemá! V tom srovnání by se víc hodilo odstranění v.a.j.e.č.n.í.k.ů ale odstranění p.r.s.o.u je srovnatelné s odstraněním p.e.n.i.s.u. Oboje je totiž na nic.

  Navíc vy si myslíte že by se k vám ta matka přidala??

  A na závěr, kdyby božina existovala tak by to, co se vy snažíte prosadit už bylo odjakživa ale protože ta vaše božina není, je to tak jak to je, c.h.l.a.p.s.k.é…

  Já vám přeji to samé ale dvakrát, takže z 16 metrů.

 264. Mýlíte se! Pravdu tady neříkáte vy pyjatci, ale pouze feministky + feministé. A zašití vagíny a odřezání prsů snad nemůžete s odvarlením srovnávat. Jednak bych po zašití vulvy neměla jak močit, jednak — a to hlavně — by to nemělo žádný smysl, protože mně ani z prsů, ani z vaginy nejdou do mozku černé myšlenky. To se však o varlatech toho malého, zvrhlého pyjatce říct nedá… Ta by rozhodně mělo smysl odstranit. Škoda že nemám jak kontaktovat jeho matku, určitě bych si s ní měla co říci!!!
  Klid v duši a mnoho radosti a štěstí, feministo/feministko,
  Volný pád z výše minimálně 8 metrů, pyjatče/služeno,
  přeje sestra Bohumila.

 265. Ne, já jsem nadmíru inteligentní a moudrá žena.

 266. Říkám to naposled, k vám se nikdo rozumný nepřidá…

 267. Už mi došla trpělivost! Sestro Bohumilo a ostatní, jste banda nevím čeho co si říkají feministky i když neví že to chce něco jiného něž vykastrované muže! Pak všechny strašíte femirevolucí na kterou nemáte p r o s t ř e d k y a lidi protože kdyby jste je měla, už by byly demonstrace se s l z n ý m p l y n e m! Dále tu máte cenzuru, nechápete některé komentáře a uvažujete jako dítě, přirovnáváte vše k pyji a vymýšlíte zákony které by nefungovaly!

  A když napíšu něco co je správně, hned to popřete a řeknete že to nemám v hlavě v pořádku a kdybych byl e u n u c h tak myslím líp!

  A m e r i č a n i sledujou internet, dávejte si p o z o r!

 268. Už mi došla trpělivost! Sestro Bohumilo a ostatní, jste banda nevím čeho co si říkají feministky i když neví že to chce něco jiného něž vykastrované muže! Pak všechny strašíte femirevolucí na kterou nemáte prostředky a lidi protože kdyby jste je měla, už by byly demonstrace se slzným plynem! Dále tu máte cenzuru, nechápete některé komentáře a uvažujete jako dítě, přirovnáváte vše k pyji a vymýšlíte zákony které by nefungovaly!

  A když napíšu něco co je správně, hned to popřete a řeknete že to nemám v hlavě v pořádku a kdybych byl eunuch tak myslím líp!

  Američani sledujou internet, dávejte si pozor!

 269. N a p s a l j s e m a s i t ř i k o m e n t y a k a ž d ý j s e m m u s e l d e s e t k r á t o p r a v o v a t, j s t e v á ž n ě „s u p e r“.

  P.S. D ě k u j i pivni syr ž e m i t o u s v o j í „h á d a n k o u“ u k á z a l a j a k o b e j í t c e n z u r u.

 270. Napsal jsem asi tři komenty a každý jsem musel d e s e t k r á t opravovat, jste vážně „s u p e r“.

  P.S. Děkuji pivni syr že mi tou svojí „hádankou“ ukázala jak o b e j í t cenzuru.

 271. Napsal jsem asi tři komenty a každý jsem musel desetkrát opravovat, jste vážně „super“.

  P.S. Děkuji pivni syr že mi tou svojí „hádankou“ ukázala jak o b e j í t cenzuru.

 272. V y j s t e t o s a m ý a j e š t ě h o r š í. M á t e t u c e n z u r u a t o s e v á m t o p í š e p r o t i t ě m c o m a j í p r a v d u…

 273. Vy jste to samý a ještě horší. Máte tu cenzuru a to se vám to píše proti těm co mají p.r.a.v.d.u…

 274. Vy jste to samý a ještě horší. Máte tu cenzuru a to se vám to píše proti těm co mají pravdu…

 275. V á m t a k y n e p r o t o ž e v y j s t e t o s a m ý. M á t e t u c e n z u r u a t o s e v á m t o p í š e p r o t i t ě m c o m a j í p r a v d u… V k o m e n t á ř i co j s e m c h t ě l p o s l a t b y l o v a r o v á n í p ř e d P r e z i d e n t e m s p o j e n ý c h s t á t ů c o n e c h á v á s l e d o v a t i n t e r n e t , t a k ž e n e c h t e t o h o d o k u d j e č a s n e b o s e t ě š t e…

  Ale vy to v y v r á t í t e, řeknete že na vás nemá, označíte mě za pyjatce a pošlete mě do dolů.

  P.S. Děkuji pivni syr za to že mi ukázala jak o b e j í t cenzuru

 276. V á m t a k y n e p r o t o ž e v y j s t e t o s a m ý. M á t e t u c e n z u r u a t o s e v á m t o p í š e p r o t i t ě m c o m a j í p r a v d u… V k o m e n t á ř i co j s e m c h t ě l p o s l a t b y l o v a r o v á n í p ř e d P r e z i d e n t e m s p o j e n ý c h s t á t ů c o n e c h á v á s l e d o v a t i n t e r n e t , t a k ž e n e c h t e t o h o d o k u d j e č a s n e b o s e t ě š t e…

  Ale vy to vyvrátíte, řeknete že na vás nemá, označíte mě za pyjatce a pošlete mě do dolů.

  P.S. Děkuji pivni syr za to že mi ukázala jak obejít cenzuru.

 277. Vám taky ne protože vy jste to samý. Máte tu cenzuru a to se vám to píše proti těm co mají p.r.a.v.d.u… V komentáři co jsem chtěl poslat bylo v.a.r.o.v.á.n.í před P.r.e.z.i.d.e.n.t.e.m spojených států co nechává s.l.e.d.o.v.a.t internet, takže nechte toho dokud je čas nebo se těšte…

  Ale vy to vyvrátíte, řeknete že na vás nemá, označíte mě za pyjatce a pošlete mě do dolů.

 278. Vám taky ne protože vy jste to samý. Máte tu cenzuru a to se vám to píše proti těm co mají pravdu… V komentáři co jsem chtěl poslat bylo varování před P.r.e.z.i.d.e.n.t.e.m spojených států co nechává sledovat internet, takže nechte toho dokud je čas nebo se těšte…

  Ale vy to vyvrátíte, řeknete že na vás nemá, označíte mě za pyjatce a pošlete mě do dolů.

 279. Vám taky ne protože vy jste to samý. Máte tu cenzuru a to se vám to píše proti těm co mají pravdu… V komentáři co jsem chtěl poslat bylo varování před Prezidentem spojených států co nechává sledovat internet, takže nechte toho dokud je čas nebo se těšte…

  Ale vy to vyvrátíte, řeknete že na vás nemá, označíte mě za pyjatce a pošlete mě do dolů.

 280. A vy si myslíte že nás z.a.s.t.r.a.š.í.t.e těmi h.l.o.u.p.ý.m.i kecy? Vy si myslíte že nás slovem pyj.atec u.r.a.z.í.t.e? My zase nechceme tu vaši stránku plnou k.e.c.ů! Vy chcete rozp.outat s.v.ě.t.o.v.o.u v.á.l.k.u kvůli tomu že se vám nel.íbí s.e.x, že mají muži lepší v.ů.d.č.í schop.nosti a proto že se něco pod.obá pyji? Vy jste tak b.l.b.á a mys.líte si že mu.ži jsou s.t.r.o.j.e na z.n.á.s.i.l.ň.o.v.á.n.í a m.a.s.t.u.r.b.a.c.i?

  H.O.V.N.O!! ŽE.NY JAKO VY BY NIKDY N.E.D.O.K.Á.Z.A.L.Y V.Y.H.R.Á.T VÁLKU. V POROVNÁNÍ S A.R.M.Á.D.O.U NEMÁTE NIC A NĚJAKOU T.A.J.N.O.U ZBRAŇ JAKO JE TŘEBA A.T.O.M.O.V.Á BOMBA VY MÍT N.E.M.Ů.Ž.E.T.E. NAVÍC M.U.S.L.I.M.Ů CO N.E.S.N.Á.Š.Í FEMINI.STKY JE VÍC A MAJÍ VÍC Z.B.R.A.N.Í A VAS JE KOLIK, T.I.S.Í.C? M.I.L.I.O.N? JICH JE 1,65 M.I.L.I.A.R.D.Y A MAJÍ CELÝ B.L.Í.Z.K.Ý V.Ý.C.H.O.D!!! VY N.E.J.S.T.E FEMIN.ISTKY PROTOŽE TO CO ŘÍ.KÁTE NENÍ F.E.M.I.N.I.S.T.I.C.K.É! FEMINISTKY CHTĚJÍ R.O.V.N.O.P.R.Á.V.N.O.S.T A NE V.Y.K.A.S.T.R.O.V.A.N.É MUŽE!! Sto.jí proti vám celý s.v.ě.t, CELÝ S.V.Ě.T proti kterému je vás h.r.s.t.k.a a nikdo se k vám nepřidá!

  Je.ště chci do.dat, O.b.a.m.a všechny s.l.e.d.u.j.e a vás určitě už má p.ě.k.n.o.u dobu v h.l.e.d.á.č.k.u. Až k vám do bytu p.ř.i.k.l.u.š.e z.á.s.a.h.o.v.k.a a zač.nou vás v.y.s.l.ý.c.h.a.t kde máte z.b.r.a.n.ě a osta.tní lidi, už vám n.e.u.v.ě.ř.í že to byl jen v.t.i.p!

  Samozřejmě tohle zas vyvrátíte a doporučíte mi kastraci.

 281. A vy si mys.líte že nás z.a.s.t.r.a.š.í.t.e těmi h.l.o.u.p.ý.m.i kecy? Vy si mys.líte že nás slovem pyj.atec u.r.a.z.í.t.e? My zase nech.ceme tu vaši strá.nku pl.nou k.e.c.ů! Vy chcete rozp.outat s.v.ě.t.o.v.o.u v.á.l.k.u kvůli tomu že se vám nel.íbí s.e.x, že mají mu.ži lep.ší v.ů.d.č.í schop.nosti a proto že se něco pod.obá py.ji? Vy jste tak b.l.b.á a mys.líte si že mu.ži jsou s.t.r.o.j.e na z.n.á.s.i.l.ň.o.v.á.n.í a m.a.s.t.u.r.b.a.c.i?

  H.O.V.N.O!! ŽE.NY JAKO VY BY NI.KDY N.E.D.O.K.Á.Z.A.L.Y V.Y.H.R.Á.T VÁ.LKU. V POROVNÁNÍ S A.R.M.Á.D.O.U NEM.ÁTE NIC A NĚJAKOU T.A.J.N.O.U ZB.RAŇ JAKO JE TŘEBA A.T.O.M.O.V.Á BOMBA VY MÍT N.E.M.Ů.Ž.E.T.E. NAVÍC M.U.S.L.I.M.Ů CO N.E.S.N.Á.Š.Í FEMINI.STKY JE VÍC A MA.JÍ VÍC Z.B.R.A.N.Í A VÁS JE KOLIK, T.I.S.Í.C? M.I.L.I.O.N? JICH JE 1,65 M.I.L.I.A.R.D.Y A MAJÍ CELÝ B.L.Í.Z.K.Ý V.Ý.C.H.O.D!!! VY N.E.J.S.T.E FEMIN.ISTKY PROTOŽE TO CO ŘÍ.KÁTE NENÍ F.E.M.I.N.I.S.T.I.C.K.É! FEMIN.ISTKY CHT.ĚJÍ R.O.V.N.O.P.R.Á.V.N.O.S.T A NE V.Y.K.A.S.T.R.O.V.A.N.É MUŽE!! Sto.jí pr.oti vám ce.lý s.v.ě.t, CE.LÝ S.V.Ě.T pr.oti kte.rému je vás h.r.s.t.k.a a ni.kdo se k vám nepř.idá!

  Je.ště ch.ci do.dat, O.b.a.m.a všec.hny s.l.e.d.u.j.e a vás ur.itě už má p.ě.k.n.o.u dobu v h.l.e.d.á.č.k.u. Až k vám do bytu p.ř.i.k.l.u.š.e z.á.s.a.h.o.v.k.a a zač.nou vás v.y.s.l.ý.c.h.a.t kde máte z.b.r.a.n.ě a osta.tní lidi, už vám n.e.u.v.ě.ř.í že to byl jen v.t.i.p!

  Samo.zřejmě toh.le zas vyvrá.títe a dopor.učíte mi kast.raci a naslibujete práci v dolech.

 282. A vy si myslíte že nás z.a.s.t.r.a.š.í.t.e těmi h.l.o.u.p.ý.m.i kecy? Vy si myslíte že nás slovem pyj.atec u.r.a.z.í.t.e? My zase nechceme tu vaši stránku plnou k.e.c.ů! Vy chcete rozp.outat s.v.ě.t.o.v.o.u v.á.l.k.u kvůli tomu že se vám nel.íbí s.e.x, že mají muži lepší v.ů.d.č.í schop.nosti a proto že se něco pod.obá pyji? Vy jste tak b.l.b.á a mys.líte si že mu.ži jsou s.t.r.o.j.e na z.n.á.s.i.l.ň.o.v.á.n.í a m.a.s.t.u.r.b.a.c.i?

  H.O.V.N.O!! ŽE.NY JAKO VY BY NIKDY N.E.D.O.K.Á.Z.A.L.Y V.Y.H.R.Á.T VÁLKU. V POROVNÁNÍ S A.R.M.Á.D.O.U NEMÁTE NIC A NĚJAKOU T.A.J.N.O.U ZBRAŇ JAKO JE TŘEBA A.T.O.M.O.V.Á BOMBA VY MÍT N.E.M.Ů.Ž.E.T.E. NAVÍC M.U.S.L.I.M.Ů CO N.E.S.N.Á.Š.Í FEMINI.STKY JE VÍC A MAJÍ VÍC Z.B.R.A.N.Í A VAS JE KOLIK, T.I.S.Í.C? M.I.L.I.O.N? JICH JE 1,65 M.I.L.I.A.R.D.Y A MAJÍ CELÝ B.L.Í.Z.K.Ý V.Ý.C.H.O.D!!! VY N.E.J.S.T.E FEMIN.ISTKY PROTOŽE TO CO ŘÍ.KÁTE NENÍ F.E.M.I.N.I.S.T.I.C.K.É! FEMINISTKY CHTĚJÍ R.O.V.N.O.P.R.Á.V.N.O.S.T A NE V.Y.K.A.S.T.R.O.V.A.N.É MUŽE!! Sto.jí proti vám celý s.v.ě.t, CELÝ S.V.Ě.T proti kterému je vás h.r.s.t.k.a a nikdo se k vám nepřidá!

  Ještě chci do.dat, O.b.a.m.a všechny s.l.e.d.u.j.e a vás určitě už má p.ě.k.n.o.u dobu v h.l.e.d.á.č.k.u. Až k vám do bytu p.ř.i.k.l.u.š.e z.á.s.a.h.o.v.k.a a zač.nou vás v.y.s.l.ý.c.h.a.t kde máte z.b.r.a.n.ě a osta.tní lidi, už vám n.e.u.v.ě.ř.í že to byl jen v.t.i.p!

  Samozřejmě tohle zas vyvrátíte a doporučíte mi kastraci.

 283. A vy si myslíte že nás z.a.s.t.r.a.š.í.t.e těmi h.l.o.u.p.ý.m.i kecy? Vy si myslíte že nás slovem pyjatec urazíte? My zase nechceme tu vaši stránku plnou k.e.c.ů! Vy chcete rozpoutat s.v.ě.t.o.v.o.u v.á.l.k.u kvůli tomu že se vám nelíbí s.e.x, že mají muži lepší v.ů.d.č.í schopnosti a proto že se něco podobá pyji? Vy jste tak b.l.b.á a myslíte si že muži jsou s.t.r.o.j.e na z.n.á.s.i.l.ň.o.v.á.n.í a m.a.s.t.u.r.b.a.c.i?

  H.O.V.N.O!! ŽENY JAKO VY BY NIKDY N.E.D.O.K.Á.Z.A.L.Y V.Y.H.R.Á.T VÁLKU. V POROVNÁNÍ S A.R.M.Á.D.O.U NEMÁTE NIC A NĚJAKOU T.A.J.N.O.U ZBRAŇ JAKO JE TŘEBA A.T.O.M.O.V.Á BOMBA VY MÍT N.E.M.Ů.Ž.E.T.E. NAVÍC M.U.S.L.I.M.Ů CO N.E.S.N.Á.Š.Í FEMINISTKY JE VÍC A MAJÍ VÍC Z.B.R.A.N.Í A VAS JE KOLIK, T.I.S.Í.C? M.I.L.I.O.N? JICH JE 1,65 M.I.L.I.A.R.D.Y A MAJÍ CELÝ B.L.Í.Z.K.Ý V.Ý.C.H.O.D!!! VY N.E.J.S.T.E FEMINISTKY PROTOŽE TO CO ŘÍKÁTE NENÍ F.E.M.I.N.I.S.T.I.C.K.É! FEMINISTKY CHTĚJÍ R.O.V.N.O.P.R.Á.V.N.O.S.T A NE V.Y.K.A.S.T.R.O.V.A.N.É MUŽE!! Stojí proti vám celý s.v.ě.t, CELÝ S.V.Ě.T proti kterému je vás h.r.s.t.k.a a nikdo se k vám nepřidá!

  Ještě chci dodat, O.b.a.m.a všechny s.l.e.d.u.j.e a vás určitě už má p.ě.k.n.o.u dobu v h.l.e.d.á.č.k.u. Až k vám do bytu p.ř.i.k.l.u.š.e z.á.s.a.h.o.v.k.a a začnou vás v.y.s.l.ý.c.h.a.t kde máte z.b.r.a.n.ě a ostatní lidi, už vám n.e.u.v.ě.ř.í že to byl jen v.t.i.p!

  Samozřejmě tohle zas vyvrátíte a doporučíte mi kastraci.

 284. A vy si myslíte že nás z.a.s.t.r.a.š.í.t.e těmi h.l.o.u.p.ý.m.i kecy? Vy si myslíte že nás slovem pyjatec urazíte? My zase nechceme tu vaši stránku plnou k.e.c.ů! Vy chcete rozpoutat s.v.ě.t.o.v.o.u v.á.l.k.u kvůli tomu že se vám nelíbí s.e.x, že mají muži lepší v.ů.d.č.í schopnosti a proto že se něco podobá pyji? Vy jste tak b.l.b.á a myslíte si že muži jsou s.t.r.o.j.e na z.n.á.s.i.l.ň.o.v.á.n.í a m.a.s.t.u.r.b.a.c.i?

  H.O.V.N.O!! ŽENY JAKO VY BY NIKDY N.E.D.O.K.Á.Z.A.L.Y VYHRÁT VÁLKU. V POROVNÁNÍ S A.R.M.Á.D.O.U NEMÁTE NIC A NĚJAKOU T.A.J.N.O.U ZBRAŇ JAKO JE TŘEBA ATOMOVÁ BOMBA VY MÍT NEMŮŽETE. NAVÍC M.U.S.L.I.M.Ů CO N.E.S.N.Á.Š.Í FEMINISTKY JE VÍC A MAJÍ VÍC ZBRANÍ A VAS JE KOLIK, TISÍC? M.I.L.I.O.N? JICH JE 1,65 M.I.L.I.A.R.D.Y A MAJÍ CELÝ B.L.Í.Z.K.Ý V.Ý.C.H.O.D!!! VY NEJSTE FEMINISTKY PROTOŽE TO CO ŘÍKÁTE NENÍ FEMINISTICKÉ! FEMINISTKY CHTĚJÍ R.O.V.N.O.P.R.Á.V.N.O.S.T A NE V.Y.K.A.S.T.R.O.V.A.NÉ MUŽE!! Stojí proti vám celý s.v.ě.t, CELÝ S.V.Ě.T proti kterému je vás h.r.s.t.k.a a ženy nejsou takové aby se k vám p.ř.i.d.a.l.y a muži už vůbec ne!

  Ještě chci dodat, O.b.a.m.a všechny s.l.e.d.u.j.e a vás určitě už má pěknou dobu v h.l.e.d.á.č.k.u. Až k vám do bytu p.ř.i.k.l.u.š.e z.á.s.a.h.o.v.k.a a začnou vás v.y.s.l.ý.c.h.a.t kde máte zbraně a ostatní lidi, už vám n.e.u.v.ě.ř.í že to byl jen v.t.i.p!

  Samozřejmě tohle zas vyvrátíte a doporučíte mi kastraci.

 285. Vám se nepovedlo vůbec nic, na vaše argumenty jsem byla už dopředu řádně připravena a vlastně ničím jste mě nepřekvapil, jste jen úplně ordinérní a tupý pyjatec…

 286. A vy si myslíte že nás zastrašíte těmi h.l.o.u.p.ý.m.i kecy? Vy si myslíte že nás slovem pyjatec urazíte? My zase nechceme tu vaši stránku plnou keců! Vy chcete rozpoutat světovou válku kvůli tomu že se vám nelíbí s.e.x, že mají muži lepší v.ů.d.č.í schopnosti a proto že se něco podobá pyji? Vy jste tak b.l.b.á a myslíte si že muži jsou stroje na z.n.á.s.i.l.ň.o.v.á.n.í a m.a.s.t.u.r.b.a.c.i?

  H.O.V.N.O!! ŽENY JAKO VY BY NIKDY NEDOKÁZALY VYHRÁT VÁLKU. V POROVNÁNÍ S ARMÁDOU NEMÁTE NIC A NĚJAKOU TAJNOU ZBRAŇ JAKO JE TŘEBA ATOMOVÁ BOMBA VY MÍT NEMŮŽETE. NAVÍC M.U.S.L.I.M.Ů CO N.E.S.N.Á.Š.Í FEMINISTKY JE VÍC A MAJÍ VÍC ZBRANÍ A VAS JE KOLIK, TISÍC? MILION? JICH JE 1,65 M.I.L.I.A.R.D.Y A MAJÍ CELÝ B.L.Í.Z.K.Ý V.Ý.C.H.O.D!!! VY NEJSTE FEMINISTKY PROTOŽE TO CO ŘÍKÁTE NENÍ FEMINISTICKÉ! FEMINISTKY CHTĚJÍ R.O.V.N.O.P.R.Á.V.N.O.S.T A NE VYKASTROVANÉ MUŽE!! Stojí proti vám celý s.v.ě.t, CELÝ S.V.Ě.T proti kterému je vás h.r.s.t.k.a a ženy nejsou takové aby se k vám přidaly a muži už vůbec ne!

  Ještě chci dodat, O.b.a.m.a všechny sleduje a vás určitě už má pěknou dobu v hledáčku. Až k vám do bytu přik.luše z.á.s.a.h.o.v.k.a a začnou vás v.y.s.l.ý.c.h.a.t kde máte zbraně a ostatní lidi, už vám neuvěří že to byl jen v.t.i.p!

 287. Píšu jí komentář ale musím ho přispusobit cenzuře.

 288. A vy si myslíte že nás zastrašíte těmi h.l.o.u.p.ý.m.i kecy? Vy si myslíte že nás slovem pyjatec urazíte? My zase nechceme tu vaši stránku plnou keců! Vy chcete rozpoutat světovou válku kvůli tomu že se vám nelíbí s.e.x, že mají muži lepší v.ů.d.č.í schopnosti a proto že se něco podobá pyji? Vy jste tak b.l.b.á a myslíte si že muži jsou stroje na z.n.á.s.i.l.ň.o.v.á.n.í a m.a.s.t.u.r.b.a.c.i?

  H.O.V.N.O!! ŽENY JAKO VY BY NIKDY NEDOKÁZALY VYHRÁT VÁLKU. V POROVNÁNÍ S ARMÁDOU NEMÁTE NIC A NĚJAKOU TAJNOU ZBRAŇ JAKO JE TŘEBA ATOMOVÁ BOMBA VY MÍT NEMŮŽETE. NAVÍC M.U.S.L.I.M.Ů CO NESNÁŠÍ FEMINISTKY JE VÍC A MAJÍ VÍC ZBRANÍ A VAS JE KOLIK, TISÍC? MILION? JICH JE 1,65 MILIARDY A MAJÍ CELÝ BLÍZKÝ VÝCHOD!!! VY NEJSTE FEMINISTKY PROTOŽE TO CO ŘÍKÁTE NENÍ FEMINISTICKÉ! FEMINISTKY CHTĚJÍ R.O.V.N.O.P.R.Á.V.N.O.S.T A NE VYKASTROVANÉ MUŽE!! Stojí proti vám celý svět, CELÝ SVĚT proti kterému je vás hrstka a ženy nejsou takové aby se k vám přidaly a muži už vůbec ne!

  Ještě chci dodat, O.b.a.m.a všechny sleduje a vás určitě už má pěknou dobu v hledáčku. Až k vám do bytu přikluše z.á.s.a.h.o.v.k.a a začnou vás vyslýchat kde máte zbraně a ostatní lidi, už vám neuvěří že to byl jen v.t.i.p!

 289. A vy si myslíte že nás zastrašíte těmi hloupými kecy? Vy si myslíte že nás slovem pyjatec urazíte? My zase nechceme tu vaši stránku plnou keců! Vy chcete rozpoutat světovou válku kvůli tomu že se vám nelíbí s.e.x, že mají muži lepší vůdčí schopnosti a proto že se něco podobá pyji? Vy jste tak b.l.b.á a myslíte si že muži jsou stroje na znásilňování a masturbaci?
  H.O.V.N.O!! ŽENY JAKO VY BY NIKDY NEDOKÁZALY VYHRÁT VÁLKU. V POROVNÁNÍ S ARMÁDOU NEMÁTE NIC A NĚJAKOU TAJNOU ZBRAŇ JAKO JE TŘEBA ATOMOVÁ BOMBA VY MÍT NEMŮŽETE. NAVÍC M.U.S.L.I.M.Ů CO NESNÁŠÍ FEMINISTKY JE VÍC A MAJÍ VÍC ZBRANÍ A VAS JE KOLIK, TISÍC? MILION? JICH JE 1,65 MILIARDY A MAJÍ CELÝ BLÍZKÝ VÝCHOD!!! VY NEJSTE FEMINISTKY PROTOŽE TO CO ŘÍKÁTE NENÍ FEMINISTICKÉ! FEMINISTKY CHTĚJÍ ROVNOPRÁVNOST A NE VYKASTROVANÉ MUŽE!! Stojí proti vám celý svět, CELÝ SVĚT proti kterému je vás hrstka. Ženy nejsou takové aby se k vám přidaly a muži už vůbec ne!
  Ještě chci dodat, Obama všechny sleduje a vás určitě už má pěknou dobu v hledáčku. Až k vám do bytu přikluše z.á.s.a.ho.v.k.a a začnou vás vyslýchat kde máte zbraně a ostatní lidi, už vám neuvěří že to byl jen vtip!

 290. Nebudu se už více bavit s bl.bcem co si říká sestra Bohumila. Že se mi podařilo pošpinit vše,co má ráda,mě nadmíru těší. Ani jsem netušil,že se mi to až tak povede.

 291. To si pište, že mám, a nebojte se, nebudu mít problém na vás některou ze svých legálně držených zbraní použít! (Tzn. že vás zastřelím jako koroptev!)

 292. Bla bla a zase bla.
  Ano, to velmi přesně vystihuje vaše duševní pochody.

 293. Tento nezáviděníhodný osud čeká vás, Jarouši. (V tom případě, že se nedáte na feminismus.) Naggi zatím k ničemu takovému odsouzen nebyl, nicméně z jeho příspěvku usuzuji, že je to pyjatec zvrhlého rázu a kastrace je v jeho případě více, než jen žádoucí…

 294. Bla bla a zase bla. O oxidu pyjatým jste psala sama v jiném tématu a najednou je to lež? Tak si srovnejte myšlenky.

 295. Náboje jsou také pyjaté a platí pro ně totéž, jako pro pušku — vyrobit kulaté náboje je krajně nepraktické. A místo pyjatých tanků a letadel budeme při Femirevoluci používat politické metody boje a partyzánský odboj. Nemyslete si, že jsme hloupé, čistě vojenským způsobem bychom svět nedobyly.

 296. Největší radost byste nám udělal, kdybyste sem nepsal vůbec. Vaše pyjaté, šovinistické, chlípné, lživé řeči zde opravdu nechceme…
  Nebojte se, Femirevoluce je naplánována tak, aby ji nešlo nijak zastavit a nějakých sedm mužů na tom nic nezmění.
  Oxid pyjatý i kyselina vulvatá jsou vaše výmysly!
  Masařky? Myslíte si, že nás tím urazíte? Ha, ha…
  Jste jen tupý muž, který se vydává za asexuála, ale ve skutečnosti je velmi chlípný a zvrhlý a pořád znásilňuje nevinné ženy a dívky. Navíc se snaží bojovat proti Feministkám, ničeho si neváží, ničí vše dobré a je velmi drzý. Sestry, vřele doporučuji tohoto syčáka dopadnout a nechat řádně vykastrovat!

 297. Rolák? Rolák je podle ní mužský vynález, kterým muži chtějí při orgasmu zaškrtit přítok krve do mozku. Jo a jen tak mimochodem četl si komentář kde se ji ptám jestli má ZP?

 298. Navíc když se postaví vypadá jako pyj. Hlavně když si oblíká rolák.

 299. Anonymus jsem vě.dě.l,ale to čí.slo ne. Proto jsem po.kr.ač.ov.al zá.vo.rk.ou.

 300. An.ony.mus jsem vě.dě.l,ale to čí.sl.o ne 😀 Pro.to jsem po.kr.ač.ov.al zá.vo.rk.ou 😛

 301. Anonymus jsem vě.děl,ale to čí.slo ne 😀 Proto jsem po.kra.čov.al zá.vo.rk.ou 😛

 302. Anonymus jsem věděl,ale to číslo ne 😀 Proto jsem pokračoval závorkou 😛

 303. Ach bože, napsal jsem že NÁBOJE mají tvar pyje, NE PUŠKA a těch bumerangů bude potřeba spoustu, hlavně proti tankům a letadlům… Četl jsem váš článek o WoT takže tanky mít asi nebudete a letadla řekl bych taky ne a to znamená že femirevoluce je předem odsouzena k neúspěchu!

 304. Ano píše se to Anonymus a ohledně masařek mě ještě napadly P.r.s.a.t.i.c.e p.i.č.a.t.e. Navíc asi pošlu příspěvek. Komentáře jsou jak normální bomby ale já použiji příspěvek který je jako jaderná zbraň.

 305. Až od.st.ra.ní.te tu de.bi.lní cen.zuru,nebudu muset psát tak.hle. Pa pa sl.už.eny feministické.

 306. Až odstraníte tu de.bi.lní cenzuru,nebudu muset psát takhle. Pa pa služeny feministické.

 307. Takže,

  četl jsem tu hodně nesmyslů a musím sem ještě něco napsat,co sle*pi*ci Bohumile asi ušlo.

  Anonymus (nevím přesně ta přezdívka píše a nebudu běhat po celém foru abych ho našel), o vás říká, že jste masařky. Vy o mužích říkáte, že jsou pyjatci, takže vy jste masařky, smiřte se s tím.

  Dále, vy nejste sestry feministky co něco vedou. Svět ovládá sedm mužů a ty vedou všechno, ať se vám to líbí nebo ne. A pokud chodíte do práce, milé sestry, nebo jen kupujete léky v lékárně když vám není dobře, p.o.d.p.o.r.u.j.e.t.e tím muže. Závěrem? Jste jen tupé pyjaté služky. Včetně Bohumily.

  Femirevoluce? Nemohu se dočkat. Až vyrazíte bude to „fun“. Femirevoluce vyvolána pěti s.l.u.ž.e.n.a.m.a. Ale teď se odebereme do říše snů a řekněme, že bude femirevoluce s desítkama tísíc žen. Mají šanci? Ani náhodou. Vů.dci světa by vás rozpr.ášili za míň než den.

  Vla.ky co zastavujou na pře.j.ezdu. Není nic co by mě pobavilo víc. Vaše věd.kyně vyvin.uly brzdy co to umo.žní. To je fajn. A vyvinuly taky něco, co cestu.jícím ve vla.ku při takovém zabrždění nezaručí jistou sm.rt? Vagony budou z nafukovacích hradů umístěných za sebou? I tak by byla smrt tutovka.

  Pás cudnosti je téma samo o sobě. Když nechcete být znásilněny a máte z toho tak ší.lený strach, mějte ho vy. Účinnost je stejná.

  Při pálení uřízn.utého pyje vzn.iká oxid pyjatý. Moc krásná hlá.ška. A z neuří.zlého pyje a varlat putují do mozku muže černé myšlenky. Z vulvy zase vytéká a to neustále kyselina vul.v.atá, odkud do mozku žen (feministek) putují de.me.nt.ní myšlenky.

  Je toho mnohem víc ale to zase někdy příště.

  Nor.mál.ním mužům a ženám přeji krásný den plný slunce.

 308. Takže,

  četl jsem tu hodně nesmyslů a musím sem ještě něco napsat,co sle*pi*ci Bohumile asi ušlo.

  Anonymus (nevím přesně ta přezdívka píše a nebudu běhat po celém foru abych ho našel), o vás říká, že jste masařky. Vy o mužích říkáte, že jsou pyjatci, takže vy jste masařky, smiřte se s tím.

  Dále, vy nejste sestry feministky co něco řídí. Svět ovládá sedm mužů a ty řídí všechno, ať se vám to líbí nebo ne. A pokud chodíte do práce, milé sestry, nebo jen kupujete léky v lékárně vám není dobře, podporujete tím může. Závěrem? Jste jen tupé pyjaté služky. Včetně Bohumily.

  Femirevoluce? Nemůžu se dočkat. Až vyrazíte bude to „fun“. Femirevoluce vyvolána třema s.l.u.ž.e.n.a.m.a. Ale teď se odebereme do říše snů a řekněme, že bude femirevoluce s desítkama tísíc žen. Mají šanci? Ani náhodou. Vůdci světa by vás rozprášili za míň než den.

  Vlaky co zastavujou na přejezdu. Není nic co by mě pobavilo víc. Vaše vědkyně vyvinuly brzdy co to umožní. To je super. A vyvinuly taky něco, co cestujícím ve vlaku při takovém zabrždění nezaručí jistou smrt? Vagony budou z nafuk*ovacích hradů umístěných za sebou? I tak by byla smrt tutovka.

  Pás cudnosti je téma samo o sobě. Když nechcete být znásilněny a máte z toho tak šílený strach, mějte ho vy. Účinnost je stejná.

  Při pálení uříznutého pyje vzniká oxid pyjatý. Moc krásná hláška. A z neuřízlého pyje a varlat putují do mozku muže černé myšlenky. Z vulvy zase vytéká a to neustále kyselina vulvatá, odkud do mozku žen (feministek) putují dementní myšlenky.

  Je toho mnohem víc ale to zase někdy příště.

  Normálním mužům a ženám přeji krásný den plný slunce.

 309. Takže,

  četl jsem tu hodně nesmyslů a musím sem ještě něco napsat,co sle*pi*ci Bohumile asi ušlo.

  Anonymus (nevím přesně ta přezdívka píše a nebudu běhat po celém foru abych ho našel), o vás říká, že jste masařky. Vy o mužích říkáte, že jsou pyjatci, takže vy jste masařky, smiřte se s tím.

  Dále, vy nejste sestry feministky co něco řídí. Svět ovládá sedm mužů a ty řídí všechno, ať se vám to líbí nebo ne. A pokud chodíte do práce, milé sestry, nebo jen kupujete léky v lékárně vám není dobře, podporujete tím může. Závěrem? Jste jen tupé pyjaté služky. Včetně Bohumily.

  Femirevoluce? Nemůžu se dočkat. Až vyrazíte bude to legrace. Femirevoluce vyvolána třema s.l.u.ž.e.n.a.m.a. Ale teď se odebereme do říše snů a řekněme, že bude femirevoluce s desítkama tísíc žen. Mají šanci? Ani náhodou. Vůdci světa by vás rozprášili za míň než den.

  Vlaky co zastavujou na přejezdu. Není nic co by mě pobavilo víc. Vaše vědkyně vyvinuly brzdy co to umožní. To je super. A vyvinuly taky něco, co cestujícím ve vlaku při takovém zabrždění nezaručí jistou smrt? Vagony budou z nafukovacích hradů umístěných za sebou? I tak by byla smrt tutovka.

  Pás cudnosti je téma samo o sobě. Když nechcete být znásilněny a máte z toho tak šílený strach, mějte ho vy. Účinnost je stejná.

  Při pálení uříznutého pyje vzniká oxid pyjatý. Moc krásná hláška. A z neuřízlého pyje a varlat putují do mozku muže černé myšlenky. Z vulvy zase vytéká a to neustále kyselina vulvatá, odkud do mozku žen (feministek) putují dementní myšlenky.

  Je toho mnohem víc ale to zase někdy příště.

  Normálním mužům a ženám přeji krásný den plný slunce.

 310. Takže,

  četl jsem tu hodně nesmyslů a musím sem ještě něco napsat,co slípce Bohumile asi ušlo.

  Anonymus (nevím přesně ta přezdívka píše a nebudu běhat po celém foru abych ho našel), o vás říká, že jste masařky. Vy o mužích říkáte, že jsou pyjatci, takže vy jste masařky, smiřte se s tím.

  Dále, vy nejste sestry feministky co něco řídí. Svět ovládá sedm mužů a ty řídí všechno, ať se vám to líbí nebo ne. A pokud chodíte do práce, milé sestry, nebo jen kupujete léky v lékárně vám není dobře, podporujete tím může. Závěrem? Jste jen tupé pyjaté služky. Včetně Bohumily.

  Femirevoluce? Nemůžu se dočkat. Až vyrazíte bude to legrace. Femirevoluce vyvolána třema s.l.u.ž.e.n.a.m.a. Ale teď se odebereme do říše snů a řekněme, že bude femirevoluce s desítkama tísíc žen. Mají šanci? Ani náhodou. Vůdci světa by vás rozprášili za míň než den.

  Vlaky co zastavujou na přejezdu. Není nic co by mě pobavilo víc. Vaše vědkyně vyvinuly brzdy co to umožní. To je super. A vyvinuly taky něco, co cestujícím ve vlaku při takovém zabrždění nezaručí jistou smrt? Vagony budou z nafukovacích hradů umístěných za sebou? I tak by byla smrt tutovka.

  Pás cudnosti je téma samo o sobě. Když nechcete být znásilněny a máte z toho tak šílený strach, mějte ho vy. Účinnost je stejná.

  Při pálení uříznutého pyje vzniká oxid pyjatý. Moc krásná hláška. A z neuřízlého pyje a varlat putují do mozku muže černé myšlenky. Z vulvy zase vytéká a to neustále kyselina vulvatá, odkud do mozku žen (feministek) putují dementní myšlenky.

  Je toho mnohem víc ale to zase někdy příště.

  Normálním mužům a ženám přeji krásný den plný slunce.

 311. Takže,

  četl jsem tu hodně nesmyslů a musím sem ještě něco napsat,co slípce Bohumile pravděpodobně ušlo.

  Anonymus (nevím přesně ten nick a nebudu běhat po celym foru abych ho našel), o vás říká,že jste masařky. Vy o mužích říkáte,že jsou pyjatci,takže vy jste masařky,smiřte se s tím.

  Dále,vy nejste sestry feministky co o něčem rozhodují. Svět ovládá sedm mužů a ty řídí všechno,ať se vám to líbí nebo ne. A pokud chodíte do práce,milé sestry,nebo jen kupujete léky v lékárně když jste nemocné,podporujete tím může. Závěrem? Jste jen tupé pyjaté služky. Včetně Bohumily.

  Femirevoluce? Nemůžu se dočkat. Až vyrazíte bude to legrace. Femirevoluce vyvolána třema služenama. Ale teď se odebereme do říše snů a řekněme,že bude femirevoluce s desítkama tísíc žen. Mají šanci? Ani náhodou. Vůdci světa by vás rozprášili za míň než den.

  Vlaky co zastavujou na přejezdech. Není nic co by mě pobavilo víc. Vaše vědkyně vyvinuly brzdy co to umožní. To je super. A vyvinuly taky něco,co cestujícím ve vlaku při takovém zabržděním nezaručí jistou smrt? Kupéčka budou z nafukovacích hradů umístěných za sebou? I tak by byla smrt na 90% tutovka.

  Pás cudnosti je téma samo o sobě. Když nechcete být znásilněny a máte z toho tak šílený strach,noste ho vy. Účinnost je stejná.

  Při pálení uříznutého pyje vzniká oxid pyjatý. Moc krásná hláška. A z neuřízlého pyje a varlat putují do mozku muže černé myšlenky. Z vulvy zase vytéká a to neustále kyselina vulvatá,odkud do mozku žen (feministek) putují dementní myšlenky.

  Je toho mnohem víc ale to zase někdy příště.

  Normálním mužům a ženám přeji krásný den plný slunce.

 312. ZP vlastním, moje zbraně jsou držené zcela legálně, a vůbec, nestarajte se, muži. O jejich pyjatosti vím, ale puška nepyjatého tvaru (např. koule) je velmi náročná na výrobu a tudíž nesehnatelná, a navíc nepraktická na nošení. Avšak ženám, kterým by pyjatost běžných zbraní nadmíru vadila, doporučuji používat k lovu a obraně před pyjatci bumerang. Sice chvíli trvá se s ním zaučit správně zacházet, ale jeho tvar je celkem nezávadný a navíc si nemusíte kupovat střelivo.

 313. A ještě se vás chci zeptat, vlastníte ZP? Já bych řek že ne a navíc proč používáte pušku když je to mužský vynález a její náboje mají tvar pyje?

 314. Naggi, v tom že tohle nejsou feministky máš pravdu ale ony si to nepřiznají. Tohle je tvrdohlavá banda „žen“ co se snaží ovládnout svět psaním komentářů a příspěvků o tom jak jsou muži blbí, o tom že žena je nadřazená muži, o tom že se vše podobá pyji a o tom že uspořádají femirevoluci a všechny vykastrují. Zkoušel jsem napsat že je to banda chlapů co se tím dobře baví ale ony řekly že je to jen konspirační teorie. Na tenhle koment ti naše „slavná“ sestra Bohumila neodpoví nebo to vyvrátí a nebo tě označí za pyjatce a doporučí ti kastraci jako mně a ostatním.

 315. „Snušku blábolů??“ Aha, už vím, ten komentář říká pravdu a vy jí odmítáte, prostě klasika…

 316. Mýlíte se, jsem Bohumila z jisté moravské obce. A nevím, proč bych se měla smát. Ano, vaše hloupost je místy až směšná, ale většinu času se nad vašimi pyjatými komentáři jenom rozhořčuji…

 317. Anonymus: Na takovou snůšku blábolů prostě necítím potřebu odpovídat, to se na mě nezlobte.
  Jarouš: Užila jsem množného čísla! To vám vážně nedošlo? Božině, božině…

 318. Pokud vím tak feministky bojují za rovnoprávnost, která už tu vlastně pár stovek let je. Ale když chcete bojujte dál, ale nemá to význam. Jenom nevím co si pod tímto slovem představujete myslíte si že je rovnoprávné to že muže budete kastrovat a zavírat do uranových dolů na povinnou práci nebo je zabíjet na gilotině? Muži mají stejné právo na plnohodnotný život stejně tak jako ženy, obě pohlaví jsou si rovna. Ani jedni není lepší nebo horší. Pokud nějaký muž napadne, znásilní,.. ženu, zaslouží si za to trest, není to normální, ale kvůli tomu nemusíte odsuzovat všechny muže ke kastraci. Dokonce i některé ženy dělají špatné věci a nejsou nijak zmanipulované. Ovšem ve všech státech rovnoprávnost stále není a je mi to líto a to jsem muž…

 319. Blbá jste vy, když nevíte, že „blbí“ je s tvrdým y. Je to podle vzoru mladý, mladá, mladé.

 320. Nevěřím vám, beztak jste nějaký Franta z Prčic, nebo Jirka z Horní-Dolní co si z nás dělá srandu a směje se u monitoru, zato že reagujeme na jejich faky.

 321. Lepší by bylo kdyby jste mi odpověděla na můj komentář, který je o pár řádků níž…

 322. Uznávám, že text sestry pivnisyr je na luštění velmi jednoduchý a zvládne to téměř každý, nicméně to nic nemění na tom, že blbí jste. Jinak byste totiž nemasturbovali…

 323. Drahý slovenský pyjatče, muž si sice může dát pás dobrovolně, ale pokud tak neučiní, je načase, aby žena zasáhla a nasadila mu jej třeba i proti jeho vůli. Já jsem zcela zdráva (což se však o vás říct nedá, jste nemocný a ani si to neuvědomujete). Starý chlap nejsem. To bych raději byla žížalou, než mužem. A sex je „super“ pouze tehdy, když si toužíte zničit celý organismus a stát se závislým.
  Sestra Bohumila

 324. Muž tak isto ako žena je svoj právny a ten pás cudnosti si ak chce môže dať dobrovolne i ked to normálny človek neni. A čo vám muži takého urobili??? Ja si myslím že bud ste chorobne narušená osoba alebo nejaký starý chlap ktorého nikto nechce. Náhodou sex je super.

 325. Co vy tam v tom svým doupětí děláte? Opíjíte se do němoty a pak sem píšete svoje názory? Nebo tam se všema sestrama šňupete, kouříte či si rovnou pícháte drogy nebo rovnou všechny trpíte schízofrénií? To vy jste hodna jména člověk něják moc, protože moc přemýšlíte. Navíc vžijte se do toho mladého muže a zkuste si představit že vám někdo doporučí aby jste si nechala zašít v.a.g.í.n.u. nebo odstranit p.r.s.a. . Byla by jste ráda? Navíc je vidět že přemýšlíte nedostatečně protože když třeba ve škole kreslíme a spolužák mi řekne ať mu podám gumu, rozhodně tím nemyslí ať mu podám k.o.n.d.o.m. (lidově se mu tak říká). Na závěr bych chtěl dodat, jak může shořet budova plná vody?? Když je člověk nemehlo má zůstat doma.

 326. Já jenom narážím na to, že vymýšlíte příšerný ptákoviny. A co kdyby jste napsaly nový článek.

 327. Když nemáte co říct, tak se nevyjadřujte, Jarouši.

 328. Náklady nejsou zas až takový problém, můžeme zaměstnat komanda dobrovolnic, která budou křižovat krajinu, chytat zvěř do sítí a samce kastrovat. Otázka je, jak jste zmínila, jestli to má smysl. Potom by bylo nutné samice uměle oplodňovat, což by bylo náročné, a navíc polovina narozených mláďat by byli zase samci… a problém by tu byl zase.
  Navrhuji, aby byla odvarlena pouze zvířata žijící v zajetí, která přicházejí denně do styku s člověkem (sperma, zejména u vzácných druhů, zmrazit ve spermabance) a divoká zvířata byla nechána na pokoji. Koneckonců, sex je zvířecí pud a tak jej i ve Femi-světě budou zvířata moci provozovat — lidé ovšem ne, protože mají rozum a umí, nebo měli by umět, se nad své pudy povznést. A kdo to neumí, ten není hoden jména člověk!

  Zároveň se s vámi musím podělit o jeden zlý zážitek. Byla jsem ve čtvrtek dopoledne v aquaparku v Uherském Hradišti plavat a ze skokanskému můstku skočil sotva dva metry ode mě mladý — asi dvanáctiletý, ohyzdný, silně nelibý muž! (Tím, že na mě skočil, mi dal podle psycholožky sestry MUDr. Václavy najevo, že na mě chce „skočit“ i v přeneseném významu, tj. že se mnou chce mít sex!) Tak jsem ho přichytila, řádně jsem mu vyčinila, silně doporučila kastraci a pustila ho. Bohužel si však šel stěžovat zlému plavčíku, který pak naopak seřval mě! Hulvát! Doporučila jsem kastraci i jemu a rudá vzteky jsem odešla. Fuj! Už nikdy tam nepřijdu! Proklela jsem tu budovu a popřála jí, aby do roka shořela na popel!

  VIVA FEMIREVOLUTIA!
  Vaše sestra Bohumila!

 329. Já bych zvířata nechala zvířaty, přece jen nejsou tak inteligetní jako my, A neužívají života takovým způsobem. Bylo velmi nákladné to vykonávat.
  Něco takového bych řešila až v případě že byla zvířata moc divoká, nebo bylo jich příliš moc, ale dnes když jsou pořád vytláčována na menší uzemní tak mi toto přijde zbytečné.
  Vám taky příjemné léto Sestro.

 330. Tomuhle říkáte luštění?? Už v první třídě byly těžší věcí na luštění, já luštím křížovky a sudoku a tohle stačí je opatrně přečíst. Vy si asi myslíte že jsme blbí, co? Mýlíte se…

 331. Díky cenzuře vám nemohu napsat odpovídající komentář ale já se nevzdám… Na vše říkám ne a přeji vám pravý opak.

 332. Rád bych napsal komentář ale už mi došla s tou vaší cenzurou t.r.p.ě.l.i.v.o.s.t. a proto to napíšu stručně: VŠE CO JSTE NAPSALA JE B.L.B.O.S.T., JSOU PROTI VÁM M.U.S.L.I.M.O.V.É. KTERÝCH JE VÍC, POMLUVILA JSTE ARMÁDU, M.U.S.L.I.M.Ů.M JDE O N.Á.B.O.Ž.E.N.S.T.V.Í .NE O S.E.X, PŘEJI VÁM TO SAMÉ AKORÁT Ž.E.N.S.K.O.U VERZI, NEMÁTE T.A.N.K.Y. A L.E.T.E.C.T.V.O. BEZ KTERÝCH NEJDE VYHRÁT V.Á.L.K.A., JSTE VÁŽNĚ „H.R.D.I.N.K.Y“ ŽE SI TU N.A.T.A.H.Á.T.E. CENZURU, T.E.R.O.R.I.S.M.U.S SE NEPOUŽÍVÁ K S.E.X.U!!!

  P.S. Vím že to vypadá směšně ale nemám na výběr.

 333. Rád bych napsal komentář ale už mi došla s tou vaší cenzurou trpělivost a proto to napíšu stručně: VŠE CO JSTE NAPSALA JE BLBOST, JSOU PROTI VÁM M.U.S.L.I.M.O.V.É. KTERÝCH JE VÍC, POMLUVILA JSTE ARMÁDU, M.U.S.L.I.M.Ů.M JDE O NÁBOŽENSTVÍ NE O S.E.X, PŘEJI VÁM TO SAMÉ AKORÁT ŽENSKOU VERZI, NEMÁTE TANKY A LETECTVO BEZ KTERÝCH NEJDE VYHRÁT VÁLKA, JSTE VÁŽNĚ „HRDINKY“ ŽE SI TU NATAHÁTE CENZURU, T.E.R.O.R.I.S.M.U.S SE NEPOUŽÍVÁ K S.E.X.U!!!

 334. Rád bych napsal komentář ale už mi došla s tou vaší cenzurou trpělivost a proto to napíšu stručně: VŠE CO JSTE NAPSALA JE BLBOST, JSOU PROTI VÁM MUSLIMOVÉ KTERÝCH JE VÍC, POMLUVILA JSTE ARMÁDU, MUSLIMŮM JDE O NÁBOŽENSTVÍ NE O S.E.X, PŘEJI VÁM TO SAMÉ AKORÁT ŽENSKOU VERZI, NEMÁTE TANKY A LETECTVO BEZ KTERÝCH NEJDE VYHRÁT VÁLKA, JSTE VÁŽNĚ „HRDINKY“ ŽE SI TU NATAHÁTE CENZURU, T.E.R.O.R.I.S.M.U.S SE NEPOUŽÍVÁ K S.E.X.U!!!

 335. Tím ter.orismem jsem myslel mus.limy. Je jich kdyby něco už 1,65 mili.ardy a dost jich má zbr.aně!! Navíc oni nás.ilí po.užívají na všech nevěří.cích (přísluš.níci jiného nábož.enství) tedy na muží.ch, že.nách a dě.tech bez rozdílu a to že jste feministky je nezajímá, pro ně jste tím ještě láka.vější cíl! Pak je tedy vidět že na naši armádu z vysoka kašlet.e a myslíte si že jsou to jen pyjatci co mají v hlavách vy víte co a nic nedělají! Na jednom webu někdo poml.ouval českou armádu a byl odso.uzen a vy za to co jste napsala by jste měla být taky! Oni ch.rání tuto zem před n.epřáteli a vy je pomlo.uváte, s tím jsem se už v česku setkal ale tohle je vrchol! Dále nemáte zbraně, stra.tegii a ta.ktiku, je to poznat protože těmi komentáři lidi odpu.zujete (furt se mi snažíte dokázat že nemám pravdu) a já tuším ty vaše před.stavy z rusk.ého vál.ečného filmu, jak utíkáte se zbra.němi v rukou proti nep.říteli, který nemá šanci. Nesmysl, dnes už je válka o něčem jiném než o pozemním boji a významnou úlohu hraje i lete.ctvo a tan.ky, které vážně nevím kde seženete!

  K poslednímu odstavci, je vidět že jste tvr.dohlavá jak m.ula (kříže.nec ko.ně a osl.a) a proto mě nutíte taky si něco přát. Dobrá přeji vám přejetí vozidlem nad 40 tun (tank, vlak nebo těžce naložený kamion) a následnou d.eformaci ňa.der a v.ulvy. A k cenzuře chci říct že je to od vás velmi zba.bělé… Tento komentář je několikrát upravován.

 336. Tím ter.orismem jsem myslel mus.limy. Je jich kdyby něco už 1,65 miliardy a dost jich má zbraně!! Navíc oni násilí používají na všech nevěří.cích (přísluš.níci jiného nábož.enství) tedy na muží.ch, ženách a dětech bez roz.dílu a to že jste feministky je nezajímá, pro ně jste tím ještě lákavější cíl! Pak je tedy vidět že na naši armádu z vysoka kašlet.e a myslíte si že jsou to jen pyjatci co mají v hlavách vy víte co a nic nedělají! Na jednom webu někdo poml.ouval českou armádu a byl odso.uzen a vy za to co jste napsala by jste měla být taky! Oni chrání tuto zem před n.epřáteli a vy je pomlouváte, s tím jsem se už v česku setkal ale tohle je vrchol! Dále nemáte zbraně, strategii a taktiku, je to poznat protože těmi komentáři lidi odpu.zujete (furt se mi snažíte dokázat že nemám pravdu) a já tuším ty vaše představy z rusk.ého vál.ečného filmu, jak utíkáte se zbraněmi v rukou proti nep.říteli, který nemá šanci. Nesmysl, dnes už je válka o něčem jiném než o pozemním boji a významnou úlohu hraje i letectvo a tanky, které vážně nevím kde seženete!

  K poslednímu odstavci, je vidět že jste tvrdohlavá jak m.ula (kříže.nec ko.ně a osl.a) a proto mě nutíte taky si něco přát. Dobrá přeji vám přejetí vozidlem nad 40 tun (tank, vlak nebo těžce naložený kamion) a následnou d.eformaci ňade.r a v.ulvy. A k cenzuře chci říct že je to od vás velmi z.babělé… Tento komentář je několikrát upravován.

 337. Tím ter.orismem jsem myslel mus.limy. Je jich kdyby něco už 1,65 miliardy a dost jich má zbraně!! Navíc oni násilí používají na všech nevěřících (příslušníci jiného nábož.enství) tedy na muží.ch, ženách a dětech bez rozdílu a to že jste feministky je nezajímá, pro ně jste tím ještě lákavější cíl! Pak je tedy vidět že na naši armádu z vysoka kašlet.e a myslíte si že jsou to jen pyjatci co mají v hlavách vy víte co a nic nedělají! Na jednom webu někdo poml.ouval českou armádu a byl odso.uzen a vy za to co jste napsala by jste měla být taky! Oni chrání tuto zem před n.epřáteli a vy je pomlouváte, s tím jsem se už v česku setkal ale tohle je vrchol! Dále nemáte zbraně, strategii a taktiku, je to poznat protože těmi komentáři lidi odpu.zujete (furt se mi snažíte dokázat že nemám pravdu) a já tuším ty vaše představy z rusk.ého válečného filmu, jak utíkáte se zbraněmi v rukou proti nep.říteli, který nemá šanci. Nesmysl, dnes už je válka o něčem jiném než o pozemním boji a významnou úlohu hraje i letectvo a tanky, které vážně nevím kde seženete!

  K poslednímu odstavci, je vidět že jste tvrdohlavá jak m.ula (kříže.nec ko.ně a osl.a) a proto mě nutíte taky si něco přát. Dobrá přeji vám přejetí vozidlem nad 40 tun (tank, vlak nebo těžce naložený kamion) a následnou d.eformaci ňade.r a v.ulvy. A k cenzuře chci říct že je to od vás velmi z.babělé… Tento komentář je několikrát upravován.

 338. Tím ter*rorismem jsem myslel mus.limy. Je jich kdyby něco už 1,65 miliardy a dost jich má zbraně!! Navíc oni násilí používají na všech nevěřících (příslušníci jiného náboženství) tedy na muží.ch, ženách a dětech bez rozdílu a to že jste feministky je nezajímá, pro ně jste tím ještě lákavější cíl! Pak je tedy vidět že na naši armádu z vysoka kašlet.e a myslíte si že jsou to jen pyjatci co mají v hlavách vy víte co a nic nedělají! Na jednom webu někdo poml.ouval českou armádu a byl odsouzen a vy za to co jste napsala by jste měla být taky! Oni chrání tuto zem před n.epřáteli a vy je pomlouváte, s tím jsem se už v česku setkal ale tohle je vrchol! Dále nemáte zbraně, strategii a taktiku, je to poznat protože těmi komentáři lidi odpu.zujete (furt se mi snažíte dokázat že nemám pravdu) a já tuším ty vaše představy z rusk.ého válečného filmu, jak utíkáte se zbraněmi v rukou proti nepříteli, který nemá šanci. Nesmysl, dnes už je válka o něčem jiném než o pozemním boji a významnou úlohu hraje i letectvo a tanky, které vážně nevím kde seženete!

  K poslednímu odstavci, je vidět že jste tvrdohlavá jak m.ula (kříženec ko.ně a osl.a) a proto mě nutíte taky si něco přát. Dobrá přeji vám přejetí vozidlem nad 40 tun (tank, vlak nebo těžce naložený kamion) a následnou deformaci ňade.r a vulvy. A k cenzuře chci říct že je to od vás velmi z.babělé…

 339. Tím ter*rorismem jsem myslel muslimy. Je jich kdyby něco už 1,65 miliardy a dost jich má zbraně!! Navíc oni násilí používají na všech nevěřících (příslušníci jiného náboženství) tedy na mužích, ženách a dětech bez rozdílu a to že jste feministky je nezajímá, pro ně jste tím ještě lákavější cíl! Pak je tedy vidět že na naši armádu z vysoka kašlete a myslíte si že jsou to jen pyjatci co mají v hlavách vy víte co a nic nedělají! Na jednom webu někdo pomlouval českou armádu a byl odsouzen a vy za to co jste napsala by jste měla být taky! Oni chrání tuto zem před nepřáteli a vy je pomlouváte, s tím jsem se už v česku setkal ale tohle je vrchol! Dále nemáte zbraně, strategii a taktiku, je to poznat protože těmi komentáři lidi odpuzujete (furt se mi snažíte dokázat že nemám pravdu) a já tuším ty vaše představy z ruského válečného filmu, jak utíkáte se zbraněmi v rukou proti nepříteli, který nemá šanci. Nesmysl, dnes už je válka o něčem jiném než o pozemním boji a významnou úlohu hraje i letectvo a tanky, které vážně nevím kde seženete!

  K poslednímu odstavci, je vidět že jste tvrdohlavá jak mula (kříženec koně a osla) a proto mě nutíte taky si něco přát. Dobrá přeji vám přejetí vozidlem nad 40 tun (tank, vlak nebo těžce naložený kamion) a následnou deformaci ňader a vulvy. A k cenzuře chci říct že je to od vás velmi zbabělé…

 340. Jste hloupá, sadistická mrcha, když někomu přejete neštěstí. A proč by se k vám měli civilisté přidávat? Proč by se měli přidávat k hlupákům? Nehledě na to, že nedokážete porazit armádu, protože oni jsou na podobné věci cvičení. Jste banda k.r.a.v, které kecají naprosté nesmysly.
  Ps. Ten příklad, co jste uvedla, není příklad t.e.r.o.r.i.s.m.u .

 341. Hezky jsem vám to připravila, tak vesele luštětě!!
  Aspoň si to zapamatujete!!

 342. Ž i v o t n í c y k l u s m u ž s k ý c h s a v c ů , r y b, p l a z ů a o b o j ž i v e l n í k ů b u d e n á s l e d u j í c í :
  n a r o z e n í -> d o v r š e n í u r č i t é h o v ě k u -> o d e v z d á n í s p e r m a t u -> k a s t r a c e.
  N a o s t a t n í m u ž s k é p ř í s l u š n í k y s e n e b u d e b r á t o h l e d , n e c h á m e j e ž í t p o c e l ý ž i v o t b e z k a s t r a c e .
  T o s e t ý k á r o s t l i n a n i ž š í c h ž i v o č i c h ů – n i k o l i v v z r ů s t o v ě a l e p o k r o k o v ě ! T a k ž e , p o k u d s e b u d e J a r d a s k r ý v a t z a s v ů j t r p a s l i č í s y n d r o m , t a k m u n a š t í p a c í m š p a l k u u s e k n e m e s e k e r o u i p y j !
  H l a v u b y c h s i s t í m v ů b e c n e l á m a l a .

  A z a z a s t ř e l e n o u s r n k u d n e s o b ě t u j i k u l t u 2 5 0 m l s v é k r v e .

 343. Proboha ženská, o čem to sakra mluvíte ??? Vy jste zbytečně zastřelila zvíře a nám se za to chcete mstít ??!! Fuck logic.

 344. Jste hloupá, sadistická mrcha, když někomu přejete neštěstí. A proč by se k vám měli civilisté přidávat? Proč by se měli přidávat k hlupákům? Nehledě na to, že nedokážete porazit armádu, protože oni jsou na podobné věci cvičení. Jste banda krav, které kecají naprosté nesmysly.
  Ps. Ten příklad, co jste uvedla, není příklad terorismu.

 345. Přeji hezký den, drahé sestry!
  Půjdu rovnou k věci, včera jsem udělala smutnou a fatální chybu!
  Vyšla jsem na zahradu a uslyšela jsem v křoví šramot. Přiblížila jsem se a uviděla jsem srnce!
  Vrátila jsem se do domu pro pušku, nabila jsem ji, tiše jsem šla na zahradu a zvíře jsem asi ze sedmi metrů skolila. Ale božinižel! Když jsem jej pak zběžně prohlédla, zjistila jsem, že to není zlý, pyjatý srnec, ale srnka! Pomodlila jsem se za její duši a vykopala jsem jí hrob, ale život jsem jí vrátit nemohla.
  Ale přivedlo mě to na otázku: Jak to uděláme se samci zvířat po Femirevoluci? Budeme je také kastrovat? Nebyl by to zbytečný zásah do přírody? Ale co nebohé samičky, které jsou denně znásilňovány?

  Příjemné prožití léta a klid v duši, ženo,
  Pyj rozdrcený v lisu na ovoce, muži,
  přeje Sestra Bohumila

 346. Kde jste probožini vzal, že tisíce lidí nemáme, pyjatče?! Máme jich víc, než jen tisíce, a každým dnem se k nám nové sestry feministky přidávají, aby bojovali za správnou věc. A kromě toho, až nastanou otevřené boje, tak se většina civilistek připojí k nám a záškodnickou činností armádu silně oslabí, takže pro nás bude hračka ty tupé nadržence porazit!!!
  Ter*oristé jsou akorát tak muži. Wiki: „Te*rorismus je užití násilí nebo hrozby násilím s cílem zastrašit protivníka a dosáhnout politických cílů.“ A když muž užije násilí, aby zastrašil ženu/dívku a donutil ji mít s ním s*e*x, tak to je co?!
  Váš poslední odstavec nemá smysl ani komentovat, napíšu snad jen tolik, že na svém přání pádu komína na váš pyj trvám a ještě přidávám přání, abyste byl přejet nákladním automobilem o hmotnosti >20 tun.
  PS. Máte problémy s naší cenz*urou? To už tak je, když si ani po sobě nečtete, co napíšete, hlupče zlý!

 347. Kde jste probožini vzal, že tisíce lidí nemáme, pyjatče?! Máme jich víc, než jen tisíce, a každým dnem se k nám nové sestry feministky přidávají, aby bojovali za správnou věc. A kromě toho, až nastanou otevřené boje, tak se většina civilistek připojí k nám a záškodnickou činností armádu silně oslabí, takže pro nás bude hračka ty tupé nadržence porazit!!!
  Ter*oristé jsou akorát tak muži. Wiki: „Terorismus je užití násilí nebo hrozby násilím s cílem zastrašit protivníka a dosáhnout politických cílů.“ A když muž užije násilí, aby zastrašil ženu/dívku a donutil ji mít s ním sex, tak to je co?!
  Váš poslední odstavec nemá smysl ani komentovat, napíšu snad jen tolik, že na svém přání pádu komína na váš pyj trvám a ještě přidávám přání, abyste byl přejet nákladním automobilem o hmotnosti >20 tun.
  PS. Máte problémy s naší cenz*urou? To už tak je, když si ani po sobě nečtete, co napíšete, hlupče zlý!

 348. Omlouvám se za případné chyby, ten komentář jsem musel kvůli cenzuře asi šestkrát předělávat…

 349. Vaše myšlení je vskutku zajímavé, divím se jaktože jste ještě venku… O armádě a chlapech nevíte nic, myslíte si že s tou hrstkou krav dobyjete svět, neodpovídáte mi na všechny komentáře…. vskutku zajímavé. Tak já vám povím co je armáda! V armádě musí být každý psychicky připraven na vše a nějáká banda žen s vidlema a zubními nitěmi pro ně nepředstavuje nic co by jejich psychika nezvládla, oni totiž musí vydržet horší věci než nějakou femirevoluci. Navíc je vidět že jste naší armádě vděčná za to že bojuje proti ter*rismu!! Kdyby nebojovala už by tahle stránka nebyla a vy by jste musely pracovat v domácnosti nebo by vás rovnou zabily (to by vám hodně prospělo)!! Navíc oni mají zbraně, taktiku a strategii což vy nemáte protože furt píšete stovky obsahově stejných komentářů a příspěvků (já napsal takový do kterého jsem to vše dal ale vy jste si ho asi nepřečetla) a kdyby jste tu strategii a taktiku měly už by jste měly tisíce lidí!!

  Takže je vidět že pomalejší, tupější a hloupější jste vy protože já se vám do komentáře napíšu dvě věci a vy mi jen na jednu z nich odpovíte a nebo jen dáte dislike! A ten vzkaz na konci je důkaz vaší hlouposti, protože jen hlupák nebo děcko může takové věci přát (já je psal jako protiváhu ale přestal jsem protože to bylo hloupé a k ničemu)!!

 350. Vaše myšlení je vskutku zajímavé, divím se jaktože jste ještě venku… O armádě a mužích nevíte nic, myslíte si že s tou hrstkou krav dobyjete svět, neodpovídáte mi na všechny komentáře…. vskutku zajímavé. Tak já vám povím co je armáda! V armádě musí být každý psychicky připraven na vše a nějáká banda žen s vidlemi a zubními nitěmi pro ně nepředstavuje nic co by jejich psychika nezvládla, oni totiž musí vydržet horší věci než nějakou femirevoluci. Navíc je vidět že jste naší armádě vděčná za to že bojuje proti terorismu!! Kdyby nebojovala už by tahle stránka zanikla a vy by jste musely držet h*bu nebo by vás rovnou zabily (to by vám hodně prospělo)!! Navíc oni mají zbraně, taktiku a strategii což vy nemáte protože furt píšete stovky obsahově stejných komentářů a příspěvků (já napsal takový do kterého jsem to vše dal ale vy jste si ho asi nepřečetla) a kdyby jste tu strategii a taktiku měly už by jste měly tisíce lidí!!

 351. Vaše myšlení je vskutku zajímavé, divím se jaktože jste ještě na svobodě… O armádě a mužích nevíte nic, myslíte si že s tou hrstkou masařek dobyjete svět, neodpovídáte mi na všechny komentáře…. vskutku zajímavé. Tak já vám povím co je armáda! V armádě musí být každý voják psychicky připraven na vše a nějáká banda ženskejch s vidlemi a zubními nitěmi pro ně nepředstavuje nic co by jejich psychika nezvládla, oni totiž musí vydržet horší věci než nějakou femirevoluci. Navíc je vidět že jste naší armádě vděčná za to že bojuje proti terorismu!! Kdyby nebojovala už by tahle stránka zanikla a vy by jste musely chodit zahalené a držet h*bu nebo by vás rovnou zastřelily (to by vám hodně prospělo)!! Navíc oni mají zbraně, taktiku a strategii což vy nemáte protože furt píšete stovky obsahově stejných komentářů a příspěvků (já napsal takový do kterého jsem to vše namačkal ale vy jste si ho asi nepřečetla) a kdyby jste tu strategii a taktiku měly už by k vám dávno přešly stovky lidí!!

  Takže je vidět že pomalejší, t*pější a hloupější jste vy protože já se vám do komentáře napíšu dvě věci a vy mi jen na jednu z nich odpovíte a nebo jen dáte dislike! A ten vzkaz na konci je důkaz vaší hlouposti, protože jen hlupec nebo děcko může takové věci přát (já je psal jako protiváhu ale přestal jsem protože to bylo hl*upé a k ničemu)!!

 352. Vaše myšlení je vskutku zajímavé, divím se jaktože jste ještě na svobodě… O armádě a mužích nevíte nic, myslíte si že s tou hrstkou masařek dobyjete svět, neodpovídáte mi na všechny komentáře…. vskutku zajímavé. Tak já vám povím co je armáda! V armádě musí být každý voják psychicky připraven na vše a nějáká banda ženských s vidlema a zubními nitěmi pro ně nepředstavuje nic co by jejich psychika nezvládla, oni totiž musí vydržet horší věci než nějakou hloupou revoluci. Navíc je vidět že jste naší armádě chlapů co myslí na sex, masturbaci, jídlo a na chlast, vděčná za to že bojuje proti teroristům z Talibanu!! Kdyby nebojovala, už by tahle stránka zanikla a vy by jste musely chodit zahalené a držet hubu nebo by vás rovnou zastřelily (to by vám hodně prospělo)!! Navíc oni mají zbraně, taktiku a strategii což vy nemáte protože furt píšete stovky obsahově stejných komentářů a příspěvků (já napsal takový do kterého jsem to vše namačkal ale vy jste si ho asi nepřečetla) a kdyby jste tu strategii a taktiku měly už by k vám dávno přešly stovky lidí!!

  Takže je vidět že pomalejší, tupější a hloupější jste vy protože já se vám do komentáře napíšu dvě věci a vy mi jen na jednu z nich odpovíte a nebo jen dáte dislike! A ten vzkaz na konci je důkaz vaší hlouposti, protože jen hlupák nebo děcko může takové věci přát (já je psal jako protiváhu ale přestal jsem protože to bylo hloupé a k ničemu)!!

 353. Armádu neporazíte, protože máte asi nulové vybavení a o tom co se nachází v hlavách se dá diskutovat. Cituji: „Ti (Muži) mají v hlavě jenom masturbaci, sex, chlast a žrádlo.“ dost možná, ale pořád je to asi tak tisíckrát víc, než to co máte vy.

 354. Už jsem se k tomuto tématu vyjadřovala, nicméně pro vás a ostatní pomalejší lidi to napíšu ještě jednou…
  Armáda je ovládaná muži, a ti mají v hlavě jenom masturbaci, sex, chlast a žrádlo… Muži – vojáci bojují jen proto, že jim to někdo přikázal. Kdežto my budeme bojovat za svobodu! A protože budeme mít lepší psychiku, tak ty pyjatce snadno porazíme…

  Podobným hlupcům, jako vy, přeji, aby jim na pyj spadl komín.
  Feministkám a feministům přeji den plný radosti a květin.

 355. Vy si zase myslíte že se k vám každý přidá, co? Navíc proti vám stojí armáda a jestli ta vaše femirevoluce začne, bude smetena z povrchu zemského. Navíc lidí jako já taky není málo…

 356. A co jste vy? Je vidět že o islámském světě nevíte vůbec nic. Ženy jsou tam rády že žijí a kdyby se staly feministkami, muži by je ukamenovali.

 357. Myslíte si že je nás tak málo a že jsou tu jen sestry? Vy hloupí, nevykastrovaní muži… K tomu se není třeba více vyjadřovat.

 358. Souhlasím se Sestrou Bohumilou, a doporučuji pás cudnosti všem mužům, kteří nemají na to se vykastrovat, já jsem od 30 kastrovaný a do tě doby jsem nosil pás cudnosti a nyní jsem naprosto spokojený a konečně jsem pochopil smysl života 🙂 .

 359. A vy jste zase největší kráv*a kterou znám… Můslimáky moc v lásce nemám ale kdybyste přišly vy, bylo by mi milejší se k nim přidat.

 360. A vy jste zase největší kráva kterou znám… Můslimáky moc v lásce nemám ale kdybyste přišly vy, bylo by mi milejší se k nim přidat.

 361. A vy jste zase největší krá*va kterou znám… Islám moc v lásce nemám ale kdybyste přišly vy byl by mi milejší.

 362. A vy jste zase největší kráva kterou znám… Islám moc v lásce nemám ale kdybyste přišly vy byl by mi milejší.

 363. Anna S. : A já vám nařizuji navštívit opravdu dobrého psychiatra. Taktéž se vám to bude jednou hodit.

 364. Trebaja: To že jste asexuál, vám chválím, nic méně jste pořád muž, a jakožto muž máte stále penis, a může vám kdykoliv přeskočit v hlavě, takže stejně bych vám pás cudnosti nařídila nosit, ideálně již teď, aby jste po Femirevoluci na něj byl zvyklý. A mohl jste jít příkladem ostatním.

 365. Velmi pevne dufam, ze niekto radoby “MATKY“ ako Vy cim skor rozpozna a Vase deti Vam cim skor odoberu, nech ich stihnete uplne zdegenerovat a znicit! A Vas zatvorit do onca zivota do blazinca aj Vam podobne hlupane…. Nastastie drviva vacsina zien a muzov sa na tychto strankach bud dobre zasmeje ( pripadne sa mu na chvilu urobi zle z tych Vasich feministickych dristov ako mne ) ale smutne je ze niekolko chorych ludi ako Vy stihnu znicit zivoty niektorym detom, ktore nemaju sancu sa branit…

 366. Mimochodem jak tak zjišťuju,tak na těhle stránkách jsou spíš sv*ině převlečený za feministky

 367. Aha.Takže i když jsem asexuál obskakuju ženy jako kohout slep*ice. Řeknu vám novinku. Čtyři holky se mnou chtěly spát a já je všechny odmítl. Nevím proč já jsem ten špatný když svůj pyj vůbec nepoužívám. Dejte si hadr na hlavu a hoďte se do klidu.

 368. Jo aha.Takže i když jsem asexuál obskakuju ženy jako kohout slepice. Řeknu vám novinku. Čtyři holky se mnou chtěly spát a já je všechny odmítl. Nevím proč já jsem ten špatný když svůj pyj vůbec nepoužívám. Dejte si hadr na hlavu a hoďte se do klidu.

 369. Jo aha, takže i když jsem asexuál obskakuju holky jako kohout slepice. Řeknu vám novinku. 4 holky se mnou chtěly spát a já je všechny odmítl. Nevím proč já jsem ten špatný když svůj pyj vůbec nepoužívám. Dejte si hadr na hlavu a hoďte se do klidu.

 370. Myslel jsem pumpovací brokovnici na 5 nábojů ale lepší bude puška s bodákem.

 371. Ona nejdříve pošle pár „sester“ aby se neohrozila a pak půjde sama. 2+1=3, moc broků potřebovat nebudeš a ještě budeš za hrdinu, když zastavíš tuhle „revoluci“.

 372. A jak to asi uděláte když vám při vašem příchodu jako první ustřelím hlavu?

 373. Psát budu co budu chtít a navíc takových služek je plný svět protože ženy jsou rády když nemají takovou odpovědnost jako muži.

 374. To je ale blbost. Když není kohout vykastrovaný chová se tak jak ho to naučila příroda tedy jako vůdce. Ale když je vykastrovaný už se jako vůdce nechová a je k ničemu protože slepi*ce nemají vůdčí schopnosti a nedokážou se bránit. Takže když všechny muže vykastrujete bude to pěkně na nic.

 375. To je ale blbost. Když není kohout vykastrovaný chová se tak jak ho to naučila příroda tedy jako vůdce. Ale když je vykastrovaný už se jako vůdce nechová a je k ničemu protože slepi*ce nemají vůdčí schopnosti a nedokážou se bránit. Takže když všechny muže vykastrujete bude to pěkně na hovno.

 376. Klídek ganenoxi, třeba já jsem na to slovo hrdý, protože vím, že jsem v tomhle ohledu lepší než ony. : D

 377. Ještě jednou sem napíšete slovo pyjatec, tak vás rozsekám do nudlí, rozstřílím a udělám z vás kapra namodro.
  A vykřičníky také omezte.

 378. Místo žena jste měl napsat služka.
  Služka = žena pyjatých názorů, která podporuje (nevykastrované) pyjatce a naopak nepodporuje feminismus. Takové (slu)ženy jsou stejně špatné, jak muži…

 379. Ale pyjatče…
  Podívejte se na příklad kohouta.
  Nevykastrovaný kohout pořád skáče na slep*ice — znásilňuje, pere se s jinými kohouty, útočí i na děti.
  Vykastrovaný kohout je o tolik mírnější a hodnější…
  Z tohoto příkladu jde jasně vidět, že z kohoutových varlat jdou špatné hormony, které jsou zodpovědné za jeho útočné a sexistické chování. A totéž je to i u muže!!!
  Varlata jsou zdrojnicí zla!!!
  Takže ano, já jsem ta dobrá, protože vás chci zla zbavit, a vy jste ten zlý, protože si chcete zdroj zla ponechat. Chápete už konečně?!?!?!

 380. Ale pyjatče…
  Podívejte se na příklad kohouta.
  Nevykastrovaný kohout pořád skáče na slepice — znásilňuje, pere se s jinými kohouty, útočí i na děti.
  Vykastrovaný kohout je o tolik mírnější a hodnější…
  Z tohoto příkladu jde jasně vidět, že z kohoutových varlat jdou špatné hormony, které jsou zodpovědné za jeho útočné a sexistické chování. A totéž je to i u muže!!!
  Varlata jsou zdrojnicí zla!!!
  Takže ano, já jsem ta dobrá, protože vás chci zla zbavit, a vy jste ten zlý, protože si chcete zdroj zla ponechat. Chápete už konečně?!?!?!

 381. Nabitá brokovnice vám bude zasunuta do řiti a potom osobně zmáčknu spoušť. A pokud tuto operaci přežijete, tak budete těmi prkny umlácen!!!

 382. A vy si myslíte že zlepšíte svět, tím že všechny vykast*ujete, zbavíte je práv a nastolíte ty svoje nesmysly? Ne ne tím si nikoho nezískáte. Copak to není bar*arské? Pochopil bych to kdybychom vám my muži usekávali p***, zašívali v**** a k tomu vás nutili otrocké práci v domácnosti celé týdny v kuse, ale my nic takového neděláme.

 383. A vy si myslíte že zlepšíte svět, tím že všechny vykast*ujete, zbavíte je práv a nastolíte ty svoje nesmysly? Ne ne tím si nikoho nezískáte. Copak to není bar*arské? Pochopil bych to kdybychom vám my muži usekávali p***, zašívali v**** a k tomu vás nutili otrocké práci v domácnosti celé týdny v kuse, ale my nic takového neděláme. Dnes platí takzvaná genderova rovnost která zrovnoprávňuje muže a ženy (ale o tom jste vy asi nic neslyšely) takže nechápu o co vám jde.

 384. A vy si myslíte že zlepšíte svět, tím že všechny vykast*ujete, zbavíte je práv a nastolíte ty svoje nesmysly? Ne ne tím si nikoho nezískáte. Copak to není barbarské? Pochopil bych to kdybychom vám my muži usekávali p*sa, zašívali vag*ny a k tomu vás nutili otrocké práci v domácnosti celé týdny v kuse ale my nic takového neděláme. Dnes platí takzvaná genderova rovnost která zrovnoprávňuje muže a ženy (ale o tom jste vy asi nic neslyšely) takže nechápu o co vám jde.

 385. A vy si myslíte že zlepšíte svět, tím že všechny vykast*ujete, zbavíte je práv a nastolíte ty svoje zákony? Ne ne tím si nikoho nezískáte. Copak to není barbarské? Pochopil bych to kdybychom vám my muži usekávali p*sa, zašívali vag*ny a k tomu vás nutili otrocké práci v domácnosti celé týdny v kuse ale my nic takového neděláme. Dnes platí takzvaná genderova rovnost která zrovnoprávňuje muže a ženy (ale o tom jste vy asi nic neslyšely) takže nechápu o co vám jde.

 386. A vy si myslíte že zlepšíte svět, tím že všechny chlapy vykast*ujete, zbavíte je práv a nastolíte ty svoje nefunkční zákony? Ne ne tím si získáte jen nepřátele. Copak to není barbarské? Pochopil bych to kdybychom vám my muži usekávali p*sa, zašívali vag*ny a k tomu vás nutili otrocké práci v domácnosti celé týdny v kuse ale mi nic takového neděláme. Dnes platí takzvaná genderova rovnost která zrovnoprávňuje muže a ženy (ale o tom jste vy asi nic neslyšely) takže nechápu o co vám jde.

 387. A vy si myslíte že zlepšíte svět, tím že všechny chlapy vykastrujete, zbavíte je práv a nastolíte ty svoje nefunkční zákony? Ne ne tím si získáte jen nepřátele. Copak to není barbarské? Pochopil bych to kdybychom vám my muži usekávali p*sa, zašívali vag*ny a k tomu vás nutili otrocké práci v domácnosti celé týdny v kuse ale my nejsme takoví. Dnes platí takzvaná genderova rovnost která zrovnoprávňuje muže a ženy (ale o tom jste vy asi nic neslyšely) takže nechápu o co vám jde.

 388. A vy si myslíte že zlepšíte svět, tím že všechny chlapy vykastrujete, zbavíte je práv a nastolíte ty svoje nefunkční zákony? Ne ne tím si získáte jen nepřátele. Copak to není barbarské? Pochopil bych to kdybychom vám my muži usekávali prsa, zašívali vagíny a k tomu vás nutili otrocké práci v domácnosti celé týdny v kuse ale my nejsme takoví. Dnes platí takzvaná genderova rovnost která zrovnoprávňuje muže a ženy (ale o tom jste vy asi nic neslyšely) takže nechápu o co vám jde.

 389. A masařky nejsme také!
  Jsme skupina žen, která chce zlepšit svět.

 390. Dobře, uznávám že vy nejste banda. Vy jste totiž stádo barbarských masařek!

 391. To jo. Ještě ke všemu když vlaky budou zastavovat na přejezdu. To ta cesta bude trvat hodně dlouho

 392. Proč všechny moje komentáře čekají na schválení,který nepřijde?

  btw Jardo,mrknu jestli něco takového je nebo ne …

 393. To byl jen takový nápad Jardo,že by to bylo zajímavý. Nevím,jestli nějaká taková stránka existuje. Ale mrknu 🙂

 394. jen taková menší otázka? jste všichni tak vymaštěný nebo čím to je? už dlouho mám pocit, že sou ženský tak trošku zmatený, každejch 5 minut maj na stejnou věc jinej názor, nevěděj co chtějí a když nedostanou to co chtějí tak začnou dělat sračky jako vy tady…..jen tak do úvodu………

  takže, čtu tady v každym druhym komentáři „vykastrovat, vykastroval, uřezat koule“… slyšeli jste někdy o tom jak se lidi rozmnožujou ? pokud ne tak vám to rád osvětlim… mužský úd je vložen do ženské vagíny a po následném oplodnění což je splynutí spermie s vajíčkem vznikne novej člověk…zbytek se vyhledejte nevzdělané femishitky 😉 tudíž jak byste chtěli provádět rozmnožování v té vaší feministické organizaci, která je při nejmenším k smíchu ?

  školy pro mentálně narušené už zavedené jsou, tam si můžete cpát svoje týraný děti jak je jen libo…

  často se tady oháníte tím že jsou chlapy úchylný sprostý zlý atd. a odpovídáte formou urážky, vyhrožování apod. čímž se zařazujete do stejný skupiny lidí jakou se tu snažíte pomlouvat…do skupiny zvrhlích mentálně narušených lidí

  s pozdravem p.f.

 395. Trebaja: Existuje nějaká ta stránka o které jste mluvil(a)? Jestli ano, dal(a) byste odkaz?

 396. SB: Jediné co musím je umřít, takže si to budu vyplňovat jak chci. Jinak své děti budu vychovávat podle svého a rozhodně ne podle toho vašeho nacistického feminismu.

 397. To jo,ještě ke všemu když kvů.li vám budou vlaky zastavovat na každym přejezdu 😀 To se ta cesta teprve protá.hne 😀

 398. Jo. Ještě ke všemu když kvůli vám budou vlaky zastavovat na přejezdech. To se to teprve protáhne ta jízda 😀

 399. To jo,ještě ke všemu když kvůli vám budou vlaky zastavovat na každym přejezdu 😀 To se ta cesta teprve protáhne 😀

 400. Ach jo s váma se fakt nedá normálně mluvit. Asi bych měl jít nakoupit náboje do brokovnice a prkna na výrobu barikády.

 401. No a co je furt lepší mít chybu v gramatice než ve svém mozku jako vy a vaše banda.

 402. A mimochodem koukám,že jsem se asi pořádně spletl. Vždycky jsem si myslel,že femina chce rovnoprávnost a nakonec se na těhle (Fakt nevim jak bych tyhle stránky nazval) dozvím, že jim jde o kastrace a ponižování mužů. A to si prosím ty ženy ještě říkají „člověk moudrý“ … No musim se smát to jinak nejde. Moudrý člověk by s něčím takovým nepřišel. Ale i kdyby to tu myslely vážně,jsem v klidu. Dvě ženský svět nezmění.. Akorát by mě zajímalo,jak by dopadla stránka,která by propagovala násilí na ženách za jejich názory na feministky.com. To by bylo počteníčko..

 403. Aj tak to jsem velmi zlý. Netušil jsem,že odmítnutí kastrace ze mě dělá velmi, ale velmi zlého pyjatce. Děkuji za vysvětlení

  Závěrem : Já jsem zlý protože se nechci nechat vykastrovat a vy jste zřejmě moc a moc hodná,že mě kastrovat chcete. Dobře postavený na hlavu.

  btw,jsem asexuál, tudíž tu věc dole nepoužívám.

 404. To je bohužel škoda, že v ČR není ani jedna. No snad do budoucna přibyde aspoň jedna či dvě, i internátem, aby tam mohli děti zůstat celý týden, a nemuseli každý den jezdit z velké dálky do školy, a zase domů.

 405. No tak některé ženy, jsou spíše či jsou služky, tak zde by byl asi problém, ale ostatní samozřejmě pochopí, že feminismus jsou samé výhody pro něj.
  A vy asi tak nebudete úplně v pořádku, když máte v komentáři chybu, a ještě jste si ji neopravil.
  Matky by nepáchli sebevraždy, a ani nepáchali.

 406. Ne 7 miliard nejsou jen muži ale stejnak i ženy budou naštvané. To se vám to píše když tu máte nainstalovanou cenzůru a člověk musí svoje komenty předělávat!!

 407. Mě rodiče vychovali podle tradiční výchovy a jsem hodný, citlivý a samostatný!! Dítě vychované v tý vaší (nechci ani říkat jaké výchově) bude mít strach sáhnout si do rozkroku, bude mít vymytý mozek a bude v tomhle světě nepoužitelné!! To co teď píšu stylem který vy považujete za zlý a chlípný není styl který používám často. Používám ho jen na lidi kteří jsou jako vy, tedy naivní, hloupí, nafoukaní a sadističtí!!!

 408. HAHAHAHAHAHAAAAAAAAA!!! PRO KRISTOVY RÁNY VÁM UŽ ASI FAKT DOCHÁZÍ ŘEČ! „Lžete, hlupec evidentně JSTE…“ JEŠTĚ NAIVNĚJŠÍHO ČLOVĚKA JSEM NIKDY NEPOTKAL A NEVĚŘIL JSEM ŽE EXISTUJE ALE TEĎ UŽ VĚŘÍM PROTOŽE S VÁMA SE NEDÁ NORMÁLNĚ MLUVIT! „Náš feministický režim udělá všem dobře a očistí tento svět od masturbace a sexu a světu to jen prospěje. A všichni chlípníci skončí v uranových dolech!“ ACH TO SE FAKT NEDÁ ČÍST! ODKUD JSTE PŘIŠLA Z BLÁZINCE? JAK SI MŮŽETE MYSLET ŽE VYKONÁTE DOBRO KDYŽ VĚTŠINA MUŽŮ A ŽEN BUDE NA VÁS NAŠTVANÁ PROTOŽE !!!SEX JE PUD KTERÝ NÁM DALA PŘÍRODA (BŮH POKUD CHCETE)!!! A ŽENY HO MAJÍ TAKY ROZUMÍTE??!! 99% MUŽŮ VÁS ODMÍTNE PROTOŽE LIDI NEJSOU BLBÍ JAKO VY!! TO VY JSTE HLUPEC KTERÝ SI TO NEDOKÁŽE PŘIZNAT!! A TĚCH ZLÝCH PYJATCŮ BUDE TOLIK CO MUŽŮ NA PLANETĚ TEDY !!!7 MILIARD!!! A ŽÁDNÝ NEBUDE SOUHLASIT TÍM JSEM SI JIST!!!

  A ty vaše vzkazy že přejete tý svý bandě dobrý den a nám nemoci si laskavě odpusťte a říkat mi pyjatec nebo pyjonýr mi nevadí!! CO MĚ NEZABIJE TO MĚ POSÍLÍ A NĚJAKÉ PŘÁNÍ NEMOCÍ MĚ ANI NEPŘINUTÍ ZAMYSLET SE NAD NÍM!!!

 409. Ajajajajaj tak to jsem velmi zlý 😀 Netušil jsem,že odmítnutí kastrace ze mě dělá velmi ale velmi zlého pyjatce.. Děkuji za objasnění.

  Závěrem : Já jsem zlý protože se nechci nechat vykastrovat a vy jste zřejmě strašně hodná,že mě kastrovat chcete. Dobře postavený na hlavu.

  btw,jsem a.s.e.x.u.á.l, tudíž tu věc dole nepoužívám.

 410. Ajajajajaj tak to jsem velmi zlý 😀 Netušil jsem,že odmítnutí kastrace ze mě dělá velmi ale velmi zlého pyjatce.. Děkuji za objasnění.

  Závěrem : Já jsem zlý protože se nechci nechat vykastrovat a vy jste zřejmě strašně hodná,že mě kastrovat chcete. Dobře postavený na hlavu.

  btw,jsem asexuál, tudíž tu věc dole nepoužívám.

 411. (Oprava: Na první 4 otázky musí být vaše odpověď NE, na poslední 3 ANO).
  Jarouši, aniž budu komentovat vaši ohromnou chlípnost, ke které jste se teď znovu hrdě přihlásil — jak se můžete označit za dobrého, když nevychováváte děti podle feminismu? Vždyť je tím jen a jen týráte a chcete pro ně jenom to nejhorší!!!

 412. 1.: Ano
  2.: Ano
  3.: Nad tím jsem nikdy nepřemýšlel
  4.: Nad tímhle taky ne
  5.: Ne
  6.: Ne (to se nikdy nestane)
  7.: Ne
  Sečteno podtrženo, jsem velice dobrý člověk a vy se jděte bodnout. : D

 413. Za prvé: jste hloupá
  za druhé: oni si taky mysleli, že je jejich směr správný
  za třetí: nikoho na to vaše „dobro“ neobrátíte a ani nikoho nepotrestáte
  a finální bod: to co říkáte, se fakt nestane.

 414. Nu dobře, nejste starý padesátiletý úchyl co věčně masturbuje a čumí na porno… jste mladý devatenáctiletý úchyl, co věčně masturbuje, čumí na porno a navíc znásilňuje nebohou dívku, kte*rou považuje za svůj majetek a ona mu ze strachu slouží.
  Myslíte si, že vás to kdovíjak šlechtí?!
  Vy budete v těch dolech makat 20 hodin denně, zlý pleticháři…

 415. Nu dobře, nejste starý padesátiletý úchyl co věčně masturbuje a čumí na porno… jste mladý devatenáctiletý úchyl, co věčně masturbuje, čumí na porno a navíc znásilňuje nebohou dívku, kterou považuje za svůj majetek a ona mu ze strachu slouží.
  Myslíte si, že vás to kdovíjak šlechtí?!
  Vy budete v těch dolech makat 20 hodin denně, zlý pleticháři…

 416. Lžete, hlupec evidentně JSTE… No hlupec si samozřejmě nepřizná, že je hlupec.
  Náš životní styl a politický program je narozdíl od nacismu, nebo komunismu správný. A na toto dobro obrátíme všechny pyjatce… A který odmítne, samozřejmě bude po zásluze potrestán.

  Tak to bude a již žádný, skutečmě žádný zlý pyjatec to nezmění…

 417. Záleží na několika faktorech.
  – Masturbujete?
  – Máte sex bez úmyslu počít dítě?
  – Považujete ženy za méněcenné?
  – Považujete se za lepšího řidiče, než žena?
  – Byl byste ochoten se vykastrovat?
  – Byl byste ochoten žít ve Femi-světě?
  – Pokud máte děti, vychováváte je podle zásad feminismu?

  Pokud je jakákoli z vašich odpovědí NE, -> jste nadmíru zlý a je nutné vás potrestat — žhavoželeznou kastrací…

 418. Dovolila u toho kterému právě píšu a říká si Anna S. ?

 419. Jo, ani nečte moje komenty které jsou na konci těchto diskusí.

 420. Nejsem blbý ani hlupec protože normální člověk by se k vám nepřidal! Normální muž si cenní svých genitálií protože se normální ženě líbí ale to vy asi nevíte! Navíc nejsem nacista, to že bych raději šel k nacistům jsem myslel jen kvůli tomu že ten váš plán s usekáváním pyjů a varlat a nošením opasků cudnosti se nedá srovnat s rozsahem svinstev co dělali nacisti vy jedna zlá, prsatá masařko!!!

  Všem odpůrcům těchto satanistických stránek nádherný den a štěstí. A vám a tý vaší bandě žaludeční vředy. (tímto se jen bráním proti vašemu vzkazu)

 421. Mimochodem,čím to asi je,že slavná sestra Bohumila má u svých komentářů samý dislike a muži samý like? Asi chyba matrixu ..

 422. A já jsem zlý anebo hodný pyjatec hm? To mě zajímá. Pak, až mi odpovíte, vám k tomu něco řeknu ..

 423. paní bohumilo to co tu propagujete je jak proti lidskosti tak i přirozenosti jen pro to že mužům narostlo v rozkroku něco jiného než vám jsou okamžitě špatní?co vám tak strašného muži udělali že je tolik nesnášíte?někdo vás znásilnil či zneužíval?jestli ano tak se spíš zamyslete přestante všechny házet do jednoho pytle a zbavte se své zahořklosti bude vám líp

 424. Ano, blbý jste, jinak byste se už dávno vykastroval a přidal k nám. A o tom, že nejste nacista už teď, také silně pochybuji, zlý hlupče.

  Hodným lidem přeji krásný den. Vám + podobným jako vy přeji velmi silnou úplavici.

 425. Pche! Pochybuji že by vás tam Švýcaři nechali takové zrůdnosti!

 426. Já ti dám optimální pohlavní vývoj vy krávo jedna!! Kdo je tady zlý na rozdíl od vás??!! Myslíte si že jsem tak blbý a budu pít odvar z jedovaté byliny??!! To vy jste mě naštvala s těmi svými středověkými názory, mi je 19 opasek cudnosti jsem nenosil a jsem zdravý a moje genitálie správně vyvinuté!!! TO VY A TO VAŠE ZLÉ, ODPORNÉ A ZRŮDNÉ STÁDO MASAŘEK, AŤ SE SMAŽÍ V PEKLE!!! RADĚJI BYCH ŠEL KE KOMUNISTŮM, NACISTŮM A MUSLIMSKÝM RADIKÁLŮM NEŽ K VÁM!!!

 427. Vážně si myslíte, že jsou matky tak tupé a špatné, že by své dítě raději zabily, než aby mu daly pás cudnosti pro jeho optimální pohlavní vývoj?!
  Tak zlý jste možná tak jedině vy!!!
  Chcete pro naše děti i pro celý svět jedině to nejhorší!
  Velmi se styďte! A urychleně se potrestejte za svou špatnost tak, že vypijete čaj z durmanu!
  Naštval jste mě tak, jak se to už dlouho nikomu nepovedlo!!!
  Usmažte se v pekle, extrémně zlý, chlípný, špatný pyjonýre!

 428. Sestro Anno, nyní bohužel existuje jen několik feministických škol, a v České republice není ani jedna. Ale po Femirevoluci budou feministické školy všechny! Dívky a hodní chlapci se tam budou učit zásadám cudnosti a správného chování.
  A naopak, pro zkažené mladé služky a pro zlé chlapce budou vyhrazeny speciální školy s vojenskou výchovou, kde budou ti malí hajzlové vychováváni v lepší lidi za pomoci karabáče namočeného v octě!!!

 429. J.: Většina mužů, kteří skutečně něco dokázali v životě, byli asketové, kteří neonanovali a sex měli jen pokud to bylo nutné. Ostatní slavní muži byli/jsou slavní, protože parazitují na ženách a jejich úspěších.
  Anonymus: Ve Švýcarsku, v lůně Alp. Přesné místo vám neřekneme, jste totiž nadmíru zlý!
  Jarda: Zase si vymýšlíte! Vy o tom čerta víte, tak mlčte, Jarouši.

 430. Matky by páchly se svými dětmi sebevraždy než aby jim nasadily opasky cudnosti!! Co si myslíte o lidech, že jsou úplně blbí a uvěří těm vaším kecům?!

 431. Já bych navrhovala, zasvést Feministické školy.
  A co vy na to Bohumilo? Vše ohledně pásů cudnosti a výchovy by bylo rozšířeno i dál.

 432. A kde je ta femiuniverzita?? Mám pocit že je to jen výplod vaší střeštěné fantazie!!

 433. Protože je to nesplnitelná blbost, nemáte zbraně, politickou stranu a hlavně nemáte respekt!! Proč si vy nepřiznáte že to nemáte v hlavě v pořádku když píšete takové, vysloveně sr*čky!! A jak si mě vlastně představujete, že jsem starý padesátiletý úchyl co věčně masturbuje a čumí na porno??!! Blbost je mi totiž 19 let a sex jsem měl jen jednou se svojí holkou (která mě má ráda a já ji) což nemůže vadit!! Navíc ona stejně jako já nenávidí tuto nesmyslnou stránku!!! Říkejte si že je služka, říkejte si že jsem pyjatec nám to nevadí!!!

 434. Protože je to nesplnitelná blbost, nemáte zbraně, politickou stranu a hlavně nemáte respekt!! Proč si vy nepřiznáte že to nemáte v hlavě v pořádku když píšete takové, vysloveně sr*čky!! A jak si mě vlastně představujete, že jsem starý padesátiletý úchyl co věčně masturbuje a čumí na porno??!! Blbost je mi totiž 19 let a sex jsem měl jen jednou se svojí holkou (která mě má ráda a já ji) což nemůže vadit!! Navíc ona stejně jako já nenávidí tuto dementní stránku!!! Říkejte si že je služka, říkejte si že jsem pyjatec nám to nevadí!!!

 435. Protože je to nesplnitelná blbost, nemáte zbraně, politickou stranu a hlavně nemáte respekt!! Proč si vy nepřiznáte že to nemáte v hlavě v pořádku když píšete takové, vysloveně sračky!! A jak si mě vlastně představujete, že jsem starý padesátiletý úchyl co věčně masturbuje a čumí na porno??!! Blbost je mi totiž 19 let a sex jsem měl jen jednou se svojí holkou (která mě má ráda a já ji) což nemůže vadit!! Navíc ona stejně jako já nenávidí tuto dementní stránku!!! Říkejte si že je služka, říkejte si že jsem pyjatec nám to nevadí!!!

 436. No fakt furt plácám nesmysly a co ta vaše stránka ta snad není blbost? Navíc každý se plete, žena i muž, bez rozdílu. Kdybych byl žena tak jsem pořád proti této stupidní stránce rozumíte??!!

 437. Poslední otázka. V životě je mnohem víc věcí, co ženám škodí víc než nějaký pyje (Tím nechci tvrdit, že souhlasím s tím, že ženám pyje škodí – pouze uvádím váš názor). Rychlé občerstvení, GMO potraviny, umělé sladidlo aspartam a spousta dalšího. Nemyslíte si, že by bylo rozumější bojovat proti tomu, abychom umírali ve třiceti na rakovinu kvůli stravě, kterou nás cpou, než hlídat chlapce aby nosili pás cudnosti? A nejen chlapce ale muže všeobecně. Řeknu vám to takhle – v životě jsem ženu neznásilnil a v životě bych to také neudělal. Nemám žádné „černé myšlenky“ a z toho důvodu fakt, že bych měl nosit opasek se mi velice příčí, až hnusí. A nikdo na mě takovou věc nedostane. Nehodlám být potrestán za věc, kterou jsem nikdy nespáchal.

 438. Poslední otázka. V životě je mnohem víc věcí, co ženám škodí víc než nějaký pyje (Tím nechci tvrdit, že souhlasím s tím, že ženám pyje škodí – pouze uvádím váš názor). Rychlé občerstvení, GMO potraviny, umělé sladidlo aspartam a spousta dalšího. Nemyslíte si, že by bylo rozumější bojovat proti tomu, abychom umírali ve 30 na rakovinu kvůli stravě, kterou nás cpou, než hlídat chlapce aby nosili pás cudnosti? A nejen chlapce ale muže všeobecně. Řeknu vám to takhle – v životě jsem ženu neznásilnil a v životě bych to také neudělal. Nemám žádné „černé myšlenky“ a z toho důvodu fakt, že bych měl nosit opasek se mi velice příčí, až hnusí. A nikdo na mě takovou věc nedostane. Nehodlám být potrestán za věc, kterou jsem nikdy nespáchal.

 439. to, že při orgazmu odumírají mozkové buňky, to je možná pravda ale také z mnoha lékařských výzkumu výplíva, že sex je z mnoha důvodů velice prospěšný a zdraví a bojujte si jak chcete je to tak.

  Vsadím se, že Einstein taky onanoval a jaká to byla hlava. A všichni doktoři, vědci, právníci, profesoři to nejsspíš dělaj a jak se to na nich přesně projevuje?
  A nezapomeňte, že zakázané ovoce chutná nejlépe……….
  Takže první, co muž po výchově na pásu cudnosti udělá bude, že půjde a bude se snažít přijít na orgazmus jakým koliv způsobem.

 440. To je na ženě jstli si od muže nechá zkazit život nebo ne.
  Moje známa zažila otřesné domácí násilí, kvůli tomuto chlapovi skončila se dvěma dětma na ulici a musela do azilového domu, kde měla naprosto otřesné zážitky, poté bydlela v obecným bytě ale neměla na elektčinu, takže se dvěma dětmi byla bez elk. jeden celej rok. Ze stresu se jí vrátili ep. záchvaty. Šla ale do sebe, dálkově si dodělala vejšku, našla si pěknou práci a hodnýho chlapa a te´d je šťastná. A taky mohla dát děti do děcáku a plakat jak jí muž zničil života ale ona raději bojovala, protože mezi muži jsou hajzlové stejně tak jako mezi ženami. To záleží na ženský jestli si život nechá zkazit nebo ne.

  A ve světe je spoustu násilí na ženách a je to velice smutné, ale svými pravidly a fanatizmem jim nijak nepomáháte. Akorát podporuje u mužů nenávist k ženám a proto Vás( pardon nemohu vás nazývat feministkami) a tento web považuji za velice pro ženy nebezpečný.

 441. Bylo to dokázáno vědkyněmi z Femiuniverzity, Jarouši…

 442. Proč pořád pochybujete o tom, že bude Femirevoluce?!
  Jste hlupec, který si prostě nechce a nechce přiznat, že to nemá v hlavě v pořádku…
  A pokud jde o vaše výhružky v posledním odstavci. Já vám zase přeji, aby do vašeho bytu vtrhly všechny ženy, kterým jste kdy zničil život (a podle vaší celkové chlípnosti usuzuji, že jich bude sto a více) a umlátily vás až k smrti ve vaší vlastní posteli!!!

 443. Vy píšete blbosti neustále.
  Jen si to v 99% případů neuvědomujete…
  Za to můžou ty vaše hormony, co jdou z varlat, kdybyste byl žena nebo kastrát, neplácal byste nesmysly!!!

 444. Blbost jsem napsal, u šíleného psychologa nebo psycholožky.

 445. Ano a taky mi navrhly abych si ustřelil koule revolverem nebo pistolí 😀

 446. Asi u nějakého šíleného psychiatra nebo psychiatričky. Jo zdravím tě Jardo četl jsem tvé komenty, tebe odsoudili k trestu smrti ubitím prknem. Mě vykastrujou žhavým železem a pak na gilotinu.

 447. Jak jste přišla k tomu, že se přitom snižuje inteligence?

 448. Vím o nich víc než dost ale dělit se o ně s váma nebudu. A podle čeho usuzujete že jsem tupý když vy pořád sníte, mluvíte a píšete o femirevoluci která je jen hloupý sen, proč nezavřou na zvláštní oddělení vás když všechny vaše příspěvky dokazují že jste tupá vy a akorát si to nedokážete přiznat? A ještě jedna věc JÁ NESKONČÍM ANI NA GILOTINĚ ANI V DOLE PROTOŽE NEJSEM DEB*L ABYCH VĚŘIL V TU VAŠI SLAVNOU FEMIREVOLUCI.

  Odpůrcům těchto nesmyslných stránek přeji hezký den a feministkám přejetí autem, vlakem, tankem, nebo jiným dopravní prostředkem s vahou nad jednu tunu.

 449. Vy o duševních nemocech nic nevíte… Kdyby si váši druhou větu přečetl skutečný odborník na psychiatrii, tak vás nechá pro vaši oslnivou tupost rovnou zavřít na zvláštní uzavřené oddělení.
  A uvidíme, jestli skutečně nebudete makat v uranovém dole, když druhá alternativa, vedle dolu bude gilotina…

 450. Sama patříte do blázince. Kdybych byl duševně nemocný tak jsou moje komentáře ve stylu: „Ste vipatlany feminystki a jste krava vimatlana!“ (což vy vlastně jste) a jakmile by jste mi napsala komentář ve kterém by bylo že jsem pyjatec rozbrečel bych se a šel se zastřelit. Ale já duševně nemocný nejsem, píšu jako normální člověk a myslím jako normální člověk a vlezte mi na záda s tímhle nesmyslem že prý je nějaký onanismus a říkám naposled že V URANOVÉM DOLE NIKDY MAKAT NEBUDU ANI KDYBY SE TA VAŠE KRÁVOVINA JMÉNEM FEMIREVOLUCE VYDAŘILA!!!

  Odpůrcům těchto prachbídných stránek přeji hezký den a feministkám pád cihly na hlavu a následný pobyt ve cvokárně.

 451. Mám pro vás lepší řešení:
  1) Nasaďte pás cudnosti Martinovi.
  2) Dále pak nasaďte pás cudnosti i sobě.
  3) Klíče od obou pásů hoďte do řeky!
  4) Koně nechte utratit nebo prodejte. Obstarejte si klisnu!

 452. já bych nasadil mému miláčkovy Martínkovy pas cudnosti protože je strašně nadrženej a má ho malího a smrdímu jak bahenní sopka já ho mám malýho mě ho posral kun

 453. Je nutné, aby pásy nosilo co nejvíce chlapců v jeho třídě… Tím si budou všichni kvit a nikdo nebude mít důvod se nikomu vysmívat. A ideální bude, když budou pásy nosit i učitelé, těm to rovněž rozhodně neuškodí.

 454. To je pro chlapce to nejlepší. Aby to hned věděli učitelé,spolužáci i jejich rodiče. To ho určitě ochrání od posměšků a šikany. Tím,že by se jim to řeklo by se to jen uspíšilo.

 455. Ne, budu hodnotit co budu chtít a kdy budu chtít. A jestli bude demonstrace připravte se na to že bude tvoje poslední protože vím že tě někdo zastřelí stejně jako spoustu dalších před tebou a uvědomte si že s tou femirevolucí nedobyjete ani vesnici protože proti vám bude stát i většina žen, protože to co kecáte jsou kraviny, jak jste přišly na to masturbace snižuje počet neuronů a je to snad váš problém zakazovat to když to vy neděláte? Vy nemáte rádi sex a to je vaše starost, já ho třeba mám rád a snížení inteligence se u mne neprojevilo. Co je vám do ostatních lidí a jejich sexuálního života? Sex je součást přírody a to vy ani ta vaše božina změnit NEMŮŽE!!! Navíc je tento web plný ještě větších pí*ovin, třeba že když si ufiknete penis tak vám ty neurony zpět narostou, co je to za blbost??!! Jediný kdo tu patří do blázince, do uranových dolů nebo pod gilotinu jste vy, protože vy tímhle webem rozkládáte normální plnohodnotnou společnost a kdyby se vám ta femirevoluce nedej bože vydařila, nevydržela by protože by se lidé bouřili a museli by jste vyvraždit půlku světa aby nastal klid!!! A co to kecáte že by muži měli stejná práva jako ženy, neříkala jedna z vás že souhlasí s mužskou genocidou??!! Měly by jste se stydět za to co namlouváte nic netušícím lidem, ŽÁDNÁ FEMIREVOLUCE NEBUDE, UVĚDOMTE SI TO, JE TO BLBOST JAKO PRASE, VÍM ŽE BY SE VÁM NEVYDAŘILA ANI KDYBY SI TO BOŽINA PŘÁLA, PROTOŽE TAK UBOHÝ SEN NEMĚLI ANI HITLER A STALIN DOHROMADY!!! Moje matka by raději spáchala sebevraždu než kdyby mi měla dát tu středověkou blbost jménem opasek cudnosti a s ní spousta matek které to mají v hlavě v pořádku, na rozdíl od vás!!!

 456. Do blázince patříte možná tak jedině vy… Jste vážně duševně nemocný muž, který trpí onanismem. Ale ještě lépe, než v blázinci, vám bezpochyby pomohou v uranovém dole, a to intenzivní pracovní terapií (16 hodin denně).

 457. Tak zaprvé, i tohle se dá řešit tím, že se chlapec z kalhot do tepláků, nebo v čem cvičí, převleče v prázdné učebně, nebo na toaletě, ne před zraky ostatních. Ale zadruhé je hlavně nutné promluvit si s učiteli, spolužáky i jejich rodiči a vysvětlit jim, že pás cudnosti je nutný a zcela nezbytný pro chlapcův správný vývoj, aby nemohl onanovat a devastovat si tak zdraví.

 458. Musí být opravdu úžasné sundat si kalhoty a pozorovat jak mu nedopatřením ze slipů vypadne zámek od pásu cudnosti. To ten chlapec pak musí být opravdu v sedmém nebi. A jestli si myslíte,že se převlékají o samotě,tak jste opravdu hodne naivní. V první třídě chodí i na záchod společně.

 459. Vy jste asi nikdy neměla ve škole tělocvik,že? Že se divíte,že si chlapci ve škole sundavají kalhoty..

 460. To teda hodnotit budu, protože tímto jednáním u mužů podle mne vyvoláte akorát nenávist k nám ženám a bude to ještě horší. O feminizmu a jejich začátcích, kdy ženy bojovaly o práva žen opravdu vím hodně ale tohle je směšné. Jak si můžete myslet, že máte právo rozhodnout kdo půjde na kastraci a kdo pod gilotinu?
  Nenávidíte muže ale chováte se úplně stejně jako oni, bojujete za diskriminaci, ponižování a ubližování. A jako si někteří muži myslí, že jsou něco víc, protože jsou muži tak vy si myslíte, že jste něco víc, protože jste ženy?
  Nenávidíte je a chováte se úplně stejně jako oni. Jestli je toto feminizmus tak já se přidávám na stranu mužu.
  Až se opravdu naučíte bojovat za ženy a ženám pomáhat, uznám vás jako feministky do té doby jste pro mě jenom zhrzený zakomplexovaný ženy.
  A na onanii není nic špatného. Proti znásilňování se dá bojovat pomocí vyšších trestů, kastrace můžů, kteří znásilnili atd.
  Ale nemůžete brát všechny do jednoho pytle.
  Většina žen podle mě s vámi nesouhlasí a nechce vaše pravidla, tak jak se můžete nazývat feministkami?
  A ještě směšnější je, že na svém webu máte reklamu na erotické pomůcky:
  A svého pravopisu jsem si vědoma, ale už rok žiju v Anglii a mluvím jen anglicky, takže přiznávám že čeština je pro mne opravdu oříšek

 461. Kdepak, masturbace a sex bez úmyslu počít dítě by měla být zakázána. A právě k tomu slouží pás cudnosti…
  Je nutné si uvědomit, že při orgasmu velmi masivně odumírají mozkové buňky. A muž si myslí, že zažívá rozkoš… Nicméně pravidelné dosahování orgasmu, ať už masturbací nebo sexem, vede k velmi rychlému hloupnutí a snižování inteligence. Kromě toho se také objemově zmenšuje mozek.
  Ale to není nejhorší. Nejhorší je, že muž se na těch chlípných pocitech pak stává závislým!!! Tak jak hloupne, tak taky čím dál častěji masturbuje, nebo dokonce začne znásilňovat! Nakonec obvykle končí na ulici, mezi kartony, >20 hodin denně masturbuje a není schopen přestat! Onanie je vskutku velmi silná a nebezpečná droga!!!
  Dá se jí zabránit kastrací, nebo právě pásem cudnosti, a já si myslím, že ten pás je méně násilné řešení… S tím souhlasíte, ne?

 462. A to si vážně myslíte, že ostatní matky k něčemu takovému donutíte? Já být učitel a zjistit to okamžitě to nahlásím na sociálku. Zeptala jste se někdy nějakého psychologa jaké následky si toto jednání ponese? Víte jaké komplexy budou mít muži, kteří byli takto vychováni? A čemu to má jako sakra pomoc?
  Muž, který znásilní to nemá v pořádku v hlavě a né tam dole a pokud se budete dál takto chovat vybudujete akorát u mužů nenávist k ženám. Opravdu by mě zajímalo komu tímto pomáháte?
  Nošení takového pásu podle mě zabraňuje přirozenému vývoji a co bude dělat v dospělosti? Bude mít komplexy a deprese. Toto by mělo být zakázano

 463. To jste si právě teď vymyslel.
  Jste vážně jeden z největších hlupců, jaké znám…

 464. Promiňte, ale pás cudnosti se nosí pod kalhotami. Normálně není vůbec vidět. Vy snad máte informace, že by byly děti nuceny sundávat si ve škole kalhoty?!
  Navíc, je žádoucí si promluvit se všemi rodičkami v daném ročníku a přesvědčit je, aby nasadily synům pásy cudnosti také. Tím si budou všichni chlapci kvit a nikdo šikanován nebude. To jen vy v tom hledáte složitosti…

 465. Všechno bude, nebojte. Všeho do času, muži… Nebudou jen demonstrace. Bude revoluce (Femirevoluce) a po ní budete kastrován. Prospěje to vám i celému světu…

 466. Ocenila bych, kdybyste se naučila česky. Svým primitivním pravopisem se akorát tak zesměšňujete.
  Ale budiž tomu, to, jak píšete, bych vám byla ochotna odpustit. Nicméně to, co píšete, už nikoliv.
  Jak podle vás chceme diskriminovat muže?! Ty špatné a zvrhlé pošleme do dolů, nebo na gilotinu, případně do plynu… Ale vždyť oni si to zaslouží! A ti hodní budou mít po Femirevoluci stejná práva, jako ženy.
  Pás cudnosti je ponížení?! Nikoliv, to jen úchylní muži se cítí poníženi, když nemohou věčně dlachnit pyj. Normálnímu, nechlípnému muži by neměla přítomnost pásu vůbec vadit.
  A na závěr: Vy laskavě nehodnoťte, kdo je a kdo není feministka, ano?!

 467. Tohle by měla být stránka s názvem „nenávidíme muže“. Jak to tu padlo už nespočetněkrát.Tyhle stránky nemají s feminizmem nic společnýho.

  Závěrem bych chtěl říct jednu věc. Divím se,že tyhle stránky nejsou už dávno zrušeny. Ženy tu mužům vyhrožujou odpyjením zubní nití, nebo dokonce smrtí,což je trestný čin. Ty,co to sem píšou mají už dávno sedět a tyhle stránky by měly zaniknout.

 468. A ve škole když to praskne,že kluk nosí pás cudnosti,tak se mu budou všichni pěkně smát,bude terčem šikany a to ho moc dobře poznamená až do konce života. A vůbec bych se nevidil kdyby ten kluk svojí matku,která ho nutila to nosit ve finále nenáviděl. Děti nejsou blbý.Jen se nemůžou bránit. Ale když se bránit pak začnou,to se budete ještě divit.

 469. Správně, souhlasím. Tušil jsem že budou proti i ženy protože tohle je slepý fanatismus a ne feminismus. Kdybych byl na místě feministek tak už pořádám demonstrace a snažím se na sebe upozornit něčím pořádným než touhle tupou stránkou.

 470. Nejen na sociálku ale i u poldů a v blázinci.

 471. Nejen na sociálku ale i na policii a v psychiatrické léčebně.

 472. Já jsem žena,chci chlapa, chci sex a chci dítě normální cestou.
  Proč bojujete za diskriminaci mužů? Proč by pak tedy neměla být diskriminace žen?
  To že jste les. a nebo frig. neznamená, že to co chcete vy, chtějí ostatní ženy.
  Proti zneužívání žen se nedá bojovat touto cestou a většina žen to ani nechce, takže si myslím, že nemáte šanci.
  Takže dokud opravdu nezačnete bojovat proti znásilňování, domácímu násilí a prostituci jiným zpusobem, než opačnou diskriminací a ponižováním, tak ve skutečnosti žádné feministky nejste. Toto s feminizmem nemá co dočinění.
  Chcete bojovat proti ponižování a diskriminaci , diskriminacííí a ponižováním( což pás cudnosti je)to je vážně k pokukání.

 473. Nejen na sociálku ale i na policii a v blázinci.

 474. A následně byly všechny tyto ženy ukamenovány.

 475. Pane bože, tohle by měli nahlásit na sociálku. Pardon ale tímhle způsobem se znásilňování žen nevyřeší. Chlap, kterej znásilní ženu to nemá především vpořádku v hlavě a není to dáno tím jakou má dole výbavu.
  Takovýmto způsobem vychováte své syny akorát tak k nenávisti k ženám a váš syn pokud musí něco takového podstupovat bude mít spoustu psychických problémů a nebude v pořádku. Právě takhle vychováte domácího násilníka nebo nebo muže, který pak znásilní kde koho třeba i ovci.

 476. Hmmm,tak můj komentář čeká na schválení. To bude zase za měsíc…

 477. Přesně o těch reklamách jsem sem psal už asi před měsícem a příspěvek stále čeká na schválení. Ale v jednom tématu jsem četl,že prý ty reklamy tam umisťuje google a ony s tím nemůžou nic dělat. proto jsou tu ty reklamy takový… Pravda může být ale i jinde..

  Mě třeba štve,že moje manželka je v nevýhodě kvůli dětem. Má na ně už věk a tak každý předpokládá že je to otázka pár týdnů.A to včetně zaměstnavatelů. Mají ze zákona zakázano se na tyhle věci ptát ale oni si poradí. A tohle se mi nelíbí. Chci aby měla stejný práva na dostání místa jako chlap a samozřejmě stejnou mzdu,jakou by dostal on. Ovšem,muži nemenstruují atd. a z toho důvodu si nikdy nebudeme rovni protože já každý měsíc 2 dny neprozvracim jako moje žena. Ale mrzí mě,že prostě moje žena má míň pěnez než by měla mít,jen proto,že je žena. Finance mezi námi nejsou žádným problémem a krásně se spolu domluvíme. Ale když bysme mohli mít víc a nemáme jen proto,že ona je žena,štve mě to.

  Mimochodem tyhle stránky mají i svůj FB a mají tam ani ne 500 lidí,z čehož jsou půlka muži,takže se těším na femirevolici,kterou vyvolá 250 žen 😀

 478. Fuj, lobotomie? To už příliš drastické. A podle mě zbytečné. Tohle bych snad dovolila snad jen jedině u nějakého velkého pyjatce.

 479. Ale zpět k věci, muž a žena nikdy nemůžou mít stejná práva protože žena rodí děti a stará se abychom nevyhynuli, v současnosti sice platí rovnoprávnost ale většina emancipovaných žen nezakládá rodiny a počet lidí v zemích které jsou civilizované a svobodné ubývá. Naopak u muslimů kde má žena cenu jako velbloud (možná ještě nižší) je přirozený přírůstek obyvatel obrovský a valí se do evropy šířit islám a vyhnat původní kultůru a my blbci s tím nic nemůžeme dělat protože žena má svá práva. Já bych byl pro rovnoprávnost ale to by nefungovalo protože žena bude vždy alespoň trochu podřízena muži a ne naopak!!!

 480. Víš co ale nechápu. Když jsou tak fanatické, tak proč mají reklamy na věci proti kterým protestovaly a hnusí se jim (např. WoT nebo Chci najít sex).

 481. Tak tak. Ale špatní jsou pyjatci pochopitelně. Ony by kastrovaly všechny muže zubní nití ale muži jsou ti zvrácení a ti špatní. Jediný co tímhle ukazujou je fakt,že jsou ještě větší sadistky než muži.

 482. Nebo jak udělat z kocoura kočičku. Je mi ho strašně líto…

 483. Já se nejvíc pobavil když v jednom tématu chtěli nacpat 17 letýho kluka do baby boxu…

 484. A ještě něco. Penis je vysoce prokrvený sval a když bych si ho ustřelil nebo uřízl, vykrvácel bych. To znamená že je to stejná blbost jako střelit se do hlavy.

 485. Tak teď až je to vrchol, pochopil jsem toho až až a chce se mi z toho zvracet a smát se zároveň! Ovládnout svět, vy a ovládnout svět??!! s vaším přístupem by bylo lepší odpálit všechny jaderné zbraně světa a vyšlo by to nastejno. Vy chcete ovládnou svět s tou hrstkou ubohých bytostí co se skrývají na této ubohé stránce??!! Podle vás se muži flákaj a jen masturbujou a když jim ufiknete penis uděláte to pro jejich dobro??!! KU*VA DRÁT TAKOVOU BLBOST JSEM JEŠTĚ NESLYŠEL, TEĎ ŘVU SMÍCHY A ZVRACÍM ZÁROVEŇ, PROTOŽE TOHLE JE FAKT VRCHOL DEMENCE!!!!! POCHYBUJU, ŽE TAM MÁTE SAMÉ SVALNATÉ A VYPRACOVANÉ ŽENY CO BY TU VAŠI SMĚŠNOU FRAŠKU JMÉNEM FEMIREVOLUCE UTÁHLY, UŽ VIDÍM TU BANDU OBTLOUSTLÝCH MASAŘEK KTERÁ TAHAJÍ PUŠKU ZA BODÁK, PROTOŽE JE NA NĚ MOC TĚŽKÁ A SNAŽÍ SE DOBÝT SVĚT!!!! ACH BOŽE ASI UMŘU SMÍCHY
  P.S. Svého penisu se nevzdám říkám to naposled a neříkejte mi že bůh neexistuje a že je božina nebo jiné hrozné slovo!!!

 486. Aha.No hlavně že ženám vulvy nepáchnou… Kor když to dostanou,to je přímo omamná vůně opravdu…

  Četl jsem dost vašich příspěvků a musim říct jednu věc. Kdyby se dnes u nás dělo to,co se dělo za dávných časů,možná bych i chápal vaši nenávist k mužům. Konec konců,ženy byly chudáci a to fakt že jo.Ale pomstu si zasloužili muži co žili tenkrát a k ženám se tak chovali a ne ti,co žijí teď. To je jako kdyby někdo někoho zabil a odsouzen by byl jeho vzdálený bratranec po 500 letech.Prostě to není fér. Klidně mě sepsujte,nevadí mi to.A aby se vyjasnila jedna věc. Nejsem pro minulé ponižování žen a nejsem ani pro budoucí ponižování mužů. S rovnoprávností 100% souhlasím,ale nějaký odpyjení atd atd atd. Ani náhodou.

 487. Kdepak, svět zohyzďují pouze pyjatci a hlavně ta jejich odporná, scvrklá, páchnoucí varlata…

  Sestrám feministkám a hodným, řádně kastrovaným mužům přeji mnoho dětského smíchu a nález značné sumy peněz.
  Pyjatcům a jejich služkám přeji volný pád z výše padesát a více metrů na beton, nebo jinou tvrdou plochu.

 488. To nebyla urážka ale konstatování. Svět by tak byl hned hezčí.

 489. Tak teď až je to vrchol, pochopil jsem toho až až a chce se mi z toho zvracet a smát se zároveň! Ovládnout svět, vy a ovládnout svět??!! s vaším přístupem by bylo lepší odpálit všechny jaderné zbraně světa a vyšlo by to nastejno. Vy chcete ovládnou svět s tou hrstkou ubohých bytostí co se skrývají na této ubohé stránce??!! Podle vás se muži flákaj a jen masturbujou a když jim ufiknete penis uděláte to pro jejich dobro??!! KURVA DRÁT TAKOVOU BLBOST JSEM JEŠTĚ NESLYŠEL, TEĎ ŘVU SMÍCHY A ZVRACÍM ZÁROVEŇ PROTOŽE TOHLE JE FAKT VRCHOL DEMENCE!!!!! POCHYBUJU ŽE TAM MÁTE SAMÉ SVALNATÉ A VYPRACOVANÉ ŽENY CO BY TU VAŠI SMĚŠNOU FRAŠKU JMÉNEM FEMIREVOLUCE UTÁHLY, UŽ VIDÍM TU BANDU OBTLOUSTLÝCH MASAŘEK KTERÁ TAHAJÍ PUŠKU ZA BODÁK PROTOŽE JE NA NĚ MOC TĚŽKÁ A SNAŽÍ SE DOBÝT SVĚT!!!! ACH BOŽE ASI UMŘU SMÍCHY
  P.S. Svého penisu se nevzdám říkám to naposled a neříkejte mi že bůh neexistuje a že je božina nebo jiné hrozné slovo!!!

 490. Tak teď až je to vrchol, pochopil jsem toho až až a chce se mi z toho zvracet a smát se zároveň! Ovládnout svět, vy a ovládnout svět??!! s vaším přístupem by bylo lepší odpálit všechny jaderné zbraně světa a vyšlo by to nastejno. Vy chcete ovládnou svět s tou hrstkou ubohých bytostí co se skrývají na této ubohé stránce??!! Podle vás se muži flákaj a jen masturbujou a když jim ufiknete penis uděláte to pro jejich dobro??!! KURVA DRÁT TAKOVOU BLBOST JSEM JEŠTĚ NESLYŠEL, TEĎ ŘVU SMÍCHY A ZVRACÍM ZÁROVEŇ PROTOŽE TOHLE JE FAKT VRCHOL DEMENCE!!!!! POCHYBUJU ŽE TAM MÁTE SAMÉ SVALNATÉ A VYPRACOVANÉ ŽENY CO BY TU VAŠI SMĚŠNOU FRAŠKU JMÉNEM FEMIREVOLUCE UTÁHLY, UŽ VIDÍM TU BANDU OBTLOUSTLÝCH MASAŘEK KTERÁ TAHAJÍ PUŠKU ZA BODÁK PROTOŽE JE NA NĚ MOC TĚŽKÁ A SNAŽÍ SE DOBÝT SVĚT!!!! ACH BOŽE ASI UMŘU SMÍCHY
  P.S. Svého penisu se nevzdám říkám to naposled a neříkejte mi že bůh neexistuje a že je božina nebo jiné hrozné slovo!!!

 491. Nic, ale skutečně absolutně nic jste nepochopil!
  – My muže nepomlouváme, jen říkáme nepříjemnou pravdu.
  – Nechceme dobýt jen Česko. Chceme ovládnout svět.
  – Nechceme mužům zakázat vše. Jen to, co jim silně škodí a navíc tím nesmírně ponižují ženy.
  – Některým mužům ponecháme genitálie až do 15 let věku, kdy naplní inseminátor a sperma bude zamraženo. Když pak žena bude chtít miminko, zajde do spermabanky a vybere si otce. Zbylým mužům odstraníme varlata už v útlém věku.
  – K poslední větě: To tvrdíte teď. Nakonec nám budete ještě vděčen, že jsme vás toho ohyzdného smrdutého kusu kůže zbavily, muži…

 492. Vaše snažení s tuhle stránkou se dá přirovnat k pokusu dobytí celého světa dvouletým děckem které má v ruce klacek!!! Ty vaše pomluvy na muže a přiblblé sny o tom že dobyjete česko s tou svou „slavnou“ femirevolucí, nasadíte mužům opasky cudnosti a vše jim zakážete jsou vážně zralé na psychiatrickou léčebnu!!! Navíc mi se nejedná o to že bude mít někdo méně vyvinutý penis ale o to že když nebudou vyvinutá varlata nebudeme mít kvalitní genovou rezervu a nebudeme se moct množit, tak by celý národ vyhynul a vše by bylo díky vám!!! Dále si jako každý normální muž s normálním rozumem nehodlám odstranit penis a hrdej na něj budu i kdyby jste mě mučily!!!!!

 493. Anonymus: Slovo pyjatec jsem nevymyslela já. V komunitě sester feministek je používáno již delší dobu, a tuším, že jej původně vymyslela sestra Martina. A to, že jste pyjatý, není něco, nač byste měl být hrdý! Spíš byste se měl strašlivě stydět. Být vámi, tak chodím kanálama, nebo aspoň nosím krabici na hlavě… A samozřejmě si hledím pyj s varlaty co nejdřív ustřelit, nebo uřezat!
  Trebaja: Pokoušíte se mě urazit? Vaše snažení je stejně beznadějné, jako případná snaha dvanáctiletého chlapce se vzduchovkou o vojenské dobytí Spojených států amerických!!!

 494. Vy byste se vůbec neměla vyvíjet,Bohumilo. Kež byste raději zaschla na prostěradle než tohle…

 495. Ale když nebudou vyvinuté, tak český národ zanikne. Jo a jak jste přišla na to nádherné slovo tak dokonale vystihující muže? Takové slovo já už dlouho hledám, takže mockrát děkuji a ještě jedna věc, na svůj pýj a varlata jsem hrdý takže s kastrací počkám. Navíc by mi ji v česku žádný rozumný doktor neudělal a někam do tramtárie se mi jet nechce takže ne a ještě jednou děkuji že jste mi tím nádherným slovem pyjatec otevřela oči
  .

 496. To máte sice pravdu, lobotomie by u syna paní Anny také vzbudila větší krotkost a úctu k ženám, ale proč zasahovat tak drasticky??

  Hodným lidem přeji den plný sluníčka a radosti.
  Chlípníkům a služenám přeji pád padesátikilogramového těžítka na hlavu a smrt.

 497. Omyl, kastrovat se budou všichni, a vy půjdete mezi prvními.

 498. A vy si myslíte, že je užitečné, aby se chlapcům genitálie vyvíjely?! Bude jedině dobře, když zůstanou nevyvinuté. Malí chlapci nemají tak velký pyj, aby znásilnili ženu… Když tento stav „zakonzervujeme“, bude to jedině dobře. Když necháme pyj se vyvinout, tak se pak budeme divit, až jím budeme znásilněny…
  A vy, mladý pyjatče!!! Vy jste tu nový, že? Nechte se urychleně vykastrovat a přidejte se k nám!

 499. Tak tohle je fakt vrchol, dávat opasky cudnosti malým chlapcům. Mají ve vývoji genetálie a takový opasek jim může tento vývoj ohrozit!

 500. Zdravím všechny Feministky.
  No já jsem pořídila synovi pás cudnosti, ke včerejšímu dni dětí. A ten jej přijal v klidu. A i s nadšením, že něco dostal.
  Žiji s ním sama, a od mala jej vychovávám k úctě k ženám. Docela dost se toho dá v tomhle směru ovlivnit výchovou.

 501. Sám jste idiotského rázu, nevzhledností a chlípností zasažený muži!
  Kéž byste právě vy, jak píšete, upadl z 25 metrové budovy, pak byste konečně udělal něco smysluplného a také správného!

 502. Ty vole no comment jako. Ty rádoby feministky tady jsou vylízaný jak kornout od zmrzliny 😀

  A best of všeho jsou ty reklamy 😀 Všude gumový pyje a chlap s roukou na pyji!!! No styďte se takhle se propagujete? 😀

  A pás cudnosti si noste samy,ale na hlavách ať se na vás normální lidi nemusí dívat.

 503. Kvalita diskuze se bohužel často odvíjí od kvality základu vlákna. A jelikož témata jsou tu stále více idiotské a méně autentické, upadá i následná diskuze. Což je obrovská škoda, podobný web se jen tak snadno nenajde.

 504. V tom případě mě zajímá, jak v Saúdské Arábii reagovali na to, když ses prohlásila femkou.

 505. I na tebe a tvůj pyj se už vaří voda, tomu věř! v Saúdské Arábii jsem zachránila tisíce žen od mužského otroctví, už brzy to tobě i tvému vymyšlenému Alláhovi spočítají! Země zrudne mužskou krví, a to už brzy.

 506. Sama kvalitě diskuze příliš nepřispíváte. Lépe byste udělala, kdybyste se místo internetu věnovala studiu a nabývání nových znalostí. Například je stále možné podat si přihlášku ke studiu na Feministickou Univerzitu v Praze, ve které pracuji jako ředitelka. Pak spolu budeme moci diskutovat na mnohem vyšší úrovni. Ale rozhodně to nepůjde, pokud budete dále podléhat svým opičím pudům a provozovat nechutné činnosti jako kopulace či ipsace.

 507. vy tusite…ja uz to vim jiste 😉 ale co..zacina me to tu diky teto vedomosti natolik nudit, ze uz ani nectu, co kdo pise a nejak je mi to soufl…

 508. No nevím, kdo tu psal, že se myje jedenkrát měsíčně, nebyl to náhodou bratr slep*ičista MUS? Taková Panna Jana, co se koupe jednou týdně, asi taky nevoní… Takže kecy o smrdutosti si nechte.

 509. No nevím, kdo tu psal, že se myje jedenkrát měsíčně, nebyl to náhodou bratr slepičista MUS? Taková Panna Jana, co se koupe jednou týdně, asi taky nevoní… Takže kecy o smrdutosti si nechte.

 510. Ale no tak! Všichni tušíme, že slep*ičistky jsou ve skutečnosti t*rollové, ale je s němi s*randa, nekaž nám to…

 511. A ty jsi nová identita Bohumily, nebo sis od ní jen „půjčila“ nick, slípko? Těžko říct, co je ubožejší. A kastrovat se nikdo nebude, už to konečně pochopte.

 512. Ale no tak! Všichni tušíme, že slep*ičistky jsou ve skutečnosti t*rollové, ale je s němi sranda, nekaž nám to! 😀

 513. Pásy co nosí, nejsou vůbec těžké, starší syn má CB6000S a mladšímu jsem pořídila Birdlocked, oba dva važí pár gramů. A zatím jsou zcela perfektní a ani jeden ze synů si nestěžuje na jejich hmotnost.

 514. Ano,také jsem zklamaný.Čekal jsem dlouhusáhlý článek o tom,jak „hnusní pyjatci“ z chuděry Ivetky udělali „tupou,pyjatou služku“ a kde nic tu nic.

  Přeji Ti hezký den.

 515. a tobe se o sebe koule netrou co? myslis, ze to jako je nejakej sexy oder, kort kdyz se petkrat za den useres? a to nemluvim jen o zarostlych a nechutnych muslimech, to plati skoro pro vsechny muze, kteri nedodrzuji spravnou hygienu! tobe bych tu kastraci prala, jsi hnus! pritel by te zabil, kdyby sem obcas zasel jako ja..oba dva nesnasime odporne muslimske krysy, jejich zasrane mesity a „mirumilovne nabozenstvi“. jste odpad spolecnosti a neumite uznavat lidske hodnoty!!!!!

 516. njn..Honzik (Bohumila) to sem zatim nepridal, ani Daniel (pivnisyr), ani Martin (Mus)…taky me to zklamalo…

 517. Mladíku, na tyhle tvoje konspirační teorie tady není nikdo zvědavej. Udělej světu službu a podstup kastraci!

 518. To jste mě teda zklamaly. Čekal jsem tu tucty článků o Ivetě Bartošové a o tom, jak za všechno v jejím životě můžou muži, ale vy nic.

 519. a tobe se o sebe koule netrou co? myslis, ze to jako je nejakej sexy oder, kort kdyz se petkrat za den useres? a to nemluvim jen o zarostlych a nechutnych muslimech, to plati skoro pro vsechny muze, kteri nedodrzuji spravnou hygienu! tobe bych tu kastraci prala, jsi hnus! pritel by te zabil, kdyby sem obcas zasel jako ja..oba dva nesnasime odporne muslimske krysy, jejich zasrane mesity a „mirumilovne nabozenstvi“. jste odpad spolecnosti a neumite uznavat lidske hodnoty!!!!!

 520. Adolfiq mel misto zi*du vyhladit jenom zensky!!!!!!!

  Jednou jsem zkusil poprve sex asi pred 15 lety a ta smradlavka chtela tam dole vylizat , zkusil jsem to a ten smrad byl tak prisernej , ze jsem se ji pozvracel na ty nechutny stehna a omdlel jako po konske davce sedativ

  Rikej si co chces , ale tvoje smrditko bude nadale produkovat nechutny slizy a podobnou lepkavou havet
  Martin Urbánek – MUS63
  lilek527

 521. Adolfiq mel misto zidu vyhladit jenom zensky!!!!!!!

  Jednou jsem zkusil poprve sex asi pred 15 lety a ta smradlavka chtela tam dole vylizat , zkusil jsem to a ten smrad byl tak prisernej , ze jsem se ji pozvracel na ty nechutny stehna a omdlel jako po konske davce sedativ

  Rikej si co chces , ale tvoje smrditko bude nadale produkovat nechutny slizy a podobnou lepkavou havet

  00
  Rate this

 522. Hitler mel misto zidu vyhladit jenom zensky!!!!!!!

  Jednou jsem zkusil poprve sex asi pred 15 lety a ta smradlavka chtela tam dole vylizat , zkusil jsem to a ten smrad byl tak prisernej , ze jsem se ji pozvracel na ty nechutny stehna a omdlel jako po konske davce sedativ

  Rikej si co chces , ale tvoje smrditko bude nadale produkovat nechutny slizy a podobnou lepkavou havet

 523. Muzes si rikat co chces , ale kunda ti nikdy vonet nebude …

  Hitler mel misto zidu vyhladit jenom zensky!!!!!!!

  Jednou jsem zkusil poprve sex asi pred 15 lety a ta smradlavka chtela tam dole vylizat , zkusil jsem to a ten smrad byl tak prisernej , ze jsem se ji pozvracel na ty nechutny stehna a omdlel jako po konske davce sedativ

 524. Sestra Bohumila (Honzik): Co to melete?!
  Váš příspěvek nedává absolutně žádný smysl!
  Na vás přesně sedí veškeré příznaky pyjaté choroby zvané schizofrenie!
  Sestra MUDr. Vendula přišla s hypotézou, že tuto nemoc způsobuje polykání spermatu, a vy tento její axiom jen a jen potvrzujete, služko!
  Honzíku? Vy si mě pletete s tím svým pyjatým přítelem? Komické a tragické zároveň…
  Vy jste jeden z nejhorších případů služky, s jakými jsem kdy pracovala! Vám už nic nepomůže, jen smrt!!!

  odpoved: diky…takze jinak..pane Jane Tranziku bych snad mela rict? byla chyba si me pridavat na skype a ja to lidem bohuzel musim rict 😛 i o Musovi (Martin Urbanek z Horni Brizy)..dokonce i pivnisyr ma sve prave jmeno..ma pry velmi rad pivo…hmm..jak ze se to doopravdy jmenuje? no jiste..Daniel Stastny..vis…jako Honza jsi opravdu fajn clovek a da se s tebou moc fajn povidat..a tohle, ac to berete jako srandu..snad az na Martina, kterej to mozna bere kapku vazne a chtel te vykastrovat…hups..asi jsem rekla neco, co jsem nemela ze? a samozrejme dekuji za upozorneni na skypu…ale obavam se, ze sam bys to lidem nenapsal..nekdo to udelat musi 😛 promin..

 525. Vy se neodvolávejte na Alláha! Zaprvé je jasné, že Alláh je jen špatně pochopená a špatně pojmenovaná Božině, a zadruhé slizký, vychcaný a smrdutý jste tady akorát vy!
  Prorok Mohamed, nechť mu Božině žehná a dá mu pokoj, se z vás musí obracet v hrobě, tupý pyjatče!

 526. Vy zensky si myslite o sobe allah vic co , ale pritom vam smrdi to vase prochcane smrditko az na dalku !

  A jak to delate v lete kdyz se vam pari prirozeni?Nedokazu si predstavit jak chodite a trete si o sobe tu slizkou diru !

  ALLAH AKBAR , podporujme mlaceni podradneho pohlavi

 527. A zde máme příklad NAPROSTO TYPICKÉHO pyjatce!!! Přímo z něj prýští ohromné zlo a nenávist k ženám! Drahý Mohamede, vy jste absolutně nepochopil, o čem je islám! Budete kastrován, pak budete odpyjen, následně vás dáme do plynu, potom budete zastřelen jako koroptev a nakonec vás dáme na gilotinu! My se s takovými násilnými muslimskými pyjatečky, jako jste vy, nebudeme srát!

 528. Ženy jsou nechutne stvoreni , ten kdo nemlati zenu neni chlap !

  Z jejich „odpadni roury“ jim tece krev , vytoky a podobna verbez a to jeste nepocitam celkovej vzhled zubatyho netopyra.

  Sice jsem to nikdy pod lupou neskoumal (chcípl bych smradem jen co by si sundala kalhotky) , jsem sice presvedceni , ze maji tam dole i house a larvy !

  Allah akbar , mlat zenu pro lepsi svet a pridej se k nasemu bratrsvu

 529. Takže vy zasrany zensky , jste odporny a podradny pohlavi ! Smrdi vam zasrana kunda , tece z ni vaginalni vytok a podobny hnusny a to nepocitam kramy !

  Allahu akbar , podporujte biti zen !

  Nechal bych zasrany zensky makat v uranovych dolech 20hodin denne , uz jen kvuli tomu

  „já bych holky a ženský mlatil kulometem na vlasy a do kundy bych jim narval sběračku na polívku holkám smrdí kunda jako vačiče plná syrovodíku ženám smrdí kunda jako bahenní sopka“

 530. Jarouši! Proč jste tak strašně zadubený a pořád si odmítáte připustit, že mýlení se je výsadou pyjatců (jako jste vy!) a služen, zatímco my jsme neomylné?!?! Jste takový hlupec, nebo to na nás jen hrajete, abyste byl uznán slabomyslným a místo dolů šel do blázince?

 531. Co si mám myslet o tady tomto magazínu? Dost to tady upadá. Diskuze stojí za … Co se to děje?

 532. Sestra Bohumila (Honzik): Co to melete?!
  Váš příspěvek nedává absolutně žádný smysl!
  Na vás přesně sedí veškeré příznaky pyjaté choroby zvané schizofrenie!
  Sestra MUDr. Vendula přišla s hypotézou, že tuto nemoc způsobuje polykání spermatu, a vy tento její axiom jen a jen potvrzujete, služko!
  Honzíku? Vy si mě pletete s tím svým pyjatým přítelem? Komické a tragické zároveň…
  Vy jste jeden z nejhorších případů služky, s jakými jsem kdy pracovala! Vám už nic nepomůže, jen smrt!!!

  odpoved: diky…takze jinak..pane Jane Tranziku bych snad mela rict? byla chyba si me pridavat na skype a ja to lidem bohuzel musim rict 😛 i o Musovi (Martin Urbanek z Horni Brizy)..dokonce i pivnisyr ma sve prave jmeno..ma pry velmi rad pivo…hmm..jak ze se to doopravdy jmenuje? no jiste..Daniel Stastny..vis…jako Honza jsi opravdu fajn clovek a da se s tebou moc fajn povidat..a tohle, ac to berete jako srandu..snad az na Martina, kterej to mozna bere kapku vazne a chtel te vykastrovat…hups..asi jsem rekla neco, co jsem nemela ze? a samozrejme dekuji za upozorneni na skypu…ale obavam se, ze sam bys to lidem nenapsal..nekdo to udelat musi 😛 promin..

 533. Honziku, prestan si uz hrat na zapsklou babu..nejaka Marie a Pistacie a koho sis to jeste s ostatnima klukama vymyslel, neexistuje 😛

 534. To, co chcete vy, je od základů špatné. Naproti tomu, co chceme my, JE dobré. To máme potvrzené od samotné Božině! To ona nám dává instrukce, jak svrhnout pyjatou mužskou nadvládu nad světem a nastolit feministický nový světový řád! A pokud jde o vás, Jarouši, zrovna dnes časně ráno prostřednictvím prorokyně sestry Marie promluvila a řekla, že vás máme za vaši ohromnou špatnost a zkaženost umlátit polenem z dubového dřeva, dlouhým jeden sáh! A slovům Božině se neodporuje, takže vás takový trest rozhodně čeká!!!

 535. Tato odpověď patřila brblince,tak se do toho n****r,hloupá,sdistická mrcho.

 536. Za vaše nacistické názory. Nic dobrého nechcete, chcete jenom nesmyslnou pomstu.

 537. Mimo zákon byste měl být postaven akorát vy, Mefistofele, nejzlejší pyjatče ze všech!

 538. Zač si to podle vás zasloužíme?! Chceme pro svět jen to dobré!
  A co chcete vy? Aby všichni dobří lidé, tzn. feministky a feministé, zemřeli a na světě zavládla pyjová diktatura? To by se vám líbilo, že? Hajzle pyjatý!
  A teď vám ve své nekonečné milosti řeknu, jak to doopravdy bude:
  Všichni zlí lidé, jako jste například vy, budou za pomoci velmi rezavého, notně tupého nože odvarleni a odpyjeni. Potom vás pošleme do dolů a do továren, vyrábět reálné hodnoty. A my zatím vybudujeme Femiráj!
  Tak to bude a žádný zlý pyjatec to nezmění…

 539. Jeden za všechny, všichni za jednoho, pyjatče… Nemluvě o tom, že i dnešní muži jsou k ženám velmi, velmi zlí. (Jako třeba vy!)

 540. Tobě by snad bylo příjemné nosit celé dětství těžký, kovový pás cudnosti? Doufám, že si vaše nebohé děti ten váš nesmyslný pás co nejdřív přefiknou autogenem a hned nato použijí autogen na váš ksicht. Zasloužíte si to, mrchy sadistické.

 541. diky…takze jinak..pane Jane Tranziku bych snad mela rict? byla chyba si me pridavat na skype a ja to lidem bohuzel musim rict 😛 i o Musovi (Martin Urbanek z Horni Brizy)..dokonce i pivnisyr ma sve prave jmeno..ma pry velmi rad pivo…hmm..jak ze se to doopravdy jmenuje? no jiste..Daniel Stastny..vis…jako Honza jsi opravdu fajn clovek a da se s tebou moc fajn povidat..a tohle, ac to berete jako srandu..snad az na Martina, kterej to mozna bere kapku vazne a chtel te vykastrovat…hups..asi jsem rekla neco, co jsem nemela ze? a samozrejme dekuji za upozorneni na skypu…ale obavam se, ze sam bys to lidem nenapsal..nekdo to udelat musi 😛 promin..

 542. MUS63 je živou připomínkou toho,proč bylo krvesmilstvo postaveno mimi zákon.

 543. Pipina Bohumila :Ve vašem příspěvku máte 5 závažných chyb, osle. Naproti tomu já v tom svém nevidím vůbec žádnou! Takže mlčte!

  Mefistofeles : Dlachnit a zápašný?Tak tomu by n*e*r*o*z*u*m*ě*l ani Tatar.Takže ještě jednou,nauč se česky,blbko.

 544. Mimochodem, dřív jste tvrdily, že pyj spojen s páteří je (v souvislosti s tvorbou spermatu v páteři), a teď říkáte, že ne. A to není jediný z vašich protimluvů (protimluv je to, když vypustíte z papuly 2 tvrzení, co se navzájem vyvrací (a to je chyba – abyste náhodou stejně jako pan Kaplan nepovažovaly protimluv za úspěch)).

 545. A jakou mají současní muži vinu na tom, co bylo před 100 nebo 200 lety?

 546. Co to melete?!
  Váš příspěvek nedává absolutně žádný smysl!
  Na vás přesně sedí veškeré příznaky pyjaté choroby zvané schizofrenie!
  Sestra MUDr. Vendula přišla s hypotézou, že tuto nemoc způsobuje polykání spermatu, a vy tento její axiom jen a jen potvrzujete, služko!
  Honzíku? Vy si mě pletete s tím svým pyjatým přítelem? Komické a tragické zároveň…
  Vy jste jeden z nejhorších případů služky, s jakými jsem kdy pracovala! Vám už nic nepomůže, jen smrt!!!

 547. achjo…uz ani nema cenu sem chodit, kdyz vim, kdo je Bohumila xDD kdyz znam Musovo pravy jmeno (ve skutecnosti je docela milej a da se s nim mluvit v pohode)..i pivniho syru..kdyz vim, ze Julie je dle dostupnych informaci nejspis lesba..pro me uz sranda skoncila, ale vy ostatni muzete porad hadat nad jejich pravou identitou xD

 548. muzu jim to rict? prosiiiim!!! xD stejne se to jednou dozvedi Honziku xD

 549. V bludu žijí POUZE pyjatci a služky. My, velectěné sestry feministky, jsme od Božině vyvolené a tudíž jako jediné známe pravdu!
  Nejde o to, co muži udělali mně! O to vůbec nejde, tupý a zadubený pyjatče! Chceme se pomstít za útlak a nespravedlnost, který lidé, jako jste vy, páchají po dlouhá staletí na celém ženstvu světa!!!

  Přeji vám strašlivé svědění celého těla!
  Ovšem dobrým lidem, tj. feministkám, přeji krásný den plný slunce a dětského smíchu! (Respektive dívčího! Chlapci jsou již od raného věku zlí a zkažení!)

 550. Při rozvodu se ptá soudce navrhovatele: „Proč se se svou manželkou rozvádíte?“ Muž: „Je to hrozná kráva, úplně tupá, nedá se s ní žít!“ Soudce: „Neblázněte, má advokátku JUDr. Julii, ta Vás roznese na kopytech. Řekněte, že si nerozumíte intelektuálně…“ Při soudním přelíčení se soudce táže: „Můžete nám prozradit, proč vám Vaše manželka nevyhovuje?“ Muž: „Je intelektuálně retardovaná“ Soudce: „Přesvědčíme se. Paní, kolik je dva a dva?“ Žena se zamyslí a povídá: „Osm?!“ Soudce si ťuká na čelo, ale JUDr. Julie řve: „Dejte ji šanci! Dejte ji šanci!“ Soudce se znovu ptá: „Kolik je dva a dva?“ Žena se hluboce zamyslí: „Šest!“ Soudce už má jasno, ale JUDr. Julie piští: „Dejte ji šanci! Dejte ji šanci!“ Tedy naposledy se soudce zeptá: „Kolik je dva a dva?“ A ona povídá: „Čtyři!“ A Julie ječí: „Dejte ji šanci! Dejte ji šanci…“

 551. Vy odporná sadistko! To vy žijete v bludu. Co vám muži udělali?

 552. Můžete nám prosím sdělit, o kterou ze sester feministek šlo?!
  Bude neprodleně vyloučena z naší organizace + prohlášena za služku nejvyššího řádu a po Femirevoluci ji čeká gilotinní smrt! Pátou kolonu pyjatců v našich řadách opravdu nepotřebujeme!!!

 553. Já jsem psychopat nejpsychopatovatější a hrdě se k tomu přiznávám 🙂 Každý z nás má nějakou psychickou úchylku, někdo menší a někdo větší, ale na tom bohužel nic nezměníme, jde o prostředí kde vyrůstáme, jde rodinu a lidi, se kterými se stýkáme. Tyto všechny možné aspekty vedou k tomu, že se z nás stávají psychopati…

  A s tím vaším podnikem, je sranda, že na okně vedle toho, ve kterém píšu svítí: “Testy pomůcek s dominikou, SexShop Růžový slon.“
  Kousek nad ním: “Chci najít milenku/milence. ZN: Chci sex.“

  Když chcete rozjet výdělečnou stránku na kontroverzní téma, tak alespoň vybírejte reklamu, která se vám zde zobrazuje, potom to nikdo nebere vážně, ale každýmu je jasný, že se jedná o vtip…

  Apropos, taky by pomohl nějaký nový článek, co třeba příběh o malé, hloupé, venkovské dívce, která spadne do spárů zlého, chlupatého a nesmírně agresivního pyjatce, který ji zneužívá pro své vlastní útěchy a dívka neví co má dělat, až jednou narazí na stránku, na stránku, která od základu změní její život – na vaši stránku feministek!
  Jakmile si přečte všechny rady a intriky, jak ukončit pyjatcovo a svoje trápení, půjde do krámu a koupí si velké zahradnické nůžky, schová si je v drdolu vlasů a propašuje je do domu… Poté ji už stačí jen vyčkat na správný moment, kdy jde její nechlípný muž spát a pak – … Pak vyleze ven na zahradu a zastřihne keříky, vejde do kuchyně a umyje nádobí, vypere hordu zapáchajícího prádla a vypucíruje celý dům, že se bude lesknout ještě za měsíc.
  Její nerudný muž vstane, podívá se na tu celou krásu, pochválí svoji ženu a žijí spolu šťastně až do smrti… Konec

  PS: Pokud by jste měli zájem o to, abych vám psal články, napište mi na můj email: Sexykoulousek@gmail.com

 554. Nevím co si myslet. O víkendu jsem se seznámil s jednou feministkou. Nejdřív mi pořád vykládala, jak mě můj penis a hlavně varlata tíží. Jak jsem kvůli tomu hloupý a jak mě to omezuje.
  Po několika hodinách rozhovoru jsme skončili v posteli. Z té frigidní ženské se vyklubala pěkná rajda. Celkem se jí zalíbilo moje semeno a řekla, že být bez něčeho takového je věčná škoda. Dvakrát mě „přeblafla. Pak z ní vypadlo, že MUDr. Julie je ve skutečnosti lesba. Z čehož pramení tohle všechno. Ale že se i ráda ukájí u mužského SM. Zřejmě má sexuální úchylku mučit muže nebo něco tomu podobného. Doma má obrázky se zohaveními genitáliemi a masturbuje u toho. Docela bych i tomu věřil.
  No….na rande s ní nebudu. Takový adrenalin je trošku moc :)))

 555. Já vás o tom, že Femirevoluce je proveditelná (a také provedena BUDE, v každém případě!) přesvědčovat nebudu! Klidně si dál žijte v bludu! Žhavoželezná kastrace vás z něj vyvede raz dva, ale to už bude pozdě!

 556. Pořád stejná písnička. Prostě nechcete přiznat, že ve skutečnosti žádná násilná smrt nečeká. Žádná femirevoluce nebude, je to neproveditelné.

 557. To je dobře, že si zvykl. U některých chlapců v osmi letech ještě není pozdě a ještě si zvyknou. (V patnácti už si například nezvykne téměř žádný, rozhodně ne dřív, než až za několik měsíců/let). Ale je lepší začít už od předškolního věku, sestro Jano.

  Přeji den plný pampelišek a jarního vánku.
  Pyjatcům ( + služkám) přeji pád do řeky + utonutí.

 558. Nic jste nepochopil!
  Reklamu tu máme pouze proto, že musíme provoz těchto nadmíru osvětových stránek nějak financovat! Nebo si to máme platit z vlastních kapes?!
  Vy se domníváte, že za těmito stránkami stojí jeden člověk? To by se vám líbilo, že!?!? Ubožáku jeden pyjatý!
  Je nás MNOHEM víc, než si myslíte, a náš počet denně vzrůstá!
  A psychopati jsou tady jedině muži! Včetně vás, Davídku!

 559. V bludech žijí pyjatci a služeny. My feministky známe pravdu, Jarouši…

 560. Nechte se překvapit, pyjatče… Vaše smrt bude dlouhá a nadmíru nezáviděníhodná, ale její přesný průběh vám ještě neřekneme, ať vám nezkazíme překvapení.
  Ne, řeč nám nedošla, jen se nám moc nechce na ty vaše tupé, pyjaté žvásty odpovídat.
  A platí, že pokud se vykastrujete, žádná násilná smrt vás nečeká.

 561. Proč bych se někde měla fotit nahatá?!
  Jsem snad nějaká hanebná služena?!
  Donaha se svlékám POUZE u sebe doma v koupelně, když se umývám!
  FUJ! Představa, že nad mojí fotografií nějaký odporný pyjatec dlachní svůj úd, je tak nechutná!
  A pokud jde o vás, Davide, jste tupý, zvrhlý, chlípně založený, duševně nemocný pyjatec, který bude kastrován!

 562. Definitivně Vám to nikdo nepoví, můj drahý Gutalaxi / Ganeneoxi. 🙂

  Vaše pyjaté hříchy se totiž každou minutu stupňují do zváratných výšin. Časem jistě dospějeme i k mé gilotině… Již si jí na tebe leštím Gulalaxi / Ganenoxi. 🙂

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, ezoterik, skvělý lékař MUS.

 563. Musela jsem si založit druhý profil, protože cokoliv co napíší není schváleno 🙂

  Milá slečno Bohumilo( o paní opravdu pochybuji 😀 )jediné tupé stvoření zde jste vy a toto stádo femek. Musím se smát, slečno Bohumilo já děti mám, ale Vy je nikdy mít nebudete a nepoznáte opravdové hodnoty a štěstí. Nemasturbuji, protože to nemám zapotřebí, od toho sdílím lože se svým přítelem, kterého miluji a není nic krásnějšího, než když se jeden druhému plně odevzdáme. 🙂 Jediný kdo tady užívá návykové látky jste Vy, když dokážete vyplodit za sebe takové bláboly a věřit tak vymaštěné ideologii jako je tahle, pravé feministky by si před Vámi odplivly, jen jim kazíte jméno. Pro mě jen tupá ovečka, co tady papouškuje názory ostatních a občas přidá nějakou perlu. Je mi líto Vás a Vašeho ubohého života.
  Jinak stále věřím, že tady je to vše je fake a jde jen o hloupý žert a jak pobavit národ, protože se velice bavím, když si čtu názory Vaše a Muse, známé lékařské kapacity 😀

 564. Sestro Bohumilo,
  já masturbuji 1x – 5x denně, záleží, jestli mám čas, nebo ne. Ale snažím se to udržet alespoň na té jedné za den. Uvolní mě to a přestanu mít černé myšlenky.
  Masturbuji převážně nad fotkami polonahých slečen, které si najdu buď na internetu, nebo někde v časopise. Jestliže jste se někdy někde objevila, je možné, že jsem masturboval i u vaší fotky.
  Přeji příjemný den

 565. Spermostofeliovi jako přezdívce nevidím nic špatného,bez spermatu by tu nediskutoval nikdo z nás.Jinak pane věštce, vy jste byl taky spermie v tátových kaťatech, nezapomínejte na to 🙂

 566. Stále jen potvrzujete, že neexistuje žádná femiuniverzita, žádné důkazy ani žádný feminet.
  Pozdravujte krysy v kanále.

 567. Tak a teď toho mám akorát dost. Immerwährend se mi tady lže. Nejdřív mi bylo řečeno, že budu kanonizován (vystřelen z kanónu), a teď mám být umlácen v sudu. Můžete mi prosím definitivně sdělit, jak mě chcete sprovodit ze světa?

 568. No já jsem druhému synovi pás zakoupila k osmím narozeninám. A přijal jej zatím v klidu. Je od mala vychováván tak že mě musí poslouchat, takže nebyl problém jen se ptal k čemu to je. Tak jsem mu řekla že pro jeho dobro,a by neměl špatné myšlenky a nápady. A že mu to sundám jen při koupeli, či prohlídce u doktorky. A vše bylo vyřízeno.

 569. A ty jsi co za Kentaura?!
  Davide, Davide, ty jeden š*u*l*i*n*e… Jsi alespoň vykastrován, když už máš tu neskonalou čest mluvit o tak cenné věci, jako jsou peníze? Pokud ne, tak to pojďme honem, honem, honem rychle napravit. 🙂 Jen mi napište, kde se sejdeme a já Vás velmi, velmi, velmi rád osobně vykastruji. Mám na to pravomoc a dělám to s láskou a maximální péčí, která obsahuje:
  1.) Umrtvení ledem
  2.) Desinfekce
  3.) Uříznutí pyje (popř. i varlat – záleží na mnoha okolnostech. Prověřím Vás a pokud máte černé myšlenky, tak Vám rád vezmu i ty varlata).
  4.) Po odřezání těchto šeredných částí naliji na ránu desinfekci, posolím, opepřím, opařím a na závěr to poliji silnou citronovou šťávou.
  5.) Strčím Vám do močové trubice hadičku.
  6.) HOTOVO!!! Můžete si užívat svobody, kterou ihned po odebrání té největší přítěže (pyje) IHNED ucítíte!

  Zdravím, Vás Davide a pevně věřím, že se domluvíme! 🙂 Až nebudete mít pyj, tak budete tak vnitřně šťastný, že ani ty šeredné peníze k životu vůbec, vůbec, vůbec potřebovat nebudete… 😉

  S přátelským pozdravem věštec, léčitel, ezoterik, zkušený lékař MUS.

 570. Tupé stvoření jste jen Vy slečno Bohumilo 😀 Musím se smát, slečno Bohumilo já děti mám, ale Vy je nikdy mít nebudete a nepoznáte opravdové hodnoty a štěstí. Nemasturbuji, protože to nemám zapotřebí, od toho sdílím lože se svým přítelem, kterého miluji a není nic krásnějšího, než když se jeden druhému plně odevzdáme. 🙂 Jediný kdo tady užívá návykové látky jste Vy, když dokážete vyplodit za sebe takové bláboly a věřit tak vymaštěné ideologii jako je tahle, pravé feministky by si před Vámi odplivly, jen jim kazíte jméno. Pro mě jen tupá ovečka, co tady papouškuje názory ostatních a občas přidá nějakou perlu. Je mi líto Vás a Vašeho ubohého života.

  S přáním brzkého zavření do blázince milující matka

 571. Milá Bohunko, já jsem žena, tak byla byste tak laskavá a předložila důkazy o vaší vznešené a světem uznávané femčí univerzitě mě? Nebo je to jen výplod fantazie po přečtení knižní ságy o Harrym Potterovi? Podle mě jediné co je ukryté v lůně Alp, je váš mozek, který by nenašel ani Google 😀 Jinak femirevoluce nikdy v životě neproběhne, protože je naštěstí je kolem 7 miliard lidí normálních.

 572. Lidi,
  přestaňte jim to žrát! Nikdo nemůže být takový psychopat, jaké tady ze sebe tito (nebo tento) uživatelé dělají.
  Všechno je o reklamě a penězích. Čím větší skandál, tím větší sledovanost, tím větší výnosy. Založte si profil doktora a Julie a bůhví koho, začněte psát o kastracích a uvidíte jak pobouřený lid začne sledovat vaše stránky, na které mezitím umístíte několik banerů s reklamou a odkazy na prodávané zboží – a světe div se, peníze se jenom hrnou…

 573. Ubohé a trapné, pyjatče. A nevím, kde berete tu drzost na těchto navýsost vážných stránkách v*t*i*pkovat. Jste ubožák, který bude zatlučen do sudu a sud bude valen tak dlouho, dokud se neumlátíte o stěny…

 574. skype? vyborne! tam se nemusi cekat a nikdo jinej si to neprecte ze? doufam..ac ja se za nic nestydim, z toho co rikam, takze…najdes me jako „gothsense“ …ocekavam zadost o kontakt!

 575. Jste nesmírně tupé stvoření, které neumí NIC!!! Pořád jen masturbujete, máte s*e*x (samozřejmě bez úmyslu počít dítě), užíváte návykové látky, ale nikdy nevytváříte žádné hodnoty! Proto je NAPROSTO VYLOUČENO, aby se vám povedlo mě urazit!

 576. Švýcarská Femiuniverzita se nachází na skrytém místě v lůně Alp, aby ji zlí, závistiví, zákeřní pyjatci nenašli a nezničili. Nemá žádnou prezentaci na Internetu, ovšem je připojená k Feminetu, který se vyznačuje tím, že se na něm nevyskytuje žádné porno atd., zato je plný ušlechtilých myšlenek. Po revoluci Feminet plně nahradí Internet!
  Už jsem vám psala, že důkazy vám nepředložíme, dokud jste pyjatý! Až si pyj uřežete, potom k nim získáte přístup! No řekněte! Není to skvělá motivace?!
  Každý, kdo někdy masturboval, nebo měl S*E*X bez úmyslu počít dítě, by se měl tak velmi stydět, že raději bude chodit kanálama. To se však o mě říct božinidík nedá! Celý život jsem cudná a čestná!

  Dobrým lidem přeji den plný pohody a vánku!
  Zlým lidem přeji žhavoželeznou kastraci a gilotinní smrt!!!

 577. Na hrubý pytel, hrubá zápata. Když si to Brblinko zaslužíte, tak proč bych Vám nemohl pohrozit gilotinou?! (Věřte,že bych ji na Vás nejraději použil, než jen vyhrožoval). Bohužel však zákony ČR vymýšleli pyjatci a tak se není čemu divit, že jsme tam, kde jsme. Až budou vládnout feministky, tak to zde bude přímo ráj na zemi!

  Jinak, já jsem Vám na všechno odpověděl, ale bohužel všechny mé odpovědi, které jste nedostala čekají na schválení. Pojďme diskutovat jinam! Třeba do skupiny na Skypu…!

  MUS.

 578. zdravim, mno, jak to rict. Mus nam je vsem velkym trnem v oku. paradox je, ze rika, jak je uzasny (ten jeho egoismus je sam o sobe silne pohorsujici a trapny), ale ve skutecnosti je to tu jeden z tech nejvetsich tryznitelu, mucitelu, pitomcu a sadistu, co sem chodi. ano, samozrejme jakmile jsem mu nabidla debatu na „spolecne tema“, prestal reagovat, jelikoz zrejme tusil, ze vim na to tema o dost vic, nez on…no jo..a nez si to najde na googlu…ve zkratce jemu nema cenu cokoliv vysvetlovat, at budes sebeslusnejsi, stejne ti trikrat pohrozi gilotinou.
  S pozdravem
  Rose

 579. Jediný vřed jste Vy paní Bohumilo, jste vřed lidské společnosti!

 580. Můj milý, malý, věštecký komentátore,
  nemám nic proti tvrdé výchově, z dítěte potom nevyroste rozmazlený fracek, který si neváží ostatních, ale to co vám dělal váš otec je vážně hrozné a zasloužil by si za svoje činy dostat to, co dělal vám.
  Každopádně se tato výchova na vás psychicky podepsala a proto nyní sdílíte stejné názory jako měl on. Myslíte si, že je to normální, ale není. Je to jenom vaše choromyslná představa normálnosti.
  Vy máte pyj? Pokud ano, jaktože nemáte černé myšlenky? Jaktože jste tak chytrý, jak si myslíte že jste?

  Ještě by mne zajímala jedna věc? Vy jste doktor? Doktor čeho? (to že jste léčitel a věštec, na to stačí tříhodinový kurz, kde dostanete certifikát, tak tomu rozumím)

  Děkuji za vaši odpověď, pane doktore

 581. Ano, za tento komentář na mě padne gilotina :-D! Vím, vidíte to ve své křišťálové kouli, takže se neobtěžujte s tím abyste mi to psal 🙂

  Chci jen říct, že jste lidská zrůda a prase. Když můžete takové svinstvo napsat! Podle mého názoru nesnesete pohled do zrcadla na sebe samého , protože jste psychicky nemocný člověk co sám sebe hluboce nenávidí. Prokázal byste celému světu službu, kdyby jste se nechal zavřít do psychiatrické léčebny ( kam patříte) nebo si prohnal hlavu kulkou ( pokud možno tak brokovnicí). Protože pokud opravdu věříte tomu co píšete a byl byste to schopen provést tak nic jiného si nezasloužíte. Jinak taková osobní otázka, uřízl jste si taky pyj, podle Vašeho návodu? Pokud ne, tak to ani nedělejte, ale raději si nechte useknout ruce aby jste nemohl psát takové bláboly. A nebo běžte prosím do jakékoliv hospody v ČR, sedněte si k nějakým mužům, řekněte jim co by měli provést svým synům a ti Vám dali takovou sodu jako zasloužíte. Mimochodem lidské prase a choromyslný mozku, nezapomeňte se zajít k psychiatrovi pro silnější léky abyste nepsal takové to žvásty 🙂

  S přátelským pozdravem matka milující své dítě

 582. Hlupačko…
  Já když jsem byl malý, tak mi můj vlastní táta přivázal za palce od nohou a mlátil mě lopatkou do nervů. Zasloužil jsem si to! Byl jsem/Nadále jsem muž! Navíc touto výchovou se ze mně stal lékař, „což je více, než jen uspokojivé“.

  Tak je to správně, tak to dělal i můj táta, takže tak to má být! Jen s tím rozdílem, že my tomu nebohému chlapci pomůžeme tím, že mu z pyje nepůjdou černé myšlenky přímo do mozku… Přemýšlejte trošku, ženská služebno! Chlapec tak bude o moc chytřejší a nebo otupělý z masturbace, či S*E*Xu!

  S přátelským pozdravem většec, léčitel, doktor MUS.

 583. Vykastrovat se nechal měl Váš otec, před tím než nalehl na Vaši matku.Bylo by, alespoň o jednu feministickou slepici méně 🙂

 584. Milá Alfonsie, takové ženy si nezaslouží být matkou a nemají právo se tak ani nazývat, pro mě a mnoho dalších jste jen zrůda, když takhle uvažujete o svém dvouletém synovi a o tom hrůzném činu co byste mu ráda provedla. Je mi z Vás špatně. Vždyť je to dítě, které jste nosila v bříšku, pohlaví si nemohl nevybrat a tím, že je chlapec není o nic horší než holčička. Co je na tom špatné, že má pyj? Proč Vám to vadí? Ten kdo Vás oplodnil, měl také pyj!! Doufám, že brzy někdo zjistí, jak špatně smýšlíte a zavře Vás někam za kulatou kliku. Říká, se že dítěti je nejlépe u matky, ale raději být sirotkem, než být synem takové zrůdy jako jste vy! Přeji si jen aby Vaše dítě se dostalo do správných rukou normálních lidí. Vám přijde, opravdu pro Vašeho syna to nejlepší, že mu uříznete pyj? Vždyť v budoucnu si bude chtít najít partnerku či partnera, bude chtít žít plnohodnotný život a vy byste mu v tom chtěla zabránit, kvůli přihlouplé ideologii nějaké vyšinuté ženské? To své dítě nemáte ani trochu ráda? Vždyť devět měsíců byl syn Vaši součástí! To co byste ráda provedla je nelegální a hlavně nemorální! Vám taky nikdo neuřízl ňadra nebo Vám nepodvázal dělohu, protože jste žena. Proberte se,protože pokud budete přemýšlet jako tady ty zrůdy převlečené za ženy tak Vás syn bude jednoho dne nenávidět, protože mu dojde jak jste mu ubližovala a vymývala mozek takovým hnusem co se tu vydává za feminismus.

  A pro všechny feministky zde!! MUŽI JSOU STEJNĚ PLNOHODNOTNÍ JAKO ŽENY!!
  Pro mě z vašich řad sester,není ani jedna ženou, ale jen zrůdou co má pohlavní znaky ženy. Protože nemáte ani mateřský cit, když takové ohavnosti píšete a radíte ostatním matkám. JUDR. Julie je pro mě zosobněním zla, není o nic lepší než Hitler , který měl stejně zvrácenou ideologii jako ona. Jednou na Vás všechny dojde za to co provádíte svým dětem. Myslím tím pásy cudnosti, ponižovaní chlapců, bití za masturbaci a jiné věci. Ona na každou svini se vaří voda a ta na Vás bude obzvlášť vařící.

 585. Zajímavé je, že jsem na internetu žádnou švýcarskou femiuniverzitu nenašel. Tím, že nechcete předložit důkazy, svědčí o tom, že žádné nejsou. Jestli někdo zjistí vaši IP adresu nebo vás viděl při psaní tohoto komentáře, budete si muset změnit jméno a chodit několik let kanálama.

 586. To, co tvrdíme my, je důležité, už to konečně pochopte. Důkazy existují, pocházejí z výzkumů vědkyň ze švýcarské Femiuniverzity. Vám je ukazovat nebudeme, protože jste pyjatý. O Georgi Orwellovi soudím, že byl chlípný, prostě proto, že byl muž – skoro všichni muži jsou totiž chlípní, čest výjimkám.

 587. Víceméně souhlasím s vámi oběmi, Jano a Brblinko. Božinižel, uříznutí pyje je podle současné legislativy hodnoceno jako ublížení na zdraví, skutečně by vám hrozil trest. To znamená, že bude lepší pyj prozatím nechat na svém místě, pouze můžete zakoupit pás cudnosti. (Není nutné čekat až do sedmých/osmých narozenin, v té době už je většinou pozdě a chlapec si na pás nikdy plně nezvykne). Před návštěvou lékařky pás sundáte a všechno bude v pořádku.

  Přeji vám mnoho úspěchů při výchově syna a krásný den bez mužů.
  Zlým, znásliňovačským pyjatcům a služkám, které je podporují, přeji otravu krve.

 588. To, že orgasmus škodí, tvrdíte jen vy a vám podobné osoby. A když jste nezažila lásku, tak to ještě neznamená, že neexistuje. Rád bych ty vaše důkazy viděl. A Orwella nechte na pokoji! Nikdy nepochopím, proč musel na tuberkulózu zemřít právě on, a ne vy. Mimochodem, jak jste došla k tomu, že byl chlípný, když nečtete jeho knihy?

 589. Důvod, proč to takhle vypadá, jsem tu už psal, avšak kvůli neschválení příspěvku není vidět. Vlákna se mohou zdát nejednoznačná, ale já cílil přesně na jeden komentář.

 590. nejde mi to napsat pod ten novejsi prispevek, tak znovu sem. nebyla to kamaradka, byla to moje pritelkyne. ale nas vztah byl spis na urovni dusevni nez fyzicke. nikdy jsme po nicem fyzickem ani netouzily, proste jsme se mely rady a zily jsme jedna pro druhou…nez se objevilo to zvire! ale ver mi, ze jsem mu to dukladne spocitala, hajzlovi jednomu! ale neni to jediny pripad…predloni se mi kamaradka, hodne citliva, zabila, protoze se s ni pritel velmi hnusne rozesel v den vyroci. vedel, jak je citliva a psychicky krehka. a jeho smula byla, ze jsem vedela, kde bydlel. tak jsem zasla k nemu domu, pockala si a chlapec dnes nemuze mit deti a je na vozicku. s nikym se neseru, kdyz me fakt vytoci!

 591. v tom ma Bohumila vyjimecne pravdu, opravdu to bylo na Muse..

 592. Závisí na tom, jestli příspěvek obsahuje nějakou „závadnou“ sekvenci, jako je „e*r*o“, „v*t*i*p“, „t*r*o*l“, „p*o*l*i*c*i*e“, „c*e*n*z*u*r*a“, atd.
  Sestra JUDr. Julie vykonává misijní činnost, na které přesvědčuje zmatené služky, aby se staly feministkami, atd. Dále potom poskytuje právní poradenství. Pokud vás její činnost zajímá blíže, zeptejte se na ni přímo jí samotné.

 593. Jediné, co nedošlo je můj komentář, který zatím není schválen… Navíc toto je feministická stránka!!! Na nějaké astrální bytosti se já jakožto mocný věštec a ezoterik mohu v*y*s*r*a*t. 🙂

  Jsme tu jen a jen kvůli feminismu. Pokud si to neuvědomujete, tak prosím urychleně navštivte svojí femi-lékařku.

  MUS.

 594. A jak je možné, že některé příspěvky jsou viditelné hned po odeslání? Mimochodem, co má Julie na práci? Přesvědčování lidí o existenci jejího imaginárního titulu?

 595. Brblinka hovořila s MUSem 63, a ten je muž. Sice dobrý muž, cudný a feministicky orientovaný, ale muž. Proto nechápu, proč používáte ženský rod, hlupče.

 596. I mně některé komentáře čekají na schválení. Důvodem je, že pravomoc schvalovat komentáře má pouze sestra JUDr. Julie, která má ovšem tisíc důležitějších povinností a sem chodí pouze jednou za čas.

 597. Začíná mě unavovat, jak polovinu mých komentářů neschvalujete. Pevně doufám, že to ještě dnes napravíte.

 598. V jejím případě je to nemožné. Už proto, že konverzace s někým, kdo problematice opravdu rozumí, by ji dostala do úzkých a odhalila její do nebe volající neznalost.

 599. Pás cudnosti by se měl nasadit femkám, aby se nemohli rozmnožovat a následně takovým způsobem týrat své děti. Buďte rády, že se tahle stránka bere jako recese – jinak by vám už dávno klepaly na dveře zástupy sociálních pracovnic.

 600. tak co? najednou ti dosla rec? chtela jsem si jen povidat..normalne povidat, vis?

 601. Ve vašem příspěvku máte 5 závažných chyb, osle. Naproti tomu já v tom svém nevidím vůbec žádnou! Takže mlčte!

 602. Vy mi neraďte, co mám a nemám dělat, a radši se vykastrujte, drahý ganenoxi.

 603. Nepochopil jste zcela správně.
  Orgasmus je velmi, velmi zhoubný a škodlivý stav, při kterém dochází k masivnímu odumírání mozkových buněk. -> Následně se zmenšuje a scvrkává mozek. Proto je naprosto nežádoucí, aby člověk orgasmu dosahoval častěji, než je opravdu nezbytně nutné!
  Láska mezi mužem a ženou nemůže existovat, to je dokázáno! Jestli muž ženě vsugeruje, že jej miluje, pak je to lhář a manipulátor a je třeba jej řádně potrestat!
  Zcela v pořádku je přátelská láska (filia) mezi dvěma ženami. !Nezaměňovat se vztahem dvou lesbiček, to rozhodně v pořádku není!
  George Orwell byl chlípný pyjatec, jehož knihy jsem nečetla, abych ještě nechytla nějaké špatné myšlenky!

 604. Přestaňte tu laskavě zamořovat vzduch svými šovinistickými plky.

 605. Zklidni hormon.
  Vy, jak jsem pochopil, chcete zrušit orgasmus i lásku. Připadám si tady jako v Orwellově románu 1984.

 606. Ano, chápu Mefistoflesi, že je pro Vás pravda zlá a nudná. Ale co naděláme, že…?! 🙂
  Ono totiž s pyjatci to jinak nejde, než po zlém.

  S přátelským pozdravem většec, léčitel, ezoterik, lékař MUS.

 607. Bohumila : Nauč se Česky pipinko.

  MUS63 : S tou gilotinou jsi nudný a trapný,zkus vymyslet něco jiného.

 608. To jestli jsem vtipný,zábavný a příjemný nemohu posoudit.Na to se musíš zeptat mých přátel.

 609. Zdravím, já bych nic takového nedělala, a počkala na sedmé nebo osmé narozeniny, a synovi pořídila pás cudnosti. Do té doby jej prostě vychovávala podle Feminismu.

 610. Usmrťte ho gilotinou sestro Bohumilo… Je to zdarma, humální a hlavně mám tu gilotinu ve sklepě.

 611. Mohu bratru MUS63 potvrdit, že nekecá, skutečně nefetuje. To se však o vás bohužel již říct nedá, lidská zrůdo. Vypadněte odsud, zalezte si někam do toho svého pyjatého brlohu a dlachněte si ten váš zápašný úd, jestli vás to baví! Vy už jste ztracený případ! Vás nebudu přesvědčovat, abyste se vykastroval a stal se feministou, vás, až vás najdu, jenom rovnou usmrtím!!!

 612. Co se tím pokoušíte naznačit? Že já jsem prase? NEMÁTE NA TO, abyste mě urazil, ubožáku. Kdyby mi totéž řekla například sestra Julie, budu se cítit hluboce pokořena. Vy mi ale můžete nadávat, jak chcete, a se mnou to absolutně nehne, protože vy už pro mě nejste člověk. Jste ubohý, tupý tvor někde na úrovni hlemýždě, se kterým vůbec nemá smysl se bavit, protože stejně akorát pořád papouškuje pár rádoby vtipných frází. Až vás naleznu, tak vás s největším potěšením vykastruji a potom následně ihned zabiji, vy bývalý člověku!!!

 613. Já kecám? To je skvělé… To jsem velmi rád, že nemasturbujete! Udělal jste mi tím pro dnešek větší radost, než si sám dokážete vůbec představit. 🙂

  MUS.

 614. To, co si myslíme my, nezajímá POUZE zadubené, velmi tupé pyjatce a služky. Všechny slušné lidi to zajímá.
  Naproti tomu, to, co si myslíte vy, je stejně důležité, jako psí lejno! Po Femirevoluci půjdete na kastraci a do uranu! Nikoho tam vaše názory zajímat prostě nebudou! S tím se smiřte!

  Vám a ostatním tupcům přeji uštknutí jedovatým hadem do varlat!
  Dobrým lidem přeji den plný smíchu!

 615. Jarda: Uran slouží k bezpečné a čisté výrobě elektrické energie. Dále potom k pohonu jaderných ponorek. Více se vzdělávejte, panáčku.
  Brblinka: Ano, ženy mohou být také velmi, velmi zlé svině, ale jak jsem již psala, toto se týká pouze zkažených služek.
  Vaší kamarádky je mi velmi líto, posílám upřímnou soustrast.
  Pokud jde o jejího vraha, má štěstí, že mi nepadl do rukou! Vychutnala bych si ho, hajzla pyjatého! Ale bohužel, takových, jako on, je mnoho. Velmi nezdravě mnoho. Je nutné takové muže, jako je on, a že se takoví najdou i na této diskuzi, řádně potrestat JEŠTĚ PŘEDTÍM, než stihnou spáchat něco strašného!

 616. Tvrdíte vy. Já si myslím něco jiného, a co si myslím já, bývá v naprosté většině případů správné. Kdežto to, co si myslí pyjatci, je téměř vždy zcela špatné. Tak například si myslí, že masturbace je neškodná – větší nesmysl jsem snad neslyšela! Masturbace je VELMI těžká droga!

 617. Jarda: To, že není pravdivá říká pyjatec, který nerozezná šourek od hlavy… A samozřejmě s IQ houpajícího se koně.

  MUS.

 618. Lžete, nic jsem si nevycucala z prstu, použila jsem logickou dedukci. A to vaše „vaya al infierno“. Proč máte vy pyjatci pořád potřebu nadávat v cizích jazycích?! Nebo to je tak, že všichni, kdo tady tro*llí, možná kromě brblinky, jsou ve skutečnosti jen JEDEN pyjatec, píšící pod multiúčty? Tuto domněnku mi sdělila sestra Martina a musím říct, že ji považuji za silně pravděpodobnou.