Kde se vzala popularita erotických masáží?

erotické masáže

S masáží máme spojené uvolnění, odpočinek i regeneraci bolavých svalů. Ty erotické mají ještě něco navíc, proto jsou stále populárnější.

Tajemná a sexy

Možná, že jste se s pojmem erotické masáže ještě nesetkali, a tak nemáte úplnou představu, co se pod ním skrývá. Erotická masáž má, stejně jako ta klasická, za cíl především zbavit vás napětí, stresu a zrelaxovat tělo i mysl, navíc nabízí i prožitek od začátku do konce. Zpravidla je totiž zakončena vaším vyvrcholením, pokud si to tedy přejete. Není důvod k obavám nebo studu, milé masérky vám rády zodpoví všechny otázky a vysvětlí, cokoli vás bude zajímat. Uvolnit se můžete ve společné sprše nebo koupeli, abyste se naladili na masáž a opravdu si ji vychutnali. Masérka, zcela nahá nebo v erotickém sexy prádle, se při masáži věnuje celému tělu, a to včetně intimních partií. Nevynechá žádnou část vašeho těla, samozřejmě ale je vše o domluvě. A tak pokud jsou vám doteky na některém místě nepříjemné, stačí to masérce říct.

Příjemné uvolnění

Masáž probíhá v intimním a diskrétním prostředí, kde se budete cítit příjemně. Můžete si během masáže s masérkou povídat, pozorovat ji a nebo jen zavřít oči a vychutnat si každý dotek. Erotické masáže jsou nezapomenutelné, pomáhají regenerovat svaly a odpočine si i vaše mysl. Masáží je více typů a můžete si vybrat ten, který vás zaujal, nebo vám masérka některou z variant doporučí. Uklidňující a tak trochu hravá je masáž mýdlovými bublinami. Při ní na vaše tělo nanese masérka hustou pěnu z luxusního mýdla a oleje. Naopak velmi intenzivní je japonská nuru masáž, při které se používá speciální kluzký gel. Ten umožňuje, aby masérka bez jakéhokoli tření klouzala svým tělem po tom vašem, což je velmi netradiční masáž.

Všechny používané gely a oleje jdou jednoduše umýt pod vodou ve sprše, nemusíte tak mít ani obavu z toho, že budete po masáži mastní a ušpiníte si šaty. Místo obav budete mít po masáži dobrou náladu a spoustu energie na všechny povinnosti, které vás čekají.