Kateřina Jacques řekla pravdu

Zbitá Katka

Dnes jsem si pro Vás připravila další článek,tentokráte o ženách v české politice. Ten dnešní bude o mojí jmenovkyni, Kateřině Jacques. Pro zaímavost, křestní jméno Kateřina znamená cudná, mravná a čistá a toto jméno je původem z Řecka. Katka kandidovala ve volbách do poslanecké sněmovny za Stranu zelených. Sama o sobě říká, že má ráda zvířátka a zajímá se o přírodu, proto se rozhodla za tuto stranu kandidovat. Byla to šťastná volba a dnes je v centru dění české politiky a ovlivňuje věci o které nám všem tolik jde.

Sama říká, že mezi poslanci narazila na skutečnou tupost. Všimněte si, že říká: „Mezi poslanci“ nikoli mezi poslankyněmi což samo o sobě taktéž svědčí o mnohém. Patří mezy ty mladší členy poslanecké sněmovny, narodila se v Mělníku 2. června 1971 a i přes tento mladý věk má cenné zkušenosti s muži v tomto státě. Je dobré vzpomenout aféru s tím policistou, který ji před zraky svědků a kamer brutálně bil až jí tekla krev. Tento čin omlouval tím, že je policista a že on toto dělat může, že to je prosím jeho náplň práce. Opomíjenou zkutečností je ovšem fakt, že při tomto zákroku neměl ani služební číslo! Sama Katka říká, že nikomu nepřeje zažít tu policejní brutalit

Zbitá Katka

Posledním zviditelněním byl „Pořad uvolněte se prosím“ kdy ji všem známý Jan Kraus předevšemi ztrapnil nemístnými a osobními otázkamil, na které samozřejmě nechtěla reagovat. Krause nemám ráda již od jeho útlého věku, kdy hrál ve všech těch filmech pro děti. Obvykle, nějakého zlého výrostka. Ani ve stáří ho tento sklon neopustil a i nadále zesměšňuje lidi, kteří to někam dotáhli. Jak já jej nesnáším, plešouna jednoho.

V současné době probíhají přípravy na volby do Evropského parlamentu, kde, jak moc doufáme, se Kateřina bude mít možnost prosadit.

{youtube}SyCLgExlCHc{/youtube}

 

Prosím, pomožme prosadit Kateřinu Jacques do Evropského parlamentu. Ukažme co v nás je jejím prostřednictvím. Volte Katku.

 

Upraveno dne 23.5.2009:  Katka Jacques je v dalším videu. Prosím, podpořte ji. To je ta vzadu za Martinem Bursíkem.

{youtube}mYDtIGpp_Go{/youtube}

 

Sdílet článek

70 comments

 1. ta ***** vpadá na tý fotce úpa stejně jako moje potkanice.. 😀 😀 😀

 2. No jo, naše Katuška… 🙂 Nad ní mi nezbyde nic jiného než se pousmát. Kandidátka za stranu Zelených, která při otázce biomasy ze sebe nedostane jediné kloudné slovo. A k otázce útoku od policisty je vysvětlení také více než jednoduché… Onen policista ji několikrát upozorňoval na to, aby nechodila tak blízko a neprovokovala druhou stranu. Na opakované neuposlechnutí nereagovala a tak zasáhl (i když možná tvrději než musel) a to se Katušce velice hodilo do krámu na to, aby ze sebe udělala chudinku. Navíc kdyby tam policisti nebyli, tak by dostala nařezáno mnohem víc. A k dokončení této nanejvíc komické záležitosti tam táhne ještě děti. No co dodat….. 🙂

 3. Jo a všimli jste si také, že čím víc toho Ty, kteří jsou tu přihlášený jako feministky, řeknou a okomentují, tak tím větší z nich máme srandu ..

  Prosím Vás, aspoň si zanechte zbytek své nemožné důstojnosti a radši nic neříkejte .. 😀

 4. Ano, ona je tak chytrá, že všude propaguje, ať topěj biomasou a sama neví, o co jde .. 🙂

  Ženské.. wake up ..

 5. jj,ve vládě sice byla,ale díky svým skvělým výsledkům a oslňujícím kvalitám se tam už asi nikdy nepodívá :woohoo:

 6. Prosimvás takový krávě nemůžete věřit… ani neví jak topit biomasou… (Já to taky moc netušim ale aspoň nenutim lidi aby to dělali 😀 😀 :D)

 7. Proč tady prosazujete ve volbách jen Katku \“Biomasa\“ Jacques? Do EP přece kandiduje více žen, především bych měl vyzdvihnout Janu Bobošíkovou, která už v EP je, ví jak funguje celý evropský systém a především ji to opravdu pálí. Proč se vaší bezmezné podpoře těší JEN K.Jacques???

  P.S. Stejně budu volit \“Modré\“ nebo právě Bobošíkovou 🙂

 8. Tak 1) Do politiky se dostala likvidací jednoho člověka, toho policisty, který "brutálně zmlátil". Jak to bylo, dneska už všichni vědí. Kdyby se jednalo o normální ženskou, ne takovou kačenu, tak by jí sociálka hned sebrala děti za tu účast na demonstraci. Ale to je škoda slov.
  2) Aby se udržela, musí se pelešit s Bursíkem. To teda nevím, asi to má zapotřebí.
  3) Ten jejich slavný volební klip… Hnus. Má vůbec papíry na traktor, že do toho leze? nebo je to zase ukázka, že vyvolení nemusí dodržovat zákony?
  Atd…atd…
  A panu Krausovi nejste hodny ani provést felaci!

  Urážky vymazány.
  Editovala Jitka Sokolová.

 9. Jakej kuft, ty kačeno? Kde má traktor kufr?
  Ty si můžeš s tou kačenou Biomasou Jaujau podat ruku, vy budete obě stejně vylízaný! :X

 10. Svůj hlas ve volbách dám Kateřině Jacques

  A ) Ano
  B ) Nedám, protože je to kráva blbá

  A – Kladný bod
  B – Záporný bod

 11. Co se jí týče, ona jako člen Strany zelených a jak sama o sobě říká, že je milovnice přírody by se měla zajímat o ekologii a s ní spojené alternativní zroje. Madam Jacques nedokáže vysvětlit co je biomasa. Co takovej člověk má co reprezentovat naší zemi v Evropském parlamentu? To si má Česko udělat ještě větší ostudu?

 12. Jen bych chtel rict, ze ten zasah toho policisty byl z jeho strany naprosto v poradku a v souladu s predpisy.Tyto predpisy hovori o tom, jak dostat clovekado policejniho vozu, klade-li odpor.Tento zakrok je naprosto bezny pokud jde o neakeho zlodeje mrkve nebo o mafianskeho bosse.Jenomze tento policistamel smuu, ze se toto video dostalo k medim. 👿

 13. nějak sme si nevšiml že by mu to nějak natřela, prosil bych odkaz na jů tub, nebo něco podobného kde krause dostakla jakkoliv, třeba na vtetřinku, do kouta, nebo ho jakkloiv inteligentně zesměšnila.

 14. žena uráží ženu? To je tak mužské a nechutné!! Ty nejsi feministka! Ty si mužská slepice co se chová jak muži chtějí, jak vůbec můžeš? to si říkaáš feministka? :-DDDDDDDD

 15. Myslim, ze kscm.cz bude dvacetkrát serioznější než tenhle web. 😀

 16. Třeba ví jak vyjebat s lidma co chtejí být soudci a není jim třicet, nebo ví hodně o gloálním otpelování a vůbec nelže, ty si na otm jak ty slečny tady, kámo. 😉

 17. Ty vole neblbni, ještě začne žrát aby dosáhla dvoustovky a všem těm tupým mužům to nandala, jak je chytrá. :-DDD

 18. bych přál aby se dostal Krausovi do spárů a před kamerou ze sebe udělal ještě většího pitomce, než ze sebe dělá tady

 19. a ty si dokazala maximalne to, ze tvoje iq nepresiahne tretinu tvojej hmotnosti 😀

 20. Přesně…souhlaím s tebou na plné čáře ❗
  A pokud si paní Marcelka myslí, že je to jen závist, tak je pekně na omylu a je stejně vymaštěná jako Jacques :X

 21. Taky myslím, že ji měl zřezat víc. Měl z toho jejího krysího ksichtu udělat něco hezčího třeba podle obrázků Pabla Picassa. Jinak zelení jsou lůza a lůzou zůstanou. Bursík a ostatní kecaj vo životním prostředí a vozej si prdele v Audině. Tak ať jezdí MHD jako občani,který chcouz politický vést. Jinak Jacques je vymašťěnka a Kraus ji řádně natrh ego. Co je to ta biomasa? LOL tohle neví přítelkyně předsedy zelených. Je vidět že ji má jen na šoustání.

 22. Jako kdyz mam blbou naladu jdu si precist vase stranky. A pokazde se ptam je to opravdu mozny ? Jestli je to recese tak klobouk dolu pokud to myslite vazne je me Vas opravdu lito

 23. Přestaň tady nadávat ty smrade, nebo poprosim Marcelku, aby ti dala trestnej bod a to uvidíš ten tanec

 24. To jo to sem taky koukala. A jestli sis vsimla tak na zacatku dokonce zavirala kufr.

 25. Me pride ze z tebe de citit zavist. Zavidis ze sam sedis doma v kresle sahas si na ud a nic si nedokazal. Di neco delat konecne se prober.

 26. Zelení jsou lůza Českého národa. Pryč s němia ne do Bruselu :X
  A Kateřinka Jaques je stupidní kráva, ten policista ji měl zřezat mnohem víc, ona si to zaslouží.

 27. A jestli vás jako zelené rozčiluje pan Václav Klaus, tak táhněte do Bruselu a vlezte EU řádně do řiti. Václav Klaus ví o politice jak z etického, tak z ekonomického hlediska daleko více, než o ní vědí ti vaši zelení.

 28. Takže milé dámy,
  tento web mě rozesmívá již pěknou řádku měsíců. V životě jsem se nesetkal s někým tak zaostalým v politické i sociální problematice, je mi absolutní záhadou, proč nevidíte předvolební machinace zelených. Já mám stále ideál, že v politice by měli být lidé, co mají v hlavě alespoň něco. A na závěr bych chtěl dodat, že člověk, který kandiduje za zelené a neví, co je biomasa, je nebetyčnou ostudou naší politické scény. Mimochodem to \“mezy\“ v článku je úžasné….Jak kdyby to psalo 2-leté dítě..

 29. Katku mam rada de tvrde za tim co chce. A ty videa maji taky dobry. Treba jak ridit ten zetor.

 30. Díky za senzační web! Sem budu chodit. Váš zcela divný článek mne velice rozesmál. Máte zde nějakou fotku svojí na webu??

 31. tak. Na youtube je fůra videí, kdo se chce podívat, může, kdo nechce a budelhát, tak se halt nepodívá a bude mlžit.

  Jinak…i na tom videu je krásně vidět, že sní bylo zacházeno velice slušně, policista ji vůbec nedal přes držku. Bohužel samozřejmě.

 32. je tupá koza, která je vhodná tak akorát do postele a k plotně. Nicméně chodit ven by neměla, aby nedělala ostudu – i gzicht má dost hroznej a o jejím hlase nemluvím.

 33. Měli ji zvalit pořádně, možná by se ji rozsvítilo 👿

 34. hh hned bolo jasne, ze nedokazes odpovedat 😀 tak si robis z tej otazky srandu 😀

 35. To neni mozny ze je nekdo takhle blbej. Sam sis odpovedel ty blbe. Prober se.

 36. Nehlasujeme tady o tvoji mamce ale o Katce, tak se prober ty blbecku

 37. Okamzite prestan navadet lidi aby volili takovou stranu co vubec nema historii.

 38. Káťa Žáková, jak poznamenal bývalý ministr Jandák, udělal skvělej předvolební tah. Jinak by se Zelení do parlamentu nedostali ani omylem…. pokud se tu ale rozjíždí kampaň, tak…..VOLTE NÁRODNÍ STRANU č. 13 STRANU, KTERÁ SE STOTOŽŇUJE S NÁZORY KAŽDÉHO SPRÁVNÉHO ČECHA, KTERÉMU NENÍ LHOSTEJNÝ OSUD JEHO VYSOCE KULTURNĚ A HISTORICKY VYSPĚLÉHO STÁTU. VOLTE č. 13 VOLTE TY, KTEŘÍ SE ZA NÁS POSTAVÍ. já je volit budu.

 39. :angry-red: tak to teda ne panove! Kdyz ctu vase reakce, tak je mi mdlo. Pani Jacquess tady nikdo nebude ostudit! Tento clanek byl veden napsat snahu o podporu jejiho kandidatstvi, a pokud se vam to nelibi, tak si prispivejte do clanku proti jejimu kandidatstvi,treba na kscm.cz. Ale neberte si je do te sve ochlupene huby, machove jedni namysleni!

 40. Tak Paní Jaques nelhala? Policista neměl číslo? A co potom to video co si zelení natočili jako propagandu? Sama mu ho strhla a pak brečí. Zákon je u nás nastaven tak, že pokud odporujete zatčení, mohou proti Vám být použity donucovací prostředky. A paní Jaqoues se zatčení bránila a donucovací prostředky byly použity. Tak na co si stěžuje? A která dobrá matka by šla na demošku (rozuměj demonstraci) kde se očekává střet radikální levice a pravice s malými dětmi? Jen ten, kdo z toho chce vytřískat politické body a v klidu ohrozí zdraví a život svých dětí. A to je celá paní Jaque.
  A ještě k tomu strhnutému číslu, omluvte sníženou kvalitu, ale lepší jsem na netu nenašel.
  Krásný důkaz toho, jak paní Jaques lže, aby získala podporu lidí.
  [b]http://www.flickr.com/photos/36980262@N08/3554839672/
  http://www.flickr.com/photos/36980262@N08/3554033419/
  http://www.flickr.com/photos/36980262@N08/3554839788/
  http://www.flickr.com/photos/36980262@N08/3554033529/
  http://www.flickr.com/photos/36980262@N08/3554839832/%5B/b%5D

 41. Hele a co ta anketa vedle článku? Nějak mi tam chybí možnost \“Ne, tý píče hlas nedám!\“
  (omlouvám se za ten výraz, ale pí. Jacques se ani jinak nazvat nedá).

 42. A to je důvod proč ji volit. Ty jsi ale taky kus lejna 😀

  To pak taky němec řekne, že Hitler byl fajn, protože byl od nich?

 43. Never ever,
  clovek reprezentujici Stranu zelenych a nedokaze vysvetlit, co je to biomasa?? Pokud nema pana Krause rada, proc do jeho poradu chodila??? Uprimne, jeji vystoupeni mi silne pripominalo Dianu Kobzanovou v tomtez, a nic proti blondynam, sama mam stejnou barvu vlasu uz x let.
  Navaze vztah s predsedou strany ve ktere je ona clenkou, popripade mistopredsedkyni, a divi se, ze je to pouzivano proti ni a lide maji otazky??
  Odhlasuje zakon omezujici svobodu tisku a informaci a vzapeti se podepisuje pod petici proti temuz zakonu a haji se tim, ze mela snad chvilkovy vypadek zdraveho rozumu ci co???
  Pokud uz nemame mezi nasimi politiky a politickami nikoho jineho nez tuto pani, aby nas reprezentovala v Evropskem parlamentu, pak nam Panbuh pomoz nebo kdokoliv jiny

 44. Toto mi dnes prislo emailem… Zajimave, ze? A tohle by nas melo reprezentovat pred evropou? To uz te ostudy nemame dost? ❓

  Kateřinka \“Zelená\“ Katuška – to by byla europslankyně! Kdo je vůbec Kateřina Jacques? Kateřina Jacques (za svobodna Pajerová) pochází ze zámožné a dobře situované rodiny. Přesto je o ní dostatečně známo, že má za sebou řadu deliktů násilné povahy a nemálo zkušeností s návykovými látkami. V polovině 90. let obývala se skupinou squatterů prázdný činžovní dům na Praze 7 poblíž Strossmayerova náměstí. Narušovali zde veřejný pořádek, vyvolávali pouliční rvačky a napadali kolemjdoucí. Scénář i závěr těchto incidentů byl zpravidla stejný.Jakmile bylo zahájeno vyšetřování a trestní stíhání, objevil se rodinný právník, povolaný rodiči nezdárné dcerušky, kontroval obviňováním těch,kdo byli přepadeni. Soudce přitom nevynikal žádnou zvláštní nestranností a jeho snažení mu nepokrytě pomáhal. Neoficiální zdroje uvádějí, že v pozadí těchto právně-soudních intrik stál Jiří Dienstbier, politik, bývalý ministr a rodinný přítel. Přepadení, zbití a často i oloupení občané měli najednou vysvětlovat,proč se dopustili násilí na bezbranné dívce. Fakt, že minimálně čtyři osoby musely po útoku Jacques a jejích kumpánů vyhledat lékařské ošetření, že Kateřina osobně ztloukla násadou od lopaty muže, jenž se pokoušel chránit svou těhotnou manželku, to vše připadalo panu soudci jaksi nedůležité. Bezvýznamné a irelevantní. Všichni se jako mávnutím kouzelného proutku ocitli v roli podezřelých! O ryzím charakteru paní Jacques svědčí i to, že po celou dobu její squatterské \“kariéry\“ se jí o nezletilého syna starali rodiče. Ona sama totiž jevila větší zájem o drogy, výtržnosti a pouliční rvačky než o roli milující matky. Orgán péče o dítě se přesto neodvážil zasáhnout, i když se tato skutečnost vícekrát objevila i v průběhu soudního projednávání. Jedná se však bezesporu o nesmírně inteligentní a vzdělanou ženu, která svou vysokou duševní úroveň před celým národem prokázala nedávno v televizi při debatě s J. Krausem na téma biomasa. Jistě by byla perfektní reprezentantkou státu na evropské úrovni, nemyslíte?

 45. [quote=Anonymní]Já Katce fandím, je z Mělníku jako já.[/quote]
  Naopak dela nam Melnicakum ostudu… Krava hystericka, nerikam ze si zmlatit od policajta zaslouzila, na druhou stranu, on ji nekolikrat v klidu vyzval, aby opustila prostor, kde nema co delat… a co se tyka Krause… Tak jeho talkshow je nejlepsi co tu je a kdyz se tam takovy Machacek muze zout a hodit nohy nahoru, proc by se Kraus nemohl zeptat na tak trivialni otazku?

 46. Paní Kateřina jest mi milá a chová se vůbec jinak než ostatní poslanci, čímž si doufám vbrzku získá mnohé sympatie voličů. Také se mi nelíbilo, jak ji pan Kraus ve své talk show nejprve úplně popletl, a pak se snažil ji zesměšnit, ale nakonec se stejně zesměšnil nejvíc sám. Děkuji redakční radě za podnětný článek a Katku budu určitě volit.

 47. A ty bys nebrecela kdyby te nekdo bil? Podivej na tu fotku jak je zbita. Ty ji to prejes? co ty ses za cloveka.

 48. Co je pro Vás trapné a nemístné na otázce co je BIOMASA? Myslím, že člověk který reprezentuje zelené, by si tohle neměl ani dovolit, shodila se na plné čáře. Nehledě na to, že při tom potupném napadení od toho zlého policisty řvala a hysterčila před kamerama aby se ukázala. Za tohle by měla dostat Oskara. Pravda policista Čermák taky není typ, kterého bych pozvala do kina, ale to je věc druhá.

 49. to video s krausem doporucuju rozesmeje stejne dobre jako tyhle clanky,katka by se klidne mohla pridat k mistnim feministkam v hlave maji nasrane vsechny xD

 50. ste krávy. Otázka co je biomasa není nemístná ani osobní ;))

 51. odkedy je otazka \“co je biomasa\“ nemiestna a osobna? 😀

  to je asi tak osobna otazka ako \“kolko je hodin\“, alebo \“aku farbu ma modre auto\“

  ked niekto zo strany zelenych nevie co je biomasa je to trapas ^^

 52. Jo, je skvělá. Tolik drog a rvaček v životě zažije málokto.

 53. V tomto článku vidieť akí múdri boli naši predkovia, keď vymysleli porekadlo \“Vrana k vrane sadá\“. Na tento konkrétny prípad by skôr sedelo \“Hus si k husi sadá\“.
  Katarína J. je masochistická exhibicionistka, ktorá sa neváha nechať zmlátiť len čo nablízku uvidí aspoň kúsok televíznej kamery…
  Btw, policajt sližobné čislo mal, ale Katka mu ho v zápale politického boja odtrhla. Youtube ťa vidí!

 54. No,uznávám že Uvolněte se už není co bývalo,ale byla to nejlepší talk show.

 55. Mě je pani Jacquesová taky celkem sympatická, jedinej kdo mi tam nesedí je ten její obšourník

Comments are closed.