Kam si jít v Ostravě zacvičit a protáhnout tělo? Fitko Ostrava na vás čeká

Z různých stran se na člověka snášejí informace o nutnosti pohybu, bez kterého není možné udržet zdraví. Sedavý způsob života, který je v současné době trendem, bohužel přispívá k řadě zdravotních problémů – od nadváhy a obezity až po vysoký krevní tlak a vysokou hladinu cholesterolu v krvi. Je důležité část volného času věnovat pohybové aktivitě. K tomu patří třeba i návštěva posilovny.

Fit park je tu pro vás

Ostraváci mají tu velkou výhodu, že mají k dispozici největší fitness centrum v České republice. Rozléhá se na ploše 2 200 metrů čtverečních, na které se nachází 160 strojů těch nejlepších značek. Fitness centrum Ostrava se zaměřilo na co nejširší klientelu. Své si zde najde amatér stejně jako profesionální sportovec. Stačí si jen vybrat z bohaté nabídky. Co třeba si zajít do HEAT Ostrava? Tento program je určený pro všechny. Nezáleží na věku ani na fyzické kondici. Zde si zacvičí mladí i starší, trénovaní i začátečníci. Základem cvičení je kondiční chůze, což je jeden z nejpřirozenějších pohybů vůbec.

Zahrajte si badminton

Do posilovny můžete zajít společně se svými přáteli a zahrát si zde badminton. Ostrava a její Fit Park nabízí čtyři kurty, kde si pořádně protáhnete tělo. Badminton zvyšuje fyzickou kondici, cvičí rychlost a hlavně postřeh. Fitko Ostrava poskytuje prostor pro pravidelnou zábavu a trávení volného času, během níž si zpevníte své svaly a možná i zhubnete nadbytečné kilogramy.

Vzpírání není jen pro profesionály

Silové cvičení využívá k posilování zátěž. Na rozdíl od kardia se tepová frekvence sportovce pohybuje v nižších hodnotách. Cílem tohoto tréninku je zvýšení síly a budování svalové hmoty. Vzpírání Ostrava nabízí tzv. crossfit, což je typ funkčního tréninku rozdělený na rozcvičku, silovou část a samostatný workout, jenž je hlavní částí celého cvičení.