Kam se schovat před koledníky? Třeba do wellness!

wellness pobyty

Byť patří Velikonoce mezi hlavní české a křesťanské svátky, mnoho z nás je rádo příliš nemá. Pro většinu žen a dívek to totiž znamená udržení pozornosti před koledníky, kteří si dávají za cíl něžné pohlaví pořádně vyšupat pro zdraví a polít či přímo hodit do vody. Samozřejmě existuje celá spousta míst v České republice, kde se všechny zvyky a obyčeje dodržují a Velikonocím je tak věnována velká pozornost napříč celými vesnicemi. Ovšem ve městech a u generací, které už touží po odpočinku, popřípadě je nebaví chystat barvená vajíčka, se nabízí i jiné možnosti.

Hurá za odpočinkem

Kdy jindy si dopřát kvalitní odpočinek, kdy ne na Velikonoce? Vyměňte pletení pomlázky a pečení mazance za relax v bublinkách či kvalitní exotickou masáž. Wellness si jednoduše můžete najít online  z pohodlí domova a sledovat tak aktuální nabídku zvýhodněných pobytů i prodloužených víkendů plných romantiky. Podle vašich preferencí se mohou wellness pobyty orientovat vyloženě na masáže, vodní lázeň či odpočinek v solné jeskyni a na masérském stole. Popřípadě se nabízí též velmi populární pobyty spojené s turistikou v oblíbených českých městech. Například v Jižních Čechách si užijete nejen staré kamenné uličky, ale i nespočet rybníků a romantických scenérií a též kvalitní jídlo a dobré pití.

Detailní popis pro náročné

A kdo plánuje výlet za hranice třeba během roku, načerpá inspiraci u slovenských či rakouských sousedů ve vysokohorských hotelech a oblastech, kde pocítíte návrat k přírodě, čerstvý vzduch a ochutnáte pokrmy z místních surovin. Mezi vytoužené cíle často patří Maďarsko se svými termálními lázněmi a rovinami ideálními pro vyjížďky na kole, či Slovinsko.

Přehledný webový portál shromažďuje atraktivní pobytové balíčky a víkendy za zajímavé ceny. Budete nadšeni přehledným popisem včetně všech benefitů, jež vám daný pobyt nabízí. Na výběr máte programy vyhrazené odpočinku i aktivně trávenému času. Zapomeňte letos na vajíčka a vyrazte za odpočinkem, třeba do Jižních Čech okolo vyhlášených rybníků, co vy na to?