Kabelka velká, malá, batoh i ledvinka. Nejen to musí být součástí dámské sbírky

mikina Diesel

Do čeho by měly ženy investovat? Především do šatníku, který nebude postrádat základní kousky oblečení, jako je tričko, sako Pinko, džíny a mikina Diesel. Samozřejmě základ šatníku netvoří jenom toto, ale také doplňky v podobě batohů, ledvinek a kabelek. U nich se na malý okamžik pozastavme a prozraďme si, co konkrétního ženy mají mít podle stylistů neustále k dispozici. 

Kabelka velká i malá

Kabelky jsou něco nenahraditelného. Byly zde dokonce dříve než dnešní moderní podání batohů či ledvinek. Sice s nimi šel čas, během uplynulých let se pořádně změnily a proměnily, stále však zůstaly součástí našich šatníků a sbírek. 

Pokud bychom měli zmínit kabelky, které ženy nemají postrádat, zmínili bychom kabelky velké i malé. Kabelky velké, takzvané business kabelky, do nichž se vejde počítač nebo dokumenty o rozměrech A4, se nosí především do práce, na pracovní schůzky či na obchodní jednání a pohovory. Co se týče menších kabelek, jako je třeba crossbody kabelka Michael Kors, ta se vynosí především na rande, setkání s přáteli nebo jen tak – když jdete třeba nakupovat. Je praktická, většinou ji lze přehodit přes rameno, a tak je její nošení pohodlné. 

Kromě těchto kabelek by žádná žena neměla postrádat psaníčko či drobnou kabelku do ruky, která se nosí na mejdany, plesy nebo firemní večírky. 

Batohy nejen ve sportovním provedení

Klasické sportovní batohy pravděpodobně máte, ale ty si asi nevezmete na rande. Kupte si proto batoh v moderním provedení s kovovými zipy a nějakými aplikacemi. Takový batoh pak rázem rozbije formálnost elegantního outfitu a dodá mu šmrnc, který by žádná kabelka nedodala. 

Ledvinky 

Součástí dámské sbírky by měla být především ledvinka, kterou lze dnes pojat za trend současnosti. Sice se mezi námi najdou ti, kteří ji rádi nemají, ale stále je více těch, jež ji milují a nedokážou pustit z ruky. Pozor si dejte na jejich nošení – už se nenosí připnuté kolem pasu, ale nosí se spíše přes rameno.

Sdílet článek