K novému roku hubnutí? Začněte už nyní a získejte náskok

fitness Ostrava

Hubnutí a dieta patří mezi nejčastější předsevzetí k odstartování nového roku. Máte na svém seznamu také zbavení se přebytečných kil, formování postavy či snad úpravu jídelníčku? Získejte náskok před novým rokem a osvojte si správné návyky postupně už nyní. Určitě jednodušeji zvládnete nápor v období vánočních svátků, kdy se na nás ze všech stran valí cukroví, těžká jídla, alkohol a laskominy. Není totiž nic horšího, než si nakoupit fitness oblečení, zaplatit si permanentku a doma ujídat linecké či vanilkové rohlíčky.

Vše pod jednou střechou

Moderní fitness Ostrava s vynikající polohou nabízí fitness centrum se špičkovými stroji i prostory pro skupinové lekce, které jsou ideální pro cardio trénink či posilování problematických partií. Fitness centrum Ostrava patří mezi přední špičková střediska, jež zahrnuje mimo jiné i trenérské služby. Fitness Ostrava Vítkovice se řadí nejen mezi největší, ale zároveň svým vybavením předčí jiná zařízení. Samozřejmostí je stylové a velmi vkusné vybavení, jako jsou šatny či samotná recepce, kde si můžete pochutnat na zdravých svačinách a koktejlech s dostatkem bílkovin.

Dáváte-li přednost pomalejším formám cvičení, oceníte jógové lekce. Jóga Ostrava vám slibuje lepší soustředěnost, uvolněnost i zbavení se stresu či povadlých svalů. I když je jóga pomalejšího charakteru a skládá se z jednotlivých asán, po její hodině se budete cítit nabití novou energií. Koho více baví spalovací lekce, na ty čeká cardio zóna.

Změřte své proporce a sledujte úspěchy

 Chcete-li se vrhnout do změny na plno, oceníte též osobní tréninky prostřednictvím vyškolených osobních trenérů, s nimiž se zaměříte na techniku cvičení, vybrané partie těla či si domluvíte sadu cviků s jasným účinkem. Krmě posilovny, skupinových lekcí a cardio zóny na vás čeká rovněž funkční zóna, několik kurtů pro badminton a in body pro měření poměru vody, tuku a svalů v těle. Nebojte se zeptat stejně tak na jídelníček na míru!

Sdílet článek