Jste těhotná? Usnadněte si svůj porod

porodnický gel

Čeká vás narození vašeho vlastního dítěte a máte obavy z toho, aby porod proběhl skutečně tak, jak by měl? Pokud ano, je dobré nepodcenit samotnou přípravu, které souvisí právě s obdobím, kdy jste těhotná a na porod se aktivně chystáte. Dnes existují různé metody, stejně jako produkty, které vám mohou vše výrazně usnadnit. Pokud se podíváme právě na ně, tak může pomoct Dianatal. Jedná se o porodnický gel, který dokáže nejenom ulehčit všem maminkám, ale dokáže ovlivnit i případný průběh poporodních zranění. Pokud se podíváme na jeho klíčové účinky a pozitiva, rozhodně nesmíme opomenout tato fakta:

  • Dokáže zkrátit porod až o 26 minut
  • Snižuje nutnost nastřihnutí o více než 24 procent
  • Výrazně snižuje riziko instrumentálního zákroku nebo operace

Navštivte specializované kurzy

Hlavně pro matky prvorodičky mohou být skvělou možností, jak si porod usnadnit, různé kurzy. Na nich se dozví všechno potřebné a budou vědět, co mají čekat. Samozřejmě výše zmíněný a také neškodný porodnický gel je vhodné používat také. Čím více snížíte jakákoliv rizika spojená s čímkoliv neočekávaným, tím lépe. Kurzy, o kterých mluvíme, ale nemusí být určené jenom pro vás. Stejně tak můžete vzít s sebou i vašeho partnera, který se tak naučí i to, jak vás může efektivním způsobem podporovat. I toto je dobrá cesta.

Poslouchejte pokyny lékařů

I když jsou ženy, které raději rodí doma, je mnohem lepší porodit své dítě v nemocnici. Proč? Jelikož máte k dispozici tým lékařů, který může kdykoliv zakročit v případě čehokoliv neočekávaného. S tím souvisí i to, že je dobré lékaře vždy poslouchat a dělat přesně to, co po vás chce. Pro hladký průběh je to ideální. Navíc díky kurzu budete zhruba vědět, co vás čeká a zmíněný gel zajistí šetrnější porod dítěte, který navíc nemusí být ani nijak dlouhý. I proto můžeme říci, že když nepodceníte přípravu, porod jistě bez problémů zvládnete.

Sdílet článek