Jsem Váš nový věrný člen

Přeji dobrý den, zvážená paní Julie…
Nejsem sice tak vzdělaný jako Vy! Mám pouze „střední školu“. Ale musím Vás plnně pochválit za Vaše názory, které mi opravdu několikrát pomohli.
MOC VÁM DĚKUJI!!! A přeji, aby se Vám všechno dobře dařilo tak jako doteďka. DĚKUJI VÁM!!!
A ještě: moc Vás prosím zvážená paní Julie, odstraňte uživatele Von_H. Ten syčák tu působí samé nešvary, vůči zvážené osobě Martině Long a i proti Vám! Je to chlípný darebák a neřád, který strká ty pazuchy úplně všude. Kdybych věděl kde bydlí, tak bych ho přetáhl svou holí!
Přeji dobrý den, zvážená paní Julie…Nejsem sice tak vzdělaný jako Vy! Mám pouze „střední školu“. Ale musím Vás plnně pochválit za Vaše názory, které mi opravdu několikrát pomohli.
MOC VÁM DĚKUJI!!! A přeji, aby se Vám všechno dobře dařilo tak jako doteďka. DĚKUJI VÁM!!!
A ještě: moc Vás prosím zvážená paní Julie, odstraňte uživatele Von_H. Ten syčák tu působí samé nešvary, vůči zvážené osobě Martině Long a i proti Vám! Je to chlípný darebák a neřád, který strká ty pazuchy úplně všude. Kdybych věděl kde bydlí, tak bych ho přetáhl svou holí!
Mus

400 comments

 1. Jak nepoznají, že si z nich všichni jen dělají srandu. 😀 😀 😀

 2. Za celý vědeckí pokrok vděčí svět ženám!! Namátkou Marie Curie nebo Alberta Enstein. Jedinou dobrou věc, kterou muži vymyslely je válka protože to jich hodně ubyde!

 3. Souhlasím . Toto už je fakt moc . Souhlasil bych , kdyby nebyly tak Fanatické . I za tak špatně udělané stránky by se mělo dát žalovat ….

 4. Neviem či si uvedomuješ že bez guliek ťa čaká dosť nepríjemný a bolestivý život ktorý budeš dosť krátko nakoľko si si zničil výrobňu testosterónu pre tvoje telo 😉 Ty kastrát, ale má to vyhodu, kostoly sa o teba budú trhať.

 5. Neboj se zítra jdu na policii protože todle je síla že žena chce dát vykastrovat syna ! to je jako vážně už na mě moc !

 6. Blázne, jak vám mohly dát proboha smysl života s touhle stránkou plnou keců, které by nikdy nefungovaly…

 7. To jsem ráda, že se zde najde i správný názor na ty to stránky, a ráda vidím že naše snaha není zbytečná.

 8. Tyto stránky mi dali mnoho dobrého a můj život se výrazně změnil k lepšímu. Tímto chci poděkovat Dr. Julii a lidem co tvoří tyto stránky, protože mi dali smysl života. A lidi jako jste Vy, co to hlásáte jak jsou tyto stránky nebezpečné, tak bych vám nejraději vykastroval, tak, jak jsem to udělal se sebou. A nikdy jsem nebyl Šťastnější.

 9. Můj bože, ty musíš být zhulená jak čibuk, a/nebo bod vlivem kokainu / heroinu… Čteš si po sobě, co píšeš?! Vodu po okoupání se vypustím. (facepalm) V tom svém příspěvku máš ve 4 odstavcích 3 velmi závažné stylistické chyby. Ale dosti na tom.
  Koupeš se každou hodinu denně?! To vyprávěj sleрicím, nebo nějakým jiným tvorům na tvé intelektuální úrovni… Vždyť to by ses v té vaně máchala prakticky neustále. Jenomže je mi celkem jasné, že ty se nekoupeš prakticky vůbec, anžto máš při své hmotnosti celkem značný problém se přesunout do koupelny. V důsledku toho páchneš jako durian. ➡ Proto tě žádný muž nechce ➡ nenávidíš muže ➡ jsi „feministka“.

 10. Vaše reakce při vyslovení jména naší sestry a bohyně Hygieii se musí rovnat démonu, jež naslouchá slovům z Bible!
  Já se považuji za velmi čistotnou!
  Koupu se pravidelně každou hodinu denně ve vodě kvalit v rámci AČVE, což je zkratka pro Asociaci pro čistou vodu v Evropě – vysvětlení pro muže inteligencí vašich kvalit!
  Vodu po okoupání se vypustím, ne jako vy, který vodu vypouštíte vždy na přestupný rok!

 11. Ty máš co říkat o nechutnosti, sleрičistko… Ty jsi teda o sobě ještě nic nenapsala, ale MUS63 se myje 1× měsíčně, Panna Jana jednou za týden… TO je nechutné.
  Tvar červotočivý je natolik původní, že pokládám za téměř vyloučené, že neujíždíš na velmi tvrdých drogách.
  Pokud jde o tvůj projekt dálnice z lidí — Až doposud jsem měl Martinku Long a její město Femiráj za vrchol šílenosti. Nyní to musím přehodnotit. Když uvážíme, co zbyde z člověka poté, co se po něm projede jediné auto, tak i kdyby byli hloupí lidé ve třech vrstvách, tak ti dálnice vydrží max. dva dny… Jo a pokud nevíš, na dálnici žádné úseky pro nákladní auta nejsou, když už, tak pruhy…
  PS. Nadále platí moje silné doporučení, aby sis za mlžné noci stoupla do jízdní dráhy na skutečné dálnici!

 12. ale ale ale, nunanek se nam dostava do raze xDD ja se velmi bavim! 😉 o tvem navrhu jsem slysela a je to pekna kravina z vice duvodu, ktere je zbytecne tvemu mikromozecku vysvetlovat, protoze to proste nepochopis 😛
  krom toho jsem jen reagovala na Martinu a jeji nesmyslny komentar…ostatne, ty jsi to same co ona…

 13. No tohle je vrchol!
  Urážet sestry FEMINIstky, když jste sama žena?!
  Jste nechutnější než kdejaký běžný červotočivý pyjatý muž!
  Už jste slyšela o mém projektu výstavby dálnice složené z hloupých lidí namísto klasického silničního materiálu?
  Vám už jsem zarezervovala místo na úseku pro nákladní auta – konkrétně u mýtné stanice!
  Ono vás to velmi rychle přejde, až na vás budou stát dlouhé hodiny 15 tunové kamiony!

 14. mas pravdu, nebude!! prosty duvod..tyhle femky se penisu tak moc stiti, ze by ti se ti na nej ani neopovazily sahnout..takze jsi uplne v pohode 😉 a jak jsem tak cetla, tak na to pan Julius doporucuje amputaci koncetiny, ktera se dotkla xD

 15. co to meles za kraviny prosim te? to jsi priletela z Marsu nebo s tebou tak slusne vydrbali uz v porodnici? xD padla na hlavicku! xD ty taky nejsi clovek, protoze normalni clovek takovy hemzy nenapise! a rika se MUZ, kdyz uz. a jestli je muz chlipne stvoreni, o tom bych pochybovala. o svem priteli bych to opravdu netvrdila, je to sice trosku drson, ale ma citlivou dusi, stejne jako jini muzi. narozdil od tebe a tvych zasmradlych kolegyn. vis vubec, proc ma muz penis?

 16. co to placas za kraviny? ty jsi bud z jiny planety nebo s tebou slusne vydrbali xD

 17. Přemýšlím nad tím, že podám trestní ******** na osoby, které vytvořily a tvoří tyto stránky.

  Z důvodu: Podněcování k nenávisti, z diskriminace a nebezpečného fanatizmu. Dále jako společenství lidí, nebezpečné pro stát.

  Co myslíte?

 18. No kdyby jenom služky ale co třeba takový furryci 👿

 19. [quote=Martina Long]Existuje. Ovšem já ho nechci ukazovat pyjatci vonhovi. Navíc nemám skenr.[/quote]

  Stačilo by ho vyfotit, foťák snad máte, ne?

 20. ty nemilosrdná svi-ně mě teda nikdo kastrovat nebude

 21. [color=red][size=medium]Moc fantazíruješ, DANEvonhupyjatý. Dej si mokrej hadr na hlavu a hoď se do klidu.[/size][/color]

 22. Ano, nejste si vědom toho, že by jste něčím podobným trpěl. A víte proč? :woohoo: Protože už jste se posral. 😀

 23. Nejsem si vědom, že bych něčím takovým trpěl. A když to vezmu kolem a kolem – když se chceš někde před někým o něčem vyjadřovat, slovní varianta je o dost horší 🙂

 24. Lepší slovní průjem, než střevní průjem, kterým trpíš ty!

 25. Ano, ano… to jsi ty. Nejsi od soplů, bubáků, holubů moc odlišný. Vlastně tu používáš i takový nick – sopl – bubák – holub.

 26. Si povídáš se soplama, jo? 😀 😀 😀 Tak to už je trochu moc 😀

 27. Ano, vyprávím… Holub je Bubák. Holub/Bubák z nosu vytažený je naprosto to samé. :cheer:

 28. To si vyprošuji! Já tam mám fotku „AP“ přístupového bodu, ze kterého chytám internetové připojení. Tím pádem, ten „AP“ přístupový bod mě zná a může ti říci, jak vypadám. A i co stahuji…

 29. po tisící mám tam Fotku Lemmy Kilmistera Nemám za co se stydět Martuna tam má tarju tak já tam mám Lemmyho a ty ta nějakou krajinku joo a Julie tam má Herečku Julii Walters takže mi mužes skočit na cara 😛

 30. P*o*d*v*o*d*ník jste, ano p*o*d*v*o*d*ník. :S Styďte se…

 31. Knír máš na profilovce. Nebo máš snad na profilu falešnou fotku?! ******ník jste, ano ******ník. :S Styďte se…

 32. drž hubu kastráte stebou se nikdo nebavil a knírek nenosím 😛

 33. Divím se, že jsi nehodila ten počítač do řeky… 😀

 34. ha ha ha smáli se zbrojnoši až se jim třásla zbroj a odjeli na šicím stroji značky Singer 👿

 35. Já ti ho dal taky a zítra v noci v práci ti dám další 😛

 36. Jasně že se to prohrát dá když ti vymře rodina tak to prohra je 😛 a máš pravdu i nemluvně má lepší stěry než ty

 37. No tedy. A já si myslela, že máme dohodu o neútočení. Za tohle vám dávám záporný bod.

 38. kde vidíš knír na fotce? Muzikanta Lemmyho KilMistera??? 👿

 39. Mě nenapodobuje ale Von_ha ano protože jak je vidět on je tu podle tebe celebrita martinko když ho vidíš všude že ty máš o něm v noci vlhké sny co? 👿

 40. Že jste v pasti. Nyní vám vymaži paměť a nahraji vám do mozku program pro feministky.

 41. To píšeš o svých argumentech? vypadá to tak 👿

 42. Inseminátor = objekt, díky kterému můžou mít děti ženy s ženami, tudíž ve hře nejsou potřební muži, takhle jsem to myslela. To je hloupé, jediní muži v sousedství u mě byli domácí služky a zahradníci. Jste hloupá. Jediná postava z mého sousedství na kt***u jsem byla pyšná byla žena středního věku s půl milionem simoleonů na kontě, dělala politiku a na pozemku měli hřbitov, kde byli pohřbeni všichni muži v sousedství.

 43. Nebojte, paní Jitko. Už se ten čas blíží.

 44. Dnešní služeny a pyjatci jsou velmi drzí. Už abychom byli ve vládě.

 45. [quote=Jitunka][color=red][size=medium]Už toho nechej, DANEvonhupyjatý! A neschovávej se za moje jméno, protože Jitka-kytka, tak to jsem vždycky na základce i na střední škole byla já![/size][/color]. :0 :angry: 🙁 [/quote] Jak se opovažuješ naši členku označit za vonha?! Trestný bod!!!

 46. [color=green]ztopořený pyj ti nedám (zelený bod) protože si ho nezasloužíš dám ti čů-r-áka bez erekce (červený bod)[/color]

 47. [color=red][size=medium]Máte mě? Co z toho pro mě vyplývá?[/size][/color]

 48. [color=green]Nedá se stáhnout nic co by zabraňovalo základnímu kameni hry, aby negen***val postavy, dle potřeby města…
  Jde ale stáhnout „opravný“ patch na milostné vztahy mezi stejnými pohlavími, kdy vám hra už nedovolí postoupit.

  Jo – taky hraju sims, sem tam, pro auta a koně 🙂

  A ten můj promiskuitní parchant co byl sedmkrát ženatý (s každou měl dvě děti ať už svoje nebo ne) jsem hrdá dodneška :-)[/color]

 49. [color=red]Já ne, ale dcera to hrála. Je to zábavná hra, to nepopírám.[/color]

 50. No dovolte, služeno ! Hrála jste to vůbec ? Ta hra má obrovskou popularitu. Je to jedna z nejznámějších, nejlepších a nejúspěšnějších her na celém světě.

 51. [color=red][size=medium]Už toho nechej, DANEvonhupyjatý! A neschovávej se za moje jméno, protože Jitka-kytka, tak to jsem vždycky na základce i na střední škole byla já![/size][/color]. :0 :angry: 🙁

 52. Zjisti si IP Adresy ty primitivní tvore. Tohle mě vážně nebaví, s takovými jako vy by se mělo do speciálních ústavů, jednu věc vám tady vysvětluji tak dlouho a vašemu mozku o velikosti hrachu to stejně nedochází. Jste jen prách u našich nohou. Nic nedokážete.

 53. [quote=Jitka Kytka]The Sims je úžasná hra…..[/quote]
  [color=red]
  [size=medium]To nepochybně. Je to totiž Simulátor Imbecilních Malých Smradů.[/size][/color]

 54. Proto je lepší hrát dvojku. Dá se stáhnout inseminátor a bez vaší vůle se k sobě nestěhují muži/ženy. Ačkoliv trojka je o něco lepší, jenže ta svobodná vůle je otravná, zvláště tím, že se k sobě libovolně stěhují a mají libovolné práce.

 55. The Sims se prohrát nedá !
  A ani naše konverzace. I dítě z mateřské školky má lepší tzv. stěry než vy.

 56. Já tu hru hrála, ale po tom, co se ze dvou žen v domácnosti staly lesby jsem to se snechucením odinstalovala.

 57. Nehraju a ty jsi prohrála jako vždy :whistle:

 58. Já jsem vždy hladce oholen 😛 za to že pořád nechápeš že ne Fotce je Lemmy von Motorhead já nemužu :whistle:

 59. [color=green]Nuž dámy. Tohle mě před několika měsíci napadlo a navrhla jsem, ať hrajete Sims. Trojku samozřejmě.

  Pak mi vrtalo hlavou, jestli hra umí vykompenzovat absenci pohlaví… a ano.

  I když za***ete každičké políčko domem s nějakou ženskou, za několik dní se k ní nastěhuje chlap a nebo prostě nebude bydlet.

  čistě jenom proto, že hra je v základu [b]SIMULACE ŽIVOTA[/b] a má zakomponováno, že jsou k tomu třeba [b]OBĚ POHLAVÍ[/b]…

  Zdar a sílu.[/color]

 60. Nemáte zač. Já vám také dávám zelený bod.

 61. Bla Bla Bla … hrajete ji a tím tento rozhovor pro mne vítězný končí.

 62. Mám stejný názor, máte ode mne zelený bod.

 63. Urna vysoká 170 cm ? To je spíše rakev, nevymýšlejte si. A nechápu, jak je možné, aby jste vůbec psala, rakev. Doufám, že ve vás leží alespoň pyjatec.

 64. Děkuji, drahá. Máte ode mne zelený bod.

 65. Ale jistě, nicméně já měl na mysli spíš to… vytříbené grafické ztvárnění 😆

 66. Děkuji za radu, vážím si jí. Dávám vám za ni hezký zelený bod.

 67. Ten copyright je fakt luxus Martino 😆 😆 😆 😆

 68. Nezapomeň si stáhnout i češtinu!!
  [size=small]S trochou štěstí si stáhneš ten bitcoinovej vir 👿 [/size]

 69. Měřím 170 a jsem hodně vysoká. A vonhu, nevěřím ti, ty máš tak 30 kilo nadváhu minimálně! Trestný bod za lžýi.

 70. Promiň ale 172cm není vysoký člověk 🙂 sám mám cca 170cm a nepřijdu si vysokej 😀 akorát jsem o 20kg lehčí než ty

 71. K tomu by se paní Jitka v životě nesnížila! Taková ostuda, napodobovat tě. Co si myslíš, že jsi nějaká celebrita, protože máš pyj?

 72. Jo ? Nemyslim si. Když už, tak já nikoho nenapodobuji a ubožáky už vůbec ne. Jeho humor ani není humor. Ubozí pyjatci !

 73. Ne, pouze jsem shrnula všechny vaše dosavadní argumenty. Neustále to samé, nudné, bez logiky.

 74. Toto dostatečně ukazuje stav tvé mysli 😛

 75. Ubohý pokus napodobit vytříbený humor von_H 😛

 76. To ze ji znám neznamená že ji hraji 😛

 77. Můžeš mi říct, jak bych asi mohl psát z 600 milionů účtů?

 78. [color=green]to je programování. A ty naprogramované stroje se jmenují CNC – číslicově řízené stroje – česky.

  Dělám mužskou práci 🙂 ne proto, že bych si chtěla něco dokazovat, ale proto, že mě tenhle obor PROSTĚ BAVÍ…

  sic jsem jednu dobu chtěla dělat psycholožku, díky rektorce, která byla fakt super…
  Takových učitelů kdyby bylo víc…[/color]

 79. Zajímavé. Někdo kdo má 686745687 účtů není schopen porovnat dvě IP.

 80. Velmi zajímavé. Ačkoliv musím se přiznat, že jediné co o strojírenství vím je, že se tam programují nějaké stroje.
  A ačkoliv jste služka, dostáváte krásný zelený bod. Užijte ho k dobru.

 81. U Martiny (tebe) to jisté je. Já tlustý nejsem.

 82. [color=green]Víš Jituš. IT se v dnešní době nevyhne nikdo. Obor, který jsem studovala vyžadoval cizí jazyky, obchodní psychologii, i práci s počítačem. A když celý dny „děláš na PC“ úkoly do školy, tak se chceš i zabavit jinak. Já se zabavovala tak, že jsem se učila i něco víc, než jsme měli v osnovách IT.
  Nepovažuju se za IT ženu jenom proto, že umím napsat jednoduchý script nebo dávkový soubor atp.
  Vystudovala jsem obor strojírenských technologií a administrativy.
  Ovládám i manuálně obráběcí stroje
  a umím i svařovat COčkem – teda, alespoň to
  říká můj svářečák 🙂
  Jsem i tzv. „kancelářská krysa“ tudíž, ten komp používám dodnes…

  Jo a hraju hry. Některé pro zábavu jiné pro namáhání mozku. Mnohdy jsou to hry, které vyžadují trochu znalostí toho IT (mluvím o hře s tučňákama, to jsem omezila na live cd a jednoduchost – jsem antitalent na tohle)…[/color]

 83. Pořád tam je to „možná“. Zatímco u vás je to zcela jisté.

 84. Až pochopíte výraz daného slova, tak se budeme moci bavit.

 85. Do psychiatrie na spravení poruchy mnohočetné osobnosti. Vás von_Hů je příliš.

 86. Očividně ji znáte, takže jste malá holčička.

 87. Děkuji paní Martinko. Dá se sehnat téměř kdekoliv. Kupříkladu já ho stáhla na ***veru ulozto.cz . Do vyhledávače napište The Sims a v levém sloupci to seřaďte podle hodnocení. Stáhněte ten s nejvíce zelenými body. Pokud možno stáhněte spíše The Sims 2 nebo The Sims 3. The Sims 1 jsem nehrála. Samozřejmě si můžete stáhnout i různé datadisky. Já vlastním téměř všechny.
  Přeji hodně zdaru !

 88. Jinými slovy „bla bla bla“ moc jsem se zmýlil a pomohu feministkám.

 89. [color=green]Já jenom, že poslední titul PaedDr. měla moje rektorka z psychologie, která ten rok odcházela do důchodu… takže Martině musí být tak přes stovku, když rektorce (bohužel umřela, byla to super úča) bylo tehdy skoro sedmdesát…[/color]

 90. To je víceméně jedno. Z tvých příspěvků je jasné, že žádný titul mít nemůžeš.

 91. Tak kromě paranoie a schizofrenie, by tě měli začít léčit i z infantility.

 92. na tvůj taky ne tak šoupej nohama když píše pravý člověk ty napodobenino ženy :whistle:

 93. Na tvůj názor se nikdo neptal, DANE vonhu pyjatý.

 94. JSem svobodný člověk neskláním se před žádnou Femkou jako ten otrok MUS 😛

 95. The Sims je úžasná hra. Samozřejmě až poté, co smažete/zabijete všechny mužské charaktery v sousedství a dáte tím volnou ruku ženám, aby ukázali svůj pravý potenciál.

 96. Otrok jste vy, jelikož jste muž.
  Dopředu děkuji za kladné body.

 97. Normálně nakupuju v XXL – to je normální a přirozená velikost – jsem dost vysoká.

 98. Ano a hardy si necháváš šít tam, kde dělají plachty na Avie že?

 99. Nevím, co je na názorech odpůrců těchto „feministek“ špatné, natožpak zlé. Přijde mi, že zlé je spíš chtít všechny muže nechat vykastrovat jen proto, že existují. Možná tu mají někteří občas ostřejší komentáře, ale nemyslím si že jsou nějak zlí, rozhodně ne tak, jako tyhle „feministky“, které myslí, že muži jsou podřadní, dokonce, že nejsou lidmi, a které b***u jako hřích přát si syna!!! Pokud mám v téhle eseji nějakou chybičku, tak mi ji Martinko laskavě oprav ;).

 100. Mám takový pocit že Hraje the Sims a jeji město je femi :silly:

 101. ne ona řekne že ho udelala na femiuniverzitě která neexistuje 👿

 102. Ale tak Martinka by se mohla vyjádřit, kde ten titul vzala, že. Aby z ní nakonec nevypadlo něco jako „Během těhotenství jsem se nudila, tak jsem se, mimo feministických aktivit, pilně učila a nakonec seznala, že toho umím tolik, že mi ten titul prostě patří“ 😀

 103. nejspíš nakupovala prošlý tituly ve slevě 😀

 104. [quote=Elizabetha]Já vážím 56 kg na 163 cm(jsem prý malý pivo)
  prsa mám tak akorát do dalně
  akorát ten zadek, mno… mohl by se trochu zmenšit… :-)[/quote]

  :kiss: :kiss: :kiss:

 105. [quote=Martina PornLong]PaedDr. MUDr. Martina Long[/quote]
  [color=green]
  Titul PaedDr. se už nedává… teď je to PhDr. ty musíš bejt hodně stará čarodějnice…[/color]

 106. Aha… to je škoda 🙁 Asi podám návrh některému z větších obchodů. Byť mám obavy o jakost takového K-Classic, Tesco Value nebo nějakého Lídl titulu.

 107. Nejsem si vědom, že bych se tě na něco ptal. Reagoval jsem na Martinu.

 108. joo to nevím čeče já to viděl v plzni 👿

 109. Padni na kolena otroku nebyl jsi tázán :angry:

 110. Díky já vidím dobře. A pros o odpuštění zato jak mluvíš se svým pánem :angry:

 111. Zajdi i k optikovi. Něco se ti jen zdálo. :kiss: :woohoo:

 112. Opravdu? 😯

  Co Vás hodit přímo do drtiče ❓ ❗

 113. jj prodávají viděl jsem 4 za cenu 5ti 👿

 114. Já jsem taky tak trochu lečitel nechceš vyléčit ty? k lečení používam akupunkturu pěkně ti najdu na těle 4 body a pak přitlačím na vidle 👿

 115. To není titul. Bubáku z kravského nosu vytažený… :X

 116. Kde si taky koupím takový pěkný titul? Třeba jako máš ty… prodávají se i v nějakém zvýhodněném balíčku?

 117. A ty potřebuješ svěrací kazajku, zavřít do sklepa + na tebe zavolat Chocholouška. Kdyby jsi měl zájem, lze toto navrhnout i zavést. :woohoo: + ke tvému vysněnému přání ti mohu na urychlení tvé léčby dávat elektrošoky, nebo tě píchat vídlema mezi nohy.

  S pozdravem věštec, léčitel MUS.

 118. Evidentně zase potřebuješ péči Nenufar a Elizabeth.

 119. Děkuji, nechci pane.

  Zlo jste Vy! U Vás nic nefunguje a už vůbec né idee.

 120. Feministky jsou zlo…ale naše idee fungují správně přes tisíce let… Není to snad klíč ke spokojenému životu??

 121. Ne, nepřidal jsem se na Vaší cestu mocného zla!

  Jen některé věci nechápu a tak se na ně ptám… :huh:

 122. Ne píše se to screen, celým názvem print screen. Jako otisk obrazovky… (zaznamená to, co je právě na obrazovce, překvapivě) ! A pak, že jste více znalé angličtiny a informatiky…

 123. Pyjatec je také člověk ➡ Já jsem člověk. :0

  To je, jako kdyby jste řekla, že uříznutí nohy / ruky (či jen prstu u nohy / ruky) je jen malé štípnutí. Zkuste si uříznout nohu, nebo jen jeden prst – jestli to bude jen malé štípnutí.

  A koucouři se u ZVR uspávají. Dává se jim narkóza. Nikoliv led a to jsou prosím jen kočky, nikoliv lidé.

  Já jsem pyjatec a bolest vnímám!!! V plnném rozsahu.

  S pozdravem MUS.

 124. Nejsme žádné femky. Jsem [b]FEMINISTKY[/b].

 125. Femek je zhruba 3-5, všechno ostaní jsou multiúčty. Víc o tom ani třeba vědět není.

 126. No, tak napiš, co všechno víš, pyjatče.

 127. Tak nevím, nějaká žena mi včera řekla, že se to píše scrin, tak teť nevím, jestli scrin nebo skrin.

 128. Spis aktalizuj svůj anglickej slovník at tu porad nepises skříň 👿

 129. Měla bych asi zaktualizovat svůj FEMI slovník, co je volně ke stažení na uložto.cz.

 130. Nehceš ho ukázat, protože žádný nemáš.

 131. To jsou skriny, ne skkříně, DANE vonhu pyjatý!

 132. Copak je to za práci? Jooo v ústavu v kryté dílně vyrábí té ty skříně co porad chceš posilat 👿

 133. Protože máme důležitou práci! Já bych tu taky byla málo, ale mám se šetřit.

 134. Zajímavé ze vždy ty femky jsou přihlášené maximálně 3 nikdy víc

 135. Na téte stráce jsou JEN feministky, von_H (ty) a služena Jitka, tvoje žena.

 136. Vždyť je vas sotva pět a půl táže deset z deseti to nebude 👿

 137. 10 z 10 feministek potvrdí, že to je pravdivé.

 138. Existuje. Ovšem já ho nechci ukazovat pyjatci vonhovi. Navíc nemám skenr.

 139. Trapné a nepravdivé, ostatně jako většina tvých výtvorů.

 140. Žádné malování nemám. Tady je jednoduchý graf. i39.tinypic.com/30lmqkl.jpg Zkopíruj to prosím, DANE vonhu pyjatý.

 141. Ale vážíš. Koukni se na sebe, prosím. Stěr.

 142. Už jsi byla na úřadě vyměnit občánků za porazkovy list??

 143. To teda nesedělo. Spíš sedí jednoduchá rovnice. Načrtnu ti ji ve fotošopu.

 144. 130 kilo fakt nevážím, to je další z tvých bludů.

 145. Sklapni, nemáš mi do mojí váhy co kecat. Sám měříš 172 cm a vážíš 130 kilo. A to už je vážně trochu víc, než by mělo.

 146. Sedělo by to, kdybys napsal artina Long = hrdá žena a feministka. To, co jsi napsal, se logicky vylučuje.

 147. Ale nevycucal, je to stejné jako to že, Martina Long=Jitka Kytka.

 148. Trestný bod. To tě naučí slušnosti, DANE vonhu pyjatý!

 149. Nepotřebuji si na doktorku hrát. Já jí jsem.

 150. No jasně, jsi von_H a ani tím svým PS. to nepopřeš.

 151. Stačilo napsat ,,bla, bla, bla…“ 😉

  PS. sry von_H, že ti beru hlášku, ale prostě na takovouhle koncentraci vymaštěnosti nemám slov…

 152. von_H neříkal že jseš vychrtlina, ale špekatý prase :woohoo: :woohoo:

 153. Tak já třeba vázím 91 kilo na 170 cm. Tohle je optimální váha, ne ta vychrtlina, co je výplod vonhovy fantazie.

 154. Člověk. Ovšem pyjatec není člověk, to je chlípné stvoření plné hormonů. Je třeba kastrace. A ano, kočky se umrtvují – ledem, stejně jako pyjatci. Ha!

  Ta čárka tam být nemá.

  Jenže kdyby se uřízla i varlata, byla by to vražda. Takhle jen napomáháme k lepší civilizaci. Je to přece jen malé štípnutí, tak se tomu nebraň.

  Pyjatci bolest nevnímají, nejsou to lidé. Co se týče toho zánětu, to vám někdo musel narvat do hlavy.

  Máte pyj? Pak jste něco udělal.

  PaedDr. MUDr. Martina Long

 155. Cože? Nesmysl. Tohle sis vycucal z prstu, DANE vonhu pyjatý. Možná tak v alternativní realitě.

 156. No, vy jste spíš morová rána, nebo roj kobylek.

  Přivázala bych vás k topení a pochcala.

 157. Všechny ženy, které jsou feministky bych svázala a nechala oprznit jako malou nevinnou ovci.

  A to jsem sama žena.

  A jdu teď *****. Tak se tu pošahaně mějte.

 158. Když nad tim přemejšlim, poloha na koníčka je vlastně profeministická 😀 žena má nadvládu na mužem při týhle poloze 😀 aspoň teda pro tyhle „feministky“ to platí …

 159. Promiň, ale 56kg/163cm je uplně krásný 🙂 prej vychrtlá, zasmál jsem se.

 160. Člověk má přeci mnohem hlubší potřeby, než kočičák. Navíc i kočičáci se umrtvují! Kastrace za živa je mučení nevinných lidí, kteří se narodili jako pyjatci a nemohou za to.

  Nebuďme, jako v 18. – 19. století.

  A ohledně práhu bolesti je to jinak Boženko!
  Uříznutí [u]pouze[/u] pyje se dá přirovnat stejně, jako pomalé uříznutí v*a*g*í*n*y. (Pyj má tisíce n***vých zakončení).

  A o „koulích“ ani nemluvím… Pro přirovnání… Uříznutí prosou + vaječníků zaživa?
  Jednou jsem měl těžký zánět varlete. A ta šílená bolest. 🙁 Nešlo ležet, sedět! Jen stát s rozkročenýma nohama. Nešlo spát, nešlo být u PC, nešlo nic… Ta ukrutná bolest byla šílená. Natož co kdyby mi ty „koule“ někdo takto šíleným způsobem ufikl/ukroutil, jako tomu teleti. FUJ!!! To je hnus velebnosti!

  Nicméně se Vás zeptám… Proč snášet tu bolest? Všechno je ve hvězdách…
  Když muž nikdy nikoho neznásilní, v plánu to nemá, mít nebude/u. Tak proč hned takhle násilně???
  To, že ženy mají bolest při porodu…, tak kdyby nebyly uměle oplodněny, tak rodit nemusí. Taktéž, jako já nemusím být kastrován. Za předpokladu, že jsem nikomu nic neudělal/neudělám. :dry:

  Já nikomu nic neudělal. Tudíž nevím proč bych měl šílet tak ukrutnou bolestí. :unsure:

  Zdraví Vás MUS.

 161. TO ? Jako topinky ? Jen do toho, pyjatci ženám sloužit musí.

 162. Osnují spiknutí a souloží s čímkoliv, kdekoliv, kdykoliv.

 163. Já se obávám, že poslušnost toho harému vezme za své, až zjistí že Boženka=Panna Jana.

 164. [color=green]takže to platí? Paráda! Jak padne zima tak tě tak rozpálím ve své sametové loži, a pokud budeš chtít, přizveme do ní i pár mých andílků z harému. Poslušní to chlapci, kteří nám TO udělají jak si budeme přát.[/color]

 165. [color=green]Nu což, mysli si co chceš. Vysvětlovat ti rozdíl mezi „ježděním na kon[b]ích[/b]“ a „polohou na koní[b]čka[/b]“ je bezpředmětné, protože jsi na 100% zaujatá a frigidní[/color]

 166. Vy souložíte s koni? Drahé sestry, to je odporný úkaz toho, že služky nemají nikdy dost!

 167. Až někdy v zimě, teď to vzhledem k počasí nebude potřeba.

 168. [color=green]A stehna taky, jak se tak koukám… mno, to mám asi z ježdění na koních(čka 😀 )[/color]

 169. [color=green]jenom pojďte holky, ráda vás zahřeju ve své postýlce[/color]

 170. Myslím, že toto asi vonh nebude, ale jistě je to služena. Na ní !

 171. Tohle ti nikdo nevěří, DANE vonhu pyjatý, takhle vychrtlé jsou jen anorektičky.

 172. Ano, třeba já chápu že muži snesou méně bolesti. Ale tou největší bolestí na světě je porodní bolest, kt***u si zažije každá matka. A pak ta bolest vykoupena krásným životem s dc***u. Stejně tak u muže je kastrační bolest začátek krásného a poklidného života bez varlat. A dělá se to při lokální anestezii pomocí ledu. Přežila to naše kočička, přežijou to i pyjatci.

 173. Já vážím 56 kg na 163 cm(jsem prý malý pivo)
  prsa mám tak akorát do dalně
  akorát ten zadek, mno… mohl by se trochu zmenšit… 🙂

 174. [color=green]No vidíš a já žádnému muži nepřeji takové zlo a ani bolest. Přeji mužům slast a spousty orgasmů, spolu s Nenufar.
  Jen si to představ. Mít orosené tělo po krásném orgasmu!
  [/color]

 175. Dobrý den, Martino Long. Nedá mi to… Musím to napsat. 🙁

  Vy zde stále píšete o uříznutí pyje + o propíchání varlat zaživa!!!
  Uvědomujete si vůbec jak je to bolestivé?

  Pokud nevěříte, zde máte video! Je to sice jen o kastrování telete. Ale ta neskutečná bolest musí být nesnesitelná: ************youtube.com/watch?v=yoREcAAkdfc

  Kdyby video nešlo přehrát, tak zde je odkaz na stažení videa z Ulož.to: *******uloz.to/xnoEUbeW/castrating-a-calf-henderson-tool-steer-bull-calves-seminole-gaines-county-texas-webm

  Zcela upřimně, takovou bolest bych nepřál ani zlým, nevychovaným pyjatcům. Zdá se mi to opravdu velmi kruté… 😯

  S přátelským pozdravem MUS.

 176. [quote=Řádná feministka][quote=von_H]Vy nejste ženy, vy jste femky.[/quote]
  Pokud se nepletu, máme všechny gonozom X, takže jsme [color=red]ženy[/color], pyjatý vonhu[/quote]
  A pokiaľ sa nepletiem ja, tak gonozóm X majú aj všetci geneticky zdraví muži a polovica mojich spermií, takže to ešte nič nedokazuje. Plus máme 44 autozómov. Ale feministky sú i v tomto vpredu. Napríklad panna Jana má podľa všetkého 21. chromozóm až trikrát.

 177. [quote=von_H]Narozdíl od tebe, sem duševně v pořádku.[/quote]

  OPRAVUJI:
  Narozdíl od tebe (nemá tam být čárka) [b]jsem[/b] duševně v pořádku.

 178. dravím pěkně. 🙂

  Ne v plánu to zatím nemám. Nevidím důvod a ba i přesto, že jsem psal tanto článek a chválu, se přeoperovat na
  ženu…

  A proč?
  Důvod je prostý… Nikdy jsem nikoho neznásilnil, tím pádem nevidím žádný důvod k tomu se nechat přeoperovat
  na ženu.

  Svým pyjem jsem zkrátka nikdy, nikomu neublížil. Ani žádné ženě => Křehké to bytosti.

  S přátelským pozdravem MUS.

 179. Zdravím pěkně. 🙂

  Ne v plánu to zatím nemám. Nevidím důvod a ba i přesto, že jsem psal tanto článek a chválu, se přeoperovat na ženu…

  A proč?
  Důvod je prostý… Nikdy jsem nikoho neznásilnil, tím pádem nevidím žádný důvod k tomu se nechat přeoperovat na ženu.

  Svým pyjem jsem zkrátka nikdy, nikomu neublížil. Ani žádné ženě => Křehké to bytosti.

  S přátelským pozdravem MUS.

 180. Pocit mít můžeš chlapečku. To jsem psal já… von H je zrůda tohoto světa!

 181. Proč bych ti měla jako závidět dceru? Já ji spíš lituju.

 182. No keď sú to pohlavné chromozómy tak sa domnievam že niečím takým femky vôbec nedisponujú…

 183. No, že femky nejsou ženy se shodnem všichni. B)

  Ale jinak, ohledně těch gonozomů, jsou to skutečně pohlavní chromozomy, jinak též gonozomy. Určují pohlaví jedince.

 184. Tlustú krávu ako ty by som v živote nebalil…

 185. Ten feministickej odpad snad píše jedna a ta stejná šeredná bába 😀

 186. O nijakých gomozónoch som nepočul a navyše zase sa tu rozoberá otázka pohlavia…

 187. [quote=panna Jana]Laskavě neurážejte nás ženy.[/quote]Ty nejsi žena…a myslím že muž taky ne.

 188. No tak to by ste si mali hlavne celú základnú školu zopakovať…

 189. Volá sa to chromozóm a nie gonozom a navyše to je urážka ženského chromozómu zrovnávať ho z vaším hlienozómom…

 190. No tak to víš špatně. Pohlavní chrommozomy se nazývaj gonozomy. Zopakuj si učivo ze základní školy. A jediný jednobuněčný parazit jsi tu zřejmě ty, když nevíš ani tyto elementární věci.

 191. [color=green]pokud vím tak je to chromozom. A ženy mají XX a muži XY… Jenom vy jste sliz a čeká se na to, až se zase vrátíte zpět do prenatálního stavu. Některý z vás blbek jste pouhý jednobuněčný organismus, parazitující na té vyšší buněčné formě života.[/color]

 192. [quote=von_H]Vy nejste ženy, vy jste femky.[/quote]
  Pokud se nepletu, máme všechny gonozom X, takže jsme [color=red]ženy[/color], pyjatý vonhu

 193. Hey,you fucking bitch? Do you want a bottle to your pussy? Oh wait,you are so ugly, bottle has afraid of you….OK, one more thing:DIE!

 194. kdybys měla takovou inteligenci tak bys neseděla u kompu a nepsala takové ******ny

 195. Ovšem gramatYku, že? 😀 Když už někoho opravuješ, tak to piš bez hrubek :side:

 196. Bojím se, že se jednoho dne zvětší natolik, že začne pohlcovat vše kolem a Panna Jana s Martinou Long, mají díky své váze tak velké gravitační pole, že kolem nich začínají pomalu kroužit předměty

 197. Ne, takhle jsi to nepřekroutila, jsi jen prostě blbá a nevíš jak se to správně píše 🙂 koleduješ si převtělení 😀 😀

 198. No a právě proto jsem to změnila n a koeficient, ať se to takto nedá překroutit.

 199. Rajcuje ťa ten Von_H? Čo na to Božiňa že máš tak chlípne myšlienky na Von_Ha?

 200. Ta za 1. už jsem ti psal, že to není koeficient nýbrž kvocient a za 2. u tebe to je leda intenzita kvokání … howgh

 201. A ty si Paranoídna p1ča keď si myslíš že som Von_H jediny kto viac profilov tu používa ste vy femip1čky…

 202. Ne, pouze taky hlasuje pro demokratické odstranění mulťáků vonha (čímž myslí i tebe, ty jsi taky von_H!).

 203. [quote=Martina Long]Já to vydedukovala podle toho primitivního stylu psaní. Však ty jsi tak DAN vonh pyjatý.[/quote]

  A propo, to co popisuješ je indukce a ne dedukce. Nauč se metodologii.

 204. Ja neurážam ženy to by som si nikdy neodvolil ja urážam zdegenerované degešké mutácie čo vzišli z incestu napríklad teba…

 205. On neuráží ženy, on uráží vás, tlusté vepře :woohoo: (ke všemu tlusté a [b]nemyté[/b] vepře)

 206. Holka, ty bys potřebovala řádně protáhnout, tobě už ten vibrouš leze na mozek -.- .

 207. CHODÍŠ. Pochop to konečně, máš těžkou schizofrenii.

 208. Na silent-hill.cz [b]NECHODÍM[/b]. Už to konečně pochop, hlupačko.

 209. Nebudu rozklikávat vaše stránky a zvyšovat vám tím počet návštěvníků. Nemáte-li důkaz, vaše teorie zůstává ve stádiu doměnky.

 210. Ale neliší, je naprosto totžný. Vonhu, vysvětlíš mi na tomhle účtu, proč se na silent-hill.cz podepisuješ jako tři lidi?

 211. Tak to ten „dedukátor“ bude asi nějaký špatný :whistle: …

 212. Což není vůbec důkaz – bez něj máte smůlu, dedukce nestačí. Můj a styl von_h se dosti liší, takže vaše dedukce je asi na velmi špatné úrovni, což se ani nedivím, když polštář označujete miminkem…

 213. Dal sem vám nejmín 20 trestných bodů, to vás naučí!

 214. Já to vydedukovala podle toho primitivního stylu psaní. Však ty jsi tak DAN vonh pyjatý.

 215. Máte vy vůbec nějaký důkaz že voh_h je každý jiný účet zde a že by chodil na tu stránku?? (Vaše?? potřebujete přitáhnout pozornost?? – ale to je jedno) – Ne nemáte…přísně tajné zdroje a důkazy nejsou akceptovány.

 216. Ale ano, přece DAN CRAZY, DANE vonhu pyjatý.

 217. Nejmenuji se Dan, ani si tak nikde neříkám pi*čatko, zase si úplně mimo.

 218. Tvůj jediný argument. Ode dneška jsi pro mne DAN vonh pyjatý.

 219. Požádej pana doktora o další prášky, zase blouzníš.

 220. Ty jí trpíš ty jeden Aldarisi, nebo jak že se tam podepišuješ.

 221. No nevím jestli bych chtěl, abys mi dala. Podle toho cos napsala dřív budeš pěkně tlustá a tlustý se mi fakt ani trochu nelíbí.

 222. Schizfrenií trpíš tak maximálně ty a tvoje femkovské kámošky.

 223. To sdi k hrdé a ctnostné ženě jako já nedovolíš.

 224. Ne***, nebo se u tebe do půlnoci objevím já s motorovou pilou

 225. Kdybych neměla seklý počítač, taky bych ti dala.

 226. Takže schizofrenie a dost vážná, když si to nepamatuješ.

 227. No dobře, a teď mi odpověz, proč se na webu silent-hill.cz podepisuješ jak bomb, DAN CRAZY, Aldaris a další… Jsi trapný, nebo máš schizofrenii?

 228. Ach jo, vidím že tobě se musí všechno vysvětlit po lopatě. Tím úchylem (s ů) naznačuji, že si to ty kdo by se měl naučit gramatiku a radši tu přestat poučovat.

 229. Omyl, zasloužíš si ho pouze ty. A taky ho ode mě máš!

 230. Tato ubožačka si zaslouží další tresný bod…

 231. Já a ůchyl? Co si to dovoluješ mě takto označit?

 232. Ta čárka tam nemá být, nauč se gramatyku, pyjatče.

 233. Nic, protože píšeš hroznou blbost 😉 😉

  Záporný bod ****tko

 234. Feminiestkam sa akurát tak zväčšuje tá čierna diera v hlave…

 235. No pyjatcům IQ klesá, zatímco feministkám se zvětšuje, co na tom nechápeš?

 236. No keď to násobíte desiatimi tak potom moje IQ je oproti tvojmu o 700 bodov vyššie… :woohoo:

 237. Jak to že se ti tvé údajné IQ zase zvětšilo ??? IQ je neměnné.

  A navíc při takto vysokém IQ člověk není schopen prakticky ničeho, umí pár věcí tak že to nikdo jiný nedokáže ale v těch jiných je nepoužitelný.

 238. To je v tvém případě intezita kvokání, tvé IQ je tak maximálně těch 24,5 a to je možná až moc.

 239. Počkaj koľko ich budeš mať ty… :woohoo: BTW mne tie vaše trestné body neubližujú.. Čoskoro tam budem mať mnoho kladných bodov a bude vymaľované…

 240. Nemusíš to napísať rozúmny človek si toľko dá súvislosti do hromady že keď tá FEMIdoktorka tebe tvrdí že tvoja váha je normálna a navyše je nepoškvrnená musí byť tiež tlustá krava ako ty a všetko to sedí na pannu Janu… :woohoo:

 241. Cože? Máš pocit, že jsem napsala, že paní Jana je FEMIdoktorka?

 242. Za tohle ti uděluji trestný bod, vonhu pyjatý.

 243. Teba vyšetruje panna Jana? :woohoo: :woohoo: To vysvetľuje prečo ti určila optimálnú váhu.. Ona tiež je tlusté prasa… 😀

 244. Zahryzni sa do obrúvnika nech ťa môžem kopnúť do hlavy..

 245. [quote=Martina Long]Já vážím 91 kilo na 170 cm a myslím, že je to optimální váha.[/quote]

  To sú skôr proporcie tlustého vepra…

 246. čo sa stalo Frajerka ti z užívateľom Voh-N zahla? :woohoo:

 247. Můj inteligenční koeficient dosahuje 245 bodů!

 248. Je neposkvrněná a nemám důvod se u ní bát.

 249. Chovankyně psychiatrické léčebny, nemůže soudit jaký jsem.

 250. Prosím, čím se vyznačuje FEMIdoktorka a kde je k zastižení v jaké ordinaci? Rád bych s ní probral své přeoperování.

 251. No ale paní FEMIdoktorka řekla, že váhu 91 kg si mám udržet.

 252. Bude stačit, když si uřízne pyj a obšas si pak propíchá varlata, budeme mít inseminátora.

 253. Ty máš ode mě taky trestné body, pyjatče. Jsi hnusný a sprostý.

 254. [quote=Martina Long]Ale já jsem jako protek, mám hlavně těžké kosti.[/quote]

  Je dokázáno, že kosti, ať ženy, či muže váží přibližně stejne v rozmezí + – 700g, jinak kosti váží 10kg. A optimální váha člověka je: velikost v cm – 110 = optimální váha, tzn u Vás to je 170-110=60, máte 31kg nadváhu. (a to ať už polštář, či lidksý plod neváží.

 255. Proč mám jen pocit, že ten „článek“ si napsala osoba píšící za a) Martinu Long, b) Julii nebo c) píšící za obě dvě…

 256. Jasně, jsou jen femi***** a von_H to víš že jo 😀 😀 😀

 257. Pane, neplánoval jste se přeoperovat na ženu? Uvítaly bysme vás mezi námi ženami.

  Chápu že je to těžké rozhodnutí ale popřemýšlejte o tom.

 258. Takže zase sakrasmus, jo? No počkej, za tohle zaplatíš. Odvolej to, jinak ti hrozí trestný bod.

 259. Bože ty si natvrdlá. Já vím že vánoce jsou v prosinci a to že si podala trestní ozn*ámení, má podobnou pravděpodobnost, jako to že vánoce budou za týden.

 260. Ale ano, podala jsem ho a do měsíce se tu neukážeš.

 261. Už zase jsi pranoidní, vem si prášky. Mimochodem, ty si žádné trestní ozn*ámení podat nemohla, zpoza zdí cvokhausu to jde těžko.

 262. Tak to je jasné, že tu budeš znovu, když máš tolik mulťáků. Kdysi třeba hlavní účet mohl být nějaký Pepík, teď to je von_H. Ale problém je v tom, že jsem podala trestní ******** na zakladatele těch pyjatých proxi ***verů.

 263. Pžestaň urážet, vonhu, zmůžeš se na něco jiného? jen mi závidíš mou dceru!

 264. [quote=Martina Long]No pár kilo jsem teď asi přibrala, když jsem těhotná, takto jsem vážila asi před rokem.[/quote]

  Neříkej, že polštář tolik váží

 265. Hahaha, tak to nemáš moc dobrý odhad. Spíš tím ukazuješ, že jsi úplně bl-bá.

 266. Tak zrovna z tohohle příspěvku: [i]“Zrovna od tebe to sedí“[/i] ta ironie přímo stříká. Ale i tak je to na tvůj mozeček moc.

 267. A proč to píšeš ke mě? Kolikrát ti mám říkat, že NEJSEM Von_H.

 268. Každý aspoň trochu inteligentní člověk, to pozná.

 269. Tak jak to mám poznat, když to někdo píše?

 270. Hloupost. Je vidět, že názory omezený pyjatec von_H ničemu nerozumí.

 271. Já doma perly nemám, jelikož svým tvarem připomínají varlata. Ale viděla jsem i dokonce takové, které pyjatci schválně přešlechtili, ať vypadají jako pyje!

 272. To pochopí každý, kdo rozumí souvislému textu. Ale to ty viditelně nejsi 😆

 273. :woohoo: :woohoo: Dneska perlíš. Ty si takový trochu oteklý proutek.

 274. Ale já jsem jako protek, mám hlavně těžké kosti.

 275. Jak za tlustou? To je normální váha. Aspoň nejsem tak vyschlá jak ty služky.

 276. Narozdíl od femek, tu žádné multiúčty nemám. Mimochodme, jak mě Julča může odstranit ? Smaže mi účet ? To už udělala, pořád tady píšu. Zablokuje mi IP adresu ? Do dvou minut mám novou.

 277. Optimální váha na to, abys byla označena za tlustou.

 278. No pár kilo jsem teď asi přibrala, když jsem těhotná, takto jsem vážila asi před rokem.

 279. Stačí si to přečíst. Ale chápu, že ten kdo nepochopí psaný text jako ty, má problém.

 280. A kde vy berete tu jistotu, že se o ironii jedná?

 281. Vítej mezi námi. Taky doufám, že toho pyjatce vonha paní Julie nemilosrdně odstraní a s ním i jeho multiůčty.

 282. Já vážím 91 kilo na 170 cm a myslím, že je to optimální váha.

 283. Zvážená? A to má být jako pochvala? Lidi, přiznejte se, kdo z vás je taky zvážený. Já jsem zvážená na 56 kg. Kolik máš ty, Julčo?

 284. To jako aby byly taky zvážený jako ty? :woohoo:

 285. A je to tady opět. Julča zase nepochopila ironii 😛

 286. [color=red][size=medium]Mus má střední školu, jak píše. A to ho tam nenaučili pravopis?[/size]A kolik kilogramů má Martina Longová, když je zvážená? [/color]

Comments are closed.