Jsem pro kastraci manžela

DOTAZ:

Mám vářný zájem o vykastrování svého manžela, chtěla bych, aby se zklidnil, nemohu ho udrřet doma, stále kouká po jiných ženách. Míme dvě děti tak jsem pro kastraci, manžel souhlasí, jinak se s ním rozvedu.

Děkuji za pomoc.

ODPOVĚĎ:

Zákrok svedete doma. Není třeba vyhazovat peníze. Nejprve si však vyžádejte podepsané svolení od vašeho manžela, aby vás pozdějí nenařkl z ublížení na zdraví a zroveň ať tak činíte legálně a celá záležitost se neobrátí nakonec proti vám. S ohledem na počet dětí varlata stejně již potřebovat nebude.

 

Julie

Sdílet článek

126 comments

 1. pro Martina Long: ty jsi ale chytrá… ona kastrace je trošku něco jiného, než uříznout pyj.. Tvoje rada je jak od dítěte ze druhé třídy pomocné školy….
  Vyzkoušej si zaledovat hlavu a pak ji odřiznout, taky se nic nestane….

 2. Dobrý den. Jsem ráda, že hodláte podstoupit tento zákrok. Je to jednoduché. Stačí na pyj přiložit led, odříznout a pak zalepit náplastí.

 3. já chci taky vykastrovat kde se tento zákrok provádí??

 4. Vážně by mě zajímalo, jesti je tento web pravý nebo si někdo dělá pr*el….

 5. Tady očividně selhala c e n z u r a =D hlavně že o p i c e c e n z u r o v a n á je =D

 6. [quote=mattessow]PIČO jedno…. co si ***** o sobě myslíš ty VYJEBANÁ KRÁVO… !!!! MRDÁ ti v té tvoji vepřové hlavě??? Ty VYJEBANÁ DĚVKO komunistická!!!!

  S přáním zajebaného (pro mě krásného) dne
  PIČA s PIČOU Frýdek-Místek[/quotte]
  PŘESRAL jsem tvé zabezpečení… 😛

 7. PIČO jedno…. co si ***** o sobě myslíš ty VYJEBANÁ KRÁVO… !!!! MRDÁ ti v té tvoji vepřové hlavě??? Ty VYJEBANÁ DĚVKO komunistická!!!!

  S přáním zajebaného (pro mě krásného) dne
  PIČA s PIČOU Frýdek-Místek

 8. tys to zabil 😀 z tvyho kommentu umiram smichy vic nez z cele stranky 😀

 9. navíc, sex se dá provozovat i jinak, hormony se dají doplňovat z náhradních zdrojů a jestli je to šikula poradí si jistě a holky ještě budou řvát blahem. doporučuju manžela rovnou zabít…

 10. když vykastrujete manžela, snad přestane koukat po jiných ženách, ale jistě už nebude koukat ani po vás…

 11. A keď vy vykastrujete manžela.. rovno nech aj on vykastruje vás.. veď máte s ním dve deti.. takže ani vy už svoje pohlavné orgány nebudete potrebovať 🙂 👿

 12. myslím že jste úchylná především vy,když sama nejste schopná vyrovnat se svou sexualitou a proto o ni chcete připravit i ostatní,zkrátka zapšklá latentní lesbička…vašeho muže je mi líto a být na jeho místě tak seberu děti a schovám je před vámi co nejdál!

 13. [quote=I-LOLD-SO-HARD-2]"manžel souhlasí, jinak se s ním rozvedu" :huh:

  Zajímavé… Velice zajímavé :woohoo: Je to tak… krásně formulováno. Hlavně je tam vidět, jak váš muž může mít vlastní názor. :whistle: [/quote] mimo misku

 14. Synonymum ke slovu humor je tu zakazano? To o necem vypovyda…. Neco jako cikan na romea.cz?!?

 15. .. jako ****u bych se tomu mozna i zasmal, kdyby jste to podala alespon trosku ****ne. Ostatne jako vsechny vase prispevky v diskusi… Nejste nahodou Petr Novotny?!? Protoze jestli vam to prijde ****ne, dovolim si vas intelektualne zaradit nekam mezi topeni a podlahu! Novotny uz tam lezi…

 16. Jak se tak dívám na vzkazy od julie, tak se tady rýsuje zajímavý článek přímo pro policii. Pokud vím, tak pokusy na lidech byly zaházány po 2.světové válce, kdy se na lidech dost přičinil Dr. Mengele a potřebovala byste zažít pobyt v koncentračním táboře. abych připoměl, tak feminismus je hnutí za ochranu žen a rodiny, nikoliv za prosazování sadismu a podobných praktik. A pokud vás muž nechal, tak se mu ani nedivím! Takovou ženu bych vyrazil, že by se nezastavila ani u vrat!

 17. Že svůj účel splnil , tak musí na kastraci ??? .. a proč VY se tedy nejdete odbrat vaječníky.. ❗

 18. žádná žena NEMÁ právo vůbec přemýšlet o něčem tak ohavném jako je toto. Připadáte mi, že jste na tom psychycky doopravdy ŠPATNĚ!! Chlap bez koulí je jako žena bez vaječníku

 19. poradim vam vypichnite si oci a nebude vas trapit kde sa vas muz pozera ,to sa da tiez zvladnut doma

 20. Vy jste slečno asi úplně ***á, nebo totálně retardovaná. Slečno píši, protože žena ani být nemůžete. Divím se, že vám vůbec píšu slečno… Vám by se mělo psát nestvůro!!! Milá Julie. Představ si, že by si byla chlap, a měli by ti uříznout koule!!! To máš jak kdybych ti odstranil celou pochvu… Takovýhle lidi bych normálně bez milosti říkám bez milosti postavil ke zdi…

 21. Drahá Julie. Doufám, že se Vám povede zrovnoprávnit ženy s muži na te zakladní úrovni. A zároveň Vám přeji abyste zbytek života prožila těžením v dole, aby moje budoucí potomstvo bylo ušetřeno těchto ***ostí. PS: Jak se z člověka stane osoba s takovým názorem jako máte Vy? je to výchova? Zhrzená láska, nebo Vám někdo ublížil? opravdu by mě to zajímalo.

 22. Asi nevíte co jsou to ty \“nelegální drogy\“…
  Jakékoliv drogy jsou legální, můžete si dělat co chcete, nelegální je pouze jejich prodávání a zároveň i nakupování.

 23. Myslim že ta Vaše matka se v hrobě asi neobrací – ale přímo točí B)

 24. Vykastrovat muže je jako mu vypíchnout oči, zbavit ho končetin a nechat na pospas osudu. Můž je od přirody dobyvatel a rozsévač semene…Mužův penis je jeho ozdoba šperk a ženy by ho měliumět hýčkat, starat se o něj…né mu jej uloupit…a schovávat se za to, že mu tím pomůžou…To je jako bych vám ufikla kozy a pipinu…prostě názor hodný ***ečka…To můžete rovnou toho nebohého manžela zabít, aspon by se méně trápil… 😯

  A taky se hlásím k tomu že miluji penis a muže a nejsem jejich nástojem, ale oni jsou nástrojem k ukojení ženské touhy…

 25. Rada pre manžela: domáca kastrácia napĺňa znaky trestného činu mučenia preto prosím podajte na manželku *****u a snažte sa o zverenie detí do vašej opateri čo by nemal byť problém vzhladom na duševný stav vašej manželky.

 26. Doteď jsem se čtenim těchto stupidnich clanku jenom bavil, ale pak mi něco došlo. Dovedete si někdo představit, že by se něco takovýho stalo vám? Dovedete si vůbec představit, že by vám partnet \“vyhrožoval\“, že vás opustí i s rodinou, když se nenecháte vykastrovat? V článcích píšete o \“výhodách\“ kastrace. Výhody?! Jaký to může mít výhody? To je konec sexuálního života vubec, tzn. že poznamenáte jeho celej život [b]a na to rozhodně právo nemáte!!![/b]

  A dál? Myslíte si, že kastrace je snad úplně jednoduchá operace? [quote]Zákrok svedete doma. Není třeba vyhazovat peníze.[/quote] To Julie radí, aby jste na to vzala nůžky? Tak to je opravdu už [b]moc[/b].

 27. A já jsem pro to, aby vám uřízli stydké pysky a poštěváček a vše to narvali do sklenice s nálevem hawk.

 28. Tak já myslím, že kastrace je věc proti přírodě a pokud nevyžaduje nutnost nechápu proč ji provádět. Sami feministky se chovají jako hnusní teroristé z Al Kaidy a dávají všechny muže do jedné krabice. Ve světě je třeba bojovat za rovnoprávnost a ne se chovat jako katolící v průběhu staletí, co upalovali za to, že měli lidé vlastní názor.

 29. taky je dost dobře možné, že se jí ty vysoce inteligentní bytosti elegantně zbavily, bo by jim kazila jejich inteligenční průměr, takže je to v podstatě takový vesmírný odpad, který náhodou letěl kolem a bohužel i přistál… :X :X

 30. Když vezmu v úvahu teorie o tom, že mimozemšťané (pokud existují) mají být velice vyspělá rasa, silně pochybuji o tom, že by Jůlie byla jednou z nich. Spíše bych to viděla na jakousi přírodní anomálii, nějaký dosud neprozkoumaný mezičlánek v evoluci. Každopádně i bez vědců jsme již zjistili, že tento mezičlánek využívá svůj mozek maximálně z 10% :woohoo:

 31. Tohle individuum jménem Jůlie, že vytvořila Matka příroda? Ne e, Matka příroda na takový zmetky není vybavená, tudíž je nevyrábí. Z toho usuzuji, že to muselo přijít z vesmíru 😀 … Aaaaaaaaaaaa minozemšťani útočíííííí a říkaji si feministky 😆 😆 😆 :lol:, zachraň se kdo můžeš, útočí na nás jejich duté mozečky, které jsou schopny vytvořit jen nemožně zvrácené teorie.

 32. "manžel souhlasí, jinak se s ním rozvedu" :huh:

  Zajímavé… Velice zajímavé :woohoo: Je to tak… krásně formulováno. Hlavně je tam vidět, jak váš muž může mít vlastní názor. :whistle:

 33. Julča ti ještě zapomněla poradit že nejlépe to půjde když mu koule zaškrtíš gumičkou do vlasů a pak mu je fikneš nožem na pečivo (když není po ruce tak se určitě spokojí i s pilkou na železo nebo manikůrníma nůžkama).

 34. julčo ty ***** tupá ..lutujem tvojich rodičov..ak neboli takí istí 🙁

 35. Tady to NENÍ NORMÁLNÍ. Vy feministky jste jen zamindrákované…říká vám něco důvěra, láska atd.? I muži jsou schopní milovat svou ženu celý život a naopak i ženy umí být pěkné potvory. To není o tom, jestli je někdo muž nebo žena, to je O LIDECH! Když jste si vzaly magora, tak to neznamená, že jsou všichni muži hovada. A naopak v mém okolí jsou skvělé ženy ale i pořádné potvory. JE O LIDECH!

 36. LOL – tak tohle nemá chybu. Kdyby mne chtěla žena vykastrovat, tak čumim na jiný baby dokud můžu a pokud možno, tak se s Vámi rozvedu dřív xD Nicméně rada Julie provést kastraci doma opět svědčí o jejím rozumu. Je třeba přesného chirurgického zákroku, ne vzít koule a uříznout mu je, to je opravdu nebezpečné. Navíc v pohlavních orgánech jsou důležité nervy, které nemusí ovlivnit pouze funkci pohlaví, ale i zbytek těla, proto je to nesmyslné, pokud je Julie chirurg, tak lituju lidé, které potká xD

 37. Můj názor na feministky: Chtějí zakázat sex bez početí, což je NAPROSTO PŘIROZENÉ, porušovat lidská práva ve všech směrech, !KASTROVAT MUŽE! , a všem lidem kazit život… váš(psáno s malým v, protože si vás nevážím) takzvaný volební program je ještě horší než volební program komunistů nebo sociálních demokratů, jak jsem na tomto webu již četl, chcete rušit dokonce i fyzikální zákony! 😀 😀

 38. zasloužíte si vykastrovat sama! a všechny feministky taky!!!!

 39. Paní, být vaším manželem, tak vás chytnu za prdel a vyrazim s váma dveře!!
  Julčo a ty jsi normální **** debilní, měla by jsi si co nejdřív za***** aby jsi byla normální, jinak by tě měli nechat dát do svěrací kazajky a odvézt na psychárnu.

 40. os[quote=Julie]Říká ten kdo si hýbe penisem pro vlastní zvrhlé potěšení? Od někoho jako vy názor neberu.[/quote]
  osobně myslím že je spíš trestné si hrát na něco co nejste, nikdo není svatý… proč se bránit lidskosti paní Julie?… na vašem místě bych raději přestala být tak drsná k ostatním… to co si myslíte je vaše věc, ale většina lidí váš postoj nepřijímá. najdou se samozřejmě lidé co ano, ale není jich moc. milujeme sebe, milujeme muže…
  *myslet*chtít*odvážit se*mlčet*

 41. to se nám to tu pěkně rozjíždí .) už jsem tu dlouho nebyla, tak vás musím zase jednou děti moje zkontrolovat, jestli tady moc nezlobíte .) zejména zdravím paní Libušku, nějak dlouho už se neozvala… je tady satanista?

 42. Tak proč mi radši neodpovíte na můj dotaz ? Klišé je to pro vás tak i pro mě, to se nezmění za žádných okolností.

  Ale když už, tak mi můžete říct něco, co tu nevidim každej den…

 43. Jak 2X snad jednou ne?Když teď má tak maximálně dodělanou školku. xD

 44. A já to prásknu, protože chirurgicke zakroky nesměji byt provaděny amaterem doma, ikdyž by měl povoleni od oběti. Za to by vas čekala dlouha basa, a navic, že maj 2 děti neni duvot ke kastraci. Naopak, 2 děti je minimum, kolik musi par mit, pokud hcceme, aby lidstvo nevyhynulo. Když ma par 1 ditě, populace bude ubyvat, pokud budou mit pary 2 děti, bude populace stala, pokud budou mit 3 a vice, bude přibyvat. A samy dobře vyte, že v ČR populace rapidně klesa. Asi to bude kvuli ženam jako vy.

 45. A zase žádná reakce? Julie, blbě se ti vyvrací skutečnost?

 46. Myslím že 2-krát nedokončenú základku by už neuniesli.

 47. To platilo tak v době,kdy ještě jezdily \“koňky\“ to si určo ještě pamatuješ že?
  V dnešní době je porovnávání operace v nemocnici a doma jako vaření v moderní restauraci a v stánku rychlého občerstvení.
  Styďte se a běžte si osvěžit základní znalosti na první stupeň ZŠ.

 48. Furt čcekám , až jsem nekdo napíše… že to byl jen velkej ,****, … čekám a čekám….–> spermie tvoří v páteři….

 49. No veď práve že ju má zaliatu betónom, to sa pravdepodobne stalo keď si aj ona chcela vyrobiť VEĽKÝ A TVRDÝ PENIS.

  [size=x-small]Keď toto číta nejaká femka tak už určite slintá jak hovado so slintačkou.[/size]

 50. [b][size=medium]Ty vole, ta stránka je celá jenom prdel, že jo?? Že si dělá jenom někdo srandu?? To co se tady píše.. to nějak nepobírám 😀 Nejde jenom o tenhle článek, ale o všechny, o názory těch \“feministek\“ na muže. Když to čtu, tak se za vás stydím, baby :huh: Co si pak ti chlapi můžou o normálních ženských myslet? :dry: [/size][/b]

 51. A my bychom se měli modlit, aby to byla lokomotiva v protisměru, pak by byl od vás pokoj Jůlinko….

 52. [b]Ale perko si muzu honit od rana az do vecera a je to beztrestne 😉 A moje zena mi s tim rada pomaha a jako sluzka se teda podle me neciti. Rekl bych, ze je stastna a sama se toho dozaduje 😉 [/b]

 53. [b]Oni si muzou hrat taky, ne ? Ale Julka ji ma vylitou betonem :woohoo: [/b]

 54. [b]Na co kulky ? Vzdyt sperma se tvori v pateri :woohoo: [/b]

 55. To seš tak slepá,nebo blbá? :woohoo:
  Na tom obrázku je koťátko,tipovala bych to buď na Birmu,nebo na Kymerskou kočku.

 56. Mno,uznávám,že to není,až tak nepříjemná představa,ale já to myslela vážně,před několika lety si jeden parchant dovolil otevřít hubu na mou rodinu.
  Sanitáci ho sbírali ze země a 2 měsíce ležel v nemocnici a musel chcát do bažanta a museli ho krmit.

 57. Metody masturbace? Je vidět, že sama nevíte o čem je vlastnš řeč. Když pominu to, že vaše odpověď je naprosto zcestná. Jen tak pro příklad: Kdybyste chtěla odstranit chámovod, zahrnovalo by to tak 6ti hodinouvou operaci (pakliže je to vůbec možné), protože chámovod je poměrně úzká \“trubička\“ a odstanit ho celý je takřka nemožné. Dále: proč spojovat páteř s vatlata? Však jsou přece na nic, ne? A ještě: páteř neni sekreční žláza, jsou to spojené obratle! Spermie je tam tudíž tvořit nemohou. Jo, a ještě jednou: jako student medicíny jsem již na několika pitvách byl a věřte tomu nebo ne, z páteře žádný chámovod nikdy nevedl, ani nikdy nepovede. Je to fyziologicky nemožné!
  Vyvracet vám všechny nesmysly, které sem píšete nemá cenu, protože je okomentujete podobně hloupými odpovědmi.

 58. Ale ciste jenom pro klid duse…i kdyz proti bezduvodnemu nasili na zdejsim osazenstvu vlastne ani nic nemam…:)

 59. Tak čo julko nepáči sa ti keď ti niekto opláca rovnakou mincou?

 60. Mno tot pravda…i kdyz nekterym je treba cas od casu z tohohle sveta pomoct…jen pro jistotu..

 61. [b]Vti[/b][b]pálek[/b][b], ty sa na svete dlho neudržia[/b]

 62. reklo neco…co vypada a ma rozumove schopnosti tyden stare mrtvoly…

 63. Vieš julko ale ona narozdiel od teba bude niekomu chýbať, po tebe ani pes neštekne. Umrieš úplne sama, nikomu nebudeš chýbať, žiadny pohreb, len ťa hodia do diery a zahrabú. Už si na zozname adeptov na to najhoršie mučenie v pekle.

 64. Velice ****né. Naštěstí jsem profesionálka a nehodlám se s vámi zahazovat.

 65. [b][color=black]Žaby jsou oblíbenou delikatesou ve francouzké a čínské kuchyni….. barbare….[/color][/b]

 66. Proboha abyste se nezbláznil. Jednou se tak stejně stane, tak nebuďte tak afektovaný.

 67. Je mi úplne jedno ako to myslela, povedala že moja matka je mŕtva a to nemala.
  Si taký riťolez že ti len členky trčia z julkovej riti.

 68. [b][color=black]Julie to myslela obrazně. Nepochopila jste to.[/color][/b]

 69. Akorát se snažíte zavděčit tomu muži, aby jste se jej mohla dotknout vulvou. Jste služka.

 70. [quote=Julie]Velice pěkné. Vaše matka se musí obracet v hrobě.[/quote]

  [b]Daj si ku[/b][b]rva facku! Ešte raz si to prečítaj. Daj SI ku[/b]r[b]va facku! A ešte raz sa to zopakuje, tak sa modli ku svojemu sku[/b][b]rve[/b]nému bohu aby som ťa nenašiel!

 71. 😆 máš nějak slabou krátkodobou paměť
  \“Velice pěkné. Vaše matka se musí obracet v hrobě.\“

 72. Promiňte, ale nejste krapet drzý mluvit takto o mojí matce?

 73. Moje slova,já bych taky vraždila,pokud by někdo ohrozil mou rodinu.

 74. Osobní zkušenost, že ? Jak jinak než sjetá by ste mohla srovnávat masturbaci z drogami…

 75. Nikdy jsem netvrdila, že vaše matka je mrtvá. To jste řekl vy.

 76. [b]Moja mama teraz pekne sedí za mnou, sama mi diktovala čo mám napísať, akurát podpis bol môj.
  Mám vás pozdravovať a ešte niečo, AK EŠTE RAZ POVIETE O MOJEJ MATKE ŽE JE MŔTVA TAK SI VÁS NÁJDEM A VLASTNORUČNE ZABIJEM! JE TO JASNÉ!
  Pi[/b][b]ča sku[/b][b]rvená, nikto mi neohovorí alebo nesiahne na moju rodinu pretože ho vytiahnem aj zo samotného pekla aby som ho tam vlastnoručne poslal naspäť! [/b]

 77. [b]Oni nechápou že jim chceme pomoct. Máte mou podporu Julie[/b]

 78. Za prvé, jak můžete tvrdit že je penis nechutný, když jste jej nikdy neviděla ?
  A za druhé celý, ten proces není nechutný ale velmi příjemný.

 79. Celý ten proces pohybu a hlavně to čím pohybujete. Nechutné a úchylné zároveň.

 80. [b]Mi neberieme názory od sk[/b][b]ur[/b][b]venej[/b] [b]pí[/b][b]če ako si ty.[/b]
  [b]Bolo mi potešením, Váš Akuma[/b]

 81. Říká ten kdo si hýbe penisem pro vlastní zvrhlé potěšení? Od někoho jako vy názor neberu.

 82. Nemocnice se od domácího prostředí moc neliší. Stačí nástroje převařit a vědět kde začít řezat.

 83. Julko nám závidí že sa mi muži máme s čím hrať aj keď sme sami :whistle:

 84. Metody masturbace jsem popisovala několikráte. Jsou dva způsoby, odstraněním chámovodů, které spojují páteř s varlaty a samotným pyjem a případně odejmutí pyje jako takového.

 85. Vy byste zase měla být chovankyní Bohnické léčebny a ne pobíhat volně po světě.

 86. Klišé jsou vaše názory na podporu sexu bez početí, masturbaci a tak podobně.

 87. Zaráží mne, že tato slova slyším od ženy. Vy byste měla být průkopnicí těchto názorů a ne služka v rukou mužů.

 88. Tak co bude, Julčo, vole? Přítelkyně čeká, až jí dám návod, aby mě mohla konečně vykastrovat… 👿

 89. A nemůže i tak dojít k početí? Vzhledem k tomu, že podle vás se spermie tvoří a jsou v páteři, tak odstanění varlat nic neřeší.
  A jak dojde k pánovu uklidnění, když podle vás jedinná úloha varlat v sexu je, aby jste do nich kopaly?

 90. Nerikam nic… Pry provedte to doma :D. Nechapu ktery chlap muze byt tak blby a nechat si tohle udelat ? Jen kvuli tomu ab\\ mohl zustat s takovou… Mozna ze zadny 😉 a tenhle clanek si jen nekdo vymyslel :). Jestli ne tak by se hodila spis psychiatricka lecebna, urcite by vas tam obe i s Julii radi prijali.

 91. [color=purple]Hmm další nesmyslný klišé. Hlavně když jsem se vás Julie ptal na téma ženské obřízky (což je jedna z nejhlavnějších věcí za kterou by měly feministky bojovat), tak to sem nehodíte. Ale kdejakej nesmysl jak z bulvaáu ano.

  Sorry, ale vy to s feminismem nemyslíte vážně.[/color]

 92. Chlape jestli to čteš, tak se s ní hned rozejdi a uháněj seč ti síly stačí.
  Takže Julie je nejen perfektní filozof, sexuolog, rádce na vztahy a bůhví co ještě, ale taky lékař?
  ***** ženská už za tyhle blbé rady by tě měli zavřít. To je navádění k ublížení na zdraví. Ty sis asi neuvědomila, že ten chlap může díky \“šikovnosti\“ své feminické ženušky taky umřít?
  Doteď jsem se bavil, ale tohle už je i na mě moc…

 93. [color=red]To je celé mimo. Taky mám dvě děti, manžel taky pořád kouká po jiných, ale rozhodně jeho kastraci odmítám! Navíc se s ním rozvádět nechci.[/color]

 94. Pani (asi) \“odbornice\“ Julie. Popiště nám, prosím, jak taková kastrace doma probíhá. Nemyslim tim postup typu! vezmete nůžky, uděláte šmik a zalepíte izolepou.
  Když máte takové \“znalosti\“, abyste je mohla předávat ostatním, tak by mě zajímalo, jestli vůbec víte, jak taková kastrace probíhá.

  Předem děkuji za NORMÁLNÍ odpověď.

 95. ste p i č a, provést kastraci doma??? a když se něco nepovede a zabijete ho???oh já zapoměl, vy tady dáváte dobré rady do života, a vůbec nenavádíte k vraždě

 96. [quote]ohledem na počet dětí varlata stejně již potřebovat nebude.[/quote]

  Ale ved varlata predsa nemaju s detmi nic spolocne. Je to len kus ovisnutej koze :0

 97. Zdravím, máme takovou zvláštní domácnost. Chtěla bych poradit co s naším společným přítelem. Doma je poslušný, má zakázané vycházky, je z poloviny kastrovaný, ale přesto při drobných fyzických inzultacích jeví známky vzpurnosti. Tímto Tě prosíme o radu, jak z něj učinit pokojného domácího \“psíka\“. Díky
  [color=olive][/color][color=fuchsia][/color][size=x-small][/size][size=small][/size][size=x-large][/size]
  s pozdravem Míša, Maruška, Domča a Terka a (Pavel)[color=red][/color] 👿

 98. Julie, vylejete si vaginu sádrou ? Stejně ji k ničemu nepotřebujete.

 99. Kdybys toto řekla mě tak bych se rozvedl a ještě tě oškubal o poslední \“haléř\“…

Comments are closed.