Je kastrace trestná?

DOTAZ:

Dobry den Julie,
jsem rozhodlá nechat vykastrovat sveho 10ti letého syna. Chtěla bych zákrok udělat doma, ovšem nevím jak se to dělá a jestli to není trestný čin.
Děkuji Jana

ODPOVĚĎ:

Dobrý den,

Prošla jsem pro vás skripta z dob studia a prolistovala aktuální trestní zákoník a klíčové slovo kastrace ani jeho další varianty jsem nenašla. Jinými slovy, co není zakázáno, je povoleno. Doporučuji konzultovat další postup s lékárnicí. Mohu zaslat kontakt v případě zájmu a domluvit schůzku v domácí ambulanci.

S pozdravem,

JUDr. Julie

Sdílet článek

149 comments

 1. [quote=odtraňovač tupé hmoty]nechal bych Ti nalít do tý Tvý jámy beton, aby si už nomohla vrhnout….zrovna zjišťuji podle ip adresy, kde se takové monstrum, jak si Ty vyskytuje…[/quote]

  rosim o prilozeni adresy budu kolem jezdit autem a po case uvidim psa a omilem ji prejedu dvakrat at mam jistotu ze budou mali deti v bezpeci

 2. vy jedna zjebaná **** feministická, uříznul bych ti kozy za to že chceš nechat vykastrovat vlastního syna, ty ***** odporná zmije, doufám že umřeš s celou svojí feministickou kolonií a že tvoje smrt bude co NEJBOLESTNĚJŠÍ!!!!!!!

 3. Zkus teda najít sterilizaci, si pamatuju, že jeden čásek kolem toho bylo dost velký „haló“ v TV. Něco s romama už si to nepamatuju.

 4. [quote=Julie]Vidím, že máme mnoho společného služko podřadná. Že se nestydíte sát ty pyje. Hamba vám.[/quote]

  Juliusi, to tě neučili že dívky se nemají urážet? Okamžitě se omluv!!! :angry: To je rozkaz.

 5. a toho chlapce se někdo ptal ? řikáte rovnoprávnost žen s muži .. ae tohle stim už nemá nic společnýho 😉

 6. [quote=Archer86][quote=Julie]Tak za prvé. Naučte se mluvit slušně, pak se vám nebudou hvězdičkovat slova. Za druhé mi ukažte jedinou hrubku v mém textu. Jste pouhý zahořklý muž, který ví, že díky nám se mu krátí čas, po který bude moci beztrestně zneužívat a kopulovat ženy.
  JUDr. Julie[/quote] Za ty vaše rady by vás měli zavřít.Jak můžete radit matce s vykastrováním dítěte? Tyto vaše rady jsou zralé na nahlášení příslušným ůřadům!!!![/quote] taky bych tuhle stránku nahlásil…

 7. [quote=Julie]Tak za prvé. Naučte se mluvit slušně, pak se vám nebudou hvězdičkovat slova. Za druhé mi ukažte jedinou hrubku v mém textu. Jste pouhý zahořklý muž, který ví, že díky nám se mu krátí čas, po který bude moci beztrestně zneužívat a kopulovat ženy.
  JUDr. Julie[/quote] Za ty vaše rady by vás měli zavřít.Jak můžete radit matce s vykastrováním dítěte? Tyto vaše rady jsou zralé na nahlášení příslušným ůřadům!!!!

 8. avatar
  Ona myslela sračky… Na feministkách.com nesmíš psát sračky…

 9. mimochodem studovala jste vubec ? nebo to JuDR znamena Jsem Univerzální Debilní Rarita 😀

 10. [quote=Julie]Tak za prvé. Naučte se mluvit slušně, pak se vám nebudou hvězdičkovat slova. Za druhé mi ukažte jedinou hrubku v mém textu. Jste pouhý zahořklý muž, který ví, že díky nám se mu krátí čas, po který bude moci beztrestně zneužívat a kopulovat ženy.
  JUDr. Julie[/quote]
  co ty si za picu to se jen tak nevidi 😀 nesmrdi ti nahodou ***** po tech 40 letech bez sexu? 😀 samozrejme ze pravidelny sex s domacimi zviraty to dokaze castecne napravit ale dlouhodobe reseni to neni 👿

 11. [quote=Julie]Tak za prvé. Naučte se mluvit slušně, pak se vám nebudou hvězdičkovat slova. Za druhé mi ukažte jedinou hrubku v mém textu. Jste pouhý zahořklý muž, který ví, že díky nám se mu krátí čas, po který bude moci beztrestně zneužívat a kopulovat ženy.
  JUDr. Julie[/quote]

  1. Pokud za pozdravem napíšete čárku, následující text v žádném případě nezačnete velkým písmenem.
  2.“…klíčové slovo kastrace ani jeho další varianty jsem nenašla.“ Zde se jedná o vedlejší větu vloženou, proto je oddělená čárkami. Vypadá tedy takto: …klíčové slovo kastrace, ani jeho další varianty, jsem nenašla.
  3.Ještě tu máme slovosled: „Mohu zaslat kontakt v případě zájmu a domluvit schůzku…“ Vážně vám tato věta přijde v pořádku? Češtinářsky správně by zněla: V případě zájmu mohu zaslat kontakt a domluvit schůzku…

  Avšak, jak jsem koukal, tento text jste napsala až nápadně bez chyb. Po srovnání s ostatními články jsem až žasl.

  A mimochodem, jsem student gymnázia, ročník Kvinta. Na vašem místě bych byl rudý až za ušima, kdyby mě někdo takový mohl opravovat. 🙂

 12. Samozdřejmě že je to trestný čin.Jen mu je uřežte a pujdete sedět za týrání dítěte 🙂

 13. [color=gray]Jen se „celí“ den klidně směj. Budeme-li mít štěstí, zaskočí ti.[/color]

 14. Doporučuju navštívit psychiatra, následně sociální pracovnici aby vám syna odebrala a následně se jděte někam zavřít do skříně a už radši nevylejzejte… nejlepší věc kterou pro svého syna můžete udělat ❗

 15. [quote=Elizabetha]Oka

  + ještě mučení /a podle kauzy Kuřim/ je to + 10 až 15 let

  ve výsledku 22 až 27 let v lágru…[/quote]

  Pochybuji, že by se tresty sčítaly. Ale těch 10-15 let to bude.

 16. Tak za prvé. Naučte se mluvit slušně, pak se vám nebudou hvězdičkovat slova. Za druhé mi ukažte jedinou hrubku v mém textu. Jste pouhý zahořklý muž, který ví, že díky nám se mu krátí čas, po který bude moci beztrestně zneužívat a kopulovat ženy.
  JUDr. Julie

 17. tady je snad uplne jasny ,ze jde o **** 😆 clovek ktery rika ,ze ma naky judr nebo podobny sracky pred jmenem ,musi mit nakou vejsku ne?? a pokud vim tak na vysoke skole je predmet Cesky jazyk .Juliiny texty sama hrubka . a navic gramatika je i na zakladce 😀 😆

 18. nechal bych Ti nalít do tý Tvý jámy beton, aby si už nomohla vrhnout….zrovna zjišťuji podle ip adresy, kde se takové monstrum, jak si Ty vyskytuje…

 19. Fuuuuj, mám rád jahody ( ty normální co rostou ) a takhle mi lidi kazíte chut 😀

 20. *****, Julie,…tebe potkat na ulici a nemít nůž, tak tě aspoň zmlátim…ty patříš k lidem, kteří by se měli zavřít do kopky a týrat aspoň několik měsíců, protože jinak se nepoučíte…

 21. A já mam po pradědovi pistol s pár diabolkama :cheer:
  rád střelim tu kuurvu mezi voči!

 22. po PORADE S LEKARNICI jsem se usnesli na tom, ze prijdeme rafdsi vykastrovat vas, nesmite totiz dostat dalsi prilezitost plodit deti,m vajecniky vam podvazu vlastnorucne a vubec MI NEVADI, ZE TO JE TRESTNE! a ze pokud to provedu doma dostanete nejspisepsi, na jejiz nasledky zemrete, coz by se pravdepodobne stalo i vasemu synovi…

 23. Nechat vykastrovat svého syna ??? Nebojte, on vám to vrátí i s úrokama !!! 👿

 24. Nakonec se ukáže že paní Julie je 15ti letý kluk co si jen z lidí dělá prdel :D!!!

 25. Tohle nemůže bejt podle mě nic jinýho než legraci.Nikdo nemůže něco takového napsat a ten druhý mu na to takhle ******ně odpovědět.Pokud jo tak si nezaslouží nic jiného než pomalou a bolestnou smrt

 26. Chudák kluk jednou se bude za maminku velmi stydět. Srovnávat kocoura a dítě….. Kastrace určitě povolená není vědět vaše jméno okamžitě bych se obrátila na ******* a sociálku.

 27. a ty táhni do p i č e feministko v y j e b a n á LOL

 28. To s tou kastrací je dobrý fór, tak dlouho jsem se nepobavil, nejsmutnější na tom všem je že na světě určitě existují magoři, co by skutečně mohli něco takového udělat.

  Jsou podobné případy. Nějaká postarší žena, cca kolem 45 a „trošku“ hráblá, zabila několik lidí a mužům uřízla varlata a snědla je takto syrová (to tvrdila když ji dopadli). Nevím jestli byli mrtví už předtím či to prožili a zabila je bolest či ztráta krve.

 29. [quote=]Vy jste doktorka práv, že tomu tak rozumíte?
  Navíc je to pro dobro toho hocha. Já mám například vykastrovaného kocourka a velmi mu to prospělo.
  [/quote]

  Hmm. Mohu vám uříznout obě ruce aby jste sem už nepsala takové blbosti? Je to pro vaše dobro, věřte mi.

 30. Když tak čtu ty příspěvky od žen, které chtějí své syny vykastrovat, tak mi připadá, že jim asi děti přinesl čáp nebo co.

 31. Hlavně, že vaše argumenty aka. nacpěte muží do prdele ruku nebo, že se sperma rozkálá v pátěři jsou narosto normální že? žížalko jůlinko :whistle:

 32. Vyhrožovat umíte, že? Ale věcně argumentovat to už je horší.

 33. Lol Julčo tobě asi schází jedna důležitá věc a tý se říká mozek

 34. jasně 😀 že mě to nenapdalo 😀 Ale počkat! Vždyť panna Jana nemůže mít menstruaci, když je to muž! ❗

 35. Neee… jenom jako R.e.c.e.s.e.

  žádná Ing. nejsem, ale když už se tu rozdávají tituly

  :woohoo:

 36. tak na to budeme potřebovat minimálně její příjmení

 37. To nevím, musíme zjistit, do který z léčeben ji zavřeli. Pak až můžem plánovat =(

 38. Já i pár samopalů… =D tak šup, jdem, ať se nestihnou zas rozmnožit…

 39. Mám dostatek zbraní i munice. Téměř neomezený přístup. Můžu sehnat i dostatek lidí, kdyby sis nechtěl špinit ruce. Takže, jdem do toho?

 40. lidi, pojďtě, střelíme jůlii mezi oči…. prolistoval jsem aktuální zákoník a klíčová slova „střelení mezi oči“ jsem nikde nenašel. Jinými slovy, co není zakázáno je povoleno!
  …. tak co, má někdo doma zbraň? já můžu sehnat munici

 41. Julie, máte naprostou pravdu. Kastrace je opravdu v souladu se zákonem a nyní už byste mě mohla kontaktovat ohledně mých varlat. Dejte mi prosím tu adresu.

 42. Co není zakázáno je povoleno… aha. Ale obávám se, že synátor by k tomu byl nucen, a jsou jisté věci, na které rodič právo přeci jen nemá, jako třeba týrání.

  Takže tak.

 43. Víš co bys potřebovala? Aby ti nekdo třeba uřízl kozy.jaký by to asi bylo? Popřemýšlejme o tom.

 44. Psychiatrická léčebna – Jihlava!!! Vyřízl bych ti kundu!!!

 45. Když tomu dítěti zkurvíš celej život ty feministická pííčo

 46. ahoj Jůlinko, nemám slov, možná ze sebe vyloudim pár nadávek ale jinak neskutečné. S láskou pro Julču :kiss:

 47. Si normální!! Rozhodovat za někoho jiného to, že nebude mít děti?! Zavřít Tě!

 48. Chudáci jsou tak zaměstnaný ,ale přesto mě vždy 13 dne v měsíci a navštíví a nikdy nezapomenou.I když si tu ničí novýho Mercedesa,ale prej jim zato stojím. Jen jednou přišli až 20 ,to byli v egypťě.Vždy mě vemou chleba a zbytky pro králíky.A já jim nějakého dám ale kůži tu si nechám na kapesné,to mě sami poradily jak jsou hodní.Myslí to se mnou dobře a tak mi spoří u amg konta nebo tam někde, na supr úrok 1%s 5 roční výpovědní lhůtou celý důchod .Nemusím se o nic starat.To abych měl na funus.Ale nemám spěchat,říkají.Když tak mě založí. Mám se dobře mám 20 slepic kozu a vyžiju lehce ,inkaso neplatím elektiku nemám vodu mám ze studánky.Protože jsem makal na šachtě mám pěkný důchod ,děti mě mají velice rádi.Oni na myslí stále,i já na ně.Žiju si tu v pastoušce už od 55 let co sem šel do důchodu ,děti se o mne hned postarali,mám se jako prase v žitě,taky se skoro nemyji,brambory mám na jezeďáckým a pšenici taky.Děti mě chválí jaký jsem hospodář.A to my bude za rok 95 let.To mě určitě koupí velký balení sirek abych nemusel jíst ty brambory syrový,a láhev piva,ti mě umí rozmazlovat.Ani v zimě žádná křeč s kozou se přitulíme a zahřejem se a mladí mě pomohou přikulit balík sena.Jsou pracovití a pomohou kde mohou.Kastrace? jestli se chce ta ženská mít tak dobře jako já, ať ji nedělá!!!

 49. [quote=Julie]Proboha jděte se dovzdělat.[/quote]A proč sem teda tu,přeci proto ❗

 50. [quote=neználek]Zajímalo by mne jestli má p í č a kosti?[/quote] Podle polský viadomošči pí ča něma žadné košči!

 51. k o u l e v KASTRÓLU ? Tak sem to pochopila správně hahahahahahaha no dost dobrý no nééé ❗

 52. [quote=Jitunka][color=red][size=medium]Rozhodně proti!!!! Vždyť chci, aby syn ve zdraví vyrostl a měl děti a já je jako babička mohla rozmazlovat!!!! Juliiny nápady jsou ryzí idiotština! :angry: ❗ :angry: ❗ Jen za to, co Julie napsala, bych zavřela, nedala jí nažrat a denně ji mlátila bičem. [/size][/color][/quote] A vyhnat ji z hlavy ty zvrhlosti a pustit na ni kozla s ohnivým ocasem aby ji napravil !A očištěnou pak by andělé odtáhli na E55 kde by do ni vstupovali duchvé svatí zdejší i odjinud a s jejich pomoci by se z ní stala platná členka naší společnosti.A mohla by kandidovat i na JuDr titul.

 53. [quote=panna Jana]Podle mě kastrace není nutná. Stačí si toho dole prostě vůbec nevšímat a ani na to nijak nekoukat nebo nesahat. Já si tam letmo sahám jen při jahodových dnech a nemám žádný problém.[/quote]No a pak sem celá zamazaná tak musím k potoku se umýt,vodu nám odpojily.Ale k potoku mám daleko tak ,když to uschne tak to vykartáčuji,a je to .A vůbec už teď na vás nemám čas du naklestí a vy mě s ním nepomužet,potom budu dojit kozu,to se mě líbí .tak zatím

 54. Já si nikam nesahám a zrcadlo nemám,to aby mi to nestouplo do hlavy ta krása……máma to říkala:!: 🙂 A nepotřebuji se vylepšovat.

 55. Tranzistorák a svačinu.Měli autobus jako ambulanci .Viděl jsem to na dokumentu.Jo blbců je moc.A tak nechtěj aby se množily.A takle se přihlásily samy,chytré řešení,a státem posvědcené.

 56. [quote=efwfd]ty si fakt uplná mrdka světa..nejradči bych ti za tenhle nápad vytrhl dělohu zaživa ….[/quote]No to bych chtěla zažít no super úlet a stebou si borec ❗ ❗ ❗

 57. ty si fakt uplná mrdka světa..nejradči bych ti za tenhle nápad vytrhl dělohu zaživa ….

 58. [quote=Julie]Jak to se mnou mluvíte? Nesaháte mi ani po kolena, tak se stáhněte.[/quote]

  a saha ti na pyzdu?

 59. [quote=erotogen][quote=panna Jana]Podle mě kastrace není nutná. Stačí si toho dole prostě vůbec nevšímat a ani na to nijak nekoukat nebo nesahat. Já si tam letmo sahám jen při jahodových dnech a nemám žádný problém.[/quote]

  Mam na tebe otazku ta fotka co ji mas v profilu je to realita nebo **** aby po tobe nesli muzi?
  Jestli realita tak to potes koste. 🙂
  [/quote]

  Hvezdicky obsahuji slovo f.a.k..e

 60. [size=x-large][/size]Kastrace jen pres jeho a moji mrtvolu !!!! Ze vy jste silena a chcete ho pripravit o muzstvi je jedna vec ale kdo vam dal pravo mu (dle meho nazoru) znicit zivot ? nechte ho a v 18 mu to navrhnete uvidite jak vas posle do patricnych mist ! BTW: vy byt moje matka tak vypadnu uz v 15 !

 61. [quote=panna Jana]Podle mě kastrace není nutná. Stačí si toho dole prostě vůbec nevšímat a ani na to nijak nekoukat nebo nesahat. Já si tam letmo sahám jen při jahodových dnech a nemám žádný problém.[/quote]

  Mam na tebe otazku ta fotka co ji mas v profilu je to realita nebo **** aby po tobe nesli muzi?
  Jestli realita tak to potes koste. 🙂

 62. Podle mě kastrace není nutná. Stačí si toho dole prostě vůbec nevšímat a ani na to nijak nekoukat nebo nesahat. Já si tam letmo sahám jen při jahodových dnech a nemám žádný problém.

 63. Ještě než přijdete do té ambulance navštivte psychiatra. 😉

 64. já bych řekla, že neoscanuje:

  1/ Scanner vypadá jako Pyj, proto se ho nedotýká
  2/ Scanner je mužského rodu, viz…
  3/ Ke scanneru ji v blázinci nepustí
  4/ Scanner má moc pyjovitých káblů k připojení
  5/ NEMÁ DIPLOM Z PRÁV!

  Asi tolik 🙂

 65. Oka

  + ještě mučení /a podle kauzy Kuřim/ je to + 10 až 15 let

  ve výsledku 22 až 27 let v lágru…

 66. [quote] Chcete se uchýlit k těžkému ublížení na zdraví možná i s následkem smrti[/quote]

  Možná bych k tomu přidal i mučení protože pochybuji že ho doma uspíte např. rajským plynem.

  A to už si Julie půjdete sednout na hodně dlouho.

 67. [quote=Kiky]Julčo, tobě by měli něco uříznout :angry: [/quote]viď ❗

 68. [quote=Ďábel]aha jůlie, to je velmi zajímavý (když chybný) názor….
  takže řekněme když příjdu za tebou domů a motorovou pilou ti uříznu obě ruce i nohy tak to není trestný čin? (samozřejmě to udělám tak abys nezemřela aby detailista – Ale kdo by uklidil
  ten bordel, když by neměla ruceto nebyla vražda)[/quote]

 69. Jen ona má ten cit,a mateřský šmik,taky ví co dělá a proč.

 70. Mám pro tebe taky zprávu ,a to že ani mne se nezbavíš,jsem stále s tebou a v tobě ať chceš či nikoli.Budu si na tobě pochutnávat až do tvého konce.Taky tě miluji až k smrti!Sama se v zrcadle přesvědčíš, mám spoustu času.Nikdy tě nezradím!

 71. ,nebudou tě tlouc ,a nebudeš mít kvůli nim exekuci na dům ,auto či co? Vše špatné je pro něco dobré.Taky nikdo neřekne ten je blbej po dědovy či bábě.MEMENTO MORI

 72. s pravým varletem a ukradli nám domov !tedy pytlík.Vůbec nevíme kde sme.Akorát si pamatuji než jsem vypadlo někdo řekl Jůlčo šmikni a bylo.Asi nás sežerou či co.Jsme v feministický pasti.To byl výňatek z reportáže psané na rendlíku,ve femirestauraci. :S

 73. A jednou za strašně dlouhou dobu zatoužíte po vnoučatech. Po krvi, která ponese vzpomínku na Vás dál do budoucna, ale Váš syn se bude snažit marně. Ikdyby se, zde mi promiňte dámy a pánové vulgární výraz, ušoustal k smrti nebude schopen Vám dát Vaše vlastní vnoučata.
  MEMENTO MORI

 74. Sloupni si Denibana Julčo. S ním je svět o mnoho lepší, věř mi.
  👿

 75. [quote=Julie Holá][quote=Elizabetha]Vážená Jano.

  Ano, kastrace je trestná.
  Je trestná ve vašem případě v obou bodech.

  1) Chlapec je zdravý, nemá žádnou pohlavní vadu, kterou by lékař nebo odborník diagnostikoval a doporučil kastraci.
  2) Chcete se uchýlit k těžkému ublížení na zdraví možná i s následkem smrti, k zanedbání péče a týrání nezletilého. Ono totiž "jenom uříznout koule" nestačí ke kastraci.

  Závěrem:
  Souhlas ke kastraci smí dát pouze dospělá osoba, které se to přímo týká /z osobních důvodů/
  Lékařský odborník v zájmu zdraví pacienta. /rakovina, soudní nařízení, po těžkém úrazu atp./
  Platí i v případě nezletilého mladistvého.

  Verdikt:
  Pokud ti tedy žádnej doktor ve svém oboru /urolog/ nedá doporučko na kastraci 10ti letýho syna – půjdeš sedět na 12 let…
  hezký výlet přeje,
  Ing. Elizabetha
  [/quote]

  Vy jste doktorka práv, že tomu tak rozumíte?
  Navíc je to pro dobro toho hocha. Já mám například vykastrovaného kocourka a velmi mu to prospělo.
  [/quote][quote=Julie Holá][quote=Elizabetha]Vážená Jano.

  Ano, kastrace je trestná.
  Je trestná ve vašem případě v obou bodech.

  1) Chlapec je zdravý, nemá žádnou pohlavní vadu, kterou by lékař nebo odborník diagnostikoval a doporučil kastraci.
  2) Chcete se uchýlit k těžkému ublížení na zdraví možná i s následkem smrti, k zanedbání péče a týrání nezletilého. Ono totiž "jenom uříznout koule" nestačí ke kastraci.

  Závěrem:
  Souhlas ke kastraci smí dát pouze dospělá osoba, které se to přímo týká /z osobních důvodů/
  Lékařský odborník v zájmu zdraví pacienta. /rakovina, soudní nařízení, po těžkém úrazu atp./
  Platí i v případě nezletilého mladistvého.

  Verdikt:
  Pokud ti tedy žádnej doktor ve svém oboru /urolog/ nedá doporučko na kastraci 10ti letýho syna – půjdeš sedět na 12 let…
  hezký výlet přeje,
  Ing. Elizabetha
  [/quote]

  Vy jste doktorka práv, že tomu tak rozumíte?
  Navíc je to pro dobro toho hocha. Já mám například vykastrovaného kocourka a velmi mu to prospělo.
  [/quote]

  Nepotřebuje být doktorka práv na to aby tohle věděla, né každá Julie je tak vyp*atlaná jak JUDr. Julie (jak se tu prezentujete)… a srovnávat kocourka s dítětem?..tak to snad ani není potřeba komentovat…:D

 76. Tys mne ztratila ,ale já si tě najdu,mím ůkolem je být stále s tebou a vše to ošklivé a hnusné ti oživovat až do tvého odprného konce!Nikdy se mě nezbavíš!

 77. můžeš jí i zabít, protože nikde není doslovně psáno, že rozřezání motorovou pilou je vražda(podle Julčiny logiky)

 78. aha jůlie, to je velmi zajímavý (když chybný) názor….
  takže řekněme když příjdu za tebou domů a motorovou pilou ti uříznu obě ruce i nohy tak to není trestný čin? (samozřejmě to udělám tak abys nezemřela aby to nebyla vražda)

 79. [color=red][size=medium]Rozhodně proti!!!! Vždyť chci, aby syn ve zdraví vyrostl a měl děti a já je jako babička mohla rozmazlovat!!!! Juliiny nápady jsou ryzí idiotština! :angry: ❗ :angry: ❗ Jen za to, co Julie napsala, bych zavřela, nedala jí nažrat a denně ji mlátila bičem. [/size][/color]

 80. [quote=Wealily]Kastrovat vlastního syna?! Ste normální nebo ste totální ****? :X [/quote]Ano je to jistě méně obviklé ,ale když vidí sebe a muže s kým počala ,tak jí poslední zbytek rozumu velí k tomututo záchranému činu,pro sebe i pro naší společnot.Blbců je všude dost no a není žádoucí aby se množily.Jirčák se nehodí k chovu.

 81. [quote=Konzilium Psych leč. Hav Brod.] ❗ Kastraci vřele doporučuji a vítáme.Vaše primářka MuDr Želmíra Hadová A 10 let je ideální stáří. ❗ [/quote]A doma to je nejlepší i nejlevnější , domácí prostředí je nej.A už si nebude honit.

 82. ❗ Kastraci vřele doporučuji a vítáme.Vaše primářka MuDr Želmíra Hadová A 10 let je ideální stáří. ❗

 83. Kastrovat vlastního syna?! Ste normální nebo ste totální ****? :X

 84. no, tam jsou feministky na uváděných stránkách snad normálnější, ale tady je zase větší psina, a to ne, že ne… :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 85. Titulovat se na právníka nemusím. Mám svůj zdravej selskej /a technickej/ rozum. A jsem si jistá, že mi drtivá většina rozumných lidí – opakuji – ROZUMNÝCH LIDÍ – dá zapravdu.

  A co se týče tvého příkladu:
  rozdíl v kastraci člověka muže a zvířete samce je obrovský. Zatímco člověk po kastraci neztrácí rozmnožovací pud /rozuměj, sex bude provozovat tak jako tak a bez větších zábran/, zvířata ano, proto jsou klidnější.

  PS: Taky mám ve sklepě svázanou femku a jak jí to prospívá.

 86. [quote=Elizabetha]Vážená Jano.

  Ano, kastrace je trestná.
  Je trestná ve vašem případě v obou bodech.

  1) Chlapec je zdravý, nemá žádnou pohlavní vadu, kterou by lékař nebo odborník diagnostikoval a doporučil kastraci.
  2) Chcete se uchýlit k těžkému ublížení na zdraví možná i s následkem smrti, k zanedbání péče a týrání nezletilého. Ono totiž "jenom uříznout koule" nestačí ke kastraci.

  Závěrem:
  Souhlas ke kastraci smí dát pouze dospělá osoba, které se to přímo týká /z osobních důvodů/
  Lékařský odborník v zájmu zdraví pacienta. /rakovina, soudní nařízení, po těžkém úrazu atp./
  Platí i v případě nezletilého mladistvého.

  Verdikt:
  Pokud ti tedy žádnej doktor ve svém oboru /urolog/ nedá doporučko na kastraci 10ti letýho syna – půjdeš sedět na 12 let…
  hezký výlet přeje,
  Ing. Elizabetha
  [/quote]

  Vy jste doktorka práv, že tomu tak rozumíte?
  Navíc je to pro dobro toho hocha. Já mám například vykastrovaného kocourka a velmi mu to prospělo.

 87. Vážená Jano.

  Ano, kastrace je trestná.
  Je trestná ve vašem případě v obou bodech.

  1) Chlapec je zdravý, nemá žádnou pohlavní vadu, kterou by lékař nebo odborník diagnostikoval a doporučil kastraci.
  2) Chcete se uchýlit k těžkému ublížení na zdraví možná i s následkem smrti, k zanedbání péče a týrání nezletilého. Ono totiž „jenom uříznout koule“ nestačí ke kastraci.

  Závěrem:
  Souhlas ke kastraci smí dát pouze dospělá osoba, které se to přímo týká /z osobních důvodů/
  Lékařský odborník v zájmu zdraví pacienta. /rakovina, soudní nařízení, po těžkém úrazu atp./
  Platí i v případě nezletilého mladistvého.

  Verdikt:
  Pokud ti tedy žádnej doktor ve svém oboru /urolog/ nedá doporučko na kastraci 10ti letýho syna – půjdeš sedět na 12 let…
  hezký výlet přeje,
  Ing. Elizabetha

 88. jo, je to snůška blábolů – brutální re. ce. se. a taky dost brutální černej humor

 89. bacha aby na tebe neposlali tajný feministický komando :woohoo: :woohoo:

 90. A můžu se zpetat,jak ste přišla na to, že sem služka(žena)?Já sem totiž MUŽ 🙂 Tak.A teď si určitě vyslechnu něco o velkejch písmenech ve slově MUŽ…

 91. To je zvláštní, říkají si pravé feministky, chtějí tu kastrovat malého kluka. To je zvláštní, že na např. http://www.feminismus.cz, jsou ty ženy úplně normální, a to JSOU feministky.
  PS: julie oskenuj nám prosím svůj diplom z práva, rád bych se na něj podíval 😉

 92. Matka co nechá vykastrovat svého 10ti letého syna je fakt nemocná !

  Je sice fakt,že rodiče si prostě vybrat nemůžeme,ale když je duševně nemocná matka,neznamená,že takový musí být i ten malý chlapec !
  Jste pro mne prostě ženy,které utrpěli v minulosti takovou ránu přes kterou se nemohou přenést,že řešíte takovéhle kraviny :((
  Chlapci tímto zničíte celý jeho život,protože nevěřím tomu,že tak padlý na hlavu bude i on ..
  ale pokud ho k tomuto vedete už od mala …

 93. Jste zrůdy,a tědka sem si krásně zašukal bitch!

 94. Hlavně že *****, která chce vykastrovat svého syna se nikdy nikým zbouchnout nenechala žj, ..

 95. No, tak po tom, co jsem se tu dočetla všechno. Zvažuji vážně, že si tu ten account tedy založím. :woohoo:

  Jinak chudák malej, má to být jeho rozhodnutí. V šesti se mu to bude určitě líbí a určitě své „mamince“ a slečně Julii poděkuje. :unsure:

  Jinak pecka, já se tu rozepíšu femkám v intelektuálních esejích a ony to ani neocení a neodpoví mi, nebo odepíší úplně něco jiného, než o čem má být řeč. Zklamaly jste mě holky. 🙁

 96. Kdyby mě nějaká ženská rozbila porcelán tak bych asi vraždil protože miluju svoje nádobí.

 97. Máte společný názor, že jsi podřadná služka? :huh:

 98. [quote=Julie]Že bfy umřela? Jste vážně tak natvrdlý?[/qote][quote=Julie]Že by umřela? Jste vážně tak natvrdlý?[/quote][quote=Julie]Že by umřela? Jste vážně tak natvrdlý?[/quote][quote=Julie]Vidím, že máme mnoho společného služko podřadná. Že se nestydíte sát ty pyje. Hamba vám.[/quote][quote=Julie]Vidím, že máme mnoho společného služko podřadná. Že se nestydíte sát ty pyje. Hamba vám.[/quote]

  HELE FAULUSI JULIE ZAVRI TEN SVUJ PYJ V PICI

 99. Upřímně doufám, že celý tento web je jen snůška blábolů a nepříliš podařených ****ů.

  Opravdu jž za tento dotaz by měla jít dotyčná sedět. A upřímně doufám, že jí to syn jendnou hodně, ale opravdu hodně násilně oplatí, i kdyby mělo zůstat jen u dotazu.

  Takový člověk si nic jiného nezaslouží.

 100. Jinými slovy se jedná o poškození zdraví s trvalými následky, mohla by samozřejmě nastat i smrt. Takže – v nemocnici ze zdravotních důvodů – proč ne. Doma potají – velmi vysoký trest 😀

 101. Hele…varlata jsou přirozenou součásti mužského těla..stejně jako vy máte vaječníky;) Takže..prčo kastrace?

 102. Ano, ano, v hlouposti ani v deb-ilních názorech ti nesahá po kolena nikdo.

 103. [quote=Julie]Useknutí hlavy vede k vraždě. Na to zákony jsou. [/quote]

  Vážně? A slyšela jsi někdy o bezhlavém kuřeti Mikeovi? Bylo to kuře, kterému farmář useknul hlavu, a stejně žilo dále. A ty jsi JUDr 😀 😀 😀

 104. ale nikde není psáno, že useknutí hlavy mačetou je vražda

 105. Vidím, že máme mnoho společného služko podřadná. Že se nestydíte sát ty pyje. Hamba vám.

 106. Vzhledem k tomu, že kastraci slečna Julie neřadí mezi ublížení na zdraví ani nic podobného, je tady asi složitý něco vysvětlovat… =(

 107. Julie, když ti odříznu hlavu mačetou, tak to pak taky není nic špatnýho. Protože co není zakázáno, je automaticky dovoleno. Protože výraz „odříznutí hlavy mačetou“ se v zákonech nenachází 😀 Ty seš tak blbá 😀 😀 😀

 108. Mluvím s Vámi jako s podřadnou osobou, kterou pro mě jste a nic na světě můj názor nezmění…

 109. [quote=Femibůh]Já bych zájem o schůzku měl. Taky se chci nechat vykastrovat, ale jsem moc zbabělý na to, abych to dokázal. Moje matka s tím také nechce nic mít. Zanechte mi tu prosím vaše číslo a adresu ambulance. Mnohé díky.[/quote]
  ¨jakej normalni chlap by se sel dobrovolne vykastrovat??

 110. nebo co? tak co mu uděláš? vykastruješ ho? leda *****

 111. Jak to se mnou mluvíte? Nesaháte mi ani po kolena, tak se stáhněte.

 112. je to minimálně ublížení na zdraví a ano Julčo kastrace opravdu zdraví nepřidá

 113. Dyť to máš za vteřinku hotový…Hodíš kule na špalek, vezmeš si nejlíp rezavej a tupej sekáček,jednou sekneš a máš to…Žádnej stres mladej 😀 😀 😀 ježiš marja to sou dneska lidi…

 114. Dyť to máš za vteřinku hotový…Hodíš kule na špalek, vezmeš si nejlíp rezavej a tupej sekáček,jednou sekneš a máš to…Žádnej stres mladej 😀 😀 😀 ježiš marja to sou dneska lidi…

 115. Já bych zájem o schůzku měl. Taky se chci nechat vykastrovat, ale jsem moc zbabělý na to, abych to dokázal. Moje matka s tím také nechce nic mít. Zanechte mi tu prosím vaše číslo a adresu ambulance. Mnohé díky.

 116. Ano ano…U nás je samozřejmě povoleno podomácku kastrovat děti…jen tak z hecu, že nemám co dělat zrovna…Paní Julie…vy už radši držte hubu a strčte si ty svoje rady tam kde slunce nesvítí…A janičko…nejdřív si to zkuste na sobě tu kastraci…když přežijete, dejte vědět.

Comments are closed.