Jaro je tady: vytáhněte ze skříně jarní bundu

dámská móda online

Stálicí v dámském šatníku je určitě dámská bunda z pravé kůže, ale stejnou službu udělá i bunda koženková. Záleží jen na vašem vkusu, jaký si zvolíte design a barvu. Můžete volit z různých stylů i střihů. Nosíte raději delší bundy, které vám zakryjí i boky, nebo dáváte přednost trendy bundám do pasu? Není problém si vybrat ten správný kousek oblečení přesně pro vás.

Jarní koženkové bundy v dámském šatníku

Koženka je materiál, který má v dámském šatníku nezastupitelné místo. Výborně chrání od chladu ve chvílích, kdy se slunce schovává za mraky a místo slunečních paprsků nad zemí vládne oblačnost s deštěm. Koženka je měkká na omak, její praktický povrch připomíná pravou kůži. Přitom je nesrovnatelně lehčí v porovnání s pravou kůží, a díky tomu se příjemně nosí. Navíc je její údržba velmi jednoduchá. Stačí, když použijete vlhký bavlněný hadřík, případně na větší znečištění současně také mýdlový roztok, kterým ušpinění zlikvidujete. Vyvarujte se však chemikálií, které by mohly koženkovou bundu poškodit.

Nestárnoucí křivák

Mezi oblíbené styly jarních dámských bund patří ta, které se přezdívá křivák. Víte, kdy se poprvé objevil v šatníku? Křivák je původně motorkářská bunda, kterou na trh uvedla firma Schott NYC v roce 1928 pod označením Perfecto. Bunda je navržená tak, aby poskytovala co největší ochranu proti větru při jízdě na motorce. Dnes se křivák vyrábí i v lehčím a pohodlnějším provedení bez kovových vyztužení, nosí ho s oblibou ženy i muži jako běžnou součást svého oblečení.

Toužíte-li tedy po vlastní bundě-křiváku, zamiřte na webové stránky www.modovo.cz, kde si určitě vyberete. Koženkové bundy jsou vyrobené ze 100% polyuretanu a internetový obchod nabízí svým zákazníkům velký výběr různých barev, vzorů a velikostí. Sázíte-li na komfort, pak koženková bunda je to pravé oblečení pro vás.

Sdílet článek