Jaký batoh vybrat do školy?

školní batohy

Zvažujete, jakou variantu batohu či tašky svému dítěti dopřát? Chcete podpořit jeho přirozený růst bez omezení, formovat zdravou páteř a zároveň zajistit dostatek místa pro učebnice, sešity a svačinu? Pak je třeba řídit se základními pravidly pro výběr vhodného batohu a uspokojit tak praktickou i estetickou stránku věci. Český výrobce představu produktovou řadu školních batohů, jehož konkurenční výhodou je vysoká kvalita, nízká váha a důraz kladený na precizní provedení. Vybrat si můžete nejen jednotlivé batohy, ale též další vybavení ve stejném designu, třeba penál, box, zástěru či peněženku.

Speciální školní batohy mají co nabídnout

Školní aktovka pro prvňáčka je léty ověřená klasika. Zapomeňte na hranatý tvar brašny s vnitřními přihrádkami, dnes jsou v kurzu školní batohy v moderním designu s důrazem na zdravý vývoj zad dětí. Členěná aktovka s 3D zádovým systémem se vyznačuje pevnou a ergonomicky tvarovanou zádovou částí s unikátním systémem Air Flow. Díky vyztuženému a tvarově stálému dnu nabízí prostor pro těžší učebnice. Stabilitu a ochranu zad zajišťují široké popruhy z prodyšného materiálu a možnost sepnutí hrudní pás pomocí kvalitní přezky. Samozřejmostí jsou pak reflexní prvky pro maximální viditelnost. Navíc batohy jsou navrženy tak, aby se s nimi jednoduše manipulovalo a odpovídaly současným trendům. Batoh či aktovku volte vždy podle věku a výšky dítěte. Stejně tak sledujte vnitřní řešení vybraného batohu, aby nabídlo dostatek místa.

Stylově v každém věku

Chodí-li vaše dítě do vyšších ročníků, zajisté oceníte školní batoh pro 2. stupeň. Ani u těchto typů batohů a tašek výrobce nesnižuje kvalitu zpracování a materiálů, pracuje s módními barvami a trendy střihy. Vyberou si náročné slečny i kluci, kteří chtějí být jednoduše styloví. Studentský batoh pořídíte včetně dalšího vybavení ve stejném in vzhledu. Nakupovat můžete online z pohodlí domova a těšit se na rychlé dodání nového batohu. S takovou školní pomůckou půjde učení samo od ruky, viďte?

Sdílet článek