Jak vznikají děti?

 

DOTAZ:

Dobrý den,

čtu Vaše články a připomínky a mám dotaz, na který jsem nenašla odpověď: Když se stanu feministkou a budu chtít mít dítě, jak to mám udělat? Co když se zamiluji do chlapa? Stát se to může.. a k čemu nám dala Matka Příroda pochvu, kudy nás muž oplodní? Je povolená antikoncepce? Jestli máte odkazy, klidně mi je pošlete, ráda si je přečtu. Jak používat menstruační kalíšek? To jsem moc nepochopila.

Nezlobte se, že otravuji..

Diana

 

ODPOVĚĎ:

Dobrý den, žít s mužem můžete, ale vztah nesmí přerůst do formátu pán vs. otrokyně. Bohužel je velice těžké takové transformaci zabránit, muži mají velice důmyslné přesvědčovací metody. Od psychického nátlaku po fyzickou sílu. Matka příroda vám pochvu dala pro početí nového života. V tom vám nikdo nebrání. Antikoncepce povolena není a není jediný důvod ji aplikovat pakliže se chováte, jako správná žena a kopulaci činíte jen pro splození dítěte. Menstruační kalíšek je výborná věc, přiložíte k otvoru kudy vytéká krev a schováte do kalhotky. Nedoporučuji příliš volné kalhotky, jinak by kalíšek nedržel na svém místě a mohlo by dojít k úniku.

Nezlobím se a neotravujete. Každý nějak začíná.

Julie

 

Sdílet článek

10 comments

  1. Pokud nám Matka Příroda dala pochvu tak proč já ji nemám ??…To na mně zapomněla ? 🙁 velice mně to trápí

  2. Jůlie ty ***** jedna, menstruační kalíšek se zavádí do pochvy ne že si ho strčíš mezi nohy do kalhotek….bože můj!!

  3. To šplouchalo už při narození teďka už tam ani ten maják nestojí 😀

  4. btw julinko u jednoho z ostatnich dotazu jste psala, ze muzi jsou tupi a potrebuji vudce. tady jsou najednou vysoce inteligentni skudci co nici lidskou populaci uskoky. mate dost promenlivy nazor na muze. mohla byste mi prozradit ktery pouzivate casteji? rad bych ho shodil :kiss:

  5. ti ****álci (schválně mužského rodu) opravdu nemusí tušit jak se skloňuje slovo kalhotky….:D

  6. Když jsi feministka tak děti nevznikají, ale jsou tvořeny v laboratoři v kůlně v zahradě Bohnického areálu. Použité suroviny: dráty, listí, sláma a větvičky.

  7. Ty kráso jedna feministycká!! Kolikrát ti máme říkat že jedna \“kalhotka\“ nic neznamená!!! Jsou to TY KALHOTKY!!!!!!!

  8. Po všech stránkách méněcenný tvor dokáže s tvorem po všech stránkách lepším psychologicky zametat a přizpůsobovat ho svým požadavkům… To tu žádná femina nevidí ten rozpor ❓ ❓

Comments are closed.