Jak vyzrát na otravné pubertální syny

Dobrý den. Jestli jste také jako já naštvané, že máte syna a navíc v pubertě, přečtěte si tento článek, najdete zde užitečné a praktické rady pro každou matku.
1. Vysedávání u počítače
Počítač by se měl omezit maximálně na 30 minut. Přitom u syna musíte sedět, abyste měly jistotu, že nehraje brutální hry. Právě kvůli brutálním a odporným hrám, kde střílíte zombíky, různá monstra, nebo ještě hůř, lidi, je tolik vrahů. Váš syn by si dále na internetu neměl vůbec psát s žádnou dívkou či ještě hůř, skajpovat. Může to dívku vážně zranit v psychickém vývoji. Dále kontrolujte, zda váš syn u počítače neonanuje (zvlášť ohavné je to nad fotkami dívek).
Je těžké uhlídat, co syn na počítači dělá, když nejste doma, proto těsně před odchodem vemte nějaký důležitý kábl, aby počítač nespustil.
2. Kamarádi
Syn by neměl chodit nikde ven s kamarády, pokud nebudete s ním. Mohl by se od nich naučit nepěkné věci a pochytit nevhodná slova. Je spousta případů, kdy kamarádi skupinově onanují, vraždí a nebo ještě hůř, znásilňují! Abyste měly stoprocentní jistotu, že z vašeho syna nebude žádný kriminálník, doporučuji vždy nasadit pás cudnosti a vzít si klíče. Dále ho VŮBEC NIKAM NEPOUŠTĚJTE, pokud nebudete s ním (ani do školy!). Je to radikální řešení, ale aspoň budete mít jistotu.3. Televize
V televizích je spousta hnusných filmů a seriálů, kde jsou hlavní hrdinové muži, nebo se tam zobrazuje či jen se zmíní o sexu. Proto by se syn měl dívat na televizi jen ve vaší přítomnosti, podobně jako s počítačem. Nejlepší je však syny úplně izolovat od těchto zlých věcí. Divily byste se, jak může syna negativně ovlivnit pouze jediná reklama, kde se natřásají ňadra!

4. Samohana
Velmi časté téma na tomto webu. Pokud váš syn někde půjde, je nutné, aby nosil pás cudnosti. Doporučuji s tímto začít co nejdříve. Sundat si ho bude moct až doma, a to jen ve vaší přítomnosti, pokud si třeba odejdete jen ven zakouřit, měly byste ho donutit si ho opětovně nasadit.

5. Mobilní telefon
Ten by synovi vůbec do rukou přijít neměl. Nejlepší je, aby ani nevěděl, co to je. Proč? Protože se takto může spojit se svými nevychovanými kamarády, kteří ho budou nabádat ke zločinům. Některé „smartfouny“ (nevím, jak se to píše) se navíc mohou napíchnout na internet. Tak by mohl sledovat nevhodné stránky a nebo přes fejsbůk obtěžovat slušná děvčata, která jsou (upřímně doufám) ještě stále panny.

Doufám, že vám tento článek pomohl. Pokud syn stále ne a ne poslouchat a bude odmítat nasazovat si pás a řídit se vašimi pravidly, kontaktujte příslušný úřad nebo zdejší poradnu. Proto je nejlepší začít s výchovou již od útlého věku!
Hezký den,
Martina

Sdílet článek

200 comments

 1. Nejsem si jistá jestli jsem tento článek pochopila správně… Tak prosím autorku jestli by mi naspala zda se jedná pouze o vtip nebo o jestli to sou její pravé názory. Děkuji.

 2. A pozor divkam by jste meli taky zabavovat mobily takoví vybrace nebo elektryckej zubní kartače a nebo nakej deodorat nekterý maj zvláštní tvary 😀 juuu to by bylo vzrůšo coo bacha aby se synacek jednou nenasral a když jenom v tví přítomnosti to ho nenarval do tví svatyně 😀 😀

 3. Vám doporučuji si zajít k psychiatrovi. Vím že jste za léta působení na toto zvyklá nicméně vám to znova opakuji. (Snad nastane jednou den kdy vás odsud poženem) vy K.U.R.W.Y Vím vím jsem hrubý a chlípný pyjatec. U psaní tohoto komentáře kouřím,masturbuji a proklínám vás Amen.

 4. Víte co Bohumilo? Víte co? Okamžitě se př.ihl.aste do bl.á.zi.nce nebo do jiného podobného za.ří.ze.ní a začněte se lé.či.t!! Tohle už není normální a ani vt.i.pné (pokud jste t.r.o.l.l)! Podle vás jsou muži pr.as.ata co si ne.v.áží žen a dělají to co jste tu napsala?! Vy jste sr.ovna.telná s Hi.tle.re.m ale ještě víc nenáviděná, protože on dal alespoň v Ně.mec.ku lidem pr.á.ci!!

  Zase si ne.chc.ete při.zna.t pr.avd.u a ign.oru.jete mé komentáře? Sk.vě.lé, dokazujete tím že jste hl.o.upá a neumíte se ob.háj.it! Umíte jen psát lidem že jsou pyjatí úchy.lo.vé a vra.zi což není pravda! TO VY SE ST.YĎ.TE, M.RC.HO JEDNA, KTERÁ NEVÍ CO JE P.RA.VÝ F.EM.IN.IS.MU.S!!!!!

 5. Víte co Bohumilo? Víte co? Okamžitě se přihlaste do bl.á.zi.nce nebo do jiného podobného zařízení a začněte se lé.či.t!! Tohle už není normální a ani v.t.i.p.né (pokud jste t.r.o.l.l)! Podle vás jsou muži prasata co si neváží žen a dělají to co jste tu napsala?! Vy jste srovnatelná s Hi.tle.re.m ale ještě víc nenáviděná, protože on dal alespoň v Ně.mec.ku lidem práci!!

  Zase si nechcete přiznat pravdu a ign.oru.jete mé komentáře? Skvělé, dokazujete tím že jste hl.o.upá a neumíte se ob.háj.it! Umíte jen psát lidem že jsou pyjatí úchy.lo.vé a vra.zi což není pravda! TO VY SE STYĎTE, M.RC.HO JEDNA, KTERÁ NEVÍ CO JE PRAVÝ FEMINISMUS!!!!!

 6. Vážně si myslíte, že dá na rady nějaké sestry Bohumily, která se moc dívala na Pasti pasti pastičky a hráblo jí z toho.
  Už jste vyluštila tu šifru v diskuzi u Kdy nasadit muži pás cudnosti?

 7. Hlavně že vy víte všechno, nadmíru tupý pyjatče.
  Vy ovládáte akorát tak masturbaci, znásilňování žen, kouření, nadměrné pití, fetování, vulgární řeč a hrubé násilí.
  Jste jen vraždící hulvát, který se naváží do sester feministek, jen aby si nemusel přiznat, že je ve všem horší, než ony.
  Styďte se, haj*zláte pyjatý, a vřele vám doporučuji odvarlení!

 8. „některé smartfouny,nevím jak se to píše“ Vy nejspíš nevíte vůbec nic

 9. no hlavně s těma reklamama na růžového slona a WOT a hned vedle ty články typu „jak se zbavit hrozné vzpomínky na vibrátor“, „world of tanks jsou jezdici penisy“ atd.

 10. Tito lidé budou asociální, budou v době kamenný, sto let po opicích, jenom díky vám si takovýhle člově nenajdou ani práci

 11. :angry: hele já kdybych měl takovou mámu tak bych jí zavrhl a utekl bych z domova nevim třeba za kámošem nebo k babičce nebo tak něco… ale rozhodně bych tu nezůstal…. 🙁 a navíc si nejspíš pletete feminismus s utlačováním mužů 🙂 jo a nechápu co máte proti masturbaci vím a chápu že někdy se mmůže stát to že někdo s slabým srdcem může snad umřít ale to se stane zřítka kdy. 🙂 tak prosím pěkně pomyslete co vlastně píšete protože někdy se stane že takhle syn svou matku zavrhne:) nic proti vám paní julie nechci vám nadávat nebo tak ale prostě mě štve že se snažíte z mužu udělat podložky a špínu tohoto světa zamyslete se protože jsou i horší 🙂 a prosím neházejte všechy kluky do jednoho pytle:) protože to dost naštve kdyyž ten někdo je taky kluk jako já nz pozdravem lolák 🙂

 12. Víte co tímto uděláte vy femblbky, akorát z něj uděláte asociopata, kterého v životě sež***u zaživa ,,facepal“

 13. Nepřijde mi to ani trochu absurdní, DANE vonhu pyjatý.

 14. Jestli jste také jako já naštvané, že máte syna a navíc v pubertě…

  Jestli jste také naštvané, že máte syna?!
  Vy jste naštvaná kvůli tomu, že se vám narodil syn??!!!
  Nepřijde vám to absurdní? Radit ostatním, jak být dobrým rodičem a přitom nenávidět své vlastní dítě…

 15. Nepíše se P.S.S., ale P.P.S., vonhu pyjatý
  Jinak je to von_H, nedělej ze sebe toho, co neví.

 16. Víte slečno Julie, chytrému člověku jsem sdělil co jsem chtěl. Předpokládal jsem že s vaším „titulem“ budete patřit mezi ty, jenž můj svrchuuvedený vzkaz pochopí. Očividně jsem se mýlil, ale to se stává. Nicméně to akorát stvrzuje pravdivost mého předešlého vzkazu. Závěrem bych vám chtěl poděkovat za ono vaše oslovení mé osoby. Hvězdička je hezké označení a velmi rád jej přijímám.

  P.S. Na které univerzitě jste získala titul? Nebylo to v Plzni?? 😆

  P.S.S. Nejsem žádný vonho či jak mě to slečna Martina označila.

 17. Ůžasně jste to vonhovi pyjatému nandala, dávám vám hezký zelený bod, paní Julie.
  P.S.: poslala jsem vám článeček

 18. Rád bych všechny poprosil, aby naše drahé (a naprosto pitomé) dámy/slečny feministky nikdo neurážel slovy jako „*****“ či „sle****“ a tak podobně. ***** i sle**** jsou UŽITEČNÁ domácí zvířata, kdežto naše femky jsou naprosto ZBYTEČNÉ, BEZINTELIGENČNÍ a ROZTAHOVAČNÉ …… BLBKY!!!!!

  Děkuji za pochopení…

 19. chudáci ryby 🙁 pás cudnosti by je stáh ke dnu 😀

 20. Pražce jsou na krku kytary… jestli vám nepomůže ani to tak to sou prostě takový ty „3D čáry“ když to tak musím říct :unsure:

  a pražce nejsou ve vlaku ale na kolejích 🙂

 21. Tak snat kdiš je odřýzlí ot svjeta tak nebude aňy vjeďed co to sou cykareti!
  jako fakt? jak tohle může někdo napsat.. když už tak aspoň: Tak snad když je odříznuté od světa tak nebude ani vědět co to jsou cigarety…

  P.S. odříznutí od světa- omezování osobní svobody- trestný čin 🙂

 22. co je špatnýho na slovech ******* a o.z.n.á.m.e.n.í? to už vám musí solidně hrabat, ještě chybí tajná *******…. nebo snad ne? 😛 u feministek je možné vše 😀

 23. Já si čím dál víc myslím že je to ****… a jestli to tak je tak si uvědomte že sou lidi co to můžou brát vážně 😀

  A jestli ne tak mi prosím sdělte svou současnou polohu a počkejte pár minut přijedou si pro vás příslušné orgány 😀 😛

  P.S. kdyby se tím někdo skutečně řídil tak ať se nediví že syn uteče z „domova“ nebo dokonce spáchá sebevraždu protože i to je možno…

  Jo a nezapomeňte taky že dítě smí podat na své rodiče trestní ********, a v případě že by se jeho rodiče řídili tímto „článkem“ tak si myslím že by bylo oprávněné…

  PROTO PROSÍM NEBERTE NIKDO TO CO SE ZDE PÍŠE VÁŽNĚ… VYMYSLELA TO BANDA POSTIŽENÝCH IGNORANTŮ…

 24. Já furt nevěřim tomu že tyhle stránky sou myšlený vážně 😀 Přece neexistujou tak retardovaný lidi 😀

 25. Martina, to čo za debiliny tu vypysuješ? A nebolo by najlepšie dať dieťaťu prioperovať kameru aby si videla všetko, čo robí? Všetky deti majú svoje radosti, starosti a tajomstvá! Prestaň riešiť takéto banality, tvoj syn si o tebe aj tak pomyslí svoje ak začneš toto robiť! A nie len ty! Všetky ženy „feministky“ prestaňte tu pisať tieto kraviny, lebo sa tu šúlam od smiechu! :cheer: A nedávajte rady na tú JUDr. Júliu. Ona vie, čo robí, manipuluje s vami. Starajte sa o seba, majte radi chlapov! Chlapi a ženy sú stvorení, aby sa dopĺňali a nie aby sa nenávideli!!! Dajte radšej na moje rady 😆

 26. Možná by to ale nebylo jedno těm, co by vás nalezli. Myslete i na ně.

 27. Jako mrtvému by mi asi bylo celkem jedno jak bych byl nalezen.

 28. Vaše pojetí feminismu duševně zdravý člověk pochopit ani nemůže.

 29. [quote=von_H]Očekávat můžete, ale pochybuji že se dočkáte, masturbace závislost není.
  Navíc vy žena nejste, vy jste femka.[/quote]Tak proč tak činíte každý den? Co když u toho dostanete zástavu srdce a záchranné složky vás posléze naleznou mrtvého s pyjem v ruce? Toho se nebojíte??

 30. Bohužel jste nepochopil feminismus a roli ženy v životě dětí.

 31. Tenhle článek by se spíš měl jmenovat: Jak nenávidět své děti.

 32. Už jste si dnes vymáchala micinu v horkém oleji? Je to totiž trest ode mně za vaši hloupost.

 33. umri prosimta… lebo tvoj zivot nema ziadny zmysel… usetri od trapneia okolnych NORMALNYCH ludi a ukonci to hned

 34. Hlupačka jako vy to asi nepochopila. Mimochodem právě drtivá většina toho co píšete vy postrádá smysl.

 35. [quote=von_H]Očekávat můžete, ale pochybuji že se dočkáte, masturbace závislost není.
  Navíc vy žena nejste, vy jste femka.[/quote]Masturbace je závislost. A stejně jako drogy i onanie s sebou nese negativní následky!

 36. ty nejsi žena 😀 bůh ví co se za tou fotkou skrývá za ohyzdnou slizkou zelenou obludu 😀

 37. [color=lime][/color] :X :X ses mrdka ty bejt moje mama tak ti do pici strcimi ciketu.. Aby si ochrnula a shorela. Skapej na mor a cernej kasel… Pan buh ti to vrati na vagine amen

 38. [quote=Julie]Očekávám omluvu. Popíráte fakt, že masturbace (onanie) je závislost a navíc jste hrubý k ženě!
  JUDr. Julie[/quote]Muži si neuvědomují, jaká rizika onanie nese.

 39. Očekávat můžete, ale pochybuji že se dočkáte, masturbace závislost není.
  Navíc vy žena nejste, vy jste femka.

 40. Očekávám omluvu. Popíráte fakt, že masturbace (onanie) je závislost a navíc jste hrubý k ženě!
  JUDr. Julie

 41. Vadí nám vše na čem vzniká nechtěná závislost. O alkoholu a cigaretách již bylo napsáno mnoho, avšak masturbace (onanie) zůstává neprávem opomíjená.
  JUDr. Julie

 42. B) B) B) Ještě jste se zapomněla zeptat jestli mu mamka při tom pomáhá 😛 😛 😛 😛

 43. Nikdo nemůže dostávat plat podle věku, zkušenějším zaměstnancům se občas přidává, nebo dostanou lepší pozici, ale hlavně záleží na druhu práce, tam je nabídka a poptávka, takže když je málo dobrých programátorů, a hodně míst pro ně, tak je pro ně taky větší mzda. Nějaký podřadný zaměstnání to bude mít opačně, například prodavačky a uklízečky, ale co bysme bez nich dělali 🙂

 44. Ale je zajimave, ze vam vadi vice onanie nez alkohol ci koureni. A nebo to sukani 😀

 45. To ti nevěřím, že vyděláváš stejně jak tvoje máti, kámoš taky programuje a je tam mnohem víc peněz než na jiných pozicích. A nezhazuj to prosím:) to je jeden ze ***vrů kam se chodím bavit

 46. Matka ví, že onanujete? Co vám na to řekla? A záznamy z kamery si uchovává?

 47. Přece nemůžete vydělávat víc než matka. Vždyť přece čím jste starší tím víc vám platí a naopak. A vy nemůžete být starší než vaše matka!

 48. Je mi 14. Na pc jsem zhruba 5 az 15 hodin denne a to proto ze diky svemu programovani vydelavam stejne jako moje matka. Take byste mi PC omezovala. A onanuji, piji, kourim, kazdy tyden sukam jinou 😉
  PS: jestli budu mit cas, tento povedeny web shodim 😉 😀

 49. [color=black]Tak s klidnym srdcem muzu rict ze pokud bych znal jedine rodice ridici se radama ktere tu pise tato psychicky tezce narusena pani, nechal bych je odvist *** za psychycke tyrani a poskozovani mrvni vychovi mladeze… tuto stranku snad nemuze nikdo myslet vazne? to je neprime nabadani k tyrani lidi/deti…[/color]

 50. OMG!!!!!Ta kur.va co to napsala by měla jít do bohnic!Co to tady valíte za sr.ačky?!Moje matka mi taky nevymaže minecraft protože by se bála že si tam z těch kostiček stavím čůr.áky co mr.dají do pí.če!!!Nebo že si tam postavím ženskou s velkýma ko.zama a pak si u toho honím ptá.ka a nastříkám to na monitor.To samé platí i o Silent Hillu-je to jen hra a i my, „intelektuálně podřazení a chlípní “ muži to pochopíme!!!Vy ste tady prostě pí.če jedna vedle druhé!!!!!

 51. Na rozdíl od 100% všech femblbek na této stránce!!!!!!!!! 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿

 52. Tak tohle je očividná a do nebe volající podprahová zpráva k tomu, aby „muž“ udělal něco hrozného.

  [size=x-large][color=red]STYĎTE SE JULIE!!!![/color][/size]

 53. Co je to pás cudnosti? A on může i muž nosit pás cudnosti?

 54. A za případnou vraždu takovýchto matek by se mělo chodit do vězení? Vždyť to musí i SOUDKYŇĚ pochopit, že ten syn svou matku nenáviděl, a tak by se mělo přihlížet k polehčujícím okolnostem.

 55. Ehm,měl bych k tomuto článku pár připomínek.

  1)Když se pleteme okolo IT,her atd,já osobně preferuji retro a staré hry,na brutálních hrách nevidím nic špatnýho,když člověk má blbou náladu,tak radši rozmlátím někomu ksicht virtuálně než v realitě.Jediné co jsem si z her odnesl je výtečná znalost angličtiny,hláška Catch´em all! a hlavně když už jsem hrál hry,tak buď online,nebo s kamarády při sobě.Mimochodem,pokud nějaké budoucí maminky tohle čtou a nepodlehly kecům těchto rádoby feministek,hry dokážou dítě i vzdělat,ne třeba poučit,ale dokáže udržet jeho myšlení normální.. například logické hry jako Portal,nebo strategie jako StarCraft.Takže když už nechcete aby vaše dítě nehrálo brutální hry,tak uvažte aspoň tu možnost,že jim dovolíte si čas od času zahrát si něco logického nebo strategii.
  2)Kamarádi,já osobně mám spoustu kamarádů jak z řad kluků,tak i holek a aby si přítomné choré střípky něčeho,co býval člověk s chromozomem XX,nedomnívaly,že v přátelství mezi mužem a ženou jde jen o s.e.x(nevím zda je to tu ******ované),tak ne,já se ke všem svým přátelům,kámošům,kámoškám atd. chovám stejně(resp. nikoho z nich nemlátím,neznásilňuji a nenadávám jim)
  3)TV
  myslím že tady vaše paranoia,domýšlivost a psychóza rozjela ďábelskou párty.No comment
  4)Samohana
  Tento FAKT tu už byl řečen snad milionkrát,tedy,že onanie je z hlediska vývoje člověka zdravá.A jelikož,jsou jen 3 věci,proč žijeme a proč naše mysl nepropadá chaosu. A to jsou :
  Peníze,resp. vlastnictví
  Sex
  Rodina a lidi,které milujete.
  5) Mobil. Telefon
  Milé dámy,mobily,kromě sextingu(super věc,ten sexting) slouží taky hlavně,aby jste mohli kontaktovat lidi,když se s nimi na něčem chcete domluvit,takže až vám někde dceruška zapadne ve sněhu a nebude moct vás nebo záchranku jak kontaktovat,poděkujte sobě,ale když to tak vezmu,pro to děvče,s takovou matkou,bylo umrznutí vysvobození..
  Tento ***ver mi poskytl hodiny a hodiny zábavy při čtení článků,pokud je to ****,tak good job borci ;-),pokud to není **** tak by jste se měly stydět,vy skořápky něčeho,co byl člověk.A vím,že nadávky,ani argumenty vám ty vaše držky nezavřou,tak chci aspoň inteligentním čtenářům poskytnout svůj pohled na věc.
  Peace.

 56. [quote=Elizabetha]Nepodívám se, protože NAPROSTO důvěřuji svému antiviru, který tuto stránku označil jako vysoce nebezpečnou.[/quote]

  A vis o tom, ze ten antivir naprogramovali muzi ?? Co bys bez nej delal ?! :0

 57. Nepodívám se, protože NAPROSTO důvěřuji svému antiviru, který tuto stránku označil jako vysoce nebezpečnou.

 58. [color=red]Aha! Tak to raději koukni na hru Rape Lay, myslîm, že se ti bude moc líbit! Pro feministky to je hra jako dělaná![/color]

 59. Paní Patricija ukazuje, jak jsou počítačové hry příšerné.

 60. [color=red]Dobře, ale co to má znamenat? Nepochopila jsem to.[/color]

 61. a taky smažte mezery. Já je tam nedávám, to tenhle web automaticky!

 62. Naprosto s Vámi souhlasím, paní Martino! Každé slovo, každá bvěta, každý odstavec… Nemám co podotknout, je to skvělý návod pro mladé maminky, kterým se narodili ti hnusní synové.
  A co se týče přetahování předkožky nad dívkou v prokletém obchodě s pyjem, tak tuhle hru bych okamžitě zakázala. Taky jsem o tom slyšela, co jí tam dělají a jestli se tohle někomu líbí, tak by měl být zavřen do Bohnic. Nejhorší podle mě je, jak jí tam pronásleduje ten pyjatý detektiv jen s kabátem, no tak to je prostě typický příklad pedofila!! Vsadím se, že takto ošklivou hru určitě vymyslel muž, protože žena by nechala týrat muže! Normálně sem viděla, že jí ten úchyl pak někde odvážel :/ http://www.silenthillwiki.de/images/thumb/3/39/Douglasboxer.jpg/180px-Douglasboxer.jpg

 63. Do školy už pár let nepotřebuji chodit,úspěšně jsem ji dokončil B)

 64. [b]Pohled utlačovaného [/b]
  3) Celý tento bod je naprostá kravina ale alespoň něco napíšu: To chcete aby váš syn žil navěky v iluzi, že se nedějí špatné věci?! Že něco jako milování neexistuje?!! Že je to nádherný a nezapomenutelný okamžik?!!!
  4) No comment!!! OMG!!! Už vím komu vlastně ruplo v bedně!!!
  5) PANEBOŽE!!!!! Pořád tady melete o tom jak ho chcete mít při ruce a nedáte mu telefon?!!!!!! Normálně mě teď zabolelo v krku a to se stává jen když chci brečet nebo když mám angínu či čepy!!!!!
  Celý doslov je jen kravina!!!!!
  Já vím že jste zatrvzelá feministka, ale laskavě se běžte léčit!!!!!
  Prosím všechny chytré lidi, dejte palec nahoru tomuto komentu ať to ta baba vidí, jak lže a jak to potvrzují ostatní!!!
  A jestli si myslíte, že tímto komentem jasné potvrzuji nenávist a to že jsem muž, tak to se šeredně mýlíte. Jen chci aby nikdo nevěřil (hlavně matky) tomuto lživému příspěvku. Toť vše a Martině přeji špatný den. A jejím dětem šťestí (budou ho hodně potřebovat!!!)

 65. [b]Pohled utlačovaného [/b]
  Jakmile jsem začal číst první řádky tohoto článku, myslel jsem že mi buď 1) vypadnou oči z důlků nebo 2) dostane mrtvice! Martino vy jste se asi zbláznila! Výškově vám možná nesahám ani po kolena ale v IQ bych vás porazil z fleku! Buď jste opravdu totálně blbá nebo nemocná! Pokud se podle tohoto návodu řídíte u dětí tak by měli děti jít na ty vaše ,,úřady,,sami nebo rovnou zavolat na linku bezpečí. To že nějakému blbečkovi rupne v bedně a začne si hrát se zbraní a vy řešíte jen tento případ a přitom na světě existuje na světě tolik jiných teenagerů kteří jsou naprosto normální tak prosím, žijte si ve vlastním světě, ale jestli vás takhle vychovávali i vaši rodiče tak vás lituji. Ale k věci. Pro nás chytré muže i ženy, chlapce a dívky budu odpovídat na povídačky Martiny v bodech které tam načmárala:
  1) 30 min??? No comment… Samozřejmě, brutální hry nejsou nejlepší, ale člověk musí experimentovat takže dobře, tohle není tak závažné, ale některé brutální hry nejsou až zas tak závažně… Doufám, že skypování a psaní je myšleno pouze, pokud se syn s dotyčnou dívkou až zas tak dobře nezná ale s kamarádkou??? :huh: … psychický vývoj… panebože… takže až bude mít syn informatiku tak nebude vědět jak se zapíná počítač… no dobře
  2) Panebože! Chcete aby se váš syn topil v moři potupy, že se nemůže před svou matkou bavit s kamarády o věcech jeho věku?!… Je spousta případů, kdy kamarádi skupinově onanují, vraždí a nebo ještě hůř, znásilňují! No comment (spousta jo :huh: ) … víte, že teenager je už od 13let? Já bych od třináscti nechtěl nosit pás cudnosti! Vždyť je to kravina!… Martino, budete chodit se svým synem do 18 let do školy a jiných míst?! No to teda ho slušně ponižujete! Copak ani nechcete aby chodil na rande? Vžďyť je to nádherná chvíle a vy mu jí chcete zkazit tím, že mu budete stát za p****í?!
  3) Celý tento bod je naprostá kravina ale alespoň něco napíšu: To chcete aby váš syn žil navěky v iluzi, že se nedějí špatné věci?! Že něco jako milování neexistuje?!! Že je to nádherný a nezapomenutelný okamžik?!!!
  4) No comment!!! OMG!!! Už vím komu vlastně ruplo v bedně!!!
  5) PANEBOŽE!!!!! Pořád tady melete o tom jak ho chcete mít při ruce a nedáte mu telefon?!!!!!! Normálně mě teď zabolelo v krku a to se stává jen když chci brečet nebo když mám angínu či čepy!!!!!
  Celý doslov je jen kravina!!!!!
  Já vím že jste zatrvzelá feministka, ale laskavě se běžte léčit!!!!!
  Prosím všechny chytré lidi, dejte palec nahoru tomuto komentu ať to ta baba vidí, jak lže a jak to potvrzují ostatní!!!
  A jestli si myslíte, že tímto komentem jasné potvrzuji nenávist a to že jsem muž, tak to se šeredně mýlíte. Jen chci aby nikdo nevěřil (hlavně matky) tomuto lživému příspěvku. Toť vše a Martině přeji špatný den. A jejím dětem šťestí (budou ho hodně potřebovat!!!)

 66. Néééé, ta místnost v pozadí :woohoo: :woohoo: :woohoo: , nepleť se nám do rozhovoru 😀 😀 😀

 67. Prosimtě nedělej tlaky nebo budeš čuchat fialky zespodu :kiss: :whistle:

 68. [color=red]Martino, ty projevuješ podobnou míru zvrácenosti, jako aktérky kauzy v Kuřimi. Neměla by sis raději pořídit mrkací pannu, nebo velikého plyšového medvěda? Tyto dva by nejlépe vyhovovali tvým představám o výchově.[/color]

 69. [color=red]Nikomu neubližuješ, to je dobře. A pomáháš taky rodičům a nezanedbáváš školu? Pokud OK, není tedy co řešit.[/color]

 70. Poslouchám black metal,hraju násilný hry a nikomu neubližuju.Kde je chyba?Mám naprostou volnost a jsem bezproblémovej,takže se zase uklidníme a klid ju
  👿 👿

 71. [quote=Martina]1. Ale ano. Pokud se toto dítěti dostane do ruky, automaticky se z něj stává agresivní násilník, dokonce i z děvčat! Vzpomněla jsem si na jednu čtrnáctiletou dívku, co měla brokovnici, mířila na nějakou ubohou policistku na kolotoči (samozřejmě hrála za MUŽE! Tyhle hry z dívek vychovávají SLUŽKY!) a řvala "Chcípni, mrcho jedna! Mám už málo lékárniček!!" No není to hrozné? Není to nic než podprahové zprávy pro mladé dívky či erotické uspokojení, když vidí trpět mladou dívku v prokletém obchodě, když jí znásilňuje obří pyj!!

  2. Můj syn třeba onanoval i ve škole!

  3. Měly by se ZAKÁZAT, ne omezit!

  4. Občas třeba pracuju, víte?

  5. Měla jsem syna, ale už jsem ho poslala za otcem alkoholikem. Teď jsem ve druhém měsíci, ještě nevím, co to bude, ale cítím, že tentokrát to bude dcera. Rozhodně ji nebudu vystavovat těm ponižujícím hnusům jako Sylent Hil.[/quote] Ten Sylent Hil vypadá strašně teda to jestli bude hrát můj syn tak ho okamžitě vykastruju!

 72. tak takové kidy jak jsou to jsem dlouho nežral :DDDD ta paní co to psala musela být pěkně zamindrákovaná ***** 😀 mít ji za matku, kdyby mi nasadila pás cudnosti nebo to co tu píše tak ji žaluju za omezování osobní svobody..! 😀 bože lituji vaše dítě… z takových dětí co mají takové rodiče vyrůstají retardi… ne z těch co hrají 😀

 73. Mohla byste mi prosím objasnit na jakém úřadě by mi poručili nošení pásu cudnosti? Ano, jsem muž, ale mám takový dojem, že jsem ho nikdy nepotřeboval. A dost přemýšlím nad tím, že vám vyzradím svůj kontakt, protože jsem velice zvědavý, jak byste postupovala, kdybyste znala moje jméno a adresu 😀

 74. supr komentář. Jenom je to spíš BDSM a SM.

 75. Milá Martino.

  Velice Vám doporučuji ústavní léčbu, jelikož Vaše kon****ování začíná být velice úchylné a nejspíše nějakou zvráceností trpíte. Pokud by jste měla v hlavě jasno, tak Vám může být naprosto jasné že chlapce v pubertě nutit k tomu aby si nasazoval pás cudnosti a ještě pouze před Vámi si ho sundaval je za 1. Nehygienické 2. Hrozí zdravotní problémy 3. Dochází k omezování osobních práv a svobody. Pro to bych Vás za tohle pokud jste schopná zavřel do nějakého ústavu, kde budete v kleci a svobodě si budete moci nechat jen zdát. Ale opravdu vyhledejte služby nějakého psychologa, jelikož tímto ukazujete jak jste na tom špatně.

 76. Milá Martino.

  Velice Vám doporučuji ústavní léčbu, jelikož Vaše kon****ování začíná být velice úchylné a nejspíše nějakou zvráceností trpíte. Pokud by jste měla v hlavě jasno, tak Vám může být naprosto jasné že chlapce v pubertě nutit k tomu aby si nasazoval pás cudnosti a ještě pouze před Vámi si ho sundaval je za 1. Nehygienické 2. Hrozí zdravotní problémy 3. Dochází k omezování osobních práv a svobody. Pro to bych Vás za tohle pokud jste schopná zavřel do nějakého ústavu, kde budete v kleci a svobodě si budete moci nechat jen zdát. Ale opravdu vyhledejte služby nějakého psychologa, jelikož tímto ukazujete jak jste na tom špatně.

 77. [quote=Julie]Co si o sobě myslíte? Tady se bude mluvit slušně, tak si to pamatujte![/quote] drž hubu krávo :D:D

 78. Mýliš sa. To je síce pocopiteľné, ale neakceptovateľné.

 79. Mě možná teče na mozek ale tobě už se mozek rozežral a odtekl úplně :whistle: :whistle: :whistle:

 80. Nechápeš písané slovo. Tečie Ti baranie mlieko na mozog?

 81. Tak moment…říkáte, že muži utlačují ženy, ničí je, znehodnocují je, neposlouchají je, snaží se je obecně ponížit a vůbec vás neposlouchají? Tak mám pro vás senzační novinku: PŘESNĚ TO DĚLÁTE VY MUŽŮM. UDĚLALI JSTE ZE SEBE PŘESNĚ TO, PROTI ČEMU BOJUJETE! UVĚDOMTE SI TO KONEČNĚ!!!!!! :X :X :X :X :X :X :X pokud je ale celá tato stránka jen výmysl a ****, pak chválím za velice zajímavý smysl pro humor 😉

 82. Brouku, jediná, kdo tu „Púšťa výlučky“ seš ty. Rašple hnusná. :S

 83. [quote=Spectral]
  Kdo mě může zastavit nad onanováním ? (Dobře vypadnutá elektřina možná).
  [/quote]

  honit se dá i potmě, chce to jen trochu fantazie a leckdy je to lepší, než čučet na Pčko 😉

 84. Řeknu vám to po bodech: (sám sem 14ti letý puberťák)

  1.Z her jsem se naučil opravdu dobře anglicky, myslím v tom smyslu že jsem nejlepší ve třídě a jen díky tomu teď chodím na British Council(ANO, je to ta nejprestižnější anglická škola v ČR, kde je ročně něco přes 20tisíc korun)
  Kdo mě může zastavit nad onanováním ? (Dobře vypadnutá elektřina možná). Spusta lékařů a lékařek říká, že onanování je zdravé(úchylka začíná od BDMS a MS praktik). Ale to že se kouknu na nějaký pěkný Péčko s pěknou ženskou, neznamená že jsem úchyl. Jednoduše jsem prostě Mister Hand Lover…
  Kdyby mi máma vzala kábla od počítače, tak by mě taky nasrala… Bloknul bych jí tiskárnu a celkové přihlášení do počítače…

  2.Ok feministky chtěj bránit v sociálním myšlení ? Určitě si mastíme při skupinách, to už rovnou můžem natočit nějaký gay porno ba ne ? A ***** pás cudnosti žijeme ve středověku či co ? Už mu ho rovnou ušmiknete ? A matky nezapomínejte že v hodinách jako je OV(Občanská výuka) VZ(Nejspíš jen na naší škole, ale Výchova ke zdraví), se dítě dozví o tom že za pásy cudnosti a takovýhle omezenosti… můžete jít do vězení hned si s váma promluví…

  3.Rozhodně souhlasím v jednom směru, nepouštějte jim sračky typu Nova… Radši mu pusťte Prima Cool a ať se hoch podívá na nějakej pěknej horáč, můžete se cítit jako matka 21. století…

  4.Říkáte si dobré matky a kouříte ? Copak váš syn bude dělat u otce, až vy dostanete rakovinu a pokud Alláh Akbár bude přát umřete ? Aha ****, už vim ve svém fyzickém věku 15 let a věku psychickém věku 5 let přeskočí na psychický věk 18let… asi budu jen citovat „Mami mě se che kadit můžu si sundat pás cudnosti ?“ a také bych rád podotkl že pás cudnosti je i oblínená mučící praktika pří sexuálních praktikách jako je BDMS. 😉

  5.Dostanete se do situace: Syna vám někdo unese a jediná možnost, jak vás může kontaktovat je mobilem ale kdéže váš syn mobil nemá takže teď vám ho znásilní nějakej pedofyl a vy skončíte(podle toho jak zaryté feministky jste) na práškách.

 85. Ja len pripomeniem, že to, že tebe strýko od desiatich rokov kon****oval panenskú blanu síce nie je zrovna normálne, ale vysvetľuje to tvoju poruchu v oblasti sociálnej interakcie, sexuality a odmietania osôb mužského pohlavia

 86. To už trpíte i představou že jste těhotná ? Není to spíš jako ve filmu Byl jednou jeden polda, kdy tam jedna postava byla přesvědčena že je těhotná ?

 87. Už jsem ve čtvrtém týdnu těhotentví. Cítím, že tentokrát budu mít dceru. Budu jí kažždý den od deseti let kon****ovat panenskou blánu až do konce života. Ve dvaadvaceti ji na narozeniny nechám uměle inseminovat, pak jí zařídím císaře, takže bude pannou do konce života.

 88. Nechcete si přiznat, že mě chcete znásilnit, ale já se nedám!

 89. Já narozdíl od ogarky moc dobře vím k čemu slouží pražce a ve vlaku je rozhodně nenajdete.

 90. Třeba včera jsem měla hnusný sen o kopulujícím Piramid headovi. Ten ošklivý úchylák už mi leze do snů!

 91. [quote=ogarka]Pěkně kecáš. Pražce jsou ve vlaku.[/quote]

  :woohoo: :woohoo: :woohoo: Ty vole, ty jsi blbá

 92. Nenamýšlaš si ? 😀 Kto by už len teba obťažoval 😀

 93. Nedal jsem si říct, ale musel jsem tohle napsat.

  Je mi 16 let, celé dny vysedávám u počítáče a dokonce mam i mobil 😉 Ven chodím jednou za čast a hlavně každý den skajpuju. Mé chování je slušné, zvedl jsem náladu spousty lidem, Co tim chcí říct ? Že když svému synovy udělat to co nahoře napsala paní. Váš syn už nebude mít smysl žít, protože z jeho života mu odeberete všechno, zábavu, holky, kamarády, až vyroste nebude ve společnosti vítán. Měla by se paní nad sebou zamyslet, na všem zlém je něco dobrého, ale tohle už je přes hranice, zavřu vás do klece a budete tam do svých 90 pod dozorem. Tak by se asi momentálně cítil váš syn, odepřete mu život…. a uděláte z něho otroka. Když jsem narazil na tento článek udělalo se mi špatně, čím víc tady co čtu, je mi líto těch lidí jak jim takhle ubližujete. Narazil jsem na článek kde se synovy snaží odepřít masturbaci, to je snad jasně naprostá věc. Je to zdravé, dodává to energii a náladu. Mam pocit že za chvíli už dětem přestanete dávat napít a najíst. Co by jste svého syna měli naučit je to, aby se uměl rozhodovat, sebe bránit. Venku se nedají pochytit jenom sprostá slova, ale i pozitivní věci, například lezení po laně s kamarády, hraní fotbalu. Při všech těchto aktivitách se syn naučí nové věci rychleji běhat, naučí se nová slova. Dovolím si zde souhlasit s pár lidma, který říkají “ Vývoj ani mít nemůže “ Pač mu všechno odebíráte, kdybych já měl mít takovýto život, šel bych to skoncovat, protože i v tom nebi se o mě postarají lip

 94. Alláh Akbar.
  Jako vystřižené z nějaké příručky fundamentálního pojetí Islámu, jen ta p.o.h.l.a.v.í jsou přehozena.

 95. Ano, souhlasím s Vámi, paní Julie, tento zlý muž mě neustále obtěžuje. Prosím, zařiďte, aby mě nechal.
  Děkuji Martina

 96. [quote=von_H]K čemu slouží ve vlaku pražce ?[/quote] Vy se nad sebou koukejte zamyslet.

 97. Bacha na mě! Hraji na baskytaru – to znamená, že mám rychlé a silné prsty. Hraji tak, že mačkám pražce… Takže to znamená, že potom s těmito zkušenostmi musím osahávat holkám kozy a že za to může automaticky můj skill na hraní?? Raději mi to někdo zakažte… Co kdyby se ze mě stal maniak a budu lidi škrtit na strunách.

 98. Ano tento článek je opravdu aktuální a pravdivý. Já sám většinou odpoledne trávím tím, že se jdu sejít asi s deseti kamarády, kdy třeba na autobusové zastávce po škole skupinově onanujeme. Někdy i do kříže nebo do kruhu. Potom zpravidla jdeme povraždit pár kolemjdoucích přičemž někdy ještě někoho znásilníme. Nejspíš to začalo tím že jsem v televizi slyšel slovo „s.e.x“. To jsem tehdy měl nutkání zavraždit oba své rodiče. Asi máte pravdu. (PS: to byla ironie)

 99. preZidentem? co to melete naše milovaná Julie? 😆 krávo …

 100. Krásná, ale zavirovaná já doporučuji http://www.pornhub.com to je jistota prověřená časem a tisíci spokojených uživatelů 👿

  [color=fuchsia][size=large]K.R.K. bitche[/size]s[/color]

 101. Ale ale kdopak to tady mluví sprostě? To chcete být jednou presidentem?

 102. ty si ta největší P. Í. Č. A co svět kdy viděl. Udělej pro lidstvo něco a skoč z okna[color=red][/color][size=x-large][/size] :X :X :X

 103. Hej Femky , chcete rovnoprávnost , na šachtu s vámi.

 104. Jak si dovoluješ takhle se chovat ke svému synovi, ty služko!? Ty nejsi nic, než otrok svátosti jeho šulínka, to si pamatuj! Jestli se dozvím, co jsi zač, pošlu na tebe eskadry Jednotek pro ochranu mužských práv. Ty tě zavřou na galeje a budeš do konce života jenom prát, žehlit a lámat kámen.

 105. podľa mňa celá táto stránka je jeden veľký výsmech . ženy a muž (o áno M-U-Ž) čo zakladali feministickú filozofiu, ktorej základom je zrovnoprávnenie postavenia žien… ešte raz zrovnorpávnenie čo znamená dať, ženám rovnaké práva ako mali muži…. sa po prehliadnutí týchto stránok obracajú v hrobe

 106. No mít takovou matku doma tak si balím kufřík a v životě už bych ji nechtěl vidět :pinch:

 107. [quote=Bubák]Umíš ze sebe vydávat i něco jinýho, než jen samý hoνna?[/quote]

  Typické. Púšťa to výlučky na druhých, a ešte to na nich aj zvaluje. Sa s tým aj natieraš.

 108. Souhlasím myslíte že když máte zakoupený nebo načmáraný titul tak jste nadčlověk? vy jste možná tak někdo kdo si na chytrého hraje a má vlastní realitu a nic ho neurazí protože vidí jen svojí pravdu a nikoho jiného my jsme jen tak ochotní že otvíráme lidi ostatním a doufáme (ale spíš zbytečně) že otevřeme ty vaše … ale pro hlupáka každý hloupý. :whistle:

 109. jo asi tak 😀 no dělat si z nich srandu mě ale baví jinak není zač 🙂 když budeme pokračovat snad se jim rozvití nebo to samé neudělají z ostatních

 110. Umíš ze sebe vydávat i něco jinýho, než jen samý hoνna? 😀

 111. [quote=Solomon Cinqresh]Co to zase meleš, ty fakt asi přemýšlíš robertkem co jsi si strčila do zadku. Opakuji, nechápeš psaný text, ale klidně se vyjadřuj dál. Praskám tu smíchy.[/quote]

  Paskaj si kde chceš, ale zabal sa do igelitu aby si nešpinil okolie tvojím zjavom. A prestaň už kloktať tie výlučky.

 112. Dej si bacha aby tě moje pěsti nezaizolovali ve světě mrtvých 😛 😛 😛

 113. [color=red]Samozřejmě, že synové pocházejí z ďábla.. Říká se mu žena.[/color]

 114. Martinka má naprostou pravdu, synové pocházejí z ďábla a měli by se naprosto izolovat od světa. Pokud jsou nějaké vzaždy nebo znásilnění, tak za to vždy mohou právě muži!

 115. Více méně to vnímám podobně s rodiči ;). Jo no, mě se asi nejvíc líbila ta hádka o brzdách vlaku. Ta stála za to. Jinak dikkkk 😉 🙂 🙂

 116. Co to zase meleš, ty fakt asi přemýšlíš robertkem co jsi si strčila do zadku. Opakuji, nechápeš psaný text, ale klidně se vyjadřuj dál. Praskám tu smíchy. 😀 😀 😀

 117. taky sem si to myslel ale je to skutečné tak jako klávesnice na které zrovna píšu. Logitech G19

 118. Jak vidím tak Martinu zase v Bohnicích pustili k počítači. No, asi to nebyl úplně nejlepší nápad.

 119. Samozřejmě že je to kráνovina, celá tahle stránka je jeden velkej vtιp 😀

 120. Chrochtyty chrocht. Nejdřív se nauč mluvit a psát, pak si můžeme popovídat.

 121. Já nemohu uvěřit svým očím! 😯 To nemůžete myslet vážně, že by jste byli schopné takhle týrat svého syna! Jestli chcete někomu ubližovat tak to dělejte sebe. ***ete se do mužů jen proto, že vás nikdo nechce a pokud ano tak je nejspíš ******. Myslím si že mluvím za většinu mužských náštěvníků této stránky, když vás požádám aby jste si nasrali do krku a přestali nutit syny/muže do něčeho co je proti příroďě. nazdar bazar! Men power!!!!! 😛

 122. A já si vždycky myslel (a neodsuzujte mě jen na základě pohlaví), že feministky chtějí rovnost s muži (s čímž souhlasím) a ne muže úplně zničit a trestat už jen proto, že jim během vývoje v děloze sestoupily reprodukční orgány. Zrovna vy , Julie (jen tak mimochodem, ta profilová fotka Julie Mary Walters je velmi povedená), byste to měla dobře vědět a když už se tak zvesela naparujete pod tou hromadou (zřejmě vymyšlených) titulů, tak si alespoň zjistěte, co přesně feminismus je, než se k němu začnete přiklánět. Tohle je fanatismus, ne feminismus. ❗ ❗ ❗

 123. 😀 a zajímaly by mě teď komentáře od nich … pěkná ochutnávka vlastní medicíny a pravdivá jak ty jejich sra*** pro ně 😀 🙂

 124. [color=red][u]Jak vyzrát na feministky.[/u]

  Dobrý večer. Jestli jste také jako já naštvaní, že existují ženy tak blbé, přečtěte si tento text, najdete zde užitečné a praktické rady pro každou myslící bytost.

  1. Blbé kecy
  Rozdrťte té krávě čelisti kladivem, to jí naučí mlít sračky.

  2. Šeredný ksicht
  Rozdupat. Pořád nebude nijak vábný, ale většinou lepší než předtím.

  3. Přístup k internetu
  Když vám bude lézt na net, tak z toho nevzejde nic dobrého. Pro dobro společnosti byste jí měli zlámat prsty (nebo odřezat), pak nebude schopna s počítačem pracovat.

  Doufám, že vám tento text pomohl. Pokud feministka stále ne a ne poslouchat a bude odmítat normální názory, pak nezbývá, než ji odstřelit (případně vpravit do hlavy díru – poslouží vrtačka).
  Sayonara,
  Fany[/color]

 125. jo a největší ****** je když jim napíšeš něco chytrého a paní s titulem kolikrát ani nevím co je za den … mě vždy strašně pobaví a zvedne náladu protože víš že bys na tom mohl být i ještě hůř jak s inteligencí tak s rodiči a já bych za moji maminku nedal nic sem ještě starší a vyzní to hloupě ale mám ji fakt rád a vážím si jí a už hlavně proto když vidím jak se chovají viz. tady ostatní matky ke svým dětem a vidím že sem se mohl mít jak žid za druhé světové války 😀 jinak se mi hodně líbí tvoje komenty vždycky mě strašně pobaví jak je stíráš B)

 126. [quote=Solomon Cinqresh]Odpověď v úplně opačném smyslu než je psaný text, ale co čekat od lidí s nedovyvinutou osobností a bez možnosti racionálního uvažování [/quote]

  Odpoveď sa poskytuje na otázku, takže tvoj predchádzajúci príspevok len potvrdzuje potrebu odobrania Ti práva na dýchanie. Otázka ti nemala dôvod padnúť.

 127. [quote=Doomsday]že se o něco snažíš? 😀 tohle nevysvětlíš.
  [/quote]

  Moje řeč, tyhle ***i vubec nemají ani to nejzákladnější vzdělání. Jinak by věděli že to co tu píšou není možné.
  Já se sem především chodím bavit. Ale hádat se s takovejma *****ma je vlastně taky pro někoho zábava.

 128. že se o něco snažíš? 😀 tohle nevysvětlíš.
  já se tu komentováním dobře zabavím ale to musím uznat. jediné co nechápu tak co mají s varlaty ano produkuje se tam testosteron děla lidi agresivnější ale neovládá celou jejich agresi navíc pokud někomu uřežete varlata nečekejte že vám poděkuje spíš dostane šok a uzavře se do sebe takže synka milá paní můžete rovnou hodit do pytle a do potoka protože by jste mu způsobila trauma na celý život a posměch od všech debilů co by si některé věci zasloužily protože dál to zavřený doma nedotáhne a ano bohužel jsou lidi co by si takové věci zasloužily ale ne nebohé děcko co za nic nemůže „CHTĚJTE TRESTAT TY JENŽ VÁM K TOMU DALY PÁDNÝ DŮVOD NE NEBOHÁ DĚCKA PRO BOHA, STENA LEE A JEŠTĚ CHUCKA NORISE“ je mi jedno koho z uvedených uctíváte ale vezměte si že je nevzývám nadarmo.

  PS:Souhlasím bývalý muž měl tunu důvodu odejít a pokud to bude syn radši hned po porodu volte baby box protože by to dopadlo stejně jak s minulým synem. :huh:

 129. Tebe by měli zavřít. De facto vychováváš další tzv. vlčí děti

 130. Ano je to zábava, protože nikdy nebude mít tahle kravina zastoupení u většiny populace

 131. Až přestanete psát tyhle nesmysli, které kdyby platili tak by mi odepírali svobodu, tak přestanu nadávat. Navíc femky tu urážejí v jednom kuse

 132. Ešte ktomu si aj neschopná dávať linky správne.Raz tam nedás G a teraz tam dáš medzeru omg -_- :unsure:

 133. Odpověď v úplně opačném smyslu než je psaný text, ale co čekat od lidí s nedovyvinutou osobností a bez možnosti racionálního uvažování

 134. No co už divte se když muži jsou od narození dílo satanovo 👿 (sarkasmus) vy chcete šikanovat nevinné dítě jenž nic neprovedlo už od narození pokud máte vy děti (což doufám že ne) tak je mi jich upřimně líto protože ho trestáte za to jak jste ho VY! svou stravou a jednáním vytvářela ve své děloze nevím jestli je toto pravda že pohlaví dítěte se projevuje pomocí tohoto ale pokud ano tak za to že někdo nemá dcerku si muže on sám a trestat nebohé dítě za to že nemá na vybranou a za své chyby a ještě před ním skoro až držet krucifiks a sám o svém dítěti říkat že je zplozením ďábla je dosti smutné. Přitom samotné dítě musí každý den trávit samo o sobě s člověkem posedlým démonem když zůstaneme u toho spirituálního tématu.

 135. Fakt sexy orázek…… 404 ERORR 😀 file not found…. FAIL! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

 136. Omg :0 .Aj stena má lepšie argumenty než vy

  To je vaše riešenie problémov ? Zbaviť sa niečoho čo nedokážem ovládať ? Trapas. Ani sa mu nečudujem veď doma nemal kde,keď má mamku takú akú má :angry: A váš manžel asi pil preto,lebo spoznal niekoho ako ste vy 😛 A lepšie bude ked dáte to ďalšie dieťa do babyboxu lebo pri vás bude len trpieť.

  PS: SILENT HILL nie SYLENT HIL.Nauč sa aspon spravne googlovať omg.

 137. 1. Ale ano. Pokud se toto dítěti dostane do ruky, automaticky se z něj stává agresivní násilník, dokonce i z děvčat! Vzpomněla jsem si na jednu čtrnáctiletou dívku, co měla brokovnici, mířila na nějakou ubohou policistku na kolotoči (samozřejmě hrála za MUŽE! Tyhle hry z dívek vychovávají SLUŽKY!) a řvala „Chcípni, mrcho jedna! Mám už málo lékárniček!!“ No není to hrozné? Není to nic než podprahové zprávy pro mladé dívky či erotické uspokojení, když vidí trpět mladou dívku v prokletém obchodě, když jí znásilňuje obří pyj!!

  2. Můj syn třeba onanoval i ve škole!

  3. Měly by se ZAKÁZAT, ne omezit!

  4. Občas třeba pracuju, víte?

  5. Měla jsem syna, ale už jsem ho poslala za otcem alkoholikem. Teď jsem ve druhém měsíci, ještě nevím, co to bude, ale cítím, že tentokrát to bude dcera. Rozhodně ji nebudu vystavovat těm ponižujícím hnusům jako Sylent Hil.

 138. 1, To je capina.Tie hry fungujú maximálne ako spínač.Oni musia mat v povahe byt agresívny.Neexistuje žiadny dôkaz ani vedecké štúdium ,že hry robia z deti násilníkov.To sa len média snažia nám nahovárať. A váš argument typu….Išla som a videla je uplne trapny a úbohý.Okrem toho fakt nechápem čo si do huby beriete Silent hill 💡 Neprznite také úžasné dielo okej ? B)

  2,Vôbec si nepochopila.Tam sa nejedná o onaniu.Vieš normálny ludia chodia von sa zabaviť,do práce a etc. Vaša posadnutosť sexom je už chorobná a treba to liečiť.

  3,Ako jednotka.Ten človek to musí mať v sebe. A už keď tak.Existuju firmy ktoré film/hru preveria a označia od akeho veku je vhodná.

  4,Stále nevidím dôvod pásu cudnosti keď ste stále doma a pozorujete ho a nepustíte nikam.Ibaže by si si priznala že si neschopná na niekoho dávať pozor.

  5,Moja zlatá najprv by na teba zavolali socialku na preverenie.A syn by ušiel znova.Okrem toho neverím ,že nejaké dieťa máš.Žiadný chudák si nezaslúži život s yyyyybrfeminou (neviem či som to dobre napisal 😀 )

 139. [quote=Solomon Cinqresh]A proč by jsme rovnou nezakázali tyhle stránky , ja fakt miluju lidi co by druhejm všechno zakazovali ale sobě by dovolili všechno [/quote]

  Tak začni u seba a prestaň dýchať.

 140. 1. Ale ano. Viděla jsem pár chuligánů, co viděli tenhle obrázek ( http://redrobotblog.files.wordpress.com/ 2011/04/silenthill20532.jpg ) a začli kvůli tomu znásilňovat! Tyhle svinstva bych zakázala, prtože to ohrožuje mládež.

  2. To je jasné, přece aby onanií nezabíjel ty miminka!

  3. Jako jednička. Oni nedokážou pochopit, že je ten JEN film.

  4. Viz. bod číslo dva. Kvůli onanii.

  5. Kdyby utekl, zavolala bych ******* a až by ho našli, tak bych si počkala až usne a pak ho vykastrovala.

 141. Co si o sobě myslíte? Tady se bude mluvit slušně, tak si to pamatujte!

 142. Kdo tady ty sračky vymýšlí nevím ale každopádně děkuji za super zábavu 😀

 143. Vyliž my [b]p r d e l[/b] ty [b]k u r v o[/b] [b]z a s r a n á[/b]

 144. 1,Hry nerobia z človeka násilníka.Už to bolo vela krát riešené.Keď ten človek má byť násilník tak ním bude aj bez toho aby hral nejakú hru.Je to proste o psychike a čo má v hlave. Takze fail.

  2,Tam je to uplne odveci.Načo by nosil pás cudnosti keď ho nikam nepustíte ? :0 Znova fail

  3,To isté ako bod 1, takže fail.

  4,Zase si se*iete do huby.Načo by ho nosil keď ho nikam nepustíte.Takže fail.

  5,Jediný krok s krorým súhlasim ale len preto lebo keď od vás zdrhne tak už nikdy nikdy nkdy viac o nom nebudete nič počuť. Takže fail

  😆 😆

 145. [quote=Anonymní]Jedině souhlas. Mladíci se musejí ohlídat.[/quote]

  Běž se vycpat. Co ta ženská napsala jsou nic víc než jen sra*ky.

 146. [color=blue]Na rozehřátí bych doporučoval hru „boobs wars“.
  Zajímavé téma, musíte umířit „prsatky“ a „ploštice“. Napřed je porazíte a pak jekrásně odr-bete.
  Po zahřívacím kole musíte rychle naběhnout na „Lula 3D“ – někteří jistě znají B) [/color]

 147. Znám spoustu rozumných a velice inteligentních feministek. Jsou to normální ženy, které se mužům vyrovnají jednoduše tím, že jsou lepší než oni. Vypracují se potichu a nenápadně tam kde chtějí být. Všechny odsuzují feministky typu, jako je na této stránce. „Nesnáším feministky co lezou na pódia a křičí že jsou ženy chytřejší než muži. To je sice pravda, ale nemusí to všichni vědět.“ Řekla mi s úsměvem jedna. Navíc nechápu v čem se chcete vyrovnávat mužům… Přednosti žen jsou ohromující a nemluvím o erotické stránce. Nadřazenost žen nad mužem se dá najít v dávné historii a ta nadřazenost pramení z čistě ženských záležitostí. Kdyby jste nyní byli chytřejší než muž, tak sem nic nepíšete.

 148. A proč by jsme rovnou nezakázali tyhle stránky , ja fakt miluju lidi co by druhejm všechno zakazovali ale sobě by dovolili všechno

 149. ja se tímhle bavím už celkem dlouho 😀 a bavím se na výbornou

 150. To má být jako zavřenej doma celí život nebo co ???

 151. Jdi do hajzlu, si budu hrát co budu chtít a žádná femi**** mi to nebude zakazovat.

 152. [quote=Johana]Souhlasím s vámi, Internet je dnes pro chlapce velmi nebezpečný. V některých hrách jsou dokonce sexuální scény! Věřili by jste tomu? Sama jsem některé hrála a tohle mě dostatečně vyděsilo. Všem matkám doporučuji, aby si synovi hry nejdříve sami zahrály, nebo alespoň prohlédli animace. [/quote] Přesně tak! Nenávidím tyto ošklivé hry. Viděla jsem odpornou hru, kde byla žena, která se skládala z dvou trupů a pak tam byl nějaký pyramidový nechutný nadržený nahatý úchyl, co měl přes sebe jen zástěru, jinak úplně nahatej! A normálně tam ty nebohé sešité ženy znásilňoval a pak je zabil! Normálně to dali na jůtůb a bylo to přístupné, takže se na to mohly dívat malé děti! A ta hra byla přístupná od patnácti, no já bych to zakázala teda ůplně. http://redrobotblog.files.wordpress.com/2011/04/silenthill20532.jpg

 153. Vetsi kravky a kreteny jsme nevideli.. Chlapci se temito strankami bavivaji ve skole.. a holky s nima.. jak sproste? :))) ze? 😀 jste trapne, zamindrakovane a naprosto hloupé 🙂

 154. Tak snat kdiš je odřýzlí ot svjeta tak nebude aňy vjeďed co to sou cykareti!

 155. Dobrá zpráva je, že kouření není potřeba zakazovat, protože je podle kráνy Martiny asi zdravé a naprosto v pořádku. Ale hlavně aby děcko nosilo pás cudnosti a bylo odříznutý od světa. Tady se zase někdo neúspěšně pokoušel myslet.

 156. Nějak nepobírám…feministky se projevily jako vrcholně stupidní! Pokud mu tohle všechno zakážete nejenže ze synáčka uděláte ženu s testosteronem, ale dřív či později ho donutíte k sebevraždě až přijde, o co přichází a co mu zakazujete. Zakázané ovoce chutná nejlépe a můžu říct…chudák váš syn! Jinak bych doporučoval návštěvu nějakého vyhlášeného zařízení, například blázinec…aspoň by si synek mohl konečně trošku užít života! :whistle:

 157. Vážená martino,
  Pokud vám opravdu jde o zdravý psychický vývoj syna tak jestli u něj praktikujete tyto „body“ tak to potěš nás kravská řiť a rovnou zapomeňte na jakýkoliv vývoj, neb žádný ani mít nemůže.
  ale jak se říká pár pížek na kráse aneb záhada klávesy scroll lock:
  1) Pokud synovi nedovolíte vybít si agresi která vznikla vaším omezováním snad úplně všeho možného i nemožného, tak se připravte že ta agrese půjde jinudy. Ad. Skype: to si ho rovnou taky zakažte ať nenarušujete psychický vývoj dívek a chlapců. Rozhodně váš syn ať napíše na skype cokoliv rozhodně to bude hodnotnější. ad onanie nad dívkami: vy chcete ze syna Gaye?
  2) Hmm člověk bez přátel… doporučuji jakoukoliv obrázkovou knížku o mezilidských vztazích najdete jí velice… poučnou
  3) Vás jak vidno negativně ovlivnil internet doporučuji se od něj odpojit přenechat ho synovi a navštívit nejbližší psychologickou poradnu
  4) Nebudu tu tisíckrát omílat omleté: onanie je zdravá, kupodivu ve vývoji člověka potřebná pro uvědomění si vlastní sexuality (ooo jak sprosté)
  5) Odříznout člověka od světa? viz bod 2

 158. Souhlasím s vámi, Internet je dnes pro chlapce velmi nebezpečný. V některých hrách jsou dokonce sexuální scény! Věřili by jste tomu? Sama jsem některé hrála a tohle mě dostatečně vyděsilo. Všem matkám doporučuji, aby si synovi hry nejdříve sami zahrály, nebo alespoň prohlédli animace.

Comments are closed.